Статті

Як побудувати будинок з газової упаковки

Table of Contents

Будинок з газованого бетону: поетапне будівництво

Створення будинку газованого бетону. це не дуже легка подія, але в порівнянні з цегли або того ж логосу, зусилля доведеться прикріпити набагато менше. Ми побудуємо простий одноповерховий будинок на стрічці.

Якщо ви хочете, ви можете змінити характеристики будівництва на свій розсуд. лише вам потрібно освоїти порядок макета стін, всі інші заходи здійснюються стандартні для будинків з будь-яких матеріалів.

побудувати, будинок

Особливості конструкції з газобетону

Характеристики газобетонних блоків (показників) Автоклав газований бетон (силікат газу)
Щільність, кг / м3 500
Клас стиснення При 2,5-3
Морозостійкість, цикли F50
Ставлення до вологи Вимагає захисту
Ставлення до вогню Не горить
Операційна теплопровідність, ж / мс 0.14
Товщина зовнішньої стіни (Московська область), м 0,5
Можливість моноліту Не

Набір для будівництва

 • Стрічкова пилка.
 • Дриль.
 • Ручні пилки.
 • Ручний Строборес
 • Електроф.
 • Відрок.
 • Carthes для клею.
 • Проточкова Кельма.
 • Гумовий молоток.
 • Шліфувальна терка (дошка).

Готуємось будувати будинок із газобетонних блоків – вивчаємо стандарти

Відображає, як побудувати будинок з газового блоку, потрібно вивчити нормативну базу:

Нормативні документи містять інформацію технічного характеру, пов’язану з будівництвом газоблокового будинку:

 • технічні вимоги до пористого бетону, що використовується як основний будівельний матеріал;
 • Вимоги до проектування та будівництва стін будівель з пористих бетонних блоків;
 • Характеристика арматури сталі, що використовуються для збільшення міцності газоблочних стін;
 • Рекомендації щодо побудови фундаменту будівлі, що забезпечує стабільність структури.

Стандарти також містять вимоги щодо теплоізоляції, захисту від шуму, а також комплексу інших питань, нерозривно пов’язаних із зведенням газобетонного будинку. Будівництво будинків з власними руками від газобетону вимагає вивчення стандартів.

Етапи будівництва

Почніть будівництво одноповерхового або двоповерхового приватного будинку, необхідно підготувати проект. Малюнок вказує на розташування підшипників стін та перегородків, дверей та віконних отворів, розмірів кожного фрагмента. Робочий проект дозволяє вам підрахувати кількість необхідних матеріалів. Для цього обчислити стінки стін без віконних та дверних отворів і помножте на ширину огорожувальної структури. Це обчислює об’єм пінобетонних блоків у кубічних метрах.

Пристрій фундаменту

Газований бетон вважається легким будівельним матеріалом, але перед фундаментом необхідно вивчити склад грунту та розрахувати її міцність. Відсутність попередніх розрахунків та неправильний вибір базового типу може спричинити прийоми грунту та появу тріщин на газованих бетонних стінках. При зведенні невеликого будинку на сухих ґрунтах використовується дрібно заглиблений стрічковий фундамент. Для великих будівель у два або три поверхи застосовується основа із залізобетонних блоків.

Створення монолітного стрічкового фундаменту відбувається у кілька етапів:

 • Загальні розміри будівлі з проекту переносяться до місцевості.
 • Ми витягуємо траншею на розрахунковій глибині (залежить від рівня замерзання грунту). Ширина перерви відповідає товщині стіни. Дно траншеї вирівнюється, засипає 10 сантиметрового шару піску.
 • Встановіть сталеві металеві рамки з підкріплення діаметром 1-2 сантиметрів.
 • Ми виконуємо установку опалубки з фанери або дерев’яних дощок.
 • Верхня частина конструкції виявляється під нулем на одному рівні.
 • Заповніть і компактний бетон.

При встановленні будинків з блоків ви можете замовити необхідну кількість рішення у найближчому будівельній організації. Деякі користувачі самостійно готують суміш у бетонозмішувачі на будівельному майданчику.

Встановлення стін з газованих бетонних блоків

При прокладці підшипників з газованого бетону необхідно дотримуватися технології роботи. Встановлення першого ряду блоків здійснюється на цементно-піщаному розчині, що дозволяє вирівняти перший рядок. Роботу починають з кутів будівлі, потім натягують шнур, який задає напрямок наступних елементів. Крім того, вам потрібно поєднати шви, щоб спостерігати за допомогою одягу, що зробить прокладання більш довговічним, а також укладання підкріплення кожні 3-4 рядків блоків.

Укладання блоків, розчин або клею

Для кріплення газоблоків використовуйте цементно-піщаний розчин або клей. Ці суміші мають аналогічні технічні характеристики, але при використанні клею отримують тонші шви та гладкі з’єднання. Він закладений невеликим шаром 2-3 міліметрів, що дозволяє позбутися від холодних мостів. Звичайно, у складі клею є шкідливі речовини добавки для збільшення технічних характеристик. Однак при дотриманні технології, акуратного укладання блоків, у комплексі його вартість обійдеться набагато дешевше за піщано-цементний розчин.

Цементно-піщана суміш складається з натуральних компонентів: в’яжучого (цементу), дрібного заповнювача (піску) та води. Робота з розчином є більш складним, через низьку пластичність. Будівельник повинен постійно перевіряти позицію стін. Цементно-піщана суміш складається з товстим шаром 1-2 см, що дозволяє вирівнювати значні порушення. Це призводить до більш високої вартості порівняно з клеєм, хоча на перший погляд клей виглядає дорожче. Перемога може забезпечити лише безкоштовний пісок.

Значна проблема стає усадкою піщано-цементного розчину. Навіть з найменшою неточності прокладання після сушіння розчину утворюються невеликі прогалини. Проблема вирішується зовнішньою ізоляцією стін.

Вихід з позиції під час нерівностей фундаменту або основи, укладання першого ряду блоків на одне рішення може бути, потім перехід до клею. Кожен користувач має право вирішувати сам, що краще. Вибір конкретного матеріалу залежить від особистих уподобань та фінансових можливостей приватного розробника.

Укладання першого ряду

Очистіть верхню частину фундаменту від сміття та пилу, ми осідаємо рубрубруед або інший гідроізоляційний матеріал. Рулони рулон навколо всього периметру стін, і вони повинні бути вибиті без прогалин, бренду. Верхня частина основи має незначні відмінності висоти, тому перший рядок блоків встановлюється на цементно-піщаному розчині. На найвищій точці заклав шар суміші 1 сантиметр товщиною. Подальший розрив регулюється свідченням рівня будівництва.

Кладку починають із кутів будівлі. Після фіксації шнура наповнюйте решту пасти. Для спрощення робіт застосовуються газобетон з пазами та гребенями їх зручніше монтувати та переносити. Щоб зменшити час для постачання матеріалу, піддони з блоками встановлюються у внутрішній частині будівлі.

READ  Що таке кращий каркас або будинок брус

Укладання другого і третього рядків

Перед тим, як встановити наступний рядок пінових блоків, необхідно скоротити нерівності верхньої площини стіни, щоб вирівняти для прокладання наступного рядка. У той же час, адгезія покращиться. При укладанні необхідно витримувати товщину суміші в межах 5-7 мм.

Другий рядок газованих бетонних блоків починає покласти на кут. При виконанні такої роботи необхідно перемістити продукти протягом половини довжини, принаймні 10 сантиметрів (вертикальні шви не повинні збігатися). Клей суміш наноситься на стіну за допомогою спеціального відро або каретки. Газоблоки зсувають руками таким чином, щоб вони щільно притискалися один до одного. Для остаточного вирівнювання продуктів використовується гумовий молоток. Клейова суміш готується з урахуванням споживання, оскільки рішення має свій час живучості після приготування, він вказується на упаковці. Під час будівництва будинку в зимовий період ANTORORSAD доповнюють до складу.

Такі правила для будівництва стін використовуються для третього та всіх наступних рядків. Під час виконання роботи, вам потрібно стежити за стінками з сплюсненням. У місцях перетину транспортних конструкцій з вікном та дверними прорізами, це робить продукти для обрізки. Для цього використовуйте велику ножівку. Щоб отримати плавний сон, він розміщений кут.

Настінний підкріплення

Підкріплення блоків запобігає появі тріщин, що виникає внаслідок прирізання грунту або з різними відмінностями температури. Металеві стрижні роботи над розтягуванням, з їх допомогою ви можете збільшити вантажопідйомність кладки.

Підкріплення закладено в наступних місцях:

 • у першому рядку блоків;
 • кожні 4 ряди, якщо довжина дизайну носіїв перевищує 6 метрів;
 • У місцях сусідніх пластин перекриття та крокв;
 • на ділянках вікна та дверей під перемичками.

Для армування першого та всіх наступних рядів кладки використовується сталеві прути діаметром 8 міліметрів. Для конструкцій, що захищають товщиною 20 сантиметрів, достатньо однієї арматури, яка укладається по центру. У стінах більшої товщини використовуються пара іпотечних гілок, які паралельні один одному. У той же час мінімальна відстань від поглиблення до краю оболонки конструкції не повинна бути меншою з 6 сантиметрів. У кутових частинах стіни, проникливий.

Для ефективного підкріплення навколо периметру стіни за допомогою інсультування, виїмки з розмірами 2525 міліметрів. Взуття заповнені клеєм і покладіть підкріплення, потім встановіть наступні блоки блоків. Найбільш часто використовується цей невибагливий метод зміцнення стін. Замість фітингів, ви можете використовувати спеціальну сітку.

Перемички над процесами, арматуючи ремінь перекриття

Вікна посилюються підкріпленням на декілька блоків нижче рівня підвіконня. Над вікнами та дверей встановлюються перемички з залізобетону. U-подібні блоки часто використовуються для тієї ж мети. Такі продукти закріплені на резервних копій з дощок у вигляді n символу з додатковими опорами. У середині блоків підходять фітинги та розливання бетону.

Ви можете побудувати перемичку і з звичайної прокладки без канавок. Для цього у виробах прорізають три поздовжні штроби, закладають цементно-піщаний розчин та встановлюють арматуру. Частини зв’язування повинні виконувати 50 сантиметрів від кожного краю стіни.

Перемичку для віконних або дверних отворів можна зробити своїми руками. Для цього використовуйте дерев’яну дошку товщиною 4 сантиметрів, елемент закладений у розрізи блоків на розчин, який поглиблюється на 25-30 сантиметрів на кожній стороні стіни. Для цієї ж мети можна використовувати два шматки металевого куточка з поличкою 5 сантиметрів. Такі продукти розміщуються на стіні і кладуть блоки. Динаміки кутів приховуть оздоблювальний матеріал.

Після виготовлення джемперів ми поставимо ще один рядок прокладки і організуємо тверді мешканці навколо периметру стін. Тепер необхідно розрахувати, скільки матеріалу буде необхідним для встановлення такого дизайну. Ми беремо блоки, товщину 10 сантиметрів і роблять з собою опалубку. Коли розчин або клей добре схопиться, укладаємо арматуру та заливаємо конструкцію бетоном.

Перекриваючий пристрій

У будинку газових блоків або пінобетону можуть бути використані наступні типи перекриття:

Докладніше розглянемо залізобетонні перекриття. Такі вироби застосовуються для будинків із блоків з прольотом від 4,5 до 6 метрів. Прикладання пластини засновані на монолітовому армооблому поясі, який рівномірно розподіляє навантаження з залізобетонних конструкцій на підшипникові стінки будівлі. ZB-плити вважаються найбільш надійним видом на перекриття. Але при встановленні не може обійтися без використання будівельного крана.

Маврилалат армуючий пояс

Щоб забезпечити силу стін, необхідно правильно підібрати розміри Armopoyas під Mauerlat:

Зміцнене будівництво роблять моноліт навколо периметру будівлі. Для підкріплення металеві стрижні використовуються діаметром не менше 10 міліметрів. При виготовленні каркасу застосовується в’язання дроту. При ручній заливці та найменшій неакуратності, зварювання лише послабить місця з’єднання стане причиною корозії металу. Щоб зафіксувати rotter, Stillas з нитками встановлюються кожні 1-1,5 метрів. Нижній край цих елементів згинають і зварює рамку. Перед заповненням бетону необхідно перевірити вертикальність шпильок в обох напрямках.

Робота на пристрої Armopoyas вимагає певного досвіду з будівельників. По-перше, встановити опалубку з дерев’яних дощок. Для надійного склеювання, частина конструкції знижується нижче рівня стіни. Брауси щитів встановлюються паралельно один одному, вони пов’язані з використанням дроту. Верхня частина конструкції зв’язується дерев’яними дошками на бажаній ширині. Ви можете використовувати обидва розмахуючу опалубку, для цього газові блоки з 5 сантиметрів встановлюються навколо периметру будівлі. У сформованому внутрішньому просторі розташовані металеві кадри та виливають бетон.

Дах

Коли зведено дах, фронтами з газованих бетонних блоків виправдані, а екстремальні вироби розрізані до кута слінг. Такі конструкції встановлюються після пристрою даху. Фронтон захищає мансардну підлогу від проникнення холоду і вітру в кімнату.

При влаштуванні покрівлі по периметру армопояса розстилають руберойд або інший гідроізоляційний матеріал, потім укладають мауерлат. Дерев’яні лісоматеріали на шпильках з горіхами. У місцях, з’єднання кутових продуктів забивається дужками, потім закріпіть лід на однаковій відстані один від одного.

Крокви починають фіксувати з краю даху, вони закріплені на Mauerlat і стелажі, розташовані на Lecks. Після цього він голий, пари бар’єрної плівки та розміщення покрівельного матеріалу.

Приготування фундаменту під будинком газованого бетону

Незважаючи на те, що газований бетон належить до легких матеріалів, він не варто економити на фундаменті для дому. Яскравий фонд повинен забезпечити постійність форми будівлі. Найбільш прийнятним варіантом фундаменту для будівель із газобетону буде плита із залізобетону. Це забезпечить мінімальну усадку деформацій. В якості бази при будівництві будинку газованого бетону можна також вибрати монолітний фундамент стрічки на піщаній подушці, а також стовпчику, яка вишикається монолітним поясом з залізобетону. Проектування кращих професіоналів довіри.

Міжповерховий перекриття

Плити перекриття між поверхами встановлюються на армований кільцевий пояс, що проходить по всьому периметру будівлі. Суглоби в місцях переходу між цементними плитами заповнені цементним розчином.

READ  Що краще не палиця або керамічне покриття

Доволі блокує закриття кінців.

Поверхні та отвори складної форми

Операції та поверхні складної форми розрізані за допомогою ручної пилки.

Кладки першого ряду газових пакетів роблять це самостійно. Будівництво стін з газобетону

Комунікації

Отвори в газованому бетоні можуть бути створені за допомогою електричної свердла. Блоки легко буріння і різання. Для монтажних ящиків, отвори вирізані за допомогою спеціального різака. Строборез легко створює канавки для укладання інженерних мереж.

Застібка

Невальні елементи можуть бути встановлені на стіні за допомогою декількох матеріалів.

Turbowowubel використовується для кріплення:

Спеціальний дюбель на газобетоні використовується для установки:

Мити дюбель повинен бути ретельно і повільно.

Щоб створити більш міцні кріплення, використовуйте якорі для газованого бетону:

Набір інструментів для будівництва

Перш ніж перейти до будівництва будинку газобетону, ви повинні підготувати всі необхідні інструменти та будівельні матеріали. Для кожного етапу будівництва буде потрібно:

 • шнур для маркування траншей, рулетка;
 • лопати, брухт, кірк, необхідні для земляних робіт;
 • Ножівка для різання блоків, дозувальна каретка з клеєм, совок, клітини, Twinks, щітка, полірування, будівельний рівень, гумовий молоток, кутовий. Вони використовуються під час прокладки газоблоків;
 • Штукатурні лопатки та тінь, порізи, шум, пензлі, штрафи, жилет. подати заявку на штукатурні та оздоблювальні роботи;
 • Строборез призначений для пиття канавок під укладанням арматури та проводки;
 • Електрофри використовуються для висихання більш глибоких канавок;
 • Електрод з короною для свердління отворів для перемикачів та розеток.

Газобетон добре обробляється простими інструментами. В результаті, використовуючи прості пристрої, ви можете швидко та висококваліфіковані блоки. Також використовуйте звичайну долоту, ви можете легко зробити декоративне покриття.

Сайт розміщення

Перед початком будівельних робіт на сайті необхідно підкреслити дорогу з великим щебенем, так що проблеми з заводом будівельних матеріалів та спеціального обладнання немає. Місце для майбутнього будинку очищається від непотрібних матеріалів і сміття.

Складається план з урахуванням меж сусідніх ділянок, у якому намічається будинок та місця для господарських будівель. За допомогою рулетки, ПЕГ і шнур розміщують місце під будівництво будівництва. PEGS забиті в землю в кутах периметру, а мотузка натягується між ними. Розмітку під зовнішній фундамент будинку роблять, відступивши від натягнутого шнура на ширину майбутньої основи, натягують паралельно йому мотузку. Для перевірки гладкості периметру розтягують шнури по діагоналі.

Готувати траншеї

Перед хребтом траншеї необхідно визначити тип грунту на місці майбутнього будинку. Грунт може бути дуже кам’яним, що ускладнює занурення траншеїв, або навпаки, піщаний, тоді є можливість її хвороби. Вона повинна бути розрахована на якій глибину і ширину траншею буде спалена. Якщо є пні або чагарники з деревами, які перешкоджають будівельному майданчику, вони винагороджені, або переміщують майбутнє будівництво. Видалення великого дерева може бути дуже дорогим і довгостроковим.

Кімнати

Можна витягнути саму траншею. за допомогою лопати або копати екскаватор. При стисканні землі на дні канави, він очищається, тому що навіть з муфтою він залишатиметься вільним. Глибина траншеї залежить від рівня заморожування, ширина 70-80 см, або дорівнює ширині бетонної підошви (яма під монолітно-плитою). Якщо грунт вільний і з’явився, то встановіть щити з дощок. У нижній частині траншеї вони роблять фундаментну подушку піску, товщиною 15-20 см., Хороший tamper.

Робимо фундамент

Під газобетонний будинок роблять стрічковий або монолітний фундамент. Вибір бажаної основи залежить від технічних характеристик грунтів та фінансових можливостей. Процес виконання робіт можна розподілити на етапи:

Установка опалубки

Опалубка. це споруда з дощок, щитів, блокових елементів під заливку бетону. Буває двох видів: знімна. після висихання розчину демонтується, і незнімна. залишається як додаткова теплоізоляція.

Розвантаження опалубки, що зведена з екструдованого пінополістиролу, арболіту або керамізового бетону. Кожен з матеріалів має свої позитивні, так і негативні властивості.

Будинок з нуля. Кладки газоблока | На 2 дні підлога підлоги

Перед закладанням опалубки блоків на дно траншеї, гідроізоляційний матеріал або армована плівка. Робота з укладання опалубки робить з кута, переміщення по периметру, заклавши їх у перевірку. Якщо в блоках є сполучні канавки, вони повинні бути зверху. Встановлення установки перевіряється на розтягнутий шнур і рівень.

Залишайтеся фітингами

Перед встановленням першого ряду стрічки опалубки, залізні смуги входять у канавки та закріплюють дріт. Вертикальні арматурні стрижні встановлені та прикріплені до горизонтального. Після того, як буде збудована потрібна висота опалубки, зайву по висоті арматуру обрізають.

Заливати

Виробляти заливку бетону краще в суху та нежарку погоду, щоб уникнути зайвого перезволоження або випаровування вологи з розчину. Для приготування конкретного розчину необхідно використовувати високоякісні цементні бренди M400 або M500. Пісок застосовується без сухопутних і глинистих домішок, переважно річки. Вода повинна бути чистою, не хлорована. Великі наповнювачі підходять для подрібнення каменю.

Співвідношення цементу до піску. 1: 4, до руйнування. 1: 2, до води. 1: 0,5. Якщо використовується вологі пісок, то кількість води зменшується.

При мінус температура для усунення заморожування розчину додають пластифікатор. Якщо вбудований невеликий будинок, то він може бути використаний для перемішування бетонного бетону, а з більшою площею заповнення фундаменту краще використовувати готову бетону суміш. Потрібно замовити його в такому районі, щоб достатньо, щоб заповнити всю область одночасно. Затоплений бетон обов’язково обробляється вібротамбовкою, щоб видалити порожнечу і рівномірно розподіляти суміш.

Ми будуємо стіни

Використання газобетону як матеріалу для будівництва стін дозволяє досягти хороших показників у силі та нагріванню будівлі. Блоки легкі і мають великі розміри, що дозволяє створювати стіни будинку площею 150-200 м 2 лише 1-1,5 місяців. Робота над будівництвом можна розділити на кілька етапів:

 • викласти перший рядок;
 • покласти 2-й і 3-й ряди;
 • підготовка до підвіконня та вікон;
 • перемички на вікнах та підвіконня;
 • Armopoyas Inter-поверховий.

Ми поклали перший рядок

Видалити з вершини сміття, пилу та стеліма гідроізоляції. Ми поставили його навколо периметру та внутрішніх стін. Покладіть ізоляцію краще не доказу, але вуса.

Для розрахунку першого ряду використовується цементний розчин, оскільки верхня частина фундаменту не відбувається досить гладкою. Використання суміші допоможе вирівняти всі нерівності, плавно покласти газовані бетонні блоки.

Мінімальна товщина шару цементного розчину становить 1 см, тому необхідно визначити найвищий кут на фундаменті за допомогою рівня. Від нього і починають лежати газові блоки, постійно звертаючись до свідчення рівня. Зробіть це після кожного закладеного блоку.

Кладка виконується по всьому периметру вдома і на стінах всередині нього, не забуваючи правильно відрегулювати рівень. Зручно використовувати газові блоки з кріпленням “Groove-Ridge”. їм легше етикетка та передача. Також для зручності та збереження піддонів з блоками розміщуються всередині будівництва.

READ  Велкро, як висить штори без карнизу

Побудований будинок протягом 7 тижнів. Будинок газобетону або будинку з газоблоку.

Зробити 2-й і 3-й рядки

Перед тим, як покласти новий рядок газових блоків, поверхня попереднього треба відпочити з поліруванням. Це зроблено для кращої адгезії клею між блоками, оскільки він застосовується всього 0,5-0,7 см.

Другий рядок закладений з кута з зміщенням на половину блоку (принаймні 8 см), так що шов з закладеного газоблоків не збігається з попередніми рядами. Клей застосовується за допомогою дозувальної каретки або спеціального відро з тканинами. Газові блоки ставлять якомога ближче один до одного, якщо це необхідно, використовуйте гумовий молоток. Робота повинна бути зроблена якомога швидше, оскільки клей схожий через 15 хвилин. При мінус температура до.15 ° С використовуйте клей з особливими добавками.

Також покладіть блоки третього і наступних рядків. Необхідно регулярно стежити за гладким з закладених газових блоків. Звітування газованого бетону до місця майбутніх дверей або вікон, не завжди можна покласти їх, щоб вони не говорять. З цією проблемою легко впоратися за допомогою звичайного ножів з довгими зубами. Для плавного сну використовується спеціальний кут.

Підготовка стін для підвіконь та вікон

Роблячи підкріплення вікна Outlooks потребує одного ряду нижче майбутнього підвіконня. Потрібно зміцнити стіни, де буде вікно. Для цього 2 поздовжні канавки на довжину стіни. Боровки повинні бути більше на кожній стороні на 30 см шириною Windows. Фітинги підходять і виливають цементний розчин. Подальша установка газованих бетонних блоків здійснюється на клею, у правильному порядку, з урахуванням вікна та дверних прорізів.

Виготовлення стрибків для вікон і дверей

Над дверцятами та вікнами, необхідно встановити перемички, щоб стіни не відбувалися. Ви можете зробити це кількома способами:

 • Простий варіант. Купуйте готові.
 • U-подібні газобетонні блоки. Над відкриттям дверей або вікна зроблено з дошки резервного копіювання. Необхідна кількість U-подібних газоблоків клей разом і закладено на правильне місце. Фітинги розміщуються всередині блоків і виливають цементний розчин.
 • Прості газовані бетонні блоки клею і перерву в них 3 поздовжні борозни. Покладіть арматурну та вилиту цементно-піщану суміш. Дайте сухою приблизно 24 годин. Покладіть такі перемички на світогляд, не ширше 1 метр і фітинги вниз.

Прогалини між стінкою та перемичками закладені газовими блоками бажаних розмірів.

Armopoyas Inter-поверховий

Armopoyas. це шар залізобетону, заповнений між блоками. Нам потрібні, щоб надати силу цілого дизайну стін та встановлення макера.

Газові блоки покладені на краю зовнішніх стін, шириною 10 см, утворюючи опалубку. У отриманому просторі між блоками підходять фітинги та виливають розчином.

Для монтажу мауролату в армопоях, вертикально бетонних арматурних стрижнів з ниткою нарізаного на них. Шпильки встановлюються на відстані 1-1,5 м один від одного.

Дах

У стінах ARMOPOYAS проливається гідроізоляційний матеріал, а мауерлат складається (підтримується деревина). Він прикріплений до шпильки з горіхами. У кутах дизайну, опорні смуги закріплюються один з одним з сталевими дужками. Затягування зроблено, тобто, в ширині будівництва складені поперечні бари. Далі по довжині будинку, 2 ряди Брувєва (Ленні) закріплені таким чином, щоб вони знаходяться на однаковій відстані один від одного і з краю. Отже, наприклад, якщо ширина будинку становить 10 м, то ця відстань буде 3,3 м. На льоду за допомогою дужок, кути або нігті встановлюються вертикальні дерев’яні стійки на відстані 2-2,5 м. Вони встановлюються навпроти один одного з обох сторін. Для кращого зв’язування, над стійками, паралельно ширині даху, затягується. Потім укладаються на дерев’яну стійку з обох сторін по довжині довгих променів. Їм потрібні для підтримки крокв.

Встановлення rotter починається з краю даху, роблячи рівну відстань між ними. Нижня частина з них закріплена на Mauerlat, а вершина прикріплена до стояння навпроти Rapid Bruus. Для сили всього мансардного будівництва Rafter закріплюється за допомогою барів.

Перш ніж укласти покрівельний матеріал, виготовляється дорого. Це коріння на ньому, роблячи це праворуч і знизу вгору. Для кожного типу матеріалу вимагає його кріплення.

Оздоблювальні роботи

Аераційні бетонні стіни за межами залишаючи сайдинг або сендвіч-панелі. Коли вони встановлені, необхідно залишити розрив між газоблоками та обробними матеріалами. Потрібно зняти вологу, яка може пройти через різні тріщини.

Внутрішнє оформлення стін з газобетону здійснюється при температурі не нижче 10 ° С. Якщо є чіпси, збиті краю, отвори на поверхні блоків, вони заповнюються кладкою-сумішшю. Динаміки на стінах проливає шліфування.

Всередині, аерозобетонні стіни розділені штукатуркою або гіпсокартоном. Після цього вони можуть бути пофарбовані, покриті шпалерами або викладеними іншим матеріалом.

Штукатурка стін з спеціальною сумішшю для прокладень, яка виводиться відповідно до інструкцій виробника.

Як переоцінити без опалення

Часто, коли заміський будинок газованого бетонного будинку вже був побудований, і опалення не можна було підключити, а зимові верстати спереду, необхідно думати про захист структури. Залиште його у вигляді, тобто неможливо. газоблоки не люблять воду і мороз, можуть розвалитися.

 • Зливу води з усіх систем.
 • Зігрівальні майданчики, база, випередні пінополістирольні плитки.
 • Закриваючи щільно двері та вікна або фіксація у всіх отворах щільної плівки, зробленої в 2 шарах.
 • Без відкритого прикрасу, будівля може бути залишена максимум 1-2 зимового сезону.

Будинок газованого бетону є відмінним рішенням, який вже реалізується в житті та регіонах. Будівельні компанії являють собою типові та створюють індивідуальні проекти будинків різних форм, цінностей, макетів та т.D. За дотримання технології та коректного виконання всіх вимог і нормативів будова виходить міцною, комфортною та довговічною.

 • Дерев’яні. 50 000 г.
 • Плити з газобетону 250 000 R.
 • Порожнисті бетонні плити (Ferris). 120 000 г.
 • Монолітний ZHB-перекриття. 250 000 г.

Що aioweton краще для будівництва будинку?

Аераційні бетонні блоки виробляли 2 види. автоклав та неавтоклав (докладніше про це у статті “Автоклав та неавтоклава газовані відмінності”). Неавтоклавний газобетон для будівництва будинку ми не розглядаємо взагалі. це матеріал для вузького застосування і не для майбутнього житла.

Сітчастий бетон з затвердіння автоклава (сьогодні називається “газований бетон”), принципово розділений брендами виробників та щільності (позначені буквою D). Кожен з них має певний набір фізико-технічних характеристик, для яких необхідно орієнтуватися при вирішенні питання, який газований бетон вибирати для будівництва будинку.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS