Статті

Як покласти плитку на землю на дачі

Як зробити паркування з власними руками. тротуарна плитка

З самостійним виробництвом матеріалу плитки використовуються два типи технологій:

 • Вібропресс. Форми заповнені масою, потім стискаються, викривлені коливання під тиском. Готовий виріб після зняття матриці залишають для просушування;
 • вібрація. Форма з розчином піддається вібрації, потім сушать.

покласти, плитка, земля

Якісний продукт отримується, якщо пропорції спостерігаються та покрокові інструкції. Готовий плитковий матеріал прослужить не один термін експлуатації, якщо грамотно виконати його укладання.

Укладання на земляний ґрунт

Як класти плитку на землю? Часто в садових ділянках використовують декоративні укладання з окремою плиткою безпосередньо на землі землі. У такий спосіб можна викласти навіть повноцінні доріжки навколо ділянки. У цьому випадку найкраще взяти велику черепицю, що нагадує камені.

Робота починається з позначення місця розташування плитки, які потрібно було за допомогою штукатурки. Переконайтеся, що плитка один від одного приблизно від відстані звичайних кроків. Потім копати отвори в позначених місцях. Ямки в глибину повинні бути трохи більшими за товщину плиток, а розмір і форма такі ж, як розмір і форма плитки.

Плитка повинна бути закладена в копаллю і виправити її за допомогою дерев’яного бару та молота. Рекомендується трохи покласти плитку нижче рівня землі, щоб під час роботи газонокосарки вони не заважають. Між краями ям і плиткою засипають з чорноземом.

Покладіть 100 шматочків тротуарної плитки прямо на землю, пісок і цемент! Перевірено. не ходити!

Після підготовки спальні ліжка, необхідно покласти піщану подушку товщиною близько 3-5 сантиметрів. Після того, як ви розкидали пісок, використовуючи його, використовуючи рядок гладкої дошки, трохи ширини ширини і добре з водою, потім зробіть повторне вирівнювання. Засипання з піском, лише площа, яка дозволяє вам покласти плитку, знаходиться на місці доріжки без піску.

Тепер перейдіть до укладання тротуарної плитки. Ви можете легко вибрати укладання стилю самостійно, це залежить від форми та розмірів плитки. У цьому випадку використовується випадковий, хаотичний малюнок.

При кладці плитки використовуйте гумовий молоток і звичайний рівень рідини. Не намагайтеся шукати ідеальність і суперпозицію, трохи нерівномірну доріжку має свою красу. Продовжуйте покласти плитку, поки не заповнить всі ліжка доріжки.

READ  Штукатурні стіни у ванній кімнаті під плиткою

Технологія укладання

Як покласти плитку на скринінг? Цей метод укладання є найбільш економічним. У той же час це не вплине на якість остаточного покриття.

Процес та технологія прокладання здійснюються відповідно до наступного плану та з урахуванням конкретного правила:

 • Виконувати розмітки простору та плануйте водні запаси. Такі події необхідні для забезпечення того, щоб вода не накопичена на готовому місці. Щоб ефективно видалити воду, потрібно зробити нахил на 1-2%. Ви також можете бути зацікавлені в закладах схем тротуарної плитки.
 • Видаліть верхній шар грунту. Глибина знімного шару залежить від інтенсивності операції покриття. Як правило, він знаходиться в діапазоні 15-50 см. Якщо грунт слабкий, то ви можете додатково компактно. На вершині висікання виливають. Якщо ви хочете виконати якісну основу, то мінімальна кількість її шарів повинна бути рівною 3.
 • Засипайте щебетати і ретельно. Його товщина може становити 5-10 см, так як під час утрамбування щебінь сідає, тому робіть запас на 10-15%. Розкладіть обсяг товщиною до 7 см. Досить tamper.
 • Ще раз викладання, але додавання цементу у співвідношенні 1: 4. Поле манекен дивиться цей шар, щоб бути вище 5 см бажаного рівня плитки.
 • Встановіть кордон для тротуарної плитки. Ви можете виконати цей процес з шнуром, розтягування якого здійснюється за необхідною висотою. Процес установки бічної обкладинки відбувається на бетонній основі, ширина якої становить 20 см, а висота бетонного замка. 15 см.
 • Матеріал укладання. Під час виконання процесу потрібно чітко дотримуватися малюнка. З особливою обережністю потрібно викласти перший рядок. Установка плитки повинна бути щільно. Якщо нерівномірність була сформована, але вони повинні бути усунені. Якість виконаної роботи можна перевірити за допомогою розповсюдження нитки при виконанні рішень звернути увагу на те, що ширина прогалин мають мінімальні розміри і не перевищували 8 мм. Обрізати плитку, ви можете використовувати циркулярну пилку або шліфувальну машину. Алмазний диск застосовується для цих цілей.
 • Затирання поверхні. Коли поверхня розміщена, треба плавати його з річковим піском. Потім, використовуючи жорсткий жилет швабру, розчин. Більше для цих цілей ви можете придбати спеціальні композиції, але їх вартість висока.
 • Утрамбувати поверхню. Наприкінці всієї роботи бажано взяти вібраційну пластину (вібратор) і за допомогою гумової прокладки та компактну всю поверхню. Якщо такого інструменту немає, то в цьому немає нічого страшного, оскільки така операція не є обов’язковою. Просто так плитка буде міцно і надійно зафіксованою.
READ  Як зробити плитку з гумової крихти

Покладіть тротуарну плиту. Швидко та якісно!

Vibroplitis. інструмент, необхідний для ущільнення та переміщення суміші бетону, коли ведуться тротуарна плитка. Дизайн обладнання передбачає наявність металевого променя та вібратора серії YVES.

Що змащувати форми для тротуарної плитки, читаються на цьому посиланні.

Про те, як поставити плитку для тротуару на скринінг (інструкція):

Обов’язкові вимоги до потужності

Основною проблемою індивідуального забудовника традиційно є обмежений бюджет. Технологія, що кладує фігурні елементи тротуару (FEM), щоб прикрасити доріжки, можна спростити. Однак деякі обов’язкові вимоги залишаються незмінними:

 • Пристрій жорсткого просторового “корита”;
 • видалення орного шару, заміна його з щебенем або піском з шару-шаром;
 • Забезпечення видалення дощового дерева через схил поверхні.

Виробники виробляють латексні та полімерні форми для плитки, у присутності вільного часу, плитка може бути виготовлена ​​самостійно.

Оренда VibratingLite забезпечує додаткові витрати, його пристрій є простим, збираючим обладнанням для більшості домашніх майстрів.

Ручне приготування легше у виробництві, вам буде потрібно журнал і бар як ручка.

Кілька особливостей та рекомендацій щодо розміщення доріжок

Трек є важливою частиною країни, тому з місцем його розташування необхідно вирішити під час будівництва будинку. До речі, спеціальні онлайн-програми значно полегшують процес поселення. Важливі точки можуть бути об’єднані як прямі, так і вигнуті способи.

Схема повинна містити інформацію про кожен об’єкт, присутній на території, а саме: про садовий ділянку, сад, теплицю, альтанка або ванна. Треки здатні пов’язувати всі ці об’єкти.

Матеріал, що використовується для будівництва, повинен поєднуватися з навколишнім простором. Не обов’язково, щоб доріжки повністю ідентичні. Наприклад, твердий шлях ідеально поєднується з покроковим кроком, і вигнутий. з прямим.

Реєстрація основи

Snip (стандарти та правила будівництва), це говорить, що ви можете лише викласти на ідеально гладку грунт. Це ідеальна версія роботи, яку ви можете досягти з використанням рівнів рівня, рівня та направляючого шнура. Перед кожним метром плита розкладається на розрівнений ґрунт і кожні 3 рівні знову заміряють на відповідність рівної горизонтальної площини.

І ні в якому разі не може працювати під дощем або відразу після нього. Грунт повинен бути максимально сухим, тому такі роботи не проводяться взимку і пізно осені. Коли земля висихає, це дає значну усадку, тому геометрія порушується. Наслідки цієї роботи ви можете побачити на фото.

Заходи безпеки при роботі

Основні вимоги до заходів безпеки залишаються такими ж, як і загальні структури. Що стосується безпосередньої плитки, загальні заходи повинні доповнюватися наступними вимогами:

 • Забороняється виконувати різання та розробок плиток на колінах;
 • При використанні “болгар” або наземних, ви повинні носити захисні окуляри та респіратор;
 • Роботи, які не вимагають контакту з водою, виконуються в рукавичках захисних матерів.
READ  Варіанти плитки для ванної кімнати

Головне. в процесі роботи, не нехтуйте дрібними речами, тому що саме з них загальна якість, яка дозволить продукту жити протягом багатьох років.

Укладання тротуарної плитки

Як відомо, укладання тротуарної плитки часто виникає на основі піску. У цьому випадку виявляється досить високоякісну поверхню, яка захоплюється власниками протягом довгих років.

Однак трапляється, що люди відмовляються використовувати пісок у цьому процесі. Це може бути специфічна технологія, або легкі гроші. Практика показує, що відмова від піску в деяких ситуаціях дійсно відбувається. Насамперед варто звернути увагу на те, що замість піску можна використовувати цементний розчин, який дозволить заповнити всі порожнечі між плитками та створити практично монолітну поверхню. Далі ми розглядаємо основні деталі вищезгаданих рішень.

Матеріали та маркування території

Для процесу прокладки тротуарної плитки потрібні наступні матеріали та пристрої:

Також можуть бути потрібні інші матеріали, які можуть бути просто необхідними в певних умовах.

Маркування. це надзвичайно важливий процес, який дозволяє точно зрозуміти, де саме розташовано саме рамку дороги або сайт. Потрібно зрозуміти той факт, що на перший погляд, існуюча територія може бути ідеальною базою для укладання плитки, але в процесі ви можете виявити деякі проблемні області, які створюють серйозні проблеми. Відповідно, вам потрібно рухати металеві кілочки, які розташовані в кутах доріжки (або ігрових майданчиків), а нитка, вона повинна бути затягнута між вагонами, щоб виявити своєрідну оцінку. Це рішення дозволить повністю перевірити територію і зрозуміти, як буде розташована доріжка. Під час такої візуальної інспекції можна виявити, наприклад, різні камені, невдачі та інші недоліки поверхні, які можуть вплинути на майбутню роботу. Відповідно, ви повинні зробити все можливе, щоб мінімізувати можливі проблеми на сайті.

Також маркування дозволить вам встановити розміри майбутнього сюжету для укладання плитки, і це дозволяє читати бажані обсяги матеріалу.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS