Статті

Як одягатися навколо труби на даху

Тімне покриття: вибір матеріалів

Кількість негативних факторів, що впливають на димар, включає:

 • Атмосферні впливи (вітер, осадження, ультрафіолетове випромінювання);
 • Різниця температури навколишнього середовища;
 • Високі температурні навантаження.

Через різницю між температурою робочої труби та температурою повітря у димоході формується конденсат, що провокує руйнування труби в процесі спалювання печі. Щоб уникнути формування конденсату та захистити трубу з зовнішніх впливів, потрібно забезпечити надійну купу димоходу завдяки облицюванню.

Для суспензії виступаючої частини труби використовуються різні матеріали.

Димохідна обробка рекомендується виконувати для посуду покрівельного матеріалу, щоб уникнути пошкодження або забруднення покриття покрівлі.

Сушіння труби ingserving

Прикраса димоходу на даху найчастіше виконується за допомогою:

Характеристика оздоблювальних матеріалів

Clinker цегляний димар

Клінкерна цегла або плитка – практична версія обробки труби димоходу, тому що бруд не помітний на такому матеріалі. Переваги клінкерних матеріалів також застосовуються до естетики кладки, такий димар ідеально поєднується з покрівельним покриттям будь-якого типу.

Варто відзначити стабільність плитки та цегли до погодних умов, температурних крапель, а також матеріальної сили. Для підкладки димоходу винятково повноцінна клінкерна цегла, закладена на розчин клінкеру, спеціальні композиції застосовуються для затискачів. Тонкі, легкі клінкерні плитки зазвичай використовуються для підкладки високих труб.

Прикраса димоходу на даху за допомогою штукатурки характеризується:

 • доступна вартість;
 • проста установка;
 • універсальність (придатна для будь-якого покрівлі);
 • Можливість реалізації будь-яких кольорових розчинів (штукатурка може бути пофарбована силіконова фарба).

Трубні штукатурки виконуються тією ж технологією, що і фініш фасадних стін. Може бути використаний традиційний цементний або вапно-цементний розчин, але більш міцний варіант є використання мінерального, силікону, силікатного або акрилової штукатурки. Фарбування сухої поверхні збільшує зносостійкість і довговічність.

Як закрити отвір навколо труби димоходу даху. Надійно, не дорого, протягом століть.

Штукатурка

Цементно-волокнисті пластини невеликого формату міцні, стійкі до ультрафіолету, вологи, коливання температури, мають невелику вагу. Це екологічно чистий, негорючий матеріал. Для підкладки димових, гладких або структурованих пластин можна застосовувати, матеріал у широкій колірній схемі доступний у продажу.

Якщо шифер використовується для покриття даху, димарна оболонка на даху зазвичай виконується з того ж матеріалу. Шланкові пластини можуть мати форму дуги, ваги, прямокутник або восьмикутник. Колір цього природного матеріалу залежить від поля. Зазвичай це графіт, зелений або пурпур.

Облицювання димоходу з шиферу

Досить проста і бюджетна версія обробки труб – використання гофрованого. Він використовується, якщо покриття даху виконана з того ж матеріалу. Труба, обрізана кольором даху виглядає естетично привабливим.

Облицювання труби з професійного підлоги

Зроблені в фабричних умовах, елементи димоходу для даху мають естетичний вигляд і досить прості в установці. Вони оснащені сталевим димохідним каналом і можуть мати готову зовнішню сукню з будь-якого матеріалу, або бути готовими під незалежним покриттям, щоб димарно ззовні гармонізувався з дахом.

Будівництво модульної сталі не є додатково відокремленою, достатньо монтувати його в точці проходження через покрівельний пиріг.

Модульний бутерброд дим

Як перевірити дах горища на витоку | Довідники на будинку

Витік на даху слухового вікна може призвести до серйозного пошкодження та дорогого ремонту. Плями з води з’явилися на стелі, або цвіль на крокви. Правильні ознаки, які витоку з’явилися не протягом ночі. Якщо, поки ви знаходитесь на горищі, це не буде дощ, ви не можете негайно виявляти витік. Грати дощ, щоб знайти витік за межами горищного вікна або всередині будинку, щоб створити необхідний ремонт.При роботі на даху, дотримуйтесь інструкцій з безпеки на даху або зверніться до фахівця, який має досвід роботи з покрівельним.

READ  Як прилипати гнучке скло на столі

Монтаж безпечного даху

Перевірте, чи немає ліній електропередач або електричних дротів, прикріплених до даху біля слухового вікна. Помістіть ноги подовжених сходів на плоску тверду землю під вікном слуху, де ви очікуєте знайти витік на даху. Зробіть це від електричних дротів. Верхня частина сходів повинна бути над краєм даху не менше 3 футів.

Піднімайтеся по сходах і загнати 20-кратний цвях в один з крокв, виходячи з під дахом біля вершини сходів. Візьміть шматок мотузки навколо бічної обробки сходів. Інший кінець мотузки краватка до нігтя. Це забезпечить пожертву сходів.

Стенд на сходах і встановіть три 90-градусні кронштейни на даху, щоб тримати шматок деревини розміром 2 на 6 дюймів на даху. Помістіть кронштейни приблизно на 18 дюймів над кромкою даху та 4 метрів один від одного. Підніміть плитку прямо над кроком даху і посуньте плоский край кронштейна плитки.Проїдьте три нігті 20D через кутові монтажні слоти на кронштейні прямо в рафтерному.

Помістіть 10-футовий бар 2 на 6 дюймів у дужки покрівлі. Гвинтові гвинти для дерева діаметром 1 1/2 дюйма через отвір уздовж краю кронштейна до краю дошки. Перед встановленням даху покладіть ремені безпеки та сухе взуття на гумовій підошві.

Прикріпіть дах, поклавши ноги на панель, який ви встановили в дужках. Додайте другий рядок покрівельних дужок та агента з 8 футів над першим, якщо вам потрібна додаткова підтримка для досягнення піку.

При необхідності прикріпіть покрівельний якір над піком даху прямо над смуговим пучком. Свердла 3/16 дюймів направляють отвори через монтажні отвори в якорі і в рафілі. Вставте гвинти шестигранною головкою 1/4 дюйма 2 дюйми через монтажні отвори в Rafter, використовуючи кінцевий ключ. Прикріпіть один кінець штифту до якоря на даху, а інший кінець. До кільця на задній частині вашого обов’язкового.

Виявлення витоків

Перевірте облицювання та сайдинг навколо слухового вікна.Шукайте ознаки гниття або відсутності сайдинга. Перевірте накладення кута для пошкодження або відсутності герметика. Дощ, викликаний вітром, може потрапити до незахищених областей і викликати дахи у слуховому проході. Киньте старий герметик вздовж оббивки з шпателем і замініть його, якщо це можливо.

Подивіться по краю сайдинг слухового вікна, де він зустрічається з плиткою. Використовуйте ліхтар, щоб переконатися, що блимання стосується обох сторін слухового вікна, через задню та передню частину. Будь-яка відсутність або корозійна дошка або дошка, яка вислизнула з даху під сайдингом, може дозволити воду витік у ваш будинок.Видалити сайдинг, щоб захистити його, або замінити зарплату на цих сайтах.

Перевірте бар під кутові накладки вздовж слухового вікна. Якщо існуючий герметик пошкоджений або відсутній, повторно затягніть кутову зарплату. При необхідності пропустіть будь-які частини гідроізоляції, яка перекривається в кутах, додатковий герметик. Дайте герметики, щоб висушити та замінити сайдинг і обробку перед перевіркою додаткових витоків.

Прикріпіть Spinkler до садового шлангу. Зафіксуйте стрижень по даху над слуховою допомогою поблизу піку.Проїдьте 20D нігтів через невелику дірку навколо краю Sparkler і в roxTer, щоб закріпити його на даху. Точний спринклер може точно імітувати дощ, коли ви включаєте воду.

READ  Скільки кілограмів піску в 1 кубічний метр

Введіть всередині горища поблизу слухового вікна. Зверніть увагу на зміну кольору обробки та обрамлення, що може вказувати на пошкодження води поблизу витоку.

Слідкуйте за витоком води біля зони знебарвлення. Використовуйте ліхтарик, щоб знайти витік, коли це відбувається. Світло відбивається від води, коли він проникає на горище біля вікна слуху.Перемістіть світло на дах і далеко від крапель, щоб знайти, де вода потрапляє на горище у вікні чутки. Краппер часто трапляється з даху, де вода отримує від горища. Обведіть місце витоку з крейдою або маркером.

Видаліть стрижень покрівлі і проведіть пальцем під отвором під нігтям універсального накладення даху. Видаліть гвинти прокручування з якорями даху та струмка отвір з накладанням даху.

Видаліть гвинти, які утримують пиломатеріали в дужках. Опустіть пиломатеріали.Зніміть нижню частину дужок до піку даху. Дужки ковзали з нігтями. Молоткові цвяхи в дах, поки вони не знаходяться на тому ж рівні з плитками. Оскільки ці нігті лежать під іншими плитками, вам не потрібна патч на даху, щоб заповнити отвори для нігтів.

Вільний сходи з даху, малювання мотузки з нігтя в рафы. Витягніть цвях з road.

Як закрити розрив між трубою і дахом

Негайно, як проводиться труба, питання виникає перед покрівелями, як закрити та воду суглобів, як закріпити димар. Для цього використовуються різні матеріали. Зверніть увагу на кілька найбільш поширених.

 • Силіконовий герметик для димоходу на даху. Це морозостійкий, водонепроникний матеріал. Легко використовувати і доступна за ціною. Крім того, силіконовий герметик має високий рівень теплостійкості, до 150 ° С, отже, широко використовується у будівництві ванн та пар.
 • Бітумна мастика. Оброблена поверхня попередньо очищена і сушать. Мастики наноситься шаром 3 або 4 мм висотою. Якщо слот був занадто широким, то він може бути заповнений монтажною піною, щоб почати, і тільки потім застосовувати мастику бітум.
 • Ебіт. Цей ізоляційний матеріал забезпечує достатньо хорошу гідроізоляцію. Це затверділа самоклеюча алюмінієва стрічка з герметизуючим шаром від спеціального модифікованого бітуму. Він прокладається навколо периметру димоходу.
 • Enkryl. Це однокомпонентна акрилова мастика німецького виробництва, яка використовується для обробки проблемних суглобів. Процес гідроізоляції відбувається на 4-му етапі.

знежирюють поверхню по периметру труби;

За допомогою щітки застосовується перший шар енкрила рідкої мастики;

Труба загорнута з поліфілльними роллом (це арматурна віскозана тканина), яка забезпечить додаткову еластичність гідроізоляції;

Через 15-20 хвилин, коли мастика вже всмоктується в тканину, нанесіть другий шар.

За словами виробника, навряд чи ви можете побачити, що дах течуть біля труби, протягом 9-10 років.

Як і як закрити розрив між трубою і дахом

Видав димохід через дах і не знаєте, як і як закрити розрив між трубою і дахом? Але ми знаємо про це. З ультразвукових методів для ущільнення шифер до трудомістких способів закриття суглобів на металевій плитці та професійному підлозі – ми детально розповімо вам про кожну з них. Дізнайтеся варіанти та виберіть відповідний. Прикріплені покрокові інструкції та опис особливостей всіх методів ущільнення суглоба труби та дахів.

Позбутися від дахів на даху, покритим плиткою

На даху плитки даху, краще закрити пісок з цементом з цементом, який, на мій найкраще захищати внутрішню частину структури від вологи та опадів.

Для досягнення найкращої вологоізоляції, вам знадобиться:

 • Встановіть на комірці даху з Галванії, тому буде місце для розливання розчину.
 • Налийте сорт цементу з піском, спостерігаючи за ним, явно заповнив весь простір між дахом і димовою.
 • Крім того, необхідно зробити поверхню і організувати його під кутом, щоб надлишок рідини потоків.
READ  Ніж ви можете намалювати підкладку в білому

Ущільнення з розчином

Для ущільнення щілини між димоходом і дахом шиферу або плитки, використовуючи вологість цементного розчину та декоративного коміра. Це найбільш доступний спосіб з вашими руками. Ізоляція мансарда та крокви від вологи. Це вимагає сухої будівельної суміші, воду, місткістю, сталевих куточків та комір. Монтажні роботи виконуються в наступному порядку:

 • Розрив між дахом і зовнішньою стінкою труби покриті куточками з нержавіючої сталі. Якщо овальна або кругла форма димоходу можуть бути використані гумовою печаткою на клейовій основі.
 • Декоративний комір оцинкованої сталі покладений на димохід, закріпіть його за допомогою гвинтів.
 • Розрив між коміром і трубою виливається попередньо причетним в’язким рішенням і дають його замороженню протягом 1 дня.
 • Через день перевірте якість заповнення та ступінь соло. Поверхня для рідких потенційних клієнтів виконана з листового сталевого листа. Для цього, отвір вирізаний, діаметр якого відповідає розміру коміра, поклав на голову і фіксується з самолюбством.

Важливий! Для того, щоб дизайн бути надійним і не знищив перший серйозний душ, використовуйте високоякісний водонепроникний цемент. Інакше з’являться тріщини, через які вода проникне всередині рафтера.

Кругла труба на шиферу

Коли труба розташована поруч із ковзанами, він закритий у наступній послідовності:

 • Одна з сталевих аркушів, яка складається коня, знижує до перекриття перетину труби.
 • Лист виконаний круглий слот під трубою з клапаном її краю протягом двох сантиметрів.
 • На трубу покладено аскетичне кільце.
 • Щоб зафіксувати кільце на висоті труби, вставте штифт у своєму боці.
 • Кільце, використовуючи клин, встановлений паралельно ковзанку.
 • Краї гнізда в сталевому аркуші будуть посаджати всередині кільця.
 • Розум суглоба з сумішшю цементу з азбестосложем (1: 2).

Цей метод є відмінним захистом даху від дощу, але сніг накопичується в розрив між шиферм і трубою. Ви можете дізнатись про щільність даху з димовою.

Так що труба та шиферу встановлені герметично виконувати наступне:

 • У розриві між шиферм і трубою вставте картонний циліндр, загорнутий у поліетиленову плівку.
 • На сталевих листових формулах, глиняний або пластилін, обмежувальний. Відстань між бічним та картонним циліндром не повинно бути більше 10 мм.
 • Отриманий розрив заповнений аткетичною сумішшю.
 • Після затвердіння суміш, циліндр з обмеженою стороною очищається;
 • Азбестове кільце покладено на трубу (див. вище).

Методи ущільнення проходять через перекриття

Встановлення димоходу в цілому не становить труднощів, але є деякі місця, наприклад, проходи через перекриття, що може спричинити труднощі за відсутності досвіду. Важливо пам’ятати, що при встановленні димоходу, слід забезпечити належну гідроізоляцію.

Наскільки щільно до даху не розміщена труба, слот все ще буде присутній. У дощовій погоді, опади потраплять у внутрішні шари покрівельного пирога і застосовувати непоправну шкоду. Ось чому ущільнення проміжків між трубою та дахом є важливим етапом зведення димоходу, який не повинен знехтувати.

Усуньте витоку труб на даху та дахах біля труби

Якщо труба течуть на даху або протікає дах поблизу печі або вентиляторної труби, можна усунути несправність, яка може призвести до катастрофічних наслідків. Щоб знайти спосіб усунення несправності, необхідно визначити місце витоку та залежно від типу труби та даху готувати бажані матеріали.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS