Підлога

Як поставити ламінат на дерев’яну підлогу

Як поставити ламінат на дерев’яну підлогу зробити це самостійно

Найчастіше ламіноване покриття розміщується на бетонній основі, але нещодавно багато успішно наклав ламінату на стару дерев’яну підлогу. Процес укладання в цьому випадку особливо не відрізняється. Щоб з’ясувати, як поставити ламінат на дерев’яну підлогу, варто знайомі з особливостями цього покриття, щоб визначити всі його переваги та недоліки.

поставити, лама, дерева, підлогу

Такий матеріал, як ламінат, ідеально стає навколо майже будь-яким покриттям. Однак важливо гарантувати, що підлога завжди в сухості та чистоті.

Поверхневі вимоги до укладання

Ламінат на дерев’яній підлозі можна потягнути лише у тому випадку, якщо умови, що старі дошки покриття повинні задовольнити. Монтаж ламінату з власними руками без складного навчання може бути зроблений, якщо такі основи надаються як:

 • цілісність;
 • Різниця висоти не більше 2 мм для кожної поверхні метра;
 • сила;
 • відсутність вологи та пошкодження різних мікроорганізмів (цвіль, грибком тощо);
 • Відсутність надто широких тріщин та виродків 9 роблять більше 5 см).

Якщо ці умови не виконуються, перш ніж поставити ламінат на дерев’яну підлогу, проводять це вирівнювання.

Підготовка основи для укладання

Кращий проект вважається стабілізованим старим паркетом або дощадкою. Це досить щільне і сухе, тобто, не поглинає воду, не боїться сезонних крапель і температури, і будь-які зміни деформації вже в минулому. Але в той же час така основа характеризується кількома нерівностями, наявністю проміжків між дошками та іншими дефектами.

Незалежно від віку базової підлоги, пріоритетне завдання Stacker полягає в тому, щоб перевірити стан проектів підлоги у всіх кімнатах, де планується ламінований паркет. Потрібно ідентифікувати:

 • Місцеві нерівності;
 • Впали, модні або чорні секції;
 • Пошкоджені смуги;
 • Ділянки з щілинами між дошками;
 • Слабко фіксовані або випадаючі елементи;

Ділянки з пошкодженими ламелями повинні бути замінені, покривайте їх шпаклівкою або сумішшю тирси та ПВА. Неправильні фіксовані дошки відновлюються двома способами:

Як поставити ламінат на дерев’яну підлогу частину 1

 • покласти на столярні або паркетні клеї з попереднім очищенням основи від залишків старих адгезійних композицій;
 • Виправити з саморегулянкою, паркетні шпильки або будь-які інші відповідні апаратні засоби.

Прогалини між ремінцями легко закриваються самостійно за допомогою пружної шпаклівки на дереві або герметиках. Доцільно використовувати безбарвні, не стиснуті композиції.

Але з нерівномірно доведеться tinker. При встановленні ламінату кожен дефект проявляється у вигляді зіпсованої ділянки покриття, тому глибокі розкопки та чіпси заповнені шпаклівкою або головоломкою з деревної борошна та PVA, які можна готувати сам по собі. І краплі та пагорби вирівняні з наступними способами:

Малі ділянки з арочними ремінцями можна лікувати планером, ручним ESM з абразивним соплом або звичайним напеченим папером. Якщо поверхня нерівна по всій території, то краще використовувати професійну паркет-шліфувальний верстат у комплекті з будівельним пилососом. Всі необхідні агрегати повинні бути орендовані, але витратні матеріали повинні бути придбані окремо.

При перепадах більше 5 мм рекомендується повне вирівнювання основи за допомогою листових матеріалів для підлоги: фанера вологостійка, ДСП, ОСП, ГВЛ тощо. Пластини товщиною щонайменше 16 мм у 1-2 шарі, вони щільно притягуються до основи з самолюбованими, дюбель-нігтями, придатними апаратними засобами з кроком 30-40 см. Профілактичне лікування дерев’яних підлоги з антисептичними праймерами допускається до вирівнювання.

Сухі стяжки. відмінний спосіб додатково ізолювати підлогу. Найпоширеніші варіанти:

 • Покладіть на підлогу на підлогу Надзвичайно з термоізоляцією з стандартної або екструдованої пінополістиролу (PSB-50, фундамент плівки), щільність мінеральної вату від 125 кг / м³. На вершині ізоляції покладіть фанар, ДСП;
 • Сформувати рамку відставання, покладіть пароізоляційну мембрану, щоб заснути або поставити ізольований матеріал. Clamzit, еко-вовча, кам’яна вовна, хвойні килимки та т.Р. На залізниці, щоб покласти аркуші GVL, ДСП, SML, виправлення.

Сухі стяжки з фанери в лагах з ізоляцією.

Самонарізані сипучі композиції

Якщо підлогу з краплями більше 10 мм? Шліфувальний верстат буде видаляти занадто багато шару, і команда, що стягується в деяких випадках, не застосовується. Щоб мінімально підвищувати рівень підлоги та отримати ідеально гладку поверхню, потрібно використовувати промислові об’ємні суміші. І не кожен підходить, а саме еластичний, на етикетці, з якого в розділі “Тип фундаменту” вказує на дошки, фанеру, ДСП.

Хоча багато хто вважає, що ви можете вилити розчин безпосередньо на деревину, надмірна вологість може пошкодити. Тому краще зробити так звану плаваючу стягу на поділному шарі плівки або гідроізоляційної мембрани. Матеріал рекомендується використовувати по всій поверхні підлоги з стіною у стіні та установці затухання стрічки. Це виключає ризик тріщин. Товщина сипучого шару коливається. від 20 до 70 мм.

READ  Як ізолювати підлогу в приватному будинку

Замість фільму можна використовувати гідроізоляційні композиції на дереві: полімерні праймери, гідропробивачі та т.Р. Тобто будь-який рідкий засіб, який поглинає в дерево, не залишаючи на поверхні масла, бітумного або іншого фільму.

Порядок роботи з об’ємними сумішами детально описано в інструкціях щодо упаковки матеріалу. Композиція заблокована водою, ретельно перемішують до однорідної маси, акуратно розподіляється через підлогу та прокатують роликом або щіткою, щоб видалити повітряні бульбашки. У 5-7 днів база під ламінатом готова.

Наша покрокова інструкція допоможе вам впоратися з останньою стадією та запобігти помилкам при встановленні покриття.

поставити, лама, дерева, підлогу

Для роботи потрібні наступні інструменти та матеріали:

 • Ламінат підходящий дизайн з маржі 1-4 м². Вирішити заздалегідь, щоб утримувати покриття. вздовж стін або по діагоналі. У першому випадку є резерв 1-1,5 м², у другому, не потрібно менше 3 м²;
 • Субстрат хвойний, з пінополіетилену, пробки, екструдованого полістиролу в поперечному перерізі до 3 мм;
 • Гідроізоляційна плівка 150-300 мкм або мембрана, стрічка для фіксації шарів;
 • Гідроелектування;
 • Різання ручних або електроінструментів для встановлення ламеллів за розміром;
 • Встановлений для укладання ламінованого підлоги, який включає в себе проміжні клини, щоб створити температурний розрив навколо периметру шириною 8-10 мм, монтажний кронштейн та бійня з дерева або ПВХ;
 • Корнель, олівець та рулетка.

Монтаж ламінованого покриття здійснюється за 5 кроків:

Перевірка перевірки

Чи можна негайно почати стиль після покупки? Не. Спочатку перевірте всі пакети, щоб вони були однією партією або ідентичним випуском. В іншому випадку існує прояв електронної таблиці, невідповідність декору або навіть замку. Особливо часто це виявляється при покупці оздоблювальних матеріалів для просування. Звичайно, повернення або обміну товарами можуть бути протягом 2 тижнів з дати придбання, але не забувайте про чек або рахунок-фактуру.

Оптимальний період акліматизації покриття підлоги.

Перевірте кліматичні умови. Вони повинні відповідати вимогам інструкцій:

 • Температура повітря. від 16 до 25 ºС;
 • Відносна вологість 40-70%;
 • “Теплі підлоги” відключені через 5-7 днів до початку роботи, взимку через 3 дні;
 • Швидкість вмісту вологи в підлозі підлоги. 8-12%, у присутності системи опалення. не більше 5%.

Ламінат повинен бути застосований і без розпакування, залишити протягом 2 днів у кімнаті.

Підготовка фундаменту

Як вже зазначалося вище, поверхня повинна бути сухою, гладкою, монолітом і чистою. Навіть найменші дефекти повинні бути виключені заздалегідь, щоб ніколи не довелося розібратися на ламінат або ремонтувати його.

Укладання гідроізоляції та субстрату

На основі, смужка плівки або мембрана з Аллен становить 10-20 см. Суглоби рекомендуються для занурення скотч. Потім підкладка складається, пластини або шари фіксуються один з одним з клейкою стрічкою.

Побудуйте покриття

Установка повинна бути запущена з найдовшої стіни або з довгого кута, щоб поступово рухатися до дверей. Перший ламель повинен бути поставлений на стіну, вставити уздовж кінців за місцем регулювання до стінок проміжних клинів на кроці 30-60 см. Прикріпіть другу панель (під кутом) вузький край до попереднього, оснащення. Це йде до першої смуги. Остання дошка досить.

Наступний рядок починається з обрізання довжиною щонайменше 30 см (1/3 довжини довжини). Знову ж таки, група йде, яка потім приєднується до першого ряду. Якщо вам потрібно сформувати трубу або виступаюче розділ, то в барі ви повинні скоротити сегмент бажаного розміру, з урахуванням компенсаційного розриву 6-8 мм. Ріжучий продукт розміщується на місці, а обрізана частина буде згодом оформлена за допомогою відповідних молдингів та підкладки.

Перш ніж встановити останній рядок, необхідно ретельно вимірювати її ширину. Мінімальне значення становить 5 см. Якщо вказаний показник менший, то виробники рекомендують обрізати трохи першого ряду і переміщати все полотно. Щоб уникнути такої помилки, розрахувати кількість рядків підлоги заздалегідь або намалюйте схему за шкалою.

Ламінат на дерев’яних підлогах без фанери через 6 років.

Зверніть увагу, що максимальна кількість твердого полотна становить 60-120 м². Для приміщень з більшою площею, необхідно кожні 6-10 м з пристроєм для компенсаційних проміжків, які можуть бути згодом за допомогою повітряних порогів алюмінію або ПВХ.

При встановленні пластин останнього ряду вони стискаються до бажаної ширини, закладені в розрив між стіною та Інтернетом, залучаючи за допомогою кріплення кріплення.

Монтажні молдинги

Готове покриття потрібно прикрасити фінішну обробку. Для цього периметр кімнати встановлюється плінтусами, використовуючи клей, дюбельні нігті або гвинти, а смуга розділення в дверях або площі суглоба з іншим покриттям закривається накладними, пробками компенсаторам.

Після закінчення всіх робіт поверхня повинна бути витрачена або витріть мокрий, добре натиснуту тканину. Павло готовий діяти.

Рекомендації щодо роботи

Щоб правильно постелити покриття, що ламінує, потрібно спиратися на площу приміщення. Для невеликих кімнат достатньо для проведення, залишаючи розрив до розширення температури матеріалу тільки вздовж стін.

Якщо його слід лікувати ламінатом у достатній кількості великих кімнат, необхідно розділити платформу на ділянках, відокремлюючи їх за допомогою такої ж ширини, як відстань від крайнього ряду покриття до стіни (1 см). Це дозволить уникати матеріальної деформації. Алюмінієвий або пластиковий профіль використовуються як сепаратори.

Укладання ламінату

Все досить просто. Спочатку обчислити необхідну кількість панелей, то знаючи область приміщення, а площа однієї панелі визначають їх точне число. Акції повинні бути прийняті не менше 10%, оскільки деякі панелі будуть відрізані. Для верхнього шару підкладки товщину від 3 до 5 мм, яка безпосередньо підходить для панелей, найчастіше використовують пінополіетилен, виготовлений у рулонах 105 мм ширина.

READ  Як поставити OSB на бетонну підлогу

Цей субстрат є обов’язковим, оскільки він виконує важливі функції. звукоізоляція, додаткове згладжування нерівностей основи, захист вологи нижніх поверхонь панелей. Розгорнути підкладку, перпендикулярну до укладання ламінованих листів гнізда без адгезії, не дозволяючи корону та хвилесті. Має бути кліренс щонайменше 50 мм між стінами та покриттям, для того, щоб з можливими розширеннями деформації, ламіновані пластини не відпочивають у стіні і не народилися. Покладання здійснюється таким чином, що поперечні шви сусідніх листів не вирівняли в пряму лінію. Для цього термінальні панелі розрізані в потрібне значення.

Якщо комунікації вводяться в кімнату по підлозі, наприклад, нагрівачі, в ламінат-подібних листах, за підтримки головоломки, отвір бажаної форми зцілюється, а розрив повинен бути не менше 20 мм. Цей кліренс після ламінату може бути закритий спеціальним накладанням. Плінтус краще використовувати пластик, з кольором, вибраним у тоні головного покриття.

Чи можна покласти ламінат на дерев’яних підлогах?

Ламіновані панелі розраховуються тільки між собою, фіксують їх до статичних будівельних конструкцій, тобто до підлоги або до стін, не потребують. Плаваюча підлога підлогових ліній на проекті, що дозволяє розширюватися і вузькі. І це, у свою чергу, не заважає ламінату, щоб змінити геометричні параметри, що слідують за краплями температурного фону та коливань вологи.

Конструктивна специфіка ламінованої дошки дає можливість зробити без клейових композицій, герметично заблоковані шви. Незважаючи на те, що технологія та існування клею, вона використовує надзвичайно рідко через розгляд праці, значне споживання клею та неможливість розібрану та відреагування в іншому місці назавжди док-панелі. Сліпий, найпопулярніший метод прихильності та дерев’яна база, а країна власники відмінної спонтанної аерації країни необхідні для вентиляції компонентів дерев’яної структури. Відмінна підлога-провітрювальна підлога, покрита ламінатом, довше служить і не гниє.

Незважаючи на штучне походження ламінованого покриття, поведінка його в процесі експлуатації трохи відрізняється від поведінки пиломатеріалів. Зрештою, його основний елемент виконаний з електромережі, ДСП, HDF та подібні пластини, створені шляхом натискання виробів з обробки деревини. Основа ламінованої підлоги – важлива характеристика, що визначає сферу використання матеріалу. По ідеї ламінат не рекомендують укладати в приміщеннях, в яких регулярно повинно проводитися вологе прибирання. Дозволено організувати спальні, дитячі кімнати, шафи, вітальні. Однак покриття, виготовлене з використанням HDF, вважається вологість, і його можна покласти на підлозі в коридорах і навіть на кухні.

Зверніть увагу. Для підлоги в приміщеннях з характерним вологим режимом, ламінованим підлогою 33 класу 33 класу на шкалі зносостійкості підходить, але його вартість рідко підходить для власників корпусу країни.

Зміцнення сиськи Шурупамі

Отже, всі матеріали купуються, перейдіть до зміцнення гвинтів Павла. На сайті є стаття про те, що робити з скрипкою підлоги в квартирі, це частково розповідає про цю роботу.

Оскільки гвинти були важко ввійти в дерево, спочатку ми загнали отвори близько 70% гвинта гвинта, а потім гвинти привернули дошки для відставання.

Звичайно, якщо у вас є потужна викрутка, це буде можливо виконати його набагато швидше без додаткового буріння. У нашому випадку найдешевша китайська викрутка, яка швидко сів, тому вся робота витягнута протягом декількох днів. Головне, щоб міцно вигнати дошки до Lagas, щоб вони не вивішуються під час ходьби. Оскільки двері скоро зміниться, випивайте схили, щоб встановити плінтус.

Під час експлуатації виявилося, що з-під підлоги з боку вулиці удари занадто багато, тому мені довелося взяти пінний розрив. У цьому випадку вам потрібно зволожувати поверхню перед обробкою водою, а також розпилювати піну після застосування, т. До. Для процесу полімеризації монтажу піни потрібна вологість.

Підготовка дерев’яної підлоги до ламінату

Дерев’яна база повинна бути правильно оцінена, що дозволить вам розробити схему для його підготовки якості до установки Lamellae.

Державна оцінка

Ламіновані панелі можуть бути закладені на підлозі деревини лише після всього комплексу заходів для високоякісної підготовки поверхні. Деревина є гарною основою для ламінату, але його стан має бути придатним для роботи з нанесення на обробку.

Неповнолітніх у глибинах нерівностей можна усунути за допомогою електричного рубля або шліфувальної машини

Часто встановлення ламінату потрібно відновити дерев’яну основу. Найчастішими дефектами є скрип підлоги внаслідок сушіння та деформації поверхні. Крім того, ремонтні роботи можуть знадобитися, якщо це необхідно для зміцнення розряджених дерев’яних підлоги. Іноді ви повинні використовувати додаткові кріплення. Ви можете визначити основні нерівності з рівнем довідки. Цей метод дозволить правильно оцінити обсяг заходів, щоб вирівняти основу.

поставити, лама, дерева, підлогу

Технологія вирівнювання

Неповнолітніх у глибинах нерівностей можна усунути за допомогою електричного рубля або шліфувальної машини. Значно виступаючі та високошвидкісні підлоги повинні бути посилені за допомогою гвинтів, але не цвяхів, що запобігає процесу розпушування та знімків фундаменту. Більш значні краплі усунені листовою фанерою. Слід пам’ятати, що відмінності в висоті одного сантиметра на кожні три метри площі майже невидимі.

READ  Як покласти плитку на дерев'яну підлогу

Більш значні краплі усунені листовою фанерою

Для локальної або повної заміни дерев’яного покриття слід використовувати лише високоякісне та сухе дерево, що допоможе забезпечити поверхню від деформацій та кривизни. Доцільно покривати дерев’яну основу фанеру або ДСП. Якщо поверхня відносно гладка, покриття допускається, але товстий і достатньо сильний субстрат.

Ремонтні роботи

Ремонт дерев’яної бази необхідний, якщо він має значний збиток або вже занадто старий і старий. Вибрана деревина для заміни демонтажної підлоги, слід витримувати в кімнаті протягом декількох днів.

Краплі на висоті більше п’яти міліметрів усуваються за допомогою додаткової підкладки фанери, використання яких може замінити трудомістну роботу на розташуванні конкретних стягів. Між листами субстрату слід витримувати розрив одного сантиметра.

Дуже погано

Підлога не плоска, деякі дошки гнили і зламалися. У цьому випадку навіть вирівнювання листових матеріалів не допоможе, вам доведеться спочатку перемістити підлоги, а потім подумати про укладання нового покриття.

Доступ до повної версії цієї статті та всіх інших статей на цьому сайті коштують лише 30 Після успішного завершення перекладу сторінку з подякою, адресою електронної пошти та продовженням статті. Якщо ви хочете задати питання про розрахунок конструкцій, використовуйте цю адресу. Дякую вам Велике спасибі.)). Якщо сторінка не відкрилася, швидше за все, ви перевели переклад з іншого Яндекс, але в будь-якому випадку вам не потрібно турбуватися. Головне, під час перекладу, точно вкажіть свою електронну пошту, і я зв’яжуся з вами. Крім того, ви завжди можете додати свій коментар. Більш детальну інформацію в статті “Призначення до лікаря”

Як закласти ламінат на дошках “горбатих”, з мінімальними витратами

Для терміналів Яндекс Гаманець 10012390761783

Карта номер ymoney 4048 4150 0452 9638 Сергій Гутов

Для України. Близька кількість карток (ПриватБанк) 5168 7422 4128 9630

Я також вирішив поставити ламінат на старі поверхи з дощок. На кухні вже лежить там маленька ніанса десь де вага світла. Але візуально не видно.

Доброго вам вечора. Я раніше написав в іншу статтю в коментарях, що немає спеціальних відхилень на моїй напівпів. Трохи обдурив вас і себе. Неодноразово і ретельно пересаджував себе і згадав поверхи. Виявилося, що все не досконало. Підлоги, образний і грубо кажучи, виглядають як частина листа MOEBIUS. Т.Е. Один кут завалюється нагрівальними трубами (до 16 мм упередження), а протилежну діагональ також завалюється (до 11 мм упередження), до 2 млн. У середині рівень гладкий, і на кожній дошці є лише параленти від 2 до 7 мм. У цьому випадку, судячи з вашої статті, я отримую варіант 3 (“Реальний”) з підходом до опції 4 (“поганий”). Як я зрозумів з опису до них, теоретично, в принципі, фанатор не може бути поставлений, але потім ламінований підлоги з скрипу, відхилення та загального зносу будуть високими. Правий? Я думаю, що краще вирівняти фанеру, щоб бути стриманим. А про ламінат: ви не повністю схвалюєте цей параметр зовнішнє покриття. Що б ви у вашій квартирі застрягли? Що ви говорите про вінілові “дошки”? Дякуємо за статтю!

В принципі, якщо меблі стоять в одному з кутів, а на другому ви часто не ходите, то ви дійсно можете зробити без вирівнювання фанери. Про ламінат я скажу це: це ідеальна ціна та опція швидкості встановлення, коли основа гладка. На жаль, це не завжди знайдено, крім того, поливаючи ламінат не бажаний (у будь-якому випадку, звичайний ламінат, а з водонепроникним слід обробляти обережно). І якщо під вініловими дошками ви маєте на увазі прямокутну плитку з ПВХ, імітуючи дерев’яну підлогу, то ці плитки я і приклеюються на підкладку фанерної підлоги у матері (див. Стаття “Як вирівняти дерев’яний Павло, не розбиваючи дошки”). І вдома я був приклеєний на Paneur квадратну плитку під каменем (див. Стаття “Покладання квадратної плитки ПВХ на Павла. Підготовка бази, розмітки “). Справа була 8-10 років тому, хоча скарги на скарги ПВХ не існує, незважаючи на те, що старша дочка пішла на велосипед і на роликах і на скутері на цьому покритті (ось тільки гальмівна стежка, щоб потирати це важко жорсткий). Але знову ж таки, покриття ПВХ в кілька разів дорожче, ніж ламінат, і це не підраховує витрати на капери. Так вирішити вас.

Примітка: Ваше питання можливе, особливо якщо це стосується розрахунку структур, він не з’явиться у загальному списку або залишатиметься без відповіді, навіть якщо ви встановите його 20 разів поспіль. Чому докладно пояснюється детально в статті “Призначення до лікаря” (посилання у заголовку сайту).

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS