Статті

Як побудувати дерев’яний навіс зробити це самостійно

Підготовка проекту

На перший погляд, канопія дерева, зібрана власними руками, може здатися досить простим дизайном, щоб зробити малюнок – як тільки ви прийдете до цього рішення, вірогідність вчинення критичної похибності збільшиться неодноразово. Фактично, без попередньо намальованих схем з точними параметрами всіх частин, неможливо нічим – навіть найбільш примітивною – структурою, якби тільки ми говоримо про щось довговічне і надійне.

Перш ніж скласти креслення, необхідно відповісти на кілька важливих питань. Перша з них – яка територія може бути прийнята конструкцією, скільки вільного місця для розгортання проекту. Наступні питання – для яких цілі побудовані навіс і, отже, який розмір повинен бути відповідати вимогам.

Вирішуючи розміри, ви можете оцінити, які матеріали оптимальні для будівництва. Вирішення та це питання, дизайнер отримає можливість грубо розрахувати, скільки його дизайн важить. Тут необхідно враховувати додатковий тягар, який створюється опадами та вітром, – принаймні один повинен задати максимальний рівень снігу за останні кілька десятиліть у регіоні, обраному для будівництва.

Зняття з отриманого знання необхідно враховувати не тільки товщину кожної окремої підтримки, але і їх загальну кількість, відстань між опорами тощо.

Типи та функції

Красиво оформлений навіс для автоматичного виконання таких функцій:

Дерев’яні навіси для автомобіля користуються попитом у різних регіонах.

Дах виготовлений з різних матеріалів. Полюси та інші елементи можна лікувати з деревною ниткою.

Основні умови, які продукт повинен відповідати:

 • Платформа під захисним автомобільним навісом обладнано сливою дощової води. Калюжі не повинні накопичувати під автомобілем.
 • Краплі води, що об’єднуються з ковзанів, повинні впасти повз машину.

Дерев’яний навіс для автомобіля розташований на сюжеті, так що недостатня площа добре розквітається вітром.

 • Класичні дублювання з дерев’яними вертикальними опорами.
 • Арочні дугові покриття з полікарбонату на дерев’яній основі, посилені крос-балки.
 • Плоскі автонавізони на одноразових стійок, розташованих у кутах.

Вибір дизайну залежить від бажаного варіанту зберігання машини.

Обробка

Під оздоблювальним покриттям ми розуміємо підлогу та функціональне навантаження канолія. Ви можете нічого робити з підлогою і залишити глиняний варіант. Якщо ви живете там тільки влітку, то він дійсно не потребує вас.

Але як бути, якщо ви берете участь у Carport? Для цього ми робимо дрібні пороги навколо периметру навісу, за винятком стіни будинку. Це не потрібно робити занадто малі або занадто великі, оптимальна висота становить 7-10 см. Це йти туди, сніг або землю.

Найпростіша і найшвидша конкретна підлога. Щедрий камінь засинає і виливається з Sandbetone, ви можете закінчити. У майбутньому ви можете покласти на верхню плитку для підлоги. Деякі з них роблять обрізану дошку, але його слід лікувати з різними сумішами, щоб вона слугує довше.

Якщо у вас є деякі роботи, пов’язані з вогнем під навісом, то краще бетон не знайде нічого. Тілкова плитка також розглядається, але для неї також необхідно зробити правильну подушку. Інакше, здуття або невдачі можливі навесні.

Функціональне навантаження може бути різним. Тут ви можете організувати альтанку, відкриту веранду, літню кухню, столярні вироби або просто зберегти інструмент та робочий одяг. Але для інструменту та робочого одягу краще використовувати сарай, щоб отримати естетичне задоволення. Але, мабуть, і зробити Carport для автомобіля.

Інсталяція підставки – основна база

Перш за все, вам потрібно подумати про те, що наш дизайн тримається. Деякі майстри рекомендують просто встановлювати дерев’яні колоди на землі, яка потім виховує затиск, ампліфікацію та дах. Ви можете зробити це, але де є гарантія того, що завтра вона не зробить душ і не буде нести свій навіс до сантиметрів на 50? Мокрий і вільні землі – головний ворог дерев’яних конструкцій, встановлених на землі.

READ  Який вид гіпсокартону можна приклеювати до плитки

Ось чому ми розглянемо лише підтримку, встановлену на конкретній основі. Просто структура буде гладкою після будь-якого душу. Давайте почнемо наше будівництво з “Фонду”, якщо ви можете це назвати, і розглянемо покрокові інструкції для розливання.

Щоб зберегти бетон, ми робимо фундамент круглого стовпця. Ви можете орендувати або запозичити з сусідніх Handberries зробити отвори діаметром від 35 до 60 сантиметрів. 35 буде достатньо. Головне – глибина, яка не може бути меншою, ніж 50 см – необхідно уникати можливих дискретників на вільному грунті. Немає bura? Ми беремо багнети лопатою і копаючи.

Для нас важливо отримати велику частку бетону, а не його міцності. Тому ми заважаємо 1: 4 з піском і додати ще 3 частини великого щебеню для зв’язки матеріалів. Зробити його дуже рідко і вилийте в яму.

Потрібно підняти фундамент протягом 10 сантиметрів над землею, щоб дерево не торкається молого грунту. Це можна зробити таким чином: підібрати відповідну металеву бочку в діаметрі (3-літровий горщик з фарби підходить), покладіть на верхню частину фундаменту та залийте бетон. Видалити через 2 дні.

Залишається просто встановлювати дерев’яні полюси діаметром 20-30 сантиметрів, а до примірника їх у купу нижнього обв’язку на 80-90 сантиметрів. Висока точність не потрібна, ви можете оцінити “на око” рівномірність стовпців, тому що тоді ми також вимірюємо рівень при встановленні вершини.

Поради щодо будівництва деревних навісів

Захист деревини

Дерево, як ніякий інший матеріал, потребує додаткового захисту. Всі дерев’яні конструкційні елементи повинні бути просочені антисептиками.

Особливо, оскільки вони будуть на відкритому повітрі весь час. Просочення деревини з антисептиками значно збільшить термін служби структури. Принаймні 5-7 років.

Для побудови, як дерев’яний навіс, альтанка, найкраще використовувати хвойні дерева породи. Через те, що вони містять велику кількість природних смол. І смола, у свою чергу, захищає дерево від гниття.

Надійна система сплаву

Швидка та покрівля повинні бути зафіксовані якомога більше. Це необхідно, щоб весь дизайн не перевантажений часом.

Справа в тому, що для навісу це особливо важливо, тому що дах в такій структурі залишається відкритим. І порив вітру даху сильно підірвати. Що в кінцевому підсумку призводить до того, що дах може втратити герметичність, яка, у свою чергу, призведе до критичного механічного пошкодження всієї структури, аж до її знищення.

Яка дах вибирає для навісу

Рядний дах встановлюється на навісі, буде дуже проблематичним. Перевага для навісу, краще дати односторонній, плоский дах. Важливо взяти до уваги нахил даху. Схил повинен враховувати схему виводу, що існує в цьому місці, а також напрямок переважаючих вітрів. Цей стан збільшить безпеку будівництва структури в цілому

Переваги дерев’яного канопа

Кухонний до будинку може бути побудований з іншого матеріалу, що саме є перевагами дерев’яного дизайну? Вони такі:

 • Деревина будь-якого типу є екологічно чистим природним матеріалом;
 • Конструкції відрізняються легкою вагою, і відповідно можуть бути розташовані в будь-якій частині сайту;
 • Легка обробка пиломатеріалів та зборів;
 • Можливість швидко закінчити весь процес будівництва, не залучаючи професіоналів.

Важливий! Звичайно, не можна втратити вигляд фінансового фактора для будівництва такого навісу, цілком можна використовувати залишки деревини після будівництва самого будинку або прийняти недорогу породу. Як результат, це допоможе зменшити всі витрати мінімуму.

Встановлення зниженого плоского однокласного навісу та бару

Незважаючи на те, що процес створення єдиного дерева з дерева вимагатиме значних фізичних витрат, але, щоб впоратися з цим завданням, цілком сили до домашнього майстра.

 • Планування сфери. У цьому випадку потрібно прийняти рішення щодо розмірів. Наприклад, якщо ви збираєтеся поставити автомобіль під навісом, то ширина автомобіля повинна бути додана 1,5 метра на кожній стороні.
 • Розрахунок очікуваних вантажів та розвитку проекту. Це має враховувати особливості погодних умов у вашому регіоні, а також матеріал, з якого здійснюється основна стіна будівлі.
 • Визначення конкретних розмірів, форма навісу, а також покрівельні.
 • Розрахунок кількості опорів. Оптимально встановіть один елемент підтримки на кожні 4 метри.

Далі ви можете взяти на себе головну роботу:

 • Встановіть опори. Це вимагатиме бар, перетин 75-160 мм, переважно від сосни. Обов’язково подбайте, що кора буде вилучена з дерева – це уникне пошкодження комах.
 • У грунті ви повинні свердлити отвори під опорними полюсами до глибини 45-65 мм. Щоб перевірити правильність встановлення стовпчиків, ви можете використовувати рівень та рейку, закладену на верхній частині опори. Заповнити простір між опорною посадою, а стіни свердловини можуть бути бетонними або неглибокими щебенем.
 • Наступним кроком буде збірка складської системи з смуги 15 × 5 см. Відступ між кроком становить 100-120 см. Потрібно прикріпити їх до основної стінки, з одного боку, і підтримує – з іншого. Самонарізаний гвинт або металеві кути підходять для цього.
 • Ріжучі дошки товсті з 4 см, а ширина 15 см повинна бути наповнена перпендикулярним до крокв. Таким чином, виявляється клітини 90 × 90 см.
 • Покрівельна матеріальна решітка. Шифер може бути забезпечений цинковим покриттям самореклама.
 • Щоб продовжити термін служби канолія, деревина бажана оброблятися антисептичними рішеннями для захисту від форми.
 • Павло під навісом може бути відкладений boob, rubble, залити бетонним краватку або встановити дошку покриття.
READ  Як побудувати теплицю протягом цілого року

Приклади креслень та типових проектів

Розглянемо лише ті варіанти проекту, для яких ви можете побудувати дерев’яний навіс з вашими руками.

Над входом до будинку найпростіший спосіб побудувати односторонній козирок на вилки. Будь-який листовий матеріал підходить для даху.

У установці легше та більш чіткі, одночливими будівлями, вони можуть бути прикріплені до будинку на хрест-промені або організувати окрему будівлю на стовпах.

Щоб уникнути поперечних пучків, оптимальна відстань між вертикальними опорами з 2 м, з великими розмірами, рекомендується зробити підтримку Ukos.

Дерев’яний навіс 10×10м самостійно

Подвійні, конічні, порожні дахи для навісів вимагають грамотного підходу до системи вирішення. Це, як правило, окремі структури адаптуються під альтанку, літній будинок. Рамка та верхня обв’язка зроблені з бару 100100, 150150 мм, а ферма з дошки становить 15040 мм, для комфорту ви можете побудувати парапет, зшийте сторони з ґраткою, прозорим листовим матеріалом, посадки гальм, виноград.

Проектування більш складних будівель краще довіряти професіоналам.

Платіж

Щоб правильно обчислити сузернальні розміри, необхідно вирішити його функціональність. Отже, якщо це місце відпочинку, то оптимально враховуйте 2 м 2 квадрати для однієї людини, середній розмір ергономічної альтанки 34, 46 метрів, з зручним розміщенням барбекю.

Для паркування автомобілів є також власні параметри дерев’яного навісу: ширина машини1 м з кожної сторони, якщо на 2 автомобілях, то враховуються між ними 0,8 м, довжина 4-6 м, залежно від класу.

Тераси та веранда рекомендуються зробити ширину 2-3 м, по всій довжині стіни, щоб максимально збільшити фасад будівлі. Козирки над дверей повинні бути глибиною 900-1500 мм, ширина 800-1500 мм. Вхідні дерев’яні навіси на опорах рекомендується робити по всій довжині ганку, щоб захистити його від опадів, ширину 300 мм ширше на кожній стороні.

Висота будь-якого навісу в найнижчій точці не менше 2 м, оптимально для комфортного проживання 2,4-2,7 м.

Вітер та снігові навантаження для правильної організації даху обчислюються для кожного регіону індивідуально, для цього є таблиці snip, де вказуються відповідні параметри.

Для того, щоб не заплутати в складних обчисленні, використовуйте онлайн-калькулятор або готовий дерев’яний проект Canopy. Для самообробки ви можете скористатися правилом: підтримує кожні 1,5-2 м, крокви встановлюються в 1 м один від одного, 500-900 мм загибелі або твердого тіла, залежно від покрівельного матеріалу.

Розробка проекту

Необхідний дизайн для дизайну, оскільки воно вирішує основні завдання при аналізі умов структури. Особливо, якщо пристрій додає до готової структури. Дані на основі та стіни будинку надзвичайно важливі, а також умови акліматизації (вітрове навантаження, кількість опадів в зимовий період, місцеположення відносно сторін світла у вибраному місці).

Крім того, не буде непотрібним подбати про деталі декору, типів даху, пільгова у конкретній ситуації, вибирають форму та розмір даху. Чим детальніше проект, тим легше виконувати. Компетентні цифрові розрахунки допоможуть з’ясувати кількість матеріалів, а також обов’язкові витрати на будівництво. Найпростіший спосіб побудувати навіс або козирку над ганку.

READ  Що чистити кран від вапна

Налаштування підтримки

Перше, що вам потрібно, щоб піклуватися – що буде приголомшливо біля дерев’яного будинку. Деякі ремісники радять покласти навіс на прості палуби дерева, щоб зробити ящик і дах. Це можливий варіант об’єктів, але це може статися, що в якийсь час буде сильний душ, а потім, навіс може просто піти від структури. І якщо земля вільна, то навіс може перекосити. Не забудьте враховувати, коли ви робите проект.

З цієї причини може бути встановлений лише на конкретних опорах, він дасть гарантію, що жодна погана погода не завдає шкоди стійкості канолії. Це буде своєрідним фундаментом, і тому її розташування слід вважати кроком за кроком.

  Ми починаємо копати людей. Ми не зробимо фундаменту стрічки, оскільки це дуже дорого. Щоб зберегти, ми побудуємо колонку круглого фундаменту. Для копання отворів потрібно круглий Боб 35 сантиметрів в діаметрі. Ями повинні бути не менше 50 сантиметрів у глибині – це необхідно, щоб він не просив для сараю. Якщо Бора не була під рукою, то ви можете копати ями з лопатою Бникова, варто зазначити, що частка дизайну в цьому випадку нам не потрібно оснащувати опалубку. Тому підкріплення може бути зроблено безпосередньо в отворі, і ми виконуємо її підкріплення з поперечним перерізом 8 мм – цього достатньо.

Після цього він залишиться лише для встановлення колоди діаметром 30 сантиметрів, які підуть первинного блокування.

Балка носіїв з вертикальними стійками

  Маркування застосовується по всій стіні будинку, на місці установки пучка.

Стійки підтримки можуть бути встановлені кількома способами:

 • закріпіть ліс прямо до опалубки;
 • Встановіть сканування в опалубці, а потім прикріпіть до нього бар;
 • Консолідація шахраї прямо до основи дерев’яного або бетону.

Опція кріплення вибирається на основі питомої ваги структури. Якщо планується оснащуватися, то перший спосіб буде відмінним варіантом. З великою питомою вагою потрібно вибрати другий або третій параметри.

Встановлення часу

Soof System вимагає догляду та точності. Для крокв вам потрібно взяти оперативну пам’ять 150×50 мм. Цей розділ приймається протягом шести метрів. Потрібно розглянути частку дизайну та мінімального зміщення. Крок між кроком повинен бути не більше одного метра. Одна сторона бару потрібно добре закріпити на опорній пучці, інша підходить на стійку. Крокви повинні бути розташовані строго перпендикулярно.

Щоб забезпечити систему вантажних автомобілів кількома способами:

 • закріпіть гвинти на дереві;
 • підключення за допомогою кутів;
 • Якщо стіна цегла, то використовуються консолі, або дюбель;
 • до бетонної поверхні з якорями.

Крокви повинні лежати на одному рівні, щоб у даху немає перекосу.

 • На кроткам потрібно зробити маркування для питної канавки.
 • Вирізати невеликі канавки глибини 4 см.
 • Вставте дошки в канавках рефтера.
 • Як тільки форма буде встановлена, вам потрібно забезпечити всю систему до кутів.

Як тільки приміщення збираються, ви можете почати покрівельний матеріал.

Монтаж даху

Покрівельний матеріал відбувається різним, починаючи з звичайного шиферу і закінчуючи полікарбонатом.

Розглянемо, як покрити дерев’яний навіс останній матеріал. Для установки вам потрібно приготувати самовіддачі з термочами, профілем провісника, роз’єми.

 • вирізати полікарбонатні листи таким чином, щоб шви слідували за ящиком;
 • Шов не повинен мати ребра твердість;
 • на кожному шов в місцях з’єднань аркушів для клею спеціальну стрічку для ущільнення;
 • Свердла полікарбонат свердла при прикріпленні точках до ящика;
 • закріпіть полікарбонат до ящика, необхідний через печатку;

Цікавий! Деякі власники будинків з навісом не закривають дах з покрівельним матеріалом, але просто посадили навколо гарматних кучерявих рослин, ростуть, утворюють природну і красиву тент. Відео про виробництво дерев’яного навісу з власними руками.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS