Підлога

Як правильно покласти плитку на підлогу

Як поставити на підлогу плитку на кухні, ванну кімнату та коридор (інструкція)

Ви вирішили заощадити на обробці підлоги, але ви не знаєте, як класти на підлогу плитку? Не біда! Виконайте обличчя підлоги з плиткою. це досить реальне завдання, яке ви плече. Все, що потрібно навчитися трохи теорії, і найбільш ретельно втілюючи його на практиці.

Що вам потрібно з матеріалів та інструментів? Тут немає нічого складного: лук до цементного розчину, сито, гіпсового розчину, рідкого цементного молока, вологої ганчірки та 3% розчину соляної кислоти.

Підготовка фундаменту

Укладання зовнішньої плитки на клею неможлива без підготовленої бази. Так що обличчя було приємним, а не болісним процесом, і для збереження матеріалу поверхня повинна бути абсолютно гладкою. Для цього підлоги в приміщенні виливається з стяжкою або зробити сипучий секс з самонавживаючими сумішами.

 • Стіни вимагає більшої кваліфікації, але дешевше і придатне для вирівнювання поверхонь з величезними краплями.
 • Масовий секс буде дорожчим, але це не буде потребувати великого майстерності. Враховуючи, що у стандартному житлі крайності з горизонталлю зустрічаються рідко, рекомендується використовувати його.

Самонарізана суміш

Суміш являє собою розчин, який легко поширюється над поверхнею, утворюючи горизонт. Є суміші на основі цементу та штукатурки. Останній підходить тільки для сухого кімнати з краплею не більше сантиметра, і це стосується “кахельних” цілей. Цементні готові вирівняти досить нерівну підлогу (до 5 см).

Перед використанням розчину потрібно ретельно очистити основу від сміття, видалити відверті «височини», зачеканити у разі потреби великі тріщини. Безпосередньо перед заливкою слід обробити поверхню ґрунтовкою.

покласти, плитка, підлогу

Раніше легкі повітряні гвинти для товщини шару загвинчуються в основу. Вони встановлюються за рівнем.

Змішайте суміш свердла з змішувальним сопло.

Виливаємо розчин із відра та розподіляємо шпателем по приміщенню.

Запуск розчину з голками, який видаляє повітряні бульбашки.

Хоча по готовому підставі ходити можна вже через 6-12 годин (залежить від шару), укладання керамічної плитки на підлогу можливе через три доби.

Павло під укладання плитки готові. З такою основою шар клею буде гладким, і це майже не буде необхідно використовувати рівень при кладці.

Підготовка фундаменту

Спочатку необхідно підготувати основу, щоб вона була рівною, чистою і сухою. Встановлення плитки є кращим для конкретної стяжки, але якщо ви бажаєте, ви можете покласти на стару плитку або дерево, ДСП (або інший подібний матеріал). Однак майте на увазі, що при монтажі плитки на старе облицювання висота остаточної підлоги збільшиться.

READ  Яка товщина OSB краще на підлозі

Щоб покласти плитку на конкретну стягу: видалити можливу шорсткості з скребком, проведіть підлогу, промийте лужний чистячий агент, потім покрийте грунтовий шар (бажано) і чекайте 2-4 години, поки підлога не висихає. Крім того, якщо бетонна основа нерівномірна (відхилення понад 5 мм на 2 ряду метра), то він повинен бути розлив у будь-яку вирівнюючу композицію та чекати сушіння.

Щоб покласти плитку на стару плитку, потрібно:

Тонкощі роботи з плитками при укладання на підлозі. Корисні поради

 • Для поліпшення адгезії старої черепиці з клеєм, проходить з наждачним папером або шліфуванням;
 • Потім покриваючи пилосос і промивають, при необхідності, обробляється грунтором (необхідна сушка через 2-4 години) і покриває самонарізуючу суміш.

Увага! Укладання плитки на теплій системі підлоги, вимкніть нагрівання 1-2 днів до початку роботи. Включити підігрів або підлогове опалення можна лише через 2-3 дні після затирання швів. Щоб покласти керамічну плитку на “теплій підлозі”, потрібно використовувати клей з високими еластичними полімерами, що запобігає температурну деформацію основи.

Підготовка розчину з власними руками

Якщо ви зібралися покласти плитку на підлогу, то підготовка розчину. важливий момент, в якому необхідно дотримати максимум деталей. Зазвичай використовується суха суміш, яка виведена в десять або п’ятнадцяти літрових ковш. Рідина на такій контейнері вимагає лише трьох літрів, то в них суміш розлучається. Перемішати воду та суміш до однорідної маси з whin і електриком. Відсутній 5-7 хвилин, додайте воду або клей, якщо це необхідно. Потім зробіть повторне перемішування.

Як зробити рішення для укладання плитки? Використовуйте інструкцію, доступну на кожному мішку з сухою сумішшю. Ви можете додатково додавати до розчину цементної суміші, щоб зробити рішення більш в’язким. Крім того, це може допомогти значно заощадити дорогий клей. Консистенція розчину повинна бути не дуже рідкою, але й не надто густою. Звичайно, важче працювати з рідким клеєм. Так як він знижує якість укладання і призводить до утворення дефектів та забруднень. З часом потрібно перемішувати розчин і додати воду до нього. В іншому випадку це може стати більш в’язким і товщиною. Це все, що ви можете зробити вже вручну. Якщо під час роботи утворюється пил, можна надіти засіб захисту, наприклад, респіратор.

Виконання розмітки на робочій поверхні

Перш ніж почати покласти плитку на м’якій підлозі у ванній кімнаті, використовуючи звичайний маркер, ми поміщаємо маркування на робочу поверхню, точно відповідно до розробленого проекту раніше. Мосовая риболовна лінія здійснюється за правителем, так що в процесі прокладання, щоб уникнути появи перевитрати. Ви можете насолоджуватися більш сучасним обладнанням, таким як рівень лазера. Навіть досвідчені майстри до початку роботи викладена плитка, тим самим перевірка правильної установки схеми кладки.

Початкові черепичні шини, на цьому етапі, безумовно, не варто, тому що після склеювання плитки нічого не може бути виправлено. Залежно від особливостей адгезивної композиції, час корекції дефекту коливається протягом 15-30 хвилин.

READ  Як зробити теплий підлогу в ванні

Як покласти плитку на підлогу

 • Перед тим, як покласти плитку на підлогу, проведіть плитку та промийте його лужним миючим засобом. Накайте стару плитку, якщо її поверхня занадто гладка. При необхідності лікуйте поверхню грунту. Якщо підлогу нерівномірно, вирівнюйте його з сумішшю levech.

На підлозі ДСП або подібних матеріалів

 • Перед тим, як покласти плитку на дерев’яну підлогу, Speuthes або мити його лужним миючим засобом. При необхідності лікуйте поверхню грунту. Якщо підлога нерівна, вирівняйте її сумішшю, що нівелює.

Увімкніть режим горизонтального режиму телефону для більш зручного читання столу

Грунтовка Добавка Самонарізана вирівнювальна суміш
Наноситься з роликом або щіткою перед вирівнюванням або облицюванням. Використовуються на погано поглинаючи пористих або дерев’яних поверхонь, створює шар між основою та клеєм. Дозволяє покращити платчуче муфту з основою. Додано до клею, щоб покращити його липкість і пластичність. Дозволяє компенсувати порушення фундаменту. Застосовується за допомогою рівня, щоб досягти гладкої поверхні основи.

Увімкніть режим горизонтального режиму телефону для більш зручного читання столу

Ляпас для швів Клей для плитки
Наноситься з м’яким гумовим шпателем, щоб заповнити простір між плитками (швами). Суха суміш, що змішується з водою і застосовується шпателем.

Покладіть плитку повинна бути встановлена ​​таким чином, щоб завершити кожен новий рядок плиток у вхідних дверях до кімнати або на головному вході.

Укладання слід запустити, зосереджуючись на двох строго перпендикулярних осей.

Для того, щоб зрозуміти, як правильно покласти плитку за допомогою шнура для зберігання, нанесення на підлогу 2 перпендикулярних осей, що проходять через центр кімнати або через головний вхідний центр.

Перед тим, як покласти плитку, розкладайте плитки, а не склеючі, вздовж намальованих осей до стін кімнати.

Не забувайте враховувати ширину швів. Ця фігурна черепиця без клею, яка називається “пробною кладкою”, дозволить вам вибрати оптимальне розташування плитки та уникнути надмірного різання. Для того, щоб зрозуміти, як правильно покласти плитку, почніть працювати з склеювання плитки біля стіни, протилежної вході.

Інструменти та матеріали

Щоб змонтувати плитку власноруч, підготуйте необхідний набір.

 • Рулетка та металева лінія;
 • Граблі та метр вологи;
 • нівелір та косинець;
 • Маркер для нанесення маркування на облицювальних елементах (основна та комплементарна плитка, декор, межі та т.п.);
 • Розміщення живопису;
 • Електричний різак над плиткою або ручним плитою, спеціальні пилки для кераміки для утворення кучерявих порізів або свердла з чашками-форсунками для буріння круглих отворів для труб;
 • відро пластикове та міксер будівельний для замішування клею;
 • Розтягування та зубчасті шпателі для застосування розчину. Вибір кількості останнього інструменту залежить від розмірів плитки, а більш м’який елемент, тим більший розмір зубів шпателя;
 • Пасація;
 • Киянка та шпатель для затишних швів;
 • наждачний папір для обробки секцій плитки;
 • монтажні рукавички та колінні прокладки;
 • Відро, губка та м’яка тканина для видалення спокою над надлишкою адгезивної композиції.
 • Керамічна плитка з повним набором формних елементів;
 • Клейова суміш цементна або полімерна, що відповідає специфіці основи (мінеральна стяжка, дерево, фанера та ін.).), а також умов експлуатації облицювання. Тобто, що дозволяє покласти плитку на підлогу в нагрітих або неочищеному просторі, до нагрітої основи, в душі або басейнах;
 • Грунтовка емульсії;
 • Гідроізоляція відповідного типу (у вологих приміщеннях);
 • Цементне або полімерне і водно-репелентне просочення для швів;
 • Силіконевий герметик. Це займе, щоб обробляти суглоби, внутрішні та зовнішні кути;
 • Перехрестя для конструктивних швів або системи вирівнювання плитки (SVP).
READ  Що лікувати дерев'яну підлогу в гаражі

Оскільки нероштованої кераміки використовуються для внутрішньої роботи, виробники рекомендуються здійснювати установку при температурі в кімнаті щонайменше 5 ° С та не більше 30 ° С з вологості 40-60%. Зовнішня обробка, включаючи облицювання фасадів, кроків, здійснюється тільки в теплому сезоні.

Проведіть по поверхні нанесеного на підлогу розчину зубчастим краєм кельми і прикладіть плитку. Після цього з усієї сили притисніть її до підлоги, щоб плитковий клей рівномірно заповнив весь простір під плиткою.

�� Не boott плитки, не дивлячись на це! Найпростіший спосіб Як укласти плитку на підлогу

При необхідності плитка може бути посипана молотком через віник, загорнутий тканиною.

Між плитками дотримуйтесь однакової відстані, використовуючи пластмасові хрестики.

Як покласти плитку на нерівній підлозі

Також керуйте прийомом літака. Використання рівня, що застосовується до підлоги, перевірте, чи вийшло десь буккорка або Впадіна.

Якщо одна з плиток лежала над іншими вище, спробуйте “заглушити” це більш сильніше у вирішенні, поки він ще не схопив. Якщо деяка черепиця звільняється нижче решти, видаліть його, додати розчин і знову натисніть на підлогу.

Залишайтеся укладанням з найбільш помітного кута, щоб закладено одночасну плитку на найвидатнішому місці. Біля протилежної стіни в менш помітних місцях плитки швидше за все доведеться підрізати, підганяючи за розміром.

Для обробки плитки використовуйте спеціальну плитку.

Як покласти плитку на підлозі ванної кімнати показано у відео нижче (для відтворення, натисніть Трикутник):

Підбиття підсумків

Зрозумівши, як поставити плитку у ванну на стінах і підлозі, ви можете виконати роботу з власними руками. Для якості роботи необхідно ретельно підготувати приміщення, обов’язково дотримуватися всіх етапів роботи, а під час ремонту не ліниво використовувати рівень для перевірки літаків.

Для отримання рівної підлоги та стін потрібно не просто вирівняти основну поверхню, а й перевіряти вертикаль та горизонталь кожної укладеної плитки. На самому кінці роботи, після повного сушіння сумішей, приклейте плінтус.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS