Статті

Як побудувати теплицю з кадрів зробити це самостійно

Віконні рамки як парниковий матеріал: плюси і мінуси

Старі вікна прекрасно пропускають світло, що це необхідно для рослин, а також мають високий рівень сили, тому теплиця з них зможе протистояти будь-якому атмосферному опаді.

Дерево є міцним і стабільним матеріалом, який ідеально підходить для пристрою теплиць. І якщо нові дерев’яні конструкції дуже дорогі, то теплиці старих непотрібних віконних кадрів коштуватимуть у пристойному копійку.

Старі вікна Рамки для будівництва теплиць

Переваги теплиць із старих вікон велика кількість:

 • Всі вікна та вікна відкриті, що забезпечує постійну вентиляцію повітря;
 • Дозволяють побудувати стаціонарну невибірку або складну структуру за короткий час;
 • Ви можете вирощувати овочі, фрукти та квіти цілий рік;
 • Має відмінну теплоізоляційні якості;
 • Дозволяє поставити в кімнату штучне освітлення та нагрівання.

Недоліком можна назвати лише тим, що це часто дуже важко знайти достатню кількість тих самих кадрів для дизайну, щоб бути гладкою та естетично привабливою.

Складність відбору збільшує час будівництва теплиць.

Велика кількість віконних кадрів може служити хорошим матеріалом для створення теплиць. Для цього найкраще використовувати ті ж елементи, але ви можете їх об’єднати. Основною особливістю такого матеріалу є відсутність великих фінансових витрат на будівництво теплиці. Старі кадри отримують нову заявку.

Дерев’яні рамки з стеблами часто використовують дерев’яні кадри, щоб створити велику теплицю. Можна використовувати пластикові вироби, але в будь-якому випадку всі елементи повинні бути ретельно виправлені. Основні структурні частини представлені у вигляді стін, дахів, фундаментів, дверей та сил. При створенні структури з будь-яких віконних кадрів необхідно враховувати наявність цих елементів, оскільки вони роблять парниковий зручний, надійний і забезпечують хороші умови для розвитку садових культур.

Теплиця з кадрів може виглядати дуже сучасно

Така теплиця є будівництвом металевих профілів або полікарбонату. У порівнянні з іншими подібними матеріалами, кадр має ряд переваг:

 • наявність та різноманітність елементів;
 • Практичність та зручність при установці;
 • хороша теплоємність;
 • Висока якість освітлення всередині теплиці;
 • Сила і довговічність.

Така теплиця є надійним будівництвом для вирощування рослин, але має деякі мінуси. Віконні кадри вимагають ретельної підготовки, тому що атмосфера залежить від теплиці. Матеріал має особливе значення, оскільки кожна структура має комплекс властивостей. А також віконні кадри потребують належної установки, вимагати певного догляду під час роботи. Перш ніж створювати теплицю, важливо обчислити кількість матеріалу та вибрати елементи за розміром.

Як зробити теплицю з віконних кадрів з власними руками швидко і легко – крок за кроком

Після ремонту будинку власники залишаються непотрібними старими вікнами. Деякі люди поспішають кинути їх, інші знаходять раціональне використання продуктів.

Одним з прийнятних варіантів є побудова теплиці на ділянці існуючих предметів. Подумайте, як зробити теплицю з старих віконних кадрів з власними руками, які нюанси повинні враховувати, і які переваги вона володіє.

READ  Що чистити кран від вапна

Підготовчі заходи

Перш ніж урахувати, як побудувати теплицю, вам потрібно скласти малюнок, виконувати деякі розрахунки. Це зробить дизайн не тільки бюджету, але й зручним у експлуатації. У процесі створення малюнка необхідно розглянути такі параметри:

 • Висота дизайну повинна бути такою, що всередині можна було б вільно рухатися, т.E близько 180 см;
 • Ширина вибирається на основі передбачуваної кількості ліжок;
 • Довжина визначається розміром сайту, але найчастіше вибирається 6 м.

Попередні розрахунки

Часто виробництво теплиці визначається кількістю матеріалів. Тому спочатку потрібно з’ясувати, скільки кадрів на складі, напишіть їх розмір. Бажано, щоб вони були однаковими розмірами. Таким чином, установка буде набагато простіше і не потребує додаткової відповідності висотою.

Потім перейдіть до складання схеми, на якому буде зібрано дизайн. Він зображує розмір і розташування кадрів, дверей та сил. Відповідно до попередніх розрахунків, можна буде зрозуміти, які розміри зможуть побудувати дизайн та, при необхідності, виконувати коригування.

Вибираючи місце

Правильність вибору розділу під теплиці впливає на його нагрівання, освітлення, темпи розвитку рослин. Тому увага повинна бути приділена таким параметрам:

 • гарне освітлення;
 • відсутність проектів;
 • Орієнтація зі сходу на захід;
 • здатність узагальнити електроенергію;
 • Наявність сусіднього джерела води.

Підготовка оперативної пам’яті

 • демонтажні петлі, шапінг, штрихи;
 • видалити скло;
 • Скористаючись паяльною лампою, зніміть стару фарбу;
 • Очистити матеріал;
 • пальто з антисептиком;
 • фарба;
 • Покласти скло на герметик.

[Попередження] Підготовка кадрів дозволяє розширити свій термін служби та зробити дизайн більш запечатаним.[/ alert]

При використанні для каркасних дерев’яних барів вони також покриті антисептичними засобами.

Теплиця з віконних кадрів робить це самостійно – опція бюджету

Багато хто з вас вже перейшов до пластикових вікон і знають, що старі дерев’яні кадри залишаються після зсуву Windows. Найчастіше вони викидають, іноді будуть вжиті в гараж або до котеджу (де вони просто пилу) або вікна приймають пластикові вікна.

Мені шкода, я не запитував, чому вони були встановлені в свій час, але ось цікавий приклад використання старих вікон – це домашня теплиця з віконних кадрів з власними руками. Хоча перед тим, як ви йдете до цієї авантури, зверніть увагу на просту і дешеву версію теплиць пластикових труб. Звичайно, без необхідної кількості віконних кадрів, теплиця не слід приймати. Де взяти відсутній номер Windows, не можна було запропонувати, хоча, коли вам потрібен тесляр, ви можете зробити себе, якщо ви не чайник. Або відсутні розділи для закриття полікарбонатних листів.

Як і з будівництвом будь-якої теплиці, перш за все вибирає місце розташування, вона не повинна бути в тіні будинку або дерев, а орієнтація повинна бути з півночі на південь.

Фундамент

Без фундаменту, теплиця з віконних кадрів швидко обертається, і тому бар’єр необхідний від сирої землі та частого зрошення. Так, і висота віконних кадрів становить близько 1500 мм, тому фундамент зробить його трохи вище. Якщо вам потрібна теплиця з віконних кадрів без фундаменту, то ви можете використовувати Rubbank замість бетону, а засипання піску або глини на вершині. Кожен з шарів ретельно tamper. Віконні рами досить важкі, і тому варто покласти цегли на кутах. І все одно. Без фундаменту дерево витягне воду з грунту, і додати до цього частого поливу до теплиць – всі умови для швидкого гниття.

READ  Які радіатори краще для центрального опалення

Для бази вам не потрібна глибока і сильна фундамент, буде достатньо типу стрічки.

 • Копати траншею глибини 30 см навколо периметру майбутньої теплиці.
 • Якщо ви хочете зробити парницю над фундацією, то встановіть опалубка, на висоту не більше 40 см.
 • Цементна суміш у наступних пропорціях: цемент, подрібнений камінь, пісок (1: 2: 2), перемішайте та додайте воду. Ви можете викласти цегли.
 • Для гідроізоляції віконних кадрів на верхній частині фундаменту рубероїда або, якщо це не, щільна плівка.

Кріплення віконних кадрів

До монтажу Windows ми видаляємо всі петлі і ручки від них. Якщо фарба розбилася з старості – відірвайте, якщо дерево видно – ми продовжуємо антисептиком і фарбою. Залежно від способу кріплення віконних кадрів до теплиці, іноді варто видалити скло, особливо якщо ви збираєтеся забити з молотком. Другий етап у будівництві теплиць з віконних кадрів – кріплення віконних кадрів. Методи дещо, ви навіть можете показати суміш і завдати по-своєму. При викладанні фундаменту теплиць з старих віконних кадрів можна негайно визначити кут або профілі як кадр. І після виправлення віконних кадрів.

Якщо фундамент не дозволяє, ви можете побудувати просту кадру дерев’яних барів (показано на фото) і закріпіть віконні кадри. Така дерев’яна рамка повинна мати верхнє і нижнє поперечне кріплення. Див.

Після закріплення віконних кадрів ми закриваємо всі тріщини з герметиком або монтажною піною, щоб уникнути чернеток.

Дах

 • Найпростіший і найдешевший варіант (ми все ще будуємо домашні теплиці з віконних кадрів економ-класу) – ми збиті з барами, підкріпленням ПВХ трубки (ви навіть можете вигнати) і затягнути плівку.
 • Якщо у вас є додаткові кадри, ви можете використовувати з даху. Найпростіший варіант полягає в тому, щоб покласти їх на бари під прямим кутом іполком (фото вище). Але такий варіант успішний до першого серйозного граду. У моєму регіоні він став досить регулярним явищем, що означає після сильного граду, вам доведеться змінити скло і очистити фрагменти з землі. Тобі це потрібно? Так, і кадр додає додаткову вагу всього дизайну.
 • Третій варіант – Зробіть дерев’яну рамку та обкладинку з фільмом. Варіант трохи складніше, а бари будуть потрібні. Але така дах є найбільш стійким, що означає теплицю з вікон, що носить довше. Приклад структури даху показана на фото, я думаю, не має сенсу описувати всі тонкощі.

Для тих, хто занадто лінивий, щоб читати, як побудувати теплицю з віконних кадрів, не краща якість.

Як ви можете бачити, немає нічого складного зробити теплицю з віконних кадрів, головне не забуває, що дерево швидко обертається від води, фарби та фундамент допоможуть вам захистити вас. Навіть легше зробити теплицю з віконних кадрів, але про це в окремій статті.

Переваги теплиць з віконних кадрів

Наявність теплиці покращить урожай. Особливо допомагає парницю в холодний весняний сезон, коли ще неможливо посадити рослини на відкритій землі. При посадці саджанців у теплицю, рослини почнуть швидко і розвиватися, а з прибутком першого тепла буде процвітати.

Більшість громадян замінюються старими дерев’яними віконними кадрами на сучасних пластикових вікон. Після заміни зі старих кадрів, як правило, позбутися. І марно, тому що не всі знають, як використовувати цей спожитий матеріал. Якщо є старі вікна, ви можете побудувати хорошу теплицю. Окуляри в цьому дизайні сприяють збереженню оптимального температурного режиму для вирощування різних видів рослинних культур. Використання дерев’яних кадрів дозволить зробити довговічну рамку, яка буде підтримувати дизайн протягом багатьох років.

READ  Як замінити картридж у змішувачі на кухні

Вікно вікна можуть бути використані для забезпечення вентиляції в теплиці. З їх допомогою ви також можете регулювати температуру. Будівництво теплиць не займає занадто багато часу. Це легкий процес, основна умова успіху, в якій – дотримання покроковим інструкцією.

Який розмір парникового розміру з віконних кадрів вибирає?

Перш за все, власник повинен визначити, які розміри він хоче побудувати теплицю з віконних кадрів з власними руками. Можливо, буде цілком достатньо, щоб організувати невелику портативну теплицю для очищення саджанців, або йому потрібна структура капіталу. Дуже багато буде залежати від цього вибору: вибір місця майбутнього будівництва, підготовка та ущільнення грунту, організація фундаменту та все так само. Але слід розуміти, що розміри такої будівлі будуть безпосередньо залежать від кількості доступних кадрів.

Порада: з обмеженою кількістю матеріалу, але бажання мати досить велику теплицю, вона може бути легко здійснена у формі розширення будівлі – пролив, будинку тощо.

Де почати будувати теплицю

Перш за все, необхідно оцінити кількість будівельних матеріалів, у нашому випадку це скляні кадри. Ескіз зразкового малювання теплиць, щоб визначити його дизайн. При вивченні області майбутньої теплиці необхідно визначити розташування його в країні. Виберіть сайт установки повинен бути таким, щоб стіни теплиці є не менше 2 метрів від найближчих місць.

Наступний підготовчий етап для будівництва теплиць стане збіркою необхідних інструментів та матеріалів. На додаток до самих скляних кадрів, вам знадобиться:

Можна використовувати додатковий інструмент та будівельні матеріали, все залежить від матеріального матеріалу, типу фундаменту, будівництва даху та інших умов.

“План швидкого будівництва”

 • Після збирання теплиці останній з кадрів закріплений для петлі до сусіднього лише з одного боку, то він буде служити двері.
 • Всі кадри повинні бути виготовлені з металевих куточків і тарілок.
 • У кутах, теплиці забиті в землю. Металеві кути забиті, а бар поміщений між теплицею та кутом, довжина якого становить 2,5 м. Це фокус для даху, який буде єдиним. Вертикальні смуги зверху зв’язані барами, між якими є мішок смуг 40×40 мм.
 • Два кадри встановлюються на передній частині, розрив між яким закріплений металевою пластиною.Теплиці роблять це самостійно з віконних кадрів – величезне поле для творчості. Ви можете поставити взагалі під кутом.
 • Любов даху покрита армованою плівкою, яка прикріплена за допомогою рейок і гвинтів. Аналогічним чином, додано плівку з боків і задньої частини теплиці.
 • Останній етап – спінення пострілу монтувальної піни, а двері можуть бути закриті нігтьовим або спінетом.

І тепер той факт, що, як правило, запит “теплиця з віконного відео” “не показує:

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS