Вікна

Як прикріпити жалюзі на пластикове вікно

Як вирішити самостійно

Ті, хто вирішив встановити жалюзі своїми руками, потрібно знати, що вікно зупиняється, вимагає спеціальної точності. Ви можете отримати найбільш точний результат, використовуючи сталеву рулетку. Важливим станом у виконанні цього процесу є точність до міліметра. Немає вікна (відкриття вікна) має ідеальну прямокутну форму, тому будь-який параметр вимірюється в декількох місцях.

Перед вимірюванням необхідно вирішити з методом встановлення, тобто, як виправити жалюзі на пластикові вікна:

Штори, призначені для кріплення на легені та компактні, що означає, що їх вага витримує двосторонню скотч. На скотч, ви можете встановити рулонні штори у будь-якій продуктивності

Штори, призначені для кріплення на легені та компактні, що означає, що їх вага витримує двосторонню скотч. На скотч, ви можете встановити рулонні штори у будь-якій продуктивності

CAD-пластикові кронштейни використовуються для міні та зебр системи. За пару

Кронштейн прикріплений до вікна вікна, і до нього прикріплений механізм штор. Кронштейн майже порушується, дозволяє полотно завіси бути максимально наближеними від вікна, і її ціна не висока. Ця конструкція кронштейна досить надійна, т.до. Міні-система має дуже малу вагу. Ще один плюс: Вам не потрібно вимирати монтажне розташування завіси, ви можете в будь-який час перемістити його або видалити для прання вікон. Увага! CAD-кронштейн може бути встановлений тільки на відкритті sash!

Металеві кронштейни Caidal використовуються для горизонтальних алюмінієвих та дерев’яних жалюзі (з тонких ламеллів 25 мм) завісу Pliste для пару

Затискаючий кронштейн має рухому лапу, яка міцно тягне його до рамки Windows. Недоліком є ​​відносно висока вартість, і той факт, що такий кронштейн виглядає масивною і привертає увагу, виступаючи на вершині над корпусом жалюзі.

Які жалюзі є оптимальним варіантом для балкона?

Перед тим, як продовжити розміщення жалюзі на пластикові вікна, ви повинні розуміти, чи потрібно їм. Вони стають перешкодою, при закритті або відкритті вікна.

Однозначно, можна сказати, якщо лоджія або балкон повторно обладнаний під окремою кімнатою, то жалюзі необхідні.

При виборі сліпоти, крім дизайну та видів, потрібно звернути особливу увагу на наступні моменти:

 • Функціональність та практичні кріплення;
 • Слід мати на увазі, що не всі типи кріплень підходять для блоків вікон;
 • Практичність жалюзі;
 • Краще балкон вибирають пластиковий матеріал або тканину, дерево та бамбук можуть створювати додатковий шум.

Які кращі жалюзі на балконі?

Для балконів та лоджій, пластикових жалюзі найкраще підходять, тому що:

Перед тим, як змінити вимірювання, потрібно вирішити, де ви хочете створити жалюзі:

Жалюзі на вікнах є два типи вертикальних і горизонтальних. Вертикальні ламелі зазвичай виготовляються з пластику або спеціальної щільної тканини, різання на смужку шириною 10-15 см. Рідше ви можете зустріти ламелли з алюмінієвих або синтетичних ниток.

READ  Віконна рамка з її власними деревами

Вертикальні жалюзі можуть бути використані не тільки для Windows, але й для пластикових дверей з повним склінням

Lamed горизонтальні жалюзі пластикові, дерев’яні та металеві. Незалежно від типу та матеріалу, вони з карнизу та ламелей. Капотний пластиковий або алюмінієвий профіль P-образного відділу, в якому є елементи керування, і до яких ламелли призупинено. Токарські горизонтальні або вертикальні смуги/пластини, які насправді закриті. Для того, щоб мати можливість відкрити і закрити жалюзі, є ланцюгові або поточні елементи керування.

Дизайн горизонтальних жалюзі включає велику кількість ниток

У горизонтальних моделях є ще контрольний стрижень, пов’язаний з ротаційним механізмом. Обертовий стрижень, змініть кут нахилу ламелей. Ось як можна змінити кількість світла та ступінь прозорості вікна. Якщо планки поклали вертикально (майже), вони повністю перекривають огляд. З горизонтальним положенням, вони майже не заважають огляду, але все ще багато інших положень.

Пристрій горизонтальних і вертикальних жалюзі

При встановленні жалюзі виправити карниз. Щоб виправити це, комплект включає спеціально розроблені дужки. Ці кронштейни прикріплені до вікна або стіни, а карниз просто покладіть з собою (до натискання).

Встановіть жалюзі на вікна резервуара кількома способами:

 • Безпосередньо до кожного вікна sash. Цей метод встановлення дозволить вам у будь-який час використовувати підвіконня. Єдине обмеження не можна поставити елементи, близькі до кадру. Багато хто лежить потреба в цьому способі встановити отвори в профілі ПВХ. Наявність декількох додаткових отворів у пластику не впливає на властивості вікна. Крім того, ви можете консолідувати жалюзі без буріння.
 • Консолідувати при відкритті, щоб лише вікно закрито, але не сусідні стіни. За допомогою цього методу установки карнизи прикріплені до верхнього схилу.
 • Захист на стелю. Це повинно бути достатньо місця для відкриття sash (не менше 5 см).
 • На стіні.
 • Прикріпіть карниз безпосередньо до стіни над вікном.
 • Встановіть на додаткові довгі кронштейни. Цей параметр підходить для неглибоких віконних отворів, коли жалюзі, висячі, близькі до стіни, не дозволяють відкривати sash.

З методом монтажу, жалюзі повинні бути визначені до покупки: розмір полотна залежить від нього. Таким чином, тип установки повинен бути вибраний до вимірювань.

Як монтувати жалюзі горизонтальні на пластикові вікна

Обережно розпакуйте продукт: всередині канатної сходів та шнура контролю, важливо не пошкодити їх. Управління шнуром розблокування.

Помістіть дужки на карнизи так, щоб передбачувані місця їх установки не збігаються з місцем управління та сходами. На зображенні це точки 2,3,4. Отриманий дизайн приєднується до кадру вікна або до сну через інсульт. Перевірте, чи перевіряється рівень, чи є карниз горизонтально. Встановіть точку прикріплення.

Зніміть кронштейни з карнизу. Зафіксуйте кронштейни шляхом саморегуляції в рамковій рамці або Sash, де ви зазначили. Закріпіть жалюзі карниз у дужках. Опустіть жалюзі протягом всієї довжини. Захистіть керування стрижнем до поворотного механізму, якщо ви маєте справу з жалюзями Hollis.

Перевірте продуктивність продукту – поверніть ламелу в обох напрямках, перемістіть тканину вгору або вниз. Якщо у вас є питання, зверніться до наших менеджерів!

Для вільного зв’язування без додаткових аксесуарів на цю установку завершено. У випадку, якщо декоративна панель надається (Valans), то необхідно встановити пластикові кріплення на карниз. Для жалюзі Hollis з кабелем та ізотрами, необхідно виправити довідник до нижньої частини рами (у випадку Hollis) і в ремінці, у випадку ізотра.

READ  Як видалити наклейку з пластиковими вікнами

Види жалюзі та особливостей кріплення

На даний момент виробники компанії забезпечують широкий вибір жалю різних конфігурацій та здатність виконувати їх для конкретних вікон. Серед можливих варіантів можна виділити кілька основних типів жалюзі:

Встановлення опції для вертикальних жалюзі в житловій квартирі або у вашому домі досить сумнівно. Тим не менш, вони занадто сильно пов’язані з офісним простором. Однак вони підходять для деяких проектних рішень інтер’єру. Вони прикріплені до вікон над вікнами, насправді замість штор, які все ще обмежують свою корисність.

Більш велика кількість варіантів кріплення забезпечує використання горизонтальних жалюзі. Вони можуть бути встановлені на верхній частині відкриття вікна та на зовнішньому краю на верхньому зникненні вікна та безпосередньо на структурі вікна, тоді як окремі жалюзі встановлюються на кожну с. Останні два варіанти будуть ідеально поєднуватися з будь-якими шторами та шторами, а вибір останнього типу установки на самому вікні не прийме у будь-якому місці на підвіконні. Ролетні жалюзі встановлюються також безпосередньо до кожного скла.

Виберіть відповідний варіант, кожен незалежно, на основі своїх уподобань та вимог.

Встановлення горизонтальних жалюзі на пластикові вікна

Особливості кріплень жалюзі

Особливості прикріплення жалюзі для пластикових вікон залежать, перш за все, за типом їх дизайну. Як згадувалося раніше, вертикальні віконні жалюзі неможливо додати до профілю. Касетні та прокатні жалюзі не потрібно прикріпити до стіни (тим більше, тому це може бути невигідним з точки зору характеристик їх дизайну). Горизонтальні жалюзі можуть бути приєднані до обох стін (зразки великих розмірів), так і до профілю вікна (для кожного sash). Останній варіант забезпечує можливість використання ротаційного механізму пластикових вікон без підйому жалюзі, тому це більш раціонально вибрати його.

Прокатні віконні жалюзі

Кріплення прокату Window Жалюзі – найпростіша процедура серед установки всіх інших типів жалюзі. Малі розміри та малий дизайн ваги дозволяють зробити без буріння та гвинтів. Прокатні жалюзі в більшості випадків прикріплені до віконної рамки, але є випадки монтажу на стіні. Слід звернути увагу на його стан. Якщо стіна штукатурка – треба перевірити, як міцно він спирається. Для цього досить легко стукати на стіну. Якщо звук глухий, він свідчить про розпад шару штукатурки від стіни. Тому, перш ніж встановити прокату жалюзі на стіну, всі її дефекти слід усунути.

Горизонтальні вітрини

Горизонтальні віконні жалюзі, як вже згадувалося в попередніх пунктах, можна обрізувати як профіль вікон, так і стіну. При монтажу на кадрі з використанням самореактивних зразків, слід враховувати одну важливу особливість. Буріння є неприйнятним у випадках, коли необхідно зберегти теплоізоляційні та запечатані характеристики профілю (це стосується теплих алюмінієвих профілів та енергозберігаючих скляних пакетів з підвищеним коефіцієнтом опору теплопередачі). У цьому випадку краще зробити вибір на користь кріплення горизонтальних жалюзі до рамки вікон за допомогою двосторонньої клейкої стрічки (товщина клейового шару якого має бути 1 мм).

Вертикальні віконні жалюзі

Вертикальні віконні жалюзі можуть бути встановлені як на стіну, так і на стелі. Другий варіант вимагає більш відповідального підходу. Легкі вертикальні жалюзі більш підходять для нього, карнизи та ламелі з пластику або тканини. Перш за все, необхідно забезпечити хорошу адгезію дюбелів та стінних отворів у стелі. Для цього до Дюеля може бути застосований спеціальний клейкий розчин, який достатньо для сушіння достатньо надійного зчеплення. При приєднанні вертикальних жалюзі на стінах необхідно перевірити їх за порушення цілісності структури і, при необхідності, видалити їх.

READ  Плівка на пластикові вікна Як видалити

Касетні віконні жалюзі

Перед встановленням касетних віконних жалюзі на профіль необхідно відзначити місце прикріплення касети (коробка, в якій заготовлені жалюзі). Далі потрібно прикріпити жалюзі (на задній панелі касети – це двосторонній клейка стрічка, з якою ви хочете заздалегідь видалити захисну плівку). Тоді, якщо це необхідно, можна завершити касету на профілі вікна за допомогою самозваних (неприйнятним, якщо пластикові віконні профілі – це теплозабезпечення – буріння може зменшити цю характеристику).

Встановлення вертикальних жалюзі

Встановлення вертикальних жалюзі не є таким складним процесом, оскільки це може здатися спочатку, кожен може справитися з цим завданням. Якщо довжина шторів невелика, то установка здійснюється всередині відкриття вікна. В іншому випадку дизайн встановлюється під стелю або на стіні.

 • Маркування. Перш за все, ви повинні розрахувати центральну точку вікна – вона повинна бути на тому ж рівні з центром карнизу. Щоб уникнути помилок, випливає з краю дизайну, щоб зробити марки. Місця для самонарізаних гвинтів повинні бути заплановані з обох сторін приблизно на 0,5-0,6 см ближче до центру вікна.
 • Оцінка за рівнем. У процесі необхідно забезпечити, щоб ламелі розташовані вертикально. Нижня частина повинна бути 1-2 см. Подібна відстань повинна витримувати до підвіконня у разі встановлення безпосередньо у відкритті.
 • Кріплення на кронштейні. Отвори для дюбелів повинні бути готові заздалегідь, тому він тільки встановить їх. Кронштейн прикріплюється з використанням самовідданості. Згодом, повні кліпи можна встановити для маскування на цих елементах. При бурінні стіни ви повинні діяти дуже ретельно, оскільки інакше ви можете розділити частину стіни.

Монтаж ланцюгів та ламелей. Після прикріплення карнизу найменший залишиться – висять ламелу, запустіть шлюхи, а також прикріпіть ланцюжок регулювання. Важливий момент: повісити ламелі обов’язково в тому ж порядку, в якому вони знаходяться в коробці. В іншому випадку ви можете зіпсувати весь малюнок (якщо це).

Монтаж жалюзі на пластикові вікна без буріння

Незалежно від вашого інтер’єру – це класичний або футуристичний, малий стиль або мінімалізм, ви завжди можете забрати жалюзі для того, хто дасть кімнату особливий вид. Пластик, дерево та алюмінієві, вертикальні та горизонтальні, рулонні та римські штори – Виберіть, що вам подобається у вашому домі, ви відчуваєте себе комфортно. Діапазон сучасного ринку дозволяє вам робити. Ви можете прикріпити жалюзі, як з бурінням вікна і без нього.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS