Стіні

Як приготувати стіну під взуття шпалер

Table of Contents

Вирівнювання стін під шпалери Гіпсокартон, шпаклівка, штукатурка. Плюси і мінуси.

Під час СРСР шпалери було приклеєно одночасно на бетонних стінках, а замість грунту використовуються старі газети та Хубер. Тепер технологія обробки стін різко змінилися.

Отже, нові шпалери раділи око і служив вам протягом багатьох років, їх прилипання на суглобах і кутах не забрали багато часу, і коли побічний огляд не бачив горбків і ями, вам потрібно дуже ретельно підготувати стіни. Цей етап належить до проекту роботи і виконується на самому початку ремонту.

Оптимальний варіант – це багатоступеневий етап, який включає:

З цим етап групування повинен виконуватися після кожного шару штукатурки або проміжного шару після його повної сушіння. Оцінство, як правило, виконується на самому кінці, перш ніж вставити.

Але є спосіб скоротити цей час, багатоступеневий та дорогий процес, який ми розповімо вам трохи пізніше.

Вибір типу шпалер для вирівнювання стін

Сьогодні частіше, ніж інші, використовуються вінілові та флілінічні шпалери, завдяки їхнім красою, зручністю у використанні, довговічності та привабливої ​​ціни. Легко видалити плями бруду, вони можуть навіть мити їх.

Не втрачав актуальності та паперові шпалери. Вони дешевше, однак, не так цікаво на текстурі, легко погіршуватися і мати більш короткий термін служби. Крім того, є також велюрові, текстильні (тканини) та склоподібні, які мають багато переваг, але коштують набагато дорожче. Новинка ринку є шпалери натуральної бавовни або так званих рідких шпалер, які продаються в мішках і наносять на стіну з шпателем.

READ  Як очистити фарбу зі стін у ванній кімнаті

Кожен тип відрізняється його специфічністю, тому препарат повинен виконуватися відповідно до обраної різноманітності. Деякі тип тиснення шпалер успішно приховують малі дефекти поверхні стінки (подряпини, порушення та т.D.), інші (тонкі і блискучі), навпаки, виділяють їх. Gymellas та Silk-Screen Printing відрізняються за вагою, тому вимагають сильної зчеплення з поверхнею стіни. Ідеальні стіни повинні бути гладкими, важко, забезпечуючи максимальну адгезію з клеєм.

Етапи підготовки стін

Технологія може відрізнятися залежно від того, який стан є підготовленою поверхнею. У випадку, коли стіни вже були вже запечатані, то для початку, звичайно, старий шар повинен бути видалений, а також залишки старого клею. Для нових будівель та нового будівництва, процес підготовки стін до заробітної плати складається з наступних кроків:

Якість цих підготовчих заходів має значний вплив на появу стін після закінчення ремонту.

Що вам потрібен праймер перед вирівнюванням стін під шпалери?

Грунтовка одна з найважливіших етапів роботи. Використання праймера захистить поверхню стін від появи цвілі, значно зменшує потік клею, забезпечить гарну рукоятку між шпалерами та поверхнею стін. Сидіти шпалери з проектованих стін буде набагато простіше, якщо ви хочете перетнути їх через кілька років.

 • Стіни стіни не скасовують необхідність їх підготовки та очищення, він тільки з’єднує найменші частинки, які залишалися на поверхні після розпальних коліс або пилу після скважин.
 • Після застосування грунту, стіни повинні висихати протягом дня.
 • Коли раніше пофарбована поверхня масляної фарби не потрібна, грунтовка не потрібна, як у випадку використання світла флілінічних шпалер. Але перед цією стіною слід пофарбувати білою водною емульсією.

Вирівнювання стінної штукатурки

Штукатурні стіни є найважливішою та відповідальною стадією підготовки стін. Не кожен кінцевий може виконувати штукатурні роботи. Виконувати їх себе досить трудомістким і довгим.

Однак використання інноваційних технологій у сфері обробки приміщень сьогодні дозволяє виконувати завдання на абсолютно іншому рівні. Тому гіпсова суміш, яка автоматично змішується з водою і негайно годує до стіни з гіпсовою станцією, дає змогу спростити та прискорити цей процес, одночасно зменшуючи вартість робочих даних. Технологія вже давно використовується в Німеччині та в Європі. Ми дізналися про нещодавно.

Використовуючи сучасні технології, такі як штукатурні станції, шпаклівки, підготовка стіни, тепер можуть займати значно менше часу, і, безсумнівно, виконуються на більш високому рівні.

І найбільш пильна робота з окурації стін та стелі сьогодні можна виконувати за допомогою професійного шліфування для стін, що з’єднується з промисловим пилососом, щоб видалити пил після.

Особливості підготовки стін у простому новому будинку

Підготовка стін, щоб потрясти шпалери в новій будівлі може зайняти деякий час. Найчастіше, купуючи квартиру в новому будинку, люди хочуть бачити майже готові номери, для розташування якого потрібно зробити мінімальні зусилля. Однак, перетинаючи поріг нового житла, пилової бетонної підлоги, низькоякісні розетки та нерівні стіни негайно поспішають. Природно, ви не можете отримати шпалери в найкоротші терміни, і всі вироблені роботи можна розділити на кілька етапів.

 • Перша стадія – застосування спрею, шару товщиною від 3 до 9 мм. Цей шар повинен мати консистенцію товстого сметану, щоб не впасти жодних конкретних проблем у всіх порушеннях і шорсткості, що з’єднується з стіною. Це з оскарження спрею, яке буде залежати від того, як штукатурка.
 • Друга стадія – шліфувальні стіни. Товщина грунту, як правило, не перевищує 6 мм., Але при необхідності він може бути застосований до декількох шарів.
 • Третій етап – покриття. Це остаточний шар штукатурки, що має товщину лише 2-4 мм. Сутність цього етапу полягає у створенні легкого, тонкої плівки на поверхні грунту, яка згодом втирається.
 • Четвертий етап – вирівнювання стін з неглибоким наждачею.
READ  Як закріпити паспор у бетонній стіні

Причини для підготовки стін під шпалери сьогодні

 • Хоча є шпалери на ринку шпалер, які добре маскують невеликі нерівності стін, більшість представників потребують належної підготовки стін під наклеювання шпалер. Ви можете застосувати комбінацію рішень, щоб приховати деякі дефекти стін, але це не завжди допоможе. Наприклад, у денному світлі недоліки не будуть видно, і з штучним світлом, всі недоліки “вийдуть”. Ну, або навпаки, тут як “пощастило”. Тому правильна підготовка стін під шпалери є гарантією якісного результату.
 • Наступний, можливо, останній у нашому списку важливих причин, зможе збільшити термін служби шпалер. Ніхто не скасував таку концепцію, як адгезію (зчеплення поверхонь гетерогенних тіл). Прості слова, ніж ще більше, поверхня буде сильнішою, тим більшою, ніж шпалери, будуть сильнішими. Це, серед іншого, визначить тривалість служби шпалер.

Список може бути продовжений лише якщо вам потрібно? Це повинно бути цілком достатньо, щоб зрозуміти важливість попередньої підготовки стін за шпалерами за допомогою шпалер. Далі розглянемо стадію підготовки, заснованої на приміщеннях.

Концепції “нової будівлі” та “Хрущова” викликають різні асоціації. Чути про нову будівлю, ідеально гладкі стіни, стелі та підлоги, готові до обробки. Але це не завжди так. Говорячи про Хрущов, ми представляємо кути з “гвинтом”, розгорнуті стіни та висоти відмінності.

Нюанси підготовки стіни під різними типами шпалер

Шпалери відрізняються не тільки щільністю, а й питомою вагою. Найскладніший – флілінічний з товстим текстурованим шаром вінілу. Під ними потрібна високоякісна грунтовка. Найлегший – одношаровий папір. Вони будуть залишатися на старих шпалерах.

Рідкі шпалери

Композиції добре наповнені невеликими дефектами. Перед нанесенням композиції достатньо покрити стінки водно-емульсійної білої фарби, щоб вони не змінювали кольору. Обережно плюючи поверхню є необов’язковою, достатньо запах тільки серйозних невдач.

Фліселінова шпалери

Розбити легені двошарового тиснення на старій паперовій обробці, живопису на рівні води, досить грунтовки. Якщо шпалери є щільним, важким, краще спостерігати весь цикл роботи.

Настінний

Під ними не повинно бути дефектами, порушення, конспективи, гальки. Фігура може розірвати при змочуванні, розтягуванні. Як ви можете підготувати стіни, щоб дотримуватися шпалер з фотографічного паперу:

 • Проблемні взаємні місця грунтуються або обробляються з нульовим наждачним папером;
 • Невдачі заповнені шаром шпаклівки;
 • OrTequality вирівнюють цементну суміш або порошок на водній основі.

Підготовка стін до потрясінь шпалери: чотири причини, чому його потрібно виконати

Причини, щоб не ігнорувати процес підготовки стін під шпалери, досить багато – перелічити їх все просто нереально. Основними є наступні.

 • По-перше, це найважливіше – якість склеювання полотна. Вже було сказано, що пориста поверхня просто не здатна тримати шпалери протягом тривалого часу. Причина цього просто – де настав час, основа шпалер не приклеєно до стіни. Як результат, лише 50 відсотків полотна блищать – легко переконатися, що я зіткнувся з демонтажними шпалерами, приклеєними до непідготовленої стіни. Вони видаляються, як чарівна паличка. До речі, з тієї ж причини, шви між окремими шпалерами починають розкриватися протягом першого місяця. Слід пам’ятати, що до майже всіх шпалер були підтягування – виявилося, що одна смуга трималася інша, а тепер дотримується переходу.
 • По-друге, це нерівність стін. Якщо хтось з вас думає, що вони ховаються під шпалери, я поспішаю вас запевнити в протилежному – навіть найсуворіші та товсті шпалери не можуть приховати горбки та ями. Це все про освітлення – навіть якщо таких недоліків не буде, коли люстра увімкнеться, вони, безумовно, будуть показані під час денного світла. Або навпаки, тут як карта буде лежати.
 • Третя, вогкість і грибок. Цей Nuance торкається переважно відкритими стінами, які мають прямий контакт з вулицею. Ви знаєте, чому малі тріщини в штукатурці можуть принести, особливо в кутах? Все правильно, холодне повітря проникає в них – в результаті, вологість буде конденсується в цьому місці, створюючи сприятливий мікроклімат для розвитку грибкових паразитів. В принципі, ви не можете навіть помітити спочатку, але коли проблема буде очевидною, вона буде занадто пізно.
READ  Как усилить стену в гараже

Шліфувальні стіни перед ходьбою з шпалерами

 • По-четверте, адгезію (здатність матеріалів зв’язатися з іноземними речовинами), якщо ми просто скажемо, це властивість матеріалів повністю несе відповідальність за тривалість перебування шпалер на стінах.

Ці причини достатньо, щоб підготувати стіни шпалер, які не проігноровані. Багато хто, звичайно, може сперечатися з цими аргументами та виступають проти їх своїми аргументами, вони кажуть, що всі однакові шпалери кидають у кожні 3-5 років. Я буду відповідати просто – тому що вони викинуті, що приготування стін під палицею шпалер. Крім того, самі шпалери не відрізняються за якістю і швидко потрапляють у розпад. Дорогі шпалери з належним маркуванням може служити щонайменше десять років або ще не доцільно.

Прибирач. Підготовка стін часто починається з видалення старої фарби. Навіть невеликі фрагменти запобігають новим шпалери, щоб тримати на стіні, тому вона повинна бути усунена.

На

Для цього є кілька способів:

 • Механічний найпростіший: Для цього використовуйте шпатель (скребок) або металеву щітку.
 • Болгар воно часто використовується, особливо якщо площа поверхні є значною. Болгарський ефективний і на невеликих оборотах. На жаль, з цим методом формується багато будівельного пилу.
 • Інструмент для видалення фарби спеціального складу, що руйнує лакофарбу. Увага: ці продукти токсичні.
 • Будівельний фен він нагріває стару фарбу, внаслідок чого легко відшаровується і видаляється шпателем.

Видалення старих шпалер. Це перша стадія підготовки поверхні. Деякі вважають, що цей процес досить довгий і не потрібний, але це не. Справа в тому, що під час випікання нових шпалер на вершині старого, ви можете зіткнутися з тим, що тоді вони доведеться знову перетнути їх. Щоб дізнатись, як краще очистити поверхню з старих шпалер, прочитайте нашу статтю, як видалити шпалери з стін.

Ви також замислювалися цим питанням? Зрештою, це не хоче перетворити заміну закінчення капітального ремонту, і ви ніколи не знаєте, що сюрпризи ховаються під старим покриттям. Але будь-яке нехтування на етапі підготовки неминуче призводить до сильного погіршення якості ремонту. Підготовка забезпечує:

 • Якість нагрівання полотна.
 • Ліквідація видимих ​​дефектів.
 • Обережні закрити тріщини. Отже, нова фініш не загрожує пошкодженню через конденсат або гриб.

Чим краще готується поверхня, тим легше буде закріпити полотно, і чим довше вони будуть триматися на цьому

Підготовка стін під склеювання шпалер

Шпалери є найпопулярнішим типом оздоблювальних матеріалів. Величезна різноманітність кольорів та малюнків, велика зміна ціни робить описаний матеріал, який найбільше вимагається на будівельному ринку. Але вам потрібно знати, як треба приготувати стіни для наклеювання шпалер, так що найдорожчі шпалери виглядали на стінах красиво, якщо він правильно виконується під наклеюванням. Давайте просто скажемо, приготування поверхні під прилипанням шпалер не представляє великих труднощів, але вимагає певних знань, навичок та спеціальних інструментів. З таким завданням, новачок легко впорається, якщо він буде ретельно знайомий з запропонованою статтею.

Як підготувати стіни до шпалери


Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS