Двері

Як повісити двері на гардеробі

Що робити, якщо гардероб зламав купе?

Давайте почнемо з того, що, якщо ви зробите встановлення власними руками правильно і висять двері до гардеробу з дотриманням усіх рекомендацій, уважно використовуйте продукт, то не повинно бути пошкоджень у найближчі кілька років. Але все-таки деякі незручності можуть з’являтися з плином часу.

У випадку, якщо Сейс почав рухатися погано на рейках або закритим, спочатку потрібно перевірити стан роликів. Зробити це своїми руками досить просто, особливо якщо ви встановлені самостійно.

Найчастіше причиною цього є пил і сміття, який накопичився всередині механізму розсувного. Щоб виправити положення, зніміть дверний лист, чистіть і вставте його на місце. Якщо колеса були зношені, замініть їх. Це теж ви самі без проблем.

Зачарування SASH в тій же позиції вказує на деформацію профілю. У цьому випадку вам доведеться спробувати вирівняти його. Якщо це не можна зробити, вам потрібно поставити нову рейку.

Екстралійські серйозні поломки з’являються з неточного використання.

Використовуйте гардеробне відсік правильно і ретельно, а потім триватиме дуже довго.

Встановлення фасаду гойдалки для меблів

Сьогодні існують наступні типи дверних петлі:

 • навіс;
 • чотириколісний (верхній, напівфабрикат або депозитарій);
 • Продукти для скляних конструкцій;
 • кут;
 • Зворотний.

Як монтувати дверний лист на петлі

Перш ніж встановити петлю на двері та стіну кабінету, потрібно враховувати матеріал виробника меблів, а також визначити, скільки дверей буде потрібно петлі. Кількість використаних продуктів залежить від розміру дверей та його маси. Наприклад, з висотою фасаду близько 1500-2000 см, що важить до 13 кг, вам знадобиться 3 петлі.

Підготуватися до роботи

Ви повинні вибрати наступні інструменти, з якими ви можете зробити гойдалки дверей до шафи. Підготуйтеся:

 • Електричний дриль та свердла, що відповідає діаметру кріплення гвинта;
 • фрезерний верстат, насадка рівного діаметра;
 • рулетка, олівець для нанесення етикеток;
 • будівельний рівень;
 • Викрутка звичайна викрутка, придатна для кріплення елементів.

Порядок дій

 • Вкажіть розташування на дверях, щоб встановити петлі. Відстань між петлями залежить від висоти полотна, а 8-15 см слід виміряти від краю.
 • Прикріпіть петлю до дверей і з олівцем, позначте місце для чашки кріплення.
 • Зніміть ніші для чашки з фрезерною фабрикою з сопла. Використовуйте найбільш гострий інструмент свердління до глибини 13 мм.
 • Вставте петлю всередині готового видалення, вирівняйте пристрій горизонтально. Готують місця для приготування отворів для кріплення.
 • Свердла отвори під кріпленням.
 • Прикріпіть петлю до поверхні дверей.
 • Розріжте руки двері до корпусу корпусу, вирівняйте положення Інтернету, застосовуйте позначки на гардеробі, де слід встановити дошку відплати.
 • Свердлити кабінет для позначених очок.
 • Встановіть гвинти на гвинтах.
 • Підключіть обидві частини петель.
 • Використання викрутки, налаштуйте правильне положення петлі.

Зробивши такі двері для кабінетного відсіку самостійно, ви можете отримати зручні меблі, які будуть виглядати оригіналом і не створює проблем при використанні. Щоб дати гардероб унікальний вигляд, ви можете показати фантазію та працювати над дизайном дверей.

Є кілька варіантів розсувних дверей для гардеробів:

Коли встановлено встановлені структури, то їхні верхні посібники для основного навантаження. Коли встановлено двері на залізничній системі, завантажується нижній посібник.

Застосування системи підвіски, ви можете виправити практично будь-яке полотно. Що стосується залізничного транспорту, то він є більш складним при встановленні, але під час роботи показує високу надійність. Він характеризується наступними перевагами:

 • великий діапазон коригування;
 • Дверний лист має легку вагу;
 • Вона забезпечує хорошу фіксацію;
 • Складки відкриваються без будь-якого шуму;
 • Широкий асортимент тканин: від LDSP, ротанга, дзеркал та окуляри.

Як зробити отвори в профілі?

Перед збором дверей на гардеробі, свердлильні отвори в ручці профілю, розташовану вертикально. Виконайте цей тип роботи, необхідний після розрізання профілю. Необхідно поважати особливу уважність, щоб не пропустити важливі нюанси цього етапу.

Спочатку необхідно підготувати зовнішній кінець вертикального профілю. Приготовані після того, як ці отвори повинні бути 3:

Для кожної розсувної системи, найбільш підходящим відступом. Проїзд через отвори повинні бути в певному порядку через 2 профільних стін. Відкриття ззовні має мати діаметр 10 мм. Малюнки забезпечують наявність внутрішнього отвору діаметром 5,5 мм. Під розміром останнього слід підійти шляхом регулювання гвинтів з кріпленням гвинтами, вільно проходять через отвір ззовні профілю.

READ  Кріплення гімнастики на дверях висячий замок

З видимою стороною дверей, гардероб не повинен бути самонарізаним гвинтами, оскільки вони знаходяться під вертикальним профілем. Спочатку необхідно зробити отвори меншого діаметра, а потім більше. Стукаючи на профіль під час встановлення розсувних дверей кабінетного відділення категорично не слід. Якщо елемент не зламається, то його покриття буде пошкоджено в будь-якому випадку.

Крок за кроком збірка дверного гардероб

Як ви виглядаєте, якщо процес збирання дверей кабінету, я опишу на кроках? Я думаю, що це буде чіткіше, і я не можу забути говорити про найважливіші моменти цього процесу. Так що підемо! Ми конкретно вважаємо, що деталі наповнення дверей вже є, і ми залишили збирати кадри з профілів.

Виконайте ріжучі профілі. Перш ніж продовжувати збірку дверей, ви повинні вирізати з профілів деталей вказаних розмірів. Як я вже говорив раніше, кожен виробник має свої власні числа у формулах розрахунків розміру профілю. Всі ці параметри не є таємними. Вам просто потрібно попросити цю проблему від компанії-продавця розсувних систем. До речі, майже всі продавці мають “exeline file”, який автоматично обчислює розміри профілів та наповнювачів – вам достатньо, просто заповнюйте клітини: “Довжина сови” та “Висота сови”. Хоча я особисто віддаю перевагу вручну перевірити точність розрахунків цього файлу. Як кажуть: “Сім разів помре …” Загалом, наш перший крок – розрахувати розмір профілів і різання.

Вирізати профіль найкраще за допомогою точної кінцевої пилки, попередньо встановлення добре загостреної пилки для роботи з металом. Тьмяний розрізний профіль. Якщо у вас немає такої пилки, то ви можете акуратно вирізати різання металом ножів. В результаті, ви повинні мати однаковий розмір усіх вертикальних профілів, а також однаковий розмір горизонтального верхнього та нижнього профілю. Якщо дизайн вашого дверей купе “без збоїв” – означав “вертикально горизонтальний” без діагональних сполучних профілів, то всі з’єднувальні профілі також будуть однаковими, як горизонтальний.

Свердла отворів у вертикальній профільній ручці. Профіль нарізаний, ви можете перейти до свердловинних отворів. Тут я прошу вас бути уважним, оскільки цей процес має деякі нюанси. Отже, увага до картини:

Отвори ми свердляємо з зовнішньою кінцевою стороною вертикального профілю. У кожному профілі у нас є тільки три отвори: один у верхній і дві внизу. На малюнку показана стандартна кількість відступів для цього типу розсувних систем. Однак я настійно рекомендую виконувати буріння отворів, порівняти дані цінностей щодо його розсувної системи – рідко, але є відмінності.

Тепер про нюанси. Щоб ви полегшите, щоб ви зрозуміли все, я пропоную поглянути на цей малюнок:

Я сподіваюся, що ви всі визнали вертикальну ручку профілю (у контексті). Зліва показано цей профіль для свердління отворів, а справа – після. Як ви можете бачити, вам доведеться свердлити отвори одночасно у двох стінках профілю – так би мовити, зробити їх. Я хочу звернути вашу увагу на те, що зовнішнє отвір у нас діаметр 10 мм, а внутрішній – 5,5 мм. Фактично, наші монтажні гвинти та регулюючі гвинти розраховуються під отворами 5,5 мм і фіксуються на внутрішній стінці профілю, вільно проходять через десятиліт-міліметровий отвір зовнішньої стінки. Завдяки цьому вони, здається, приховані всередині вертикального профілю, приносячи нам задоволення від вашої візуальної відсутності на видимих ​​сторонах дверей кабінетного відсіку.

Тепер про головне. Що таке порядок свердління отворів? Отже, спочатку ми свердляємо отвори (через зовнішню та внутрішню стінку профілю) діаметром 5,5 мм. А потім за допомогою 10 мм свердла, просвердлюються тільки зовнішні отвори. І тоді ви також будете працювати, як на малюнку: діаметр зовнішньої стінки буде 10 мм, а внутрішня – 5,5 мм. В принципі, тут немає нічого складного, головне нічого не забути і не плутати.

Ми дотримуємося з задньої частини дзеркал або стебло самоклеючої плівки. Якщо ви використовуєте дзеркала або засклені як наповнення дверного гардеробу, то вам потрібно подбати про безпеку використання цього дизайну. Ситуації в житті різні. Іноді діти можуть “дурень” і зламати дзеркальні двері кабінету. Є випадки, коли дружина та цілі влаштовуються змагання з точністю популяту, кидаючи в захищеному чоловікові та зятері. Але підготовлений чоловік (зят) здатний у будь-якому стані часу, щоб уникнути важкого елемента, що летить. Але двері гардеробу – вона не може. Що смажать каструлі, і вони порушують двері дзеркал, і стоїть за чоловіка (зят) на всіх чотирьох, покриваючи голову руками в очікуванні фрагментів, що падають на нього з розбитого дзеркала.

І фрагменти скла або дзеркал не є сковородою, тут є високий ризик отримати серйозну травму, іноді навіть небезпечні для життя. Ось чому необхідно забезпечити безпеку при порушенні дзеркального або скляного наповнення шаф-купе. І зробити це може бути дуже просто. Увага:

READ  Двері до ванни від підкладки з власними руками

На малюнку ми бачимо, як на задній панелі дзеркального рукавичка самоклеюча плівка. Найчастіше для цих цілей використовуйте “Оракал”. Фільм проходить по всій ділянці дзеркала або скла. В результаті, розбиті фрагменти не з’ясуються у всіх напрямках, але залишаються висячими на плівці, до якої вони склеюються.

Я хотів би звернути вашу увагу на іншу важливу точку. Для задньої сторони дзеркала, як прозора, так і кольорова самоклеюча плівка. Але краще використовувати прозорі “оракальні” для скла, якщо вам потрібні двері прозорості. Якщо ні, то ви можете прикріпити фільм і на білому основі.

Інструкції по крок за кроком для встановлення дверних купе

Встановіть горизонтальні профілі. Першим є горизонтальні профілі. Найбільш поширеною проблемою, з якою ви можете зіткнутися з процесом встановлення профілів, є щільним введенням заповнення профільного канавки. У цьому випадку гумовий молоток (Cynica) приходить, щоб допомогти нам. До речі, силіконова печатка попередньо встановлена ​​на наповнюванні від дзеркала або скла:

Пломба повинна бути розрізана так, щоб вона була на 5 мм, ширину самого дзеркала або склянки з обох сторін.

Ну, тепер йдіть безпосередньо до встановлення горизонтальних профілів:

Отже, якщо наповнення є щільним у паз профілю, то, як зазначалося вище, ми використовуємо китайську, а також дерев’яний бар. Якщо немає деревини, то в принципі, деякий відпочинок ДСП. Поле заповнення однієї сторони повинна бути надійна і навіть фокус, а до другої сторони ви прикріплюєте профіль, покладіть дерев’яний бар на ньому і почати стукати на Corpusca, тим самим кажучи про профіль на наповнення дверного відсіку. Удари повинні бути акцентом. Також необхідно розрахувати силу ударів, щоб вони були досить сильними, щоб уникнути профілю, але не так багато, щоб звикнути. Загалом, потрібно “стріляти”, “відчути” профіль. Ви навіть можете попередньо вправляти на обрізку профілю та заповнення ДСП – так що ви можете відчути, коли профіль починає деформувати, і як потужність є найбільш оптимальним для її ефективної упаковки.

Категорично небажано, щоб побити по собі профіль, оскільки існує висока ймовірність керування, або пошкодити покриття профілю, тим самим псуючи вигляд готових дверей.

Я також хочу відзначити момент, коли при встановленні профілю на дзеркальному або скляному наповненні, ви повинні піклуватися про поверхню, на якій вона буде брехня, була гладкою та чистою. Ви розумієте, дзеркало (скло) – матеріал крихкий, що вимагає акуратного та благоговіння. Якщо в процесі фарбування профілю, печатка почне ковзання з дзеркала, то необхідно видалити профіль, встановити правильно ущільнення та запустіть пакет з самого початку. Обов’язково розгляньте цей момент! Бо якщо ви продовжите встановлювати профіль з розсувним ущільненням, то, швидше за все, дзеркало (скло) буде порушено.

І ще одна порада тим, хто буде працювати з дзеркалом або склом. Якщо профіль “важко йти”, і ви не можете встановити його, то трохи розтягніть ущільнювач у довжину – так ви робите це тонше і полегшити вашу роботу. Просто не перестарайтеся! Пам’ятайте, що дзеркало (скло), що наповнює дверний купе, не повинен висить всередині профілю розсувної системи.

Я також рекомендую збирати двері Closet Coupe разом – це буде легше і зручніше. Навіть мої професійні колектори вважали за краще виконувати цю роботу зі своїми партнерами, діючи за принципом: “Це краще менше, але заробляйте щось, щоб заплатити з власної кишені для розбитого дзеркала або зіпсованого профілю”.

Встановіть вертикальні профілі. Що встановлено горизонтальні профілі! Він прийшов, щоб встановити вертикальні профілі:

Дизайн повороту на краю, природно, поверхня підлоги або таблиці повинна бути гладкою. Ну, а потім відповідно до стандартної процедури – за допомогою дерев’яного бару та королеви встановіть профіль вертикального відсіку.

Встановіть ролики і викрутіть дизайн з самоорганізацією. Отже, наші двері майже зібрані. Він залишається встановлювати відео та виправити всі деталі у своїх місцях з монтажними гвинтами. Ось як схема установки роликів та самонарізаних гвинтів:

Пам’ятайте, у попередній публікації, коли ми розглянули дизайн розсувних дверей, я розповів вам про мету напівкруглих канавок у горизонтальних профілях? Тепер ця схема може чітко бачити, як верхні та нижні гвинти включені в ці дуже пази нижніх і верхнього горизонтальних профілів.

Але тут не так просто. Так, так, тут теж є нюанси. Але давайте всім в порядку.

Алгоритм для складання верхньої частини дверей. Отже, у верхній частині дверей за допомогою асамблеї самостійної преси нам потрібно закрутити вертикальний профіль і верхній горизонтальний профіль, а також встановити верхній посібник. Давайте подивимося на порядок зборів. Увага до зображень:

READ  Як повісити двері кабінету на петлі

Спочатку ми гвила монтажні гвинти, але не до кінця – ми залишаємо місце для встановлення верхнього ролика, приблизно, як показано на лівому малюнку. Потім ми встановлюємо валик і вигнуте гвинти, поки ви не зупинитеся. Таким чином, ми не тільки витягнули вертикальні та горизонтальні профілі, але також зафіксували кращі роликові дверні купе.

Алгоритм для складання дна дверей. Тут немає нюансів – просто затягніть вертикальний профіль і нижній горизонтальний профіль. Потім ми вставляємо нижні валики всередині нижнього горизонтального профілю, а через нижню отвір у вертикальному профілі ми закручуємо регулюючий гвинт у дизайн нижнього ролика:

Як правило, регулюючий гвинт – це прохолодна річ. З ним ви можете налаштувати рівень нахилу дверей, викриваючи його до ідеального положення.

Насправді, я вітаю вас! Двері готові! Ти зробив це! Залишається вставити буферну стрічку, і ви можете перейти до установки направляючих рейків для розсувних дверей.

Цей варіант набагато простіше, ніж перший. По-перше, уважно очистіть поверхню, на якій стрічка, бруд, пил, жир і можлива заклеєна. Ми обережно чимось випадково не стерти ці етикетки, які були застосовані з олівцем. Дайте липку сторону стрічки і застосуйте керівництво по підлозі точно відповідно до розмітки. Натисніть елемент по всій довжині на деякий час.

Перш ніж встановити двері в гардеробі, точніше, при виборі способу встановлення нижнього направляючого елемента, ви повинні пам’ятати важливий нюанс. Якщо вам потрібно зберегти покриття, то я не хочу, щоб свердлити отвори в ньому, ви можете скористатися стрічкою, але тільки одна спроба на ній, тому що хороший матеріал буде неможливо відірвати поверхню. Бути надзвичайно обережним і уважним, а також не помиляйтеся, коли розмітки.

Встановлення дверей у гардеробі Coupe зробити це самостійно

Ремонт смуги в квартирі, багато хто також думає про зміну меблів. Замінюючи старий кабінет для нового – бажання багатьох. Зробити це, більшість людей вважають за краще купувати розсувні системи. Вони зручні, заощаджують місце, добре впишіть у будь-якому інтер’єрі. Такі структури завоювали величезну популярність відразу після їх появи на ринку меблів і продовжують тримати провідну позицію. Побудувати кабінет coupe та його ремонт може бути довірене фахівцем або зробити це самостійно.

Встановлення гідів

Розміри гідів повинні відповідати ширині кабінету. Різниця плюс – мінус 3 мм не є необхідним, тому невелика помилка допускається за розміром. Перш за все, встановіть верхній посібник.

Довідник

Самопритчіть посібники з пресшабібусістю 4,2 × 16 або універсальне призначення гвинтів з підсумками голови 3.5 × 16. Зробити у верхній посібнику, використовуючи свердло 4 мм. Крок між отворами – приблизно 300 мм.

Якщо вам доведеться консолідувати направляючий профіль з гвинт з секретною головою, то в отворах потрібно зробити zenkok з свердлом 6-8 мм. Це необхідно для того, щоб гвинт, так би мовити, повністю. Отже, інструкції щодо встановлення верхнього посібника досить прості. Після того, як ви зробите отвори в профілі, вам потрібно вставити його, вирівняйте флеш і виправити.

Нижній профіль керівництва

У цьому випадку профіль також повинен зробити отвори. Але не поспішайте виправити нижнє керівництво до шафи. Це пов’язано з тим, що він повинен бути зміщений всередині кабінету за 20 мм. Щоб точно визначити відступу, потрібно покласти нижній профіль на шафі. Після встановлення дверей до шафи. У цьому випадку ви не можете обійтися без помічника. Двері повинні бути встановлені строго вертикально. Ви можете досягти цього, перемістивши нижній профіль, одночасно перевірив вертикальний рівень.

Встановлення фіксатора здійснюється, доки не загвинчується. Про те, як це зробити правильно і буде обговорюватися далі.

Встановлення розсувних дверей у гардеробі

Перш ніж встановити двері до гардеробу, ви повинні ознайомитись із функціями та нюансами цього процесу. Взагалі, тут немає нічого складного, і навіть людина, яка недосвідчена в таких питаннях, справляється з завданням. Зайняті люди вважають за краще купувати кабінетну дверну купу та запросити фахівця у своїй установці. Тим не менш, якщо ви ретельно вивчаєте процес, то всю роботу над установкою структури можна виконувати за допомогою власних рук.

Пристрій та принцип роботи розсувних дверей гардеробу

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS