Статті

Як підключити електрокотель до системи опалення

Table of Contents

Як підключити електричний опалювальний котел: розрізнення різних схем

Для опалення індивідуального житлового будинку, системи стають все частіше використовують насос рідкого теплоносія через трубопроводи до нагрівальних батарей, в яких тепла відновлення навколишнього повітря та повернення охолоджуваної рідини назад для подальшого нагрівання.

У той же час, герметична металева судина, як правило, розуміється під котлом, в якому теплоносія нагрівається, а термін електричний визначає тип використовуваної енергії.

За принципом використання електричних котлів приходять:

Вони мають зовсім інший дизайн, відрізняються за ступенями безпеки, вимагають різних відносин при підключенні до електричної проводки.

Електричний котел Непрямий опалення

Термін непрямий вплив вказує на непрямий нагрівання, проводяться електричним струмом, що проходить через нагрівальний елемент з чисто резистивним опором. Внаслідок цього явища під законом джойлаленц, температура провідника, спеціально поміщена в рідину.

Тепло, випущене на стійкість, видаляється теплоносіями. Теплові нагрівальні елементи, або, як вони скорочуються, називаються трубчастим нагрівачем, виготовляються різною силою для роботи в ланцюгах змінного або постійного струму з різними напругами.

Конструктивні особливості

Всередині металевого корпусу котла, електричні нагрівальні елементи промивають теплоносіями.

Вони складаються з герметичного металевого корпусу трубчастої форми з ніхромним сплавом, встановленим у нитку, що має певний електричний опір і здатна витримати розраховану потужність опалення.

Цей потік монтується на металевій трубці з власними кінцями і підключається до вихідних роз’ємів, виготовлених за допомогою гвинтової нитки для підключення електричних дротів.

Порожнина між корпусом трубки та ниткою ніхром відокремлюють шаром теплопровідного матеріалу з високими діелектричними властивостями спеціального сорту піску. Кінці елемента запечатані та оснащені порадами для кріплення на кришку котла.

Оперативний трубчастий нагрівач, таким чином, має певний електричний опір, який можна виміряти звичайним омметром або тестер або обчислювати живлення на організмі.

Наприклад, TZN в 1 кВт споживає при роботі під напругою 220 вольт I = 1000/220 = 4,54 ампер і має електричний опір R = 220/4.54 = 48,5 Ом.

Другий параметр обслуговування трубчастого нагрівача є якість ізоляції опору між провідною ниткою ніхром та справою. Щоб виміряти це, потрібно використовувати спеціальний пристрій мегаомметра.

Для внутрішнього опалення 220 вольт зазвичай використовуються з вантажопідйомністю порядку однієї кіловатти. Коли потрібна велика тепла, то трубчастий нагрівач збирають паралельні ланцюги в однофазній мережі або підключіть ті ж групи у трифазних.

Котел зробив два фланці для спілкування з мережею теплоносія:

У нижньому вході потік холодної води вводять насосом;

Від верхнього виходу йде нагрівальна рідина.

Коли струм проходить через стійкість, трубчастий нагрівач виділяється теплою, який передається через шар ізоляції з металевим корпусом і видаляється з нагрівального елемента теплоносія. Завдяки цьому, при роботі, баланс створюється між тепла, що виділяється електричною енергією та видаленням, перекачується через котл.

Кожен трубчастий нагрівач повинен бути повністю занурений у рідину, щоб тепловий блок буде ефективно і рівномірно. Якщо він порушується, наприклад, через утворення повітряного пробки або витоку рідини, що призвело до зменшення його рівня в котлі, можна розширити нитки, ізоляцію або корпус трубчастого нагрівача та її руйнування.

Простий домашній електрик котла

Діаграма з’єднання до гідравлічної системи

Електричний котел непрямого опалення виготовляється на заводі в прекрасному сучасному випадку, який може бути:

Після його щільного кріплення на будівництво будівництва будівлі, гідравлічна схема системи опалення будинку.

опалювальні радіатори, з’єднані паралельними ланцюгами між тиском та зливними (зворотними) тригерами транспортування теплоносія;

Розширювальний бак, призначений для видалення повітряних бульбашок з перекачуваної рідини;

запобіжний клапан, що дозволяє перемикати гідравлічну схему до різних режимів роботи;

циркуляційний насос, ламаючи теплоносій для замкнутого контуру;

Клапан: зворотний тиск, безпека, обхід;

Датчики контрольної системи основних технологічних процесів;

Автоматичне обладнання, контрольна логіка та захист.

Якщо ви виключаєте циркуляційний насос з роботи, схема може функціонувати через природний кровообіг, коли холодний охолоджувач знижується, а нагрівач піднімається до вершини. Однак це вимагає комплексного гідравлічного та термічного розрахунку, який, крім того, вимагатиме налаштування додаткового обладнання.

Насос завжди забезпечує швидку насоску на шосе та підвищує ефективність нагрівання.

Прямі дії електричного цуценя

Під терміном, пряма дія розуміється, що для забезпечення нагрівання шляху електричного струму створюється безпосередньо через рідкий теплоносій, що обіймаючи будь-які проміжні елементи.

Для цього електроди фази та робочого нуля встановлюються безпосередньо в шосе, прокачується через корпус водяного котла. Оскільки його специфічний опір сильно залежить від концентрації розчинених солей, ступінь чистоти теплоносія впливає на величину проходження електричного струму та ступеня нагрівання.

Конструктивні особливості

Пристрої прямої дії у їхній формі та розмірах значно відрізняються від класичного визначення слова котла. Їх тіло виконується у вигляді сегмента звичайної труби, оснащеної:

Труби для підключення до тиску та повернення автомобільних доріг;

Фаза та експлуатація нульових роз’ємів для підключення до електродів електричної схеми.

Завдяки цьому розміри пристрою мають досить невеликий розмір і вага, що значно економить місце в котельні, порівняно з непрямими аналогами.

Електричний струм, який передається охолоджувачею через електроди, обмежується лише стійкістю розсолу залежно від кількості експлуатаційних характеристик, і, принаймні, перевищувати номінальну вартість в певний момент.

Оскільки тепло, що виробляється електрикою, безпосередньо виділяється в теплоносій без втрати передачі через інші, додаткові носії, зменшення потужності в контурі, що розглядається, менше, ніж у попередньому, а ефективність вище.

Через простоту механічних структур такі пристрої досить дешеві, що є їхням перевагою. У той же час один з електродів повинен бути розміщений безпосередньо на корпусі трубопроводу, а друга, що вставляється всередину потоку теплоносія.

Метод електродів нагрівання рідини вимагає створення спеціального середовища для проходження електричного струму розсолу. При використанні, у вітчизняних пристроях з’являються такі недоліки:

Теплоносія у вигляді рідких розчинів надходить у електрохімічні процеси з усіма металевими матеріалами. При використанні алюмінію, тіло радіатора розряджається протягом декількох років, а чавунні конструкції служать трохи довше, але також постійно забиті і вимагають очищення;

READ  Чи можна застосувати епоксидну грунт на іржу

Циркуляційні насоси для систем опалення створюються для роботи в середовищі чистої води або антифризу з різними антикорозійними добавками. Випробування їхніх конструкцій для довгострокової експлуатації в області розсолу не проводилися.

Найбільш принципово гідравлічна система опалення – прямий котел дій не відрізняється від схеми з непрямим нагріванням. Також, як і раніше, шосе холодної води монтується на трубопроводі, а також на вихідний тиск.

Решта елементів схеми, залежно від місцевих нагрівальних завдань, можуть повністю скопіювати попередній дизайн.

На обох картинах найпростіша, типова розташування елементів гідравлічного ланцюга. Реальний дизайн, створений за специфічними умовами для опалення приміщень, завжди буде певними відхиленнями та доповненнями.

Нерідко не застосовується одна схема, а мінімальна, що складається з двох груп з незалежними органами виконавчої та контролю. Простий приклад, додатковий контур, видатна гаряча вода для побутових цілей, таких як у ванній кімнаті та кухні, може служити простим прикладом.

Електричний індукційний котел

Щоб нагріти теплоносій у цьому дизайні, вихрові струми Фуко використовуються в спеціальному індукторі з нагріванням.

Конструктивні особливості

Джерело живлення подається до обмотки котушки з ізольованого електричного дроту. Через індукційне явище в ядрі розмноження магнітного ланцюга, індукційні струми, що проходять уздовж замкнутого контуру. У цьому випадку нагрівання промислового металу нагрівається.

Рідкий охолоджувач постійно перекачує цей простір і видаляє тепло в гідравлічну систему.

Під час роботи індукційного котла виникають невеликі коливання індуктора, які захищають стіни з утворення масштабу.

При використанні промислових частотних струмів, отримані конструкції вражаючих розмірів. Для того, щоб зменшити розміри та масу котла, високочастотна трансформація напруги до 1÷20 кГц, який утворює відповідне магнітне поле.

Індукційний котел може бути поміщений у захисний корпус з хорошою ізоляцією.

Забезпечення умов безпечної роботи в прямих і непрямих котлах

При порівнянні принципу роботи трубчастого нагрівача з електричним розрядом у охолоджуванні створюються різні умови їх застосування, коли всі типи котлів виготовлені з металу та наповнені провідною рідиною.

При використанні трубчастого нагрівача струм проходить по нитку ніхрому, виділяється з тіла з шаром діелектрика, що не дозволяє потенціал фази пропускати на корпус.

На прямому опалюванні котла, струм створюється в охолоджуванні, що входить до контакту з поверхнею корпусу котла. В результаті фазовий потенціал присутній на ньому, який порушує певні правила безпеки, створює передумову для виробництва електриків.

Питання конструкції високошвидкісного електричного захисту для таких конструкцій наразі ще не вирішені. Використання звичайних конструкцій UZO або DIFAVTOMATOMATS, що контролює зовнішній витоку струмів у схемі, не має сенсу, бо вони постійно працюватимуть, блокуючи потенціал фазового потенціалу організму.

У конструкціях котлів непрямої дії використання УЗО є досить розумним і доцільним. Це не дозволить людині ввести фазовий потенціал. Ви можете зрозуміти це за допомогою пояснювальних фотографій.

У звичайній роботі поточний струм проходить виключно внутрішнім контуром, виділеним з корпусу.

З випробуванням ізоляції електричного котла з непрямим опаленням, струм витоку через випадок проникає в повторний провідник і на ньому на контурі землі. Встановлена ​​точка UZO встановлюється таким чином, щоб пристрій захисного вимкнення буде працювати, і його власні контакти будуть видаляти напругу живлення з схеми, яка буде усунути поразку людини.

Таким чином, в умовах безпечного використання прямі нагрівальні котли значно втрачають. З механічним порушенням їх дизайну, з якоїсь причини схема створюється для поточного потоку, який залишатиме небезпечний потенціал фази на житло. І тоді все вирішує справу

Діаграма з’єднання до електричної системи

Ми розглянемо всю внутрішню електричну ланцюг котла з приводом від опалення:

пряма дію між електродами, вбудованими в корпус;

непряме опалення, підключене до паралельного трубчастого нагрівача;

Коробка індукційного терміналу з обмотками.

Тоді весь залишковий ланцюжок може бути представлений спрощеним видом з елементами автоматизації, керування та захисту від перевантаження та короткого замикання.

Встановлення електрокотера, циркуляційний насос, розширювальний танк, групи безпеки

Напруга живлення від комутатора через регуляторне тіло подається до приводу опалення та джерело живлення (захист та логіку).

Захист з його датчиками сканує основні технічні параметри, а під час їх догляду за межами можливих регулювання видаляють котел з роботи.

Логічні органи автоматизації нещодавно все частіше виконуються на основі мікропроцесорних технологій, що надають розширені функції. Він отримує інформацію від датчиків температури теплоносія, внутрішнього повітря, тиску рідини всередині системи, обробляють його та підтримує температуру всередині котла, регулюючи напругу на організм виконання.

Висновок: Стаття намагається узагальнити схему підключення електричних котлів різних конструкцій без уточнення виробників, розбиваючи їх на основні групи за принципом експлуатації, аналізують їх слабкі та позитивні партії. І скільки це допомогло вам поділитися своєю думкою в коментарях.

Як підключити електрокотель

З попередньої статті, Як вибрати електрокотель Ми знаємо, що є три способи нагрівання теплоносія. Відповідно, є три сорти котлів: трубчастий нагрівач, індукційний та електрод. Сьогодні ми розповімо вам про підключення електрокотерату до системи опалення. Установка здійснюється в два етапи. Перший етап є підключення до системи опалення, а друга до мережі. Враховуючи, що агрегати можуть працювати як з 220, так і з 380 вольт, схеми зв’язку до джерела живлення трохи відрізняються. Вам потрібно знати, як підключити електронародний нагрівання до мережі з різною потужністю.

Підключення до електричного інсульту

Наконні діаграми однакові для всіх електрокотор, різниця лише серед етапів. Машини з місткістю до 12 кВт з’єднані з однофазною мережею 220 В, більш ніж 12 кВт – до трьох фаз (380 В). Що буде потрібно для установки:

 • Кабель живлення з мідними ядрами;
 • Диференціальна машина захисту або купу УЗО – це регулярний вимикач;
 • Наземний контур.

Як лінія електропередач, використовується кабель марки VVG будь-який різноманітність, кількість життів залежить від кількості фаз – 3 або 5. Виберіть розділ нинішньої частини за допомогою потужності генератора тепла, зазвичай цей параметр позначається в інструкції з експлуатації. Щоб спростити завдання, дайте дані для різних котлів у вигляді таблиці.

Рейтинг диференціального автомату також залежить від споживання енергії нагрівача, струм тригера становить 30 мА. Наприклад, для захисту лінії електропередач блоку 3 кВт (220 вольт) вам знадобиться пристрій, призначений для 16 А, під потужністю 16 кВт (380 В) необхідний 32 a. Точні номінації вказані в паспорті продукту.

Для самостійного підключення електричної версії Mini-котла, необхідно видалити передню панель, всередині кабелю живлення та підключити вени відповідних кольорів з термінальними контактами. Як правило, нульовий дріт позначається синім, заземленням – жовто-зеленим. Точно так само, коробка керування індукційно-електродного котла підключена.

READ  Разбилось стекло на душевой кабине

Електричні з’єднання між кабінетом керування та опалювальним блоком електрода або індукційного котла виготовляються відповідно до індивідуальної схеми, представленої в інструкціях. Як приклад, ми даємо діаграму для підключення популярного електрокотерального “Galan”.

Діаграма автоматизації з однофазною мережею 220 В

Температура теплоносія тут контрольні накладні датчики, встановлені на металевих ділянках корму та зворотного трубопроводу. Пристрої вводяться послідовно з контактами термічного перемикача, що керує магнітним стартером. Коли досягається верхній порог, схема розбивається, а стартер вимикає нагрівання.

Діаграма з’єднання при підключенні котла до трифазної мережі 380 В

Підключення електрокотерату до системи опалення. Основні правила

До недавнього часу попит на електричні котли не було занадто високим. Вони були дуже дорогими в експлуатації, особливо порівнювати з газом. Однак бажання отримати автономне опалення в квартирі багатоповерхового будинку, а також необхідність диверсифікації методів опалення в приватних котеджах призвело до збільшення популярності нагрівальних пристроїв з використанням електроенергії. На даний момент електромостати широко використовуються не тільки як резервне або аварійне джерело тепла, але також як самостійне пристрій для повної підтримки системи опалення. Розглянемо в цій статті, оскільки вони повинні бути належним чином підключені до системи опалення.

Електрокотель з’єднання – електричні та гідравлічні ланцюги

Електрокотори зараз нерідко встановлені. Але в більшості будинків лише роль резерву. Як правило, газові та тверді паливні котли є основними, операція якої часом дешевше. Але іноді з відповідним обладнанням, а електричний котел використовується як основний ..

Як теплова енергія від Electrocott? Як підключити, яку схему використовувати?

Відома одна найважливіша перевага цього теплогенератора – найкращий комфорт і неприємності в експлуатації, а потім ..

Яка влада потребує

Скільки потужності буде потрібно для дому нагрівання?

 • Відомо, що для гарного підігрітого будинку, 10 кВт на 100 м квадрат.
 • Для будинків, побудованих на енергозберігаючих технологіях, така сила буде надмірною.
 • Але якщо коробка характеризується як “повністю холодна”, то 20 кВт буде недостатньо …

Для середнього будинку вибір може бути здійснений точно так, як – 1 кВт на 10 м квадрат. Якщо на практиці виявляється недостатньо, то це економічно доцільно не збільшувати потужність, але розігрітись, спочатку змінюйте вікна-дверні, а потім збільшуйте шар ізоляції на горищі …

Є електричним котлом, придатним для постійного опалення

З точки зору зручності та надійності, вартість ремонту – електрокотель – найкращий теплогенератор. Проблема полягає у вартості електроенергії. Це не корисно ебать у день.

Друга проблема – у владі, вибраній на об’єкті. Чи буде достатньо для повноцінного дому?

Ну, якщо 15 кВт трифазного живлення 380 В. Тоді ви можете встановити 12 кв-котла, ще 3 кВт буде йти до побутових потреб.

Але якщо потужність становить 220 В, і допустима потужність котла становить лише 4 кВт, його можна розглядати лише як екстрені можливості для підтримки тепла у разі відмови головного. Або для опалення в міжсезоння, у дешевому тарифі, але такі схеми будуть обговорюватися далі ..

Ми підключаємо електрику – щоб не наздогнати

Так що електричний котел працював без проблем, перш за все, він повинен бути належним чином підключений до джерела живлення. Різні моделі мають свої власні функції. Але всі заводські підрозділи оснащені електричним з’єднанням та концепцією навчання. Ці документи виконуються точно.

Загальний у всіх варіантах залишається наступним.

 • Використання кабелів певного типу з мідними провідниками відповідного розділу.
 • Підключення тільки з твердими сегментами кабелів, незнайомці не допускаються.
 • Недійсне використання для безперервного включення/вимикачів автоматичних (BA) та іншого захисту, якщо котел не оснащений вимикачем, то такий пристрій встановлюється в ланцюг.
 • Використання електричного захисту поточного реле витоку до землі (захисний пристрій відключення) та максимальний захист струму (автоматичний вимикач). Ці два пристрої можуть бути об’єднані в одному випадку, а також диференціальна автоматична.

Який перерізок жив і потрібен тип захисту

Швидше за все, виробник дасть комплексні рекомендації щодо відбору електричних провідників для з’єднань, а також шляхом вибору типу диференціального автомату.

Однак ви можете скористатися наступною таблицею, в якій характеристики кабелів та електричного захисту даються залежно від потужності електрокоту. Ось дані для трифазного джерела живлення 380 В.

Для котла 12 кВт, з трифазною дієтою, вам знадобиться кабель WGNLL, який включає 5 мідних провідників, кожен з яких має поперечний переріз квадрат 4 мм. А також AV з вимиканням струму 25а, RCD з диференціальним струмом 30 мА.

Схема підключення

Загальні поняття показані на малюнках. Для джерела живлення трифазного 380 В, а двофазного 220 В.

Але принцип однієї – фази захищені, і, при необхідності, відключаються диференціальним автоматом (захисне відключення та максимальний захист струму).

Діаграма, що з’єднує котла трубчастого обігрівача

Котли, які найчастіше використовуються в повсякденному житті, мають невелику потужність – до 15 кВт, оскільки більше не дозволяє підключити Енергонадзор. Такі агрегати можуть бути оснащені електричною потужністю 220 В. У той же час він підключений до трифазної мережі 380 В відповідно до схеми “зірки” з загальним нулем.

Діаграма показує 3 трубчастого нагрівача, призначеного для роботи в мережі 220 В, які з’єднані з трьома фазами 380 В. Наприклад, 3 нагрівач з 4 кВт кожен, дає повну електричну потужність 12 кВт. З цим з’єднанням можна працювати кожен трубчастий нагрівач, незалежно від сусіднього. Т.Е. Можливий вибір режимів потужності 4, 8 та 12 кВт.

Підключення трубчастого нагрівача та автоматизації конкретного електрокотатора відображається в ланцюзі електричного прикріпленого до нього, який повинен бути виконаний.

Якщо десятки розраховуються на напругу 380 В, то вони включені між фазами “трикутників”.

Як захистити електрокот

Пристрій захисного вимкнення (реле витоків) порівнює міцність струму, що проходить через нього фазами. Ці значення в нормальному робочому схемі будуть приблизно рівними. Але якщо є пошкодження (кабельний кабель був зруйнований, споживач знищується, наприклад, продовження теда та води в житловому будинку …), або людина торкнулася поточної частини, то поточний витік з’явиться з деяких фаза. І між провідниками різниця (диференціальна) поточних сил. У цьому випадку реле вимкне мережу протягом дуже короткого періоду часу. Поворотний час на вимкнення невеликий, через людське тіло не має часу, щоб виникнути небезпечно для здоров’я.

Автоматичний вимикач (максимальний струм) спрацьовує, коли цільовий струм досягається в ланцюзі. Наприклад, з короткою замиканням між фазами. У цьому випадку захисне реле не працює, оскільки сильні сторони струмів за фазами будуть рівними. Але максимальний захист струму вимикає мережу та запобігає запаленню електричних інструментів та провідників.

READ  Сад альтанки роблять це самостійно з полікарбонату

Як зробити установку

Для прямої установки електричного захисту, прокладки вибраного кабелю та підключення до електрокотерату, рекомендується запросити кваліфікованого електрика. І не виконуйте ці відповідальні роботи самостійно.

Як правило, спеціаліст не дозволить не дозволяти порушенням стандартів та створення небезпечної ситуації.

Наприклад, у дерев’яному будинку, слон закладений у негорючу оболонку. У цій ролі можна виконувати металеву гофрована трубка.

Або, наприклад, не дозволяється зробити лобіювання в опорних структурах будинку для укладання електричних провідників.

Проведення Clamp у контактних групах виконується відповідно до правил.

Ці та інші нюанси фахівці виконують швидко і ефективно.

Гідравлічна схема

Типова схема підключення керування показано на малюнку. Тут під “Electrocotel” означає найпростіший водонагрівач, який потребує всього додаткового обладнання.

 • Фільтр грубого очищення – встановлений на поверненні перед насосом, колекція вниз і вниз струменя.
 • Циркуляційний насос – у будинках до 200 м. Як правило, достатньо насос 25 – 40. Рекомендується встановити на повернення котла.
 • Резервний резервуар, 1/10 від об’єму рідини в системі не дозволяє забезпечити небезпечний ріст тиску при нагріванні (розширення) теплоносія.
 • Група безпеки є обов’язковим елементом складається з повітряного вентиляції, запобіжного клапана тиску та калібрування тиску. Встановлено на постачання, при найвищій точці нагрівального трубопроводу, на виході котла.

Але дорогі моделі обладнані таким обладнанням в одному випадку.

Дешева електрика для опалення

ПРИМІТКА: Вартість теплової енергії при газовому опалі, в грубому наближенні оцінюється як 0,8/кВт. При нагріванні дрова – 1.3/кВт.

День електроенергії коштує 5,4 рублів за кВт, а вночі 1,6/кВт (приблизні тарифи в Московській області).

Т.Е. Нічна електрика порівнянна за ціною з іншими видами палива. І через зручність використання, виходить переможця співвідношення ціни/якості для більшості користувачів.

Якщо ви встановлюєте рекламний щит на нічну швидкість, яка вирішується з Energonadzor, то це може бути використане.

Але як нічна електрика використовувати день?

Нормальна схема застосування електрокотель

Максимальна потужність електрокотерату вночі є непотрібною, інакше вона буде гарячим, наприклад, для будинку 100 м квадрат. З 12 квт-котлом, також у міжсезоння.

Оптимально надлишкова нічна енергія накопичується вночі і використовуйте день. Для цього він повинен бути перетворений у термічну (теплову воду) і запасує його в тепловуакумулятор.

Використовувана буферна ємність з потужністю від 1 тонів рідини.Як використовується буферний контейнер …

Потім схема є включенням електрокотера.

Тут електричний котел повертається паралельно твердому палива. З нічним тарифом електричний блок виступає в основному, надаючи користувачам існування, не турбуючись про опалення. У великій застуді, коли не вистачає електрики та накопичену енергію, тверде паливо пов’язане з процесом нагрівання.

Як заощадити при опалюванні електрокот

 • Не перегрійте кімнату. Це не рідко, коли автоматизація неправильно налаштована, а в кімнаті стає гарячим. 20% грошей за незручності викидається. Для автоматичного керування котлом краще використовувати повітряні датчики для кімнатних термостатів. Не керуватися температурою теплоносія.
 • Від’єднання не використовуються приміщення.Не рідко, коли окремі кімнати, наприклад, майстерня може бути прохолодним більше часу. З автоматизованим електрокотиль, доцільно застосовувати термостатичні контролери на кожному радіаторі. Тоді господарі материнства зможуть відрегулювати температуру в кімнатах. У деяких випадках ви можете заощадити і 25% енергії.
 • Оптимальне розподіл температури.Теплий підлогу більш ефективний до 15% від опалення радіатора. Крім того, це зручно і зручно. Розподіл температур у приміщенні буде вигідним і корисним.
 • Вентиляція.З вентиляцією біжить до 50% тепла з кімнати. Важливо усунути проекти та забезпечити вентиляцію на сучасні ідеї. Як у вентиляції в будинку

Підключення до електромережі

Перед початком роботи над підключенням теплового обладнання до електромережі, потрібно заповнити перевірку проводки. При виявленні слабких сторін необхідно відновити. Основні правила:

 • Для підключення мідної проводки використовується для підключення дроту, у відповідності до інструкцій, наведених у інструкціях;
 • З’єднання з зовнішнім кабелем виконуються за допомогою спеціальних висновків, розташованих у нижньому куті лівого. Існує також заземлений термінал з латунним болтом;
 • При виконанні різання котла, заземлення є обов’язковим. Важливо забезпечити, щоб контакт між корпусом пристрою та латунним болтом був надійним;
 • Температурний регулятор включений в контурну обов’язкову.

Щоб захистити електричну частину обладнання від крапель напруги, необхідно використовувати UZO. При використанні трифазних розеток, вимикач вимикача повинен бути встановлений.

Порада! Аварійний вимикач та UDO доцільно помістити в тісну близькість до тепла генератора в місці, яке легко доступне для хостів.

Встановлення та підключення електричного котла в приватному будинку

Електричні опалювальні агрегати – це високий попит через зручність та використання використання. Вони можуть служити основним постачальником тепла, але частіше використовуються як додатковий теплогенератор, оскільки електрика є найдорожчим енергоносієм. Встановлення електроблоку в приватному будинку не вимагає реєстрації дозволів, встановлення пристрою може бути виконана самостійно.

Підключення електрокотерату в приватному будинку

Вибір місця установки

Кімната

Щоб встановити електричний котел, вибирайте суху (вологість повітря до 80%) кімнату з плюс температура повітря. Нежитлові уподобання краще встановити обладнання, т.до. Під час роботи електронні реле можуть виробляти звуки, які можуть перешкоджати людському відпочинку. Ідеальне місце для встановлення кухні, коридору або комунальної кімнати. Розміри побутових електричних установок невеликі, тому вони займають мінімальне місце в приміщенні.

Надайте безкоштовний простір для доступу до котла для своєї служби. Вільний простір над тілом щонайменше 80 см над корпусом і принаймні 50 см до підлоги. Перед передньою панеллю повинна бути не менше 80 см.

Стіна, на якій буде виконана установка, повинна бути від довготривалого негорючного матеріалу. Одиниця блоку встановлюється на стіні за допомогою монтажу дошки.

Як уникнути замерзання і кип’яченого теплоносія

Використання електричних джерел тепла в схемах водяного опалення пов’язане з ризиком киплячої рідини.

Тому агрегати практично не вбудовуються в гравітаційні системи для нагріву приватних будинків, і встановлюються у комплексі з циркуляційними насосами, що забезпечують цикл охолоджуючого.

Особлива увага до встановлення сплачується термостатичному пристрою, який відповідає за включення/вимкнення електрокотерату в автоматичному режимі. Реле термостату також може працювати як захист від системного заморожування у випадку, коли генератор використовується як резервне обладнання.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS