Стіні

Як швидко видалити вапна з стін

Метод видалення аналізу з папером новин

Старі газети, які, ймовірно, знаходять майже кожен будинок, можуть значно полегшити вашу роботу. Цей метод добре для використання як на поверхні стелі, так і на стінках. Нам потрібен той самий концентратор або клей для шпалер, який вам потрібно застосувати рівномірний шар на поверхні. На вершині цього потрібно дотримуватися газетних аркушів. Не треба мати листи. Нехай буде невеликий просвіт контуром між кожним. Одна з країв листа повинна бути зігнутою і залишати не приклеєно. Коли суміш ниткою буде висихати, ретельно починайте розірвати поверхневі листи. Для цього повільно тягнуть для вільного краю. Уникайте ривок і різких рухів, лист може зламати. Залишки звинувачення на аркуші можуть потім видалити за допомогою шпатуля.

Як швидко видалити вапна з стін

І настав час відновити знову. З його образливим, багато хто цікаво, але як видалити з стін старого і довго випущеного з моди.

Тепер вапняк або крейда звинувачується лише у старій “Хрущов”, в якому ремонт не було зроблено кілька десятків років. В таких квартирах, перш ніж виконувати сучасні оздоблювальні стіни, необхідно спочатку підготувати поверхню і очистити її від побілки.

Видалення білого сухого шляху

Найшвидший спосіб позбутися від плям з стін, а стеля – це використання шліфувальної машини. Цей метод використовується лише в порожніх приміщеннях, де всі меблі були нанесені, а двері та вікна покриті целофановою плівкою. Покладіть свою голову до головного убору, покладіть на респіратор, щоб пил потрапити в легені. Виправити великий абразивний папір, найбільший, який продається лише в магазині, і ходити по всій ділянці стелі та стін, шліфування сюжету за місцем. Після виконання роботи приміщення потрібно промити. Після ретельного вологого прибирання ви можете перейти до наступних робіт.

Як легко і просто змийте відбілювання від стін

Перш ніж продовжувати процес, необхідно ретельно підготувати місце. Виховані всі меблі та килими, предмети, які не можна вивезти, повинні бути покриті фільмами, щоб уникнути їх введення частинок пилу. Пил може також покрити підлоги товстим шаром, тому позбутися від додаткової роботи на прання підлоги і заздалегідь потрясіть захисну плівку.

Робота варто не тільки багато часу, але і значна небезпека для незахищеної особи. Досить легше легше – готують захисний набір одягу, що складається з респіратора, спеціального комбінету, захисних окулярів та гумових рукавичок. І, нарешті, перш ніж сказати, як видалити капризи від стін, ми позначаємо необхідний інвентар – без нього, це не має сенсу без нього.

Для сухого видалення потрібні наступні інструменти: шліфувальний верстат (бажаний пристрій, якщо ми вирішили очистити стіни з білого кольору сухим шляхом), крім того, використовуйте шпатель або скребок (процес затримає, але буде не менше продуктивний).

Якщо ви вирішите змити вапна, вам знадобиться: вода, велика ємність для нього, губки або пінні ролики (їх використання набагато зручніше), шпатель і ганчірку.

Як видалити вапна з стін без проблем

Як видалити стару вапна з стін? Якщо в кімнаті необхідно побити шпалери, накрийте поверхню або зробити облицювання плитки, робота починається з видалення плям на них.

На білизні, будь-які обробні матеріали добре проводяться, але їх зчеплення відбувається лише з останнім шаром. Через це, після прикраси стіни з шпаклівкою або іншим матеріалом, фінішний лайманий шар стає важким і вийде з поверхні, що викликає природне питання: як видалити вапно з стін.

Як швидко видалити примхи від стін

Енергозберігаюча коробка електроенергії

Вимийте відбілювання стін прості технології

Сьогодні ви все ще можете знайти вдома та квартири, стіни яких прикрашені старим способом – відбілюючи вапна. Така квартира отримала мене. У таких приміщеннях, перш ніж починати витягти стіни, необхідно видалити відбілюють від стін, т.до. Нові оздоблювальні матеріали (фарба або клей) не будуть триматися. Як змити відбілювання від стін простою та ефективним способом – я розповів у цій статті.

Щоб працювати, потрібно підготувати робоче місце – кімнату, стіни, з яких потрібно оновити. Потрібно зробити всі меблі, і той, який не рухається на покриття з поліетиленовою плівкою.

Також перед початком роботи необхідно захистити себе. Для цього ми готуємо захисні окуляри, спеціальні одягу, респіратор, гумові рукавички. Я пам’ятаю, що робота небезпечна і пильна. Крім того, додатково не шукайте варіантів очищення підлоги від Whitewings я рекомендую затискати його з фільмом або іншим матеріалом, придатним для вас.

 • Вода;
 • Водяний басейн для миття вапна – метал або пластик;
 • Губка;
 • Шпаклівка;
 • Ганчірка;
 • Ролик на довгій ручці.

Отже, весь інструментарій зібраний, взятий для роботи.

Про те, як видалити примхи від стін з сухим способом піде стаття далі. Такий хід існує для тих, хто хоче швидко видалити вапно. Однак слід пам’ятати, що в процесі сухого видалення формується багато пилу та бруду. Тут є дві роботи.

Енергозберігаюча коробка електроенергії

Тут також є кілька варіантів роботи. Змочіть стіну губкою або шпателем на довгій ручці (у цьому випадку потрібно працювати з кута кімнати). Чи буде це буде мати кілька разів, тому що кити поглинає воду добре.

Після цього ви отримуєте добре просочена стіна. Далі взяти шпатель і почати очищення. Що стосується мене, ця версія роботи занадто багато часу: багато часу перейде до кінця приміщення в порядку.

Мокрого видалення з розчином. Я вважаю найбільш ефективним. Рішення можна придбати у будь-якому будівельному магазині, і ви можете приготувати себе. Далі я розповім вам кілька “рецептів”.

 • Змішайте в танках: 5 літрів води, розчин аміаку, розчин соди (1: 3 до води), три шапки з шапкою, 1-й.Ложка 9% оцту. Нагрійте отриманий розчин до 40-50 градусів шляхом інфузії трьох літрів гарячої води. За допомогою роликової свердловини, вологи стіна. Вже підготовлені до очищення стінного процесу шпателя.
 • Суміш міді та соляної кислоти. Не більше 2% розчину соляної кислоти додають до однієї частини сорту. Рішення не нагрівається. Нанесіть на стіни, почекайте близько 20 хвилин. Все, поверхня готова до прибирання.
 • Рішення з мила: 5 ст.Харчова сода ложка, 2-3.Ложки супутникового мила розчиняються в 10 літрах води.
 • Стрічка: 2-3 св.Ложки крохмалю або борошна на 1 літр води. Після цього ви повинні гладко додати гарячу киплячу воду до суміші. Готовий Клейтер нанесіть на стіну і нехай він висихає. З шпателем, ви легко видаляєте whitelle.
READ  Как приклеить пенофол к стене

Я хочу дати ще кілька порад. Наприклад, якщо стіна зони дуже велика, краще розподілити роботу на ділянках 3-4 квадратних метрів. Викликав рішення, чекаючи, видаляли плями. І так з цілою поверхнею.

Поряд з шпателем, ви можете використовувати спеціальний скребок. Його перевага полягає в тому, що все бруд і пил негайно потрапляють до зарезервованої потужності. Як ви бачите, зніміть примхи з стін досить просто.

Звичайно, після закінчення роботи ви повинні ретельно мити підлогу. І це буде мати кілька разів. Але, якічно, виконуючи роботу, ви побачите свої квартири в новому вигляді.

Крім того, після роботи поверхня повинна бути вилучена та оброблена грунтовка. І в майбутньому втілюйте ваш дизайнер сон на стіни квартири, чи живопис, струшують шпалери або обробку природними матеріалами.

Так, вапно повідомляє, що вже давно є застарілим способом перетворити житло. І сьогодні ми зустрічаємося, але все-таки ми зустрічаємося, це менше і менше. Моя проста і високоякісна порада та технологія для очищення стін будинку, я сподіваюся, ви повинні допомогти вам. Тепер ви не будете турбуватися, як змити відбілювання від стін.

Як видалити вапна з стін без проблем

Як видалити стару вапна з стін? Якщо в кімнаті необхідно побити шпалери, накрийте поверхню або зробити облицювання плитки, робота починається з видалення плям на них.

На білизні, будь-які обробні матеріали добре проводяться, але їх зчеплення відбувається лише з останнім шаром. Через це, після прикраси стіни з шпаклівкою або іншим матеріалом, фінішний лайманий шар стає важким і вийде з поверхні, що викликає природне питання: як видалити вапно з стін.

Спосіб видалення способів з стін можуть бути:

 • Мокрий. У той же час, Whits вимивають певними композиціями.
 • Сухий. Цей метод використовується у приміщеннях, де внутрішні предмети легко покриваються з плівкою або взагалі немає меблів, а поверхня очищається шпателем сантиметра за сантиметр.

Перед тим, як очистити стіну з вапна будь-яким способом, необхідно підготувати захисні аксесуари:

Найбільш популярним способом видалення лайманого шару з стін або стелі залишається механічним, з використанням шпателя. Це дуже багато часу, але, досить ефективний, особливо це добре подати заявку на приміщення з дуже великими шарами білого.

 • Кілька гострих спалахів.
 • Потужність з теплою водою.
 • Металева щітка велика жорсткість.
 • Розпилювати.
 • Ганчірку або губку.
 • Теплою водою з пилювачем або губкою, змочування невеликої площі поверхні.
 • Він залишає близько 15 хвилин до просочення.
 • Поверхня розглядається.

Порада: з занадто товстим шаром білими, процедура повинна бути повторена кілька разів, щоб весь вапно просочується добре з водою і легко піддатися солдату.

 • Після злякування та пом’якшення білого кольору, шпатель піднімається спостерігаючим шаром декорації та ретельно обрізань.
 • Таким чином, лаймовий шар видаляється з усієї поверхні стіни.
 • Залишки покриття розмиті, використовуючи жорстку щітку, і видаляють з мокрою губкою.

Як видалити вапна з стін іншим способом? Шліфмашинка використовується для цього. Процес менш довгий і трудомісткий, від попереднього, але в той же час утворюється багато пилу.

Порада: планування капітального ремонту приміщень, за відсутності меблів у ній, перевага повинна бути надана цьому способу за допомогою шліфувальної машини для зняття поверхні.

Видалення вапна на стельовій шліфуванні

 • Дверний шлях солодкий з коридору з вологим ліжком, який запобігає витоку пилу через слоти.
 • Після завершення процедури загальне очищення пилу швидко проникає у всі приміщення будинку, крім того, такі обкладинки, як фарба, шпаклівка або прилипання шпалери на стіні вапняного, будуть погано триматися на пилу.

Інші варіанти, як швидко видалити вапно з стін, є мокрими способами. Один з них – використання мильного розчину.

Порада. Для зручності роботи слід використовувати пральний порошок або рідке мило.

 • Мильні чіпси та соди розчиняються у відро з чистою рідиною.
 • Одержаний розчин просочують вапновим шаром.
 • Поступово починає розплавити з декількох додатків, а шпатель може бути використаний для прискорення процесу.

Дуже безпечна і досить чиста версія вилучення з стін або стелі плям – використання alee.

 • Контейнер гарячої води.
 • Пшеничне борошно, її можна замінити картопляним крохмалем.
 • Ясен з м’якою товстою купою.
 • Шпаклівка.

Перед тим, як відокремити стіну від вапна вапна, вона повинна бути підготовлена.

 • Розраховується бажана кількість компонентів інгредієнтів: консистенція суміші не повинна бути дуже товстим і дуже рідким. На одному літрі рішення потрібно дві столові ложки борошна або крохмалю.
 • Вода доводять до кипіння.
 • Невелика кількість киплячої води формується в окрему контейнер і ретельно розрізаний до однорідності з борошном або крохмалем.
 • Решта води наливають, і все ретельно перемішують.
 • У результаті композиція повинна мати своєрідне рідке жадібність.

Порада: Заявка повинна бути зроблена надзвичайно рівномірно. Просочення просочення шару рівнини з розчином, впливає на кінцевий результат процесу.

Як мити розчини по білі

Якщо неможливо змити рівнину у вищезгаданих методах, і відомо, що укладання плиток на стінці вапняна неможлива, використовуються кислотні розчини. Метод людини практично безпечний, за умови запобіжних заходів, що використовуються в ньому досить слабких рішень, не матиме шкідливого впливу на здоров’я.

Для роботи вам доведеться придбати та підготувати:

Розчин виготовляється таким чином, що кислота становить 3% своєї своєї маси.

Порада: при розведенні композиції в контейнері, залити воду, і лише після того, як кислота, щоб уникнути випаровування.

Після нанесення дегустаторів, просочених у розчині, починає бути покриті бульбашками, після чого покриття можна легко видалити шпателем. Поверхню все ще промивають чистою водою.

За відсутності часу та бажання вилучити лопаті з попередніми методами, ви можете придбати готові рішення, які діють на вапняне покриття, як Hubble: Link Leads of Lime, а після сушіння це достатньо одного руху з шпателем, щоб видалити їх з поверхні, але в той же час ціна буде дещо вищою. Крім того, додаткова зручність є спеціальною структурою композиції, яка вказує, коли ви можете запустити видалення роздягання біла, змінюючи його колір.

Найпопулярніші способи видалення вапнових стін показує відео в цій статті.

Як видалити (змивання) відбілювання від стін і стелі. Швидко і без пилу.

Кілька порад для роботи

При проведенні будівельних робіт у великих приміщеннях необхідно:

 • Розпилюючи розчин на невеликих ділянках.
 • Вона зрошається приблизно на 4 м² області.
 • Наступний сюжет обробляється.
 • Перед набряком на ньому треба повернутися до першого сюжету і видалити білий.
 • Очищення краще виконати спеціальний скребок і шпатель. У скребкові є контейнер, щоб збирати вапно, що запобігає поширенню бруду на кімнату.
 • Після видалення плям на стінах рекомендується ходити з шліфувальним листом, а потім замочити їх грунтором.
 • Коли дефекти виявляються у стінах, вони наповнені штукатуркою.
 • Розчин крейди на поверхні стінок вимивається водою, а шари вапна велика товщина видаляються молотком.
READ  Чи можна фарбувати стіни на штукатурку

Який спосіб вирішити видалення вапна з поверхні стін, кожен вибирає себе, головне, що робота була проведена якісно і безпечно.

Закінчив архітектурний факультет Державного інституту архітектури та будівництва Пензенської. За останні десять років є провідний спеціаліст з великої будівельної компанії. Пенза займається будівництвом багатоповерхових житлових будинків. Загальний досвід роботи за спеціальністю – 18 років. Консультується з питань проектування, підбір матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оформлення, обробка робочих технологій.

Сьогодні лаймові плями можна знайти тільки в старих будинках, в яких ремонт не отримав кілька десятиліть. І в таких приміщеннях, перш ніж почати витягти стіни з новими сучасними оздоблюваними матеріалами, необхідно видалити примхи від стін, тому що ні фарби, ні клей на нього тримається. Як швидко видалити відбілюйте від стін, і що вам знадобиться, ми розповімо в статті.

Той, хто колись ремонтував, знає, що перед початком закінчення роботи необхідно виконати жорсткий проект. Наприклад, видаліть старі шпалери або відірвати щільно приклеєні, все світловий лінолеум. Але один з складних матеріалів є вапнякова суміш, завдяки характеристикам його складу.

Важливий! У деяких випадках білі повинні бути видалені, навіть без запланованого ремонту. Швидко видаляйте відбілюйте з стін, якщо ви виявили, що:

 • Стіни жовтої сталі.
 • Форми були покриті цвіль, ці мікроорганізми відрізняються.

Щоб видалити примхи від стін, є методи:

Для кожного методу необхідні їхні інструменти та їх робоча техніка. Оскільки будь-який спосіб очищення стін є небезпечним і пильним, спочатку необхідно виконувати тверду підготовчу роботу:

Перш ніж кататися на відбілювання від стін, підготуйте робоче місце:

Робочі люди в приміщенні повинні бути безпечними, тому приготувати:

Для кожного методу очищає стіни, їхні інструменти потрібні. У майбутньому ми розглянемо кожен спосіб детально та визначимо всі недоліки та переваги, і ви будете залишатися вибирати найбільш прийнятний спосіб для конкретної ситуації.

Для сухого видалення потрібні наступні інструменти вручну (механічний метод):

 • Металевий шпатель. Інструмент повинен бути добре заточений. Довжина шпателя: 6-8 см.
 • Скребок. Знайдіть спеціальний скребок, призначений для цієї роботи. На такому інструменті є спеціальна коробка, в якій весь сміття збирається на стелі та стіни.
 • Металева кисть.

Важливий! Цей метод підходить, якщо немає можливості зробити всі меблі з кімнати, або якщо необхідно зняти частину білого кольору, який висить “Коржі”, і подальша робота – продовжувати шліфувальну машину.

Для сухого способу очищення стін вам потрібно:

Щоб змити відбілювання від стін, тобто, щоб видалити його на “мокрий” технологію, вам знадобиться наступні матеріали та інструменти:

 • Шпаклівка.
 • Базовий для води можна використовувати як металевий, так і пластиковий контейнер.
 • Вода.
 • Губка.
 • Ганчірка.
 • Ролик з піноутворювальної гуми на довгій ручці.

Як видалити примхи з стін за допомогою сухого методу?

Сухий метод ідеально підходить у тому випадку, якщо ви збираєтеся швидко видалити каструлю з стін. Однак слід пам’ятати, що під час такої роботи формуються багато пилу та бруду.

Важливий! Шліфувальна машина допоможе швидко видалити вапняковий шар, але в номері не повинно бути жодних меблів та інших предметів внутрішніх справ. Сухого розбиття внаслідок типу машини буде інтенсивно струснути, особливо з стелі. Тому негайно захищайте очі, волосся і тіло спеціальним одягом, головним убором і окулярами.

Щоб очистити стіни з білого кольору таким чином, діяти так:

Видалити лаймовий шар може бути вручну, якщо ви не є щасливим власником шліфувальної машини. Тут є два варіанти:

 • За допомогою молотка і шпателя. Давайте поступимо молот на побіту, і вона буде вилучена з самого стін. Дізнайтеся шари з шпателем і знімайте їх.
 • З шпателем. Просто очистіть шпатель і металеву кисті стіни. Цей метод дуже трудомісткий і брудний.

Важливий! Як компромісний варіант, підключіть два сухі способи. По-перше, за допомогою молотка і шпателя, зніміть великі шари з стін, а потім працюють шліфувальний верстат, змінюючи абразивний папір з великою зерності до найменшого.

Наші бабуси та матері використовували “мокрий” спосіб видалити вапняний шар з водою. Цей метод також має два варіанти:

Як очистити стіни з розбиття водою?

Для зволоження стін водою, використовуйте губку гуми або старого мочалки.

Важливий! Для більш зручного просочення стін використовуйте ролик на довгій ручці.

Важливий! Цей метод очищення стін вважається найчастіше споживаючим, крім того, на порядок приміщення доведеться витрачати багато часу та зусиль. Але пам’ятайте, що ключ до успіху процесу безпосередньо залежить від якості просочування стін.

Як видалити примхи з стін з спеціальним рішенням?

Спеціальна суміш може бути придбана в будівельному супермаркеті, але ми пропонуємо вам самостійно підготувати рішення. Ми рекомендуємо кілька рецептів сумішей, які ефективно допомагають видалити відбілюють з стін.

 • 3 літри води.
 • 2-й. Ложки розчину аміаку (купівлі аміаку в аптеці та перемішують водою).
 • Содовий розчин (1 частина соди на 3 частини води).
 • 1 ст. ложка 9% оцту.
 • 3 шапка для ванни.

Важливий! Одержану суміш нагрівається до 40-50 градусів, вуаль в ній 2 літри гарячої води.

Вам знадобиться 2% розчину соляної кислоти та мідний SIPOP (1 за). Особливості його використання, щоб швидко змити відбілювання від стін:

Важливий! Не використовуйте розчини з розчином, оскільки ви можете отруїти суміш. Захистіть руки та очі до засобу захисту, щоб кислота не потрапила до шкіри та слизової.

Використовуйте розчин для стін.

Важливий! У голці гладко додайте гарячу киплячу воду. Нанесіть готовий розчин на стіну і нехай він висихає. Після цього ви можете легко очистити стіни з плями з шпателем.

Для полегшення трудомісткого процесу нитки рішучого розчину, ряд виробників виробляє залишкові рідини. Наприклад, Келя Дико.

Обережно прочитайте інструкції та копати хімічну речовину у потрібній пропорції. Препарат включає в себе компоненти, які дозволяють швидко і ефективно видаляти вапно-розчин.

Важливий! 250 мл пляшки з місткістю 250 мл достатньо для обробки приміщення при 50-100 кВ.метрів. Інструмент безпечний для людей.

Рішення вапняного, звичайно, вже давно є застарілий спосіб організувати житло, і сьогодні ми зустрічаємо його все менше. Так що в майбутньому не дивувалося, як очистити стіни з плям, втілюйте на стіни та стелі більш сучасним дизайнерським мрією: живопис, струшувальні шпалери або обробка з натуральними матеріалами. хай щастить!

READ  Як витягнути пластиковий дюбель з стіни

Як видалити масляну фарбу з стіни, швидко готова до використання стрижневого затискача в картриджі

Як порівнювати стіни 2 шляхи абсолютно гладких стін у квартирі – обов’язкова норма

Як видалити мийні шпалери з стіни. Особливості та переваги. Поради щодо використання. Процес видалення покриття

Механічні методи в шпателях з сокирою або лопатками каменю з молотком і долотом з шліфувальником, шліфувальником або хімічною речовиною Peuorator

Насправді, щоб видалити старі побілки, це необхідно. Інакше не буде позитивного результату від ремонту.

  Перед видаленням вапна з стін і стелі готують засоби захисту: захисні окуляри, респіратор, рукавички, косинка. Також використовуйте: Плоский шпатель, металева щітка та ролик.

Відразу перед видаленням вапна з стін рекомендується зберігати підлоги в кімнаті та покрити залишкові меблі, люстри, двері та вікна з поліетиленом. Інакше вам доведеться вимити вапно більше не з стін, але з меблів і з підлоги, що це не завжди легко. Робота на очищуванні стін від старої білосніжки дуже пильна, тому необхідно використовувати захисне обладнання.

Способи видалення старого блаженства

В даний час існує безліч матеріалів, які використовуються при обробці стелі. Однак найпопулярнішим було найпопулярнішим. І тепер, коли є необхідність ремонту, важливий крок – це процес видалення білих від поверхні стелі.Ця стаття описує кілька варіантів, як змити стелю такий оздоблювальний матеріал, як вапно. Це досить проста подія, але тут є тонкощі, які будуть залежати від якості роботи.

Способи видалення примх від стін

Є кілька способів видалення відбілювань з стін. Поряд з сухим методом використовується метод мокрої обробки стін як звичайної води та спеціальних розчинів. У кожного є свої переваги та недоліки.

Але спочатку обов’язково звільнить кімнату з меблів та інших предметів. Якщо це не буде робити, і, наприклад, величезний гардероб залишиться в кімнаті, потім обертається в будівельну плівку, яка затягується будівельним скотчем.

Відео Підручник з видалення білих з стін

До речі, ми рекомендуємо використовувати будівельний фільм та стрічку для захисту гендерного захисту. Заздалегідь, покрийте його плівкою, щоб не пошкодити падаючі шари білого. Ви також повинні ховатися під захисні плівкові вікна та двері.

Метод сухого обробки

Цей метод підходить для тих, хто є щасливим власником шліфувальної машини. Знайдіть абразивну сопло найбільшого радіусу великої зерності. Легкі рухи, натискаючи на стіну або стелю, зніміть білий. Якщо ви дивитеся на стінах кімнати або стелі, вільно виїжджає кутлюби, а потім спробуйте їх видалити спочатку з шпателем або скребком. Або вони зникнуть, коли ви стукаєте на стіну молотком. Не забудьте покласти рукавички, після чого можна буде знімати падаючі шматки. Як слюсарний шар зменшується, бажано змінити абразивний папір на шліфувальну машину, рухаючись до найменшого зерна.

Коли ви закінчите роботу з шліфувальним верстатом, підмітайте підлогу в кімнату і кілька разів. Для тих, хто не має шліфувальної машини, ми пропонуємо використання шпателя або спеціального скребка. У цьому випадку вам доведеться витрачати набагато більше часу.

Метод обробки металу

Введіть теплову воду в ємність, занурюючись у нього і витріть його стіною або стелю. Повторіть процедуру кілька разів, оскільки стіни дуже швидко поглинають всю воду. Для зручності ви можете використовувати ролик з піни на довгій ручці. Зволожувати воду і проводять на стінах. Пам’ятайте, що ключ до успіху залежить від того, наскільки добре ви будете просочувати стіни.

Почекайте трохи, потім з шпателем або скребком видалити плями. Повторіть процедуру з залишковими шарами. Якщо ви не задоволені методом використання звичайної теплій води, ми пропонуємо ознайомитись із наступним пунктом, де ми говоримо, як видалити примхи з стін за допомогою спеціальної суміші.

За допомогою спеціальної суміші

Звичайно, ви можете придбати таку суміш і в магазинах, але це доведеться розмістити багато грошей за це. Ми пропонуємо вам інший варіант – підготувати суміш вдома. Для цього вам знадобиться: оцет, теплова вода, аміак, содовий розчин, піна. Крок поступово виглядає так:

Тип близько трьох літрів води в контейнер. Додайте трохи аміаку (пару столових ложок), содового розчину (вода та содове співвідношення 3: 1), 2 шапка з піною ванни, а також одна столова ложка оцту. Тепер вилийте близько двох літрів гарячої води. Загальна температура розчину повинна становити близько 50 градусів.

Ви можете застосувати суміш за допомогою розпилювача. Не забудьте носити респіратор та інший захисний одяг. Почекайте, коли стіни роблять рідину, а потім видалити все, використовуючи шпат. Шпатула потрібно тримати під гострим кутом! Повторіть процедуру, поки не повністю очистите стіну. До речі, щоб перевірити, чи всі кипці видаляються, потрібно витратити на стіну звичайною вологою ганчіркою. Якщо білі розлучення на ганчірці, то ви все ще працюєте і працюєте.

Ви також можете використовувати інше рішення, більше діючи. Вам знадобиться 2% розчин соляної кислоти та енергійного. Не потрібно нагріти цю суміш. Використання пульверизатора є небажаним, оскільки ви збільшуєте шанси отруєння. Ролик зволожують стіни, потім почекайте близько 20 хвилин, нічого більше. Потім зніміть плями за допомогою шпателя або скребка. Залишається білим видаленням кисті з металевою купою, після чого вони миють вологою ганчіркою. Коли всі витяги будуть видалені, чекайте від 12 до 24 годин, а стіни нарешті сушать. Стіни ковзання, нанесіть шар грунту. І вже вирішуйте себе, чи буде шпалери на ваших стінах або ви хочете закріпити плитку на них.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS