Статті

Як приховати змішувачі труб у ванній кімнаті

Яка проводка може бути, і що ви не можете бути тоновані в стінах і статтю

Якщо обробка колектора зроблена правильно, і кожен споживач приходить окрема пара труб, сховайте їх набагато простіше, оскільки ви можете обійтися без сполук. Але в цьому випадку іноді існує потреба зробити з’єднання – додаткове різання або подовження одного з труб. Деякі з них вважаються надійними. Вони можуть ховатися, не боячись витоків, а інші завжди повинні бути вільним доступом до регулярного обслуговування та, якщо необхідно, замінити.

У першій версії труби, яку можна медитуватися, у другому лічильниках та з’єднаннях, які слід залишити у вільному доступі.

Коли з’єднання буде послабити або приїжджати до погашення, вода, безумовно, знайде шлях, і витік буде неминучим. Якщо проводка у вільному доступі, періодично вивчаючи його, ви завжди можете заздалегідь помітити, щоб потік та вживати заходів для вжиття заходів, щоб забезпечити, щоб аварія не відбулася. У випадку, коли слабкий момент закритий у стіну або стягу, ви скажете вам обурення сусідів знизу, і вам доведеться заплатити за їх ремонт, а для усунення витоків, вам доведеться зупинитися стіною або поверх. Так що це не відбулося, кількість місць з прихованими проводками та штампованими з’єднаннями потрібно звести до мінімуму.

 • Припою мідь;
 • зварні з’єднання сталевих труб;
 • Прес-фітинги під зшитий поліетилен;
 • Стиснуті будівельні кліщі Прес-фітинги на трубах з металу пластику, фітинги потребують лише якісного, від перевірених виробників.

Труби в стіні

Цей метод дозволяє замаскувати труби з припою міді, варіанти зварних з’єднань сталевих труб та прес-фітингів під зшиті поліетилену. Також дозволяється використовувати цей метод для стиснення будівельними кліщами прес-фітинги на металопластикові труби. Основний стан – високоякісні фітинги, видані перевіреними виробниками.

Для того, щоб встановити труби, потрібно побити стіну. Однак слід пам’ятати, що горизонтальна панельні стіни суворо заборонені стандартами безпеки.

Для того, щоб встановити труби, потрібно побити стіну. Однак слід пам’ятати, що горизонтальна панельні стіни суворо заборонені стандартами безпеки. Крім того, неможливо маскувати труби методом прилипання в цегляних стінках, товщина якої становить менше 120 мм.

 • Будівельний олівець для маркування борозен;
 • Болгарська або строхія для різання двох паралельних каналів;
 • Пероратор або зубила, щоб вибити розрив між канавками.

Встановлення труб повинно обережно закрити борозни через піщано-цементний розчин без утворення порожнин.

Як приховати труби у ванній кімнаті 7 способів

При плануванні ремонту у ванній кімнаті багато думають про те, як приховати труби у ванній кімнаті. Приховування комунікацій дозволяє зробити ванну більш естетичну та акуратну, але при виконанні таких подій потрібно знати деякі нюанси та особливості.

Сучасні оздоблювальні матеріали та технології, що використовуються під час ремонту в житлових будинках, дозволяють маскувати комунікації різними способами. Методи доступні на різних етапах ремонту для реорганізації труб.

READ  Як зробити сходи з терасної дошки

Як приховати трубу у ванні

Сантехніка

Якісний сучасний ремонт передбачає не тільки використання надійних матеріалів та елементів, але також отримує прекрасну кімнату, тому у ванній кімнаті є різні частини систем зв’язку. Щоб зрозуміти, як приховати труби у ванній кімнаті, вам потрібно знати, що це досить просто, а також для цього можна використовувати різні методи та матеріали. Перш ніж почати, необхідно оцінити переваги та недоліки кожного варіанту, а також вивчення, які елементи зв’язку не дозволяються приховувати в стіну, оскільки це може бути потрібно повним.

Як приховати труби у ванній кімнаті: основні способи вирішення проблеми

Через наявність системи водопостачання та каналізації в деяких номерах дуже важко зробити дизайн, тому що багато хто просто не знає, як приховати труби у ванній кімнаті під плитку або будь-яку іншу обробку. Не рекомендується залишити їх назовні, тому що загальне естетичне сприйняття простору порушується. Крім того, рівень гігієнізму зменшується, оскільки прибирання складно.

Фото показує ванну кімнату з відкритими трубами.

Вимоги до матеріалів для ущільнення труб

Перше, що потрібно зробити, перш ніж продовжувати ущільнення труб у ванній кімнаті – вирішити на відповідному матеріалі.

Критерії, для яких варто навігація при виборі матеріалу:

Як приховати труби у ванній кімнаті, як приховати труби в туалеті (аналогічний алгоритм) приховати труби

 • Легкий. Так що дизайн не зчепився і без цього обмеженого простору, потрібно вибрати матеріали для фіксації, які немає необхідності побудувати важкі кадри. Ви можете використовувати звичайні дерев’яні планки або металеві профілі.
 • Вологість. Підвищена вологість для ванної кімнати є звичайним явищем. Матеріали, що використовуються в його розташуванні, безумовно, будуть постраждати. Тому перевага повинна бути надана тим варіантам, які не поглинають вологість і не деформуються, коли він споживає на поверхні.
 • Стійкість до впливу хімічних реагентів. Без використання побутової “хімії”, підтримувати чистоту у ванній кімнаті досить проблематично. З загальним очищенням приміщень всі вертикальні та горизонтальні поверхні підлягають обробці. Тому матеріали, що використовуються для їх облицювання, повинні бути безболісно переносити прямий контакт з домашніми очисниками.

Щоб приховати зв’язок у ванній кімнаті, декоративні Пластини MDF, настінні панелі з пластику, вологостійкі гіпсокартонні листи.

Різноманітні текстури, популярні в останні роки гіпсу 3D-панелей, здатні імітувати деревину, цеглу, мозаїку та створення фантастичних візерунків на стінах.

Важливий момент: незалежно від типу облицювального матеріалу, перш ніж закрити труби, ви повинні переконатися в їх надійності. Закриття трубопроводу, що має дефекти, є великим ризиком того, що найближчим часом доведеться розібрати дизайн.

Способи маскування труб

Існує достатня кількість методів маскування труб, які будуть розглянуті на прикладі ванної кімнати, але вони можуть бути використані в будь-якій частині житла. Такі метамози дозволять вам перетворити інтер’єр вашого будинку або квартири, а також збільшити коефіцієнт утиліти. Розглянемо варіанти, як приховати трубки у ванній кімнаті.

Один з найбільш важких способів закрити труби у ванній кімнаті, це їх маскування в стіні (див. на світлині). У той же час, долот робить свій шлях до глибини діаметра труби або баккау, вирізати відповідні розміри. Якщо ви вирішите сховатися в стінових водяних трубах для постачання гарячої води, діаметр блиску повинен мати запас, оскільки при нагріванні матеріал, з якого виготовляється труба, має розширення, і це може бути небезпечним Для цілісності дизайну маскування.

READ  Как укладывать паркет своими руками

Цей метод приховування труб є найбільш пильним, але його результат перевищить всі очікування, а винагорода за зусилля, зроблені вами, стане абсолютною відсутністю труб на поверхнях ванної кімнати! Основним недоліком такого способу приховування є складність при відкритті стін з усіма видами поломки та витоку. Після того, як обгортає спілкування, ви не зможете контролювати свій стан та технічне обслуговування.

Приховати трубки у ванній кімнаті в меблі не буде багато праці, тому що це може бути зроблено в кінці всіх ремонтно-оздоблювальних робіт. У той же час предмети меблів будуть виконуватися як їх прямі функції, і підігнати всілякі виступаючі комунікації.

Основною перевагою цього методу є прямий доступ до труб, а також у разі несправності комунікацій, ви завжди можете зробити необхідну ремонтну роботу без демонтажу стін.

Ніші для маскувальних труб у ванних кімнатах, що називаються ще ящиками, дозволяють приховати комунікації від очей і радикально змінити зовнішній вигляд всієї кімнати, наведені на фотографії. Встановлення ніші в стінах, ви можете організувати його як клітину для пральної машини, або ремесла з столом для косметики та побутової хімії. У коробці, розташованому під стелю, можна монтувати диван або лампи.

Для прикраси ящиків і ніш, вони часто використовують пластикові панелі та гіпсокартон. Крім того, внаслідок підвищеної сили, використовується спосіб облицювання замаскованих конструкцій під плитою. Важливим зауваженням на роботі з водонепроникними матеріалами є ретельне ущільнення їх сполук.

Говорячи, як додаткова меблі, ці ніші можуть повністю виконувати свої функції. Приховати труби у ванній кімнаті під меблями – це дуже актуальна проблема для невеликого ножа, часто поєднується з туалетом, де кожен сантиметр квадрат у рахунку. Для більшої ясності та детального розгляду виробництво ніш та коробки для комунікацій ми рекомендуємо вам урок відео для їх виготовлення та монтажу.

Оскільки ванна, поряд з кухнею, є стратегічним об’єктом будь-якої квартири. Тоді його дизайн не повинен бути гіршим, і, можливо, навіть краще, ніж решта приміщень. Через те, що у ванній кімнаті всілякі крани, труби з змішувача, клапанів та лічильників, відвідувач цього приміщення, який ви хочете спростити, зменшуючи ці предмети до мінімуму.

Спроба блискавки до виникнення проблеми може бути встановлення деяких штор або розділів, які крім естетичної функції, буде виконувати функцію звукоізоляції. Однак ні завіси, ні розділ не здатні повністю вирішити цю проблему.

З завданням, як закрити труби у ванній кімнаті, можна легко впоратися з роликами для ванних кімнат (див. на світлині). Їх дизайн точно відповідає роликах, які використовуються для вікон та дверей.

Щоб встановити ролики, вам доведеться скласти кадр навколо периметру елементів зв’язку, до якого буде прикріплений цей дизайн. Один рух вашої руки ви можете відкрити доступ до труб, і так само, щоб закрити. Це значно зберігається за часом і означає, якщо у ванній кімнаті є розбивка комунікацій. Щоб усунути доступ до труб дітей, ви можете покласти замок на роликові затвор.

READ  Гнучке скло на столі, як клей

Роликові жалюзі значно приховують каналізаційні труби, клапани, лічильники та навіть котли, а також поглинають звуки з сантехніки, не обмежуючи доступ до елементів комунікацій.

Для оптимізації та гармонійного дизайну ванної кімнати можна встановити роликові жалюзі як на панелях з сантехнічними елементами, а також на тумбочці з нішами.

Прихована прокладка

Шанувати. Ось як приховати труби у ванній кімнаті, щоб вони взагалі не видно. Цей варіант хороший, тому що після виконаної роботи корисна площа кімнати, яка не відрізняється наявністю додаткових квадратних метрів, не зменшується в загальних розмірах. До прокладання труб у стіні, це необхідно на його поверхні у напрямку проводки, щоб збити певний розмір. Це не легка річ, оскільки вона вимагає значних фізичних зусиль. Це вимагає наявності педагованого, кувального та долоту. Якщо стіна бетонна або побудована з сучасних цегли, важко зробити в стіні у стіні, але, можливо,. Якщо стіни будинку побудовані більш ніж століття тому, завдяки високій якості цегли, вибиваючи розкопки ще складніше. Найпростіше приховати труби у стінах, викладених з пінобетону або газованого бетону. Товсті блоки легко піддається Peuorator або куварювач.

 • Спочатку на стіні вищезгаданого матеріалу з олівцем застосовується нігтя або інший гострий об’єкт під плоскою стійкою або рівнем майбутніх канавок, які мають бути трохи ширшим і глибшим діаметром труби.
 • Потім шліфувальник повинен ходити по намальованих лініях, щоб спростити подальшу роботу.
 • Використання кувального та гострого долота або Peuorator, короткочасний вимкнення.
 • Труби, які спочатку повинні бути ізольовані спеціальною ізоляцією від втрати тепла в системах з гарячою водою або утворенням конденсату в трубопроводах холодного водопостачання, встановлені з використанням пластикових або металевих дугових фіксаторів з самоорганізаторами.
 • Для придатності очищення води та регуляторного підкріплення, а також водно-вимірювального вузла, встановлення необхідного розміру здійснюється на місці установки.

Стіна після встановлення трубопроводів стикається, а на місці водопостачання та клапанів, що перекриваються доступом до води до квартири, встановлюється шафка, вибирається знімна плитка або валлер, щоб вибрати.

Перш ніж витрачати всі комунікації у ванній кімнаті, спочатку ви повинні вибрати бажані труби, а також – намалювати схему підкладки.

Зовсім старі чавунні зв’язки, нанесені на початку 20-го століття. Не витримуйте різницю температур пластмасових конструкцій.

Для підводки для підводки всіх необхідних комунікацій у ванній кімнаті застосовується: металопластик для гарячої води та пластику для інших потреб. Ви все ще можете використовувати особливо міцні мідні сучасні труби, з’єднані способом пайки.

Але така сантехніка не дуже зручна при кладці. Ціна продукту скелі. Встановлення мідних комунікацій у звичайній міській квартирі не надто економічна.

 • Поперечні перерізи встановлених труб;
 • Метод укладання;
 • Легкість розбиття штрихів у стінах;
 • Наявність вільного місця для використання іншого маскування.
 • Установка взуття;
 • Трубний пристрій під плитку;
 • Створення фальшивої стіни;
 • Маскування в меблях;
 • Застосовуючи рулони;
 • Горизонтальна кладка під краваткою.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS