Статті

Як протріти шви на декоративному камені

Види распіць та їх композиція для роботи з каменем

Куля – це спеціальна вологість або порошкоподібна композиція, призначена для заповнення прогалин, утворених у процесі укладання каменю та необхідно підкреслити привабливість кожного елемента оформлення. Суміші виготовляються на основі різних матеріалів, що визначає їх (суміші) властивостей. Роблять шви правильно і красиво можуть тільки з високоякісними матеріалами з достатньою еластичністю для заповнення криволінійних проміжків.

Загвинчування швів декоративного каменю – це кілька видів:

 • на основі цементу;
 • на основі гіпсу;
 • епоксид;
 • поліуретан;
 • латекс;
 • з силіконом;
 • З розтиром.

Якщо природний або штучний камінь трахкав з клейовою композицією, в більшості випадків вони також заповнюють шви. Структура сумішей грубий і дрібнозернистий. Перша має більш виражену декоративність, оскільки великі частинки дають появу швів пористий вигляд, якомога ближче до природного типу грунтового шару.

Також суміші для наповнення швів сухий і вологий. Перша потребує самооцінки вирубки, другий продається у формі готової до використання. Якщо у вас є велика кількість роботи, рекомендується використовувати сухі суміші. Вони готують частину, у сумі, що потрібно для обробки невеликої площі. Обидва види композицій можуть бути кольоровими або чистими білими. Мокрий суміші з довгою роботою часто втрачають свою еластичність.

Композиції на основі цементу чутливі до розтріскування, але такі шви легше повторити або уточнювати. Епоксидні крути відрізняються кращою еластичністю та вологістю. За допомогою гіпсової композиції легко працювати, але можна використовувати його лише для внутрішнього оформлення. Латекс і гума володіють подібними властивостями. Ці суміші є еластичними, стійкими до вологи, легко змити з поверхні каменів.

Технології застосування

Для того, щоб виконати кінцеві роботи високої якості, необхідно навчитися правильно готувати суміші на основі порошкових композицій. Інструкції щодо виконання цього завдання знаходяться на упаковці. Але в будь-якому випадку, необхідні такі інструменти, як змішувач змішувача змішувача та низькоповерховий свердла. Вручну зробити однорідну масу буде складним.

Незалежно від призначення культури (для зовнішньої роботи або внутрішнього), він застосовується будь-яким з трьох способів:

Останній варіант використовується при заповненні швів між каменями з плоскою та гладкою поверхнею. Буде необхідно підготувати велику кількість суміші для одного підходу, оскільки воно доведеться застосовувати по всій області оздоблювального матеріалу. Цей метод наповнення швів має свої переваги:

 • Роботи виконуються з більш високою швидкістю, ніж з іншими способами затискання слотів;
 • Немає необхідності виконувати такі кроки роботи як розширення швів та їх згладжування;
 • Шви точні, гладкі та гладкі.

Щоб заповнити слоти, потрібні інструменти:

Епоксидний розчин не підходить для затухання методом. Причина при щільності, високої щільності та еластичності цих сумішей. Поліуретанові та цементні композиції найбільш підходять для шламу.

Розчин для каменю

Фасади, облицьовані штучним або натуральним каменем, кахельним або порцеляновим каменю, мають тверду і престижну. Через безліч варіантів комбінацій декоративних пластин та розчину, облицювання лицьової цегли та каменю завжди буде актуальним.

Важливу роль у естетичному сприйнятті обробки відтворює правильну культую швів. Цей процес простий, але треба знати всі його тонкощі. Важливо не тільки вибирати правильність композиції для розчину, але також зможе працювати з ним.

Якщо він використовується для штукатурної плитки або цеглин на основі цементу, у будь-якому випадку після заповнення прогалин утворення швів виконується. Залежно від обраного методу, їх зовнішній вигляд буде залежати. Є такі способи формування:

READ  Сарай з односторонньою дахом з власними руками

Найпростіший варіант, щоб утворити шов між цеглинами. Сумішна суміш просто вирівнює на рівні декоративної поверхні. Після цього використовуйте щітку з жорсткими щетинами для остаточної обробки швів.

Цей параметр реалізується при використанні шпателя з дуговим обличчям. Саме така сторона суміш утворюється в прогалинах між облицювальним матеріалом.

Цей тип шва створюється за допомогою партії. Це невеликий шпатель. Це дозволяє заповнити прогалини промити і компактувати рішення, роблячи увігнуту поверхню.

Цей метод ідеальний, якщо розчин виконується на вулиці. Врешті-решт, шов має SCOS, завдяки якому вода буде менш постраждала від затвердіння рішення. При формуванні використовується Кельма. Це її, що суміш розрізана під гострим кутом.

Це складна версія виконання. Вона реалізується в приміщеннях і лише майстрів з відповідним досвідом. Суміш утворює трикутник між декоративною цеглиною. Таким чином, попередній розрив не повністю заповнений рішенням.

Якщо робота повинна бути виконана на вулиці, а не гарячі дні. З цією погодою рішення буде довше. Це дозволяє ретельно і повільно завершити прикрасу будівельних конструкцій.

Типи ставок та їх складу

Часто новачки застосовують матеріал, до якого відбувся декоративний кам’яний кріплення для розчину. В основному цей клей або цементно-піщана суміш. Але цей варіант не є найбільш оптимальним. Відмінна альтернатива буде спеціальною грубою для декоративного каменю, який виготовляється з урахуванням поверхневих функцій і дозволяє отримати найбільш ефективний результат.

Так що обробка простору в швах була надійною і красивою, вона варто правильно вибрати композицію, а також чітко покласти його за технологією. З цією метою варто вивчити всі характеристики різних типів стендів та вибрати найбільш оптимальний варіант.

Залежно від виду, в якому продукти реалізуються, відрізняються сухими та мокрими руками для декоративного каменю. Другий – більш комфортно, оскільки вже готовий до роботи. Сухі суміші є більш економічними, оскільки розлучена композиція швидко руйнується, а при роботі з такими матеріалами можна поступово породжувати, що виключає непотрібні витрати.

Різноманітність видів

Також розрода для декоративного каменю відрізняються за своїм складом. Всі виробники додають спеціальні компоненти, які збільшують морозу та вологість продуктів. Залежно від основного компонента, виділяються кілька типів ставок, які відрізняються за своїми корисними якостями.

Вид на zatirki Особливості
Цемент Найпростіший у підготовці та подачі, тоді як досить економічний. Легке тертя на поверхні декоративної плитки. Швидко висихає. Не підходить для затискачів швів глазурованих і мармурових плиток.
Епоксидний Мають епоксидні смоли, які дають сильний матеріал, а також дозволяють витримати агресивний вплив, наприклад, кислоти та луги.
Латекс Відрізняються за високою пластичністю, що спрощує процес застосування. При роботі з такими матеріалами, простір заповнюється повністю, тріщини не утворюються. Але така гранка менш довговічна, ніж епоксид.
Силікон Володіють відмінною вологістю і морозою. Рекомендується застосувати їх у поєднанні з силіконовим герметиком, що покращує якісні характеристики.
Гумовий Мають відмінні параметри, які впливають на їх вартість. Використовуйте такі крути краще у виняткових ситуаціях. Наприклад, у випадку, коли необхідно забезпечити надійну гідроізоляцію швів у ванній кімнаті або на кухні, де декоративний камінь відчуває постійний вплив вологи.

Суміші можуть бути продані вже у кольорі, але більш раціонально придбання білих або сірого композицій, які можуть бути самостійно складатися шляхом досягнення найбільш природного та придатного для декоративного кольору.

Як потіти шви на декоративній цегли

Після завершення імітації кладки, затискач для декоративної цегли красиво і елегантно розміщує шви. Виконайте роботу легко, це не вимагає будівництва освіти та спеціальних навичок. Зробити суміш вдома або купити вже готовий. Якісно вибраний матеріал буде служити багатьма роками, зберігаючи акуратний вигляд цегляних стін.

Типи для декоративної цегли

Щоб заповнити слоти між різними будівельними матеріалами, існує кілька основних сортів затишних сумішей та технологій. Відіграє роль як колір поверхні, простір між яким потрібно заповнити і товщину депресії. У будівництві заарка на продаж готова суміш: чорний, червоний, білий і кольоровий. Вдома ви можете зробити метод змішування для досягнення будь-якого відтінку. Найчастіше у будівництві застосовуються крути для матеріалів, таких як:

 • Гіпсова плитка,
 • Декоративна та будівельна червона цегла,
 • Гарантія,
 • Облицювальна плитка,
 • дикий камінь або імітація.
READ  Як підключити каналізаційні труби різного діаметру

Типові декоративні цегли можуть виконуватися як спеціальне гідроізоляційне рішення у приміщеннях, де є вологість або на відкритому повітрі та фарба. Для мощення використовуються бетоносодержачі суміші, додатковою метою якої є твердо зафіксувати цегли. Плитка та гіпс, керамічні пластини наливають полімерними та бетонними сумішами, іноді з додаванням рідких ізоляційних латексних та полімерних добавок. Колір шва вибирають під плитку. Вимийте шви, однак, процедура повинна бути виконана з великою точністю, оскільки матеріал швидко замерзає, і це буде важко розглянути це. Якщо культура керамічних або гіпсових плит виявилося інактивно, краще відразу ж змити гарячою водою і рімейкою.

Розчин для цегли – остаточний штрих-код, який дозволяє виділити шовкоутворювач і естетично організувати стіни.

Виробники

Для тих, хто віддають перевагу швам, щоб закрити готову суміш, є багато різновидів фабричних розчинів, фугів та фарб. Ви можете вибрати готову версію для штучних та натуральних облицювальних цегли, всі типи тарілок та тротуарні каміння, обробка дикого каменю. Популярний фуга “IVSIL” доступний у широкому діапазоні кольорів і підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт. У середньому споживання становить 0,5 кг сухої суміші на 1 м квадрат. Для шовного просвіту в глибині 3 мм та шириною 4 мм.

Класичні отрути “CEREZITE” і “полімін” йдуть білим, мають інший склад, в’язкість і допомагають ізолювати шовну канаву від вологи. Консультанти в Stroymarket допоможуть правильно вибрати марку та тип. Слід пам’ятати, що полімерні композиції будуть більш придатними для внутрішнього оформлення. Фасадні праці вимагають цементного розчину. Для ванних кімнат є особливий вид ізоляційних сумішей Litokol. Білий матеріал дозволяється додавати кольоровий пігмент (червоний, зелений), щоб досягти необхідного тіні, щоб покласти покладання красиво.

Вирішення споживання та товщини шва

Виконується після роботи по укладання декоративних пластин, цеглини зовнішніх стін або штучної кладки. Естетично, і надійно, шви можуть бути втрачені тільки там, де спочатку спостерігалися норми будівництва та обробки: гладке кладки, забезпечуючи ті ж відстані між цеглинами та рівним масиву матеріалу, в якому немає пластин Нарізати поруч з лежачим. Наповнюючи шви в цьому випадку легко і просто. Якщо кладка є кривою або втирати старого цегляного масиву, рекомендується або зробити ефект, або поєднувати різні типи сумішей, фарби та гіпсу.

Ширина і глибина шва впливає на споживання матеріалу.

Залежно від ширини швів і глибини кладки, споживання основних фугів. Глибина стандартної цегли та черепичних швів та шириною 10 мм вимагають витрат від 6 до 8 кг суміші на метр квадрат. Для клінкерних цегли та натуральної цегли 240 × 71 мм, 2,5-3 кг суміші для проводу 1 кВ. метр. Тобто стандартний 25-кілограмний мішок достатньо для площі 8-9 м.

Як використовувати?

Щоб заповнити шви своїми руками, вам знадобиться набір інструментів, який включає гумовий та дерев’яний шпатель, спеціальний пристрій для досягнення навіть наповнення просвіту – швидка сумка. Це буде приділятися естетично і швидко ставитися до червоної декоративної цеглини та клінкерної плитки. Спочатку необхідно розчинити швидкий розчин і підготувати поверхню, де вона буде застосована. Потім ретельно накладіть суміш і втрату в шов цегли. Надмірно рекомендується стерти негайно, не чекаючи, поки вони не висушують.

Кожна суміш має свої власні рецепти для використання, але в середніх сухих композиціях розчиняються у пропорції 1 кг на 200 мл води. Маса повинна бути однорідною, тому вона повинна бути добре перемішана ручним або механічним. Найкращі виклики затирання має в перші три години, то він починає згущати і втрачає еластичність. Рішення не зарплати краще не використовувати, це може призвести до втрати гідроізоляції швів через згодом згенеровані мікротріщини при сушінні суміші.

READ  Як очистити туалет з лопатки

Декоративна границя швів

Потім швидка суміш стискається з гладкою силою через відповідну сопло (залежно від товщини рукава) у швах між кам’яною плиткою. Заповніть весь швальний простір, не залишаючи порожнечі.

Після того, як суміш схопив, використовуючи спеціальний інструмент (клітинний шпатель або розширювач) швів рівномірно втирають до приготування естетичних декоративних поверхонь. На цьому етапі роботи щітки застосовуються для очищення всієї поверхні стінки з дрібних частинок, знятого шпателем надлишкових бурстерів.

Після завершення наших рекомендацій ви отримаєте шикарний, приємний вигляд, душу та декоративну поверхню серця, а також білий (або чорний) заздрість сусідів або друзів!

Вирішення споживання та товщини шва

Виконується після роботи по укладання декоративних пластин, цеглини зовнішніх стін або штучної кладки. Естетично, і надійно, шви можуть бути втрачені тільки там, де спочатку спостерігалися норми будівництва та обробки: гладке кладки, забезпечуючи ті ж відстані між цеглинами та рівним масиву матеріалу, в якому немає пластин Нарізати поруч з лежачим. Наповнюючи шви в цьому випадку легко і просто. Якщо кладка є кривою або втирати старого цегляного масиву, рекомендується або зробити ефект, або поєднувати різні типи сумішей, фарби та гіпсу.

Ширина і глибина шва впливає на споживання матеріалу.

Залежно від ширини швів і глибини кладки, споживання основних фугів. Глибина стандартної цегли та черепичних швів та шириною 10 мм вимагають витрат від 6 до 8 кг суміші на метр квадрат. Для клінкерних цегли та натуральної цегли 240 × 71 мм, 2,5-3 кг суміші для проводу 1 кВ. метр. Тобто стандартний 25-кілограмний мішок достатньо для площі 8-9 м.

Мені потрібно втирати шви від декоративного каменю і як це зробити? Топ-5 найкращих інструментів

Укладання декоративного каменю вимагає остаточного інсульту, який збереже і зміцнює облицювальний матеріал. Для цього чарівник використовує спеціальний швидкий матеріал. Він дає додаткове просочення і завершує весь декор, видаляючи прогалини.

У цій статті ми розповімо про те, що пов’язані з якими зв’язками, як бути загубленим, а також просочені суміші популярних фірм.

Вимоги до винищення для декоративного штучного каменю

Не кожен раз, коли кахельні та кам’яні композиції утворюються прогалини, не заповнюючи, не експлуатуються. Але зазвичай відмова робота не передбачається. Перш ніж купувати, варто надати різні критерії:

 • Цікавий візуальний ефект сприяє розташуванню розчину глимічного розчину над облицювальною поверхнею;
 • Чи варто робити так, щоб розчин і облицювання ходили на тому ж рівні;
 • Як знизити матеріал слід порівнювати з облицюванням? Потрібно подумати про це у випадку, коли вони беруть грубого пісковика;
 • Прямий, опуклий або увігнутий – для поверхні ви можете вибрати будь-яку з доступних форм. Текстура може бути гладкою або імітуючи різні матеріали, просто грубий.

Умови не впливають на вимоги до сумішей, вони залишаються однаковими:

 • Затискання для штучного каменю в процесі експлуатації при різних погодних умовах повинна бути захищена від тріщин та руйнування;
 • Обов’язково своєчасно і просте очищення розчину з поверхні;
 • Наявність високої адгезії;
 • Збереження достатньої мобільності. І час прокляття повинно бути достатньо, щоб надати необхідні форми та текстури;
 • Загальна кількість повинна бути достатньою для виконання всієї роботи.

У компетентному підході Grounts допомагає підкреслити появу фасаду та його позитивних якостей.

Як потіти шви на декоративній цегли


Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS