Статті

Як побудувати будинок у Loft Style

Лофт

З англійської лофт означає “горище”. При розумінні людей цей простір на горищі або в старому семінарі, як правило, передбачає покинуту фабрику або заводську кімнату, яка була обладнана для життя. На сьогоднішній день існують нескінченні багато стилістичних рішень у будівництві будинків, в яких проекти у вигляді лофт-стилів займають спеціальну нішу через походження напрямку. Ви можете замовити в нашій компанії як готовий проект стилю лофт з каталогу та індивідуального проекту будинку.

Лофт

У минулому столітті багато художників та інших творчих особистостей влаштували житло на непрацюючих промислових об’єктах і зробили це за своїм смаком. З цього моменту і пішов історія лофтського стилю в інтер’єрі.

Тепер цей напрямок дуже популярний серед тих, хто не приймає класичних канонів у дизайні та хочуть створити щось справді унікальне та незабутнім у своєму будинку. Якщо власник заміського будинку відбувся ідеї, щоб влаштувати будинок у стилі горища, то треба спочатку вивчити основні відмітні риси цього напрямку. Ми поговоримо про них про них у цій статті.

Будинки з типом лофт

Вільна моральність сучасності відкриває надзвичайно широкі можливості у всіх. Це впливає на думку, поява суспільства, його світогляд і сприйняття. Тому поступово класичні архітектурні ансамблі у сучасних містах поступаються творчим будівельними проектами. Будинки широкого різноманітності химерних форм і розмірів затоплені центральні вулиці та передмістя. Один з найпопулярніших сучасних стилів. Це американський лофт, найкраще, що відображає тенденції люблячих свободи в настрої населення країни загальної демократії.

Loft стиль не був створений спеціально для прикраси житлового простору. Історія його виникнення почалася в Манхеттені в період великої американської депресії сорокових XX століття. Найсильніша економічна криза змусила промисловців поспішно передати свою виробничу здатність на околиці, тому що ціна на оренду земельних ділянок збільшилася в часи. Звільнені області негайно привернули до закріплених представників творчої еліти. Не потребує спеціального комфорту, вони відчували себе відмінно в колишніх промислових приміщеннях.

READ  Чи можна мити жалюзі в машині

Ванна кімната, за наявності достатнього простору, ви можете покласти в центр кімнати, піднімаючи його невеликим подіумом. У той же час вона повинна бути кругла або овальна. Контрастність грубої прикраси стін і гладких круглих у формі ванних кімнат завжди виглядають чудово.

Будинки Loft Houses: Промисловий стиль як вираження свободи, планування та особливості дизайну інтер’єру

Про мансард, як зазначено у 50-х роках минулого століття, і він виник на десятиліття, у промислових районах американських мегаполісів. Назва цього стилю, переклад “горище”, з’явився після того, як власники промислових підприємств почав відкликати виробництво міста, а порожні будівлі будуть орендовані. Перший потенціал просторів, непридатних для житла, був оцінений богемним шаром Нью-Йорка. Це пройшло трохи часу, а відносно дешевий, просторий, з високими стелями та гарним освітленням колишніх фабрик були на піку моди.

Стиль не затримував у колишніх промислових магазинах та семінарах. Він розповсюджується першим до міських квартир, а потім на країні котеджів, ставши новим словом у приватному будинку. Виробничий простір і сьогодні надихає архітекторів та дизайнерів до стилю “горище”, а також вдома у стилі лофт, будь ласка, їх власники з елегантним та стильним налаштуванням.

Особливості стилю

Одноповерховий будинок у стилі Loft менш поширений, але такий проект також можливий. Дотримання канонів стилю це не зашкодить. Характерні риси лофт включають:

 • Панорамні вікна, які не приймають штори та штори,
 • Груба обробка стін цегли або бетону,
 • Безкоштовний макет,
 • Мінімальні кольори (чорний, білий, цегляний-червоний, бежевий),
 • Точка освітлення,
 • Балки та зв’язок як частина інтер’єру.

Прикраса інтер’єру не дуже відрізняється від зовнішнього. Комфорт у будинку досягається за допомогою м’яких меблів, килимів, картин у графіті та освітлювальних картинах. При виборі дизайну стилю лофт вдома вам потрібно подумати до найменшої деталізації. Предмети інтер’єру повинні доповнювати:

Високі стелі дозволяють мені влаштувати пентлсол підлоги. Там може бути спальна зона або офіс. І в той же час вони стають цікавою деталістю інтер’єру.

Мінімалістські будинки Проекти

Категорія проекту Мінімалізм будинків
Вартість проектів Від 15700 грн
Площа проекту Від 71 м2
ПРОЕКТНІ ПРОЕКТИ Одноповерховий, мансард, двоповерховий
Форматна документація Друкований

Якщо ви хочете побудувати невеликий приватний будинок, ми радимо звернути вашу увагу на одноповерхові будинки у стилі мінімалізму, або двоповерховий цей архітектурний напрямок.

READ  Чому принтер не друкує кольорову фарбу

Мінімалізм – це стиль архітектури та дизайну, заснований на виділенні найбільш необхідних речей і відмову від усіх додаткових. Рух до досконалості починається з обрізання всіх додаткових. Останнім часом це мінімалізм, який є популярним місцем розташування в галузі архітектури та дизайну. Макетні проекти будинків у стилі мінімалізму є функціональним, практичним і зручним.

Мінімалізм Будинки планує: характерні функції стилю

Архітектурні проекти будівель мінімалізму мають такі індивідуальні риси:

 • простота конструкцій та форм;
 • дотримання основних правил складу;
 • використання матеріалів природного походження;
 • особлива увага до деталей;
 • правильна геометрія простору;
 • єдине кольорове рішення;
 • зосереджуючись на світловому дизайні;
 • Застосування в дизайні яскравих відтінків;
 • Максимальна функціональність об’єкта.

Розробка будинків у стилі мінімалізму здійснюється, як правило, в яскравих відтінках.

При виборі матеріалів необхідно звернути особливу увагу на якість матеріалів. Якщо це можливо, варто звернути увагу на матеріали природного походження, такі як скло, камінь, мармур, дерево. Кольоровий розчин повинен бути легкими тонами, властивими природними матеріалами. І варто пам’ятати про важливість відтінків у мінімалізму. Також варто звернути увагу на світловий дизайн, і, якщо можливо, використовувати м’яке та розсіяне світло.

Плани для проектів мінімалізму будинків: напрямки

У мінімалізму існують їх внутрішні напрямки. Мінімалізм житлового будівництва проекту може бути виконаний в одному з наступних стилів.

М’який мінімалізм – мінімалізм, в якому матеріали приймаються, аксесуари світлових тонів, приємна текстура, а також використання різних елементів, введених в інтер’єр кімнати, затишну та комфортну атмосферу.

Еко мінімалізм – сучасний мінімалістський напрямок. У цьому стилі використовуються природні та екологічні матеріали, якщо це можливо, необхідно відмовитися від використання пластикових речей. Використовуються різноманітні текстури деревини, вовняні, трикотажні речі, скляні та аксесуари для настороння. Декоративна штукатурка дуже часто застосовується для прикраси стін. Головна ідея трахкала. Це інтеграція природи в космос будинку.

Сучасні мінімальні будинки, представлені в цьому каталозі, виготовляються у стилі, що поєднує мінімалізм з іншими напрямками. Для вас, ми обрали готові проекти будинків у стилі мінімалізму (фотографії, відео, схеми, малюнки доступні на сайті), що ідеально підходить до сучасних реалій. Якщо ви не знайдете саме те, що ви насолоджуєтеся серед типових варіантів проекту, ми готові до окремої ціни, щоб виконати авторський проект котеджу в стилі мінімалізму з нуля і точно відповідно до вашого ескізу. На вимогу замовника, макет будинків мінімалізму можна змінити, був створений оригінальний дизайн, основу для оцінки та доктора. Список всіх послуг компанії дивитись тут.

READ  Що робити, якщо туалет був забитий з туалетним папером

Архітектурне бюро Z500 Україна – це команда архітекторів, інженерів та дизайнерів, які відрізняються за спеціальним талантом, досвідом та професіоналізмом, про що свідчить багато років успішної роботи та сотень задоволених клієнтів. Ми є офіційним міжнародним архітектурним бюро Z500 International, оскільки у якості та надійності наших проектів приватних будинків ви можете бути впевненими.

Планування

Для приміщень в сучасному стилі характерна зручна вільна макет.

Площа першого поверху, традиційно, максимально відкрита, зонування виконується за допомогою підлоги, розташованого на різних рівнях, прозорі скляні стіни, штверсті та меблі.

Крім того, сауна, невеликий критий басейн та гараж, як правило, входить у єдиний архітектурний ансамбль (гостьова парковка розташоване біля будинку).

Інтер’єрні номери виходять на відкриті тераси, які є транзитною зоною між будівлею та сайтом.

Як побудувати дешевий сучасний будинок 6 для 12 за $ 6000, є реальним!!! Вступ.

Другий поверх є більш консервативним, тут, як правило, розташовані особисті камери, ванні кімнати та окремий робочий офіс.

Основні риси Loft

Квартира та заміський будинок у стилі Loft є об’єктами, впізнаваними на перший погляд з багатьма індивідуальними особливостями:

 • Великі внутрішні простори, наповнені природним світлом;
 • навмисна грубість у облицюванні з цегли, бетону та каменю;
 • Демонстрація незрозумілих стін та інших поверхонь у житлових приміщеннях;
 • використання елементів інженерних систем як декору та прикрас;
 • Мінімальна кількість внутрішніх перегородки між кімнатами, простір відокремлюється зонуванням;
 • Модерація меблів та меблів – кімната встановлена ​​лише те, що дійсно потрібно для комфортного життя;
 • Максимальний фокус на практичності та функціональності, оскільки в установці використовується мінімальна кількість декоративних елементів.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS