Статті

Як поставити дренажну яму з цеглиною

Гідності й недоліки. Ми думаємо, порівнюємо

Каналізаційні ями найчастіше роблять:

Чому людина може вибрати точно цеглу?

Легка установка. Цегляна кладка може публікувати навіть новачок у будівельному бізнесі. У випадку конкретних кілець вам буде потрібно особливе. Техніка доставити кільця на сайт і знизити їх до ями.

Слов’янські ями потрібно зварюватися металева рамка. Якщо ви є зварювальником, то це не проблема, але якщо ні, хтось повинен буде найняти.

Діаметр кишень для цегельної тканини може бути “зворотним”, для бетонних кілець і шиферу, яма повинна бути зроблена з резервом. Це важливий фактор, якщо ви плануєте копати посібник.

Розмір цегельної ями може бути довільним, на відміну від шинних ям, де все залежить від діаметра вибраних коліс.

Основною відсутності цегляного вибуху є його відносне коротке життя. Сервісне життя – приблизно 15 років (бетони та шини в цьому відношенні перемогли, а шиферна яма достатньо приблизно однакова).

“Плюси” і “мінуси” з цегли

Виготовлені з цеглинського цеглиного у приватному будинку, як і будь-яка автономна стічна система, має як позитивні, так і негативні партії.

Про переваги цегляного вигнання

 • Екологія. Вся зміст з такого контейнера експортується особливим;.
 • Відсутність залежності від коливань рівнів підземних вод у різних сезонах.
 • Відсутність коефіцієнта забруднювача. Забруднення ґрунтів, безпосередньо поруч із ями та підземними водами, не відбувається, оскільки вигнання без нижньої частини можна використовувати лише за об’ємом стоку до одного кубічного метра, а також простір великомасштабної ями з цегли з цегли Всі сторони надійно відокремлені від землі.
 • Можливість побудови такої структури навіть з некваліфікованими каменями, які часто є якими, які потребують вигнання для туалету на сайті.

CESSPOOL може мати як круглі, так і прямокутну (квадратну) форму

Про відсутність цегляного вилучення

 • Крайова коротка у конкретних вибух.Замінити цегли, які є “поза замовлення” і повороту з довгострокової експлуатації у вологу атмосферу в глину, на вставці бетону. Таким чином, можна продовжити життя всієї накопичувальної структури від 10 до 5 до 50 років.
  .

Святкова яма з цегли

Проживання в приватному будинку або на добре підтримуваній дачі неможливий без повної системи системи каналізації. Є багато варіантів створення автономної каналізаційної системи. Крім того, існує також варіант для підключення до основних каналізації, але, як правило, дуже дорого з точки зору фінансування варіант, а крім того, не завжди є необхідна інженерна інфраструктура. Один з найпопулярніших способів побудови стічних вод на побутовій ділянці є класичний вигнання цеглин.

READ  Замена жиклера в газовой плите

Святкова яма з цегли

Майже всі власники країн-сайтів та заміських будинків, розташованих далеко від будь-якої каналізаційної системи, рано чи пізно дивуються, як зробити витяг. Сучасний ринок, а не виконувати таку ідею, забезпечує здатність використовувати достатньо дорогих міні-станцій, спрямованих на обробку стічних вод. Тим не менш, необхідно визнати, що такі витрати недоступні для кожного звичайного.

Святкова яма з цегли – це простий і недорогий спосіб організувати каналізацію в країні.

Єдиним виправданим рішенням, який не змушений до серйозних витрат, залишається довгим відомим, випробуваний тимчасовою (дренажною) ямою, тоді як стічні води під впливом анаеробних бактерій поступово перетворюється, а вміст ями зменшується через деякий час, тоді як Підсвічування газу в навколишній середу. Розглянемо, що вам потрібно зробити, щоб на нашому літньому котедному (дренажному) яму з’явився вигнута ями, що вигнуть капелюшку (дренаж) ями, це поглиблення в землі – глибина щонайменше 2 м, що обслуговує дренажну здатність. Як правило, дренажна яма робить квадратну форму або прямокутну, оскільки така ямачна копання набагато простіше, якщо, наприклад, немає потреби в необхідній спеціальній техніці. Тим не менш, витонченість круглої форми вважається найбільш прийнятним (з такою формою навантаження на стіни є найбільш оптимальним). Переваги CESSPOOL цегли:

У меншому (без дна), CESSPOOL вирішується в землі, тому важливо розмістити його не ближче, ніж за 50 метрів від найближчої свердловини з питною водою.

 • Екологія. Весь вміст експортується спеціальним обстеженням або очищеним безпосередньо на місці.
 • Незалежність від коливань рівня підземних вод відносно сезону.
 • Немає ефекту забруднення. Ґрунт і ґрунтові води не забруднюються стоками з ями, оскільки вигнання без нижньої частини доступний лише за обсягом відходів до 1 м 3. Хоча простір великого стоку PY з цегли надійно відокремлюється від землі з усіх боків.
 • Така яма також може бути побудована некваліфікованими каменями (більшість дач виявляються таким).
 • Поява неприємних запахів. Щоб впоратися з цією проблемою, необхідно своєчасно очистити та використовувати спеціальні засоби, які сприяють прискоренню процесу розкладання відходів.
 • Не дуже довгий термін служби. Цегляна дренажна яма буде остання каналізація приблизно 15 років, тому що з часом буде непридатним через поступове розкладання дерев’яних стін та цегляної кладу. Під постійним впливом води вони перетворюються на глину.
 • Часто потрібно закликати до зброї. Якщо ви постійно проживають у вашому країні, чистка повинна бути зроблена 2 рази на тиждень і не менше. В іншому випадку у вас виникнуть проблему у водних формах у формі IL, при якому час і зусилля очищення будуть набагато більше.
READ  Як оновити чавуну ванну вдома

Найпростіші та бюджетні варіанти

Історичний об’єкт цього каналізаційного об’єкта був розсипаний в землі найпростішу яму, стіни яких охолоджували глиною, посилюються дошками. Потім старі бочки, танки, інші тримання потужностей. Тепер такі “танки” для збору та часткової фільтрації стовбурів розташовуються лише тоді, коли щоденна сума не перевищує значення 1 кубика. М.

Elementary Cesspool для туалету може задовольнити потреби літніх жителів, які залишаються на ділянці протягом декількох днів на тиждень у літній сезон. Однак його пристрій не затверджується, а іноді взагалі забороняє санітарно-епідеміологічні послуги, часто супроводжуючи заборони шляхом накладання адміністративних штрафів.

Елементарний CESSPOOL: З найпростіших поверхових дощок резервуарів для шафи до бака з бетонних кільця

Увага. Дно днища повинна бути вищою, ніж максимальна (весна-осінь) рівень підземних вод принаймні 1 метр.

Якщо власник ділянки країни дійсно не хоче витрачати гроші на структуру структури, і вона має певну кількість зношених шин, цей матеріал може бути використаний для застосування. Необхідно просто покласти шини у випуску, занурюючи їх між собою болти. Якщо яма розташована за межами будинку або туалету, в боці шин, укладених вище, необхідно розрізати отвір для підключення каналізаційного трубопроводу. Після котла навколо домашньої очистки очищення стічних вод, бетонна плита з отвором для вентиляційної труби та люка для накачування складається вище.

Власник російської кількості зношених шин може зробити відмінний танк для збору відходів

Дренажну яму не достатньо, щоб трохи побудувати – це зробити, спостерігаючи ряд загальноприйнятих правил.

Правильно розрахувати гучність. У випадку ями без дна, т.Е. самостійно очищається, все просто – одна особа становить мінімум 100 літрів. Якщо ємність буде закрита – розрахунок слід проводити спеціальну формулу, беручи до уваги не тільки кількість жителів, а й період очищення та кількості води, що використовується в день.

Зверніть увагу на правильне місце розташування. Дренажна яма повинна бути близькою до дороги, щоб оцінити машину не може не проблема відходів відходів (але не ближче, ніж 2 метри), принаймні за 5 метрів від дверей та вікон будівель, а не менше 15 метрів від свердловини або питної добре . Якщо ці рекомендації не дотримуються – у майбутньому ви дасте багато проблем, починаючи з неприємного запаху, проникаючи до будинку, і закінчуючи нескінченними витратами на очищення контейнера. Забороняється розміщувати ями за межами вашого сайту.

READ  Що краще профільоване дерево або звичайне

Не рекомендується розміщувати відстій у найнижчому місці сайту – навесні він може затопити його, і вміст буде розбитий по всьому. До будинку не проникнула неприємний запах – побудуйте яму з підвітряної сторони

Детальна інформація міститься в ряді нормативних актів Російської Федерації: це закон “Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення” 2-ФЗ з березня 1999 року “санітарні правила для змісту території поселень “І” гігієнічні вимоги до захисту підземних вод від забруднення “, затверджені Головним державним санітарним лікарем 16 липня 2001 року. Порушення цих норм тягне за собою як штрафи, так і кримінальну відповідальність.

Як поставити дренажну яму з цеглиною

Як самостійно зробити зливу яму в приватному будинку?

Проживання в приватному будинку тягне за собою деякі функції. Це твердження повністю віднесено до системи каналізації. Зазвичай така система складається з відходів труби та викиду. Дренажна яма в приватному будинку є той самий необхідний елемент як водопостачання.

Звичайна яма, що має об’єм 1-2 кубічного метра, підходить лише для розміщення 1-2 осіб або для тимчасового розміщення сім’ї. Необхідно чистити його досить часто, що іноді це дуже важко і дорого. Тому більш вигідніше побудувати кращу структуру, чиє чищення буде мінімізовано.

Онлайн розрахунок вигнання цегли для стічних вод у приватному будинку

Якщо цей калькулятор був корисним для вас, натисніть на одну або декілька соціальних кнопок. Дякуємо за ваш великий внесок у підтримку нашого проекту. Бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, успіху у професійній діяльності та подальшому процвітання вашого бізнесу. Величезне спасибі.

Більш цікавим

Стаття про дизайн стін, які варіанти реєстрації.

У цьому посібнику представлена ​​процедура розрахунку нагрітого статі на нашому калькуляторі, ОН описав деякі принципи теплого підлогового пристрою

Злийте яму з власними руками

У цій статті ми опишемо, як і як ви можете намалювати стелю.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS