Статті

Як побудувати теплицю протягом цілого року

Річні теплиці влітку та взимку

Зимова теплиця використовувала всі 12 місяців. У той же час власники не повинні виконувати сезонну роботу, готуються до весняної реабілітації грунту, займатися. Всі дії розтягуються протягом року і невидимими. Квадрат з одного року круглого парнику достатньо, щоб забезпечити сім свіжих продуктів і майже повністю відмовитися від заготовок (за бажанням).

Особливості літнього та зимового використання теплиць:

  • Освітлення. Літо, освітлюваність практично не потрібна – природне освітлення достатньо для нормального дозрівання.
  • Вентиляція. У теплу сезон він використовується Фрампуки: нахилені вікна з відкритим приводом у міру.
  • Підтримуючи бажану температуру. Опалення поворотів тільки під час замерзання.

Зимовий парник з руками для копійки (бізнес у селі)

В результаті, влітку, цілорічна теплиця перетворюється на норму, лише автоматична система зрошення постійно використовується з додаткового обладнання.

Будівництво каркасу

Далі, після того, як ми вирішили на систему опалення, перейдіть до рамки.Тут немає нічого складного. Якщо ви приймаєте пластмасовий або металевий кадр, то інструкція додається до нього. Якщо ви виберете дерев’яну рамку, ви отримаєте екологічне вирощування та побудувати з власним парником для зимового вирощування з власними руками. Правда, у цьому випадку деякі деталі повинні бути періодично змінені на нові, оскільки дерево обертається і приходять у погану.

Як побудувати теплицю: Економічний варіант

Ви вірите, що ви можете побудувати подібну теплицю самостійно? Найдешевша теплиця з вашими руками може бути побудована з різних матеріалів подруги. Дослідіть теорію створення дизайну та вирішувати найбільш прийнятний варіант для себе.

Найдешевший теплиць з вашими руками: що робити

Для побудови функціональної та доступної парникової, залишки будівельних матеріалів потребують. Вони можуть бути як нові, так і колишні заявки. Наприклад, парниковий кадр легко створювати з віконних кадрів, які залишилися в гаражі після встановлення металопластикових вікон у будинку. Пластмасові сантехнічні труби також будуть хорошим вибором. Що стосується покриття, то є альтернативні матеріали, які легко замінюються полікарбонатом та склом. Але перші речі.

Роздумуючи, як зробити невелику теплицю з вашими руками, подивіться на викуп, що у вас є на складі. Щоб зрозуміти, чи підходить вона, об’єктивно ціную його властивості:

Незважаючи на позитивні особливості конкретного матеріалу, серед них немає ідеалу. Ви можете вибрати тільки опцію, який найбільше захоплюється рамою кадру. Наприклад:

Кожен з запропонованих варіантів має свої переваги та недоліки. Вони важливі для врахування в період створення майбутньої парникової схеми. Можна виділити наступні функції:

Тунельний парник легко побудований з пластикових труб. Однак такий корпус не має сильної вітрової стійкості та жорсткості. Тому теплиця з цього матеріалу може бути встановлена ​​лише в тихому місці.

Металеві профілі з компетентним послідовністю – надійний варіант. Але важливо регулярно покрити їх антикорозією.

READ  Сарай з односторонньою дахом з власними руками

Найбільш доступним матеріалом для садівників є дерево. Але що вона служила довгий час, треба регулярно впоратися з антисептиком.

Будівництво теплиці з власними руками може бути з побутових предметів. Вживані матеріали не можуть похвалитися довгим терміном служби. Однак це відмінний варіант, якщо вам потрібно побудувати тепличну економіку.

Якщо ми говоримо про наявні матеріали, садівники часто купують плівку або будь-який тип покриття спостерігачів – “Lutrasil”, “Spanbond”, “Agricspan”.

Якщо ви думаєте, як зробити просту теплицю з власними руками, полікарбонат буде відмінним. Але якщо немає грошей для високоякісного листового пластику, вам не потрібно купувати дешево. Він не має захисту від сонячної радіації, тому після першого сезону є такий полікарбонат.

Виробники пропонують різні типи плівкового покриття:

Оптимальна теплиця з власними руками – це конструкція з надійним пристрасним покриттям. Див. Для упаковки плівки була вартість SIK (захист від інфрачервоного випромінювання).

Ви можете вибрати нетканий полотно. Вони задоволені відмінними теплоізоляційними характеристиками і чудово вентильованими. Однак таке покриття не підходить для стаціонарних теплиць.

Якщо ви думаєте про те, як побудувати теплицю, важливо вибрати правильне місце для майбутніх об’єктів. Визначити, де розташована північна сторона побутової ділянки, де – південь; Чи є плоска місце; де ви будете приймати воду для поливу; Чи можна захистити теплицю від проектів; Чи є кілька будівель або дерев, які можуть відтінити будівельний майданчик теплиці.

Річний круглий змішаний тип Greenhouse: Будівельні стадії

Вирощувати овочеві культури цілий рік, ви також можете побудувати теплицю змішаного типу, тобто теплиця, яка має стіни з піноблоків, а дах прозорий (скло або пінопласт). Як згадувалося раніше, полікарбонат набагато зручніший, тому що легше працювати з ним.

Зростання в теплиці хороша, але … Перш за все, необхідно побудувати фундамент. Дуже правильний варіант – це фонд стрічки, який йде на землю на 50 см. Перш ніж почати побудувати теплицю, потрібно дати основу, щоб витримати принаймні 3 місяці, щоб уникнути поселення разом з готовою тепливою.

Після цього періоду ви можете побудувати пінові стіни. Висота вони повинні бути не менше 2 м, щоб людина може поміститися в теплиці у повному рості. Зсередини стіни слід розділити штукатуркою. Тоді ви можете взяти дах. Перша форма металевих крокв. Як тільки існує довговічна рамка, візьміть на полікарбонат.

У випадку оранжера змішаного типу необхідно зафіксувати його особливим способом: перший шар полікарбонату наносять на металеві крокви. На вершині його профілі з металу, а потім другий шар.

На такому даху сніг не розплавляється взимку, оскільки втрата тепла змішаної теплиці практично відсутня. Це означає, що зростання в ньому дасть хороші результати, і сніг з даху може просто розглянути при необхідності.

Після укладання даху полікарбонату, суглоби між листами та стінами повинні бути обладнані пластиковим ковзаном, а зсередини герметично обробляють монтувальною піною. Як і в попередньому випадку з прозорою теплицею, внутрішня частина стін повинна бути покрита плівкою фольги для додаткової ізоляції. За межами стін пофарбована біла фарба. Це робиться так, щоб світло відштовхується з поверхні.

READ  Як мити решітку на газовій плиті

Цілорічна теплиця з власними руками. Як побудувати

Річний круглий парник може бути побудований з власними руками. Для цього ви повинні дотримуватися ключових рекомендацій фахівців. Перш за все необхідно вирішити матеріали, які планують використовувати. Після цього угоди з створенням креслень. Наявність плану дозволить вам побудувати якісну та довговічну будівлю.

Фонд і туш

Процес будівництва теплиці починається з заповнення фундаменту. Як правило, садівники віддають перевагу типу стрічки. Для цього, на вибраному розділі навколо периметру, траншеї копаються, покриті шаром щебеню та піском. Далі, укладання дерев’яних барів і розливу бетону. Окремо худнути, що покласти гідроізоляційний шар.

Що стосується рамки, це можна виготовити з деревних або металевих профілів. Такі матеріали найчастіше використовуються для збирання бази під цілорічним домом теплиці. Якщо ви використовуєте дерев’яні стійки, обов’язково обробляйте їх антисептиком, щоб захистити від вологи та форми.

Очищення та ізоляція

Після того, як ви зробили рамку своїми руками і встановили його на фундамент стрічки, ви можете бути прийняті для його обробки. Для того, щоб парниковий дизайн витримує мороз, а мікроклімат всередині будівництва залишався оптимальним для вирощування рослин, необхідно думати про укладання полікарбонатних листів у двох шарах. Металевий профіль буде розташований між ними. Цей підхід вирішить проблему втрати тепла. При бажанні внутрішня частина стін на висоті до 1 м покриває фольгу теплоізоляційну плівку.

Вентиляція та опалення

Дуже важливо піклуватися про наявність систем вентиляції та опалення. Це необхідно, тому що в цьому випадку ви можете регулювати температуру в теплиці. Навіть на етапі укладання полікарбонатних листів краще розглянути встановлення суден. У той же час приносять систему опалення до будівлі. Таким чином, у потрібний момент ви можете захистити рослини від ефекту низьких температур.

Домовленість

Після того, як ваша теплиця стала повністю або частково автономною, вам потрібно виділити. Недалеко від теплиці, біля теплиці є водяний контейнер, оскільки саме з того, що вологість буде поставляється до ваших ліжок. Також розглянемо схему місцезнаходження безпосередньо.

Система вентиляції

У процесі вентиляційного пристрою

Під садівництвом на глибині 50-70 см. Включення труб і чавунних старих акумуляційних батарей. З одного боку, вони включають високі труби-рішуки (через сопла) з висотою майже до стелі теплиці, з іншого боку, також через насадки або гумові товстістінні шланги – низькорічні труби, 4 на кожному ліжку , на висоті близько 10-15 см від поверхні грунту. Вентилятори побутової витяжки монтуються у високих трубах, 12 шт. 14 Вт (на 4 високих стояків, 3 шанувальники кожен), які працюють цілодобово, приймаючи нагрітий повітря від під стелі теплиці та даючи йому під землю, проходження Повітря через поховання на земні батареї та нагріваюча земля “вільна” з сонячною теплотою, одночасно підготувала грунт мокрим конденсатом на глибину. Вночі процес триває, лише зараз нагріваюча земля дає тепла, набирається на день – у повітря, вирівнюючи щоденні коливання температури, яка без такої “технології” – неминучі.

В батареях і в трубах отвори, вирізати в нижню частину їх – це необхідно!, – через який конденсат йде в грунт, зберігаючи вологість у закритому обсязі.

Всередині теплиці завжди володіє, постійно на стінах і сховищах – конденсат. Завдяки цьому полива – крапель, з двох 200-літрових бочок – я витрачаю один раз кожні 30 днів, однак, грунт завжди вологий, як ніби щось зволожує з під землею. Очевидно, саме так: волога, яка виходить з повітря до підземних каналів через дно отвору повертається назад до землі.

READ  Як побудувати дерев'яний навіс зробити це самостійно

У процесі пристрою нагрівання надр

Будівництво теплиці Всесезонного

Річний оранжерея – це можливість вирощувати екологічно безпечні овочі, ягід, зелень, квіти 12 місяців на рік. Для хорошого врожаю однієї будівлі недостатньо, щоб зігріти дизайн, створити правильний мікроклімат: виділення, опалення, полив, правильно зробити вентиляцію для вентиляції.

У статті ми скажемо вам, як всесезонний фонд відрізняється від звичайних будівель для вирощування рослин у закритому грунті, ми будемо проаналізувати основні етапи, як парникове будується протягом усього року з власними руками.

Теплиці для цілорічного використання на початковому етапі передбачає вибір правильного розташування. Правильне місце визначає, наскільки ефективно буде функціонувати будівництво. Розглянемо деякі параметри в таблиці:

Важливість сонячного освітлення. Культури повинні отримувати максимальну кількість денного світла для хорошого розвитку.Випуск. Тому рекомендується організувати дизайн з заходу на схід.
Вплив вітрів на будівництво. Дуже важливо побудувати додатковий захист для вашого теплиця.
Успішний прохід до теплиці. Рекомендується забезпечити широкий і просторий, який полегшує створення процесу будівництва та подальшої роботи.

Теплиця з власними руками цілий рік. Фундамент

Якщо ви очікуєте вирощувати овочі цілий рік, під землею побутової теплиці необхідно побудувати фундамент. Надійний та практичний варіант вважається дрібно розмитим базою поясу монолітно бетону, від блоків, черевиків, цегли.

Для пристрою потрібна пряма область для будівництва. На периметрі, траншею копає, глибина 700-800 мм, дно засинає з потисну-пісною подушкою, товщиною шару 200-400 м. Арматура закладена на вершині, опалубка встановлюється з боків, спілкується один з одним для сили, що підтримується зв’язуванням, геометрія дизайну перевіряється. Бетон виливається. Через місяць ви можете завантажити фундамент.

Якщо цілий рік парниковий побудований своїми руками, то після видалення опалубки основа фундаменту обдурюється бітумом, або відбирається 2 гершоу в 2 шарах, подальша ізоляція. Для теплоізоляції рекомендується використовувати пінові пластини, полістирол, товщиною близько 100 мм. Так що матеріал не псується в землі, рекомендується герметично загорнуто поліетиленом. Рулон на грибному дюбелі. Зверху, щоб покрити додатковий шар кавою і зробити задню частину землі.

Якщо весь сезонний парник буде побудований на нерівномірних областях, то він може бути встановлений на стовпчику або впуску з художником, який виготовлений з монолітно бетонної стрічки або з бару 100-150100-150 мм.

Фонд для цілорічної теплиці повинен виконувати над рівнем землі на 300 мм

ВАЖЛИВО: Якщо теплиця планується цілий рік з опаленням з дому, то перед заповненням фундаменту слід перевірити інженерні комунікації.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS