Статті

Як покласти зливу ями з цегли

Drain Pit з цегли зробити це самостійно

Плюси та мінуси цеглин

Місцеві каналізаційні системи мають ряд переваг та недоліків, те ж саме стосується.

Цегляний CESSPOOL має такі переваги:

 • Екологія. Каналізація, які збираються в ньому, ефективно очищаються або утилізуються оцінюючими агентами на спеціально обладнаних дренажних станціях;
 • Це запобігає забрудненню на підземному воді та ґрунтовому майданчику, оскільки, коли щоденний об’єм стовбурів перевищує один кубічний метр, розвідувальний пристрій не допускається без дна. Це пояснюється тим, що з незначною кількістю відходів у грунтових бактеріях здатна впоратися з природним очищенням;
 • Проста установка та легка операція. Створений вигнуту цегельної ями створюється з власними руками, з людьми, які не мають професійних навичок будівництва. Не треба володіти великим досвідом у проведенні подібних робіт, щоб викласти стіни цегли, оскільки результат все одно буде видно для аутсайдера;
 • Sustainer не залежить від типу грунту та рівня підземних вод.

Вибір простору та розміру

Перед проведенням каналізації потрібно вибрати місце для майбутнього вибуху. Його потрібно зробити, спираючись на встановлений Snip:

 • Відстань від дому до свердловини повинна бути не менше 5 м.
 • Діапазон від пружини з питною водою під час нормального грунту від 30 м, з піском від 50 м.
 • Перерва не повинна перевищувати 3 м. З більш глибокою ямою, асистент не зможе повністю очистити резервуар. Це пов’язано з слабкою потужністю насоса.
 • До сусіднього сайту відстань не менше 1 м.
 • Для зручності входу в ассенізору машину відстань від дороги не більше 3 м.

Визначте розмір необхідних кишень цегли. Для цього вам потрібна кількість живих помножте на 150 л. В цьому середньому є безумовно, що висвітлює 1 особу. За допомогою цього розрахунку мінімальний щоденний вибір стічних вод.

Якщо будинок має пральну машину або іншу техніку, яка споживає воду, то візьміть розрахунок 200 літрів води для кожного резидента.

Отримана сума повинна бути помножена на кількість днів, через які планується показати нечисть. Наприклад, 2 рази на місяць прибуде оцінювати агенти, потім виробляють множення на 15. При використанні CESSPOOL 3 люди залишають 9000 літрів, тобто 9 м3.

Якщо свердловина оснащена без герметичного дна, то деяка частина шламу піде у землю, це означає, що обсяг зменшиться. У цьому випадку розрахунок може бути прийнятий не 15, а 7 днів.

Коли відомі необхідні параметри, ви можете приступити до копання. У той же час важливо не забувати про дно. Існують обмеження, що глибина не може перевищувати 2,5 м, а ширина однієї сторони не повинна перевищувати 2 м. Це коли він обчислює, що яма використовується у вигляді прямокутника.

Гідроізоляція

З значним добовим потоком води утворюється великий обсяг запасу. Для їх прийом потрібен дизайн, за винятком забрудненої рідини в грунті. Для забезпечення екологічної безпеки вихлопних капучок використовують конструкцію з бетонним дном та захистом від гідроізоляційного шару. Бітумна мастика – найпоширеніший матеріал, який виконується гідроізоляцією CESSPOOL. Робота виконується на готовому, сушать після штукатурки. Для першого грунтового шару нагрітий бітум і змішаний з керосином. Рідке рішення застосовується до цегельної стіни. Після сушіння процедура повторюється, ви можете розмазати бітум з роликом або щіткою. Не очікуйте повної сушіння, склянка накладається на іншу клейку поверхню. Знову знову застосовується гідроізоляція з бітуму.

Існує більш сучасний матеріал – бітумна емульсія, яка не потребує попереднього нагрівання, достатня частина композиції для розбавлення водою.

Як зробити вигнуту цегельної ями з власними руками

Святкова яма з цегли – це чудовий спосіб організувати каналізацію в приватному будинку. Вона монтується досить простим, робота може бути виконана з вашими руками, навіть не маючи спеціальних навичок і досвіду.

READ  Чи можна мити жалюзі в машині

Дренажна яма з цегли, призначена для збору та обробки точок, що надходять з каналізаційної системи. Він може мати дно, що представляє герметичний дизайн, і може бути оснащений товстим шаром дренажу, через який вода буде вилучена в грунті.

Отже, яма готова, тепер ви можете викласти стіни ями з червоною глиняною цегли (найкращий варіант, т. до. Це стійки до вологості) або блоків, як на

Між камерами повинно бути обхід. Вода через цю дірку потраплять у другу камеру і частково (або повністю – залежно від типу грунту), щоб поглинути в землю через дно і вільні суглоби між блоками. Тверда фракція накопичується в першій камері та згортає машину.

Особливості роботи пристрою

Основною доглядом за CESSPOOL зводиться до порожнього і чистити його своєчасно. Значні бактерії, призначені для вибухів, можуть стати значною допомогою у переробці та видаленні відходів.

Такі препарати, як правило, обладнані детальними інструкціями та дуже прості у використанні. Вони потребують або просто заливати/залити в каналізацію, або попередньо змішувати з деякою водою.

Такі мікроорганізми здатні до обробки стоків, розкладаючи їх до безпечних компонентів. Це зникає, а запах, характерний для каналізаційних пристроїв.

Але в той же час слід пам’ятати, що контакт з деякими видами побутової хімії для бактерій знищується, тому ви повинні перевірити композицію для миття та очищення, які доступні в будинку.

Після того, як було очищено CESSPOOL, це не зашкодить для вивчення цього і перевірити цілісність цегляних стін. При необхідності проводяться невеликий ремонт структури: замініть пошкоджені цеглини цілими числами, відновити пошкоджену гідроізоляцію та т.Р.

На додаток до цегли, бетонні кільця, шини, бочка та інші можуть служити матеріалом для виготовлення вигнання.

Детальні посібники з виробництва шишок з різних типів матеріалів можна переглянути в наступних статтях, розміщених на нашому сайті:

Чи можна самостійно побудувати вигнуту цегельної ями?

Питання про те, що є висновком цегельної ями, і яка має переваги, стає все більш актуальним, оскільки сучасні люди стали все більше, щоб оцінити комфорт та переваги цивілізації. Звичайно, краще підключити ваш будинок до центральної каналізації, але це не завжди можливо, тому ви повинні зробити витягнуту та каналізацію з власними руками.

Для літніх котеджів, це найпоширеніший спосіб організувати каналізацію. І це абсолютно турбує, оскільки принцип роботи такої структури неймовірно простий: стічні води та стічні води, використані водяні та кухонні відходи протікають через труби на диску, розташованому на ділянці. Як ви заповнюєте, ви можете очистити його або викликати. Скажіть, як побудувати вигнуту цегли з власними руками.

Особливості будівництва морепродуктів цегли

Цегла належить до міцних будівельних матеріалів. Тому часто використовується для побудови структур для накопичення нечистоти. На відміну від конкретних кілець зі стандартними розмірами, від цегли, ви можете побудувати дизайн будь-якого розміру.

Створити удар на приватній приміській місцевості, цегла залишилася після будівництва будинку або вже використовувалася раніше. Його використання заощаджує гроші при налаштуванні сюжету. Навіть якщо є недоліки під час будівництва каналізаційної структури, вони не будуть видно, як вони приховують під землею.

Робота над створенням дренажної ями при використанні штучних будівельних матеріалів починається після визначення місця, глибини ями, розмірів та форми. Вони тримаються в певній послідовності.

Виконання розрахунків

Для простих розрахунків необхідно використовувати усереднені нормативні значення. Для визначення загального обсягу відходів, множення кількості людей постійно живуть у будинку, 0,5 м 3. Потім розраховуються параметри накопичувального резервуара. Це враховує конфігурацію ємності. Зазвичай паразер має свого роду циліндр або куб. Другий варіант легше побудувати, оскільки легше викласти дизайн з прямими кутами. У порівнянні з будівлею, що має округлі стіни.

READ  Локомотив для ванної печі з руками

Відповідно до вимог, зазначених у нормативних документах, глибина ями не повинна перевищувати 3 м. Насправді, побудова структури, яка має висоту не більше 2 м, оскільки такий танк легше зберігати.

Для визначення площі основи об’єм кумулятивної потужності поділяється на висоту структури. Після цього він визначається методом відбору та довжиною прямокутної структури. Коли використовується конструкція циліндричного дизайну, використовується формула для розрахунку площі кола: число “PI” помножується на радіус об’єкта на квадраті. Тоді результат поділяється на 3.14. Потім витягується корінь розрахункового значення. У результаті можна буде отримати бажану суму – це радіус основи накопичувальної структури.

Під час будівництва шовної ями з цегли, як основа використовується залізобетонна плита. Його товщина зазвичай коливається від 300 до 400 мм. З цієї величини та розміру цегельної кладки (зовнішні стінки – 250 мм, внутрішні перегородки від 120 до 130 мм) необхідно збільшити розрахункові параметри акумулятивної структури.

Вибравши розміри CESSPOOL, необхідно враховувати, що танк функціонує нормально, якщо його обсяг заповнюється лише на 2/3. На підставі цього стану глибина ями збільшується до бажаного значення.

При виборі місця, необхідно враховувати відповідні санітарні стандарти. Отже, відстань від накопичувальної здатності до приватного будинку повинна бути не менше 5 м, а до паркану – мінімум 2 м. Відстань до джерела питної води з CESSPOOL зобов’язана бути не менше 25 м. У той же час, розміщення пристрою зберігання нечистістю у приватній області з неоднорідним рельєфом, необхідно нижче джерела води. Крім того, вам потрібно подбати про організацію входу в отвір відходів. Він буде використовуватися машиною Asshenizator. Спеціальне обладнання може виконувати насос нечистістю на відстані максимуму 4 м від сканування.

Земляні роботи

Дренажну яму можна виконувати за допомогою екскаватора. Однак яма часто викидається з власними руками, використовуючи багну лопату. Земля вибирається з відро від ковша на мотузці. Контроль горизонтальної та вертикальної площини виконується рівнем будівництва. При роботі також використовується як сходи, щоб зручно вийти з ями.

Стіни ями повинні бути вертикальними, а дно створюється з невеликим зміщенням до одного з кутів ями, над яким проект запланований для технічного обслуговування. Якщо на сайті є легкий грунт, то для стін створюють захист, який запобігає шматочку грунту. Для його будівництва використовуються дошки.

Бетонний базовий пристрій

Коли дренажна яма виконується з дном, використовується залізобетонна пластина або здійснюється бетонування. При виконанні другого варіанту, подушка піску спочатку створюється товщиною 150 мм. Сипучий матеріал покладається рівномірно і втручаючись при спостереженні на схилі. Потім сітка монтується з підкріплення, а цементно-піщаний розчин наливають. Бетон повністю висихає через 4 тижні. Однак під час будівництва відходів, подальша робота починає продовжуватися після 7 днів.

При створенні диска без дна, конкретна стяжка створюється лише під майбутніми стінами. При виконанні таких робіт рекомендується побудувати опалубку. Вільний простір між так званим фундаментом засинає з сумішшю піску та гравію.

Будівництво стін

Найкращий матеріал для будівництва стінних конструкцій CESSPOOL є червона керамічна цегла. Однак ви також можете використовувати білі силікатні блоки. Цегельна робота виконується з використанням розчину для приготування якого використовується цемент M400, пісок, що має вапно та воду. Пропорції цих компонентів відповідно 1, 3, 0,5 та 0,8 частини.

Для того, щоб розв’язок бути однорідним, необхідно використовувати Sinding цемент і пісок. Матеріали не мають твердих включень.

Цегляна робота починається після пристрою глиняного замку на основі. Кожен рядок штучного матеріалу вирівняний з рівнем будівництва. Робота також використовує перелану для контролю вертикальної площини стін, створених. Макет цегли залежить від товщини стінних конструкцій. Кладка може бути виконана “в одній цегеній” або “в Polkirpich”.

Якщо створюється проникна вода, то цеглин укладається в шаночці. Це дозволяє створювати прогалини між частинами. Вони будуть використовуватися для проходження вгору. Незалежно від схеми укладання, необхідно спостерігати важливу вимогу – вертикальні шви в двох сусідніх рядах не повинні збігатися.

READ  Встановлення розширювального резервуара нагрівання замкнутого типу

Розташування каналізаційної труби з дому потрібно лікувати цементно-піщаним розчином. Це запобігає витоку. Сама труба ізоляційна і поміщається під схилом нижче точки тертя грунту. Після завершення будівництва стін накопичувальної потужності проводяться штукатурні роботи.

Гідроізоляційний та перекриваючий пристрій

Бітумна мастика застосовується як гідроізоляційний матеріал. Він застосовується до сухої гіпсу. Через гідроізоляцію збільшується експлуатаційний період накопичувального каналізаційного будівництва.

Далі підлоги виконується у верхній частині танка. Краще виконувати цю роботу при використанні залізобетонної пластини з отвором під люком. У деяких випадках домовласники самостійно роблять перекриття деревини або цементно-піщаного розчину. Друга версія дизайну повинна бути створена при використанні опалубки і в той же час, коли база наповнює. Розміри з перекриття потрібно більше 300 мм отворів розмірів, для яких він призначений.

При дотриманні технології заповнення можна створити міцний дизайн. Вона буде служити не один десяток років. Для цього спочатку залити невеликим шаром цементно-піщаного розчину. Тоді необхідно виконувати фітинги. Тоді необхідно зробити остаточне заповнення. Перекриття може бути використане відповідно до його прямого призначення через 4 тижні. За цей час дизайн буде дурнем.

При виготовленні або використанні готової залізобетонної пластини, відкриття для вентиляційного каналу. Воно вийде з резервуара небезпечного газу – метану. В якості вентиляційного каналу використовується трубка з пластику діаметром 110 мм. Захисний пристрій у вигляді кришки забруднюється на його вершину, а решітка встановлюється внизу.

Після завершення підлоги конструкція покрита шаром гідроізоляційного матеріалу. Найкраще для цього використання Runnineoid. Потім відображає місце установки накопичувальної каналізації.

 • Головний інструмент лопату для будівництва CESSPOOL. Їм буде потрібно два:
 • bayonet – для копання пій;
 • Радянська лопата – викинути грунт.

Планування

По-перше, вони планують, який обсяг буде септичним, і як буде йти каналізаційна труба. Для планування обсяг враховується, що в середньому, сім’я з 3 людини захоплює ями на 8 кубиках. Далі обчислити, скільки буде потрібна труба, і плануйте, як він буде йти. Уникайте газових труб та кабелів, що заміняли у внутрішній дворик, інакше вони можуть бути випадково пошкоджені.

Копання котлована

Наступним етапом є найбільш трудовою вартістю – викопана і утворює яму. Спочатку зробіть вимірювання майбутньої ями з стрічкою, а кути випускають кілочки, які приєднуються до нитки між собою. Використання багневої лопату для ями ями, а дросель використовується до викидів. Ви не повинні відразу викинути решту грунту, як це буде потрібно, коли подушка.

Покласти подушку

Далі, зробіть піщану подушку товщиною близько 15 сантиметрів. Важливо жорсткий подушку. Тут і потрібна грунт, що зберігається після копання. Після того, як подушка була щільно, вона покрита шаром бетону, товщиною 4-5 сантиметрів. Ми не повинні забувати, що цементний розчин повинен бути сильним, щоб витримати навантаження, яке буде падати на ньому.

Калькуляція

Як висисть бетону, почати головну сцену. Цегляна покласти в порядок перевірки пилпіча, але якщо ресурси можуть дозволити, а в кварталі. Другий метод кладки робить каналізацію більш запечатаною, а кладка сильніше і щільніше, що дозволить їй жити набагато довше, а не повертатися після заповнення. Правильно використовувати сильний піщаний цементний розчин.

Каналізація сидіння

Коли цегляний дизайн водіння, перейдіть до ями. Для цих цілей краще використовувати бетонні плитки. Альтернативою є не-хороший дизайн щільно закладених журналів. Випускний отвір стінки, що перекривається, становить щонайменше половину метра. Для ефективного захисту від Omvalone, гідроізоляційний матеріал закріплений зверху, наприклад, каучук.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS