Статті

Як приховати штори для натяжної стелі

Table of Contents

Фотографії нашої роботи

Скільки прихованого карнизу знижує рівень висоти натяжної стелі?

Мінімальний рівень зниження рівня стелі при використанні прихованого карнизу 5-6 см. Але. Чим більше глибина прихованих карнизів, тим красивіше дизайн виглядає в поєднанні з шторами.

Примітка: Якщо ви придбаєте прожектори, висотою більше 5-6 см, то рівень потоку буде автоматично знижувати свою висоту. Ми пропонуємо глибину ультратонких ламп від 3 см.

Яка форма прихована карниза для натяжної стелі?

На додаток до вищезазначеного “криволінійного прихованого карниз”, є ще 2 варіанти:

1) Ніша під прихованим Corze може бути не тільки з стіни до стіни, але і буква “P” навколо вікна. Цей варіант можливий для “класичного” прихованого карнизу та для “Cardin PK5-PC12”).

2) Більше того, в кутах, букви n, ніша може бути округлена. Цей варіант можливий, як для “класичного” карнизу, так і для карніс “з перегином”, але не можливо для шторних PK5-PC12.

Прихований карниз у вигляді листа “P” з вилоченнями в кутах

Приховані карнизи з підсвічуванням

Є лише 4 основних варіанти:

Карнизи з прихованим освітленням

У будь-якому з описаних вище прихованих карнизів є можливість додати світлодіодну стрічку, яка негайно додає вашу красу до вечора ввечері.

Світлодіодна стрічка продається за допомогою 5 метрів (1200/затока) до нього (від 1000)

Гардін з підсвічуванням

Тут все зручніше.до. У дизайні штор з заводу є особлива полиця для залучення світлодіодної стрічки, а також сама полиця розташована на оптимальній відстані від завіси, що означає особливо хороший ефект від підсвічування.

Прихований карниз і профіль для зрізання натяжної стелі

Прихований карниз у поєднанні з профілем для зсуву натяжної стелі також є досить цікавим рішенням, світлодіодна стрічка буде розташована в профілі, світло буде не тільки з ніші, а й з усього периметру стін.

Прихований карниз і профіль для зрізання натяжної стелі

Прихований карниз і профіль для контуру натяжної стелі

Прихований карниз у поєднанні з профілем для начерки натяжної стелі, надзвичайно схожий на попередню версію, але з його нюансами

Прихований карниз і профіль для контуру натяжної стелі

Що таке стельові карнизи (ті, в яких прикріплені штори)?

Стельові карнизи хороші в тому, що на відміну від карнизів стін, вам не доведеться страждати з вибором кольору, шукає вилки для кінців.

Слід визначити лише кількість полозок залежно від варіантів. з шторами або комбінацією штор і тунця. Відповідно до цього принципу, карнизи називаються однорядними або двома, трирядними. За наявності важких штор, ми рекомендуємо розглянути алюмінієвий карниз.

Acros-Comfort TM

Натяжні стелі – найпопулярніший вибір українського споживача сьогодні. Бюджет та практичний варіант обробки стелі тепер використовуються практично скрізь: у квартирі, в офісі, у приватному будинку та горищі, в басейні, торговельному центрі та в магазині та т.D. На відміну від пофарбованих або білих стелі, розтягування дизайну розтягування не потрібно оновлювати. Крім того, натяжні стелі захищать кімнату від затоплення сусідів зверху – ціла рідина просто зібрана у фільмі, а після того, як вона може просто вилити і відновити первинну зовнішній вигляд.

Важливе питання залишається – як поєднати натяжну стелю з карнизом, так що це було красиво, сучасним і практичним.

Дизайнери використовують різні способи побити стельові карнизи в сучасному інтер’єрі, давайте детально зрозуміємо їх.

Отримати додому, купити онлайн

Подзвони зараз!

Типи Карніса в типі установки

Незважаючи на те, що ми в основному розглянемо карнизи, які встановлюються під натяжним стелею, ми скажемо короткий та про альтернативні рішення. Отже, за способом встановлення карнизів там:

Настінні карнизи

Опція монтажу стін – найпростіша, швидка і найдешевша. Так, це зручно, легко, і підготовча робота вимагатиме мінімального. Крім того, вартість стінових карнизів нижча, ніж стеля, і замінити карниз із шторами, при необхідності, буде набагато простіше.

З мінусів: стінового карнизу менш стабільний, ніж стеля, за вагою власників штор.

З іншого боку, стінові карнизи не мають високих стелі візуально навіть нижче. Найкращий карниз для настінного монтажу виглядає в кімнатах з високими стелями.

При установці варто розглянути випуск вікна підвіконня, інакше штори не будуть красивими.

Установка може бути виконана до і після встановлення натяжних стелі, але краще виправити перекладину після натяжної стелі, легше вибрати висоту. Важливо враховувати відстань від карнизу до стельового листа – це повинно бути так, щоб гачки, кільця або інші кріплення, для яких штори висять, не пошкодували натяжні стелі. Ви можете витратити всю монтажну роботу самостійно, маючи рівень та викрутку.

READ  Как удалить силикон с ванны

Стельові карнизи

Ми розповімо про переваги монтажу стельового карнизу. Штори, закріплені на стелі Карнас, виглядають як тече з нізвідки, дуже схожі на зростання стелі в теорії. Візуальний ефект не має значення будь-якого порівняння з настінним монтажу. Крім того, такий карниз допомагає візуальному “підняти” стелю. Оскільки елемент закріплений зверху, стіна здається довшою, ніж насправді. Це чудовий дизайнерський розчин для житлового складу з високими висотами стін 2,5-2,7 метра.

Стельовий карниз – відмінна альтернатива буріння стін. Я не завжди хочу заважати цілісності вертикальної поверхні, особливо після свіжодорового закінчення. У цьому випадку краще закріпити карниз до стелі.

Інший знак плюс – стельовий карниз може витримувати велику масу. Власник приміщень з’являється можливість різноманіття у виборі будь-якої щільності тканини та ваги.

Крім того, є карнизи, в яких зона забезпечується для установки світлодіодної підсвічування. Таке легке рішення дозволяє перетворити найпоширеніший карниз у внутрішній підсвічування.

Існує також зворотна сторона медалі: при фіксації відкритого способу карниз, необхідно зробити отвори на полотні. У цьому випадку натяжна стеля стає більш вразливою у випадку водної затоки з сусідів зверху. На щастя, це єдиний негативний (який відсутній, коли є прихована установка стельової карнизу), і, якщо перспектива затоплення не налякала зверху, ви не можете сумніватися в установці карнизу на стелі.

Штори несуть кілька функцій при створенні інтер’єру:

 • По-перше, це дизайн. За допомогою прихованої установки можна досягти елегантності, тому що штори не будуть видно. Враження буде створено, що вони падають з стелі без будь-яких видимих ​​кріплень. Крім того, якщо ви додаєте відповідну підсвічування, ви можете створити приголомшливий ефект. Таким чином, це дозволить реалізувати найбільш сміливі дизайнерські рішення.
 • По-друге, це функціональність. При суспензії, штори на тканині натяжна стеля D-Premium або ПВХ ПВХ розтягують стелю, ви можете використовувати звичайні стельові карнизи, встановлення стельова стеля для натяжної стелі. Інший варіант – прихований дизайн.

Переваги прихованого карнизу

Приховані карнизи досконалого варіанту для номери з низьким вмістом стельованих приміщень, оскільки для монтажу штор, вам не потрібно виділяти особливе місце, яке візуально зменшить простір. На місці встановлення карнизу різні комунікації можуть бути прихованими, не вдаючись до прихованого способу додаткової установки, ви також можете встановити підсвічування. Таким чином, ви збережете не тільки робочий час, але також значні грошові кошти.

Прихований карниз ідеально закриває підвіконня будь-яких розмірів. Це іноді важко досягти при використанні звичайної гори. Не вимагає часу вибрати з кольорового та дизайну дизайну, оскільки воно все одно буде видно, і вся фокус тільки отримає штори. Номер перетворить атмосферу нескінченного простору, тобто не буде певних меж поділу.

Встановлення прихованого карнизу не вимагає великих грошових інвестицій, ви платите лише за практичність. Прихований карниз встановлений безпосередньо в ніші, який створюється при монтажі натяжної стелі. Для деяких карнизів розміром ніші відрізняється.

Однак існують деякі стандарти: його глибина не повинна бути меншою, ніж 4 см для легких штор і принаймні 20 см для важких. Ви придбаєте, пластмасовий стеля, встановлювачі роблять нішу в натяжній стелі, і все готово. Ви будете коштувати таку ідею приблизно 400-800/м2 залежно від складності нішевого дизайну.

Що краще висить тюль і штори в ніші

Виберіть покриття

Підсвічування

План дій

Вся справа – приховати кріплення завіси. Для цього нам потрібна система підвішування стелі. Він повинен бути встановлений не протягом периметру кімнати, але на певній відстані від вікна. Це необхідно у вільному просторі, а не напруженій системі, помістіть прихований карниз для штор, який прикріплений безпосередньо до перекриття.

Для досягнення бажаного результату ми повинні вирішити дві основні проблеми:

 • Як і що висить штори, щоб приховати свій верхній край;
 • Як створити стіну у встановленому будівництві, за яким цей край буде сховатися.

Що краще висить тюль і штори в ніші

Кріплення для штор повинні вибрати найбільш компактний – зрештою, їх не слід бачити. Визначальними факторами також повинні бути надійністю та ціною. Декоративні якості тут абсолютно не важливі.

Надійність залежить від матеріалу. Для TULLE краще використовувати пластикові вироби. У якості вони не відрізняються від інших, але коштують дешевше. Важкі штори можуть витримувати або міцний пластик або метал. Існує багатий відбір деревних виробів, але вони менш функціональні та дорогі.

 • Стрижень – горизонтальний поперечний переріз;
 • Рядок – На відміну від першого елемента, не потрібно використовувати при великих навантаженнях;
 • Багет – це декоративна смужка, що приховує два рейки, на яких розміщені кріпильні елементи для штор;
 • шин – профіль з рейками, згаданими вище, але без декоративної дошки.

Стрижень і струни можна встановити на стіні або стелі. Ми підійдемо другий варіант. Шини є найбільшою компактністю. Вони мають високу надійність, особливо якщо з металу.

Компактність впливає на те, як прикріплено полотно. Його вершина повинна бути максимально високою. Кільця, оснащені прищіпками або гачками, ми не підходять. Одяг та гачки краще “покласти на рейки”. Кільця зможуть служити нам службу, якщо тканина шити прямо до них, або зробити кадри штор у верхній частині штор – так звані записи, які одягаються на штангу і вільно ковзати. Особливість такого прийом полягає в тому, що полотно не працює, щоб випрямити. Хвилі завжди будуть видно.

READ  Как крепить жалюзи на стеклопакет

Натяжна стеля з прихованими карнизами: Особливості дизайну

Існує кілька методів нішевого пристрою, використовуючи різні підвісні системи. Вони розташовані таким чином, що вони можуть бути розміщені в будь-якій частині кімнати або кухні, даючи краю та поверхню, яку формують.

Виберіть покриття

Один з варіантів – Натяжна стеля. Це пластиковий або алюмінієвий багет з покриттям вінілу (ПВХ). Він прикріплений двома способами:

 • За допомогою штрихів – рейки притискали тканину до профілю;
 • Метод гарпуна – до плівки ПВХ, при виробництві його, профіль зварюється у вигляді гарпуну, який у процесі встановлення вставляється в спеціальний замикаючий лоток у багеті.

Другий шлях на відміну від першого використовується всіма основними виробниками. Це більш надійне і коштує більше.

Все ще існують тканинні покриття. Зазвичай вони приходять у комплекті з виправленням профілю, який працює за принципом прищіпки. Вони коштують більше вінілу і менш універсальний. Не бажано встановити їх на кухні, оскільки матеріал ідеально поглинає жир, але він очищається з труднощами і лише за допомогою спеціального. Інша відмінна особливість полягає в тому, що тканина не зберігає від витоків. Якщо сусіди влаштовують повені на вершині, вода витікає вниз. Покриття може бути тільки матовим. Це не відремонтовано і ніякої експлуатації після демонтажу.

Єдина позитивна якість – це зовнішній вигляд. Вініл виглядає трохи іншим. Не можна сказати, що дорога якість вінілова полотно гірше або краще, але якщо вам потрібна тканина, вона замінить його лише з частини.

Встановіть систему підвіски

Зробіть приховану нішу під карниз у натяжній стелі, ви можете зробити це самостійно. Почніть з розмітки.

Ширина ніші повинна бути в діапазоні від 10 до 20 см. З його розрахунком, простір враховується, що займе складки складених штор, труб, радіаторів, виступаючих підвіконня та складного полегшення стін. Чим більше ширина, перекриття є більш помітним. Глибина дорівнює висоті системи підвіски та коливається від 5 до 25 см. Чим менше, тим краще, але іноді потрібно зробити підсвічування, приховати проводку або встановити декоративну конструкцію багаторівневу.

Рекомендації щодо вибору карнизу

Перш ніж купувати, бажано вирішити зразковий дизайн штор. Для легких штор, достатньо пластикових перекладок, а для важкого портьє, нам потрібен міцний алюмінієвий або металевий карниз.

Негайно здійснюйте застереження, яке ви можете встановити як моделі стелі, так і стін у ніші, але краще віддати перевагу першому варіанту. Такі карнизи набагато більш компактні, легше сховатися за розтяжкою. В іншому випадку необхідно буде знизити стелю нижче, і це зменшить висоту кімнати.

Гардини висять в декількох рядах: просто тюль, з шторами або додатково прикрашеними ламбрекенами. Залежно від кількості штор, вам потрібно придбати один, два, три або чотири ланцюгові карниз. Цей момент також краще подумати заздалегідь.

Порада! Якщо ви повісите стельову шину на всю ширину кімнати, штори можуть бути переміщені по обидва боки вікна. Таким чином, кімната проникне більше світла.

Стеля, що виникла на стелі, виглядає оригінальним і завершеним. Здається, що Тюль – це намір і кидається з самого краю. Будівельна галузь пропонує великий асортимент плінтусів.

Матеріали

Спочатку потрібно підібрати сам плінтус. Він повинен бути широким і мати плоску основу для можливості закріплення стелі. Варто пам’ятати, що продукт також буде виконувати декоративну роль. Тому його колір і текстура повинні гармонізуватися з стилістикою кімнати. Від штукатурки штукатурки краще відмовитися, оскільки він важкий і вимагає посиленої установки. Також потрібна адгезивна для фіксації поліуретанових конструкцій. Він швидко захоплює і надійно закріплює текстури. Підготуйте рулетку, ножиці, свердло, викрутку, гвинти, дюбельні нігті, металевий профіль.

УВАГА! Є гнучкі стельові плінтуси, що дозволяють створювати закруглені форми.

опис робіт

Для виконання роботи потрібні базові знання про встановлення стелі. Загалом, процес виглядає досить простим. Дотримуйтесь наступної послідовності дій:

 • Слід запустити з виготовлення коробки гіпсокартону. Параметри залежать від елемента бордюру та носія. Асамблея зроблена за допомогою спеціальних нігтів. Деякі майстри віддають перевагу коробці для пару сантиметрів більше, ніж плінтус. Однак це питання смаку.
 • Спочатку частини вирізані з гіпсокартону, і лише тоді елементи фіксуються.
 • До надійно встановити дизайн, відтворені кути прикріплені до всіх вигинів.
 • Поверхня покрита, а після сушіння, використовуючи наждачний папір, вирівнюйте базу.
 • Коробка може бути пофарбована в будь-якому кольорі.
 • Тепер ви можете закріпити плінтус. Клей наноситься рівномірним шаром, частина щільно притискається до поверхні. Так що кімната виглядала розумно, такі плінтуси фіксуються по всьому периметру кімнати.

Скільки це коштує в тольятті, щоб зробити нішу для штор у натяжній стелі?

Ramating Meter Niche коштує 300. Зазвичай стіна вздовж вікна в стандартній плановій квартирі коливається розміром від 2,5 до 3,2 метра, а вартість нішевого пристрою складе від 750 до 960. Сума договору зменшиться завдяки зменшенню ділянки натяжної стелі на розмір ніші та для кожного).

Для виготовлення ніші використовуються дерев’яний бар та універсальний багет, що є дорожче з настінного профілю.

READ  Растворитель р 5 чем заменить

Схема натяжного стельного пристрою з нішею для карнизів задовольняється.

Дерев’яна деревина відображається у бажаному рівні з армованими металевими кутами. Ліва після вирівнювання гнізда між деревами та основною стелею забезпечують вільне переміщення повітря над плівкою, що дозволяє компенсувати різницю тиску в кімнаті та за Інтернетом, тим самим доставляючи з проблеми провисання або потягування Натяжна стеля.

Посилання на каталог карнизів, тренування карнизу на замовлення від 2 днів та приємних цін!

Помилка 1: придбана та встановлена ​​з великими труднощами. Карнизи з кільцями. Карнизи з кільцями (стінка або стеля не призначені для монтажу в стелю нішу).

Секрети монтажної ніші (прихований карниз) під табором у натяжній стелі. Як витягнути стелю від A до Z

Помилка 2: Автомобільна пластикова шина, карниз буде видимим і після монтажу штор. Найкращий варіант для цього стелі – це профіль карниз, який може бути повністю закритий завісою, а пластикова шина не має такої можливості.

Помилка 3: Ніша у всій стіні, а штори потім вирішили зробити тільки вікном. або навіть трапляється абсолютно невдалий варіант. і ніша у всій стіні і карниз у всій стіні, а штори вирішили не робити у всій стіні. Порожні карнизи будуть виглядати дуже дивно.

Помилка 4: Недостатня ніша довжина. На фото, ніша закінчилася негайно у вікні кредиту. Карнизи повинні бути зроблені з бокових стін, а в зоні боку, завіса буде зафіксовано, і якщо ви відступаєте, то між стіною і завісою буде слот між стіною та завісою. Завіса буде перекривати значну частину вікна.

Помилка 5: Елементи меблів приходять в зону нішу карниз

Помилка 6: На фото зліва: ніша настільки вузька, яка навіть не дозволяла встановити 2-рядкові карнизи та клієнтську пили частини карнизу. На фото в центрі: Ніша не є, хоча вона значною мірою подивилася на цей тип стелі. Лампа розміщується в зоні кріплення Carnis. Досить доведеться помістити перед лампою, а не використовувати підсвічування. На фотографії справа: вузька і глибока ніша. Єдиний варіант у цьому випадку був кріпленням карнизу для японських панелей.

Помилка 7: Неправильний вибір відповідей. На фото зліва: у пластмасовій шині карнизу є кутовий елемент, який дозволяє зберігати рухливість штор у кутах. Але найкращий вибір для кутового та покриття вікна буде алюмінієвим профілем з вигином під бажаним кутом. На фотографії справа: довжина карнизу та розмір боковини неправильно розраховується. Відступ нічких стін повинно бути не менше 2 см, якщо штори залишаються і 5 см, якщо штори рухаються. Блок бічних стін повинен бути обмежений у стіну, і в цьому випадку бічна стінка коротша, ніж 7 см.

Помилка 8: Маленький простір залишив перед кукурудзяним. 2 см, в результаті, штори не рухаються. Клієнт був змушений знизити ближче до кліпів. З невідомої причини вибирається анодований срібний карниз. Анодована, злегка груба текстура карнизу ще більш складне рух завіси. При замовленні нових штор, ми підібрали подібні, але білі карнизи і розміщені відповідно до рекомендацій.

Помилка 9: Розмір нішу не дозволить встановити карниз, який труба закриє трубу. Що потрібно покрити. Помилка 10: Проект забезпечує великі ніші для великого карнизу. Згодом рішення планування змінилося, і було вирішено повісити лише римські штори. Для маскування вільного простору в ніші було додатково поміщена тюлья. (Фото див. У портфелі) внутрішня частина ніші має прикрасу лиття, що абсолютно не потребує.

Підготовка до створення ніші під штори в натяжній стелі

Підготовка до установки поглиблення під Корніс можна розділити на кілька етапів, кожен з яких важливий по-своєму і вимагає уваги та часу:

 • Вибір дизайну верхньої межі обробки, можливість монтажу поглиблення під карниз і способи здійснення ідеї. З самого початку необхідно вирішити, чи в цьому дизайну ніші, і якщо так, як це буде поєднуватися з загальним стилем проекту. Одним з найважливіших точок є вибір способу встановлення поглиблення під штор та матеріал для основної площі стелі – тип розтягнутого полотна, GKK або їх поєднання.
 • Розмір до місця, що визначає кількість необхідних матеріалів. Для того, щоб зробити правильний розрахунок дизайну та поглиблення, необхідно враховувати всі виступаючі елементи кімнати та біля вікна – видалення радіатора опалення, підвіконня (і його довжина), система водонепроникних водопровідних труб. Далі, зробіть розмітки та попередній розрахунок кількості необхідних матеріалів.
 • Підготовка всіх матеріалів та інструментів для роботи. Якщо встановлення стелі планується довіряти бригаді, то фахівці займаються наданням матеріалів та самого необхідного інструменту. Якщо фініш виготовляється самостійно, то слід готувати весь набір витратних матеріалів та кріпильних матеріалів, слід готувати робочий інструмент.

Для установки натяжної стелі з поглибленням карнизу це буде необхідно:

 • Викрутка.
 • Уродженість.
 • Будівельний рівень.
 • Самообслуговування, дюбельні нігті.
 • Ножиці та ножиці для металу.
 • Малянський ніж.
 • Шпалери широкі і вузькі.
 • Будівельна рулетка.

Далі, встановлення самого натяжної стелі безпосередньо. Але до цього його поверхня повинна бути підготовлена ​​- очистити місце, де буде приєднаний профіль, і, якщо це необхідно, загострюється.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS