Стіні

Як поставити маяки під штукатурними стінами

Як поставити маяки під штукатурними стінами

Точно штукатурені стіни, кути та відключення високоякісного ремонту. Обережно підготовлені поверхні полегшують обробку обробки, допомагають зберегти матеріали. Досягти ідеальної геометрії допоможуть напрямні маячки за допомогою яких формується горизонталь та вертикаль для подальшого оздоблення.

У статті ми розглянемо, які маяки для штукатурки обговорюємо свої переваги та недоліки. Ми надаємо інструкції, як правильно покласти маяки під штукатуркою власними руками, ми проаналізуємо технологію застосування розчину та вирівнювання поверхонь на довідниках.

Стіни

Сьогодні він стає модним ремонтом в будинку робити себе. Є багато передач у космічному просторі, уроки відео та літературі. Таким чином, ми будемо ретельно розглянути одну з кроків ремонтних робіт. Процес ремонту завжди починається з стін, а потім виникає перед нами: як досягти ідеальної поверхні? Це допоможе нам найкраще. Вирівнювання LineAma. Ця робота може бути зроблена без спеціальних знань. Попередньо до оздоблювальних робіт ведеться підготовка.

Встановлення маяків для штукатурних стін з власними руками

Як поставити маяки під штукатурними стінами? Ця робота вимагає відповідальності. Це залежить від того, скільки ідеальної поверхні. Як маяки використовують спеціальний профіль, який має отвори. Їх довжина. 301 см, глибина. 3.7 і 11 мм. Шурупи до стіни прямо до капелюхів. Він забезпечує правильний кут. Сантехніка закріплена до гвинта, яка знаходиться у верхній частині, решта регулюються таким чином, щоб капелюх знаходиться на рівні нитки. Всі гвинти повинні бути вирівняні для одного рівня. Прямий кут під рівнем капелюхів виводиться між стінами та літаками гвинтів. Також використовуйте маяки з гіпсу. Вони дозволяють зробити всю роботу швидше і зменшити кількість штукатурки (вам не потрібно витягнути їх і закрити місце вкладення).

 • Дюбель. шурупи свердлюються на місце штукатурки;
 • Шурупи слід покласти на потрібну висоту за допомогою рівня;
 • Оцинкований профіль або прямий шматок з дерева накладається на шапки викрутки;
 • Гіпсова суміш накладається під профіль, утримує його рукою;
 • Надлишок штукатурки видалити і видалити профіль.

Готова смужка буде служити маяком. Вони повинні бути зроблені через стіну.

На додаток до цих маяків, вже описані ще пластикові. Матеріал, з якого вони зроблені. Високоякісний пластик і прикріплені таким чином, як метал. Але вони насолоджуються менш популярними, тому що крихкі і можуть тріснути.

Отже, зробіть розмітку для маяків. Наприклад, довжина стіни становить 4,6, а висота стелі становить 2,76 м, а в ньому двері 91 до 206.

Для початку маяки розміщуються на краях з обох сторін. Від відступу 31 см малює лінію вертикальної.

Відстань від маяка до маяка з 131. 161 см, якщо робота проводиться двометровим правилом. Спочатку правильна лінія намальована, 1,7 м відступає, а потім залишилося. 2.4 м залишається до наступної месової риболовної лінії, ця відстань поділяється на половину, а потім після 116 см досі малює лінію. Далі знову починаються з ліній на краях.

Пол відступ повинен бути 16 см на лінії маркування (стеля 276 см. 244 см. Маяки, розділені на 2 = 16), а в зазначених точках свердлить отвір. Увійти в них дюбелі з самосвезом. Між двома кутами розтягують горизонтально шнур. До 246 см зроблено відступом і повторно зроблено те ж саме. Якщо все правильно, то повинно бути 2 паралельної месової риболовлі. У місцях перетинання ліній, маркери встановлені, а отвори пробурюються, щоб закрутити дюбелі без самовиведення. Внаслідок цього має бути 2 ряди з отворами. Самонарізані гвинти можуть бути видалені, а дюбелі все одно будуть потрібні.

Як поставити маяки під лазерним рівнем. розкрити секрети

Підготовка поверхні стін до штукатурки своїми руками

Для того, щоб закінчити стіни старої штукатурки, то щоб виявити відшарування та дефектні місця, зробіть сходження всю поверхню. У місцях видалення або горбла, треба видалити старе покриття. Але краще буде результатом повним видаленням старого гіпсу до самого фундаменту. Глибокі депресії вирівняні з рівнем поверхні, а виступи сором’язливі. Перевірка поверхні на око може бути помилковим, тому краще це зробити за рівнем або нитками. Другий шлях, виконайте такі дії:

 • З одного боку, а інший. у верхній частині по краях, гвинтові гвинти і знизу до підлоги, щоб знизити штори;
 • між вилками розтягується нитка;
 • Нитка горизонтально розтягнута, під верхньою частиною дна і відразу є нерівномірні ділянки більше 1 см.

Далі, очищення поверхні стін за допомогою мітла або пилососу та обробка грунтової суміші.

Грунтовка не буде пропустити додаткову вологість і не дозволить появі гриба. Іноді спеціальна сітка застосовується під штукатуркою. Ця програма необхідна, коли середній шар штукатурки перевищує 10 см на всю поверхню стінки. Будівельна сітка закріплена дюбелями або розчином (якщо сітка поліетилену або скловолокна).

Штапку стін з власними руками на маяках

Вирівнювання стінної штукатурки. Дуже довгий час обробки, який широко використовується в наш час. Шар нанесеного штукатурки може бути готовий до подальшого завершення або використання як основного покриття стіни. Пропорції компонентів розчину залежать від їх якості, характеристик будівлі. Використовуйте готові суміші набагато простіше, але оскільки є багато штукатурків, це не витягне невелику суму. До надійності зафіксувати розчин перед штукатуркою цегли, кам’яного або бетонної стінки, вам потрібно зробити складку з лупою 10 см глибоко в глибину. Кількість нот. до тисяч від 1 кВ.М. Дерев’яні стіни. безбічні випивки у вигляді сітки або закріплюють металеву сітку.

READ  Як приклеїти стіну з шліфувальником без пилу

Далі починає застосовувати штукатурку, яку потрібно кинути між маяками. Розмір площі однієї стадії ескізу залежить від того, наскільки швидко висихає. Цегляний червоний має швидше поглинати вологу, тому ескізи виготовляються меншими, а силікатна цегла менш поглинає і дає змогу кинути територію більше. Майте на увазі, що в’язкість рішення впливає на якість роботи. Якщо суміш занадто вологий. вона плаває сухий жорсткий згладжений.

Наступна робота буде згладжувати рішення за правилом. Цей пристрій натискається на маяки в районі та рухайтеся вгору і вниз, і це неможливо поставити занадто багато. Штукатурка буде кривою. Зібрані місця. Також не можна подрібнити під час бродячих краю. Ви можете видалити бажані міліметри гладкої штукатурки. І лише після нанесення та затискання всієї поверхні можна видалити маяки. Решта порожнього простору підтримується шпателем до рівня площини.

Покладіть штукатурку власними руками

Останній етап у процесі штукатурних стін. Покладати. Для цього робота допоможе наступним чином:

Процедура витягування виконується до сухого розчину. Для цього розділу стіни слід просочити вологу.

Приготована суміш застосовується до Malka, вона розмазана якнайшвидше, а лінії під кутом 45 градусів.

Згладжування зупиняється, коли рішення більше не збирається третю.

Повторюються дії, а нова квадрат повинна бути згладжування першим.

Вимоги до штукатурки

Ряд вимог, які виставлені для оздоблювальної роботи, поділяються на три частини: обробку простих, покращених та високої якості. Проста обробка має допуски у відхиленні вертикально не більше 3,9 мм на 1 м і до 16 мм на всю висоту кімнати. Якщо стелі. 2.6. 6.9 дозволяється 3 шматки нерівностей для кожних 4 кВ.М. Глибина як висота. до 5 мм. Також відхилення горизонтально. 3 мм на 1 м.

Для якісної штукатурки краще більш суворі вимоги. По вертикалі. до 1,9 мм на 1 м і до 10 мм по всьому. Якщо є порушення. до 1 шт. за 2 кВ. М. і глибина менше 3 мм. Також горизонтально. до 1,9 мм для кожного метра.

Закінчити високоякісні вимоги посилені. По вертикалі. менше 1 мм на 1 м, а до 5 мм по кімнаті. Допустима кількість нерівностей. 2 для 4 кв. М., Глибина менше 2 мм.

поставити, маяк, штукатурними, стінами

Далі цей шар покритий грунтом з шпателем.

Оздоблювальне покриття все ще застосовується до мокрого грунтового покриття. Якщо шар сушіть, він повинен бути зволожений кистю.

Після сушіння все втирає в колі пластикової тертки.

Після закінчення стін стін можна розглянути закінчення етапу завершення.

Розглянемо різні рішення для штукатурки.

Clay Solution вирівнює поверхні каменю, а також прокабену, цеглу та дерева. Стіни повинні бути сухими. Глина повинна замочити перед використанням. Сухий, перед додаванням води, очищеного. Після приведення до однорідної маси при перемішуванні протягом дня дайте його. Далі, отримана маса замішування, додавання води, якщо недостатньо, довести до консистенції сметани і пропустити сито, щоб не було твердих частинок. Пісок додають відповідно до вмісту жиру глини. Суміш зберігається протягом тривалого часу. Якщо висушується, вона розбавляється водою і знову стає придатною. Ви все ще можете додати вапно, гіпс або цемент, який підвищує силу. Гіпс дозволяє швидко захопити, а вапно має пластичність. Цемент і вапно додає до зовнішньої роботи.

Гіпс. Вапняк покритий деревом, каменю або фібролітовою стіною, де волога є нормальною. Оскільки готовий розчин повинен бути розроблений протягом 11-16 хвилин через швидку морозу через властивості гіпсу, краще збирати невеликі порції. Крім того, суміш не можна розбавити водою при заморожені. Це зменшує силу. Для приготування суміші у водяному відро, гіпс засинає і перемішують до сметаного стану.

Ви можете додати розчин вапна, він додасть еластичність. Сухе сухе сухі кімнати вапно. Але, вибираючи цю суміш для прикраси, варто мати на увазі, що при вирівнюванні дерев’яних поверхонь, він довгий час поглинає, і це займе набагато більше часу. Найбільш придатна стіна для цього. Цегла. Вона швидко поглинає вологу. Для того, щоб визначити, чи сушать гіпс. Зверніть увагу на колір. При застосуванні він був сірий, а коли висушили, він повинен придбати білий. Сила цієї обробки, звичайно, нижче, ніж інші. Нанесіть вапняку штукатурку випливає з великими порціями, тому що він має поганий захоплення. З довгостроковим зберіганням. Більше 3 днів зменшується пластичність, а потім необхідно додати зв’язувачі.

 • напружують вапняну рідину і залити в контейнер;
 • Правильні пропорції додати пісок і заважати змішувачем. Піскові попередні зразки теж;
 • вже готовий до суміші.

Цементно-вапновий розчин. Універсальний за його характеристиками. Вони розділені фасадами, базовою та внутрішньою роботою. Вологість більша, ніж норма, не заважає властивостям суміші, тому ванна кімната може бути обшукована та кухня. Легкі виправлення на стіні і має гарну пластичність, але встановлює до 2 годин.

Як поставити маяки під штукатуркою?

Настінні штукатурки. обов’язкові ремонтні роботи. По-перше, гіпс служить основою для багатьох видів обробки. Наприклад, під фарбою, шпалери, плитка потрібна ідеально гладкі поверхні. По-друге, за допомогою штукатурки можна виправити дефекти в геометрії кімнати. Стінні криві та косині кути скрізь, особливо в старих будинках радянських часів. Без вирівнювання в інтер’єрі не буде естетики. прогалини залишаються між стінами та меблями / приладами.

READ  Як поставити лінолеум на нерівномірній дерев'яній підлозі

Вирівняйте стіни до ока неможливо. У процесі потрібно використовувати маяки. Спеціальні металеві профілі тимчасово закріплені на поверхні і служать етикетками для плавної укладання штукатурки. Товщина стандартних профілів 6 та 10 мм, відповідно, однакова буде товщиною оздоблювального шару в найтоншому місці.

Якщо вам потрібна тонкошарова штукатурка, рекомендується працювати на рятувальниках. Це трикотажний дріт товщиною 1 мм, закріплений на кутах з болтами і вирівнюється за допомогою гвинтів. Найбільш “опуклим” місце, звідки побудована система розмітки, маяк, прилеглий до стіни, майже близький до стіни. Тому stuccoings на струнах на 6 або 10 мм тонше, ніж при використанні профілів маяка. Також рядки зручні для маркування стін довжиною від 4 м.

Коли стіни оштукатують матеріалом на основі цементу, маяки фіксуються цементним складом. Якщо штукатурка штукатурка, мітки встановлюються на розчині гіпсу. Неприпустимо поєднувати різні матеріали, оскільки з їх хімічною взаємодією, ризик утворення мінералів, що називається етрутування, який у процесі гідратації (реакції) збільшується у кількості, і тим самим розбиває матеріал зсередини. згодом у таких місцях штукатурка підмітає і пілінгу. Для вирівнювання стін і кріплення маяків у сухих приміщеннях, гіпсова штукатурка підходить. Цементно-піщані матеріали універсальні, вони можуть бути використані у сухих та вологих кімнатах, а також для зовнішнього декорації.

Для профільних маяків стінка намальована вертикальними лініями, а теги будуть проводитися. Так що найменша риболовна лінія була суворо перпендикулярною горизонталі, потрібно використовувати рівень. Оптимальна відстань між лініями становить 1,5 м (з правилом такої довжини найбільш зручна для роботи).

У випадку маяків String, вам потрібно зробити лише два поперечних комарів, при 30-40 см від підлоги та стелі. Гладкий горизонтальний викликає рівень.

ВАЖЛИВО: Перш ніж дістатися до розмітки, потрібно чистити та просувати стіни. Грунт підвищує адгезію штукатурного розчину до основи, а також захищає свіжомонований штукатурний шар від надмірної втрати вологи, що особливо важливо для пористих поверхонь. Виберіть грунт для завдань. є композиції з протигрибковою, гідроізоляцією та іншими властивостями.

Металеві профілі встановлюються на гіпсовому або цементному розчині вздовж ліній, позначених. Вертикальні рівні з точки зору рівня. У місцях, де відкладена стіна, розчин прикріплюється до більш товстого шару. Після встановлення надлишку сторони маяка, шпатель видаляється. Для проміжних маяків рівень не потрібний, вони легко вирівняні на нитку, розтягнуті між готовими тегами.

Для маяків String, необхідно заздалегідь зафіксувати кути (лише 4 штуки). Дріт прикріплений до кутів з болтами і горіхами. Крім того, два гвинти загвинчуються уздовж струн, приблизно 30 см від кутів. Кожна вертикальна пара самонарізаних гвинтів викликається рівнем, струни запускаються за капелюхами, розтягнуті та додатково закріплені штукатуркою.

ВАЖЛИВО: Для закріплення маяків, вам не потрібно негайно замісити багато рішення, щоб мати час розробити штукатурку перед замороженими.

Перший шар розчину застосовується до всіх стін кімнати для заповнення порожнечі та кладкових швів. Вирівнювання виконується на етапах, від маяка до маяка. Штукатурка кидає на сайт і розподіляється хвильовими рухами. Правило спирається на маяки, тому стіни отримують навіть.

Перед нанесенням штукатурки перевірте встановлення маяків на стіні. Правило повинно стати контактними з екстремальними та проміжними етикетками. Для надійності витрачайте перевірки в декількох місцях. під стелю, посередині, на підлозі, а також по діагоналі.

ВАЖЛИВО: невеликі нерівності на базовій штукатурці. норма. У процесі застосування вони не повинні горіти, оскільки дані нерівностей легко виправляються шляхом різання та затирання, які вже підбирають шар.

Примітка: Після вирівнювання стін, через приблизно 6 годин, маяки повинні бути розібрані. В іншому випадку тріщини можуть йти на лінії профілю. Крім того, з часом, особливо в вологих умовах, металеві корозії, тому на оздоблювальному покритті з’являються плями іржі.

Як зробити прямі кути на узбережжя сусідніх стін

Прямі кути. необхідність функціональних приміщень. Наприклад, у ванній ванній, раковина, пральна машина часто встановлюються безпосередньо в кутах. Якщо вони ширші або вже 90 °, будуть прогалини. Більше того, криві, які важко естетично маскування.

Так що всі стінні суглоби є простими, потрібно вирівняти одну стіну і побудувати сусідній кут від нього. У роботі ви можете використовувати лазерний дисблер або великий квадрат. Ручні інструменти легко роблять незалежно з металевих профілів. Вирівняйте краю з двох пластин (90 і 120 см) і простягаються вільні кінці на відстані 150 см. такі пропорції дають кут 90 °. Навряд чи ви можете виправити форму за допомогою прес-шайби та допоміжної дошки.

Маяки, виставлені однією стіні, служать орієнтиром для суміжної. Вирівняйте з ними, а другий покаже присутність і величину “пила”. Щоб усунути його, нижчі точки для маяків необхідно викласти на мескітну риболовну лінію другої рейки. Вертикальне вирівнювання тегів здійснюється стандартним (за рівнем, у процесі фіксації профілів для штукатурного розчину).

При вирівнюванні приміщення при 90 ° кути починають працювати з однією з стін у дверях. Якщо ви починаєте з стін навпроти входу, сторона відкриття отримає різну товщину. З істотною різницею двері виникне з розривом. Як правило, кліренс формується з іншого боку. усунути його, вам доведеться вирівнювати стіни сусідньої кімнати.

READ  Вам потрібно покласти стіни після штукатурки

Що робить маяки для штукатурки

При виборі матеріалу слід враховувати два фактори: його стійкість до агресивного середовища та подальшої поверхні.

Дерев’яні рейки (бари) під час сирого розчину швидко отримують вологу, розбухають. В якості сушіння розчину, можуть з’явитися прогалини з обох сторін рейки. Крім того, сама деревина під дією вологи та активних компонентів піщано-цементної суміші схильні до розтріскування, деформації та деформації. Тому дерев’яні маяки на стіні покладаються лише за умови вилучення після часткового відвердження розчину та подальшого ущільнення місць, де вони були.

Металеві Т-подібні профілі в залежності від зовнішньої обробки (оцинковану) може залишатися в розчині після закінчення штукатурних робіт. Однак у приміщенні з високою вологістю (ванна кімната, кухня, сауна) метал може бути корозійним. В результаті, на фініші (шпалери, декоративна штукатурка, фарбування) іноді з’являються плями іржі. Тому бажано витягти або повністю закривати маяки з шаром цементно-піщаної суміші, якщо не планується закінчити стіну з керамічною плиткою або іншою плитою (панель) облицювальних матеріалів.

Як поставити маяки під штукатуркою

Готові довідники для штукатурки

Перед тим, як покласти маяки під штукатуркою, це не заважає знати, що вони трапляються, і що краще у вашому випадку.

Сучасні контрольні посібники. це відзначені металеві профілі, довжиною 250 см або 300 см, шириною від 10 мм до 20 мм і товщиною 6 мм і 10 мм. Товщі стійки через достатню жорсткість, найбільш зручну для роботи.

Вони не нахиляються з розчину. Ніж маяк товщі, більший шар розчину можна застосувати до стінної площини.

Проміжні маяки

Якщо при роботі довгого правила виникають певні труднощі, то ви можете встановити проміжні посібники проміжні.

Це досить просто. Доставляйте відстань між основними маяками в половині і малювати на стіні вертикальної ознаки. Далі ми застосовуємо в ньому з ями з шпаклівки, до якої ми клеїємо керівництво. Вирівняти його за допомогою правила, який натискає на головні маяки.

Це так просто, знаючи та використовує правила для встановлення маяків на стіні, ви підготуєте поверхню, щоб застосувати до штукатурки. Ця робота повинна виконуватися кожним новим новоселем, який самостійно робить ремонт своєї квартири.

Підготовчі роботи

Перш за все, стіна ретельно розколюється і земля.

Увага! Найважливіший етап у штукатурних робіт Визначення значень відхилень стін від вертикалі. Для цього рівня використання, бажана вода, лазер або довгий міхур.

Ви можете застосувати правило з вбудованим рівнем. Вам все ще потрібен сантехнічний шнур з навантаженням у кінці, шнура або товстою ниткою та гвинтами з дюбелем.

Основне завдання вимірювань для визначення найбільш і найменш виступаючих точок стін. Маяки, як правило, встановлюються на кроці близько півтора метрів, оскільки це незручно працювати довше правило. Початок штукатурка може знадобитися частіша установка освітлення. Слід зазначити, що це стадія розмітки, яка є найбільш відповідальною. Якщо розмітка виконується погано, з порушенням вертикалі, поверхня стінки не зможе правильно вирівняти, що збільшення споживання шпаклівства та зростання цін на подальші види роботи.

Сучасний метод високоякісної установки освітлення під штукатуркою!

Як встановити маяки на стіні

Все починається з оцінки стін стіни. Спочатку потрібно знайти найбільш виступаючу точку. Якщо є лазерний рівень або план літака, ви можете використовувати його. Покласти пучок паралельно до стіни. І відносно цього променя шукати найвищу точку на стіні.

Якщо немає лазерного пристрою, ми приймаємо довге правило або просто гладкий довгий бар (довжина близько 2 м). Для них стрічка набирає рівень будівництва та за допомогою такого пристрою, який ми визначаємо, де це найбільш виступаюча частина стіни. Отже, оцінюйте вертикалі стін.

Ми знаходимо найбільш виступаючу точку на стіні

Але є також горби та депресії в поздовжній площині. Їх можна виявити, використовуючи риболовну лінію, розтягнуту на деякій відстані від стіни. Це може бути прив’язане до нігтів або самонарізаних гвинтів. Вони прив’язані на тому ж рівні і спостерігають, де і як відхиляє рівень. Пройдіть весь літак, визначаючи найбільш виступаючу точку. Одночасно оцінювати і найбільш вбудований.

Чому це необхідно? Найбільш виступаюча точка використовується для використання мінімального шару штукатурки: він буде мінімальним. Який шар буде продовжувати залежати від кривизни стін. Найглибший момент виявляється правильно підібрати штукатурку. У технічних даних будь-якого складу є дві важливі позиції: мінімальний шар і максимальний. Вам потрібно буде вибрати, щоб ваша різниця вписується в цю структуру. Наприклад, відома та популярна штукатурка Rotband компанія Knauf має мінімальний шар 5 мм, максимум 50 мм. Якщо він вам підходить, ви можете використовувати його (це штукатурка).

Знаючи, як встановити маяки для штукатурних стін, ви можете спростити виконання часу. І установка на високоякісному вирішенні компанії Knauf також забезпечує економію коштів. Сума, в якій буде коштувати штукатурка, буде помітно нижчим. насправді, міномет після видалення керівництва буде частиною загального штукатурного шару. Хоча бажано використовувати цей параметр лише професіоналами. установка маяків під гіпсовими стінами без знайомих кріплень вимагає більшої точності та точності.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS