Статті

Як підключити дзеркало з підсвічуванням у ванній кімнаті

Table of Contents

Ми приносимо інтер’єр до досконалості, або як вибрати дзеркало з підсвічуванням у ванній кімнаті

У сучасному інтер’єрі приміщень дзеркала відіграють важливу роль. Дзеркало освітлення у ванній кімнаті носить більше функціональних можливостей, відображає предмети, прикрашає це, “поширює” стіни та змінює просторову геометрію. Редакційний будинок Log Homius.EN детально розгляне питання придбання та підключити такий незвичайний предмет інтер’єру.

Різновиди виділених дзеркал

Підібрати дзеркало підсвічування, вписане в інтер’єрі ванної кімнати не так складно. Ринок представляє багато моделей різних форм з різними структурними особливостями.

Підсвічування і полиця

Ряд дзеркал ванни вже проданий з вбудованою полицею, яку ви можете поставити гігієну продукцію, ванну кімнату або косметику. Такі моделі дуже зручні в плані установки, оскільки вони не вимагають окремого прикріплення елементів. Дизайн можна встановити власні руки буквально протягом 15-20 хвилин.

Дзеркальний кабінет

Дзеркальний кабінет з підсвічуванням вирішує кілька завдань відразу: зберігання, відображення, збільшення простору. Великий обсяг дозволяє не тільки зберігати косметичні та ванну аксесуари, але й ліки, а головне, щоб приховати їх від ока, а не порушити дизайн простору.

Шукалка з дзеркалами може вписатися в будь-який інтер’єр, однак, при виборі, необхідно враховувати, що матеріал його виготовлення повинен мати високі водонепроникні властивості.

Круглий дзеркало

Круглі та овальні дзеркала різних розмірів та форм підходять для ванних кімнат з класичним дизайном. Освітлення, як правило, “обрамлене” весь продукт і може бути зроблений у вигляді шаблону або оригінального орнаменту.

З світло навколо периметру

Є багато типів монтажних вогнів, але його оптимальне розташування всього периметру дзеркала. Це найбільш правильне освітлення, яке найкраще виконує свої функції.

Якщо така можливість не забезпечена дизайном, то освітлення встановлюється у верхній частині.

З сенсорним включенням

Дзеркала з типом сенсорного контролю з’явилися на ринку не так давно. Підсвітка на них може бути активована на панелі керування, дотиком або звуком. У останніх моделях є підключення через Wi-Fi, щоб ви могли активувати освітлення або музику за допомогою мобільного гаджета.

Композиція з дзеркала і брама

Бюстгальтер – лампи, розташовані з боків дзеркала, не тільки дають необхідне освітлення, але також прикрашені своєю зовнішністю інтер’єру. Вони органічно вписуються до богемного та класичного дизайну, конструкції, провансів та країни, а також надають кімнату унікальний комфорт.

Збільшувальне дзеркало

Дзеркало з збільшенням – незамінна помічником жінка. Зручно зробити макіяж, маски та будь-які інші косметичні процедури. Чоловіки, приймаючи цю модель, можуть голити високу якість набагато краще. Це дзеркало монтується, як правило, до стіни.

Типи ламп

Для дзеркал у ванних кімнатах найчастіше використовують:

Джерела прожектора, вбудовані в дизайн полиці або шафки

Тип лампи визначає тонус загальної композиції, безпосередньо бере участь у проекті, але також функціональна сторона проблеми не можна ігнорувати. Одним з найбільш зручних варіантів можна вважати комбінацією декількох місць (від 2 до 8), розташованого з боків і контурний світлодіодний шнур. М’яке світло напівпровідникових джерел достатня, щоб висвітлити сам продукт і створює приємне приглушене освітлення у ванній кімнаті. Плями дозволяють відправляти яскравий промінь у правильному напрямку.

Незалежно від обраного типу освітлення, встановлюючи світло-дзеркало у ванній кімнаті, буде легше, якщо ви купуєте повністю готовий продукт, який вимагає лише встановлення дизайну та підключення до джерела електроенергії. Незалежний пристрій підсвічування вимагатиме принаймні мінімального вміння в області електротехніки.

Монако з підсвічуванням дзеркало з Алавана

Як підключити дзеркало з підсвічуванням у ванній кімнаті з власними руками

, п’ять ,

:

 • 4;
 • 18 14 27.5;
 • ;
 • ;
 • ;
 • дзеркало;
 • ;
 • ;
 • ;
 • ;
 • 28;

:

8 9:

,

,

,

Рекомендується, щоб ширина дзеркального полотна досягає сорока сантиметрів. Верхня лінія дзеркала повинна бути 170 см від стелі, відстань від підлоги повинна бути дорівнює 30 см.

Якщо дзеркало у ванній кімнаті є такі розміри, людина середнього віку без будь-яких проблем зовсім бачить себе. Однак можна було б детально розглянути його лише за наявності інтенсивного освітлення.

READ  Як повісити водонагрівач у скелетному будинку

Краще, що освітлення має три різні режими:

Для досягнення однорідності освітлення рекомендується встановлювати вертикальні лампи з обох сторін дзеркала.

Робоче світло можна організувати з лампою, потужність якої не перевищує 75 Вт. Це буде достатньо, тому що буде додаткові джерела світла біля дзеркала.

Рекомендується закрити їх з матовими екранами або лампами. За бажанням, ви можете доповнити освітлювальну систему ванної кімнати з декількома поворотними лампами.

Сергій

І я хотів би підключити дзеркальний гардероб з підсвічуванням у ванній кімнаті від галогенних ламп у інтер’єрі. Тут не виникають проблеми з KZ / стукіт машини та т.Р.? Вони є особливими умовами підключення? спасибі.

Дмитро Макаров (експерт)

Доброго дня! Підключення такого комплекту через стаціонарну проводку в блоці, розташованому найчастіше у верхній частині корпусу. Блок має контактну групу мережевої мережі 220 вольт, а при підключенні негайно забезпечує потужність гніздо, розташовану на корпусі та освітлення самого дзеркала. З’єднання можна зробити краще мідним дротом, оскільки не всі моделі мають консервовані поради. Відмінним варіантом буде кабель VVG або ShvvP поперечний переріз щонайменше 1.5 кВ.мм. Немає спеціальних умов для підключення. Кабель, що надходить з набору дзеркала з підсвічуванням, а розетка приймає змінний струм, що означає, що підключення дроту ви безумовно не плутаєте.

Роман

Доброго дня! Я зробив все і зробив, але. Спочатку до стаціонарної проводки я був підключений до світлодіодної світильника. Коли я з.D. Лампа почала підключати кабінет з лампою та виходом (PVS 21.5), коли вимикач увімкнено, машина постукала. Перевірені дроти, кольори не заплуталися! Скажи мені, що.

Макаров Дмитро (експерт)

Якщо, коли ви вмикаєте підключене дзеркало, автоматичний працював, це означає, що було достатнє навантаження для вимкнення. Оскільки світлодіодна лампа має відносно невелику силу, швидше за все, причиною є коротке замикання. Також ймовірно, що ви підключили якийсь потужний пристрій у розетку на розетку, але ви самі можете виявити цю причину і усунути.

Тому, щоб визначити причину, я рекомендую вам дзвонити весь ланцюг для цього:

 • Вимкніть напругу на вступній машині або у ванній кімнаті, вибраній для ванної кімнати (якщо у вас є панель розповсюдження);
 • Від’єднайте дроти з лампи та перевірте мультиметр їх стійкості разом із шафкою, якщо мультиметр показує нульову стійкість або значення, близьке до нього, ви знаходитесь на правильному шляху;
 • Далі вимкніть шафку з кабелю, по черзі перевірте та кабелю, а кабелю, а також шафка – визначають, який з пристроїв є закриття фази з нулем.
 • Продовжуйте ланцюжок до моменту, поки ви не знайдете розташування закриття, і коли вона виявляється, усуньте проблему.

Якщо на будь-якому етапі перевірки і поперемінно відкидаючи закриття, було зникне, то, ймовірно, ви розібрали точно вузол, в якому це було. Таке місце повинно бути ретельно оглядати на тему контакту з голими дротами або фазами з заземленими предметами.

Оскільки, якщо у вас є трипровідна силова контур з UZO на заземленому дроті, пристрій захисту може вимкнути з корпусу.

Сергій

Доброго дня! І підключення дзеркала кабінету до найближчої розетки (наприклад, у ванній кімнаті до того, що для пральної машини з окремою машиною для нього на посадці) не вимагає спеціальних умов (крім кабелю з поперечним перерізом у щонайменше 1,5 мм) і забезпечує надійну роботу будь-яких електричних приладів, пов’язаних з кабінетом (бритва, фен, мобільна зарядка та т.Р.), не кажучи вже про підсвічування на ньому? спасибі.

Як підключити дзеркало з підсвічуванням у ванній кімнаті

Макаров Дмитро (експерт)

За умови, що ви підключаєте дзеркало кабінету відповідно до вимог нормативних документів, то ця підсвітка ніяк не вплине на сусіднє обладнання, підключене до того ж виходу. Наявність автоматичного вимикача для живлення дзеркала та підсвічування машини для пральної машини є відмінною безпекою, однак, це може бути недостатньо для ванної кімнати. Оскільки головна загроза тут виникає з вологи, значно збільшується ймовірність ураження електричним струмом, тому я рекомендую встановити UDO для всієї ванної кімнати в розподільчих валах, послідовно з машиною такого ж назви.

Що стосується виходу, ви повинні виглядати індивідуально, якщо точка з’єднання має значне наближення до джерела води, він вибирається з певною ступенем захисту вологи відповідно до.7.один.47 pue.

Як ви можете бачити на малюнку, простір стін, розташованих у безпосередній близькості до джерел водопостачання, вважається найбільш небезпечним через можливість вологи на них. Тому ви повинні розглянути такі вимоги до торгових точок та інших електричних пристроїв:

 • У першій зоні всі пристрої освітлення повинні мати ступінь гідроізоляції IP щонайменше 5, цей параметр позначається другою цифрою, наприклад, IP45.
 • У другій зоні величина захисту від вологи не повинно бути 4, але в суспільних приміщеннях це не менше 5.
 • Для третьої зони, вологонепроникність того ж гнізда або підсвічування може мати мінімальне значення – 1, виняток у цьому питанні складається з громадських ванн, де параметр IP за допомогою вологи повинен бути не нижче 5.
READ  Як побудувати дерев'яний навіс зробити це самостійно

Детальніше про організацію підсвічування дзеркала у ванній кімнаті можна читати у відповідній статті: HTTPS: // www.АсутПП.Ru / podsvetka-zerkala-v-vannoy-komnate.Html

Сергій

Дмитро, дякую за детальну інформацію. У нас є розетка для підключення дзеркала шафи, розташованого в кабінеті під раковиною. У цьому випадку, який ступінь захисту вологи може знадобитися (при необхідності)? Uzo є окремим набором обладнання, а не просто машиною для цієї розетки (який для пральної машини)? Або є також автоматичний з UZO всередині корпусу?

Сергій

І більше таких моментів: для терміналів при підключенні двох дротів у ділянці корпусу з трансформатором цього кабінету, вам потрібна ізоляція? Або тільки якщо без терміналів? Чи правда, що спосіб підключення до розетки (вилки або два дроти всередині гнізда) не має значення з точки зору електричної безпеки, останній з яких вимагає відповідності проводів (коричнева фаза та нульовий синій)? спасибі.

Різноманітні дзеркала

Як додаткове віддзеркалення, ви також можете придбати косметичне дзеркало. Наприклад, якщо головне дзеркало буде виконувати декоративну функцію з підсвічуванням кольорової підсвічування, то на шляху відбудеться дзеркало для гоління та макіяж. Такі моделі часто призупинені біля головного дзеркала, вони мають висувну ногу, що дозволяє дзеркало на необхідній відстані.

Як підключити дзеркало з підсвічуванням у ванній кімнаті

Косметичні дзеркала також можуть бути зроблені з вбудованим підсвічуванням, але тут варто думати, чи є така надбудова. Згідно з відгуками власників, можна зробити висновок, що достатньо головного освітлення дзеркала. Хоча, якщо все ще є бажання додати трохи світла до відображення, щоб пристраститися до світлодіодних стрічок.

Крім того, використання моделей з дзеркалами нагрівання, що дуже зручно. Приймаючи душ або ванну, конденсат часто утворюється в кімнаті через краплю температури. Вологість осідає скрізь: на підлозі, стелі, стінах і дзеркалах. Модель з підігрівом збереже господиня від постійного витирання поверхні дзеркала від крапель води. Тонкий шар нагрівальних елементів сприятиме збереженню необхідної температури для того, щоб конденсат не падає на дзеркало. Ця функція значно розширює термін служби дзеркал.

Покрокові інструкції для встановлення та фіксації дзеркала підсвічування

Розпакування дзеркал

Встановіть дзеркало на рівну поверхню. Канцелярські ножі роблять слоти навколо периметру в транспортуванні. Відкрийте упаковку та зніміть захисну піну з усіх боків дзеркала. При необхідності зніміть захисну плівку з дзеркального полотна. Перевірте повний комплект. Разом з дзеркалом у коробці повинно бути паспорт продукту / гарантійної картки та інструкцій з монтажу.

Підготовка до монтажу

На цьому етапі дуже важливо правильно вирішити, що буде розташована дзеркало. Рекомендована дзеркальна висота кріплення на відстані 30 см від підлоги. У цьому випадку верхня точка дзеркала повинна бути розташована 10-20 см вище зростання найвищого члена сім’ї. Однак ця цифра може відрізнятися залежно від зростання членів сім’ї, для вашої зручності.

Вимірюйте ширину рулетки дзеркала і покладіть на стіну сцени, між якою буде розташований продукт. Зверніть увагу, що з рівня дзеркала до рівня суспензії слід залишати не менше 2-3 см. Візьміть рівень будівлі та олівець і перенесіть точки свердління на стіну.

Використовуючи рівень, проведіть горизонтальну лінію риболовлі над верхньою краєм дзеркала. З ним ви виникаєте дзеркало абсолютно гладко.

Свердління отворів

Свердла отвори. Зауважте, що це досить пильна робота, тому краще покрити всі об’єкти в кімнаті в захисній плівці.

Діаметр і глибина відкриття буде залежати від використовуваного дюбеля. Для стіни гіпсокартону ми рекомендуємо використовувати миску-метелик, для інших випадків дюбеля 860 на бетоні. Для керамічної плитки ми рекомендуємо починати працювати з свердлом на кераміку, а потім взяти помилку уздовж бетону.

Дизайнерська дошка: дзеркальні кріплення найкраще робити на швах між керамічною плиткою.

Вставте гвинтові милиці в отримані отвори з дюбелем, гвинтові дужки. Машинне дзеркало на гачках.

Інструкції для кріплення дзеркала на підвісних дужках:

Інструкція для монтажу дзеркала через дюбелі:

Підключення підсвічування

Якщо дзеркало вимикається з вилки в розетку: ретельно поверніть дзеркало, поклавши його передню частину вниз. У центрі декоративної пластикової коробки ви побачите шнур живлення: ретельно видаліть його. Перевірте роботу дзеркала, підключивши мережевий шнур до мережі.

Не забудьте! Розетка повинна бути розташована на достатній відстані до дзеркала, інакше ви повинні використовувати спліттер.

READ  На якій поверхні можна клонувати плитки

Всі дзеркала ванної кімнати з світлодіодним підсвічуванням мають ступінь погіршення IP44. Завдяки цьому вони повністю безпечні для використання у приміщенні високої вологості. Будьте обережні, щоб розетка має високий ступінь захисту вологи. Один із способів зробити – це пластиковий захисний випадок.

Перегляньте це відео, щоб візуально бачити процес встановлення дзеркала підсвічування, включеного в розетку:

Якщо дзеркало з’єднується з мережею Power: ви знайдете схему з’єднання, в комплекті з дзеркалом. Все, що залишається, щоб зробити лише інструкції. Якщо ви робите все чисте і суворо від рекомендації виробника, результат, безсумнівно, порадує вас.

На задній панелі продукту ви побачите блок керування. Ваше завдання. Використання терміналів для підключення видаленого кабелю з стіни з дзеркалом. У схемі підключення вказана маркування ізоляції. Це допоможе вам заплутати що-небудь при підключенні дротів. Завдяки спеціальним ваго-терміналах вам не доведеться використовувати ізолят і твіст, щоб ізолювати зв’язки.

З’єднання повинно бути здійснене через трансформатор, так що світлодіодна стрічка може витримувати напругу краплі і служити вам довше.

З цього відео ви дізнаєтеся, як підключити потужність світлодіодної підсвічування через мережу потужності:

І подивіться на цю інформацію про відео, якщо у вашому випадку він не був наданий заздалегідь, де буде підключено дріт джерела живлення:

Ідея: у ванній кімнаті ви можете поєднати проводку дзеркала з проводкою лампи стелі. Потім дзеркало вимикається і вимикається одночасно з стелі.

Встановлення дзеркала

Це залишається досить трохи: ретельно підніміть дзеркало краще робити це разом з партнером і відвідати його на підготовлені гачки. Виберіть верхню лінію дзеркала до горизонтальної розмітки, яку ви випустили рівень. Попередньо розтягніть дротові з’єднання в отвір, так що, не видаляючи дзеркало, підключіть його до кабелю живлення.

У цьому відео ми також пропонуємо вам побачити, як у разі необхідності, ви можете замінити кнопку Touch та блок живлення у дзеркалі:

Додаткові функції

Якщо ваше дзеркало оснащене годинником та датчиком температури, тепер настав час налаштувати його. Детальні вказівки, як це зробити, ви знайдете в коробці з отриманим продуктом.

Привітання! Дзеркало встановлена ​​і готова до роботи!

Типи підсвічування

Залежно від місця розташування підсвічування ділиться на три групи, кожен з них має свої переваги та недоліки.

Відкриті лампи

Особливо популярним, оскільки вони забезпечують високоякісне освітлення самого дзеркала та простору перед ним. З правильним вибором лампи забезпечується ідеальне відтворення кольорів, що є важливим при застосуванні макіяжу та проведення косметичних процедур. Можуть бути реалізовані різними способами:

 • Дрібні браки, які фіксуються на стіні з боків. Найчастіше вони використовують плазони, даючи однорідне розсіяне світло, зручне для видобутку. Сюжет перед дзеркалом добре освітлюється, забезпечуючи комфорт для тих, хто їх використовує.
 • Обертові регульовані лампи, закріплені над дзеркалом. Це особливі розділи, які можуть бути відправлені в потрібне місце для забезпечення високоякісної підсвічування. Хороше рішення дозволяє регулювати світло, змінити позицію, якщо це необхідно, що також зручно. Довга люмінесцентна лампа.
 • Накладні варіанти, закріплені навколо периметру дзеркала і дають м’яке розсіяне світло. Найчастіше це світлодіодна лампа невеликого розміру, яка дуже добре виглядає в подібних продуктах.

Бічні лампи можуть бути прикріплені до дзеркального тіла.

Внутрішнє освітлення

Це рішення відрізняється від конструктивних функцій. Його основні переваги є компактність та сучасність. Особливості такі:

 • Світла стрічка розташована на внутрішній стороні дзеркала. Так що світло розподіляється рівномірно, виготовляється тип матового скла, який служить дифузором.
 • Освітлення може бути розташоване на периметрі дзеркала, все залежить від його розміру та моделі моделі.
 • Важливо, щоб можливість налаштування яскравості налаштувати його на свій розсуд.

Цей варіант хороший, оскільки елементи освітлення вже включені до дизайну, і вони не повинні бути встановлені окремо.

Декоративна підсвічування

Це рішення не носить практичну функцію і не висвітлює простір перед дзеркалом, як попередні види. Потрібно прикрасити і дати оригінальний тип. Найчастіше цей тип вирівнюється з одним.

Освітлення може бути розташована навколо периметру, бути в нішах і полицях. У окремих моделях на дзеркалі є невеликі ламки, з яких створюються різні композиції.

[Spoiler title = “Джерела:”]https: // svetilnik.Інформація / Підсветка / Подключіт-zerkalo-S-Podsvetkoj-V-Vannoj-Svoimi-Rukami.Html
Https: // Alavann-магазин.Ru / blog / kak-podkluchit-zerkalo-s-podsvetkoj-v-vannoj-luchshie-itei-i-sposoby-ustanovki /
https: // santehnika-msk.Ru / kak-podklyuchit-zerkalo-s-podsvetkoj-v-vannoj-svoimi-rukami
http: // stroybud.Com / kak-podklyuchit-zerkalo-s-podsvetkoy-v-vannoy /
https: // www.АсутПП.Ru / kak-podklyuchit-zerkalo-s-podsvetkoy-i-rozetkoy-v-vannoy.Html
https: // sdelalremont.Ru / kak-pravilno-vybirat-zerkalo-s-podsvetkoj-v-vannuyu-komnatu.Html
https: // Rosestar.Ru / kak-ustanovit-i-podklyuchit-zerkalo-s-podsvetkoj
https: // Светілов.RU / OSVESHHENIE / KVARTIRA-I-DOM / Устанівка-I-podkljuchenie-zerkala-s-podsvetkoj-v-vannoj [/ Спойлер]

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS