Статті

Як оновити паркет вдома

Спосіб оновлення паркетної підлоги

У повсякденному житті ми часто використовуємо агресивну “хімію”, наприклад, розчинники або хлорсодержащі композиції. Якщо ви проливаєте ацетон або толуол до підлоги (ці речовини є частиною продуктів для догляду за нігтями), вони пом’якшують лаку, і призведе до його часткового загону. Місцева повені та навіть прості миття дуже вологих тканин. У майбутньому репелентині місця носять набагато швидше, ніж інші. Крім того, паркетна дошка часто страждає від руху меблів, що потрапляє в підлогу важких предметів, ефекти забарвлення речовин – всі можливі неприємності і не перелік. У цьому випадку можливі три основні підходи до ремонту.

Відновлення паркету без їзди: друге життя для підлоги

Паркет, мабуть, найбільший варіант “елітний” для покриття підлоги. Він приносить красу та вишуканість до будь-якої кімнати, і в той же час вона досить сильна і довговічна. Хоча з часом паркет все ще втрачає частину своєї привабливості. Це відбувається в більшості випадків через неналежну або пізню догляд, але механічний пошкодження паркету або дефектів, отриманих внаслідок впливу несприятливих зовнішніх факторів (наприклад, вода). Звичайно, паркет, який втратив свою привабливість, можна замінити, але оскільки “задоволення не дешево”, – багато хто вважає за краще відновити паркет. Найбільш “радикальний” спосіб відновлення є його обстеження старого паркету, а потім лікування мастики та лаку. Але часто пошкоджують паркет не настільки важливий для входження до таких “радикальних заходів”. У цих випадках можна відновити красу паркету з кількома досить доступними способами.

Але перш ніж зустрітися з ними, давайте розглянемо “складні випадки”, в яких незалежне відновлення паркету неможлива.

Капітальний ремонт

Як правило, капітальний ремонт паркету потрібний, коли підлога страждає від надлишкової вологи. Зазвичай робота полягає в тому, щоб завершити покриття. І не тільки паркет, але й шари гідроізоляції та теплоізоляції. Після цього недоліки шарів і матеріал відновлюються з дотриманням технології. Така робота ми сильно не рекомендуємо витрачати на наші власні. Неправильний стиль може викликати зовнішній вигляд:

Натуральний матеріал не дешевий! Не зберігайте на ньому.

Крім того, капітальний ремонт часто проводять при розливу паркету водою. Зазвичай робота здійснюється при затопленні кімнати. Покриття набухає, на основі шишок і хвиль. Звичайно, паркет може бути висушений. Але не завжди, після сушіння поверхні, всі утворені дефекти зникають. Крім того, деякі можуть показати себе лише через кілька днів і навіть тижнів. Це мудріше відновити підлогу.

 • Розбиратися.
 • Ретельне сухе. Повна сушка може зайняти 1-2 тижні.
 • Обов’язково перевірте рівень вологості проекту підлоги. Для цього покрийте основу звичайною поліетиленовою плівкою і закріпіть його навколо периметру скотч. Якщо через 24 години під плівкою, конденсат не утворюється, це означає, що основа суха.
 • Покладіть новий паркет.
 • Виконувати поверхневі шліфування.
 • Накрийте підлогу захисним агентом.

Крім того, ви можете відтінати паркет. Така операція дозволить перетворити зовнішній вигляд поверхні. Тонування може здійснюватися в одному або декількох кольорах. Обробка дає змогу створити оригінальну поверхню, яка відрізняється прекрасним кольором та унікальною текстурою.

Як оновити старий паркет: практичні поради

Для тонування паркету використовуйте завісу, кольорові лаки або спеціальні масла та воски. Останній спосіб є найбільш екологічним, оскільки для нього використовуються рослинні масла та натуральні воски. На відміну від лаку, який утворює тільки захист на поверхні, масло проникає в дерево протягом декількох міліметрів, а воском утворює захисний шар на поверхні. Таким чином, нафтове покриття збільшує стійкість до дерева і краще захищає підлогу від вологи.

Давайте зупинимося за технологіями самостійної роботи з кольоровими маслами.

Кольоровий вибір, оскільки колір та текстура підлоги відіграє важливу роль у загальному дизайні кімнати, головне питання залежить від вибору. який декоративний ефект ви хочете отримати?

 • Зберегти колір натурального дерева. У цьому випадку лікування підлоги обмежується двошаровим застосуванням фінішу безбарвного масла з твердим воском;
 • зробити тонування, імітуючи цінну деревину;
 • Фарбування зовнішнього покриття в яскравому кольорі (наприклад, червоним).

Для кольорового прозорого тонування, виберіть відтінки, близькі до оригінального кольору дерева або трохи темніша. Якщо ви хочете отримати менш насичений тонус, ви можете змішувати кольорову олію безбарвною.

READ  Изготовление винтовых свай своими руками

Порада: кінцевий результат може вплинути на властивості та ступінь обробки деревини, тому ми рекомендуємо зробити пробне фарбування невеликої площі, розташованої в несанкціонованому місці.

Процес живопису живопису дерев’яна підлога вдома включає 3 етапи:

Необхідна шліфувальна підлога шліфувальна:

Циклічний та паркетний паркет | Як оновити паркет

 • Прикладання нового поверху, яка не пройшла обробну обробку в заводських умовах;
 • При оновленні старих поверхів, якщо поверхня повністю або частково розширена, сім’яна або проникла;
 • Для видалення старого лакового покриття;
 • Якщо підлога має сильні вм’ятини, шорсткість, дефекти.

Перевірте вологу паркету перед шліфуванням. Увечері клей з стрічкою для паркетного квадратного целофану розміром 40×40 см. Вранці подивіться на внутрішню сторону. Якщо немає конденсату, то паркет сухий, і це може бути шліфуванням.

Щоб подрібнити, потрібна шліфувальна машина для паркету. Легко орендувати (а також інші необхідні методи, як торговий пилосос). на добу.

Тонування прийнятих використання ретельно перемішують вміст банків. Нанесіть шар кольорового масла до чистої сухої поверхні з кистю або мікрофібри роликом. Масло нанесіть тонкий рівномірний шар у напрямку волокон. Надлишок негайно видаляйте. Після нанесення масла залишити до повної сушіння, з хорошою вентиляцією вам потрібно близько 12 годин. Щоб збільшити інтенсивність кольору, нанесіть другий шар кольорового масла.

Завершіть покриття після перевірки, що висушена кольорова олія, перейдіть до закінчення. Зазвичай для підлоги, покритих кольоровим маслом, лаком не використовують. Для обробки покриття буде особливе безбарвне масло з твердим воском. Як колір, він наноситься тонким шаром у напрямку деревних волокон.

Протягом 30 хвилин після застосування ви можете пройти сиру поверхню та правильні помилки. Час сушіння поверхні становить 8-12 годин. Після сушіння застосовуйте другий шар. Сухий також не менше 12 годин.

Ходити по підлозі вже наступного дня. Однак остаточне покриття міцності набуває через 10-14 днів. Через 2-3 тижні ви можете поширювати килими.

Підтримка чистоти тонованого поверху може бути використана звичайна сухого та вологого очищення. На ногах столів і стільців роблять спеціальні дисверси, які захищають підлогу від подряпин.

Щоб зберегти хороший стан покриття, він обробляється догляду за підлогою кілька разів на рік. Спеціальні композиції дозволяють усунути невеликі подряпини та відновити потішний колір у проходах.

Якщо через кілька років ви вирішите оновити інтер’єр, просто покрийте його іншим кольоровим маслом. Поверхня покрита маслом, немає необхідності промивати, на відміну від лаку.

Дякуємо за інформацію та ілюстрації ОСМО

Відновлення паркетної підлоги без циклова

Це відновлювальні роботи поверхні, проведені на етапах:

 • Зніміть плінтус і пружини.
 • Шліфувальний верстат видаляє старий лак. Місця важко доступити, очистіть цикли вручну. За відсутності світильників, використовуйте фен. Нагрівають до них важкодоступні ділянки, шпатель видаляє лак.
 • Обережно видаляйте всі сміття та спекуляції.
 • Подивіться на паркет. Якщо є потреба в деяких його сайтах.
 • Ще раз, не помічаючи всю поверхню з кулером з грубою сопла, щоб видалити шорсткість, і знову витрачайте, не залишаючи пил.
 • Перший грунт лаку з роликом або широкою щіткою.
 • Після сушіння лаку, подрібніть підлогу невеликим напеченим, закріпленим на форсунках шліфувальної машини.
 • Зніміть пил і покрийте паркет знову лаком.

Останні два точки можуть бути виконані до 9 разів, поки поверхня не стане абсолютно гладкою. Головне – грунтовка та лакова покриття вздовж деревних волокон. Останній шар висихає не менше 3 днів. Потрібно, щоб вікна та двері закриті для усунення можливості проектів та напилювання лакованого паркету.

Як відновити платну дошку з сильними чіпсами

Одним з найпопулярніших варіантів відновлення поверхні проекту дошки дошки з суттєвими фішками є використання суміші деревної тирси та епоксидного клею, який розлучається у співвідношенні від 1 до 4. Перед нанесенням суміші, приготованої таким чином, паркетні підлоги повинні бути ретельно очищеними від попередньо нанесених фарбних покриттів, а потім добре промити.

Епоксидна суміш з тирсами застосовується до пошкоджених ділянок паркетної дошки і акуратно вирівнюється з звичайним шпателем, і все залишає протягом декількох годин до повної сушіння. Далі поверхня обробленої паркету шліфована, очищається від пилу, і покрита шаром лаку, після того, як заморожений, на підлозі набуває вигляд нового.

Паркет відноситься до класу елітних покриттів. Він міцний, красивий і легко відновити з правильним підходом. Хочете оновити паркет вдома самостійно? Якщо є незначні пошкодження, ви можете повернути вид старого паркету, не вдаючись до допомоги професіоналів.

READ  Як оновити чавуну ванну вдома

Оновити паркет – простий і дешевий

Ми хочемо всіх елементів інтер’єру, які ми вибираємо з усіма душами, і які довгий час створювали нам затишну домашню атмосферу, служив назавжди, і це цілком природно. Особливо вибачте, коли дорогі речі приходять до поганого. Отже, наприклад, дубовий паркет, який вважається стандартом надійності, після п’яти років недбалої операції покритий численними тріщинами, окремі заклепки розпушуються і починають випадати. Багато власників у таких випадках в умовах плутанини викинули цінне дерево і витрачають величезні суми для покупки та встановлення нового покриття підлоги. Такі витрати можна уникнути. Це достатньо, щоб правильно реалізувати процедуру відновлення паркетної тканини та як сказати, що ваш старий паркет знайде нове життя.

Під час догляду за паркет важливо асимілювати, що миття та очищення різних хімічних речовин, що містять хімічні речовини, не впливає на дерево з негативним способом, але навпаки допомагає очистити забруднюючі речовини. Ну, як справлятися з рештою паркетних проблем, тепер ми будемо детально розповісти вам.

Плановане відновлення паркету

З більшою увагою під час реконструкції слід приділяти проблемним заклепцям. Ті, хто їздить і випадають, потрібно видалити і замінити новим. Ну, ті, хто має значний збиток, але досить достовірно тримаються до своєї клітини, вам потрібно ретельно видалити, але щоб не рухатися поблизу, а не додавати себе. Спробуйте розділити занепокоєні паркети долоту. Для того самого інструменту потрібно використовувати для видалення старих клейових частинок з відновленої клітини. Під час тривалої експлуатації в конкретному стяжці можуть бути сформовані депресії, які потрібно залити розчином, що містить клей PVA.

Пам’ятайте, що нові заклепки важливі для надійного закріплення між старими. Для цього вам потрібно розрив, який потрібно буде видалити гребінець з новим паркетом. Тут ви можете зіткнутися з проблемою, коли гребель старого неподального закріплення не дозволяє поставити новий. У цьому випадку потрібно усунути його з тією ж літаком.

Якщо протягом часу, щоб не помітити жодного заявленого клею, через деякий час буде декілька. Щоб замінити ряд паркету, важливо згадати їх. Кожен клейкий слід очистити від старого клею і дотримуватися внутрішньої поверхні. У цьому випадку марш вставляється не тільки на старі заклепки, але й на нових.

Тепер час дотримуватися заклепки до бетону. Почнемо з того, щоб нагріти бітумна мастика до температури 190-х років. Далі, за допомогою зубчатого шпатуля ми заповнюємо вільні клітини розчином і м’яко вставляють заклепки в них. Якщо ви приклеюєте кілька заклепців відразу, вони, звичайно, повинні бути об’єднані звичайним способом звичайним способом: гребінець/канавка. Заявлені заклепки повинні тримати сушіння під тиском. Для цього ви можете покласти на них сумки.

Увага!

Носити заклепки потрібно замінити паркет, виготовлені з тієї ж деревної породи, як старі.

Під час процедури реконструкції паркету потрібно добре провітрювати кімнату. Такі ремонтні роботи краще робити на вихідних, коли вдома – це якнайменше членів сім’ї.

Тепер, коли всі заклепки надійно встановлені в своїх клітинах, ми будемо мати справу з усуненням прогалин між паркетами. Якщо слоти невеликі, вони можуть бути розмазані спеціальним шпаклівкою, призначеним для паркету. Безпосередньо перед розмахом, ви обов’язково вийдете весь сміття з пробілів. Для цього ви можете використовувати дріт. Ви також можете використовувати пилосос. Будьте обережні, не намагайтеся засунути дріт великого діаметра в гнізді, оскільки ви можете тільки посилити проблему.

 • Зростає розрив до прямокутної форми.
 • Ми робимо прямокутний міні-заклеп.
 • Покрив її лак.
 • Вставте це як звичайне закріплення.

Ну, нарешті, остаточний етап відновлення шліфування паркетної тканини. Він здійснюється за допомогою шліфувальних машин, які сьогодні є багато моделей. Таким чином, машина стрічкового шліфування рекомендується для великих і гладких областей. В той час як кутовий шліфувальний пристрій підходить для подрібнення кутів. В інших важкодоступних місцях потрібно подрібнити паркет ручний спосіб. Останній етап шліфування, який також називається Чистов, експерти рекомендуються виконувати шліфувальну машину типу диска.

Крок 1

Обов’язково видаліть всі плінтуси до циклова. Щоб зробити це, вам потрібен молоток і долота.

Крок 2

Якщо ви використовуєте шліфувальний верстат стрічковий тип для цикловка, то переконайтеся, що гніздо кожної смуги не перевищує трьох сантиметрів.

Крок 3

Для циклова кутових поверхонь більш зручно використовувати кутові шліфувальні машини.

Крок 4

Шпаклівка для тріщин, які потрібно підібрати підходить для паркету.

Крок 5

Нехай весь паркет після остаточної процедури цикловка.

Крок 6

Після цикловка необхідно покрити лак всієї площини паркету. Однак, для початку, ми клеюємо лише краю навколо периметру всієї кімнати.

READ  Як вибрати витяжний вентилятор для туалету

Крок 7

Далі, починайте залити лаком з контейнера з невеликими порціями в різних частинах кімнати. Перед цим контейнер ретельно трясеться.

Крок 8

Ролик з комфортною довгою ручкою розподіляють рішення рівномірно по всій ділянці паркетної дошки.

Крок 9

Зачекайте, поки лак не буде сухий, і тільки тоді почати встановлювати плінтус. Слоти між плінтусом і підлогою повинні бути заповнення маски.

Отримання уваги до основних функцій сучасних пилососів, ви можете побачити, що вони включають та можливість очищення паркетних. Їхня особливість полягає у присутності певних форсунок і поворотних елементів, які не заважають, а навпаки, ми спрощуємо рух пилососу на паркетних дошках.

Якщо ви вже придбали, або просто збираєтеся придбати стандартний апарат і окремо спеціальні форсунки. Потім відштовхує з якими характеристиками виробник.

Якщо ви часто не збираєтеся використовувати пилосос, його характеристики не є ключовим пунктом, найважливіше, щоб вибрати відповідну сопло для паркету.

Насадки, які використовуються для паркету або ламінату, обов’язково повинні бути покриті м’яким матеріалом, який під час поверхні не залишить подряпини або дрібні тріщини. Спеціалісти рекомендують звертатися особливу увагу на кистей з присутністю повстяного, купи, верблюжої вовни або спеціальної тканини. Крім того, ви можете купувати сопла з гумовими або силіконовими покриттями, які, крім чищення паркету, може польська.

Добре доведені щітки з присутністю коня. Це не тільки ретельно очищає поверхню, але також може мити найдавніший тип забруднення.

Якщо ви все ще придбаєте спеціальний пилосос, зверніть увагу на свою форму. Паркетні дошки чутливі до будь-яких ефектів механічного характеру, тому це не дуже бажано рухатися на них. Тому пилосос повинен бути такою формою, яка дозволяє отримати доступ до будь-яких місць, навіть у найбільш віддалених куточках. Якщо це не відповідає цим вимогам, краще придбати додаткову плоску насадку.

Ті, хто любить досконалу чистоту,, ймовірно, падає на смакові сопла з обертовим механізмом, який у процесі очищення може змінити свою форму та проникати будь-якого важкодоступного місця. Найчастіше такі форсунки оснащені певними режимами, через які вони можуть бути використані на будь-якому покритті.

Як велосипедний паркет

Вище, ми зрозуміли, який спосіб, тепер розглянемо питання: коли паркет вимагає грубого циклу?

Як тільки шорсткість і подряпини старих покриттів, більше не існує жодних сил, підлога потребує термінових оновлень. У цьому випадку потрібно вибрати посібник або машину.

Якщо ви вирішите використовувати звичайні ручні цикли, необхідно негайно підготуватися до тривалої роботи, можливо, навіть вам доведеться витрачати кілька днів.

 • Перше, що потрібно зробити. Зробіть всі меблі з кімнати, а плінтус просто демонтаж.
 • Далі, приготування підлоги, яка складається з очищення сміття, а потім паркету зволожуючий.
 • Тепер підлога готова і розділена периметр у декілька смуг, може почати обробляти. Прогресивні рівномірні рухи повинні видалити старий шар дерева, спочатку вздовж волокна, а після в зворотному напрямку.

Але якщо ви просто не маєте пару вільних днів для обробки підлоги? Тоді давайте подивимося, як правильно велосипед паркет з вашими руками за допомогою спеціального автомобіля?

Почнемо з того, що такий цикл відрізняється від ручного, оскільки набагато вигідніше виконувати його з барабаном або стрічкою шліфувальної машини, оснащеної грубого наждачного паперу (від 24 до 40 р). У цьому випадку пару робочих днів перетвориться на кілька годин.

Єдиним важливим питанням є лише перевірка потужності сітки в квартирі. Якщо напруга не досягає 220 Вт, то вам потрібно підключити машину безпосередньо до акумулятора.

Але вже спосіб роботи відрізняється від руки:

 • Вам також потрібно підготувати кімнату, звільняючи його від речей і меблів, а також демонтаж плінтус.
 • Після зволоження покриття підлоги рівномірно зніміть старий шар паркету, працюючи з правою силою, натиснувши автомобіль.
 • Куточки та важкодоступні місця, що велосипедні стоїть за допомогою кутової машини, ви не повинні піднятися на стрічкову машину на місце, для якої вона не призначена.
 • У випадку, якщо ви пропустили невелику шорсткість або тріщину, це буде краще обробити цей міні-розділ вручну за допомогою того ж грубого наждачного паперу.

Це все, Пол Откікотван і повністю готовий до шліфування.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS