Статті

Як приховати труби в туалеті зробити це самостійно

Способи маскування труб у туалеті

Оскільки неможливо видалити труби, він залишається лише одним виходом з ситуації – замаскувати їх. Якщо ви не приховуєте каналізаційні труби, розташовані в туалеті, то їхній вид повністю зруйнований будь-якими дизайнерськими ідеями, які повинні були реалізувати.

Для маскування, використовуються штучно створені перешкоди, роль якої може бути виконана:

Оцінюючи, як закрити труби в туалеті своїми руками, слід мати на увазі, що кожен із запропонованих способів прикрасити туалетні труби має свої особливості, тому їм потрібно розглянути їх окремо окремо.

Схеми макета труб у туалеті

Питання маскувальних труб стосується як бюджетних житлових та розкішних квартир. Різниця полягає в методах ущільнювальних комунікацій, які значною мірою визначаються схемою проводки труб.

Якщо в 15-метровій комбінованій ванній кімнаті є можливість шити всі стінки фальшивих панелей, потім кожен сантиметр важливий для 2 м². Часто, після ремонту, внутрішній простір туалету часто набуває немислимих форм.

У типовому житлі все просте: у кутку кімнати є загальна стікача, паралельна для неї встановлені труби централізованого водопостачання. Для них підключаються доборні зв’язки з труб меншого діаметра. Таким чином, вертикальні ризики, а горизонтально закладені брюки в маскуванні.

Виникають труднощі, коли замість пари гілок доводиться приховати пристрої для вимірювання води, які потребують регулярного доступу, фільтрів, колекціонерів тощо.

Легкі ящики тут не роблять, необхідно додавати розділи або конструкти, що нагадують екрани до стін підшипників.

У приватному будинку все простіше, якщо ви дбаєте про агітацію комунікацій до того, як проект є втіленням. Частина труб може бути приховане у стінах, а також для важливих вузлів для створення технічних люків. Фільтри та вимірювальні пристрої встановлюються в спеціально призначеній кімнаті з насосом та іншим обладнанням, відповідальним за водопостачання вдома.

У висотних будівлях, стіни під трубою не буде дозволено, а характеристики стін не підходять для хоч і часткового, але руйнування. Відкритий декор залишається, з варіантами якого наблизиться.

Як закрити труби в туалеті з пластиковими панелями

Схема встановлення маскувальних елементів та загальної процедури роботи не сильно відрізняється від дій з гіпсокартоном. Це пов’язано з тим, що пластикові панелі також потрібні рамки – і для забезпечення бажаної сили, найкраще використовувати стандартний профіль для гіпсокартону.

Однак у деяких випадках дерев’яні рами також використовують пластик. Звичайно, цей варіант гірший, тому що дерево не є вологостійким матеріалом, а в туалеті завжди є ризик надмірної вологості, особливо поблизу труб та танка. Однак, з належною обробкою, дерев’яна рамка може витримати 5 … 10 років до капітального ремонту ванної кімнати.

 • Встановлені установки (профіль для гіпсокартону або спеціально для панелей);
 • За допомогою Kleimers або гвинтів, основні профілі прикріплені – починаючи, кутовий тощо;
 • У профільних канавках вставляються по черзі панелі, додатково вони закріплені Kleimers, самолюбивами, рідше з клеєм.
READ  Туалет своими руками в квартире

Як закрити труби в туалеті під пластику та плитки. Коробка для труб протягом 2 годин роблять це самостійно!

Нижче наведено два відео – на спрощеному створенні коробки пластикових панелей та описаної технології, на металевому профілі.

Особливо логічно закрити труби в туалеті з пластиковими панелями, якщо вони повністю мовчать. Через порівняльну легкість установки, все можна зробити з власними руками.

Слід зазначити, що фальшива панель або пластикові ящики на кадрі досить успішно поєднуються з фінішною всією кімнатою під плиткою.

Матеріали для прикраси

Закрити сантехнічні лайнери в туалеті за допомогою різних будівельних та оздоблювальних матеріалів, а також спеціального обладнання. Дізнайтеся більше про кожен варіант нижче.

Гіпстон

Гіпсовий коробка вважається одним з найбільш доступних і зручних матеріалів, які використовуються у будівництві та ремонту. Він використовується для різноманітних потреб, у тому числі, для того, щоб шити труби у ванній кімнаті. Переваги гіпсокартону є:

 • здоров’я та безпека;
 • зручність у експлуатації та експлуатації;
 • здатність швидко демонтаж;
 • відносно низька ціна;
 • здатність встановлювати двері та інші структурні елементи;
 • Наявність різних способів закінчення.

ПВХ-панелі

Панелі з пластмаси (це буде більш правильно сказати з полівінілхлориду) вирішити дві проблеми одночасно: труби заблоковані, і отриманий дизайн більш естетичний. Ви можете легко знайти ПВХ-панелі, які виглядають не менш естетичними, ніж керамічні плитки. До інших плюсів пластикових панелей включаються:

 • швидкість та легкість установки;
 • низька вартість;
 • здатність робити дизайн, який може бути розібраний, якщо це необхідно;
 • великий вибір кольорів та текстур;
 • відсутність потреби в декоративному покритті;
 • Стійкість до вологи та температури падає.
Як приховати труби в туалеті зробити це самостійно

Контейнер

Гіпсокартонні та ПВХ панелі використовуються для маскування труб у туалеті так само – вони роблять коробку, в якій приховано комунікації. Листи гіпсокартону або пластикових панелей встановлюються на кадрі. Рамка для цих матеріалів потрібна інша, але принципи встановлення коробки дуже схожі. Він повинен бути забезпечений доступом до найважливіших елементів дизайну – для ремонту та профілактичної роботи.

Слід мати на увазі, що гіпсова коробка буде потрібно закінчити – як правило, будівельна сухожилля облицьована керамічною плиткою, але ви можете зробити просту картина.

Санітарний кабінет

Інший вид конструкцій, що дозволяють закрити труби в туалеті. Це сантехнічний кабінет. З коробки це відрізняється наявністю великих дверей та вбудованих полиць, які можуть бути використані для зберігання побутових аксесуарів. Санітарно-гардероб може бути незалежно від звичайних меблевих фасадів, купівлі готується або замовити індивідуальний проект компанією, який займається виробництвом меблів для ванних кімнат.

Роликові жалюзі

Сантехнічні роликові ролети розповсюдилися порівняно нещодавно. Вони є мобільним дизайном, що складається з рамкової рами та десятків вузьких панелей, які, при необхідності, збираються до рулону, відкриваючи доступ до труб. Роликові жалюзі для туалету роблять з матеріалів, які не бояться вологи. Ви можете керувати цим пристроєм за допомогою кнопок або віддалено за допомогою пульта дистанційного керування.

У продажу ви можете знайти сантехнічні ролики різних кольорів, у тому числі прикрашені кресленнями та прикрасами.

Жалюзі

Параметри для маскування труб у ванній кімнаті, дуже схожі на попереднє. Це сантехнічні жалюзі. Роликові жалюзі, по суті, пізніше модифіковані різними жалюзями. Останні набагато простіше – дизайн не передбачає раму, а контроль можливий лише механічним. Жалюзі виготовляються в основному з пластику, тому вони вологонепроникні, але не дуже довговічні.

READ  Як очистити туалет, якщо він забився

Гвинтові матеріали

Щоб прикрасити непривабливі сантехнічні та каналізаційні труби, також можуть бути використані за допомогою засобів захисту. Які матеріали для використання – залежить тільки від вашої фантазії. Ось деякі з найцікавіших і легких ідей:

 • намалюйте труби в яскравому кольорі або малювати на них;
 • маскування труб під деревами, перетворюючи туалет у лісі або джунглі;
 • оберніть трубу шпагатом або косою;
 • використовувати для прикраси штучних рослин;
 • Підбадьорити трубу з декоративними гальками;
 • Прикрасьте трубу спеціальними наклейками та наклейками для дому декору.

Вибір матеріалу

Сьогодні є досить багато доступних і недорогих матеріалів, які дозволяють приховати труби, не встановлюючи їх у стіну:

 • Гіпстон. Цей матеріал є найпоширенішим, завдяки простоті монтажу та доступної вартості. Крім того, гіпсокартон відноситься до екологічно чистих матеріалів, має мінімальну вогнестійкість. Однак, якщо необхідність розібратися в коробку, нова повинна буде створити з нового матеріалу;
 • ПВХ-панелі. Не менш популярний, ніж гіпсокартон. Мають низьку вартість та низьку вагу, легко встановлювати, стійкі до вологи, представлені у різноманітних малюнках та відтінках. Мінусів варто відзначити крихкість матеріалу;
 • Алюмінієві жалюзі. Характеризується низькою вартістю, функціональністю, довговічністю, простотою установки, вологостійкість. Недоліки включають прогалини між стінами, здатність змінювати колір під час роботи;
 • Ламінований МДФ. Цей матеріал створює санітарний гардероб, який найчастіше використовується в Хрущові. Цей дизайн зручний для роботи, має привабливий вигляд, заощаджує місце. Однак, МДФ не є найбільш міцним матеріалом, оскільки він не терпіє вологу, і його вартість не є найнижчим.
Як приховати труби в туалеті зробити це самостійно

Санітарний кабінет

Корисний шафк, який не тільки закриє труби в туалеті, але залишить місце для зберігання засобів для чищення. Поширює велику популярність серед власників квартир. Такий гардероб може бути побудований з того ж гіпсокартону. Ламіновані дошки підходять як дешевий варіант, звичайна обрізна дошка. Рамка, як правило, дерев’яна, вона обрізана необхідним матеріалом. Різні варіанти шафки не вимагають великих грошових інвестицій. Площа під кабінет часто приховує фанеру, HL або ламіновану дошку. Він залишається лише для того, щоб забрати і прикріпити двері.

Такий екран вимагає наявності технологічних отворів для шлангу водопостачання. Перевага цього методу є його функціональність, оскільки Santechhhkaf не тільки ховає трубу, але також служить місцем зберігання для унітазного посуду. Крім того, ви можете закрити труби з коштовними жалюзі або купувати готові двері для Santechshkafov. Ці варіанти також досить популярні.

Гойдалки Двері для сантехнічного кабінету

Двері, як шабковий відсік, теж підходять для приховування труб у туалеті

Перед початком роботи, ви повинні ретельно перевіряти всі клапани, крани та з’єднання для витоку. Не лякайтеся, щоб переконатися, що щільність кожного з’єднання. Такі заходи позбудуться вас у майбутньому від необхідності розібрання вашого маскувального дизайну у разі виникнення.

Як приховати труби в туалеті зробити це самостійно

Є різні ситуації, і ви можете побудувати коробку лише для одного стояка. Але, наприклад, у Хрущов, лічильники води та різні гілки встановлюються в одному місці. Як результат, ви можете зіткнутися з відсутністю простору. Тому поверхні слід вимірювати якомога точніше і вирішити з отриманими параметрами, як приховати труби в туалеті.

Матеріали, з якими закриваються комунікації, повинні відповідати наступним вимогам:

 • Легка установка. При замаскованих трубах, важливо, щоб навіть майстер початківців справлявся з завданням.
 • Сила і зносостійкість. Якщо дизайн рухомий, матеріал повинен витримувати постійні механічні навантаження.
 • Стійкість до вологості. Конденсат накопичується на деяких трубах, а в комбінованих ванних кімнатах джерело вологи є раковина або ванна.
 • Зручність і ергономіка. У типових квартирах туалети не відрізняються за розміром, тому не тільки естетичний компонент важливий, але також заощаджує простір.
READ  Як видалити клей з плитки

Труби – загальне майно. Важливо, щоб у випадку витоку або перевірки, доступ до пристроїв залишався відкритим, тому не бажано побудувати глухий конструкцію. Основною небезпекою закритих труб є те, що, коли вони дають потік, процес залишатиметься непоміченим. І коли аварія помітить сусідів знизу, вам доведеться переадресовувати стіни у терміновість.

Всі труби повинні бути поставлені в порядку, перевірте клапани та лічильники: ця передумова дозволить продуктом довше та уникнути додаткових витрат у разі аварії.

За допомогою сантехнічного кабінету ви можете не тільки приховати труби в туалеті, але також створюють додаткову кімнату для зберігання будівельних інструментів або засобів для чищення. Там буде вільний доступ до каналізаційного каменю, а ванна кімната буде виглядати естетичною.

У гардеробному гардеробі в Хрущов, зроблений на замовлення з LDSP. З нею легко приховати труби в туалеті і зберегти кімнату привабливий вигляд.

Інструменти та матеріали

Кабінет для туалету можна замовити в меблевій компанії або зробити це самостійно. Щоб працювати, вам знадобиться:

 • Будівельний рівень.
 • Рулетка.
 • Викрутка, самостійність, дюбелі.
 • Дриль.
 • Лобцік.
 • Петлі для монтажних дверей.
 • Заготівлі для створення туалетного кабінету: дошки, ДСП, LDSP або MDF.
 • Дерев’яні бари.
 • Вплив плівки, який захистить підлогу від пошкоджень.

Вибір матеріалу

При необхідності швидко приховати комунікації, панелі ПВХ будуть найкращим вибором. Це дешевий і універсальний варіант закінчення. Головне – вибрати колір і малюнок, який гармонійно вписується в загальну картину інтер’єру.

Пластикові панелі мають ряд переваг:

 • безпечний для здоров’я та навколишнього середовища;
 • Монтаж панелей не буде складним;
 • Монтаж можливий у найкоротші терміни;
 • прийнятна ціна;
 • Можливість встановлення люка до доступу до лічильників або місць, де може з’явитися потік;
 • здатність створювати структуру, що складається з окремих частин;
 • Потрібна додаткова обробка.

А також швидко і дешево можна закрити гіпсокартон. Туалет не є високою вологістю, як у ванній кімнаті, але краще використовувати вологість типу матеріалу.

Гіпсокартон має всі переваги панелей. На відміну від них, цей матеріал вимагає додаткових закінчень. Але такий недолік можна розглядати як гідність: гіпсокартон без прикраси може бути використаний під плиткою або будь-яким іншим декоративним покриттям. Таким чином, стіна, за якою є труби, не відрізняються від інших стін у туалеті.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // Sovet-Ingenera.Com / santeh / trubodel / kak-zakryt-truby-v-tualete.Html
https: // Stroy-Okey.RU / Remont / Santehnika / Kak-Zakryt-Truby-V-Tualete-Obzor-Variantov-I-poshagovaya-transukciya /
https: // o-vannoy.Ru / tualet / kak-zakryt-truby /
https: // mainavi.Ru / kvaryra / kak-i-chem-zakryt-truby-v-tualete-chtoby-byl-dostup-k-nim /
http: // wcloset.Ru / 76-kak-spryatat-truby-v-tualete-foto-populyarnyh-sposobov.Html
https: // www.IVD.Ru / stroitelstvo-i-remont / santehniceskoe-oborudovanie / kak-spryatat-truby-v-tualete-8-prostyh-sposobov-41651
Https: // Дизайн-будинки.Ru / komnaty / vannaya-komnata / kak-zakryt-truby-v-tualete
https: // Stroy-podskazka.Ru / tualet / kak-spratatat-truby / [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS