Статті

Як покласти тротуар у дворі

Вплив себе як дизайнера та різноманітну вашу фантазію на сайті країни. Покладання плитки. це дуже творча заняття. Створити унікальну кахельну композицію, може бути незалежно. Для цього необхідно підготувати салонцементне рішення, барвники забуду і зробити форму для майбутніх плиток. Готовий варіант також можна придбати на будівельному ринку. Покривальна плитка у дворі приватного будинку може бути виготовлена ​​з бетону, гуми, сумішей полімерів та пісків або натуральних природних матеріалів. Який вибір і як правильно його поставити?

Тротуарна плитка у дворі приватного будинку

Переваги

Чому розглянутий матеріал розглядається як один з найбільш придатних для ярдів та подібних місць?

Є ряд переваг:

 • Легка укладання. Дуже легко робити все навіть самостійно, не вдаючись до працівників.
 • Різноманітність структур, текстур, форм, кольорів, розмірів. Не так легко зрозуміти, яка тротуарна плитка вибирають для внутрішнього двору, є так багато. Дійсно вибрати ідеальне рішення для будь-якого конкретного випадку або створювати унікальні дизайнерські рішення, які поєднуються з певною стилістичною внутрішнім двором. Не всі види покриттів можуть навіть дати часткову свободу дії цього рівня. І тут дизайн тротуарної плитки у дворі житлового будинку може бути абсолютно унікальним.
 • Захист від вологи. Ніяка калюжана на поверхні не утворюється, все акуратно тече на зарезервованих напрямках.
 • Міцність. Покриття здатний передати навантаження протягом багатьох років і навіть десятиліття.
 • Легкий ремонт. Якщо частина покриття була пошкоджена, то не варто змінювати більшість. Достатньо замінити окремі компоненти, це проводиться дуже простим, без проблем.
 • Екологія. Асфальт на тепло можуть виділяти різні шкідливі речовини, які явно не його гідності. Він не застосовується до плитки, він продовжує підтримувати ідеальну екологічну чистоту.

Це лише кілька поширених причин, чому люди обирають саме аналізований варіант.

Підготовчий етап

Почнеться з того, що зім’ятий грунт повинен бути затопленим: вилийте основу 5 см піску, змочуйте водяним водою, а через 2 години це ретельно затягується, прилипаючи до рівня. Наступний шар покритий розчином з розчином для фіксації. У випадку, коли трек також розраховується на проходження автомобіля, вам знадобиться ще одна арматурна сітка.

Поверхня формується з урахуванням стоку дощової та талої води, а значить під кутом 5 градусів. Обов’язково використовуйте рівень у процесі, оскільки добре проведена база гарантує тривалий термін служби плитки.

Підготовка до укладання тротуарної плитки

Матеріали для укладання тротуарної плитки:

Перед тим, як покласти мощення, необхідно розмістити територію.

Щоб правильно обчислити кількість матеріалу, спочатку зробіть проект проекту, в якому зазначено місце розташування та розміри всіх доріжок. При обчисленні кількості тротуарних плит для прямого стилю додайте 20% резерву для виконання обрізання та у випадку бою. Якщо ви плануєте покласти діагональну плитку, акції має бути 30%.

Кількість кордонів можна розрахувати, виходячи з загальної довжини доріжок, помножених на 2. Отримане значення повинно бути розділене на довжину кордону, а їх кількість буде відома. Продаються вони поштучно.

Для укладання тротуарних плит вам потрібні такі інструменти:

 • болгарка з алмазним диском для різання плитки;
 • лопата;
 • traaming;
 • Майстер ОК;
 • kiyanka;
 • молоток;
 • граблі;
 • віник;
 • Будівельний рівень 1,5-2 м;
 • рулетка;
 • Дерев’яні шпильки;
 • Маркування шнура.
покласти, тротуар, двор

Робота з укладання тротуарної плитки повинна здійснюватися в спеціальних колінах та водонепроникних рукавичках. Забезпечити доступ до води та енергетичної сітки.

Чому варто вибрати плитку для тротуару

Сьогодні важко уявити будинок чи дачну ділянку без садових доріжок, викладених тротуарною бруківкою. Останнім часом будинки прокотилися в асфальт. З появою плитки, ситуація різко змінилася. Технологія отримання FEM шляхом натискання дозволило створити штампувальний матеріал, який сьогодні отримав широке використання.

READ  Туалет робить це самостійно в приватному будинку

Шляхи з тротуарної плитки мають ряд переваг над конкретними або асфальтовими аналогами:

 • Екологічно чисті. У виробництві плиток, компоненти, що містять канцерогени, не застосовуються, тому небезпечні речовини не розділені при нагріванні.
 • Тривалий термін служби. Велика зносостійкість забезпечується технологією виготовлення.
 • Легка кладка, ремонт і догляд. Пошкоджені фрагменти доріжки легко замінити цілими числами, а у випадку демонтажу для зв’язку, покриття можна використовувати знову. Завдяки простому технології укладання, можна виконати роботу з власними руками.
 • Відновлення до атмосферних впливів. Витримує понад 200 повних температурних циклів. Додаток у будь-яких регіонах країни допускається.
 • Широкий асортимент та кольорова гама. Можна вибрати матеріал різних розмірів, форм, товщини та кольорів, що дозволяє передбачити дизайнерські рішення.

Значним недоліком є ​​висока вартість матеріалу якості. Однак асфальтоукладальники легше у догляді та встановленні, у порівнянні з іншими видами покриття. Двір з тротуарної плитки виглядає більш привабливим, ніж асфальтовані. Термін служби становить щонайменше 15 років, а при використанні матеріалу з додаванням гранітної крихти більше 25 років.

Нюанси робочого покриття

Перш ніж почати прикрасити сполуки FEM-хоробрих елементів, необхідно навчитися правильно планувати рельєф сюжету та зменшити бюджет поліпшення території. ФЕМ. це варіант завершення бюджету у порівнянні з асфальтобетонним покриттям, дозволяючи вирівнювати нерівномірності терасами та виготовлення схилів, необхідних для самообмеженого видалення дощу та плавлення.

Щоб забезпечити максимальний рівень покриття, необхідно враховувати максимальний ресурс покриття, слід враховувати нюанси роботи:

 • Якщо вантажі плануються лише від пішохідного трафіку, ви можете використовувати тонкий тротуарну плиту 3. 5 см уздовж основного шару піску або щебеню;
 • Використовуючи внутрішній дворик території як автостоянки або забезпечити вантажні автомобілі (машина ассенімерів, вивантаження дров, добрив), необхідно застосувати блокування товщиною 5. 8 см, а також зміцнювати основу бетону плити бетону.

Товщина тротуарної плитки залежить від експлуатаційних навантажень.

Важливо! У будь-якому випадку потрібна лівновка (точка або лінійна), оскільки FEM виготовляється з бетону, гуми або полімерного бетону, і всі ці матеріали затримуються на поверхні.

Багато власників приватних будинків Хочете мати прекрасну територію двору. В даний час це досить легко досягти. Через тротуарну плиту, яка є загальним матеріалом, ви можете легко перетворити внутрішній дворик приватного будинку, а також доріжки в парках та тротуарах.

Багато укладання цього матеріалу може здатися простим процесом. Однак це не. Є певні нюанси, які вам потрібно знати. По-перше, ви повинні ознайомитись з технологією покладання покриття з цього матеріалу, і лише тоді виконуються незалежні викладені з тротуарної плитки. У цьому випадку ви можете уникнути помилок і отримати прекрасний внутрішній дворик, який захоплюється оком протягом багатьох років.

Типи прокладання тротуарної плитки

Покладання на пісок досить простий і не вимагає великих витрат, але рясні опади можуть співали свою роботу з часом. Таким чином, плитки не повзати, кордони встановлюються на периметр. Вони не дають їй залишити з боків. Монтаж кордонів та плитки в цілому не вимагає спеціальних знань та навичок. Всі нюанси вже давно описані докладно в Інтернеті за різними ресурсами.

Фонд для тротуарної плитки. Кращі технології. Заливати плиту.

Наступний варіант. укладання на ґрунт. Найбільш недорогий і простий спосіб. Підходить для упаковки садових доріжок, навколо альтанок. Шви повинні прокинутися піску та цементну суміш, надлишок цементу зняти з поверхні, потім легко, без тиску, змішайте шви. Така процедура необхідна для цементу захопити з піском і затримкою плитки від поширення з боків. Ви також можете покласти плитку до квітів або теплиць. Ноги будуть легше, красиві шляхи завжди прикрашають загальний дизайн. Ми не будемо встановлені в установці ламп уздовж тротуару. світло ввечері, затишний, красивий. Багато варіантів. Електричні, сонячні панелі, малі, великі.

READ  Кріплення для риболовлі ПВХ

Укладання на грунт у дворі не є доречним, поверхня не буде гладкою, люди постійно чіплять до краю.

Бетонна основа дає високу міцність і стабільність покриття по всьому периметру, не буде проблем з усадкою. Леточна маса фундаменту необхідна в місцях високих навантажень на покритті. Підкладка виконується з декількох шарів. Пісок, гравій, армуюча сітка, бетон.

Але з цим варіантом важливо зробити дренаж. Вода буде штовхати плитки. Сучасне рішення. укладання геотекстильного прошарку. Це захистить дизайн від тиску розплаву води. Вартість такого текстилю не є високою, все залежить від кількості матеріалу. Не зберігайте одночасно. Ремонт пошкодженої площі буде важко вибрати плитку та вирівнювання сюжету.

Укладання тротуарної плитки своїми руками

Визначтеся з ухилом майданчика. Схил декількох ступенів повинен бути присутнім, інакше, після дощу, вода буде стояти у дворі. Упередженість найкраще робити в стороні вулиці. Якщо ви вирішите дотримуватися цієї поради, рівень вулиці приймається до нульової точки.

Уздовж нульової мескіткової риболовлі (найможша риболовна лінія, до якої буде нахилена ігровий майданчик), щоб позичити дві металеві кавалі до землі та напруги нитку між ними. Перевірте горизонтальний за допомогою рівня. Рівень до потоку краще застосувати нижче.

До одного з кілець, зв’язати ще одну нитку і витягніть його перпендикулярно першим. Вільний кінець ниток прив’язують до нового PEG і загнати його в землю, щоб другий кінець трохи вище нульової мескіткової риболовлі. Це можна контролювати за допомогою рівня (кут нахилу повинен бути на кілька градусів).

До останнього забитий PEG, зв’язати іншу нитку на тому ж рівні з попереднім і витягніть його паралельно до лінії нульової комарів, перевірте горизонтальність за допомогою рівня. Прив’яжіть вільний кінець до четвертого PEG.

Підключіть перший і останні кілочки. Як результат, ви отримаєте прямокутник, позначену нитками і лежачи в площині майбутньої платформи з закладеними плитами тротуарної плитки.

Тепер вам потрібно розділити нашу поверхню на смужку. Ширина смуг вибирається на основі довжини вашого правила (смуга повинна бути ще кілька десятків сантиметрів). З нульової командної лінії, відкладіть вибрану відстань та оцінку в землі PEG. Роблять те ж саме з протилежної сторони. Підключіть кілочки з ниткою, витрачаючи свою висоту з боків прямокутника, перпендикулярно до нульової мескітної лінії риболовлі. Так само, розділити всю платформу до смуг.

покласти, тротуар, двор

Тепер вам потрібно дорівнювати платформу відносно розмітки. Там, де нитка знаходиться надто близько до землі, ґрунт треба зняти, а там, де надто великі ями, підсипати. Розрив між ґрунтом та нитками повинен бути приблизно дві товщини плитки. Все це робиться на очах, точність не потрібна.

Грунт, особливо там, де він був задоволений, потрібно ретельно. Для цього використовуйте триммер. У нашому випадку тример був зроблений незалежно від лапи з піднімального крана з зварною ручкою.

Коли ділянка вирівняна, можна приступати до укладання тротуарної плитки.

Підготуйте піщану цементну суміш. Для цього, прямо на землі, проколюйте купу піску, поступово змішуючи цемент у співвідношенні приблизно від 6 до 1. Бажано, щоб пісок мокрий, тому укладання тротуарної плитки краще виробляти навесні або осінь, коли не дуже жарко і досить вологий.

Підготовлена ​​суміш рівномірно розподіляють одну з смуг.

Укладання тротуарної плитки своїми руками

Під нитками, що позначають межі смуги, ставлять сталеві труби. Очищення між трубою та ниткою повинна бути приблизно сантиметром менше плитки товщиною. Труби повинні бути строго паралельно з нитками і знаходяться на тій же висоті.

READ  Чи можна покласти лінолеум на дерев'яній підлозі

Покладіть на взуття і штани, які не заперечують здобич, не забувайте про коліно. Стають на колінах між нитками, пропустіть правило під ними і витрачайте на поверхню труб. Ви побачите, де потрібно додати цементно-піщану суміш.

Налийте потрібну кількість цементної піщаної суміші. Почніть його руками, тримаючи правило. Ви отримаєте плоску смугу, готовий до укладання. Ви можете набрати кілька цементно-піщаних сумішей і посипати на верхній частині вирівнювання сайту.

Підготувати і ретельно огляньте плитку, покладіть його стеками біля готової зони. Плитка в основному все гладка, але дефекти зустрічаються. Деякі плитки можуть бути опуклими (черепаха), увігнута (тарілка) і кручений (гвинт). Така плитка краще не використовувати і відкласти на крайньому випадку.

Укладіть одну плитку, ретельно порівнявши її по осях розмітки.

Холодна плитка з гумовим молотком, потонули його в землю до розмітки.

Зробіть те ж саме з наступною плиткою. Послідовність укладання плиток вибирається залежно від шаблону плитки.

Залишайтеся укладання тротуарної плитки від себе. Отже, поступово рухаючись вперед, ви підете, щоб просто покласти плитки.

Точно так само підготуйте основу і помістіть наступну тротуарну плиту.

Якщо на шляху трохи перешкоди зустрічаються (у нашому випадку, газова труба та каналізаційна система), вони повинні бути пораненими всіма плитка. Остаточне обрізання і придатність краще робити в кінці.

Після кожного робочого дня плитка потрібно заморозити. При кладці між плиткою, слоти формуються для заповнення. Це процес заповнення слотів і називається вимикачем. Для згоряння нам потрібен сухий пісок і цемент. Вони повинні бути змішані в пропорціях від 1 до 6. Суміш рівномірно руйнується над плиткою, а потім об’єднуйте кілька разів, заповнюючи прогалини.

покласти, тротуар, двор

Увага: Іноді при використанні піщано-цементної суміші для друку, білий рейд з цементу може залишатися на кольоровій черепиці. Це може бути пов’язано з якістю плитки, або його особливостями його виробництва. Стаціонарні виробники плитки в таких випадках радять заморозити чистий пісок. Якщо у вас є сумніви, ви можете відмовитися від використання суміші піску та цементу, використовуйте тільки пісок.

Укладання тротуарної плитки своїми руками

Малоймовірно, що ваш сюжет буде абсолютно прямокутним, тому він не зможе зробити без тригера. Де потрібно скоротити, визначити місце. Підсумуючі плитки виготовляються з використанням бакалу з діамантовим диском на бетон.

Якщо ви хочете зробити квітів, позначте їх з нитками або бити. Надлишок черепиці, виступаючи за межами кордонів квітки, кричати.

Квіткові краю та краю сюжету з закладеною плиткою повинні бути загрозою з кордоном. Для цього уздовж краю поверніть тулуб по краю до повзання або невеликої лопати. Глибина траншеї вибирається на основі глибини посадки з кордону.

Встановіть розділи кордону та закріпіть їх на мете товстого розчину.

Біля кордонів у вас буде клітина, де потрібно покласти обрізану плитку. Грунт у цих місцях потрібно особливо ретельно, як він міг розчавити з траншеєвим копанням.

Розріжте решту плитки, необхідної для заповнення прогалин, утворених під час обходу перешкод.

Де плитка підходить поруч із воротами, краще покласти його на цементно-піщану суміш, але на розчин, оскільки в цьому місці навантаження на плитку буде максимально.

Ця стаття обговорюється процес укладання плиток у внутрішньому дворику, у випадку садів і майданчиків, все набагато простіше і не вимагає такої ретельної підготовки.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS