Двері

Як повісити двері кабінету на петлі

Регулювання та вирівнювання

На цьому етапі потрібно працювати на будівельному рівні – визначити відповідність частин коробки до дверної полотна. Для цього рівня застосовується до 3 літаків – до двох бокових стін і спереду. Вони повинні бути такими ж гладкими. Тобто не повинно бути ніяких прогалин та відхилень між коробкою та дверним прорізом.

Вирівнювання починається з вертикальної регуляції розриву. Для цього, натискаючи фасад до коробки, затягніть замикання гвинтів у барі. Після закриття дверей і перевірте можливі кути нахилу на рівні будівництва.

Регулювання гвинтів, усунення всіх проміжків між фасадом та коробкою. Наприклад, у випадку нахилу верхнього кута до правої сторони, гвинти затягуються на верхній петлі, а внизу ослаблений.

Після приходу до коригування дверей на висоті місця розташування. Для цього, дві самостійні преси, розташовані на “вухах” відповіді. Почнемо з, гвинти слабшають на всі петлі, підніміть або опускайте полотно (залежно від ситуації). Після того, як гвинти затягуються, поки він не зупиняється, тримаючи фасад у правильному положенні.

Типи меблевих петлі

Взагалі петлі для шафи дуже різноманітні, однак, на практиці, найчастіше застосовуються досить подібні до типу. У більш дорогих моделях є ближче і швидкий механізм. Ви можете переконатися, що ви можете побачити майже будь-який готовий гардероб.

Це те, що найпопулярніша дверна петля для меблів

Нормальна дверна петля, але навіть це дозволяє налаштувати регулювання та нахил.

Популярність такого дизайну пояснюється легкістю її коригування. Навіть якщо помилка та петля для дверей кабінету додається трохи нерівномірно, є шанс вирішити цю позицію через комфортне та просте регулювання.

Як легко і швидко встановити меблі петлі

Меблевий петля з більш тісним та швидким механізмом вивільнення

Як видно, аналогічна петля має дещо більш складним дизайном, ніж ці петлі, які колись використовували, щоб повісити двері радянських шаф. Це означає, що такий цикл є більш складним та функціональним механізмом з ближче і швидким.

Різноманітність моделей та структур

Важливо враховувати, що існують різні моделі дверних петель, і вони значно відрізняються шляхом відкриття, розмірів та механізму.

Зазвичай, коли використовуються монтажні шафи з дверей гойдалки, накладні витрати з чотирьох інсультними петлями (жаб). Різниця між дизайном є високою надійністю та універсальністю. Вони забезпечують діапазон розбиття від 90 до 165 градусів.

Кутові меблі петлі часто використовуються для збирання кутових шаф. Їхнє завдання полягає в тому, щоб закріпити фасад до коробки під необхідним кутом – зазвичай втікають від 30 до 175 градусів.

READ  Як відрегулювати двері в душ

Так звані зворотні петлі використовуються у випадках, коли SASH при відкритті повинен утворювати кут на 180 градусів з бічною стінкою.

Для продажу та додаткового механізму відкриття дверей, що допомагає відкрити клапани, натиснувши без використання ручок.

Механізм відкриття дверей з різними конструкціями

Інструменти та матеріали

Неможливо збирати гардероб без встановлення на його дверях різних типів петель. Найчастіше, коли збирається, меблева петля накладного типу відбувається. Це найпростіший дизайн арматури, крім того, до яких існують також напівфабрикати, кутові та внутрішні петлі, варіанти з ближче, а також весняні механізми.

Найпоширеніша чотириколірна петля, вона відрізняється, але зазвичай для меблів використовуються аксесуари з чашкою діаметром 35 мм.

Петля складається з 3 частин: чашок, дощок для монтажу та плечового важеля. Кубок петлі закріплений у спеціальній перерві, зробленому з неправильної сторони дверей, тоді як дошка для монтажу прикріплена до самого кабінету. Плечовий важіль – це з’єднувальний елемент, який поєднує в собі чашку та монтажну панель.

Щоб зібрати шафа та встановити меблі петлі, вам доведеться скласти тип ручного інструменту:

 • Перетинання викрутки або біти для викрутки;
 • викрутка;
 • Комплект меблевого обладнання;
 • Лінійка та олівець;
 • різак для дерева з діаметром 35 мм;
 • будівельний рівень.

Захистіть петлю меблів, за допомогою спеціальних гвинтів потрібно затягнути в передбачувані отвори для встановлення петлі та її дощок. Налаштуйте його після встановлення, допоможе спеціальному вбудованому коригуванні гвинта. Якщо ви обчислюєте, скільки вузлів вкладення знаходяться в петлі меблів, результат становить щонайменше 6 кріплень, кожен з яких потрібно встановити правильно і на своєму місці.

Як замінити меблеві петлі на старому шафі

При заміні меблевих петлі, бажано замінити монтажні гвинти для товщі (наприклад, взяти 4×16 або 3.5×16 проти 3×16). Це забезпечить силу кріплення в одних отворах.

Якщо вам потрібно замінити меблеві петлі на старому шафі, завдяки тому, що вони вилилися з боковини або сам фасаду, необхідно провести попередню роботу. Ви можете докладніше прочитати у статті про те, як відновити кабінет з вашими руками.

Як встановити петлі на шафі зробити це самостійно

Меблева монтаж, як правило, завершується, висять двері, тому важливо знати, як встановити петлю на шафі. Від того, наскільки добре це буде зроблено, тривалість роботи продукту та її зовнішність залежить. На ринку аксесуарів є різноманітні петлі. Для кожного з них характеризуються своїми власними характеристиками. Щоб зрозуміти техніку монтажу петлі, слід розуміти, щоб розпочати, у скороченні кожного типу кріплення.

Необхідні матеріали та інструменти

Спочатку матеріали та інструменти повинні бути підготовлені в процесі встановлення. Їх кількість та особливості можуть відрізнятися залежно від типу кріплення. Найчастіше використовуються чотириколірні петлі, які прикріплені зверху і нижче. При високій висоті та значній вазі кількість механізмів збільшується.

READ  Електрокам на вхідних дверях роблять це самостійно

У цьому випадку основна точність і точність, оскільки навіть міліметр пропускає все враження від нових меблів.

 • Самовимірні розміри 4 міліметрів на 16;
 • Рулетка або лічильник стрічки;
 • Молоток;
 • Дриль;
 • Викрутка;
 • Викрутка;
 • Олівець або маркер;
 • Рівень і трикутник.

У ролі матеріалу є механізм закріплення дверей. Вони відрізняються за дизайном, матеріалом, дизайном та функціями. При виборі петлі необхідно базуватися на розмір і тип меблів.

Зверніть увагу! При виборі матеріали повинні бути засновані на її якість – операційний період безпосередньо залежить від.

Найкраще приймати застереження, які мають особисті якісні сертифікати. Це заощадить вас від можливих проблем, і меблі буде служити набагато довше.

Шафи для дверей Canopy

Часто це часто необхідно змінити фасад на гардеробі або слугу. Як повісити кабінетні двері вдома? Як це зробити правильно? Щоб відповісти на ці питання, розглянемо варіанти існуючих меблевих дверей. Вони такі типи:

Кожен тип накладає свої вимоги, коли висять на кадрі. Найбільш поширеним типом є гойдалки дверей на шафі. Розглянемо різновиди своїх елементів, що тримаються:

 • Депозитні петлі мають фасад з збережених петель. Кінець кадру бічної води чітко видно;
 • Повністю накладений фасад розташований на боці петлі і накладається на бік бічної частини;
 • Кутові сполуки по відношенню до хостингового вузла фасаду встановлюються під кутом від 90 до 135 °;
 • Рахунки-фактури, частково, дозволяють встановити два фасади на розділ. Вони закривають кінці, як правило, половина бокових стін.

Давайте звернемося до встановлення натяжних дверей. Для цього ми вимірюємо ширину та висоту кожного отвору та основний кадр, перевірте рівні даху, боковини та підлоги щитів. Ми також вимірюємо товщину стін кабінету. Буває, що утворюються перевантаження. Щоб компенсувати їх, застосовуйте надмірні петлі, які вони легко регулюються.

Коли фасади встановлюються на них, переконайтеся, що глибина всіх структурних елементів кабінету (полиці, боковини, перегородки) були однаковими.

Для того, щоб правильно встановити дверні петлі кабінету, необхідно тонути на товщину фасаду (16-30 мм) їх внутрішню частину.

Якщо вам потрібно повісити двері до тієї частини продукту, де виникають ящики, то ви розглянете: з петлі частини відкриття завжди заблокована кінцями фасадів на 2 мм, і ця обставина може запобігти Нормальний вислів.

Щоб зробити двері, як правило, функціонують, необхідно залишити 2,5 розрив уздовж контуру кожного фасаду.3 мм.

 • Вони застосовуються до місця майбутнього кріплення та в’язання отворів, що призводить до глибини 20-30 мм в кінці боковини;
 • Ті сама операція виконується на дверях продукту;
 • загвинчування петлів меблевих гвинтів, відповідно, до боковини та фасаду;
 • завішувати.

Встановлення кріплення петлі

При встановленні кріплення важливо знати, як правильно розташувати його, він визначає термін служби кабінету. Ми радимо вам розмістити кріплення на тій же лінії, щоб навантаження на петлі виявилася однорідною. У разі невідповідності цьому цикл не буде витримати операційний період. Всі місця сполук, позначені оболонкою або гострим нігтом, повинні бути чітко видно. Для цих цілей робочі поверхні витріть. Зробіть всю роботу, хоча: надмірна суєта може спричинити шлюб.

READ  Як видалити двері з атлантного холодильника

Перед закріпленням ретельної перевірки всіх налаштувань полиць, дверей кабінету. Ідеальний варіант – скомпілювати монтажний ескіз. Якщо всі елементи готові, ви можете почати монтаж:

 • Кріплення потрібно спробувати на бічних сторонах кабінету замість розмітки;
 • виправити двері в одному місці. У пробурених отворах вставляються в чашки, зв’яжіться з дверима. Ви не можете дозволити помилки: всі елементи повинні бути підключені точно за розміром, щоб двері відкриваються без зусиль;
 • Відповіді на дошку можна додати вертикально;
 • Застосування кріплень, необхідно встановити “глуху”, вони не повинні мати помилок. Краще зробити гору з помічником;
 • Встановлення петлі на дверях, спробуйте на них до шафи. Вони повинні точно збігатися. Окуляри відзначаються з обох сторін. Правильність зв’язків зробить роботу дверей без проблем;
 • Завершіть роботу сполук.

Не треба турбуватися, якщо перші відкриваючі двері не будуть легко рухатися. Дверні клапани розвиваються з часом, а петлі після завершення роботи змащують машинним маслом і витріть м’яку абсорбуючу тканину.

Вирівнювання вугілля та позначення кріплення отворів петлі з олівцем установки петлі в отворі

Викрутіть шарнірні гвинти встановлені на фасаді

Меблеві петлі

Для установки найчастіше використовуються накладні пристрої з чотирма петлями, так звані жаби. Такі вкладення зручні для будь-якого дизайну, пов’язаного з розмахуючими клапанами – гардероб або кухонний кабінет, інші види меблів.

Металеві деталі виконані з міцними корозійними стійкими сплавами та механічними деформаціями.

Меблеві петлі поділяються на кілька видів, залежно від того, як вони закріплені:

Для використання кабінету часто надмірні структури з базами-чашками, підключені до панелі за допомогою самонарізаних гвинтів. Механічні вкладиші з “плечем” вставляються в ці основи і закріплені на дверях і бічній кімнаті.

Такі кріплення досить надійні та довговічні, тому що вони мають посилене з’єднання з літаками.

Залежно від типу кабінету та його розмірів, а також матеріал вибирають відповідний тип сполучних частин. Деякі елементи використовуються виключно для класичних меблів, де всі елементи повинні відповідати стилю. Для звичайних гардеробів вибирайте стандартні накладні та напіванні кріплення.

Щоб встановити на sash, необхідно використовувати сертифіковану промислові продукти – це гарантія сили та довгого обслуговування меблів та її окремих частин.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS