Стіні

Як приховати труби у ванній кімнаті в стіні

Чому приховати труби

Ванна кімната є важливою частиною будинку або квартири, яка завжди прагне дати затишний і прекрасний вигляд. Але навіть найвищий якість та модний ремонт не принесе радості, якщо труби та інші комунікації залишаться на увазі. Крім того, на незавершених трубах, завдяки великій вологості в кімнаті, часто зібрані краплі води. Результат буде потемніння труб з часом.

Компетентне маскування труб потрібно при ремонті, це зробить кімнату акуратно, а його дизайн. Стильний і сучасний.

Як закрити труби?

Ви можете приховати трубки у ванній кімнаті кількома способами: тут, як кажуть, хто має щось для фантазії, засобів та навичок. Ми проаналізуємо найпопулярніші варіанти маскування.

Шити в коробці гіпсокартону

Покриття виконується точка, або зведена вся фальшива стінка: все залежить від початкового розташування комунікацій у ванній кімнаті. Невірна стіна приймає гідну частину корисної області, яка може бути фундаментальною точкою у невеликій ванній кімнаті. Але в той же час, потворний, але функціональні стовбури, метри, фільтри, туалетна система прихована. І поза межами декоративних меблів та сантехніки залишається.

Покроковий процес для першого та другого варіанту в цілому аналогічний, відмінності будуть лише у розмірах:

 • Встановіть каркас з металевих або дерев’яних профілів, витріть кути 90-х.
 • Вирізати гіпсокартон на аркуші бажаного розміру, закріпіть до основи для спеціальних гвинтів.
 • Прогрес і загострення суглобів через сітку.
 • Видаліть вибраний оздоблювальний матеріал (плитка, фарба, мозаїка, панель, штукатурка).

Для ванної кімнати, тільки вологостійкий гіпсокартон (G Cleb) буде придатним, але краще використовувати гіпсокартонну пластину (GVLV). У той же час, хоча матеріали та стійкі до вологи, застосовують їх безпосередньо в душ.

Важливий ! Не забувайте про встановлення вікна, через який ви можете перевірити стан труб та зафіксувати показання бухгалтерських пристроїв.

Закрити ПВХ-панелі

Пластикові панелі – недорогий і зручний матеріал. Не відмовляйтеся від цього способу приховати труби, навіть якщо для основного покриття вибирається більш дорога плитка або порцелянова плитка.

З звичайної білої пластикової панелі ви можете зробити декоративну коробку, яка допоможе покрити все непотрібне, а не псуючи задуманий дизайн. Варіант підходить лише в тому випадку, якщо сантехнічне спілкування розташовується і запускаються поблизу підлоги.

 • відповідну панель;
 • 2 запуску профілів у кольорі;
 • канцелярський нож;
 • Санітарний герметик (не боїться води, придатний для непористиших баз).
 • Вимірюйте довжину вихідних профілів, відрізайте розмір.
 • Нанесіть силіконовий герметик на кінці, палиця в потрібному місці до стіни та напів.
 • Зачекайте, поки повне сушіння – профілі повинні бути надійно триматися на поверхні.
 • Зразок пластикової панелі, вирізати розмір. З місця, де потрібен кут, зсередини, зніміть герметизуючі ребра – це дозволить вам згинати пластик без непотрібних суглобів.
 • Почніть край панелі в профілі – готові!

Переваги цього методу у простоті, швидкості та можливості швидкого видалення, якщо вам потрібен терміновий ремонт. Недоліки можуть відбуватися при створенні більш складних кутових структур – у продажу ви можете знайти профілі не для всіх з’єднань, тому деякі шви можуть залишатися відкритими.

Звичайно, це не єдиний шлях до пластику. Під ванною, ви можете побудувати екран із пластикових пластин, а в місці стовбура – неправдива стіна, просто консолідуючи їх на металевих профілях замість гіпсокартону.

Ховатися за жалюзі або рулонами

Для того, щоб не винаходити складні структури, а не переплутані з установкою люків, ви можете зв’язатися з готовим розчином: сантехнічні жалюзі. По суті, вони є роликовим затвором, який у замкнутій формі допомагає приховати труби в туалеті та у ванній кімнаті, а також у відкритому заміну ревізійну люк, що дозволяє перевірити стан інженерних систем.

READ  Як поставити маяки під штукатурними стінами

Основна перевага роликових жалюзі практично повне відкриття: отвір може бути принаймні всім висотою вертикальних труб – від підлоги до стелі. Тому, щоб приховати каналізаційні труби у ванній кімнаті, ви часто вибираєте точно жалюзі. Мінуси також є обмеженими (хоч і великий) вибір відтінків, а сама зовнішній вигляд не буде далеко до кожного інтер’єру.

Перед покупкою потрібно вирішити. Який тип будівництва підходить для вас: механічний (відкритий за допомогою мотузкової структури, як звичайні жалюзі) або автоматично (піднімається і знижується, просто натискаючи кнопку).

Щоб зробити правильний вибір, пам’ятайте правило: максимальна ширина механічної моделі 50-55 см. Все, що ширше – має бути на автоматизації.

Друге важливе питання полягає в тому, як прикріпити. Найбільш зручним, якщо у ванній кімнаті є ніша, на краях, з яких профілі просто фіксуються, і вони закриті з настінними роликами з бажаної ширини. Якщо ніші, як і раніше, повинні побудувати дизайн – з одного боку, він закриє жалюзі, з іншого – декор (керамічна плитка, панелі).

При встановленні, будьте надзвичайно обережні: обидва посібники повинні бути суворо за рівнем. Навіть найменше відхилення призведе до механізму.

Важливий ! Механічні жалюзі встановлюються в зібрану форму.

На фото реєстрації ревізійних жалюзі

Кімната в стіні

Якщо ванна кімната починає капітальний ремонт, ви можете вдаватися до самого радикального методу: закрийте труби в плиті. Це трудомісткий, шумний і дуже брудний процес, але в результаті у вас буде гарна тверда стінка без видимих ​​недоліків.

Для роботи вам знадобиться спеціальне обладнання (строборез, болгарський або Peooderator). Перед приклеюванням, переконайтеся, що технічні можливості укладання внутрішніх доріг бажаної глибини (будівельні норми забороняють порушення цілісності цегляних та тонкостінних перегородок – ризик порушення цілісності структури).

Важливий ! На початку статті, ми перерахували всі деталі, заборонені тости – повернутися до списку і ретельно вивчити його, щоб уникнути проблем у майбутньому.

 • Зробити план майбутнього макета на папері, перенести його до стіни. Різна лінія суворо за рівнем.
 • Проростати недоліки бажаного розміру на всіх намальованих лініях.
 • Сильні виїмки, ви можете додатково захищати гідроізоляцією.
 • Початок установки труб.
 • Захистіть цемент, закладений комунікації.

Важливий ! Якщо ви сумніваєтеся у ваших здібностях, довіряйте роботі доведеної будівельної бригади. Вони замінять труби до нових і роблять якісну внутрішню прокладку.

Маскування з меблями

Найпростіший спосіб приховати непотрібні канали – це бити з меблями. Наприклад, закуски раковини. По-перше, ви нічого не повинні будувати. По-друге, шафи для зберігання у ванній кімнаті необхідні у будь-якому випадку – чому б не покласти їх з додатковою функцією.

На жаль, з усіх варіантів для ванної кімнати, лише “Мойдодиров” передбачає місце розташування гофрування. У придбаних полярних та стелажах про різання бажаних дірок доведеться піклуватися про себе. Але найкраще не купувати в магазині, але замовити вбудовані меблі для ванної для окремих розмірів. Або зробити це самостійно.

У вузькому просторі, наприклад, між двома стінами ви можете повісити кілька полиць з спеціальними світильниками. І після закриття поза дверями на звичайні піаніно або інші меблі петлі.

Якщо підріза розташована в кутку, побудуйте кутовий шафк – він не займе багато місця, тоді як він зможе розмістити більшу частину необхідних речей для зберігання.

На фото кабінету, приховування каналізації унітазу та сифонної раковини

Як приховати труби у ванній кімнаті: ефективні способи приховування спілкування

Проблема ванних кімнат – обмежена територія та великий кластер комунікацій. Зазвичай спостерігається макет водопостачання, каналізаційні труби, які не дуже естетичні, а іноді й перешкоджає свободі руху. Щоб дати інтер’єр один-шматок і зніміть трубку, вибиваючи з загального стилю, власники намагаються сховати їх з усіма робами шляхів. Але слід мати на увазі, що не кожен трубопровід можна закрити в бетонному краватку або потрясіння в стіні. Розглянемо, як приховати труби у стіні ванної кімнати, беручи до уваги їх поточний стан та місце розташування.

READ  Яка сітка потрібна для штукатурних стін

Ідеальний варіант полягає в тому, щоб приховати водяні труби в черевики (тиснені борозни в стіні). Однак мало хто знає, що в стінах підшипників дозволяється лише вертикальне прилипання, не глибше зв’язувальні арматури (порушення його цілісності не допускається). Горизонтальні черевики здатні суттєво ослабити силу стіни, тому вони категорично заборонені. Недійсні та укладання труб у залізобетонних міжповерхових підлогах.

Горизонтальна форма стін дозволяється лише тоді, коли стіна не носія

Ви можете, звичайно, спробуйте зробити кілька невеликих горизонтальних отворів на невеликій глибині (адже, стінка носія оточена 3-сантиметром захисним шаром бетону). Але, щоб захистити себе від серйозних штрафів, краще не ризикувати.

Ми не повинні забувати, що в черевиках не можна покласти всі типи труб. Для усунення можливих витоків (і суперечок з сусідами), ви не повинні лежати взуття:

Металеві труби (крім міді); Будь-які різьбові з’єднання.

Перед початком будь-якої труби, що лежить у стінах, схема повинна бути зроблена з їхнього розташування, так що у випадку аварії, вони можуть бути так швидко виявляються залежно від місцезнаходження їх. Обов’язково надайте безкоштовний доступ до запірних кранів і лічильників. Навіть якщо вони закриті з гіпсокартону або пластиковими панелями, повинні бути надані двері (ревізійні люки) для перевірки та технічного обслуговування.

Безкоштовний доступ повинен бути забезпечений водою вантажовідправниками та замикаючими кранами

Важливий! Для того, щоб уникнути пробання конденсату перед укладанням у зйомці, необхідно для вітрових труб з будь-яким гідроізоляційним матеріалом.

Стробінг – це дуже трудомісткий процес. Малі поглиблення для декількох труб можна зробити шліфувальником або Peuorator. Для штампування сильних бетонних стін, щоб не дратувати сусідів (і у випадку своїх скарг у відповідних органах влади, коли проколювання несучих стін нескінченних перевірок просто не уникають), краще запросити фахівців. За допомогою інсульту (інструмент для різання борозни в стінах) вони роблять отвори в стіні в середині часу.

Напрямок від Peuorator

Строборез

Важливий! Оскільки поліпропілен здатний розширюватися під впливом підвищених температур, для бронювання продуктів з такого матеріалу повинно бути виготовлено 10-12 мм більше діаметра.

Після стилю труб, всі пронизані в стіні канавок ретельно близькі до піщаного цементного розчину без утворення порожнин, які можуть зменшити міцність стіни.

Шорування з піщаним цементним розчином

Як приховати трубки у ванній кімнаті: прихована установка

Наближаючись до питання прокладання прихованого трубопроводу, слід розуміти, що далеко від кожної системи може бути щільно завалюватися в підлогу або стіну – є труби, які повинні це зробити, і є ті, хто суворо не рекомендується.

Останній включає системи металопластику водопостачання – фітинги, з якими підключені окремі частини труб, є слабкою ланкою, і з часом вони можуть витікати. Якщо ви збираєтеся зробити квартиру проводки водопостачання або опалення, то краще встановити труби, чию сполуку виробляється жорстким способом – пайкою або зварюванням. У зв’язку з цим мідні або поліпропіленові трубки не підходять.

Вирішення проблеми, як приховати труби у ванній кімнаті, вимагатиме пристрій інсульту – вони вибираються у стіні за допомогою шліфувальної машини та перауратора. Слід розуміти як важливість розміру цих штрихів – вам доведеться приховати не тільки пару тонких водопровідних труб, але і досить товста каналізаційна труба. У середньому, ванна кімната повинна вибрати 100мм Строб. У той же час він повинен бути розміщений під нахилом до каналізаційного обода – він вводить деякі протипоказання, пов’язані з трубопроводом, що лежить на підлозі.

Що ще слід знати про приховану макет труб, тому це те, що труби не повинні бути приглушені в стіні без ізоляції. Спеціальна трубчаста ізоляція виконує подвійну функцію – з одного боку, вона усуває конденсат всередині стінки, а з іншого – це забезпечує простір для розширення температури матеріалу, який є достатньо підданим майже всіх сучасних труб.

READ  Як приклеїти стіну з шліфувальником без пилу

Маскувальні труби Меблі

Найпростіший спосіб видалити труби з очей, блюдо маскує, використовуючи різні види шафки, тумбочки та шафи.

Вертикальні трубопроводи можуть бути вилучені в кабінеті, який приховує їх у підлозі до стелі.

Трубопроводи під раковину можна приховати в тумбочці, встановленому під раковиною.

Такі методи прості та дозволені з найменшими витратами, щоб дати прекрасний вигляд ванної кімнати, видаляючи труби всередині меблів.

Але є такий спосіб, а його мінуси.

По-перше, вам доведеться робити кожен гардероб на місці, розпилюючи додаткові отвори та отвори в бічних стінках та внутрішніх полицях для проходження трубопроводів.

А по-друге, такий гардероб буде важко використовувати в прямому. Весь внутрішній простір буде зайнятий трубами, а для чого місце може не залишатися зовсім. Тому частіше використовують інші способи приховування трубопроводів.

Як приховати труби у ванній кімнаті? Покрокові інструкції з прикладами фотографій

При відновленні ванної кімнати часто виникає питання, як приховати труби каналізаційні та водопостачання, з власними руками.

У той же час ви не повинні забувати, що їм потрібно залишити безкоштовний доступ, щоб у випадку прориву, для вас було легко дістатися до них.

Перед тим, як подумати про те, як приховати труби тут у ванній кімнаті, вам потрібно намалювати план, як будівельні пристрої будуть.

Малювання плану на папері, вам потрібно ретельно брати масштабу.

Але ви можете полегшити це, і негайно на стіні вказують на трубопровід.

Але не забувайте, що в будинках з великою кількістю квартир, вся система пов’язана один з одним, і якщо з’являються проблеми з трубопроводом, вони можуть торкнутися не тільки вас, а й ваших сусідів. Фото показує варіант до і після ремонту!

Мошувальні труби у ванній кімнаті, намагаються розтягнути їх, найкоротший шлях, уникаючи різних вигинів і поворотів.

Монтаж труб у ванній кімнаті.Приховати трубу в стіні.

 • діаметр труби;
 • гідроізоляція;
 • можливість дроблення стін;
 • Матеріал і його товщина, з яких зроблені додаткові розділи;
 • Як розташована арматура;
 • Товщина підлоги Товщина.

Плитка

Проводка труб у ванній кімнаті повинна бути виконана до штукатурки. До плавного шару штукатурки не доведеться робити занадто товстим, комунікації слід тонути в стіні, для яких канали під трубами виготовляються в них.

Це здійснюється елементарними легкими рухами шліфувальної машини, розрізи виготовляються відповідно до спочатку намальованої діаграми паралельної установки водопостачання. Глибина і ширина беруться до уваги на основі відповідних параметрів труб.

Після закінчення скорочень перейдіть до зняття отриманих каналів. Це можна зробити з долотом або пеноратором. Вибір інструментів залежить від того, наскільки ви любите і цінуєте своїх сусідів, які, безсумнівно, цінуємо мелодійність інвентаризації будівлі.

Варто зазначити, що сучасні пластикові комунікації не потребують додаткової теплоізоляції, а після штукатурки стіни можна буде почати встановлення керамічних красунь.

Перед тим, як продовжити, пам’ятайте ці прості правила:

 • Мінімальна кількість з’єднань на трубах – ключ до успіху. Досягти цього за допомогою компетентного планування планування та обладнання обладнання.
 • Не менш важливо зробити невеликі люки до клапанів, кранів і лічильника завжди були під рукою.
 • Рекомендується використовувати сполуки, виготовлені з того ж матеріалу, як труби, з достатнім краєм міцності.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS