Статті

Як побудувати дерев’яний паркан у країні

Table of Contents

Придатним матеріалом для будівництва

Для паркану приймаються не тільки нові елементи, а також будь-які технічні деталі з дерева.

Дошка (обрізна, необрізна)

Найпопулярніший та доступний тип пиломатеріалів. Необрізна дошка коштує менше, а з боків не очищається від кори. Так що дизайн служив довшим, рекомендується видалити кори перед закріпленням.

Обрізна дошка продана очищена, з гладкою поверхнею, іноді вже обробляється захисними засобами.

Отримані конструкції більш акуратні. Огорожа з цих дощок просто зробіть себе.

Готові огорожі покласти навколо заміських будинків, у селах, в країні.

Витрати на будівництво мінімальні, не потрібно робити масивний фундамент.

Паркан

Таке ім’я отримали поліровані планки такої ж ширини і висоти. Живлять їх, щоб відставати вертикально або горизонтально. Верх стакетину відрізняється (звичайний сон, різьблення). Залежить від уподобань власників та їх бюджету. Такий паркан недорогий.

Відстань між стакетинами вибирається індивідуально. Для паркану приватних будинків літні котеджі частіше огорожі. Якщо вам потрібно зробити зонування маєтку, то створіть низький споживання до 0,5 м.

Це виглядає красиво, дизайн рейків, пофарбований у білий, на периметру якого висаджують квіти, чагарники або квіткові ліжка.

Незвичайні опції Огородження з елементами ілюстрації показані на фото вище.

Бар – міцна сировина. Отримайте з твердих порід. Під такими секційними матеріалами потрібно сильні стелажі з колоди, цегли, метал.

Цікаві складні структури паркану: жалюзі, ялинка, шахи.

Reiki

Різноманітність пиломатеріалів. Представляють тонкі дошки. З цих, простих, але оригінальних живоплотів.

Платні забори створюються з прогалинами, тому вони добре підходять для зонування саду, декоративний паркан навколо Паризера.

Недоліком – такий паркан не захищає сюжет, але виконується в декоративних цілях.

Журнал

Очищений і полірований стовбур дерева. Матеріал міцний, служить довго. Багато важить, що ускладнює монтаж та транспортування.

Покладіть журнали горизонтально або згорнути вертикально.

Готовий огорожа виглядає спочатку і добре справляється з захисною функцією.

Піддони

Бюджетна сировина для огорожі в країні. Вони купують нові або використовують екс-використовуваний. Випав їх у зібрану форму або розібрані.

Палети використовуються для ферментації, зонування території, на кордоні двох маєтків.

Ми робимо дерев’яний паркан (50 метрів протягом 5 днів)

Такі огорожі виглядають оригінальними. Прикрашають свої горщики з квітами, фарбують на контрастні тони.

Галузі дерев

Хедж з гілок називається Плетені. Це виглядає більше як перегородка, ніж паркан. Використовується в декоративних цілях.

Дерев’яні ставки загнані в землю, між якими стрижні кручені поперемінно. Сировина служить гілкою ліщини або винограду. Ви також можете приймати інші породи, але сила буде набагато нижча.

Перед ткацтвом матеріал повинен замочити у воді протягом дня.

Тканина дозволяється поставити як всередині садиби, так і з боку вулиці.

Недоліком – короткий термін служби.

Гнучкий

Розглянуто відходи до деревообробної промисловості.

Горний – бічний шматочок журналу. Одна сторона спинного моря, інша покрита корою.

Для того, щоб комаха комах шкідників у кори, матеріал очищається перед створенням паркану, подрібнення, обробленого антисептиками.

До огорожі з Опаполю виглядав красиво, рекомендується взяти діловий ріг. Впроваджено поліровані, ідентичні розміри, просочені антисептиками.

Він виглядає надзвичайно парканом, зроблений під старим. Зовні, це добре доповнюється будинками з каменю, колоди.

Метод установки елементів вибирається індивідуально.

Як зробити дерев’яний паркан руками

Перш ніж почати робити огорожу, вам потрібно вирішити матеріал. У виборі дерева краще віддавати перевагу сухому порід широкомасштабних або хвойних дерев. Вони найбільш стійкі до вологи та температурних крапель.

Найпростіший спосіб зробити огорожу від склепіння або дерев’яних дощок. Їм потрібно ретельно польський, щоб бари гладкі. Вони також повинні бути оброблені спеціальним захисним агентом, який збереже паркан з паразитів. Найкраще використовувати оцинковані кріпильні елементи, а деталі змащуються маслом Olifa.

Щоб поставити огорожу з колу, потрібно мати наступний набір матеріалів:

 • відставання або поздовжні смуги;
 • Stakenat або дошки;
 • Полюси, які будуть служити підтримкою паркану;
 • шнурки та кілочки;
 • цемент, пісок і бітум;
 • лопата або свердла;
 • Нігті або самовідданість.

Перш за все, потрібно починати з мітки майбутнього паркану. Спочатку потрібно поставити екстремальні опори, розтягуючи шнур між ними і вибити кілочки, де решта стовпів і хвіртка буде стояти. Відстань між опорами має бути таким самим, інакше огорожа буде виглядати висновною. У місцях, де були кілочки, вам потрібно копати ями глибиною щонайменше ¼ розміру підтримки. Нижня поверхня ПОАМ повинна заливати бітум або креозот.

READ  Кріплення дерев'яних кроків до металевої рамки

Щоб забезпечити, щоб паркан послужив якомога більше, нижня частина стовпців спалюється і обробляється паразитом. Далі стовпці встановлюються та забезпечені спеціальними опорами, після чого до них прикріплені поздовжні відставання або бари. Вони прибиті зверху і нижче, а потім сам прикріпік буде зафіксовано на них. Відстань між дошками власника паркану вибирає. Наприкінці роботи, вам потрібно закріпити стовпи, затоку ями з піщаною цементною сумішшю. Через пару днів, стріт можна видалити, а дерев’яна паркан з дрішею готова.

Найпростіші та доступні варіанти для дерев’яного фехтування виконуються на основі звичайних дощок. Такий простий дизайн має ряд переваг:

 • неорганічні дошки, які часто використовуються цілком використовуються при установці огорожі, відрізняються відносно низькими витратами;
 • Деревина дуже проста у роботі, а дошка фіксується в польотах з найпоширенішими оцинкованими цвяхами;
 • Дерев’яний паркан – це не тільки прекрасний вигляд, але і характеризується екологічною чистотою;
 • Деревина оптимально підходить для виконання різноманітних декоративних переробки;
 • Весь процес самооброблення не займає багато часу.

Однак слід пам’ятати, що дошка здатна швидко прийти до порушення під впливом зовнішніх факторів, а також відноситься до категорій пожежних небезпечних матеріалів. Найбільш постійними зразками підлягають систематичній обробці антисептиками, що збільшує витрати на послуги. Перед будівництвом потрібно вирішити висоту паркану і виробляти правильні розрахунки витратних матеріалів. На передній стороні можна намалювати або зразки, які збільшать зовнішній вигляд.

Довжина структури визначається перимером. Наприклад, для фехтування області з розмірами 10 м на 10 м можна використовувати формулу L = 10 м 10 м 10 м 10 м = 40 м. Площина площини на висоті 120 см буде S = 40 MX 1.2 м = 48 м 2. Стандартний етап фіксації кожної дошки обшивки становить 10-15 см. Пара горизонтальних балок навколо периметру фіксується на вертикально встановлених опорах. Нижній поперечний промінь рекомендується бути закріпленим на висоті 20 см від поверхні Землі, а верхній – на висоті лічильника або трохи більше. Під час розташування високого паркану може знадобитися консолідувати третій, проміжний поперечний промінь.

Дерев’яний паркан у країні: 35 Фото

Дерев’яний паркан завжди приваблює його текстурою та екологією. Зазвичай країні паркани побудовані з промислового дерева гладкої обрізна дошка стандартної товщини, обробленої антисептиками від гниття. Але часто дачні паркани схожі на інші гладкі дошки, пофарбовані в зелений або синій. Тому все, що відрізняється від звичайного стандарту, радує свіжості та простоту.

Дерев’яний паркан з власними руками. покрокова інструкція

Дізнайтеся більше про незалежну установку дерев’яних парканів. Види дерев’яних парканів.

Одним з найбільш бюджетних варіантів для паркану заміського будинку, сад або дачі є дерев’яним парканом з власними руками. Незважаючи на великий вибір будівельних матеріалів, дерево все ще дуже популярне у приватному будівництві.

Основні види дерев’яних парканів

Для будь-якого власника приватного будинку, огорожа, зроблена вручну – це особлива гордість. Але, перш ніж продовжувати свою конструкцію, потрібно вибрати тип будівництва. Види дерев’яних парканів для приватних будинків та фотографій до них:

Зима

Дерев’яна Плетенська огорожа. За типом, це найдавніший тип, що переплітається на особливий спосіб стрижнів і загнав у землю. Дерев’яний паркан під антикварною косі (на фото нижче, ви можете розглянути більш докладніше), дуже незвично, це досить легко зробити, але, на жаль, його термін служби невеликий.

Ранчо

Хоча це нагадує американські фільми про ковбоїв, слід зазначити, що в нашій країні такі структури були побудовані давно. Вони були огороженими садами, садами, у сільському господарстві змагання тварин. Згідно з дизайном, він прибивався до бруску дерева кілька дощок (Жердін).

Соколь

Це також різновид марочних парканів, які можуть бути зроблені особисто. Ставки, у верхній частині загострення під кутом 40 градусів. Має вражаючий вигляд

Решітка

Привабливий вигляд, такий ажурний дерев’яний паркан для котеджів, щоб зробити своїми руками, просто служить елементом декору домогосподарства або для його зонування. Спеціальна сила декоративна дерев’яна паркан не відрізняється. Ви можете зробити це, перетинаючи безпосередньо або діагональні або вузькі дошки.

Паркан

Традиційний тип дерев’яного паркану Огорожа-stakenik. Найпростіший варіант виготовлення: дошки у вертикальному положенні прикріплені до милостини, а ті, у свою чергу, до деревних стовпів, загнаних у землю. Це найбільш економічний і швидко оцінений спосіб захисту вашого сайту. Очевидно, тому він став таким популярним. Простий у використанні, зробити його власними руками просто і швидко, і з належним доглядом це буде тривати довгий час.

READ  Що краще профільоване дерево або звичайне

Ще однією відмінною рисою цієї огорожі є те, що він чітко окреслює кордони, без затінення одночасно.

Меблі та предмети інтер’єру

З давніх часів в Росії були побудовані паркани. Були переважно дерев’яними. З появою нових технологій, матеріалів, таких як метал, залізобетон, полікарбонат, професійна підлога, цегла все частіше витікає з нашого життєвого естетичного, але не така довговічна служба дерев’яного паркану. Який віддає перевагу екологічно чистим матеріалам, створює на своєму дизайні сюжету в сільському стилі або вже є дерев’яний будинок, вибирає та дерев’яний паркан. Крім того, якщо ви детально вивчаєте питання, то ви побачите, що відрізняються різноманітні дерев’яні паркани. Вони можуть стати одним з найбільш вражаючих елементів у дизайні вашого сайту.

Види дерев’яних парканів

Під дерев’яним парканом ми часто маєте на увазі звичайний стикальник, який вже давно звикли і який був досить поширеним за радянські часи. З часом ситуація різко змінилася, а тепер дерев’яні паркани. Це ялинка, і хрест, і шахи, і решітка. І звичайний дерев’яний stakenik виглядає чудово, оснащений цегляними колонами.

Класичний дерев’яний паркан

Навколо периметру ділянки встановлюються труби, які бетонують у землю. Між Colums вони фіксуються або виконуються з бару з розмірами 50×100 мм або так. Вхідні дошки прибиті перпендикулярно до бродячих або суглобів у суглобі, або на невеликій відстані один від одного.

Дерев’яна паркана сходах або новорічна ялинка

Подібний до класичного паркану в землі бетонних посад. Декоративна дерев’яна підкладка прикріплена до їх внутрішніх і зовнішніх сторін. Вони стануть гідам до решти дощок. 25×100мм дошки закладені в канавках між накладами горизонтально. Якщо ви використовуєте калібровану підкладку, ви можете створити занурення паркану. І додаткові тонкі вертикальні металеві ставки дозволяють створити інший вид такого паркану.

Паркан колони закриті дерев’яними декоративними кришками.

Перехрестя

Поєднуйте дерев’яний паркан з залізобетоном, можливо, будуючи огорожі хрестів. Такі ж стовпці 60×80 мм встановлюються в зв’язці, наповненому бетоном у землі. Поляки оснащені канавками, в яких встановлені декоративні залізобетонні пластини (приблизно їх розмір. 300x300x550), а потім дерев’яні бари. І колони та паркан, покриті декоративними кришками Попередження вологи, що отримують всередині будівництва.

Знамениту в шаховій дошці з просвітом

Між стовпами укладені. Дошки прикріплені до них у шафах, а потім з іншого боку. Якщо ви дивитеся з боку, паркан не глухий, але з люмінами.

Сітка огорожа

Базові та основні елементи для цього типу огорожі схожі на стовпи. Між ними встановіть готові ділянки решітки, збиті з рейок. Reiki може бути розташований як паралельно, так і перпендикулярно стовпцях і по діагоналі. Такий паркан проявляється, пропускає сонце, не закриває простір. Його особливість більш декоративна.

Ранчо огорожа

Це бар’єр, коли важкі дерев’яні полюси прикріплені горизонтально з невеликим просвіченим 2-4 широкомасштабними дошками. Якщо ви берете добре оброблені тонкі дошки, а трохи більше їх кількість, ви можете побудувати прекрасний паркан для дерев’яного будинку.

Огорожа Фардоль

Оброблений, гладкий, не надто великий у діаметрі журналу встановлюються вертикально один до одного.

Якщо ви встановлюєте полюси та весь дизайн на фундаменті, він збереже нижню частину з взаємодії з землею та вологою, і це означає, що термін служби буде значно розширюватиметься. Металеві труби бетоновані в землі, стовпи з каменю або цегли, готові залізобетонні стовпи або дерев’яні колоди можуть виконувати як опори для паркану.

Матеріали для збору огорожі

Інструменти

Для будівництва паркану, фондових інструментів:

 • Свердла або лопата
 • рулетка
 • шнурок
 • Коля
 • рівнина
 • Викрутка
 • молоток
 • Електроловік
 • пензлик
 • наждачний папір

Як зробити дерев’яний паркан?

Перед створенням дерев’яної огорожі своїми руками потрібно прийняти рішення щодо свого дизайну, і скільки планується. Для огорожі з фундаментом послідовність дій буде такими:

 • розмітка;
 • Структура фундаменту;
 • установка колон;
 • кріплення дерев’яних елементів;
 • Лікування дерев’яних поверхонь.

Маркування

Розміщення для майбутнього паркану здійснюється за допомогою рулетки та мотузки. Ми визначаємо місце під розміщенням хвіртки та ворот. У кутах сайту встановлюються в полюсах. Між ними розтягують шнурок, щоб не відхилятися від зазначеної лінії при визначенні місця розташування стовпців.

Фундамент

Найбільш трудомісткий у процесі будівництва дерев’яного паркану з вашими руками. Заповнення фундаменту стрічки. Під легким дерев’яним парканом, фундамент не особливо поглиблюється. Для цього розірвати траншею (глибина до 1 метра, ширина 30-80 см), яка засинає пісну подушку. Подальша фітинга, створіть опалубку, на рівні є посади та виливають фундамент. Це може бути як на нульовому рівні, так і вище 30-50 см над рівнем землі. Після того, як він замерзає (через 2-3 дні), він продовжує працювати.

Встановлення стовпців

Чим частіше стовпи будуть стояти, тим сильніше огорожа буде. Поляки встановлюються в процесі наповнення бетону до фундаменту. Відстань між ними близько 2 м. Чим менше стовпи, тим більше переклади повинні бути. Якщо фундамент не запланований, то в місцях, визначених під розміщенням стовпів, ями з глибиною 1-1,5 м, засинають у них у них (20 см) і рясно вода вода з водою. Далі, використовуючи рівень, повідомлення встановлюються в них і виливали поглиблення бетону.

READ  Як побудувати будинок з газової упаковки

Якщо стовп дерев’яний, то його нижній край обробляється бітумом або креозотом для захисту деревини від вологи та гниття.

Якщо заплановані цегляними стійками замість стовпів, то необхідно забезпечити для них. Зрештою, вони займуть квадратні сайти з боку 1,5 цегли. Прикрасити стійку внизу і над кладкою розгортання на чверть цегли. У процесі кладки в стійках є депозитарій. Важливо використовувати рівень, щоб перевірити, то саме стійка укладається.

Установка огорожі

Далі виникає встановлення дерев’яного паркану. Reiki, дошки прикріплені до перехрестя, або встановлюються в канавках залежно від вибраного типу паркану. Простіший варіант. Встановлення розділів. Якщо стовпи дерев’яні, то в них є канавки, якщо поляки є металевими, то кріплення (кут) зварюються до них, до яких навіть прикріплюються.

Як продовжити термін служби?

Для того, щоб дерев’яний паркан довгий час, дерев’яні елементи повинні бути покриті антисептичними розчинами та антипіренними, і лише тоді фарба (використовуйте масло та водорозчинні), порочний лак. Просочення застосовуються до монтажу паркану. Вогнезахисні просочення дозволять запобігти пожежному захисту, а антисептики будуть видалені деревиною з поселення в ній мікроорганізмів та подальшого гниття. Вони продовжують термін служби до 30 років, захищають деревину від сонця та вогкості, зберігають природну текстуру та красиву зовнішній вигляд.

Кріплення оцинковані. Перш ніж забити цвях, він занурюється в Оліф.

У майбутньому періодично, щонайменше 1 раз через 2-3 роки, дерев’яний паркан повинен розглядатися захисними просоченнями.

Оригінальні дерев’яні огорожі роблять це самостійно

Покрокова конструкція дерев’яної огорожі з власними руками

Стадія

Дерев’яні кілочки приймаються близько 60 см. Кожен повинен загострити. Тоді План приймається, а кілочки забиті по всьому периметру території.

Тоді PEG повинні бути запущені з шнуркою. Вона повинна добре потягнути.

Стадія

Необхідно визначити необхідну висоту паркану. Важливо, щоб це не надто висока (тому що вона може тішити посадки) або занадто низьку (щоб не виставити сайту для перегляду). Оптимальна середня висота вважається 1,5-2,5 метра.

Дошки вирізані призначену довжину. Їм потрібно буде лікуватися на шліфувальному машині та зробити напівкруглий або трикутний профіль. Якщо вам потрібно заощадити час, ви можете придбати готові дошки.

Стадія

Момент виникає, коли вилучається один кілочок, а на їх місці добре пробурено в глибині близько 50-80 см під підтримкою майбутнього паркану. Працювати швидше, зробіть це краще за допомогою бора. Якщо немає доступу до бура, то ями можуть бути зроблені звичайною лопатою.

Стадія

Тепер попередньо приготовані опори можуть бути закладені в землю. Brx може бути з поперечним перерізом 5050 мм або 7575 мм. Встановлення барів необхідно суворо вертикально, рекомендується використовувати перелану. Свердловини засипають землю і щільно ставлять. Забезпечити результати роботи та зробити паркан міцним, опори повинні бути закріплені.

Стадія

На вершині кожного бару забивається нігтям, і вони затягуються між собою навколо периметру щільно розтягнутого шнура. Це повинно бути зроблено, щоб правильно вирівняти паркан у висоту.

Стадія

Заявив (поперечний переріз 102.5 см) цвяхи прикріплені до барів. Вони повинні бути розміщені на однаковій відстані один від одного. Це робиться на висоті близько 20-30 см над рівнем ґрунту. Цвяхи повинні бути відповідним розміром, щоб прорватися через життя через і виконувати з протилежної сторони декількох сантиметрів. Доповідачі нігтів повинні бути обережними.

Приблизний малюнок дерев’яного паркану для будівництва з власними руками

Стадія

На нігтях нігті готові до паркану. Якщо ви хочете зробити глухий паркан, то дошки прибиті. Також між ними ви можете залишити невелику відстань від одного до п’яти сантиметрів.

Прес-життя: Дерев’яний паркан

Будівництво твердого та надійного паркану в країні не є примхами, але потреба, сувора проза життя … Зрештою, є маса тих, хто хоче стріляти врожаю, де він не був посаджений. Так, і хтось інший коза або корова не може бути звуженими до відкритої ділянки … це не їсть, так це. Висока добровільна огорожа захистить нашу власність від пошкодження та крадіжки, а психологічно відчути її безпеку, коли територія обгороджена. Тільки така паркана краще будувати, і як його побудувати? Давайте спробуємо зрозуміти це.

Огорожа з дошки

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS