Підлога

Як поставити OSB на бетонну підлогу

Як укладається OSB на бетонну підлогу: технологія, як поставити OSB без відставання під лінолеумом

OSB, що лежить на бетонній підлозі. простий і ефективний спосіб вирівнювання будь-якої поверхні для подальшого підлоги різних видів оздоблювальних матеріалів (лінолеум, паркет, ламінат, килим та т.д.). ОСБ. орієнтована дошка, орієнтована на російську абревіатуру, перекладається в російську абревіатуру, яка перекладається як “орієнтована ДСП” (тому це не буде більш правильно OSB, але OSP, але перший варіант має довго і міцно прибув до словника).

Пластини досить популярні будівельно-оздоблювальні матеріали. Використовується при проведенні широкого спектру роботи для вирівнювання, ізоляції, інших завдань. Орієнтована ДСП являє собою лист, виготовлений з 3-4 шарів деревних чіпів (тонкі чіпси), які очищають смолами з додаванням борної кислоти та синтетичного воску. У шарах плити, чіпси мають різну орієнтацію: у внутрішній поперечному, у зовнішньому. поздовжнім.

Завдяки особливостям виробництва пластин отримують досить сильні та стійкі до різних впливів, довговічні та ідеально підходять для вирівнювання підлоги.

OSB, що лежить на дерев’яній підлозі

База дерева неймовірно примхлива. Під впливом температурних крапель та вологості, плата постійно змінює геометричні розміри (вони розчиняються або розбухають), відсоток зміни кривизни. Крім того, ліс може отримати помилки та деревні помилки, сердечники та інші паразити. Це важко мати справу з цим, але ви можете зробити все на “5”. Для вирівнювання під чистою обробкою рекомендується використовувати найбільш стійкий до матеріалу зміни вологи. OSB.

Особливо ми відзначимо, що неможливо використовувати напівсушенну цементно-пісочну краватку, зняття GVL, азбестове цементні тарілки та інші подібні матеріали на дерев’яних підлогах.

Справа в тому, що коефіцієнти теплового розширення та поглинання вологи цих будівельних засобів не відповідають аналогічним показникам деревини. Ризик. це ризик того, що основа може почати гниття під вирівнюванням шару, форми та т.Р.

Для монтажу OSB на дерев’яному підлозі потрібні наступні інструменти:

 • Електролак для видалення надмірних виступаючих деталей;
 • молоток або викрутка;
 • електричний дриль;
 • гідроелектування;
 • нігті або натискання гвинтів;
 • Рулетка та будівельний олівець;
 • ножівка або електролізи;

З будівельних матеріалів додатково потрібна залізниця для формування відставання 4х5см, 3х4 см, ізоляція (мінеральна вата, екологічна, кераміт) або звукоізоляційний матеріал, а також антисептичні та проточні композиції для наповнення ям, вибраних на базі.

Установка починається з підготовки дерев’яного підлоги. Поверхня повинна бути ретельно вивчена, виступаючі частини для поспішання, а ями та інші дефекти загострюються шляхом швидкого сушіння ремонту. Це може бути спеціальна шпаклівка, бліццемент або просто тирс, змішаний з клеєм PVA.

Перш ніж укласти OSB з грубий підлогу, спочатку видаляються плінтуси, нігті та інші нерівності

Для захисту від форми та помилок, основа повинна бути покрита кількома шарами лукаваного здорового просочення або грунту з антисептичними добавками. Ідеально також може бути покритий лаком, але він рідко. Термін повноцінної сушіння. не менше 3 днів.

OSB на ізоляції підлогу та вирівнювання поверхів 9 мм пластини під лінолеум встановлення тарілок OSB

Наступний етап. кадр. Лагу також вимагає захисту, тому бари обробляються біозахисними композиціями, розрізані в розміру приміщення та встановлюються на підлогу з самолюбством на відстані 30-60 см паралельно один до одного. Рівність перевіряється гідрорем, для придатності під рейками ви можете покласти тонкі вмирання. В інтервалах, теплоізоляційний або шумопотворювальний матеріал складається.

Оздоблювальна стадія проекту підлоги. кріплення OSB пластин до рамки з власними руками, використовуючи самовідданість або нігті. Листи розміщені, при необхідності, відповідне різання здійснюється, і щільно закріплене до лагів.

Обов’язково залишити термоколекційні проміжки між стінкою та osb аркушів у ширині 2-5 мм. Відстань між сусідніми пластинами, щоб залишити необов’язково.

Після завершення роботи, вам потрібно перевірити отриманий базовий рівень. Якщо в суглобах суглобів є нерівномірності, вони можуть бути молефікованими шліфуванням або просто наждачним папером. Крім того, для вентиляції “пиріг” рекомендується свердлити свердла на стінках декількох отворів.

Якщо ви рухаєте OSP на дерев’яну основу без відставання, підлога повинна бути досить плоскою, сухий і довговічний. У цьому випадку ви можете зробити тільки без самоорганізмів, а викрутка, а вирівнювання може бути проведено в день. Покриття виявиться доцільним, якщо матеріали прикріплені один до одного не тільки навколо периметру, але й хрест збільшиться по всій області листа.

READ  Епоксидні смоли підлоги з власними руками

Чому вибирайте OSB-3

Збільшення вологостійкості в основному досягається за допомогою фенольних формальдегіду як зв’язуючого, адгезивного матеріалу. Але всередині приміщення ці матеріали не рекомендуються. Більш того, у європейських країнах виробництво матеріалів за допомогою формальдегідів заборонено. Виробники розвинули зв’язки для склеювання та натискання чіпсів на основі поліуретанових смол. У Європі виробляється ОСБ-3 Bolderaja Eco, в якому застосовуються ці безпечні смоли. Матеріал відповідає європейському стандарту продукції EN 300. Правда, такий матеріал дорожчий, ніж звичайний. Але вам потрібно заощадити на здоров’я?

Для статевих покриттів виробники випускають плити з краєм паз-гребінь, які забезпечують щільніше прилягання плит один до одного. І на питання, чи можна виконувати поверх ОСП, виробник дає позитивну відповідь, пропонуючи споживачі матеріалів різної товщини та вологостійкості.

За характеристиками та особливостями застосування матеріалу

Павло з ОСБ

Роль ОСБ у конструкції рами та з ізоляцією стандартних будинків дуже велика. Особливо часто з формою OSB та вирівнювання поверхонь підлоги. Пластини OSB збільшують механічну міцність і стійкість до вологи, що характеризуються гарною теплоізоляцією та шумоізоляцією. Переваги обраного рішення включають досить просту установку.

Пластини ідеально підходять для будівництва та вирівнювання підлог, абсолютно витримує тягар меблів, обладнання, руху людей. При вирівнюванні малих дефектів підлоги достатньо застосувати тарілки OSB товщиною 10 мм. Якщо створення підлоги на відстані, товщина відповідних пластин OSB повинна бути не менше 1525 мм.

Монтаж тарілок OSB на бетонному підлозі (стяжка цементу)

Роботи повинні бути виконані відповідно до наступної схеми. Бетонна основа повинна бути абсолютно чистою, без пилу, щоб забезпечити хорошу адгезію з монтажним клеєм. База пластинчасті ОСБ рекомендується покрити спеціальний клейовий грунт SPPKA.

Тоді вам потрібні плити OSB для розкладання на поверхні і, при необхідності, виконуйте обрізання з електричним зубним або круговим пилом. На неправильній стороні OSB, покладіть паркетний клей і клей на листи до бетонної бази. Прикладання між пластинами, необхідно залишити шви товщиною 35 мм. Навколо периметру кімнати, між ОСБ і стіною, шов повинен бути 12 мм. Стечки між пластинами рекомендуються заповнити спеціальну шпаклівку для суглобів OSB Soppka Smart Elastik. Термін повного сушіння 24 години.

Встановлення плити OSB на борту

OSB, що лежить на старій дерев’яній підлозі, допомагає підвищити поверхню та підготувати його під покриттям. Для початку, використовуючи рівень, необхідно визначити локалізацію нерівномірності правління. Дошки, які ходять або занадто башта над загальним рівнем, тягнуть до відставання з дюбелями, похмурити їх у матеріал.

Як виправити тарілку OSB до бетонної підлоги

За статтю, розкладаються тарілки OSB з переміщенням швів кожного наступного ряду. Хрестоподібні суглоби не повинні. Обов’язково залишити прогалини між пластинами 35 мм, вздовж периметру стін 12 мм. У тарілках, свердла отворів кожні 2030 см і витягуйте OSB до підлоги з гвинтами. Ви можете досягти підлоги ще більш міцним, встановленим таким другим шаром OSB. Шви надмірних і основних шарів повинні бути закладені з переміщенням 2030 см.

Укладання оперу на відставання на бетонній основі

При наявності бетонної основи (наприклад, перекриваючи плитки), пристрій відставання та покриття їх дозволяє створювати плоский підлогу без використання мокрого вирівнювання стягів. А також для розміщення ізоляції, вологості та шумоізоляційних матеріалів у дизайн. Лаги (дерев’яні бари) закріплені на бетонному перекритті з дюбелями або якорями. Розрахунок відстані між відставанням здійснюється залежно від товщини osb plates. Товщі тарілки, тим менше ви можете встановити лаги і навпаки.

Завдяки відставанням, простір створюється між OSB і бетоном перекриття. Він може бути використаний з вигодою шляхом укладання ізоляційного матеріалу. Наприклад, на поверхах перших поверхів можна покласти теплоізолятор: мінеральна вата, піна, ЕПП у присутності під клином вологого підвалу, дизайн підлоги часто доповнюють пароізоляційні плівки або мембрани. Osb plates потрібно покласти через лаг. Шви між сусідніми пластинами (ширина) повинні суворо йти строго в середині відставання. При монтажі також рекомендується залишати дилатаційні зазори (35 мм між плитами, 12 мм між ОSB та стіною, які надалі легко загерметизувати SOPPKA Smart Elastik). Пластини OSB фіксуються на відставання з самолюбками або нігтями (спіраль, кільце). Крок кріплення: навколо периметру листів 15 мм, на проміжному (додатково) підтримує 30 мм.

поставити, бетонну, підлогу

Монтаж чорного підлоги з OSB на відставання

Ця технологія доцільна лише з існуючою колоною, купою, фундацією. На фундаменті потрібно монтувати відставання. Крок лаг повинен відповідати товщині використовуваних плит OSB (чим більше крок, тим більша товщина). Далі виконуйте чернетку. Для цього, вздовж відставання, вам потрібно збити обмеження, до яких будуть закріплені та закріплені тарілки OSB. На вершині OSB рекомендується покласти шар парового бар’єру, після чого потрібно закрити ізоляцію іншим шаром OSB. Кріплення здійснюється таким же чином, як при укладі OSB на відставання на існуючу бетонну основу. На цьому робочому процесі розглядається завершено.

READ  Як поставити ламінат на дерев'яну підлогу

Підготовка OSB для обробки покриттів

Довговічна, тверда та гладка поверхня робить OSB універсальну базу під усіма сучасними типами обробки підлоги. Ось деякі популярні рішення:

У цьому випадку Slabs OSB будуть діяти як поршневі підлоги, які потребують лише декоративної обробки з фарбою та лаками. Жодної додаткової підготовки листи OSB не вимагають, достатньо очистити їх від пилу і нанести 23 шари лаку (фарби), спеціально розроблених для плит OSB.

Рулонні матеріали Лінолеум і килим.

поставити, бетонну, підлогу

При прокладці прокату необхідно простежити суглоби між osb пластин з osb пластин з рештою поверхні. Всі нерівності бажані для видалення з шліфувальним папером. Верхівки між пластинами запечатані за допомогою Soppka Smart Elastik.Розумні свиноматки.

Тримати плитку на основі OSB, необхідно забезпечити його нерухомість. Для цього відставання розміщуються частіше, ніж товщина листів. Крок між елементами кріплення також рекомендується зменшити. Друкова плитка на OSB за допомогою спеціального клею, придатного для дерев’яної поверхні та використовуваної плитки. Поверхнева пластина попередньо рекомендується обробляти Soppka для кращого зчеплення з плитками.

Це покриття є досить жорстким, тому вам не потрібно готувати OSB під кладкою ламінату. Незначні порушення, які можуть бути в місцях печей, вирівнюються підкладкою.

OSB, що лежить на дерев’яній підлозі. OSB, що лежить на підлозі з бетонною поверхнею

Метод широко використовується в квартирах багатоповерхових будинків. де основа не поглинає затухання та надлишок вологи. Це надовго збереже деревно-стружкову структуру у первісному вигляді. Метою цього методу є створення ідеально поверхні рівня для декоративного облицювання та потепління кам’яних плит.

Цементно-бетонні стяжки повинні бути абсолютно вирівняними до початку роботи. Допустима залишкова шорсткість, тріщини та локальні вибоїни.

Подробиці щодо технології вирівнювання бетонної підлоги можна знайти в статті: Вирівнювання бетонної підлоги.

Процес прокладання OSB-листів на бетонному підлозі виконується в такій послідовності:

 • Перший крок. це добре видалити робочу область. Для цього ви можете використовувати звичайний пилосос. Листи сидять на клею, а поверхня без пилу дадуть високий ступінь адгезії.
 • Після того, як очищена основа повинна бути покрита композицією грунту. Це допоможе клею краще зчеплюватись. До того ж, процес ґрунтування створює досить щільну плівку, яка не дозволить стяжці стати курним під час використання.
 • Потім почати лежати на підлозі. Якщо необхідно, плити розкроюють. Це зручніше зробити це з ріжучою або круговою пилкою.
 • Зворотна сторона дошки просочується з волого-репелентним праймером з антисептичними властивостями і сушать.
 • Клейова композиція застосовується до обробленої поверхні. Його слід вибирати лише на основі каучуку. Для рівномірного розподілу суміші зручно використовувати зубчастий шпат.
 • Крім того, панелі повинні бути закріплені дюбелем на бетоні. Це робиться для гарантованої та безпечної роботи. Найкраще забивати дюбелі по всьому контуру плити. Відстань від краю повинна бути витримана в 5 см, а інтервал становить 20-30 см. З ідеальним вирівняним і міцним стяжкою. виправити тільки в кутах, але це беручи до уваги той факт, що використовується хороший клей.
 • Між сусідніми листами залишають прибиральники компенсатора. Їх ширина повинна бути близько 3 мм. По всьому периметру приміщення також залишається зазор 12 мм. Згодом вони запобіжні деформації поверхні підлоги.
 • Нарешті, уважно очистіть нову поверхню. Суглоби заповнені монтувальною піною або розмах, якщо вони згодом збираються застосовувати фарбу або лак. Після цього підлога повинна розслабитися і сушити. Піна відрізана, свинять шліфувати, і ви можете почати облицювання.

OSB, що лежить на дерев’яній підлозі

База дерева неймовірно примхлива. Під впливом температурних крапель та вологості, плата постійно змінює геометричні розміри (вони розчиняються або розбухають), відсоток зміни кривизни. Крім того, ліс може отримати помилки та деревні помилки, сердечники та інші паразити. Це важко мати справу з цим, але ви можете зробити все на “5”. Для вирівнювання під чистою обробкою рекомендується використовувати найбільш стійкий до матеріалу зміни вологи. OSB.

Особливо ми відзначимо, що неможливо використовувати напівсушенну цементно-пісочну краватку, зняття GVL, азбестове цементні тарілки та інші подібні матеріали на дерев’яних підлогах.

Справа в тому, що коефіцієнти теплового розширення та поглинання вологи цих будівельних засобів не відповідають аналогічним показникам деревини. Ризик. це ризик того, що основа може почати гниття під вирівнюванням шару, форми та т.Р.

Для монтажу OSB на дерев’яному підлозі потрібні наступні інструменти:

 • Електролак для видалення надмірних виступаючих деталей;
 • молоток або викрутка;
 • електричний дриль;
 • гідроелектування;
 • нігті або натискання гвинтів;
 • Рулетка та будівельний олівець;
 • ножівка або електролізи;

З будівельних матеріалів додатково потрібна залізниця для формування відставання 4х5см, 3х4 см, ізоляція (мінеральна вата, екологічна, кераміт) або звукоізоляційний матеріал, а також антисептичні та проточні композиції для наповнення ям, вибраних на базі.

READ  Чим краще ізолювати підлогу в дерев'яному будинку

Установка починається з підготовки дерев’яного підлоги. Поверхня повинна бути ретельно вивчена, виступаючі частини для поспішання, а ями та інші дефекти загострюються шляхом швидкого сушіння ремонту. Це може бути спеціальна шпаклівка, бліццемент або просто тирс, змішаний з клеєм PVA.

Перш ніж укласти OSB з грубий підлогу, спочатку видаляються плінтуси, нігті та інші нерівності

Для захисту від форми та помилок, основа повинна бути покрита кількома шарами лукаваного здорового просочення або грунту з антисептичними добавками. Ідеально також може бути покритий лаком, але він рідко. Термін повноцінної сушіння. не менше 3 днів.

Наступний етап – каркас. Лагу також вимагає захисту, тому бари обробляються біозахисними композиціями, розрізані в розміру приміщення та встановлюються на підлогу з самолюбством на відстані 30-60 см паралельно один до одного. Рівність перевіряється гідрорем, для придатності під рейками ви можете покласти тонкі вмирання. В інтервалах, теплоізоляційний або шумопотворювальний матеріал складається.

Оздоблювальна стадія проекту підлоги. кріплення OSB пластин до рамки з власними руками, використовуючи самовідданість або нігті. Листи розмічуються, при необхідності проводиться відповідний розкрій, і щільно фіксуються до лагав.

поставити, бетонну, підлогу

Обов’язково залишити термоколекційні проміжки між стінкою та osb аркушів у ширині 2-5 мм. Відстань між сусідніми пластинами, щоб залишити необов’язково.

Як згорнути OSB на стяжці

Після завершення роботи, вам потрібно перевірити отриманий базовий рівень. Якщо в суглобах суглобів є нерівномірності, вони можуть бути молефікованими шліфуванням або просто наждачним папером. Крім того, для вентиляції “пиріг” рекомендується свердлити свердла на стінках декількох отворів.

Якщо ви рухаєте OSP на дерев’яну основу без відставання, підлога повинна бути досить плоскою, сухий і довговічний. У цьому випадку ви можете зробити тільки без самоорганізмів, а викрутка, а вирівнювання може бути проведено в день. Покриття виявиться доцільним, якщо матеріали прикріплені один до одного не тільки навколо периметру, але й хрест збільшиться по всій області листа.

У яких випадках на підлозі підлоги OSB аркушів

Вибір представляє різноманітні матеріали для покриття підлоги, а також його згладжування. Традиційно, мінеральні суміші використовуються в житлових приміщеннях: 400 клас з піском або готовою сухою сумішшю. У той же час досягається надійність і довговічність шорсткої поверхні, на якому можна покласти декоративні підлоги.

Тим не менш, використання конкретної стяжки не завжди можлива, а спеціальні рішення з ефектом прийнятності не є дешевими. Альтернатива обох матеріалів. це плата підлоги OSB, яка забезпечує допустиму межу міцності та легко впоратися. Хоча таке рішення не буде дешевим. Вона повинна бути застосована в наступних умовах.

 • База кімнати добре ізольована і не дозволяє заповнити бетон.
 • Проживання розташоване в зоні з холодним зимовим кліматом, який допомагає додатково, щоб теплити цементно-бетонну підлогу за допомогою шару OSB або створює штучну порожнечу коренеплоду та ізоляції.
 • Помітні порушення (чіпси, отвори), які потребують вирівнювання перед облицюванням дизайнерськими матеріалами (лінолеум, килим тощо.);

На користь ОСП, його стійкість до гризунів і цвілі, відносний імунітет до навантажень та доброзичливості до всіх видів обробки.

Як база для підлоги OSB аркушів, не тільки конкретна підлога може діяти, але й дерев’яні підлоги, дерев’яна та металева рамка, а також інші види достатньо сильної бази.

Особливості вибору

Зараз ринок має великий вибір OSB, який характеризується їх властивостями та характеристиками.

Для того, щоб зробити правильний вибір, слід дотримуватися наступні рекомендації:

 • Найбільш якісними продуктами вважаються продуктами канадських та європейських виробників, вона виробляється в сучасних технологіях та відповідає стандарту E1 (екологічна безпека);
 • Найкраще, якщо укладання (кріплення) OSB-3 здійснюється на підлозі;
 • На бетоно-покритті необхідно використовувати пластини товщиною до 10 мм, для дерев’яного покриття, їх товщина залежить від відстані між відставанням.

Розмір стандартної пластини OSB становить 2440×1220 мм, тому необхідна кількість розраховується на основі місця розташування, щоб отримати мінімум відходів. За допомогою циркулярної пилки легко скоротити необхідний розмір, не рекомендується використовувати електролізинг для цього, оскільки не завжди можна отримати плавне скибочку.

Як вибрати OSB

При виборі, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

 • Вироби з американських та європейських брендів вважаються найвищою якістю. Він здійснюється відповідно до інноваційних технологічних розробок та відповідає всім вимогам. Для статі, ви повинні вибрати лише такі пластини, які характеризуються безпекою.
 • Товщина товщини OSB для укладання на бетонному стяжку повинна бути близько 10 мм. Підлога підлоги на дерев’яних відстаях забезпечує вибір панелей з товщиною 15-25 мм.
 • Для сексу, потрібно вибрати тарілки OSB-3. Вони забезпечують тверду конструкцію через вологість.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS