Статті

Як скульпти з полімерної глини для початківців

Як скульптувати з полімерної глини? CraftClay. Особливості, секрети та поради

Почнемо, ми зрозуміємо в основ: що таке полімерна глина?

Полімерна глина, яка також несе назву пластику або пластику (пластична маса для моделювання) – це дивовижний матеріал, який схожий на текстуру та м’якість до пластиліну, спочатку призначеного для моделювання ляльок та фігурків. Особливістю полімерної глини є наявність пластифікаторів у ньому. речовини, які зникають з глини при високих температурах.

Тому при нагріванні ремесла з полімерної глини заморожені, стають довговічними, а їхня поверхня дозволяє малювати різні фарби на “запечених” об’єктах, а також клей їх з спеціальними клеями, наприклад, термоклаха для полімерної глини CraftClay. На додаток до глини, заморожена в духовці (духовка), є тип пластику, що твердне у повітрі. Створення з такої глини до кроку сушіння повинні зберігатися упаковані в спеціальний контейнер або в декількох шарах харчової плівки та поліетиленових пакетів.

Матеріали моделювання полімерних глини

Отже, що буде потрібно для моделювання полімерної глини?

Інструменти для моделювання та необхідних баз (для шпильок, брошки та т.Р.)

Духовка (звичайна піч) і контейнер для випікання

Пощастило і фарбують для подальшого оформлення

Етапи створення полімерного глинистого продукту

Спочатку потрібно вирішити на цю тему, ідею майбутньої речі, тому що полімерна глина дозволяє створювати не тільки повну скульптуру, різдвяні іграшки, фігури та реальні прикраси, але й цільні тиснення картини. Кольоровий ескіз, мислення через заздалегідь, також допоможе вибрати правильний колір глини.

Полімерна глина повинна бути високою якістю, щоб не потрапити в кінець продукту, може бути розчарування, тому вибір матеріалу повинен бути обережним. В даний час існує безліч різних виробників, які пропонують різноманітні кольори глини: від яскравих кольорів веселки до ніжних пастельних відтінків, а також перлівні кольори, з блискучими включеннями та т.Р. Одним з популярних і визнаних багатьма художниками брендів є російський хиткий клінет, який об’єднує не тільки печену полімерну глину різних кольорів та відтінків, у тому числі з ефектом матового скла, але також допоміжних матеріалів та інструментів для моделювання.

Вибір відповідної глини, тепер готують поверхню для творчості. Ви можете скульптувати будь-яку гладку тверду поверхню, пластик або скло. до такої матеріальної глини не буде дотримуватися. Вражаючі інструменти допоможуть вам втілити різні форми, текстури, візерунки. Звичайно, ви можете скульптувати своїми руками, допускається гнучкість пластику, але якщо ви задумали щось складне та цікаве, вам потрібно буде бути необхідними інструментами, які можна придбати як окремо, так і в наборах.

Для моделювання пластмас ви можете використовувати ті ж самі інструменти, які використовуються в моделюванні з звичайної глини: стеки, фрези, лопатки, екструдери, ролики, текстурні ролики, форми. У деяких з цих допоміжних пунктів, вузькі завдання, наприклад, прозорий акриловий прокатний штифт CraftClay підмітає глину, допомагає перевести глину до малювання шару з текстурної дошки. Інші предмети будуть корисними протягом усього процесу моделювання, тому стеки є зручними та створенням форм, а текстурування вже ліктьові ремесла.

Невеликий трюк, який уникає відбитків пальців, що прилипають до глиняного села та пилу: Використовуйте звичайні латексні рукавички. Вони повинні бути чистими і сидіти на своїх руках дуже щільно, щоб зробити зморшки на латекс, не відбито на продукт. Якщо до цих пір відстежуються від пальців, вони залишаються у вашому творінні, їх можна стерти з рівномірної глинистої поверхні з дуже легким дотиком вологих серветок, а липкі віллі можна легко видалити з пінцетами або відшаровувати шкіру після стрільби.

Під час моделювання також необхідно забезпечити, щоб не було повітря всередині залякування полімерної глини, при нагріванні в цих місцях формуються бульбашки, що, швидше за все, псує роботу. Забезпечити результат вашої творчості дозволить нагріванню в духовці (духовка). Не потрібно придбати спеціальну печі для полімерної глини, для цієї мети підходить звичайна газ або електрична духовка.

Запечені фігури для початківців потрібно розміщувати на піддоні або випічці, покритий фольгою або білим листом паперу. Важливо знати, що запечена температура не повинна перевищувати 110-120 градусів, а перед випіканням духовки або печі повинна бути рівномірно принципово.

Ми рекомендуємо заздалегідь ознайомитись з характеристикою використання пластику, оскільки деякі види полімерної глини при нагріванні можна змінити. Стріляючи пластикові ремесла. Це важливий процес для кінцевого результату та дотримання інструкцій, ви отримаєте продукт однієї форми та кольору, як процес випікання. В ідеалі, після стрільби на дотик, це повинно бути твердим, але не переслідується, нагадує сенсорний гум. Для досягнення правильної стадії затвердіння необхідно враховувати розміри та товщину ремесел, час випікання може варіюватися від 5 до 30 хвилин. Добре зроблена процедура обсмажування зробить ваше створення міцним і захищає від вологості.

Тепер ви можете зробити додаткове оформлення, польську продукт з наждачним папером або спеціальною шкірою, прикрасити акрилові фарби та покриття з лаком. Наприклад, закріплюючи лак полімерного класу CraftClay з глянцевим ефектом, не тільки дозволяє розширити безпеку вашого творіння, але також дасть йому світло блиск.

Як працювати з полімерною глиною

Моделювання з полімерної глини не зацікавлена ​​у створенні багатьох художників та ремісників, це допомагає виразити себе у творчості, створити оригінальну прикрасу, будь ласка, і близькі. І, як каже девіз марки CraftClay, дайте форму своєї ідеї.

Що можна розпустити з полімерної глини

Як скульптувати з полімерної глини для початківців, ви можете дізнатись з спеціальних майстер-класів на ручної роботи з досвідчених голки. Марка глина вибирається залежно від області його застосування.

Полімерна глина використовується для виробництва:

Моделювання пластику дозволяє створювати щось індивідуума, прикріплюючи трохи зусиль і фантазії. Полімерні глина іграшки та прикраси завжди виглядають незвично і привертають увагу. Ви також можете зробити будь-який предмет декору або статуетку, який вписується в інтер’єр і створює спеціальну атмосферу.

Як скульпти з полімерної глини: технологічне моделювання полімерної глини для початківців

Вже довгий час моделювання полімерної глини не втрачає свою актуальність. Пластикові вироби не тільки естетично привабливими, але також мають високу силу. Крім того, приємно працювати з полімерною глиною – матеріал м’який, пластик, легкий і шліфування, і живопис, і багато інших маніпуляцій. Головне – знайти правильний підхід та вивчити техніку моделювання полімерної глини.

READ  Укладання тротуарної плитки на суху суміш

По-перше, вам потрібно вибрати, з якої глини ви хочете працювати, а також вирішити, а також помічники. На додаток до спеціальних інструментів, навіть засоби відмінно підходять, наприклад, зубочистки.

Далі підготуйте робочу поверхню. Будь-яка гладка поверхня, така як скло, метал, кераміка або гладкий пластик, ідеально підходить як робоча поверхня.

Після того, як ви вирішили на пластику, інструменти та платформу, ви повинні винайти свій продукт. Quiddi пропонує кілька простих ідей DIY полімерних глини крок за кроком, для тих, хто не знає, що можна зробити з початку глини.

Але в моделюванні процесу не зупиняється. Полімерна глина повинна бути запечена! Ми зібрали відповіді на найбільш поширені запитання:

Де ви можете випікати глину? Випікати в духовці і може бути мікрохвильовим (тільки з “грилям”, так що ви можете регулювати температуру). Крім того, продукт може бути приготований, але в цьому випадку може виникнути труднощі з установкою температури. Не забувайте, що поверхня, на якій глина запечена, повинна бути зроблена, така як пергаментна папір або фольга, можуть бути розміщені у випічці. Безпека є невід’ємною частиною процесу. При випічці, речовинам, які можуть бути шкідливими для здоров’я. Обов’язково мийте поверхню духовки або мікрохвильової печі, щоб продовжувати безпечно використовувати для приготування їжі.

Рятівник! Якщо продукти випікають у закритому рукаві, то мийте поверхню духовки не обов’язково.

Скільки хвилин випікати глину і за якою температурою? Час і температурний режим завжди вказуються на упаковці, ви не повинні експериментувати, лише виробник покаже, як правильно випікати полімерну глину та надати найрягідніші дані для створення міцного продукту! В основному, пластикові пеку при 100-130 градусів. Продукти повинні бути розміщені у вже попередньо підігрітої печі. Тонкі та дрібні деталі видаляються раніше, ніж великі. Великі продукти можуть бути випечені до 30-40 хвилин, а невеликі, тонкі та плоскі, залежно від розміру, до 15-20 хвилин. Не забудьте слідувати і видалити їх як “готовність”, якщо ви робите все правильно. Продукти не страждають. “Готовий” продукт має час, щоб затвердіти, але залишається трохи гнучким, зберігаючи свій початковий колір.

Що робити після випікання? Після випікання полімерної глини необхідно знежирити продукт, протріть його спеціальними серветками, а також ідеально підходить до серветок, просочених обезжирею, або милом і водою. Потім ми видаляємо видимі дефекти: ми подрібнюємо недоліки, відбитки пальців (ви можете використовувати наждачний папір та пиломатеріали). Моліться лак, викладання тонких деталей з килимкою і нехай суха. Потім ви можете збирати повзання, клейові частини в цілий продукт, а також прикрасити виправлення на аксесуарах.

Готовий! Короткий посібник Quiddi Як скульптувати з полімерної глини. Залишається лише вибрати глину і продовжувати!

Як скульптувати з полімерної глини

Полімерна глина знаходить все більше і більше визнання серед голки. Він має відмінну пластичність, робота з ним легко. Продукти, отримані шляхом стрільби пластмасової глинистої маси відрізняються високою міцністю та естетичною привабливістю. Чудове хобі для сучасних дівчат стає уроком, як скульптувати з полімерних глинистих прикрас, фігур та декоративної дрібниці.

Як працювати з полімерною глиною

Полімерна глина (вона пластикова або термопласта) – це дуже декоративний матеріал, який нагадує пластиліну на дотик, а зовні також схожий на нього. Тільки він має більшу еластичність і прилипає менше до руки. Пластик вже давно популярний з художників, дизайнерів та коханців, щоб зробити.

Основою цього матеріалу є полівінілхлорид. При піддаті високим температурі він застигає, а продукти нагадують пластику або керамічну.

Що зроблено з термопластику

З цього матеріалу красиві прикраси, сувеніри, предмети інтер’єру, різдвяні іграшки, ручної роботи ляльки.

Унікальні властивості термопластику дозволяють точно виражати найменші елементи скульптури, наслідують різноманітні текстури. Термопластичні роботи зберігаються довгими.

Токсичний пластик?

Оскільки це не природний матеріал, не рекомендується використовувати для дітей до 8 років. Також у зв’язку з цим існує кілька правил для його використання:

При випічці глиняних продуктів, батьки повинні бути присутніми.

При спалюванні пластмас, треба вентилювати кімнату, а коли я поклав вихлоп.

Закінчивши випічку, печі слід промити.

Посуд та всі інструменти, що контактують з глиною, продовжують використовувати для їжі, не можна!

Після випікання матеріал перестає бути токсичним.

Інструменти для моделювання пластику

Для того, щоб продукт був красивим і акуратним, вам потрібно правильно підготуватися до роботи. Для цього вам знадобиться:

Гладка та тверда поверхня, яка не поглинає полімерну глину

Спеціальний ніж, дуже гострий і тонкий. Вони поділять шматки пластикових деталей і малювати частини

Спеціальний акриловий ролик, прокат або інший циліндричний предмет (не пластик): пластик часто розчиняє пластик) до стійки глиняних резервуарів

Для скульптурного моделювання вам знадобиться неплатежі

Зубочистка. Для прокатки розрізів глинистих ковбас і твердних отворів

Tricks, які скоротять ті ж самі деталі, такі кучеряві різаки, подібні до форми для приготування печива

Гвинтові матеріали: В’язання голки, фітинги, шпильки, фольга тощо. Атрибути для рукоділля

Як дати пластикова глина?

Так що термопластика стала пластиком, досить просто розтягнути з теплими руками, треба ще довше. Зауважте, що якщо це погано пом’якшувалося, то, коли я запечений, бульбашки будуть виконуватись, а потім воно, швидше за все, руйнується.

Як зменшити або збільшити пластичність глини?

Пом’якшують пластикові креми, вазелін, опалення тощо. шляхи. Але найпростіший спосіб використовувати спеціальний пластифікатор (наприклад, MoldMaker). Також твердий пластик можна просто змішувати з моїм м’яким.

Якщо глина, навпаки, прилипає до рук, вам потрібно змішувати його з сухим. Якщо немає відповідної сухої глини, покладіть його на білий папір протягом 2 годин. Коли папір стає жиром, це означає, що надлишок пластифікатора вийшов з глини.

Пластик також може стати занадто липким після відповіді на фарбу. Тут неможливо виправити ситуацію.

Термопластичний відрізняється за кольором і властивостями (твердий, м’який, даючи матову або глянцеву поверхню). Щоб отримати бажаний результат, різні типи пластмас змішуються.

Термопластичний з різних кольорів ідеально змішується. Щоб отримати глину певну відтінку, вам потрібно змішувати основні кольори у необхідних пропорціях (забрати змішувальну таблицю).

Неможливо лише змішувати глину з різним запеченим лічильником, оскільки це призводить до неприйняття та крихкості або зачіпання і потемніння.

Як випікати термопластику?

Для випічки, звичайна духовка цілком підходить. Температура, яка вказується в інструкціях, для конкретно ваш шматок глини, з якого виготовлений продукт. Як правило, це діапазон від 110s до 130C. Перевищує температуру, зазначену в інструкції, не може, т.до. При спалюванні пластику виділяються токсини.

При роботі з руками важко не залишити на поверхневих слідів рук. Тому на останньому етапі експлуатації продукт полірований. Це робиться після випікання, під проточною водою або, при необхідності, у тазі з мильним розчином з використанням водонепроникного сендвіч. Значні порушення видаляє наждачний пам’ять 20. Відбитки пальців, різні подряпини знімаються 00. Найменші нерівномірності вирівнюються 00 або 000. Після тонкої обробки наждачного паперу продукт може бути покритий лаком або втирання на білизну (джинсовий, оксамитовий) тканину.

READ  Розділ в однокімнатній квартирі роблять це самостійно

Як зберігати термопластичний?

Пластик не затвердіє в повітрі, але висихає відмінно, т.до. Є випаровування пластифікатора, що робить його пластиком. Тому друкована упаковка повинна завжди бути щільно закритою. Якщо фабрична упаковка дуже пошкоджена, оберніть залишок пластику в їстівний фільм. З її глиною не відповість.

Коли температура змінюється в приміщенні, а також під час довготривалого зберігання, пластмасові частини можуть приклеювати разом, тому різні упаковки потрібні різні кольори.

Дотримуйтесь рекомендацій виробника. При дії сильного холодного або теплового тепла сухим або затвердіє.

Який лак покриває термопластичний?

Для глини є спеціальні лаки. Просто взяти лак для нігтів, а також акриловий лак, оскільки деякі з них розчиняють пластик. Спочатку це може здатися, що він намагається, але з часом він стає липкою, збираючи весь пил. Ви можете застосувати перевірені лаки для будівельних робіт, таких як Tikkurila Parketti Assa, Tikkurila Unica Super. Synteko Pro 20,45,90.

Який клей для використання для полімерної глини?

При стиклі різного елемента, клей з назвою контактного гелю, а також епоксидного клею. Останній блиск є більш надійним, але він має різкий запах.

Для закріплення деталей з пластмас між собою або шматка неопалених пластмас, щоб спалити, спеціальний гель або рідкий пластик. Такі як fimo рідина. Вона повинна бути запечена.

Переклад з латинського та санскриту Опал означає дорогоцінний камінь. Така категорія мінералу як шляхетного опалу дійсно відноситься до дорогоцінних каменів. Це.

Спочатку наші предки використовували нефрит у виробництві зброї. Відмінна особливість цієї мінеральної ударної в’язкості. Це означає, що сміття практично неможливо розділити.

Місячний камінь (або окремий) придбав своє ім’я через схожість з небесним тілом завдяки синій Там. Друге ім’я, на честь містадуду в Швейцарії, де мінерал вперше і був виявлений.

Що таке полімерна глина і що це відбувається

Полімерна глина – це матеріал на основі полівінілхлориду. Його пластичність, вона нагадує пластилін, а після замерзання він стає дуже важко, як пластик. Інші назви – Термопластичний, пластик. Залежно від технічних особливостей обробки та складу виділяються наступні види полімерної глини.

Самовіддана полімерна глина

З назви ясно, що пластик затвердіє, коли в повітрі протягом декількох годин. Ось чому така глина зберігається в герметичній упаковці. Доступно в декількох різновидах самовідданої глини:

 • Важка глина в його властивостях схожа на природну. Для пом’якшення води додають воду. Після краю краю продукт може розсипатися, а його поверхню – йти тріщини;
 • Легка глина швидко рухається до тонкого водосховища і розтягнута добре;
 • Холодні білі коліна дуже пластична, вона може бути пофарбована в різних відтінках;
 • Рідина самовіддана глина – це товстий білий або напівпрозорий гель, який необхідний для створення одягу на глиняних фігурах. Тканинні клапани просочені рідкою глиною і утворюють бажані елементи одягу на малюнку. Після замороженого, він приймає твердість пластику.

Плюси самовідданої глини:

 • Якщо ви змінюєте свій розум і вирішив внести зміни до роботи, то це може бути зроблено протягом декількох годин, поки він замерзає;
 • Поверхня продукту легко очищається від прикріплених місць у будь-який час;
 • пом’якшення пластику може бути звичайною водою;
 • Підходить для укладання великих елементів.

Недоліком самовідданої глини є його властивість, коли сушать злегка блідий, тобто колір продукту змінюється. Крім того, він не підходить для малих частин.

Запечена полімерна глина

Глиняна глина, заготовлена ​​при високих температурах, більш ніж 100 ° С, тому це займе хорошу духовку для обробки обробки. Продукт отримують дуже міцний, з гладкою щільною поверхнею.

 • Ви можете фарбувати в будь-якому кольорі, фарба абсолютно застосована і міцно тримається;
 • При сушінні, кольорова глина зберігає фарби;
 • Підходить для моделювання малих та складних елементів.

Недоліки включають його властивості затверділого, тоді як незначні недоліки у роботі не можуть бути виправлені. Шкарпетки та пил легко сидять на глині, тому можна скульпти тільки в рукавичках і на чистій робочій поверхні.

Полімерна глина для початківців

Я постараюся якомога більше розповісти про цей матеріал для творчості.Я працюю з полімерною глиною більше 5 років, я спробував, мені здається, що все, що ви можете, зробили купу помилок, про які я постараюся попередити вас), звичайно, винятково суб’єктивно, хтось може думати інакше)

Близько 3-х років працював досить великим для нашого міського магазину товарів для рукоділля, тому я знаю, що все ще багато різноманітності продуктів рукоділля, якщо це цікаво, я можу розповісти про роботу, покупців, консультантів, особливостей деяких товарів і набори)

Врешті-решт, я розповім вам про основні Lifehams (мені не подобається це слово, але я вже отримав і не знаю, що замінити) з глиною та інструментами. Давайте розпочнемо)

Яка глина купує новачком? Я перерахую марку та властивості полімерної глини, з якою я спрацюю особисто:

Не візьміть глину з Китаю, в аліактем іноді просто кольорові шматки невідомої глини, не робіть.

Результат: вирішити, що ви хочете скульпти? Якщо іграшка, на кружку декору, на ложці, полетіла з дитиною. Артефакт, Соня. Якщо мініатюрні, тонкі та довговічні частини. Fimo, sculpey, це варто. Не приймайте багато дорогих глини одночасно, візьміть шматок, зрозумійте, якщо вам це потрібно взагалі? Ви не зрозумієте різницю між дорогою і не дорогою глиною з першого разу.

Випікайте тільки в звичайній печі, можливо, в мікрохвильовій печі, але тільки з функцією гриля! Ви можете готувати, але я, чесно, не намагався) глина виліковується під час випічки через випаровування смоли. Існує думка, що смола токсична. Коли випікаюча глина може випускати не дуже приємні запахи. Якщо ви випікаєте в духовці. Після випікання, протріть його, як це повинно бути лінивим, щоб витирати. Випікати в пластиковому рукаві, як курка. Кімната вентиляція) на тому, що до скульптури і випікати? Скло, керамічна плитка, дерево, текстоліт. Не випікати на металу, це дуже нагрівається, ви можете зіпсувати продукт.

Але візьміть тільки полімерний глинистий лак. Звичайні акрилові лаки для полімеру не підходять, спочатку не можуть і не будуть, але з часом він може почати прилипати. Мітка повинна вказувати, що підходить для полімерної глини. Не вірю консультантів, вважають мій досвід) – для тонування. Сухий пастель, будь-який бренд, головне – подобається кольори. Акрилова фарба. Ви можете взяти невеликий набір, колір суміші.Західна новачок-покупець-голчаста помилка: “Чому мені потрібна кольорова глина? Я візьму білу печену глину, акрилову фарбу, фарбу!”Не треба відтінити фарбу добре, але не малювати весь, на початковому етапі. Візьміть набір кольорової глини. Чому? Не завжди хороша фарба для глини може потрапити. Початок прилипання, смуги можуть залишатися, вам потрібна хороша щітка, вам потрібен лак, звичайно. Не витрачайте багато грошей, поки ви нове, а потім засмучені)

READ  Куля для термопанелів з клінкерною плиткою

Напевно, найскладніший і простий. Фактично, вони можуть бути їхніми для всіх, хтось приймає дорогий художній комплект і не знає, що з цим робити, і хтось може створювати шедеври, використовуючи тільки голку або зубну ситку)) головне, що вам потрібно на першому етапі. Кальпель ножа, універсальний стек з 2 кінцями (на одному. М’яч, з іншого, як товста каналізація), можливо, набір силіконових щіток, але не обов’язково) все) ви можете зробити інші інструменти самостійно, знаходити вдома і т.D., Все залежить від абстрактного мислення. Не приймайте пластикові інструменти, вони марні.

Другий етап: Ви зрозуміли, що полімерна глина. Це, як правило, ваше, і ви будете скульптувати, всіма засобами, ви будете робити прикраси, подарунки та т.D.- Дріт алюмінієвий (іграшка) (від 100 р. Моток 10м), силіконові щітки (від 150р), стек з м’ячем, скальпель, полімерна глина (якщо не схоже на артефакт, спробуйте FIMO, Sculpey, що може запропонувати магазин, в якому ви йдете), сухий пастель, набір акрилової фарби, Полімерний глинистий лак, можливо, невеликий набір металевих арматури для прикрас. Ви зробите декор на ложках та гуртках з торти, торти та т.D. Негайно візьміть пом’якшувач (то вам також знадобиться двокомпонентна епоксид, для клеючого декору до кружки або ложки після випікання, але лише на етикетці слід писати, що епоксид може витримувати температуру до 130 ° С). В результаті все це буде коштувати близько 3000 р)

І тепер кілька корисних чіпів: – На багатьох глиняних пакетах можна вказати, що немає терміну зберігання, але є купа факторів, через яку глину може бути непридатною для роботи. Це може бути запал, і він схоєш, це може просто лежати на лічильнику, і взагалі є дуб. Візьміть у ваші руки упаковуючу глину, спробуйте вичавити два пальці, якщо це досить жорстке, попросіть консультанта, коли глина привела до магазину? Глина може бути твердою через те, що в магазині круто, то шукати тріщини на шматку. Є тріщини, не приймають. Звичайно, будь-яка глина може бути реабілітована з пом’якшувачем, але вам це потрібно?- Паркетні лаки на воді, засноване, відмінно для глиняного покриття.- Немає досконалого матового лаку для полімерної глини, кожен має невелику частку глянсу – спеціальні пристрої продаються для прокатки глин, як паста (це може коштувати 6000 р) або пластикові ролики (від 300 р), ви робите Не потрібно на початковому етапі, використовуйте інфляторні засоби. пляшка, банк з лаком для волосся і т.D.- Не потрібно змішувати глину різних брендів, різних властивостей, не завжди результат може організувати вас для тонування глиняного акрилу, приймати лише синтетичні щітки, для пастелів є придатними та природними м’якими.- Не знижуйте температуру покриття глини, збільшуючи тривалість. при низькій печеній температурі глини, але стає дуже крихким.- Глина може мати купу імен. Полімерна глина, пластик, пластилін виліковний. Все це синоніми.- У магазинах для інструментів для рукоділля дуже дорого, перейдіть до найближчого відділу з нігтівними товарами. Силіконові щітки Ви купуєте там кілька разів дешевше) Так, і в цілому є багато корисних інструментів для моделювання, набагато дешевше)

Напишіть, запитайте, що цікаво для вас, що я можу розповісти про читати далі? Що сліпий?)

Методи оброблені глини

Методи затвердіння термопластику:

один. Випічка в духовці. (Мікрохвильові плитки не можуть бути використані!)

Спочатку потрібно нагріти духовку до температури 110-130 ° С.

Потім сплющений продукт поміщається в духовку. В ідеалі – у фаянс або кератичних стравах, але ви можете завантажувати продукти та на металевому листі випічки, але тоді краще покласти його з папером для випікання.

Час випікання залежить від товщини продукту, від 5 до 40 хвилин. У випадку складного техніка з множиною елементів можна випікати глину на кілька методів.

Після випікання, краще дати продукт охолонути всередині печі.

Однак всі знають, що термопластик може бути запечений, тепер давайте з’ясуємо, і чи можна готувати полімерну глину?

2. Приготування при киплячій воді. Так, це менш популярний спосіб, але він також має своїх прихильників.

Одне з очевидних переваг методу – продукт, безумовно, не буде горіти і не деформується, що можливий, коли запечена в духовці, якщо раптом ви впала, час обробки.

Головний мінус – деяка глина після приготування їжі можна покрити світло-білими дзвонами і втрачати яскравість. Однак, якщо в майбутньому планується заблокувати продукт – його не можна вважати мінусом. Крім того, це не зникнення пластмас, як і деякі віри, але осадження на її поверхні солей води. З цієї білизни можна легко позбутися, якщо перед тим, як приготувати воду протягом 5 хвилин, або якщо продукт приймається після сушіння.

Важливо також пам’ятати, що для приготування пластмас краще використовувати спеціально зарезервовані страви, які більше не можуть бути використані для приготування їжі.

У кипінні протягом декількох хвилин вода на ложці або лезо акуратно опускається готовим сепаратором.

Час приготування залежить від товщини продукту. Досвідчені майстри використовують формулу 3-4 хвилин 1 хвилину для кожного міліметра товщини продукту. Однак, як вже згадувалося вище, перевищення часу обробки в цьому методі не буде гіршим.

Готовий продукт видаляють тією ж ложкою або лезом і промивають під струменем холодної води.

Важливий! Якщо ви використовували спеціальний клей або гель для підключення різних елементів, цей метод обробки не може бути використаний.

Текстурні прикраси

Створення текстурних ювелірних виробів. Це одна з тенденцій сучасного світу ювелірних виробів з пластмас. Фото показує вище, що їх не важко створити, але вони виглядають дивно. Знайдіть все, що у вас є рельєф у вашому домі, перевидав його на поверхню полімерної глини та поєднуйте кілька текстур в одному продукті.

Виробництво полімерних глинистих продуктів, таким чином, значно розходяться в коробці з ювелірними виробами, допомагає створювати прикраси для конкретних нарядів і позбавить проблеми з вибором подарунків для друзів.

Цей напрямок настільки популярний серед голки, що є навіть майстром, який створює авторські силіконові текстурні килимки, які потім продаються іншим рукоділлям.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS