Підлога

Як пов’язати килим на підлозі

2 варіанти для прямокутного в’язання килимки з діаграмою та описом

Милий, незвичайний, теплий – все це стосується килимів для дому. Це маленька деталь, яка перетворює кімнату в дійсно затишний і комфортний будинок. Килими з гачком виконуються різними способами, і, ймовірно, ви вже знайомі з круглими килимами, і завдяки нашому сьогоднішньому майстер-класі, ви можете підключити оригінальний прямокутний діаграма в’язання в’язання та опис якого наведено нижче.

Простий круглий круглий круглий

В’язання килимки з гачком з круглого вигляду ганчірки не є роботою, якщо людина знає, як тримати гачок у своїй руці та володіє прийомами виконання двох петлів – повітря та стовпця без накиду або тільки один стовпчик.

Для того, щоб уникнути отворів у центрі килима, досвідчені ремесла рекомендують початкові роботи з кільця, утворених відпусткою в 2 рази навколо вказівного пальця. За допомогою цього методу після першого ряду петель зручно усунути просвіт кільця, затягуючи кінець пряжі, що залишився. Далі цей залишок ховає всередині накопичених стовпців і розрізують.

 • Після плутанини першого ряду він робить його закриття, підключивши екстремальну колону з першим, розтягуючи захоплену робочу нитку під двома дугами початкової петлі через гачок на гачці.
 • Далі, щоб виконати другий рядок, необхідно перевірити 2 петлі піднімання повітря. Такий прийом запобігає розбиванню Інтернету, а також зберігає свою плоску форму.
 • Потім вони в’яжуть другий рядок до тих самих стовпчиків без нападів. Але для створення правого раунду, а не куполоподібна форма килима, в кожній наступній петлі попереднього рядка необхідно зробити 2 стовпчиків. Закінчити число, подібно до першого.

Кожен наступний круговий рядок співчутливий до наступного, але для того, щоб підтримувати плоский килимок повинен бути доданий до килима. Їх кількість та частота розраховуються індивідуально. Це залежить від кількості петель у першому ряду, товщиною використовуваного матеріалу та щільність в’язання. З досвідом та навичками, необхідність додаткових петель визначається візуально.

Після досягнення бажаного діаметра продукту екстремальний діапазон закритий, забезпечений, а кінець пряжі ховається всередині відомих петель.

Шлях килимів у коридорі

Створити такий незвичайний оригінальний продукт, також не обов’язково бути “гачком” з великою літерою. У ролі матеріалу може виконувати будь-які текстильні – сукні, сорочки, спідниці, кольорові листи (з малюнком). Сировина розрізана на смужках, товщиною – 1, 1,5 або 2 см. Кінці зшиті (асоційовані), смужки поранені в кулях.

Спочатку отримують ланцюжок повітряних петель, її довжина – ширина килима. Потім зробіть ряд стовпців без вставки, повітряні петлі прив’язані, потім рукоділля розгортається. Почати в’язати наступний рядок. Використовуючи цю схему, дістатися до кінця продукту. Альтернативи – ажурні доріжки, довгі килимки, зібрані з квадратів, трикутників або ромб.

В’язані килими: схеми та докладні інструкції

В’язані килими – неймовірно красива домашня прикраса інтер’єру, яка легко створити з власними руками. Дивно, що такі ручної продукції ідеально підходять як у класичному дизайні кімнат, так і у високотехнологічній стилістиці.

Традиційні килими, які виконують декоративну роль у вітальні, дитячі кімнати та спальні, в’язані з високоякісної пряжі. До її вибору слід підійти особливо обережно, тому що готовий продукт повинен бути поданий протягом багатьох років, зберігаючи свій оригінальний вигляд. Ось чому краще віддавати перевагу синтетичному акрилу, натуральної бавовни або занурення мериносу. У будь-якому випадку, нитка обов’язково повинна бути товстою – лише за допомогою цього стану, килимове полотно буде максимально щільним, не поступається функції збереження теплових стандартних покриттів.

Крім того, такий яскравий акцент може бути пов’язаний, не витрачаючи на нього копійки! До речі, не тільки пряжа для створення підлоги, майстерні ручки майстрів дозволені старі речі (непотрібні трикотажні футболки, светри, сукні, капнові колготки) і навіть поліетиленові пакети (сміття або з їжі).

Фантазія голки не має кордонів, тому в’язані килими не тільки квадратні, круглі та овальна форма, ви можете підключити килим у вигляді трактора, сонця, гарячих птахів, всіх видів фруктів, а також популярного мультфільму символи.

Нікому наш читач навчився в’язати килимки самостійно, сьогодні ми пропонуємо детальні майстер-класи з схематичними інструкціями для в’язання найпопулярніших видів килимів – від найпростіших до оригіналу.

Негайно ми пропонуємо ознайомитись із звичайними абревіатурами, які зустрінуться в тексті статті:

 • Повітряний цикл – ВП;
 • Колонка з Nakid – стовпець C/H або Art. s/n;
 • Стовпчик без стовпця nakid – b/n;
 • Підключення колонки – SS.

В’язання квадратних килимів

Що може бути легше в’язати килим? Навіть початкі майстри, які навчаються з гачком Азамом, можуть почати виробництво такого покриття килимів. Щоб отримати простий прямокутний мат, достатньо в’язати стовпчиками без накидов, періодично по черзі бажаних кольорів. Після того, як полотно готовий, ви можете зв’язувати його навколо периметру з киточками з тих самих ниток, які використовувались у процесі спарювання.

READ  Як ізолювати підлогу в приватному будинку

Для того, щоб зв’язати рельєфну чотирикольоровий килимок, потрібно взяти бавовняну або вовняну пряжу і гачок відповідного розміру. Далі – дотримуйтесь покрокових інструкцій, чергуючи кольори пряжі:

 • Нульовий рядок: В’язання з базового ланцюга VP бажаної довжини.
 • Ряд: у кожному VI VP до колонки C/N, поверніть в’язання зовні.
 • Ряд: ми прив’язані до опису b/n під передньою стіною кожної петлі, поверніть в’язання на передній стороні.
 • Ряд: В’язання b/n стовпчиків.
 • Ряд: ми прив’язані до опису b/n під передньою стіною кожної петлі, поверніть в’язання на передній стороні.
 • Ряд: В’язання b/n колони, захоплення задньої стінки петлі.
 • Рядок і на: Повторення шаблону серії номерів-5.

Щоб дізнатися більш докладно з процесом гачком квадратних та прямокутних килимів, ми рекомендуємо переглядати майстер-клас відео з каналу Weltholes:

Більш просунуті майстри потраплять до смаку килимки, пов’язаних з технікою “Бабушкінської площі”, що передбачає спарювання простих квадратів з різнобарвними нитками.

Якщо ви показуєте фантазію за допомогою бабусі, ви можете створювати унікальні дизайнерські килимки та накидки, які можуть бути використані в інтер’єрі внутрішнього інтер’єру. Прив’яжіть килимку в такій техніці в наступній схемі нижче:

Також з відео підручника в’язати “бабусну площу”:

Килимки-кола: схеми в’язання та докладні інструкції

Круглі килими, хоча вони вимагають більшої практики в гачком, але вони виглядають більш яскравими та стильними. Килимові підлоги у формі кола дивляться на дрібні килими, а також їх допомоги, ви зможете зонувати кухонну територію та інші номери. Круглі килими поділяються на тверду речовину (простіше у спарювання, трикотажні звичайними стовпцями C/N або в техніці “жалюзі”) та ажурна – з оригінальними, але відносно суворими при конструкції візерунків.

Новачок у гачці рукоділля повинні навчитися в’язати тверді килими, вони набагато простіше у спарюванні, і майже неможливо зробити помилку в схемах.

Такі килими найчастіше в’язаними колонами з/n. Схематично їх в’язання виглядає так:

Детальні вказівки для в’язання твердого килима:

Рядок: в’язати ланцюг – основа 6 ВП і один ліфт ВП, потім – 11 стовпців з/n. Spearly або за допомогою спеціальних маркерів ми поділяємо в’язання 12 одиниць, додайте 12 стовпців у кожному з них.

Номер: у кожному стовпчику першого ряду, пов’яжіть 2 стовпці з C/N, в результаті ми отримуємо 24-годин. C/n.

Ряд: У першому стовпчику другого ряду я беру участь у 2-му св. C/N, у другому стовпчику – 1 ст. C/N, у третьому – 2-му. S/N, такий раппорт повторіть до кінця рядка, отримуючи на виході з 36. C/n.

Всі наступні рядки підходять таким же чином, останній рядок вимовляється стовпцями C/N, за бажанням можна обробляти ажурним малюнком або плиткою залишкової пряжі.

З більш детальним роз’ясненням для в’язання круглий килим можна знайти у відео підручник:

Дитячі яскраві килими в’язані з гачком

Багато матерів мріє про ексклюзивний килимок для її улюбленого Чаду, так чому б не створити його власними руками? Крім того, необхідно створити лише вільний час і барвисту пряжу під рукою.

Щоб прикрасити дитячу спальню, краще підібрати такий килимок, з якого дитина буде в захваті – це може бути популярним героєм мультфільму, мовчанням соковитого фруктів або ягоди.

Альтернативно – чарівні до багатьох дітей Крош від “Смешарікова”. Спробуйте взяти таку красу, ви не пошкодуєте!

Порядок спарювання хреста

1) Торс – в’язана кругла техніка з або без накида.Серія складається з 2 ВП, у другому з них я зв’язую 9 стовпчиків b/n.Рядок №-28 В’язання в колі, рівномірно додаючи 9 кат у кожному з них.

2) фут-ручки – ми набираємо основу ланцюга 16 ВП.Рядки Number-3 В’язання стовпчиків з C/N, в кінці кожного рядка, розгортання в’язання.Рядки No.-5 В’язання стовпчиків з S/N, додавши 1-го. s/n На початку.Рядки Number-8 В’язання стовпчиків з/n без додавання.Рядки -10 – На початку кожного ряду ми зменшуємо петлю, в кінці – додати 1 колонку з/n.З серії з 1, необхідно скинути петлю на обох кінцях рядка, в останньому рядку ми зменшуємо 2 петлі, закріплення стовпця B/N.

3) ноги ноги – ми набираємо основу ланцюга 45 В.П.Ряд стовпців s/n.На початку ряду необхідно додати два стовпці C/N, самі рядки також в’язані стовпці з/n.Рядки та в’язання з колонами з/n без додавання.З рядку ми починаємо підпорядкувати два петлі з кожного краю, довести до загальної кількості 9 порожнини.

4) вуха – ми набираємо основу 11 ВП.Рядок в’язаних стовпців з/n.На початку рядка додайте 1 колонку з/n.Род В’язання без додавання.Рядки -16 Ми повторюємо за аналогією з рядками -3.Номер 7 – на обох краї рядок додайте одну колонку S/N.Діапазон 8 В’язання без додавання.Рядки 9-24 – ми виконуємо петлю з кожного краю ряду.

5) очі і носики – ми беремо білу пряжу, ми набираємо ланцюжок з 2 ВП, прив’язуючи до 2-го стовпців з крюка 6 B/N стовпців. В’язати круговий метод 7 з рядів стовпців b/n, рівномірно регулюючи 6 петлі. Восьмий стрижень в’язання без додавання. Учні та каструлі підходять у тому ж принципі, тільки до третього ряду і чорної (помаранчевої) нитки.

READ  Чи можна заливати теплу підлогу бетоном

6) зуби поміщаються на основі ланцюга 10 В.П., на яких тестували три рядки b/n стовпців. Всі частини килима зшиті, використовуючи голку або гачок. Вишивайте рот і брови. Крош готовий!

Яскрава ліжка кавуна

Такий барвистий килимок може бути використаний як ліжко або пов’язати дві половини і отримати повноцінний килим – кавун у контексті. Для продукту вам потрібно близько 300 метрів товстого бавовняної пряжі (зелений, білий, червоний, чорний колір), а також гачок

Детальні вказівки для в’язання

Ми беремо червону пряжу. Ми набираємо ланцюжок 4 ВП, в’язати півколо:

Рядок: у четвертому гачку з крюка я залучаюся до 7 стовпців з/n, поверніть в’язання.

Ряд: Ми доводимо 3 В. П. підйомники, 1 b/n стовпчик у першому стовпчику першого рядка, далі – два стовпці C/N у кожній наступній колонці з/n. Перетворювати в’язання.

Рядок: у мене є 3 В.П. Підйомники, потім до кінця рядка ми повторюємо раппорт: 2 стовпці з/n. s/n попереднього рядка, 1 стовпця з/n у st. s/n попереднього рядка. Перетворювати в’язання.

Рядок: у мене є 3 В.П. Підйомники, потім до кінця рядка ми повторюємо раппорт: 2 стовпці з/n. F/n попередньої серії 1 c/n етапи. S/N попередньої серії 1 стовпця S/N у стежці. Мистецтво. C/n. Перетворювати в’язання.

Таким чином, ще 18 рядків, що робить збільшення кожного рядка: 2 рази на 7 стовпців C/N, 6 разів у 8 стовпців з/N та 10 разів 6 стовпців C/N. Гладкий край килимового ткацтва b/n стовпчиків.

Біла нитка Ми зв’язуємо півколо: ми робимо 2 ряди b/n стовпців, ми нічого не додаємо.

Далі – зелена нитка ми зв’язуємо півколо: 3 ряди S/N стовпців з додаванням 13 стовпців з C/N, останній рядок – з колонами C/N без додавання.

Після того, як полотно килим готовий, ми робимо фінішу – чорну нитку вишиваюча насіння кавуна. Килимок готовий!

Приготовані килими та інші подруги

Дивно, що рукоятки навчилися створювати оригінальні килимки не тільки від звичайної пряжі, але і від здорових матеріалів, поворотними непотрібними речами (старі футболки та светри, пластикові пакети та мотузки для одягу) у винятковому підлозі.

Такі килимки вписуються стандартними способами (у колі, бабуся квадрат і т.D.) Основний нюанс у своїй спарювання є правильно організувати підготовчий етап: готувати гладко, відповідно до правил нарізаних тканинних смуг. Як це зробити правильно, можна знайти з наступного відео:

Для ще більшого натхнення ми доводять до вашої уваги яскраві приклади в’язаних килимів у різноманітних прийомах:

Не менш корисним для початківців, так і досвідчених голчасток буде наступним відео майстер-класів для в’язання килимів з гачком:

Як зв’язати гачок домашній килим: опис і схеми

Хто сказав, що гачком килимки на підлозі – це минулого століття? Трикотажний мат, це практичний і зручний предмет інтер’єру, який може бути зроблений з власними руками. І якщо ви ніколи не тримаєте гак у ваших руках, то тут є деякі готові схеми, які можуть повторити будь-який новачок.

Ми поговоримо про те, як зв’язати найпростіший килимок на підлозі, але 4 по-різному.

Простий прямокутний мат

Кращий матнертний килимок, який варто намагатися новачок. З ним навіть найхолодніший стілець буде зручним і приємним. Але як зв’язати килим зробити це самостійно?

 • На 1 рядку ми робимо стовпці з мисом. Їх кількість визначатиме довжину килимів. Після цього, килим на стільці повинен бути перевернутий до неправильної сторони.
 • 2 рядок роблять стовпці без накидків на передній стінці петлі. Знову.
 • У 3 ряду, стовпці без накидків на 2 сторонах петлі.
 • У 4 повторити 2.
 • На п’ятий рядок ми робимо стовпці з мисом під задньою стінкою.

Далі просто повторіть 5 і 2 ряди поперемінно.

До речі, такий килимок з гачком може бути зроблений з залишків пряжі, тому такі продукти наповнені квітами.

Гачком круглі килими

Розглянемо в’язання в колі. Краще скористатися тією ж технологією, як і раніше, тільки щоб дати іншу форму. З схемою ви можете прочитати нижче.

І принцип ткацтва простий: другий рядок ми робимо 2 стовпчиків з петлі попередньої серії. У 3-му рядку ми робимо збільшення на другому стовпчику. В 4.3 і так далі.

До речі, гачком круглий килим для стільців часто роблять з пряжі різних кольорів. І вони прикрашені мереживом.

Варто відзначити, що якщо ви робите маленькі гуртки, виходить цікава патччерка трикотажного килимового гачком.

Гачком килим на підлозі

Розглянемо овальний трикотажний килим пряжі, з яким будь-яка новачок, безумовно, справляється з. І ось підлога – це справа – виберіть колір. Забарвлення повинна бути дуже неоднорідною.

Тепер розглянемо схему. Як ви бачите, тут немає нічого складного.

 • Спочатку потрібно збирати ланцюжок повітряного петля. Скільки потрібно зберегти ланцюг? Ми беремо оцінювану довжину килиму і візьміть ширину. Це довжина ланцюга. Тобто, якщо ми зробимо килим до метра шириною 40 сантиметрів, виходить: 100-40 = 60.
 • Тепер уздовж ланцюга є стовпці (ви можете з мисом, це можливо і без). Врешті-решт, потрібно зробити кілька стовпців в одному циклі. Таким чином, ми продовжуємо в’язати, поки овал вийде.

Ось як легко можна зв’язати круглий круглий круглий гачком.

Квадратний в’язальний мат від центру

Як пов’язати килим з квадратним гачком на стільці? Дуже просто. Розглянемо схему з в’язанням зсередини цієї схеми. Краще скористатися технологією відомого прямокутного килима з зворотними рядами.

Ви можете в’язати стовпчики без мису під передньою стіною або без нього – тільки на свій розсуд.

READ  Як монтувати дерев'яний плінтус до підлоги

Щоб отримати квадрат, потрібно збільшити 4 кути у всіх рядках: 2 стовпчиків, 2 повітряних петлі, 2 стовпчиків.

У всіх наступних рядах у кутах потрібно ввести повітряні петлі. Ми отримали великий гачком килим на підлозі або стільці.

До речі, в тій же схемі ви можете зробити пентагони, шестикутники та інші варіанти.

Що таке в’язані килими

Овальний килим

Підходить для геометрично витягнутих кімнат, а також вітальні та зони відпочинку. Овальний гачковий килим для початківців може бути пов’язаний з власними руками з будь-якої подруги.

Як прочитати схеми в’язання гачком:

 • NP Air Coop;
 • CST підключення стовпця;
 • Btb стовпчик без nakid;
 • Psss напівоцінки з Накудом;
 • SSN пень з одним накидом;
 • CC2n пень з 2 кайдісом.

Ми набираємо ланцюжок з VP (щоб визначити розмір, необхідно взяти ширину від довжини готового продукту). В’язати ряд SSN. У крайньому циклі вони бачать кілька. Переверніть і в’язати те ж саме, з іншого боку.

Ми повторюємо ряди, перш ніж отримати бажаний розмір.

Круглий килимок

Універсальний килим для різних приміщень. Прикріплений акцент у будь-яких зонах.

 • Зробити кільце з 3 ВП.
 • Вставте 2 В. П. підйомники.
 • Ми скасовуємо підписку на серію ScUns, щоб зберегти рівну форму в екстремальному циклі кожного рядка, я перевіряю 2 невдачі.
 • Ми продовжуємо в’язати, повторюючи малюнок, до досягнення бажаного діаметру.

Круглий горщик з гачком можна пов’язати з залишків пряжі, вона вийде яскраво і помітною.

Інший цікавий варіант – в’язання японського в’язання гачком. Він виглядає в повітрі через зв’язок ланцюга порожнистих кіл.

Ми запрошуємо Вас розглянути детальні схеми.

Прямокутний мат

Витягнута форма лаконічного килима. Він виглядає гармонійним у будинку і в країні. Таке покриття додасть комфорт до житла і диверсифікувати інтер’єр. Зручно, як покриття підлоги в коридорі або спальні.

Прямокутний греччик килимки підходить надзвичайно легким. Навіть новачок справляється з ним.

 • Ми набираємо колонку з VP. Перевертати.
 • У першій ряді в’язати SSN, потім переверніть за участю.
 • 2-го ряду в’язати ближче під передню стінку петлі. Перевертати. 3-й рядок у PRFS класичний спосіб.
 • Ми повторюємо цифру відповідно до схеми, перш ніж отримувати ваші розміри.
 • Врешті-решт, прямокутний килимок для в’язання в’язання, ви також можете прикрасити сторони з боків.

Прямокутний килим гачком може бути виготовлений з різнобарвних квадратів, які зшивають один з одним.

Вісім-прохідний килим

Геометрична форма дуже незвична. Для фундаменту техніка в’язання “Бабушкін” (додавання петель здійснюється не в чотирьох кутах, але в восьми).

Щоб підключити килим з власними руками, розгляньте докладні схеми та описи.

Квадратний килимок

Квадрат лаконічно виглядає в душовій кімнаті або панорамному балконі. Роблячи такий гачковий килимок навіть може запустити майстер.

Є два способи, як зв’язати квадратний гачком килим. 1-й метод є аналогом прямокутного килима, але з геометричними пропорціями квадрата. 2-й метод – “Площа Бабушкіна”.

 • Ми набираємо кільце з 8 ВП. В’язати рядок, зіткнувшись у кожну кругову петлю 3 сс. Повторіть малюнок у подальшому в’язання.
 • Готовий продукт прив’язаний.

В’язання на сітку

Приймаючи масляну сітку для основ, ви можете отримати махровий теплий ліжечкове килим (якщо ви хочете зробити продукт повністю природним, ви можете підключити сітчастий гачком з шпагату).

Почніть працювати від центру до країв. Кожен приготований патччерк з гачком. Киньте через отвір ззовні і виводять обидва кінці на передній стороні полотна.

Для швидкості та зручності, зробіть це з декількома стрічками поспіль, потім кожен набрав для 2 вузлів. Таким чином, заповніть всі клітини, збираючи колір продукту.

Як зв’язати круглий килимок: схема

Основне правило – дотримання принципу кругового в’язання.

Тип 3 Б. Р., Підключіть їх до кільця. Перший рядок лежить 6 стовпчиків без nakid. У кожному наступному рядку необхідно рівномірно додавати 6 стовпців. У готовій формі продукт буде гладким, без випусків та спотворень. В’язати килим до необхідних розмірів.

Щоб отримати більш вражаючий килим з опуклим полегшенням, слідуйте за схемою. Тільки стовпи перевіряють, зрісну задню стінку петлі

Як зв’язати квадратний килимок гачком

Квадратні килимки ідеально підходять для входять або ванної кімнати, особливо якщо з поліетилену. Такі продукти легко стираються і швидко роблять.

Прочитайте нашу інструкцію, щоб дізнатися більше і навчитися в’язати за схемою.

 • У першому рядку киньте стовпці, коли довжина продукту не задовольняє вас.
 • Перевернути продукт.
 • Щоб приклеїти стовпці без вставки на передню стінку петлі у другому ряду.
 • Перевертати.
 • Покладіть стіну без накиду під обома стіновими петлями в третьому ряду.
 • Повторіть у четвертому рядку дії з третього моменту.
 • Повторіть у п’ятий рядок дій з п’ятої точки.
 • Повторіть дії до досягнення бажаного результату.

Перш ніж почати процес в’язання, варто визначити, який матеріал використовувати для основи.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS