Підлога

Як правильно кинути лінолеум на дерев’яній підлозі

Укладання лінолеуму в будинку на OSB.

Як поставити лінолеум на дерев’яну підлогу?

Лінолеум сьогодні є одним з найпопулярніших покриттів, які використовуються при обробці. Популярність матеріалу пов’язана з великою кількістю факторів: зносостійкість, вологість, довговічність, легкість експлуатації та доступними цінами. Різноманітність візерунків та колірних відтінків, які застосовуються при виготовленні лінолеумів, дають можливість укласти їх у приміщенні практично з будь-яким інтер’єром.

Лінолеум може бути покладений практично на будь-яку основу, але за умови ідеальної підготовки останнього. Найвища якість бази для укладання лінолеуму є абсолютно гладкою та повністю висушеною поверхнею. Якщо ми говоримо про укладання лінолеуму на дерев’яній підлозі, то ви повинні готуватися до продуктивності великої кількості поверхневих робіт. Через те, що лінолеум є надзвичайно еластичним матеріалом, то точно повторити всі недоліки та порушення основної поверхні. Якщо вас цікавить наочна інструкція про те, як стелити лінолеум на дерев’яну підлогу відео ви можете переглянути на цій сторінці.

Труднощі укладання рулонні покриттів на бази платчих

лінолеум, дерева, яній, підлозі

Зазори між дошками будуть помітні на покладеному покритті

Перед прокачуванням лінолеуму на дерев’яну підлогу ми дізнаємося, якими труднощами покладання покриття на базовій базі пару:

 • По-перше, набереждя з тисненням, і цей полегшення подолає час через покриття;
 • По-друге, через різницю в температурі підлоги та температури повітря під лінолеумом може накопичувати вологу, яка призведе до появи цвілі;
 • По-третє, сівайні підлоги нестабільна, оскільки старі дошки благали, що негативно впливає на міцність клеючого суглоба покриття та основи;
 • По-четверте, більшість дерев’яних підлоги пофарбовані масляними фарбами, а клей не чіпляється до них, що означає, що не буде ніякої адвокатської адгезії.

Отже, проблема зрозуміла, вона залишається вирішувати.

Методи покладання покриттів для бази

Давайте дізнаємося, як правильно рухати лінолеум на дерев’яній підлозі? По-перше, можна вирівняти основу за допомогою машини Squabble з подальшим ущільненням нерівностей з сумішними сумішами. Цей метод є актуальним для не надто старих поверхів, в яких дошки не згинаються і не скрипують.

По-друге, можна поверх дощатого настилу укласти ті чи інші плитні матеріали, серед яких відзначимо фанеру, орієнтовано-стружкові, деревоволокнисті та інші плити. Цей метод є актуальним для старих підстав.

По-третє, плаття можна повністю видалити і залити гладкою теплою галстуком на основі конкретного кераміту. Це крайній варіант, який актуальний тільки в тому випадку, якщо чорнова дерев’яна основа взагалі стара.

Вирівнюючи дошки цикло

Стілець лінолеуму на дерев’яній підлозі тільки після попереднього вирівнювання

Я скажу відразу, такий шлях дуже трудомісткий, пильний і брудний. Крім того, у кожного є кікрурний або шліфувальний верстат. Але якщо необхідний інструмент доступний, ви можете спробувати.

Інструкція з вирівнювання поверхні полягає в наступному:

 • Молоток і переміщення нігтів близько 2 мм нижче поверхні дощок;
 • Машина циклу робить так багато пропусків, як це необхідно для вирівнювання дощок на одному рівні;
 • Прогалини між дошками заповнюють еластичним шпір, або силіконовим герметиком.

За винятком того, що вирівнювання дерев’яних поверхонь. це велосипедна трудомістка та пильна робота, ймовірність того, що на пофарбованому підлозі ви пропустите пару нігтів і не піднімаються їхні шапки. Така тиснення призведе до смертельних наслідків для ножів машини, яка доведеться повторно.

Вирівнювання підлоги з забожними матеріалами

Цей тип підготовки догляду є найпопулярнішим через простоту рук.

При виборі плит для вирівнювання враховуються такі параметри, як:

 • різниця висоти між чорновою основою та дверним порогом;
 • ступінь нерівності статі;
 • Ступінь теплоізоляції проекту підлоги;
 • Бюджет зарезервований для ремонту.

Найпопулярніший матеріал для вирівнювання Фонду. це багатошарова вологостійка фанера.

 • широкий спектр розмірів і, як наслідок, можливість вибору оптимальної товщини;
 • стійкість багатошарової структури до механічних навантажень;
 • відмінно гладка поверхня в порівнянні з іншими матеріалами плити;
 • Висока щільність структури, через яку гвинти добре тримаються у товщині плитки;
 • прийнятна ціна.

Як рухати лінолеум без швів з власними руками

Технологія вирівнювання

Інструкції з вирівнювання фанерних пластин залежать від рівномірності дерев’яної бази.

Якщо перепад рівнів невеликий, кріпимо фанеру прямо на дошки

Якщо чорнова підлога не має суттєвих перепадів рівнів, стелити фанеру можна прямо на дошки. У цьому випадку рівень основи підніметься на товщину покладеного матеріалу. Якщо підлога має значний рівень крапель, відставання попередньо встановлені, згідно з якою закладена фанера.

Припустимо, ви вивчили підлогу в приміщенні і дізналися, що це не плоский. Що робимо у цьому випадку?

Інструкція з вирівнювання бази полягає в наступному:

 • У всій області основи на відстані 30 см, ми гвила гвинти один від одного, так що вони розташовані над підлогою на висоті 2 см;
 • Використовуючи рівень води та шнур, подайте гвинти з розрахунком, щоб вони прийшли до одного рівня;
 • Шляхом саморегуляції (маяки), я демонструю мікролен (рельєф) товщиною не більше 2 см;
 • відставання фіксують вуглецеві та рідкі нігті, поклавши фанери для поверхневого вирівнювання;
 • На вершині відставання ми витираємо субстрат товщиною не більше 2 мм;
 • Фанерні листи розрізані на квадратні шматочки з боку 1 м;
 • шматки саморізами кріпимо на заздалегідь встановлені лаги, попередньо висвердлюючи потай під капелюшки;
 • Після того, як перший шар фанери закладено, ми лежали другий шар, і у нас є пластини з витісненням відносно тарілок у першому шарі;
 • Після того, як підлога повністю вирівняна, ми проходять на своїй поверхні з шліфувальним верстатом, видаляючи відмінності в стопці пластин;
 • Переходи для гвинтів і проміжків між пластинами, що заповнюють силіконовим герметиком.
READ  Як поставити лінолеум на нерівномірній дерев'яній підлозі

Точно так само підлога може бути вирівняна за допомогою ДСП, OSP, DVP та T.D. Але у випадку використання інших слябних матеріалів, товщина рівня вирівнювання з однаковою міцністю покриття буде більшою.

Вирівнювання основи з теплим краваткою

Занадто стара база легше замінити, ніж для ремонту

Якщо посадкова підлога дуже стара і ще не була відремонтовано, це буде легше відновити його, але повністю видалити та залити краватку конкретного кераміту.

За рахунок високого вмісту керамзиту, такі стяжки набагато легші за звичайні бетонні основи, а тому можуть застосовуватися як у заміських будинках, так і в квартирах на поверсі.

Композиція складається з порядок чудового звичайного бетону, який обумовлений високою поглиністю глини. Після набору міцності бетону кераміту поверхня вирівнюється з тонкими шарами цементно-піщаної суміші.

Підготовка Пол. це дуже важливий етап роботи

Укладання лінолеуму на дерев’яній підлозі вимагає по-справжньому ретельній підготовці поверхні останнього. Описуваний нами матеріал слід монтувати на рівну основу. Навіть чотиришаровий високоміцний лінолеум у своїй суті залишається досить еластичним та відносно тонким матеріалом.

У процесі експлуатації він приймає форму поверхні, на якій лежить. Зрозуміло, що наявність горбків та інших порушень на ньому не сприятиме довгому терміну служби матеріалу.

На нерівномірних ділянках підлоги на лінолеуму з’являться тріщини, і недалеко від поломки або витирання покриття.

Перед укладанням, вам доведеться вивчити основу підлоги, видалити та виправити (або просто замінити) дошки, які вступили на погашення (випромінюючи скрип, гнилі, нестабільні тощо). Бажано обробити деревину якимось якісним біозахисним складом, а також виконати наступні дії:

 • зняти шпателем стару фарбу з деревини (якщо процес піде туго, можна використовувати для підігріву покриття будівельний фен);
 • видалити всі плінтус у приміщенні;
 • Захоплення всіх пилу і сміття з підлоги, покласти його, потім промийте його ретельно і сухий;
 • Покладіть патччеру на прогалини в основу, якщо їх ширина перевищує 4-5 мм, і виконуйте розлад усіх чіпів та дрібних тріщин;
 • BU в 5-7 мм гвинти та нігтів у дерев’яних дошках, а потім шліфувальна машина, яка ходить по поверхні підлоги, щоб вирівняти його якомога більше.

Якщо після такої підготовки основи на ній існує ще серйозні відмінності висоти (більше 2 мм), їм доведеться додатково вирівняти дерев’яне покриття. Популярні способи виконання такої роботи будуть обговорюватися нижче.

Як постелити лінолеум на дерев’яну підлогу

Укладання лінолеуму, що є популярним підлоговим матеріалом, проводиться тільки на рівну поверхню. Інакше, з його частими згинанням, можливе утворення мікротріщин, що буде додатково призвести до відстані матеріалу.

Звідси можна зробити висновки про недостатню міцність цього підлогового матеріалу під час навантажень, що виникають при згинанні, та необхідність дотримання жорстких вимог до поверхні, на яку планується його укладання. Але в житлових приміщеннях, часто на додаток до бетонної бази, легко вирівнювання, містить дерев’яні покриття.

Це характерно для основних заміських будинків і котеджів. Отже, перед тим, як поставити питання, як постелити лінолеум на дерев’яну підлогу, слід усвідомити, що на практиці процес укладання лінолеуму на дерев’яні підлоги відрізняється достатньою складністю, зокрема це стосується підготовчого етапу, що включає вирівнювання статевої поверхні.

Підготовчі роботи

Перед початком підготовки дерев’яної підлоги та усунення, недоліків, що є на ньому, слід якомога ретельніше його обстежити та виявити можливі дефекти, здатні перешкодити якісному укладанню лінолеуму. Такі дефекти можуть бути наявністю тріщин, чіпсів, великих прогалин, вигин, стара фарба, гнилі, скрипучі дошки та відставання, а також багато інших незначних недоліків, які потребують корекції або видалення.

Найбільш простим в усуненні недоліком є ​​шар старої фарби, для видалення якого достатньо мати шпатель і будівельний фен. Сам процес полягає в тому, щоб підігріти статевою поверхнею з феном, а потім видалення фарби через шпатель.

Також досить прості будуть усунені тріщини, чіпси та виїмки. Для цього ви можете придбати спеціальну мастику, з якою ці проблемні області на підлозі збентежені.

Позбутися від присутності на дерев’яній підлозі слотів з деякими методами. При використанні першого методу це займе багато часу до декількох днів. Цей метод передбачає альтернативне підйому всіх дощок і натискання кожного з них один до одного.

Інший спосіб полягає в тому, щоб очистити прогалини з подальшим укладанням у них дерев’яних трапецієв, вузька сторона якої повинна бути спрямована, з фіксацією цих вставок з нігтями.

Боротьба з вершковими поверхами, не застосовуючи особливих зусиль. Для цього головним чином потрібно визначити всі дошки та лаги, що є джерелом скрипу. Найчастіше ви можете зробити звичайну доручення таких дощок і відставання, а потім зв’язувала свої довгі самоорганізації та натискання на землю.

І як для ротаційних елементів підлоги, то їм доведеться позбутися від них. У цьому випадку підлогу доведеться замінити майже повністю.

Методи вирівнювання дерев’яних підлог

Вирівнювання дерев’яних поверхів можливе за допомогою спеціальних інструментів або фанери. Використання першого методу укладено при застосуванні площини, який, за рахунок простих рухів, видаляє дерев’яний шар, виявлення з загального рівня підлоги. При роботі, повинен мати певні навички і зробити багато зусиль.

Щоб спростити цей процес, ви можете вдаватися до довідки шліфувальної машини, яка за короткий проміжок часу зніме необхідний шар дерева, і ви можете працювати з ним. Але при всьому старанні цей метод не дозволить отримати максимально рівну дерев’яну поверхню, що, безсумнівно, позначиться на укладеному лінолеумі, у зв’язку з чим його практично не застосовують.

READ  Як кинути лінолеум на дерев'яній підлозі

На сьогоднішній день Фанера користується великим попитом. Не втрачайте, на всю складність роботи з ним і високою вартістю, з його допомогою ви можете досягти найкращої якості сексуальної поверхні, що добре вплине на укладання лінолеуму. Укладання фанери вимагає додаткової підготовки підлоги, тобто її попереднього вирівнювання, для чого можна скористатися тією ж шліфувальною машинкою.

Потім слід лікувати гендерною поверхнею з клеєм, що використовується при стиклі паркетного порошку. Процес укладання фанери полягає в тому, щоб годувати його за допомогою нігтів до землі з обов’язковим ущільненням прогалин мастики. Після цього фанера піддається обробці оліфою в один шар.

Як поставити лінолеум на дерев’яну підлогу?

Поява труднощів у лінолеуму неминуче через його метод зберігання, внаслідок чого виникає поверхневі складки. Для цього він повинен бути попередньо розважений на рівній плоскому приміщенні температури. Для прискорення вирівнювання, рекомендується розміщуватись на складках важких предметів, але навіть це може знадобитися протягом декількох днів, але виконання цього етапу надзвичайно необхідна. З непотрібними складками, найкраще обміняти цей рулон до іншого.

Методи лінолеуму також різні. Допускається покласти рулон на дерев’яних підлогах з поздовжньою згиною. Відкрита поверхня підлоги потрібно лікувати клеєм з роликом і кистю. Після цього складена смуга розгортається та накладається на оброблену ділянку, аналогічну процедуру слід повторити і з другою частиною. У цьому випадку необхідно дотримуватися очікування протягом деякого часу після нанесення клею, після чого покладено матеріал.

Інший варіант укладання лінолеуму на дерев’яних підлогах передбачає використання спеціальної двосторонньої стрічки, розташованої навколо периметру кімнати. Специфічність роботи подібна до вищезгаданого методу, відмінною особливістю яких є використання клею. Ці способи вважаються найкращими для правильного монтажу такого підлогового покриття, як лінолеум.

Якщо є ширина лінолеуму, менша, ніж ширина кімнати, відразу буде неминуче укладання двох рулонів. За технологією, такі випадки не відрізняються від звичайних. Єдина додаткова точка. наявність розриву між матеріальними смужками, ліквідація яких може бути досягнута шляхом зварювання: гарячим або холодним.

Процес укладання лінолеуму на дерев’яних підлогах є досить складним, а час споживання, що з незалежним виконанням вимагає величезного терпіння та напруженої роботи, а також застосування значних зусиль.

Підготовка дерев’яної підлоги до лінолеуму підлоги

Перед тим, як продовжувати наповнення лінолеуму на дерев’яній підлозі, цей поверх повинен бути ретельно підготовлений. Часто буває, що між підлогами є тріщини, а на висоті не всі дошки лежать однаково. Тому для цих цілей застосовуються різноманітні ущільнювальні сполуки. Така робота забезпечить не тільки тривалий термін служби лінолеуму, але навіть краще всю кімнату буде нагріватися. Якщо перепад по висоті окремих мостин значний, слід попрацювати рубанком.

В окремих випадках доведеться і замінити одну-дві дошки. Потрібно враховувати, що після того, як лінолеум буде закладено, зникне можливість візуального контролю над станом підлоги. Тому вони повинні бути готові до довгострокової надійної операції. Для цього додатково підлоги обробляються спеціальними композиціями, які виключають ураження деревної форми та різних грибків. Так, і для комах, дошки стануть “несмачними”.

Також рекомендується лікувати підлогу олуїну, а потім покрити меблевий лак. Плівка сушеного лаку забезпечить повну ізоляцію підлоги дошки від шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Для остаточного вирівнювання поверхні підлоги обробляється, наприклад, органічним. Існує також інший шлях до покладання лінолеуму на підлозі на дерев’яних дошках, аркуші DVP фіксуються, не залишаючи домкратів між ними. Отримані шви також запечатані.

Виявляється свого роду щільну фундамент для лінолеуму. Це ще більше підвищить якість звукової та гідравлічної ізоляції приміщення, ну і, звичайно, додатково його «утеплить». Таке покриття буде надійно захищати підлогу і від можливої ​​”корозії”.

Лінолеум до поверхні підлоги краще клею, а не цвях. Клей виключить попадання вода під покриття, тим самим оберігаючи матеріал, що знаходиться під ним, від гниття і вогкості в приміщенні. Його накладають по всьому периметру шматка лінолеуму. Рекомендована ширина смуги клею в межах 5-7 см.

Тонкий лінолеум буде добре підготовленим дерев’яним підлогою. Він і дешевший, і легше вкладається. Однак слід зазначити, що його термін служби дещо менше, ніж товщі види покриття. Якщо на видному місці вийдуть шви від стиків шматків лінолеуму, їх добре маскує декоративний підлоговий профіль.

Типи підкладок

Одним з правил монтажу декоративного покриття є попередня установка субстрату. Для конкретного стягу, це не обов’язково, якщо підлогу буде ретельно вирівняна. Однак у деяких випадках є субстрат для лінолеуму на дерев’яній підлозі, який повинен виконувати кілька функцій.

Як лежати лінолеум на дерев’яній підлозі. Як ліжко лінолеум зробити це самостійно.

Якщо поверхня досить плоскою і надійною. ви можете вибрати м’яку основу. Для цих цілей рекомендується використовувати природний пористий матеріал, який збереже свою форму після чергового життя. До них відносяться наступні типи субстратів:

 • Джут і білизна. Перед встановленням кроків обробки з особливими композиціями, які захищають від форми та зменшують ризик пожежі;
 • Пробка. Оптимальний варіант, тому що вона функціонуватиме як утеплювач під лінолеум на дерев’яну підлогу і послужить амортизатором при ходьбі.

Для грубого поверху в поганому стані буде потрібно жорсткий матеріал. Зокрема, це стосується поверхні, що складається з старих дощок. Сформувати надійну основу, необхідно використовувати інші матеріали. Бажано, щоб вони не значно збільшують загальну висоту підлоги, але в той же час повністю виконуються свої функції. Ці матеріали включають наступне:

 • ДВП. Зроблені гарячим пресуванням деревних волокон. Якщо планується установка ДВП – рекомендується придбати вологостійкі моделі, або самостійно обробляти листи перед монтажем;
 • ДСП. Різниця полягає у вигляді використаних матеріалів. Основою є стружки малих розмірів, що також проходить стадія термічної обробки;
 • Фанера. Це багатошаровий матеріал, для якого використовується шпон. Характеризується невеликою висотою. Часто товщина фанери під лінолеумом на дерев’яній підлозі коливається від 14 до 18 мм. Все визначається за якістю оболонки поверхні.
READ  Теплий підлогу в дерев'яному будинку без стяжки

Вибір цього чи іншого матеріалу безпосередньо залежить від декількох факторів. декоративних моделей покриття, стан проекту підлоги та експлуатаційні особливості. Для побутових потреб в якості основи, укладання фанери на дерев’яній підлозі під лінолеумом. Але, як і з ДСП та ДВП Одним з вимог є вологість.

Типи лінолеуму Що краще злити на дереві?

Залежно від сировини, що використовується для виготовлення лінолеуму, він ділиться на різні типи.

 • Полівінілхлоридний лінолеум виробляє з полімерного матеріалу. Може бути без основи, і, можливо, на піноутворюваній, тканинній або теплоізоляційній основі.
 • Лінолеум на спіненій основі є чотиришаровим. Це покриття забезпечує гарну тепла та звукоізоляцію, крім того, міцний і довговічний, але недостатньо гнучкий. Підходить для номерів з високою вологістю та прохідністю.
 • Лінолеум на тканинній основі має два шари: нижній – тканину, верхній – захисний. Покриття дуже пластичне, міцне.
 • Лінолеум на тепло- звукоізолюючій основі має нижній шар з повсті або спіненого армованого синтетичного матеріалу. Верхній шар – плівка полівінілхлориду.
 • Лінолеум без підоснови має однорідну структуру та стійкий до стирання, впливу вологи.
 • Лінолеум алкіра виготовлений з алкидних смол з мінеральними наповнювачами. Posoman може бути схожим із природних і синтетичних матеріалів. Має недолік. не надто пластиковий, схильний до утворення тріщин і гонок.
 • Гумовий лінолеум – його нижній шар виготовлений із суміші бітуму та подрібненої утилізованої гуми, верхній – їх кольорової гуми. Характеризується високою пластичністю та водостійкістю, найчастіше застосовуються в промислових та промислових приміщеннях.
 • Колоксиловий лінолеум – покриття на основі нітроцелюлози. Достатньо гнучкий, вогнетривкий з особливим блиском.

Будь-який з цих видів має різноманітні кольори, малюнки та текстури. Малюнок, нанесений на основу, покритий плівкою від товщини, який залежить від зносостійкості лінолеуму та його вартість. Чим вище зносостійкість. ширший обсяг покриття. Компетентно відібрані підлоги з високою зносостійкістю буде доцільно не тільки в квартирі, але й у суспільних будівлях та промислових майстеренях, вона служить довгий час і ефективно.

Типи та типи лінолеуму

Типи лінолеуму відрізняються матеріалом, з якого вони виготовляються, і типи залежно від основи лінолеуму.

 • Природний: виготовлений з лляного масла, дерева борошна, вапна та інших елементів. Дорогий, але непрактичний. Легко забруднений, поглинає бруд, сильно очищений.
 • Полівінілхлорид (ПВХ): недорогий, з високою зносостійкістю. Легко вкладання і догляд.
 • Гумовий, зносо- та вологостійкий.
 • Нітроцелюлозні, дорогі та пожежні небезпечні.
 • Алкид, хороші теплоізоляційні властивості.

Класифікація за допомогою зносостійкості

Незважаючи на те, що кожен виробник має свою класифікацію, існує загальноприйнятий стандарт для ділення лінолементів для зносостійкості:

Побутові лінолетури служать у квартирах двадцять три роки. Але використання тридцяти і більше людей у ​​місцях з прохідництвом призведе до скорочення терміну служби покриття.

Напівкомерційний лінолеум застосовується для укладання на підлогу невеликих магазинів та кафе.

Комерційний застосовується для громадських місць – їдалень, великих магазинів, офісів.

 • Джутова підкладка складається з натурального волокна, вона має високу стійкість до гниття і загоряння за рахунок додавання антипірену. Матеріал поглинає і відображає вологість, тоді як не залишається в мокрій.
 • Для пробкових матеріалів використовується нарізана кори, яка використовується пробкова дерева, субстрат відрізняється високими екологічними показниками, оскільки немає синтетичних включень. Шар має високі показники теплоізоляції, а також звукоізоляція. Існують також недоліки цієї ізоляції, низький рівень жорсткості, через це сліди меблів можуть залишатися, а висока вартість.
 • Постійний шар забезпечує хорошу вентиляцію між покриттям покриття, а також підлоги, оскільки виробник виконується подвійним пірсинговим матеріалом. Така вентиляція запобігає появі грибів і форми.
 • Піноутворений шар. синтетичний прокат, який характеризується високою теплоізоляцією та шумоізоляцією, є низькою вартістю, зручністю укладання, і практичність.

Ви можете використовувати комбіновані матеріали з льону, джуту та вовни, такий шар відрізняється універсальністю, високою зносостійкістю та хорошою ізоляцією.

Холодні підлоги в приміщенні вимагають закладання додаткової бази для лінолеуму у вигляді субстрату. Це забезпечить високу теплову та звукову ізоляцію підлоги, захистить поверхню від холоду, тому підкладку можна укладати навіть у нежитлових кімнатах. При укладанні лінолеуму, що перевіряють поверхню на міцність, дерев’яні дошки не повинні бути трухляві або прогнилими, у таких випадках замінюють мостини, всі значні перепади вирівнюються. Матеріал фінішу, використовуючи підкладку, може приховати невеликі тріщини або дефекти, але отвори краще загострити, щоб запобігти холодному проникненню.

Підкладка для лінолеуму не завжди можна використовувати, це не потрібно, якщо виконується прокладка багатошарового матеріалу. З холодною поверхнею або незначними недоліками, укладання шару є обов’язковим, він служить високоякісною ізоляцією для підлоги. Легко виконати роботу, це можна зробити самостійно, як наслідок, отримавши ідеальну поверхню. Правильний вибір матеріалу дозволяє досягти бажаного результату, якщо лінолеум має високу щільність, і вартість, а також у разі сумніву щодо виконання роботи, можна вдатися до допомоги фахівців.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS