Двері

Як приготувати металеві двері зробити це самостійно

Монтаж замків та відключних аксесуарів

У питання, як приготувати металеві двері своїми руками, не можуть бути дрібницями. Особливо якщо це стосується безпеки. Встановлення замок та безпечних скель обов’язково виконується в процесі виготовлення дверної рамки.

Поки кадр не обрізає металевий лист у нього зручно зробити отвори та встановити замок. При розміщенні замку слід мати на увазі, що броньовані двері, однак,, як і будь-який інший під час операції, може спускатися. Це означає, що механізм замикання повинен бути розміщений таким чином, щоб при зниженні дверей він не міг плавати.

Розрив між нижньою частиною мови блокування та нижньої частини отвору в одиниці повинен бути принаймні зазором між дверима та порогом блоку. Розміщення на монтажну отвору кадру слід розглянути цей факт. Як варіант, ви можете вирізати дверний простір у дверну рамку на розмір замку монтажної пластини. Потім, просто з металевої смуги, щоб зробити бар для монтажу і розмноження його у випадку зсередини.

Другий варіант установки забезпечує для гнізда в трубній трубці та обробку його з його файлом до потрібного розміру. Правда, поки замок може заважати закрити двері. Він просто не дасть двері закрити, якщо розрив між рамою та блоком буде менше 4 мм.

Щоб покращити розташування замка, рекомендується кип’ятити два горизонтальні стійки в кадрі – це посилить дизайн і не дасть можливості перемістити кадр при хакерті.

Заходи та малюнки

Перед тим, як зробити двері з сталі, необхідно ретельно виміряти відкриття дверей і переконатися, що стіна це цегляна, або шар бетону, а не товстий шар штукатурки або фанери.

Залізні двері самостійно, дизайн

Коли вимірюється дверний проїзд, ви можете почати працювати над малюнком дизайну. Це обов’язково відображає розміри дверей, висота установки замку та петлі, позиція жорсткості та інших конструктивних особливостей дверей.

Зверніть увагу! Якщо в процесі вимірювань показань отримано більше 15002000 мм, потім дверна коробка рекомендується зробити команду, додавши додаткову кадру з додатковою кадрою з вершини, шиття. У приватних будинках додаються два додаткових засклених модулям до широких дверей, які не тільки зміцнюють весь дизайн дверей, але також прикрашають всю вхідну групу.

Підготовчі роботи

Як і в інших випадках, виробництво металевих дверей починається з документів, іншими словами, ми повинні створити малюнок.

Щоб зробити малюнок бути точним і відповідним вірним, вам доведеться вирішити.

Схема дизайну, запропонованої для ознайомлення вхідних дверей, познайомить вас з іменами та розташуванням основних вузлів та елементів.

Підготовка схеми

Нанесення дверей впускних металевих дверей є великомасштабною діаграмою дверної полотна, яка буде зібрана та встановлення продукту, при розмірах дверної рами, жорсткості, петлі.

Озброєння стрічкової міри та видалення вимірювань від дверей.

Стандарт – це розмір дверей 90 х 200 см, якщо фактичні розміри відкриття набагато більше даних, має сенс встановити окремий блок зверху або з боку дверного листа.

Боковий блок може бути зроблений глухим або гойдатися, а верхній – закрити листове скління, скління або страт.

Розміри дверної коробки повинні бути 2 см менше, ніж дверний простір – це буде встановлений зазор, в якому установка пристрою регулюється, щоб уникнути спотворення. Нижче наведена діаграма металевих дверей у контексті.

Найчастіше двері приєднуються до 2-4 петлі, їхня кількість залежить від ваги, яка має ваш дизайн.

Петлі є зовнішніми і прихованими, другий варіант більш складний у виробництві та вимагає певних навичок.

Оскільки ми намагаємося зробити “двері для початківців”, ми зупинимося в першій версії.

Для рівномірного розподілу навантаження петлі повинні бути виготовлені на рівній відстані між собою, а верхня і нижня петля повинна бути розташована на відстані 15 см від краю дверей.

Ви можете робити ребра в будь-якому напрямку – горизонтально, вертикально або сітка, а також по діагоналі – все на ваш розсуд.

Ребра повинні бути зроблені таким чином, щоб вони не проходили в місцях, де буде виконана замикання замку, очей, дверна ручка.

Кількість ребер визначають себе, вона повинна забезпечити частоту дверей під власною вагою, інакше, через деякий час, двері будуть відремонтувати.

READ  Електрокам на вхідних дверях роблять це самостійно

Підготовка матеріалів та інструментів

Вирішившись з розмірами, підготуйте набір інструментів, які нам потрібні при роботі, підрахуйте кількість необхідних матеріалів і перейдіть до магазину.

Ми пропонуємо Вам зразковий список інструментів:

 • зварювальний апарат;
 • дриль;
 • набір викруток або викрутка;
 • Болгарська;
 • затискачі;
 • Файли або шліфувальна машина;
 • кози або двері для складання;
 • Вимірювальні інструменти (кут; рулетка і т.D.);
 • будівельний рівень.

Для металевих дверей стандартного розміру вам знадобиться:

 • Сталевий лист товщиною 2-3 мм – 100 х 200 см;
 • Металевий куточок 3; 2 х 3; 2 см – 6 р.М. (для дверей);
 • Профіль труби 5 х 2; 5 см – близько 9 р.М. (для дверної рами та жорсткості);
 • Металеві пластини 40 х 4 см товсті 2-3 мм – мінімум 4 штуки (для монтажу дверної рамки до стін);
 • дверні петлі;
 • Замок;
 • фітинги;
 • анкерні болти;
 • антикорозійне покриття;
 • Металева фарба;
 • монтажна піна.

Аксесуари та замку Виберіть свій смак. Виробники пропонують великий вибір замків, найбільш надійними з яких вважаються тристороннім.

Залізничні двері від ProfTrube роблять це самостійно

Замок з цеглини з трьох сторін, звичайно, важче встановити, але це також нелегко зламати.

Якщо ви робите металеві двері для залучення (сараю), то дозволяється зробити легку економічно ефективну версію – у цьому випадку ребра жорсткості замість профільної труби застосовують товстий арматурний стрижень.

Що необхідно

Кулінарія буде вхідними дверима з профільної труби та листового металу. Для роботи вам знадобиться плоска робоча поверхня, зварювальна машина, свердла, болгарська, мати хороший рівень (лазерний рівень) та щось для вимірювання ключем, наприклад,.

Стандартні металеві двері. Про це і ми будемо робити

 • Профільована труба 4040 мм, 4020 мм;
 • металевий лист товщину 2 мм, розмір з дверним листом;
 • Металеві петлі досить потужні, щоб витримати вагу близько 100 кг;

Щоб покращити двері, вам знадобиться фарба для металу (краща молоткова емаль), дерев’яна рейка, ізоляція (піна або мінеральна вата), фанера, опер або інший аналогічний матеріал, пластик або будь-який інший оздоблювальний матеріал, дверна, замка, замка.

Довідник з виробництва дверей

Перша операція – робочі частини. Він виконується відповідно до такої схеми:

 • Вирізати 4 профілі до вертикальних дверних стійок (або 2 кутів), зосереджуючись на малюнку.
 • Готують 4 перехресті коробки профструбу або кутів.
 • Для кадрів полотна, вирізати 4 горизонтальні перемички та 2 стійки.
 • За допомогою шліфувальної машини зварює розміри сталевого листа під розмірами дверної рамки.

Нанесення дверей профструбу на вхідному отворі

Примітка. Між дверним блоком і стіною, покривайте 1 см проміжку навколо периметру, як показано на малюнку. Є не менше 4 мм для ущільнення стрічок на виробників.

Різання предметів продукту, очистіть гострі кінці та зніміть задирки, потім перейдіть до Асамблеї. Щоб полегшити обробку перед фарбуванням, на цьому етапі рекомендується видалити всю іржу з поверхні заготовок за допомогою великого наждачного паперу та залізної щітки.

Роблячи дверний лист

Традиційно зварювання залізних дверей починається з виготовлення коробки, де закінчується готовий камінь пізніше. Але особистий досвід багатьох майстрів каже, що варто починати з полотна – легше витримувати кут 90 ° і запобігти “вертольоті”, в якому продукт дискається відносно фронтальної площини.

По-перше, покладіть металевий лист на стіл або стояти і вирівняйте його на літак, використовуючи рівень будівництва та підкладку у потрібних місцях. Далі діяти в цьому порядку:

 • Розповсюджуйте заготовку кадру на аркуші, відступаючи від краю 1 см і спостерігаючи кути 90 °. Захопити в декількох точках верхнього і нижнього перетину з зварюванням, фіксуючи їх з затискачами.
 • Повторіть однакову операцію з вертикальними стійками, виконуючих зсуву зсередини профілю. Як це виглядає візуально, показано вище на фото.
 • Нарешті зварити елементи кадру з листом і між собою. Встановіть 2 проміжні перемички та закріпіть їх таким же чином.
 • В кінці, очистіть всі зварні шварці.

Увага! Підключивши профільну трубу з Інтернетом, не робіть твердих швів, інакше метал буде вести, а на виході ви отримаєте сам “вертоліт”. Видалити зсередини точки кожні 10 см.

Коробки готують

У нашому випадку зовнішня рамка монтується з двох профілів, встановлених під кутом 90 ° відносно один одного (див. Вище на кресленні). Тому спочатку утворює зовнішнє оформлення, встановлюючи профілі навколо периметру полотна і перетинаючи їх за патчами.

Наступним професійним будинком тримає плафми до 2 попередніх з Аллен і утворює внутрішню кадру коробки. Обережно вивчайте фотографію, щоб зрозуміти це у цій комбінації.

Коли всі кадрні профілі лежать у своїх місцях, схопите їх, а потім дотиться один з одним. Переконайтеся, що помилково не вітаю кадру до дверей. Візуально готова коробка, що лежить на sash, виглядає так:

READ  Як повісити двері на гардеробі

Перед наступною операцією потрібно розділити веб-сторінку та вікно, а останнє поворот і покласти на робочий стіл. Тепер ви можете ретельно вирізати суглоби назовні і дотримуватися їх шліфувальника. Не перекривайте шви зсередини, де сідає.

Зсередини суглоба не потрібно закрити, тільки зовні

Важливий момент. Перед видаленням кадру з дверей, покладіть етикетки на обидва елементи, щоб запам’ятати їхню позицію, і коли збірка не плутає зверху і знизу.

Монтувати навіси

Щоб продовжити роботу, ви повинні знову покласти готовий сіток на стіл, лише зараз на вершині коробки. На цьому етапі важливо чітко забрати всі прогалини: відступає від краю полотна до зовнішнього розрізу лютко, повинні бути однорідними по всьому периметру і бути 1 см, величиною щілини пістолета для укладання a Ущільнення – 4-6 мм. Для того, щоб це забезпечити, оснасті під сталевим листом укладання необхідної товщини.

Тепер про те, як правильно зробити навісно:

 • Визначте положення навісів, вимірюючи зверху і нижче однакової відстані – 25 см. Помістіть марки та наберіть канавку каналу, щоб зварювати петлі безпосередньо за допомогою кадру, а не з листом.
 • Заварити до верхньої частини навісу товстої тарілки, зазнавши предмети на місці до кінця Лутка.
 • Нанесіть петлю з тарілкою до коробки, так що між ним і листовою площиною витримує розрив 3-5 мм. Візьміть деталі зварювання.
 • Покладіть другий підсилювач на двері дверей і зварює його з навісом і сіткою. Повторіть всі операції на іншому циклі.

Коли залізничні двері тримаються на патчах, перевірте його відкриття та коригування, після чого зварювання, нарешті, зварювальні та очищають шви.

Встановіть замок

Коли свіжоприготовані вхідні двері ще не перебувають у відкритті, запор запорів не складає проблеми. Щоб запустити, прикріпіть замок до кінця полотна і вийміть його контуру.

Розрізати паз під замком, скористайтеся шліфувальником і свердлом. Коли ви знімаєте обрізаний шматок металу, вирівнюйте і очистіть край відкриття.

 • Вставте замок в паз і свердлильні отвори для кріплення. Вирізати на них нитку m5 або m6 і закріпіть продукт.
 • Навпроти отвору в корпусі для ручки та ключового поля, покладіть позначку на дверну полотно. Вирізати в ньому ті ж отвори і покласти ручку з підкладкою ззовні.
 • Визначити місце в дверях Jamb, де замикання замка повинна бути включена до відкриття при закритті. Виконувати ці канавки, піддавайте їх і перевірте, як працює запор. Налаштуйте або розширити відкриття, якщо це необхідно.

В кінці, зробіть у коробці з 4 монтажних отворів, де анкерні болти будуть входити під час установки. Більш детальна інформація та важливі моменти про виробництво залізних дверей ви можете з’ясувати шляхом перегляду

Металеві двері з вікном та декором у холодній технології кування

Я хотів би показати і сказати, як зробити повноцінну двері з власними силами. Це не так складно, ви не повинні боятися, особливо. Я маю трохи досвіду зварювання. З вирішенням цієї проблеми мені довелося зіткнутися. Для технічних приміщень потрібні металеві двері та бажано з вікном. Звичайно, цей тип дверей можна замовити і купувати в магазині, однак, ви відчуєте реальну економію, коли ви робите його власними руками. Озброєний підходящим ескізом дверей, я почав бізнес.

Компетентне навчання як один з депозитів успіху

Зробіть металеві двері своїми руками для аматорського завдання цілком реальним, але є один нюанс: ви повинні вільно працювати з шліфувальником і принаймні на початковому рівні, щоб володіти зварювальною машиною. Але перед тим, як зробити сам двері, вам потрібно підготувати інструмент і матеріал.

Вибір інструментів

 • Болгарська;
 • Зварювальний апарат;
 • Викрутка або викрутка;
 • Електрод з шокової функцією або броні;
 • Круглий файл “Дрейк”;
 • Молоток;
 • Рулетка;
 • Ядро;
 • Рівень (переважно 1,5 м);
 • Гальній.

Домашній майстер-інструмент.

Крім того, вам знадобиться різні фітинги для електроінструментів. Є у мене на увазі диски для шліфувальної машини для металу, шнурну щітку на шліфувальну машину, свердла на свердлах, наземних та інших дрібних речах, без яких неможливе виробництво металевих дверей.

Купівля матеріалу для виготовлення металевих дверей

 • Металевий лист товщиною від 1,5, до 3 мм;
 • Профільна труба 40×20 мм – мінімум 7 – 8 м;
 • Кут 50×50 мм – близько 7 м;
 • Бар 40×4 мм – 2 м;
 • Петлі звичайного тата матері або навіс – 2 шт.

Якщо у вас немає великого досвіду у зварювальній роботі, то краще взяти лист під вхідні двері ретельно, принаймні, принаймні, 2 мм, і краще 3 мм. Зварювальні металеві двері матерії не особливо складна, але тонкий лист дуже легко спалити.

READ  Як правильно покрити дерев'яні двері

Вам все ще потрібний хороший гладкий стіл або деякі кози, роблять металеві двері на землю дуже важко, і для новачок майстра не дійсно реально.

Робити ескіз

Професійні креслення на стандартних залізних дверях зараз виявляються, але проблема полягає в тому, що ці документи були зроблені за ГОСТ 31173-2003, тобто 2200×900 мм або 2200×1200 мм (для широкого відкриття).

Професійний малюнок під двері зварені з металу

Вхідні металеві двері в квартирі або приватному будинку не завжди дотримуються стандарту, тому краще зробити ескіз. В іншому випадку, на нестандартному відкритті вам доведеться або вирізати частину нахилу, або якось закрити розрив біля дверей.

Приклад ескізу для нестандартних залізних дверей.

Kohl, ми робимо залізну двері своїми руками, потім на етапі створення ескізу, потрібно розглянути деякі толерант нижче на прикладі, вони показані:

 • Початкові розміри дверей 216×90 см;
 • Неможливо зробити кадр (Lutka) до стін, оскільки не буде можливості заповнити монтажну піну, тому ми залишаємо 10 мм на верхньому краю на піну, плюс товщиною 5 мм кута;
 • Нижче ми робимо дрібні роботи, відповідно, 25 мм від кута буде відрізана, загальна висота кадру вздовж внутрішнього периметру залишається з кута;
 • З боків ми також залишаємо 10 мм на піну, плюс 10 мм являє собою товщину металу в 2 кутах, а ширина внутрішнього отвору становить 87 см;
 • Сама сталева двері, точніше, кадр під ним не може бути зроблений близьким до LUTKA, якщо будинок починає “ходити”, а Лутка злегка рухається, то тканина зламана. Тому, на зовнішньому периметрі, ми залишаємо розрив 5 мм, відповідно, виходить 211×86 см;
 • Лист беруть більше (90×215 см), оскільки воно буде накладено на частину Лутка.

Інструмент був підготовлений, був куплений матеріал, ескіз, тепер ви можете почати будувати залізні двері своїми руками.

Домашні металеві двері роблять це самостійно: зібрати дверний лист

Ваша раніше зроблена дверна рамка не потрібна для ретрику – кадр двері досить простий, а найголовніше, точно кипить в ньому, як кажуть, на місці.

 • Як у попередньому випадку, щоб почати скоротити заготовку – перше довгий. Короткі поперечні вставки вийдуть на пізніше.
 • За допомогою затискачів і фрусів з електроду флюсу, який виступає як контролер очищення, встановіть заготовку всередині дверної рамки. Після того, як все встановлено, і тисячу разів перевірено, ми захоплюємо ці труби до дверей з зварюванням у чотирьох місцях. Наприкінці установки вони скоротяться, а сліди їх будуть лагідні шліфувальником.
 • Майже так само і з короткою заготовкою – вимірюйте відстань між вже встановленими трубками, вирізати заготовку, а максимум у всіх доступних місцях зварюють їх до бокових стінок майбутніх дверей.
 • Слідуючи за ними, ви щиро вітаєте в середині дверей-полотна інша довга перемичка – жорсткість край.
 • Розрізання стрічки між коробкою та рамкою, ми розділяємо їх і повідомляємо рамку до кінця, після чого ми чистимо всі шви.
 • Ми покладаємо кадр на металевий лист і короткі крани (сантиметри два) підключають їх до одного продукту. Принцип такий же, як при зварюванні довгих предметів – починаються з центрального перемичка і переміщення від центру до країв. Потім так само, як зварюється один за одним і боковини. Закінчується процес зварювання нижньої та верхньої частини, тепер майже повністю утворюється дверна полотна.

Як зробити металеві двері своїми руками, подивіться на відео.

Необхідні матеріали, обладнання та інструменти

Для виготовлення металевих дверей вам знадобиться наступні матеріали, обладнання та інструменти:

 • металевий куточок;
 • сталевий лист товщиною 1,5 мм;
 • Дверні петлі (їх кількість залежить від сили самих циклів і від ваги дверей);
 • Фітинги: замка, дверна ручка тощо.;
 • матеріал для покриття (фанера, дошка або шпон – залежно від ваших уподобань та наявності матеріалів);
 • будівельна піна;
 • дриль;
 • анкерні болти; ;
 • Болгар з диска, призначеним для різання металу;
 • Зварювальний стіл або кіз для складання.

Але виробництво та встановлення металевих дверей творча справа. Тому список певною мірою можна вважати приблизним: багато чого залежить від типу та дизайну дверей, на які ви вирішили зупинитися. Для входу, наприклад, двері варто приймати сталевий лист більшої товщини або створювати дизайн сендвіч-типу, який складається з двох сталевих аркушів з піною або іншою ізоляцією між ними.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS