Підлога

Як покласти плитку на дерев’яну підлогу

Якісна плитка на дерев’яній підлозі. можливо

Підлоги підлог з керамікою широко поширена, як керамічна плитка. матеріал міцний, а збільшення вимог до сили оздоблювальної обробки поверхонь підлоги. Однак термін служби навіть найдорожчої плитки залежить від сили її фіксації на основі, матеріал якого не завжди стикається таким чином.

Розглянемо, як покласти керамічну плитку на дерев’яну підлогу – одне з таких «важких» основ, так як деревина та кераміка будь-якого виду значно різняться за фізичними характеристиками – твердості, щільності, деформативності тощо.D.

Крім того, конструкції з деревини змінюють їх лінійні розміри та конфігурацію під впливом не тільки тепла, але й вологи, що додатково ускладнює завдання високоякісної плитки, що лежить на дерев’яній основі.

покласти, плитка, дерева, підлогу

Коли існує потреба

Багато будівель старої будівлі передбачають наявність дерев’яних підлог. Крім того, під час будівництва будинків наступних категорій необхідно поставити кераміку на дерев’яну основу:

У всіх цих випадках дизайн будинку передбачає наявність дерев’яних підлог, тому при використанні керамічної плитки як оздоблювального матеріалу, то потрібно правильно покласти його.

Найголовніше питання в цьому випадку: чи можна класти плитку на дерев’яну підлогу. Укладання можливе, потрібно лише враховувати деякі особливості підстави. Основні приміщення в будинку, де потрібно поставити кераміку, є:

 • ванні кімнати;
 • приміщення ванної кімнати;
 • кухні;
 • холи;
 • коридори;
 • коридор;
 • Комплектуючі (наприклад, лава).

У всіх цих випадках найкращого варіанту, крім як покласти плитку своїми руками, не знайти. Оскільки саме цей матеріал, який має високу міцність, зносостійкість, вологість та простота очищення.

Як поставити керамічну плитку на дерев’яну підлогу

Дерев’яна підлога Це багатошаровий бутерброд, що був частково або повністю з пиломатеріалів. Лістинг всіх варіантів на його тему буде надмірно довгою, розглянемо лише часто зустрічаються типи. Для здійснення роботи над будівництвом підлог дерева, господарі в основному отримують:

 • Лише відставання залишилося після демонтажу зовнішньої половини і пошкодженого субстрату;
 • Підлоги з вологостійкої фанери, листи OSP або ДСП, звичайно, з відставанням під ним;
 • Moody Floor у хорошому стані, т.е. Не нове (!), але слабко носиться відкритий дизайн.

Від стану підлоги, кількість ремонтних операцій залежить від основи “спадщини”, а не вибір схеми домовленості. Т.До. Процес кріплення керамічних компонентів до будь-якого типу поверхні виконується відповідно до стандартного алгоритму, всі відмінності для підготовки.

У будь-якому випадку необхідно буде створити рівну, довговічну та відносно статичну основу, придатну для стилізації кераміки. Подумайте, як.

Перший спосіб: сухе вирівнювання

Найпоширеніший і технологічний розумний метод вирівнювання підлог. У той же час утворення відносно стабільного чернетного шару з вологостійкої фанери або аналогічного листового матеріалу, придатного для укладання зовнішнього покриття. Для здійснення сухого вирівнювання є багато різних методів, таких як:

 • Готові набори регульованих підлог з гвинтовими пластиковими опорами, завдяки якій встановити відставання або негайно фанерні аркуші можуть бути в межах годин;
 • Незалежна конструкція системи відставання або точки підтримує на вершині “сильних” дошці з подальшою укладанням листового матеріалу;
 • Підлоги дубліката шару фанату на існуючу фанерну підкладку;
 • кріплення розрізаної на чверті фанери, ГКЛВ, OSB саморізами безпосередньо до вирівняних мостин.

Зрозуміло, що остаточний інсульт сухого препарату буде ДСП, фанером або аналог, завдяки якому може бути виконана укладання плиток на дерев’яній підлозі.

Листові продукти пресування шпону або деревних відходів не можна визнати абсолютно не схильними до лінійних зрушень. Правда, еквівалентні дерев’яними агломатами, вони не показують. Однак для кріплення плитки поверхні вирівнювальних листів необхідно придбати поліуретановий двокомпонентний адгезійний склад, що характеризується еластичністю, а не звичайною плиткою.

Перед фіксацією керамічних елементів створене фанерний покриття шліфування вздовж швів. Жарти між елементами заповнюються герметиком або придбаними для майбутного робочого клею, поверхня обробляється сумісним грунтовим просоченням.

До плюсів сухих способів створення субстрату:

 • Можливість збільшення ізоляційних якостей шляхом укладання ізоляції: пінопласт, мінваті, наповнення глини між відставанням;
 • Мінімальне навантаження на дерев’яні підлоги, не відрізняється від міцності залізобетону;
 • Швидкість продуктивності, відсутність технологічних перерв, помітно “затягування” ремонту.

Там. Сухе вирівнювання обов’язково “Їжте” частину висоти стелі. Там буде крапля між децитованою та непотрібною частиною підлоги, яка доведеться прикрасити під кроком або невеликим порігом.

Зауважте, що на правилах будівництва підлоги в гігієнічних кімнатах необхідно провести принаймні пару см, щоб вода в надзвичайних ситуаціях або випадкові витоки не носить підлоги в сусідніх кімнатах. Отже, якщо після сухого вирівнювання, до якої слід додати товщина керамічного покриття, поверхня буде суттєво високою над навколишнім підлогою, використання сухих технологій небажана.

Цілком можливо, що ви будете зацікавлені в детальному посібнику для покладання керамічної плитки до підлоги, яку ви можете прочитати тут: HTTPS: // Pol-Master.com / Pol-pokritiya / Plitka / rukovodstvo-po-ukladke-kafelya-na-pol.html.

Спосіб другого: “мокрий” стяжки

Або легка версія традиційного типу вирівнювання. Потрібна заповнення стяжки в легкій формі, оскільки несуча здатність деревини не вистачає для пристрою повноцінного шару вирівнювання. Існує ще певна особливість: стяжки на дерев’яних підлогах повинна бути відрізана, як з основної основи, так і з стін. Т.Е. Необхідно організувати його за типом плаваючого підлоги з деформаційним розрив навколо периметру та навколо перетинання перекриття комунікацій.

Завдяки використанню плаваючої схеми, дерев’яні елементи підлоги зможуть рухатися, скільки вони задовольнять себе, а кераміка з монолітним препаратом буде розташована нерухомим.

Стандартна товста скредована наливається на дерев’яну підлогу, розглядається 3 см. Збільшити потужність небажана, тому що в той же час вага збільшиться. Вирізати або не варто, інакше це буде досить надійним. Невеликі відхилення з обох сторін допускаються.

Процес наповнення стяжки на дерев’яну підлогу за кроками:

 • Павло розібраний до деревини для докладної діагностики. Усі дерев’яні складові підлоги, що викликають найменший сумнів у надійності, демонтуємо, замінюємо аналогами. Якщо між відставанням більше 50 см, ми підвищуємо систему, встановивши додатковий бар. Між кінцями відставання та стінами структури повинна бути розрив 1 см. Всі частини підлоги обов’язково обробляються антисептичним просоченням до спини.
 • Конструювальна підлога під майбутнім заповненням. Старі дошки підходять, товсті 4 см, якщо вони підходять для подальшої роботи. Матеріал футболки не потрібно валятися. Між дошками необхідно залишити близько 1 см для вентиляції. Аналогічним чином, ми виконуємо необрізу, у разі заміни зношеної половини. Якщо дошки укладені щільно, то в підлозі доведеться свердлювати отвори.
 • До дощок у своїй місцях, квартали квартатової вологостійкої фанеї товщиною щонайменше 12 мм або інших пластин з екструдованих деревообробних відходів. Елементи розташовані за принципом цегельної кладки, прикріплені оцинковані самореклама після 20 см. Cruciform Pile не повинно бути. Між листами обов’язково є прогалини приблизно 3 мм.
 • Вбудована підлога перекривається гідроізоляція. Краще використовувати бітум або парафіновий папір, пергамент або пергамін. Не заборонено товстим поліетиленом. Для утворення монолітного ізоляційного килима, рулонні матеріали складаються з клеями та кріпленим скотчем. На периметрі потрібно створити щось тип портів зі стіною на стіні 10 см. Їх для зручності теж кріпимо шматочками скотчу до стін.
 • Уздовж стін ми робимо демпферну стрічку, товщину 0,8-1,0 см, шириною 10 см, ми одягаємо рукава на трубках.
 • Заповніть стягу з фабричною сумішшю або домашньою вирівнюючою композицією. Для його підготовки, 2 шматки просіяного та промитого грубого піску, рідке скло в тій же кількості. Вам потрібно створити домашню суміш з однією частиною води без біогенного та техногенного забруднення.
READ  Як зробити тротуарну плитку із пластикових пляшок

Як тільки затоплений шар замерзає, плитка на дерев’яній підлозі може бути закладена незалежною підготовкою, створеною на вершині.

Як покласти плитку на дерев’яній підлозі

При виконанні облицювальної роботи будь-яких приміщень з плиткою необхідно покласти не тільки цілу плитку, але і їх частини. У той же час виникає питання, як вирізати плитку так, щоб кромки були отримані навіть. Про спеціальні інструменти, за допомогою яких це можна зробити, розповімо в матеріалі: https://pol-master.COM / Pokritiya / Plitka / Kak-Rezat-Kafel.html.

Метод три: Експрес-опція

Це кріпиться до сімейного підлоги вологостійких сухожильних листів з двокомпонентним поліуретановим клеєм, пружна структура якої не порушується з деревних рухів.

покласти, плитка, дерева, підлогу

Попередній момент повинен провести перегляд проектування та ремонту, якщо він має потребу. Для того, щоб збільшити жорсткість GKVL-статтю, ви можете покласти у двох шарах, так що шви верхнього ряду не збігаються з швами нижнього.

Сушіння гіпсокартону під плиткою побудована за аналогією з попередніми плаваючими схемами передач, згідно з якими виробничим очищенням слід залишити периметр. Суглоби заповнені герметиком, потім ціла область настільки земля з універсальним праймером.

Залишившись навколо температури периметру після покладання зовнішнього покриття та обрізання надлишкової ізоляції рекомендують заповнити герметик і закрити на верхній частині плінтуса. Це необхідно для того, щоб зробити воду при виконанні мокрого очищення, він не копіював там і не псує будівельні матеріали.

 • Грубі підлоги повинні бути в змозі гідроінструювати. Щоб захистити від вологи у цьому випадку, найкраще підходить гідроізоляція бітуму. На відміну від різних полімерних плівок, водно-репелентну композицію цього типу застосовується у рідкій формі і проникає у верхній шари деревини. Завдяки цьому методу обробки можна не тільки захистити дерев’яну основу від різних витоків, але також запобігає появі грибів.
 • Якщо клей у вигляді сухої суміші буде використовуватися для покладання плитки, то сушіння листів повинні бути глибоким проникненням грунту (наприклад, грунту, зроблене артизаном). Оскільки цементносодержащие клеї виведені до бажаної консистенції з водою, у нас є один негативний фактор: вбудований у структуру сушильної пластини, волога змінює лінійні характеристики ГВЛ. через набряк матеріалу, його розміри є вирощування, а після випарювання рідини зменшується. Ці кроки можуть призвести до розтріскування міжрічних швів, а в деяких випадках. і пошкодження керамічної плитки. Тонкий шар праймера просто служить бар’єром, який не дає вологи, щоб поглинути в GWL. Якщо ви вирішите використовувати готовий двокомпонентний епокси-поліуретановий склад, то додаткова обробка не буде потрібна.
 • Покращити технічні характеристики навіть найбільш недорогим клеєм для плитки за допомогою латексних добавок, наприклад, марки LaTexcol.m з виробника Litokol. Пластифікатор підходить для будь-яких сполук на цементній основі і дозволяє збільшити їх еластичність, міцність та водостійкість.

Багато питань наших читачів стосується розташування теплого поверху. Якщо треба монтувати його на верхній частині дерев’яного і закрити на вершині керамічної плитки, то прийти наступним чином. GVL захищений водонепроникним плівкою, на верхній частині якого будівельна сітка поміщається з клітиною 100100 мм. До останньої кріплять труби опалення підлоги, виконують мокру стяжку товщиною не менше 3 см і укладають керамічну плитку. При монтажі електричної системи теплої підлоги типу від бетонної стяжки можна відмовитись – у цьому випадку кабель впроваджується в шар плиткового клею. Що стосується вимоги, за якою підлога в санітарно-гігієнічних приміщеннях повинна бути нижче рівня інших кімнат, то в наш час його можна вважати невідповідним. Використовуючи систему попередження про витоку, яка автоматично перекривається водопостачання під час змочування датчиків, запущених на підлозі, ви можете зменшити ризик затоплення до мінімуму.

Три способи приготування пристрою є лише натяком, що вимагає вишуканості, з урахуванням технічної специфіки об’єкта. Варіанти будівництва своєрідного стаціонарного “лотка” над вільно рухається дерев’яною основою набагато більше. Важливо розглянути принцип: жорсткий субстрат не повинен знищити підлогу та навпаки, черне підлогу не повинно знищити стяжки з плиткою, прикріпленим до нього.

Процес обробки

Технологія укладання таблиці на дерев’яній базі практично не відрізняється від роботи з бетонною підлогою. Основні етапи:

Підготувати особливий клей для кераміки, рідких нігтів або цементного розчину.

Як підготувати дерев’яну підлогу перед укладанням плитки

Замочити у водній плиті протягом декількох хвилин. Ця процедура необхідна для кращого захоплення адгезивної композиції з плитками.

Почати обробку невеликих ділянок підлоги в одному напрямку, використовуючи шпатель зубного болю. Необхідно стежити за рівністю шару клею, що наноситься. Якщо ви відразу протікаєте, композиція може висихати.

Застосовуйте штраф на кераміку, приготовлену клею композицію, покладіть квадратні плитки, паралельні стінкам ванної кімнати.

READ  Як поставити ламінат на дерев'яну підлогу

Холодна кераміка з гумовим наконечником з гумовим наконечником, перевірка точності розташування за допомогою рівня.

Вставити спеціальний міжшовний хрестик для отримання ідеально рівних швів між квадратами плитки.

Аналогічним чином встановіть другу квадрат кераміки. При формуванні серії завжди потрібно використовувати рівень.

Увага! У ванній кімнаті або ванні всі роботи виконуються невеликими територіями, оскільки в більшості випадків розміри цих приміщень невеликі. Як ви можете вибрати будь-який: від центру кімнати або в порядку перевірки. У другому випадку плитка повинна бути закладена рядами, рухаючись до дверей.

При кладці плитки в приміщеннях з високим рівнем вологості, вам потрібно купити спеціальний клей, стійкий до вологи та відрізняється високою якістю. Економія в цьому випадку призведе до найбільш небажаних наслідків. Якщо планується покласти кераміку на кухні в квартирі, найкраще почати роботу з самого краю або саме з центрального сайту. У другому випадку, для зручності, вся кімната візуально ділиться на чотири секції. Кожна зона розробляється окремо. Практичні для ванної кімнати або кухні, щоб використовувати спеціальний праймер, який захистить поверхню від плям.

Після заповнення швів потрібно почекати близько години і протріть готову підлогу сухого шматка тканини, щоб позбутися від розлучень і пилу. Мокра очищення допускається лише через день. З відповідальним підходом до роботи та ретельного виконання всіх основних кроків, покриття буде надійним і довговічним. Алгоритм для монтажної плитки на дерев’яній підлозі не складний, головне. Дотримуйтесь основних керівних принципів та використання якісних матеріалів для роботи.

Третій випадок: Змініть дерево на стягу

Цей варіант є найдорожчим як з точки зору фінансових інвестицій та часу. Отже, спочатку слід видалити старе дерев’яне покриття. Всі суглоби стелі та стін повинні бути точно пов’язані з цементним розчином. Після цього розміщується простір, покласти маяки, а грунтовка бетону виконується. Перед початком маяка, простір наливають бетон. Якщо стяжка отримана занадто високою, то ви можете залити шар глини. Висихає отриману свердловину близько трьох днів. Далі вона повинна бути колюче. А потім ви можете почати покласти плитку.

Процес покладання крок за кроком

 • За допомогою живописних мережитків, побити рівень навколо периметру і розділити кімнату по діагоналі на чотири сегменти.
 • Ми готуємо адгезивну суміш, добре дотримуючись інструкцій виробника та невеликих кількостей (близько 1 м² підлоги).
 • Ми застосовуємо розчин з використанням зубчастого шпателя і рівномірно розподіляють поверхню, рівну ділянці однієї. дві плитки.

Укладання плитки на дерев’яній основі

Важливий! Виправити всі недоліки не можуть бути заморожені під час клею, тому у вас завжди буде час налаштувати. Будь-яке забруднення від плитки акуратно знімається негайно. тоді вона буде робити набагато складніше.

Тепер ви знаєте, що покласти черепичну обкладинку на дерев’яному підлозі. завдання зроблено, але це варто в грі свічки. вирішити тільки ви.

Підготовка сухого поверхні

Дуже популярний і загальний метод, що має багато переваг у порівнянні з методом, в якому проводиться стяжка, кон’югати з роботою та в тій же брудній роботі. Тому багато професіоналів та просто домашніх майстрів вважають за краще це метод підготовки фундаменту.

Плитка в цьому випадку складається на Faneur або ДСП. Для того, щоб надати жорсткість побудованої структури, Faneur повинен використовуватися не тонше, ніж 22 мм при установці його на черзі, а у випадку встановлення безпосередньо до відставання товщиною доводять до 30 мм.

Схема укладання кафе на дерев’яній підлозі

Ми висвітлюємо деякі моменти, які потрібно звернути увагу на:

 • Щоб видалити внутрішню напругу, Faneur повинен бути вирізати на чотири квадрати.
 • При кладці фанери до відставання, відстань між ними не повинна перевищувати 40 см. Якщо прогалини більші, то потрібний пристрій. В іншому випадку фанера буде годуватися, яка призведе до незамінного руйнування поверхні плитки.
 • Заготовки фанери повинні бути розміщені на чорному підлозі в перевірці.
 • Кріплення до основи потрібна досить часто за допомогою деревних гвинтів.
 • Під час встановлення він повинен постійно контролювати горизонтальність поверхні, щоб згодом, гладко і без проблем покласти плитку.

Якщо у вас немає матеріалу при наявності необхідного матеріалу, то в цьому випадку може бути можливим використовувати витончене файн, але в той же час покласти його у два шари, склеєні разом і додатково пов’язані самостійно.

Не забувайте контролювати, щоб шви різних шарів не співпадали між собою, а також слідкуйте за наявністю зазору між окремими листами для забезпечення руху матеріалу при температурному розширенні.

Ширина такого розриву повинна бути 2-3 мм. Між стінкою та відповідним дизайном, по всьому периметру, кліренс повинен бути 10-12 мм. Згодом він закритий монтуванням піни або герметика і закривається плінтусом.

Професійні плитки довго викладені плитки на вентилятор

Перед тим, як зіткнутися з основою кераміки, вам потрібно приготувати фанеру ретельно очистити його від бруду, а потім подрібнити. Після цього, нарешті очищаючи фанатор від пилу мокрим губкою. Потім застосовується основа, обробляється антисептичними композиціями, застосовується водовідштовхувальні праймери та гідроізоляційний шар. Далі на передній частині основи прикріплена живописна сітка. Ця подія значно покращить рукоятку кераміки з основним матеріалом. Далі застосовуються кілька шарів грунтовки, які, крім адгезії, дасть проектну додаткову гідроізоляцію.

Чи можна покласти плитку на дерев’яній підлозі

При поєднанні керамічного покриття та деревини, вологостійка фанера або інші деревні матеріали виникають ряд проблем, зокрема:

 • Наприклад, різні показники теплопровідності, наприклад, дерево зберігає тепло в порівнянні з кафетром;
 • Укладання плитки на дерев’яній підлозі в будинку може спричинити гниття основи, що пов’язано з здатністю дерева “дихати” (пройти повітря), а кераміку, навпаки, не показує подібні властивості, це означає що процес руйнування деревини може розпочатися з процесу. Покриття, оскільки підлога втратить статичного;
 • Тривалість роботи дерев’яної структури набагато менше, ніж плитка, завдяки цьому, термін служби підлоги зменшується;
 • Деревина підлягає лінійному розширенню, що є ще одним фактором, що сприяє руйнуванню бази, оскільки, якщо розрізані платники змінюються, втрачають форму, разом з ними вирізняється цілісність плитки підлоги, оскільки цей тип матеріалу є більш схильний до появи тріщин під впливом розриву;
 • Ще одним фактором, який свідчить про несумісність керамічних та дерев’яних матеріалів, є необхідність облаштування статичної чорнової основи, завдяки чому надається можливість уникнути виникнення всіх вищенаведених наслідків.
READ  Електрична телена підлога під плитку без стяжки

Якщо з якоїсь причини лише дерево розглядається як матеріал для підлоги підлоги у приватному будинку та плитку для облицювання, така комбінація допустима для використання. Однак у цьому випадку необхідно забезпечити відповідні умови, щоб уникнути прояву дефектів та приділити особливу увагу міцності основи.

Отже, при виборі матеріалу (дерева або ДСП) його якість перевіряється. На дошках не повинно бути гниття, вузли. Виберіть лише рівні бар. В результаті кладки можна уникнути появи черепицею. При правильному монтажі основи слід забезпечити достатній рівень його статичності.

Крім того, можна зменшити інтенсивність негативного прояву різниці в показниках лінійного розширення матеріалів. Бажаний результат досягається за допомогою властивостей адгезивної композиції.

Якщо ви правильно поставите плитку підлоги, застосовуючи клей, що містить полімерні добавки, ви можете зробити без стяжку.

У приватному будинку є вентиляція важлива, яка дозволяє нерівномірно циркулювати без затримок. Порушення цього процесу тягне за собою появу вогкості. Якщо гідроізоляція недостатньо недостатньо зроблена, дерево незабаром буде знищена через процес розвитку гниття. Зменшити ризик цього явища, допоможе високоякісному захисту вологи. Якщо всі ці рекомендації врахувати, то кахельне або керамічне облицювання прослужить довго.

Покладання плитки на дерев’яну підлогу

За останні роки доступність такого оздоблювального матеріалу як керамічна плитка виросла в кілька разів. Величезний діапазон облицювальних колекцій кераміки дозволяє вам майже будь-кого купувати плитку для фіксації підлоги. І не дивно, що багато власників, так зване вторинне житло, у ремонті, воліють використовувати керамічну плитку. Але, як правило, більшість з них стикаються з проблемою укладання плиток на дерев’яній підлозі. Якщо технологія прокладання фаорового матеріалу на бетонній основі вже давно розроблена і не представляє труднощів, то у випадку дерев’яних підлог. не все так просто. У цій статті ми поговоримо про підготовку дерев’яної підлоги під кладкою керамічної плитки, ми спробуємо розкрити всі нюанси процесу.

Як покласти плитку на дерев’яну підлогу

Буквально з перших ліній, ви хочете підкреслити вашу увагу на те, що укладання плитки на дерев’яну підлогу та на дерев’яну поверхню, це не те ж саме! На відміну від облицювання плитки стін з дерева, ситуація набагато складніше. Отже, у вас є стара дерев’яна підлога та велике бажання відобразити зовнішнє покриття. Початок випливає з обстеження поверхні. Залежно від проведення аудиту, способи одержання дерев’яної підлоги під плиткою можуть йти в два напрямки.

Якщо підлоги скрині і штовхнули, процес підготовки дерев’яної підлоги під фаоровим посудом є наступним чином. Верхній шар і субстрат (органічні листи, лінолеум і т. Д.) Видалити, дошки акуратно розбираються з нігтям. Далі голі відставання встановлюються з точки зору рівня, строго горизонтально. Він тільки виставлений, до бетону, що перекриваються їх не потрібно. Якщо це неможливо підняти або опустити це можливо, то дошки захоплюються для її вирівнювання, що пізніше буде закладено проектом підлоги. Для того, щоб збільшити експлуатаційний період підлоги, відставання та графічний шар обробляються спеціальними антисептичними просоченнями, які уповільнюють процес гниття дерева та захищають його від паразитів. Після сушіння просочення, керамзит покривається між відставанням до верхнього рівня дошки, потім дошка “Блекни”, з кліренсом, 5-10 см. Зверху на черзі підлогу, пар або гідроізоляція: бітум, пергамент, парафінований папір або поліетилен. Тоді вам потрібно зробити саму базу, для якої, на фінішній стадії, порцелянова плитка складається.

Є кілька способів підготувати заснування дерев’яної підлоги під кладкою плитки:

 • Перший. це традиційна стяжка, тільки тонша і легка вага. Над гідроізоляцією, металева сітка поширюється, яка через невеликі рівномірні сайти встановлюються з самолюбством до грубого напівфабрикату. Рівень води лазерного рівня боровся з горизонтальної лінії по всьому периметру кімнати. По ній виставляється рівень майбутньої статі, далі на відстані приблизно 90-100 см один від одного і близько 10 см від стін виставляються маяки, і заливається цементне стягування завтовшки не більше 3 см. Як стяжка можна скористатися сумішшю, що самовирівнюється. Після висихання стяжки можна покласти плитку на дерев’яну підлогу.
 • Другий. так звана суха стяжка, що стає все більш популярною. Цей метод не поступається конкретним, але на відміну від нього сухого стягу важить набагато менше і не дає матеріального навантаження на дерев’яні конструкції. Перед тим, як покласти плитку на дерев’яну підлогу, губи вологостійкої гіпсокартону (г штампом), листи сухого волокна (GWL) або цементно-чіп-плит (CSP) закладені на гідроізоляцію. Пластини укладаються в декількох шарах. Краще вибирати аркушів гіпсових волокон, які виготовляються на напівсухого пресуванні гіпсового порошку та вторинних целюлозних волокон, мають покращені характеристики тепла та звукоізоляції, а також через спеціальне гідрофобне просочення. GWL можна використовувати у приміщенні високої вологості. Вони є пластиковими та сильнішими гіпсокартонами, а в порівнянні з цементно-чіпстонами є важливими і дешевшими.

Листи закручені до грубої основи з самонарізаючими гвинтами. Переконайтеся, що суглоби GWL розташовані над дошками, а не над слотами між ними, інакше причину не буде довговічно. Шви між листами відбираються спеціальним клеєм для GVL або GKL. У деяких випадках достатньо одного шару сушіння листів, але якщо ви сумніваєтеся в жорсткістю підлоги, то краще не жадібність і покласти другий шар.

На додаток до вищезгаданих методів можна зміцнити основу без стягування. за допомогою клею CS: GO на основі рідкого скла або двокомпонентного поліуретанового клею. Коли клей висихає, на поверхні чергового підлоги утворюється плівка з пружною гідроізоляцією. За словами виробників, такі сполуки здатні захищати плитку від розтріскування з природною усадкою дерев’яної основи. Наскільки надійний такий метод — важко судити. Ми рекомендуємо вибрати жорстку та довговічну базу. Поліуретановими складами слід скористатися тільки тоді, коли по-іншому підготувати чорнову підлогу неможливо або потрібно облицювати кахельною плиткою дерев’яну підлогу на незначній ділянці.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS