Статті

Як покласти тротуарну плиту на землі

Table of Contents

Як покласти тротуарну плитку?

Питання від нашого абонента Наталії: куплені тротуарні плитки 30х30 см. Ми хочемо викласти доріжку від хвіртки до будинку шириною 60 см. Як правильно покласти плитку? Чи потрібно, щоб зробити піщану подушку і прикинути геотекстилу? Або просто видаліть погнати?

Геотекстильна хороша річ. Коли ми просто висипали на в’їзді, на подвір’ї, машину щебеню — через три роки його вже не було видно, весь пішов у ґрунт. Перед наливанням піску, закладеного геотекстиля. Пісок на місці, а не де завгодно, не змішувався ні з чим. Як захистити від бур’янів. сумнівна якість. Насіння в вітрі поширюється, геотекстиль не врятує тут. Рекомендації від просторів Ineta:

У країні багато років відмінно “працює” тротуарної плитки, покладені на шар щебеню та піску, але без геотекстилу, який, ймовірно, врятує від бур’янів. Це важливо після закінчення укладання плитки, прокиньте шви з цементом, або цементно-піщаною сумішшю. А потім проливають воду, яка, нарешті, фіксує тротуарну плиту в заданій позиції. Якщо ви плануєте зробити місце з плитки для автостоянки, краще покласти його на рішення. Що стосується кордонів, вони дають повноту та організацію дорожньої мережі сайту, і, звичайно ж, запобігає випуску плитки. Прикладання кордону, ви повинні звернути увагу на те, що він контактує з Землею (тобто його кінцевий рівень був нижче піщаних та гравійних подушок). Під нею робиться розчин цементного бренду M100. Ну, треба починати з ескізу, як це звучало у коментарі вище. На план-креслення наносите докладні розміри планованої ділянки під плитку, продумуєте та намічаєте головні та другорядні доріжки, вважаєте необхідну кількість матеріалу. Не забудьте вирішити на схилі. В іншому випадку вода після дощу буде штампуватися, і в результаті буде знищити доріжку.

Трек з плитки

Наталія, тільки вчора поблизу мого входу (міські) працівники поклали тротуарну плиту на невеликій площі. І це строго протилежне в порівнянні з тим, що рекомендуються мої колеги та ваш скромний слуга. Немає підготовки, ні щебеню, без піску, просто покладіть в землю. Отже, через рік чи інший, ця черепиця піде у землю, а потім допитливі археологи, які знайшли його під час розкопок у столиці, будують наукові гіпотези про причини занурення бетонної плитки в культурні шари міста на Початок третього тисячоліття. При підтвердженні моїх слів я просто роблю фотографію. Твоя плитка. 30 на 30 см. Укладання плитки безпосередньо в землю

Як зробити основу для укладання тротуарної плитки на болотних і вологих грунтах

Укладання тротуарної плитки на болотних і вологих грунтах жорсткий і жорсткий стиль у будь-якій іншій формі грунту.

З статті ви дізнаєтеся, чому для таких ґрунтів потрібно зробити більше зусиль і фінансів і навчитися вибирати правильні матеріали та технології.

Як визначити вологу грунту

Вологість грунту залежить від рівня підземних вод. Ніж ці води вище, м’якше і рухає грунт. Якщо в радіусі півкілометра від місця укладання тротуарної плитки знаходиться річка або озеро, перевірте ділянку на наявність ґрунтових вод. Для цього копати отвір або свердлити отвір з отвором глибиною 1,5-2 метра, обкладинка з шифером або дошками і подивіться всередину.

Якщо дно сирі, але без слідів води, то у вас є м’який грунт, тому необхідно покласти плитку на технологію, описаній у статті (як зробити основу для укладання плиток на м’якому грунті). Якщо нижня частина ями стала вологою або водою, у вас є вологим грунтом. Якщо вода більше 10 см, то у вас є болотистий грунт.

Різниця між вологими і болотими грунтами в тому, що вода розбавляє глину, тому навіть незначне навантаження призводить до стічних вод ґрунту.

На вологих і болотних грунтах для руху вантажних автомобілів, необхідно зробити повноцінний бетон або асфальтова дорога з кульовою фундаментом. Що б ви робили основу для тротуарної плитки, вантажівка.

Підготовка основи на вологих і болотних грунтах

Основні етапи підготовки фундаменту на цих грунтах однакові. Різниця в ширині основи та допустима навантаження. Зрештою, тим більше вологи в землі, м’якше його структура і менше завантажує його витримує.

Знизьте земляний крок, навпіл довжина довша, ніж розмір ділянки під плиткою та двічі шириною. Такі розміри необхідні, щоб рівномірно розподіляти навантаження на максимальну область. Глибина CurDy. 0,7-1 метр.

Якщо неможливо рівномірно збільшити розмір коригу (наприклад, для доріжки, який підходить для дому), намалюйте план сайту, розташування перешкод та необхідний розмір коригу. Після цього вийміть частину, яка перекриває перешкоду. Таким чином, ви отримаєте необхідну форму і розмір коригу.

Якщо можливо, компактний дно вібропілету (на болотних грунтах ця операція не потрібна). Не використовуйте ручний ролик, він може бренд.

Укладання основних шарів

Скопіюйте геотехнічну груди. Перший один шар уздовж, потім один шар через. Матеріал укладається таким чином, що довжиною 1-1,5 метрів залишаються на поверхні. На вершині текстилю покладіть густу піну товщиною 10 см, вона підігріє грунт і запобігає його. Зрештою, вологі грунт при заморожуванні збільшується за розміром (заборонено) і руйнує бетону подушку.

Купуйте очищений і промитий пісок у жолоб і розсіюють, щоб отримати шар товщиною 20 см. Налийте подрібнений камінь фракції 40-50 мм, товщиною шару 15-20 см і компактний вібраційний. Налийте та компактну фракцію щебеню 20-30 мм, товщина шару 10-15 см. Потім залити фракцією щебеню 5-10 мм, товщину шару 10 см.

На мокрих грунтах для створення пішохідних проходів, один шар фракції щебеню 10-20 мм і товщиною 15-20 см, після чого бетон. Тому глибина земляного жолоба робить менше.

Зробити опалубку для заповнення бетону. Розмір опалубки: довжина чверті, ширина наполовину більше, ніж відповідні розміри сюжету для мощення, висоти. 20 см. Помістіть один шар піноізоляції товщиною 5 см. Поверх нього встановіть двошарову армуючу сітку та напрямні маяки.

Коли бетон повністю замерзає, дерев’яні маякові рейки забезпечать ущільнення температурних швів і зберегти бетон від пошкоджень. Заповніть бренду бетону не нижче, ніж M-300, вирівняйте у маяках і заплутав будівельний вібратор.

Через 28 днів змочіть бетонну подушку та встановіть бордюри. Для цього, на мескітній риболовлі, установка дошки лежала шар бетону шириною 40-50 см і висотою 5 см. Намочіть та встановіть бордюр, відрегулюйте висоту та положення бордюру. Після цього сортуйте кордон з обох сторін бетоном на ширині бетонного сміття до половини висоти кордону. Через 20 днів покладіть пісок і покладіть плитку. Рівень піщаного шару залежить від висоти кордону та необхідної висоти плитки.

Якщо ви розміщуєте на вершині бетонної подушки порцелянового фаорового матеріалу або полімерної бетонної плитки товщиною менше 4 см, піщана подушка не потрібна. Щоб закріпити їх, використовуйте відповідний клей.

Швидке укладання тротуарної плитки.

Ви можете вимкнути тротуар з тротуаром або пішохідною прогулянкою на будь-якому грунті, у тому числі у вологих або болотах. З статті ви дізналися, як Фонд для тротуару або шляху на вологих і болотних грунтах і навчився визначити необхідну товщину шару щебеню.

Підготовча робота перед покладанням

Негайно зробіть застереження, що такий метод укладання підходить тільки для щільних чорноземних грунтів. З вільним, глиняним грунтом вимагатиме додаткового розташування основного піщаного гравію або подрібненого шару. Технологічний процес укладання тротуарної плитки на землі вимагає дотримання кількох вимог, які стануть заставою надійного та довговічного обслуговування нового покриття:

 • забезпечити все необхідне для ефективного видалення води: поверхневі ухил, водяні по краю доріжки;
 • Підняти і закріпити нижню частину, щоб нижня частина черепиці може бути щільно придатною до основи;
 • Роботи повинні виконуватися лише в сухому сонячній погоді: якщо ми покласти плитку під час дощу, це “плаває”.
READ  Чи можна клеїти декоративну плитку на шпалери

Перш за все, початкова робота, необхідно розмістити сюжет з нитками та шнурами, розтягнутими між ними. Далі видалена частина грунту. Глибина траншеї залежить від висоти плитки. Потрібно зробити це так, щоб вона, після укладання в місці, злегка виконується над поверхнею. Дно траншеї ретельно трамвай. Земля повинна бути добре зволожена водою, тому що вона буде можлива лише для досягнення максимальної печатки. Для більш ефективного видалення води можна плавати дно депресії з невеликим шаром піску та щебеної або невеликого гравію. По периметру бажано встановити бордюри, закріпивши їх із зовнішнього боку бетонною сумішшю.

Укладка плитки

Коли база повністю підготовлена, ви можете почати безпосередньо укладання плиток. Процес досить стандартний і підходить для будь-якої причини. Роботи виконуються в напрямку себе: на підготовленій траншеї, краще не ходити, щоб не турбувати гладку поверхню. Краї доріжки вирівняні з шматочками плитки та засипають грунт. Для ущільнення інтеркринтів швів краще використовувати пісок.

Спостерігаючи ці рекомендації, ви можете отримати високоякісне та міцне покриття навіть при укладі на землі без будь-яких субстратів. А матеріали, які будуть потрібні для виконання робіт, включаючи саму тротуарну плитку, пропонуємо купити на базі будматеріалів «Сплав-500». При необхідності, нам можна довірити та доставку замовлень по Харкову та Харківській області. Контакт і отримати якісні будівельні матеріали за хорошу ціну.

Укладання тротуарної плитки на скринінг без цементу

Покладіть тротуарну плиту на скринінг може бути без цементу. В цьому випадку покрокова інструкція така:

 • Потрібно розділити тротуарні зони. Для цього використовуйте шнур, який розтягується на педжесах. Раніше покласти 1 метр з кутів зони мощення. Криволінійна область може бути розміщена за допомогою вапна або спеціальної фарби на грунті.
 • Далі потрібно зробити екструдування Землі. Для цього, відріжте родючий шар і перенести його до саду або в саду. Потрібно вирізати на 30-40 см, т.Е. на двох багнових лопатах. Виробляти запалювання до лотків і меню для видалення води. На дно траншеї для доріжки з тротуарної плитки на відсівання потрібно зробити укладання геотекстилю.
 • Далі почніть укладання самого краплі. Висота має бути 10-15 см, при цьому потрібно поступово ущільнювати кожен шар за допомогою трамбування або віброплити. В результаті загальна висота може досягати 20 см, все залежить від щільності приготування та глибини землі.
 • Наступний етап укладання – це встановлення бордюрів по краю траншеї. Попередньо її поглиблюють, орієнтуючись на висоту огорож. Потім вони засипають щебену на скринінг і ущільнюють його до висоти 5 см, використовуючи ручний трам. Цементно-піщаний розчин виливають навколо країв (1: 3) і фіксується з боків кордонів, працюючи як кельма негайно в декількох місцях.
 • Далі приступають до виготовлення контактного шару з відсівного матеріалу. Це на ньому, що буде покласти мощення. Ви можете працювати на класичній технології, встановлюючи маяки вздовж нижньої поверхні плитки, а потім засипають між ними сипучий матеріал і видалення його надлишку.
 • Але після видалення труби або профілю на поверхні залишаються глибокі борозни, через який він повинен додати додатковий матеріал. Тому, як маяк, може бути використаний Т-подібний профіль.
 • Інший варіант. застосувати звичайні посібники, які розташовані уздовж дна плитки. Тоді додаткове вирівнювання не потребує.
 • Потім уклав саму плитку. На готовому шарі підрозділу та піску помістив плитку, гуляючи від бордюру до протилежної сторони. У той же час, це покласти обличчя вперед, щоб не пошкодити вирівнювання, як показано на фото.
 • Плитка закрита гумовою молотком. Прокинься щілину піску, поливають водою і почекайте повний хліб. При необхідності повторіть процедуру до повного ущільнення.
покласти, тротуарну, плита, землі

Особлива увага приділяється останньому етапі заповнення слотів. Для цього найкраще підходить кварцова або кар’єрний пісок. Він виливається між щілинами і рухається з щільною щіткою.

Як самостійно лежати

Безсумнівно, така відповідальна справа, як укладання тротуарної плитки краще довірити фахівцям, які мають не тільки великий досвід роботи в даній сфері, але й всі необхідні інструменти. Однак, якщо Ви все ж таки вирішили самостійно впоратися з цим завданням, слід знати основні етапи робіт та деякі нюанси.

Отже, розглянемо основні етапи роботи з укладання тротуарної плитки.

Крок 1

Перш за все, необхідно видалити весь рослинний родючий шар з тротуарної площі, видалити великі камені та сміття. Потім вирівнюйте ділянку тротуару. Великі ями та депресії засинають, вилучають піднесені місця. Глибина майданчика залежить від призначення: для тротуарів буде достатньо 20-30 см, для автомобільних під’їздів і парковок додаємо ще 7-10 см. Далі необхідно добре утрамбувати землю, щоб уникнути подальшого її просідання.

Крок 2

Наступний етап роботи є підготовка бази (піщана гравійна подушка). На ущільнений грунт засипаємо щебінь або гравій дрібної чи середньої фракції. При закладі пішохідних проходів, подушка робить глибину 15-20 см. Для паркування. поглибити основу до 30 см. Ці розміри виходять після ретельного ущільнення насипаного матеріалу. Далі готуйте піщану подушку, закладену на гравійному шарі. Далі потрібно принести поверхню до ідеального рівня, вирівнювання та ущільнення його вібрації та розливання водою.

Крок 3

Подушка готова, тепер ви можете почати встановлювати кордони та дренажні лотки. Кордони встановлюються навколо периметру мощення, лотків. Уздовж Бордуров. Якщо ви не встановлюєте межі, то з часом ваш блокування розпочнеться зміщення та загнане з боків. Бордюр може бути встановлений нарівні з бруківкою або трохи виступати над нею. Отже, викопуємо траншею з урахуванням висоти бордюрного каменю вздовж усієї території мощення, та заповнюємо цементним розчином. Потім встановлюємо бордюр і закріплюємо із зовнішнього боку тим самим цементним розчином. Якщо мощення передбачає наявність дренажних лотків, то вони встановлюються на цьому етапі на готовій базі, близькій до бордюру на одному рівні з ним.

Крок 4

Наступний етап. укладання тротуарної плитки. Стадія повинна бути запущена з кордону до стінки будівлі / паркану / зеленої зони. Ширина доріжки, як правило, спочатку обчислюються як кратний розміру бруківки, щоб уникнути вирізки. Кожен елемент ущільнюється за допомогою гумового молотка. Це робиться таким чином: плитка розміщується на закладеному місці, після чого натискає на нього гумовий молоток, компактний. Якщо стильний малюнок передбачає обрізання, він виконується після прокладання всіх цілих чисел. Обрізані елементи вставляються у місце, а також з гумовим молотком. Після остаточного укладання всього об’єму тротуарної плитки слід забезпечити її остаточне ущільнення за допомогою віброплити зі спеціальним гумовим килимком.

Крок 5

Після укладання та придатності плитка залишається останньою, заключною стадією. Кріплення швів пісок. Використовуйте цементні суміші, які не рекомендуються для підробки, т.До. При змочування та заморожених ця суміш неможливо вимити цю суміш, і ваш колір блокування буде покрити сірими плямами, з яких навіть сучасні хімічні речовини не врятують вас. Після ретельного набряку швів піску вийміть його залишки з прокладеного.

Крок 6

Готовий! Тепер ви можете насолоджуватися красою нових тротуарних каменів та результатом ваших творів!

Маркування сайту

Покласти тротуарну плиту на землю правильно і красиво, для початківців, намалюйте план місця розташування. Обов’язково враховуйте не тільки форму та дизайн елементів мощення, але й особливості відремонтованої території: наявність дерев та кущів, що прилягають до будівництва та.

Отже, розмітка майбутньої зони тротуару виконується наступним чином:

 • Для нульового рівня, візьміть найнижчу точку доріжки, вставте кілочки в грунт і витягніть мотузку на рівні. Розмітити треба весь периметр із однаковим кроком між кілочками.
 • Якщо доріжка має складний малюнок, її ділять на відрізки і кожну частину намічають окремо за контуром.

Зверніть увагу! При створенні поломки будинку, так що плавлення та дощова вода не накопичується на тротуарних плитах і не знищили його, ви повинні піклуватися про дренаж, створюючи схил за схемою 1 см протягом 1 м з зменшенням області. Другий варіант. зробити дренаж з покладанням канавки.

READ  Чи можна покласти плитку на старому клею

Етапи покладання тротуарної плитки на землі на прикладі садового шляху

 • Зніміть шар ґрунту в посадочних місцях під кожну плиту на глибину трохи більше за товщину ФЕМ і розрівняйте його граблями.
 • Послідовно, шлях від себе, покладіть елементи доріжки, заважаючи їм за допомогою картини у зволожену грунт.
 • Якщо рівень показує, що елемент тротуарного матеріалу не покладається точно горизонтально, або він “ходить”, коли ви приходите до нього, занурюйте чорнозем у порожнечі.
 • Закрийте міжрічні шви з мокрим піском, якщо покладання каменю була зроблена близькою.

Якщо ви хочете, щоб оснастити сюжет з високим навантаженням на елементи кладки (парковка, тротуар, дитячий майданчик перед гаражем або магазином. укладання тротуарної плитки до землі. це не ідея.

Зверніться до наших фахівців, і вони допоможуть вам вибрати високоякісну продукцію безпосередньо від виробника та виконувати монтажні роботи під ключ. В наявності фасадна плитка.

Навіть одна доріжка в саду, викладена тротуарною плитою, негайно перетворює територію, ви згодні? Що стосується іншого, більше не є прямим, але криволінійним або захоплюючим зоною відпочинку та паркування?

Різноманітність форм, кольорів та розмірів плитки відкривають простір для фантазії та реалізації найоригінальніших ідей. Тільки це питання: хто довіряє робота. професійні будівельники, команда працівників-мігрантів або роблять все?

Все “для” і “проти” самостійної установки

Почнемо з того, що всі зацікавлені в кінцевому результаті: довговічне, міцне покриття, ваша радість і гордість. Ось чому люди намагаються купувати високоякісні тротуарну плитку і розуміти, що треба покласти його на совість.

Найпростіший спосіб оплатити працівників і надію на свій професіоналізм. Однак вартість кладки, особливо з покриттям складних ділянок фігурної плитки, часто перевищує ціну самого матеріалу. У той же час добре, якщо підрядник дає гарантію виконання робіт.

Haltury на будь-якому етапі дорого буде коштувати клієнта, це доведений факт. Щоб отримати покриття, з яким не буде проблем, має сенс ознайомитися з правилами монтажу та піти такими шляхами: зі знанням справи контролювати роботу майстрів або замостити самостійно.

З чого почати?

Перш за все, вирішуйте про те, що ви збираєтеся зіткнутися, і виберіть відповідні продукти. Якщо вам потрібні прекрасні доріжки для саду, платформа для відпочинку або ділянку під альтанками, кольорова вібраційна плитка ідеально підходить, товщина 3-4 см.

Щоб увійти в гараж або паркування, використовуйте вібропресолюючі продукти, товщиною 4-7 см, вона сильніше.

Тепер вам потрібно вирішити питання майбутнього покриття. Це важливий етап, який має сенс розглянути читати далі.

Схема укладання

Параметри потужності відмінний набір, є складні, складні візерунки та кладка 3D. Але навіть за допомогою простої геометрії та квіткових ігор ви можете створити досить цікаву картину, наприклад:

 • Квадратні плитки різних відтінків можуть бути закладені в порядок перевірки або відповідно до схеми “зсуву”;
 • Для прямокутних елементів, укладання “новорічної ялинки” або кругового мощення;
 • Гексагональний ідеал для “мозаїки”;
 • “Випадковий порядок”. дуже цікавий варіант, при виконанні, який ви використовуєте плитки різних кольорів, розмірів та вашої фантазії.

У будь-якому випадку спробуйте спочатку намалювати план на папері на папері або в графічному редакторі, додати майбутнє покриття і подивитися, що відбувається з нього. Правильно і налаштувати заздалегідь, доки ідеальний результат досягне, оскільки в процесі він більше не рекомендується.

Етапи монтажної роботи

На перший погляд, може здатися, що шлях не є більш складним, ніж покласти плитку у ванній кімнаті. Фактично, довговічність покриття в обох випадках залежатиме від якості підготовки фундаменту. Адже ви класти плитку на «живу» землю, яка має властивість спучуватися, розмиватись ґрунтовими водами та дощами.

Тому будьте готові до відповідального виконання наступних етапів:

 • розмітка ділянки під брукування;
 • видалення верхнього шару ґрунту;
 • Біг і вирівнювання дна;
 • укладання захисного фільтруючого матеріалу;
 • влаштування дренажу;
 • встановлення бордюрів;
 • Організація фундаменту: бетон або цементно-пісок;
 • укладання тротуарної плитки;
 • обробка покриття гідрофобізатором.

Нехай обсяг вас не лякає. Якщо є час, сила і бажання, ви будете насолоджуватися бездоганно красивим покриттям протягом багатьох років.

Що потрібно для процесу

Якщо ви плануєте зіткнутися з парковкою або періодичним проходженням авто, плитка для стоянки на бетонному краватку. Це вимагатиме високоякісного цементу, наприклад, бренду ПК 400, розтерті фракції до 40 мм і пісок, краща річка або промита.

Для дизайну пішохідних доріг і платформ досить суха піщана цементна суміш.

При вирівнюючи нижню частину траншеї, ви можете використовувати дешевий кар’єрний пісок.

Вам також знадобиться геотекстиль (як базовий захист) та кордону: традиційний бетон або пластик, для криволінійних покриттів. Імпродуковані кордони для високоякісних монтажних плит не підходять.

Необхідний інструмент майже кожен господар, за винятком, мабуть, вібрами, які можна замінити по керівництві.

Маркування майбутнього покриття

Здавалося б, немає нічого легшого, ніж розмітка сюжету для влади. Однак знову перевірте свій ескіз і переконайтеся, що дві людини зможуть розігнатись на трасі, не просуваючи газон або в ліжку, і немає дерев неподалік, чиї коріння можуть існувати під покриттям.

Тепер ви можете перейти до розмітки. Зробити це більш комфортно разом. Одна людина тримає стрічку, інший стукає на кілочки вздовж майбутньої доріжки або периметру ділянки. Коли ви позначите, не забудьте додати 10 см на кожній стороні, щоб встановити бордюр, якщо це необхідно.

Розтягніть шнур і перейдіть на наступний етап роботи.

Видалення верхнього шару грунту

На сухих високих ділянках з стабільним грунтом та сидячим підземним водою, достатньо вибрати 10 см Землі по всій території майбутнього покриття.

Однак такі земельні ділянки для багатьох російських регіонів дуже рідкісні, тому на мобільних болотних грунтах з переважанням глини або TOA повинні бути поглиблені, побачивши на 30-35.

Не забудьте дати “жолоб” нахил 1 см на іншій стороні, де дощова вода зазвичай тече. Використовуйте лопату або заступництво багну.

Ущільнення та підлоги дна

На піщаних грунтах нижня частина траншеї не може бути приєднана, але просто стабілізувати, ретельно компактну вібрацію грунту або ручний трам.

Мобільні землі не можуть бути стабілізовані без додаткового ущільнювального шару. Це може бути великий пісок, змішаний з гравій, розбитий цеглу і навіть будівельний сміття. Все це досить.

покласти, тротуарну, плита, землі

До речі, робота краще витрачати в суху погоду.

Укладання захисного фільтра

Не ігноруйте цю процедуру, навіть якщо у вас є суха, ідеально гладка ділянка.

Використовуйте геотекстильну, встановлюючи латунні смуги навколо периметру, а на краях залишають підстави до 20 см. Ця “ганчата” служить як сепараторний матеріал між запечатаним грунтом і основою покриття, добре видаляє воду, уповільнює ерозію грунту, утворення отворів, захищає покладену плитку від проростання коренів, якщо Існує такий ризик.

Дренажний пристрій

Геотекстиль є нижньою частиною дренажної системи, а на вершині вам потрібно залити шар щемки, товщиною близько 15 см, рампу, знову посипати тонкий шар піску та ущільнення. Це на болотних грунтах під конкретним краваткою.

Якщо підземні води, у вас глибоко, то на вершині геотекстилу негайно зробіть піщану базу для мощення, який ми розповімо трохи пізніше.

Монтаж кордону

Справедливість заради, на дачах, щоб поставити паркан для доріжок та інших тиглі територій не обов’язково.

Звичайно, кордон дає покриття з завершеним видом і захищає плитку від великої кількості місць інтенсивного потік людини. У країні, необхідно остаточне формування дороги до гаража, і краще використовувати готові фабричні бетонні блоки.

Для доріжки для саду, опція підходить, де плитка буде введена в землю без будь-яких кордонів. При встановленні елементів, розкол або мощення криволінійних ділянок та доріжок ідеально підходить гнучкий пластиковий кордон.

Встановіть паркан після розташування дренажного шару всередині траншеї, а потім починає формування основи.

Бетонна основа

Високоякісний тротуар, закладений на бетонному краватку, буде служити десятиліттям. Проте створення бетонної основи. процедура трудомістка і виправдовує себе на тих ділянках, де передбачається високе навантаження: під’їзна дорога, парковка, в’їзд у гараж.

Алгоритм роботи виглядає так:

 • По-перше, підкріплення виконується за допомогою сітки арматури з клітинами 100 х 100 мм або металевий бар, товсті дроти, ізольовані та з’єднані в місцях сполук за типом решітки;
 • сітку піднімають над дренажним шаром на 3-5 см за допомогою відрізків труб, встановлених перпендикулярно;
 • Тепер вам потрібно підготувати бетонну суміш цементу, піску і щебеню (1: 3: 5);
 • Бетон заливають шаром 10-12 см з таким розрахунком, так що залишається місце для товщини плитки на 1-2 см від цементного розчину.
READ  Як зробити корону ПВХ труби

При гарній погоді, стяжка буде готова протягом 3-5 днів.

Пісок і цемент бази

Для покриття, по якому ходитимуть дорослі, бігати діти та собаки цілком достатньо основи із сухої суміші піску та цементу.

Якщо передні роботи великі, на 5 шепці піску, це займе 1 цементну машину. 5: 1 пропорції зберігаються з будь-яким обсягом укладання.

Товщина повинна бути не більше 15 см, а щоб вийти на потрібний рівень, поверх дренажу підсипають чистий пісок із наступним ущільненням.

Піщана цементна суміш засинає, трамбет і в той же час вирівнюється з нахилом 1 см.

При використанні цементно-піщаної суміші потужність починається відразу після утворення основи.

Установка на піщану цементну подушку

Переконайтеся, що ніхто не йде на підготовлену та вирівняну землю, і почати укладання елементів від себе, а не навпаки.

Тобто, міст з початку доріжки або структури, щільно покладіть плитку, налаштуйте гумовий молоток. Не покладайтеся на закладені рядки, використовуйте широку дошку для цього.

Постійно перевіряйте позицію плиток з рівнем будівлі, відкриваючи поглиблення молотком, заженуть бути достатньо піском. Останній, але запустіть Бургундську плитку, нарізану заздалегідь або готові. Кожен елемент ретельно піднімається, щоб ясно сів на моєму місці.

Укладання на бетон

До мощення на бетон, готовий (повністю заморожений), вам потрібно добре мити з шлангу, але краще використовувати миття високого тиску.

Використовуйте готову монтажну суміш або підготувати рішення:

Розчин поклав шар 1-2 см і покладіть плитку так само, як на пісок. Після того, як установка завершена, засипають покриття з дрібним піском (0,2 мм) і, як ретельно заповнити його шви з використанням жорсткої щітки. Потім влити зверху, ви можете з лійкою. Через пару днів заповнюйте пісок і повторіть процедуру.

В колишній час це процес в принципі і закінчується. Сьогодні у вас є ще одна стадія. обробка готового покриття з спеціальною композицією, що називається гідрофобізатором, значно розширює життя доріжки, платформи або парковки.

Переваги використання гідрофобізаторів

Як ви вже вгадаєте, гідрофобізатор являє собою просочувальну рідину, яка служить захистом бетону від головного ворога. вологи.

Гідрофобізатор наносять одразу після монтажного процесу. Компоненти складу проникають у структуру матеріалу та утворюють на поверхні захисну плівку, яка перешкоджає водопоглинанню, але при цьому не заважає бетону «дихати», випаровуючи зайву вологу.

Оскільки численні виробники заявляють, ця композиція при розміщенні тротуарної плитки просто необхідна:

 • Надійний захист від атмосферних опадів і містяться в них частинки табличних елементів Менделєєва;
 • значне збільшення морозостійкості плитки, його стійкість до стирання;
 • захист від плям і висот;
 • Збільшення естетичних якостей складної області через різні ефекти, наприклад, “мокрий камінь”;
 • Збільшення терміну служби.

Будь-хто, хто вже використовував гідрофобізатор, також відзначає поліпшення безпеки руху в оформленій області, оскільки гідрофобний шар має невелику шорсткість.

Однак не варто розглянути цей інструмент панацеєю та порятунку від можливого знищення. Тільки надзвичайно високоякісний матеріал і скрупульозний дотримання всіх правил встановлення будуть парковці або платформою справді естетичного та довговічного.

Ціни на плитки, приклади роботи та іншу інформацію можна знайти тут

Укладання переплетених тротуарних плит

Багато людей вважають, що тротуари, доріжки та доступові дороги ще більш привабливі, коли вони будуються шляхом переплетення тротуарної плитки. Справа в тому, що високоякісні тротуарні плитки створюють старомодний кам’яний вигляд. Якщо ви хочете покласти сюжет у країні або тротуар, використовуючи тротуарну плиту, виконайте такі дії:.

Укладання переплетених тротуарних плит до існуючого твердого покриття (наприклад, бетону або асфальту) вимагатимуть трохи іншого підходу, а не кладки тротуарної плитки на м’яких поверхнях (таких як земля або гравій з піском).

Укладання тротуарної плитки своїми руками

Вам знадобиться прямий край, щоб побудувати першу плитку тротуару. Якщо основна поверхня бетон, ви можете використовувати край бетонної плитки як прямий край. Якщо основа стає землею, або іншою м’якою поверхнею, яка не має певного краю, ви можете встановити дерев’яні ставки та витягнути лінію будівництва, отримати контур майбутнього проекту будівництва.

Установка прокладочного шару

Якщо ви збираєтесь закласти тротуарну плитку на землі, майте на увазі, що згодом поверхня землі може змінити. Волога і ряд інших факторів навколишнього середовища часто викликають збільшення або зменшення земної поверхні під шаром тротуарної плитки. Якщо ви хочете, щоб ця поверхня залишалася стабільнішою, можна створити стабільнішу поверхню при першій заливці цементного шару. Далі ви поклали скручену плитку на вершину цементної пластини.

Або ви можете використовувати пісок або вапно для укладання основного шару. Якщо ви використовуєте менш стабільні матеріали, такі як вапно або пісок, ви повинні використовувати ущільнювач для створення більш міцної і надійної поверхні. Скористатися печатками або важкими, плоскими предметами, як шлак.

Щоб перевірити рівень основи або лопаткового шару, запустіть лінію будівельної лінії, розтягнута уздовж верху, з кожного кінця нитка повинна бути прив’язана до ставок, загнаних у землю. Потім переконайтеся, що основа має належним рівнем.

Запобігання зростанню бур’янів

Як покласти тротуарну плиту

Якщо ви покласти бетонну тротуарну плиту на голій землі, ви повинні розглянути шлях боротьби з бур’яном. Щоб запобігти зростанню бур’янів, ви можете покласти лист чорного пластику або пейзажної тканини безпосередньо на місці укладання. Помістіть переплетені тротуарну плиту над пластиковою або ландшафтною тканиною. Якщо ви хочете утримати бур’яни або траву від вторгнення в плитку тротуару, ви також можете встановити бордюри вздовж обох країв тротуарної плитки, за допомогою пластикових бортиків.

Укладання першого ряду тротуарної плитки

Залишайтеся стильними плитами на заданому краю тротуару або доріжки. Встановлюйте кожну плитку або камінь тротуарної плитки, щоб один прямий край плитки був паралельний краю доріжки або тротуару. Якщо індивідуальні плитки цього ряду мають непрямі краю, вам потрібно використовувати тротуарну печеру в тротуарних плитах, щоб отримати необхідні умови.

Продовжуйте укладання та закріплення тротуарної плитки

Після завершення зовнішнього, що підтримує край тротуарної плитки, ви можете продовжувати укладання залишкових тротуарних плит. Вирівняйте кожну плитку, щоб вона вписується в канавки, утворені іншими плитками. У процесі прокладання останньої зовнішньої серії тротуарних плит, вирізати прямий край зовні, щоб відповідати вигляді доріжки або тротуару.

Тротуарна плитка по країні з вашими руками: поради, рекомендації, відео

Найбільш доступний про те, як правильно поставити тротуарну плитку своїми руками в країні, покаже відео, розташоване в кінці нашої статті. Однак слухайте корисні поради та рекомендації від професіоналів, це не заважає.

 • При покупці бруківки та бордюрів, варто обов’язково враховувати відходи та обрізки, а також робити знижку на шлюб, який може бути у вигляді лопнутих або сколотих плиток. Враховувати стиль укладання, при якому відходи можуть бути більшими або менше. Найнеекономніший вид укладання. діагональний, при ньому обрізків залишиться дуже велика кількість.
 • Щоб зменшити кількість пилу при роботі з шліфувальником, ви можете просто розрізати плитку, як скляний різак, а потім нарізати його ретельно з молотком.
 • Покладена на гравійно-піскову основу бруківка. витримає масу легкового авто без шкоди для себе. Якщо зробити бетонну основу, то можна спокійно кататися по її поверхні на вантажівці.
 • Так що плитка дуже довго виглядала, треба буде регулярно вимити і чистити, але сніг очищається дерев’яною або пластиковою лопатою, оскільки метал може легко пошкодити поверхню.

Зовнішній вигляд вашого дворика, а також оригінальність та краса доріжки, цілком і повністю залежить від вашої фантазії та здібностей. Якщо область для експериментів занадто мала, спробуйте почати з задньої частини внутрішнього двору, а передня сторона може бути впевнено, з якою витягується кольоровим або фігурним блокуванням.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS