Статті

Як очистити закупорку в туалетному кабелі

Як розбити масштаб з кабелем?

Сантехнічний кабель – скручена пружина з декількох шарів сталевого дроту, оснащена Z-подібною ручкою. Кожен шар називається до боку, протилежної до попереднього, що дозволяє передавати крутний момент і забезпечити необхідну гнучкість. Максимальна довжина такого інструменту може бути 100 метрів. Для внутрішніх потреб – перерва через землю вдома – Купуйте кабель від 2,5 до 5 метрів.

 • Кінець кабелю йде в туалет і штовхає, поки він не зупиниться.
 • Ручка обертається в тому ж напрямку, поки кабель не повернеться до вигину. При обертанні ручки, друга рука тримають кабель.
 • Після того, як кабель зміцнився у вилку з забруднення, потрібно продовжувати прокручувати ручку.
 • Якщо виникли сумніви, з яким кінець кабелю залишився – у наступному згину труби або масштабування, вам потрібно отримати його, прокручуючи ручку в протилежному напрямку оригіналу. Якщо в кінці сталевого дроту є сміттєві шматки, потрібно видалити їх і повторити процедуру.
 • Відчуття, що вилка була переміщена з місця, ви не повинні зупинитися, вам потрібно рухатися далі, натискаючи штепсель у широку трубу дренаж.

Порада

Щоб очистити сток з пластиковими деталями на кінцях кабелю, покладіть на вилки, щоб він не пошкодив трубу. Якщо це не зроблено, очищення стічних вод може закінчитися погано – ви повинні змінити частину системи каналізації.

Як очистити закупорку в туалетному кабелі

На певному етапі каналізаційна система приватного будинку або квартири може вийти з ладу. Якщо працював туалет, ситуація вимагає негайного рішення – і власники доведеться терміново шукати шляхи усунення проблеми. Слід мати на увазі, що якщо масштабування у ванній кімнаті не ліквідовано вчасно, то подальше засмічення каналізації в будинку. Існує кілька ефективних способів очищення туалету.

Методи хімічної боротьби

Якщо механічний чисток не дав бажаного результату, спробуйте “малювати” масштабування, затоку своєї “хімії”. Хімічний спосіб відрізняється тим, що розчини виливають безпосередньо в порожнину труби.

Народні засоби

На кухні кожна господиня завжди під рукою є харчова сода та оцет. Вони допоможуть очистити туалет.

Процедура очищення виконується в декілька етапів:

 • Склянка сухого соди порошку виливається у попередньо максимально спустошену блокуючу туалету. Порошок не можна змішувати з водою та чистячими агентами.
 • На складі наливають половину чашки кімнатної температури оцту.
 • Оброблена дренажна діра повинна бути підключена з бавовною сегментом тканини, так що пінна маса, що виникає під час реакції, не на складі, але пройшла всередині каналізаційної труби.
 • Суміш виливають у трубу, що залишається протягом півгодини. За цей час він розмножує дрібні сміття та всі відкладення на стінках труб.
 • Тим часом потрібно кип’ятити пару водних літрів. Через півгодини, оскільки засипання соди відкрийте отвір і промийте його киплячою водою.

Наливання киплячої води не слід використовувати для переробки сантехніки, в якій сполучна гофрування виконана з тонкостінного пластику. Для остаточної обробки в цьому випадку краще використовувати воду з температурою 60-80 ° С.

READ  Перший клей шпалери або лінолеум

Ми пропонуємо вам ще один ефективний, але незвичний на перший погляд.

Ортофосфорна кислота здатна очистити навіть металеві поверхні від іржі. Не дивно, що “Coca-Cola”, яка містить цю речовину у вигляді добавки Е 338, може “знищити” жирні та брудні відкладення на стінках труб.

Щоб очистити туалет, достатньо, щоб залити один літр пиття в дренажну діру і почекати одну годину. Після цього система потрібно лише для промивання гарячою водою.

По магазинах

Якщо можливо, особливі засоби можуть бути придбані як хімічна мийка.

Магазини виробляються у формі:

Використання кожного з них залежить від типу блокування. Добре зроблено добре: універсальні засоби американського виробника “Bio-Favorit”, “Потехан” ізраїльського виробництва.

Серед вітчизняних виробників особливо популярні: “Моль”, “Біосостав Вантуз”, гель “Тірет”.

Деякі власники намагаються зміцнити вплив хімічної обробки, залишити композицію протягом тривалого часу, ніж виробник, зазначений у посібнику.

Це не рекомендується, оскільки вони включають лужні речовини, які можуть завдати шкоди внутрішнім стінкам системи.

З тієї ж причини це неприйнятно використовувати в той же час 2-3 засоби. Результат таких експериментів може відбуватися одним із двох сценаріїв: або не впливає на будь-який з коштів, або кумулятивний ефект обох композицій призведе до серйозних наслідків.

Будь-яка робота з усунення проблем з туалетом можна розділити на дві групи:

 • Очищення поверхні туалету. Безпосередньо на роботі туалету, не впливає, але здійснюється, щоб дати туалет до естетичного вигляду та підтримці належного рівня санітарії.
 • Очищення туалету. Він виконується, коли починаються проблеми з туалетом, і включає набір заходів для видалення причини блокування.

У будь-якому випадку, ключ до недійсної роботи туалету є, перш за все, його регулярне профілактичне очищення.

 • Щоб запобігти накопиченню на внутрішній поверхні унітазу бактерій та слідів іржі, у дренажному резервуарі, періодично додайте дезінфікуючі засоби.
 • Ми регулярно очищаємо внутрішню поверхню унітазу з жорсткою щіткою, використовуючи дезінфікуючі засоби.

Зверніть увагу! Використання металевої купи щітки небажана, оскільки це може пошкодити глазурі та утворення подряпин на внутрішній поверхні туалету.

На додаток до погіршення зовнішнього вигляду, такі подряпини накопичують нечистість і значно погіршують санітацію.

Якщо профілактика була недостатньою, і на поверхні утворюються потоки іржі, потім його можна видалити або за допомогою розчину оцту в теплій воді, або за допомогою харчової соди. Перед очищенням туалету, засіб застосовується до поверхні місця, а через п’ять-десять хвилин він спостерігається і промивається водою.

Також для очищення туалету серйозного забруднення (у тому числі – і з леза), допомагають хімічні чистячі засоби на основі соляної кислоти. Природно, вам потрібно використовувати їх у суворій відповідності з інструкціями. В іншому випадку існує ризик пошкодження емалі.

Як очистити інструмент туалету: вибір інструменту та наказує про його використання

Siblors – часто виявлена ​​проблема. Це чистка не тільки чавунних магістралей, але й сучасних пластикових трубопроводів і ретельно продуманих сантехнічних пристроїв. Найбільш продуктивний спосіб боротьби з пробками є санітарний кабель. Але їм потрібно вміти використовувати. Згодити?

У статті, поданій ознайомленню, докладно описано, як вибрати цей вид сантехнічного інструменту для штампування. Ми скажемо вам, що звернути увагу, вибираючи його для роботи. Ви дізнаєтеся, як очистити туалет з кабелем, які запобіжні заходи повинні бути менш імовірними.

READ  Чи можна закрити газову трубу гіпсокартону

Де утворюються блоки

Ви можете пробити туалет з кабелем, якщо відомо, де буде покритий вилку. Загальний джем може утворюватися, то вода не залишить ванну та раковину. У житловому будинку, орендарі звертаються до керівництва та подають заявку на ремонт.

Власники приватних будинків залишаються, щоб проколювати септичний бак самостійно або з сантехнікою.

Якщо вода погана тільки в одному місці, то блокувала, як правило, знаходиться там. Свіжий сюжет видаляють набагато легше, ніж барвник. У боротьбі з ним, це навіть не потрібно бути необхідним для кабелю, досить дороги.

Перед початком роботи ви повинні викачати застійну воду. Для цього візьміть пляшку або контейнер від шампуню без обкладинки. На пляшці натискають, отвір повинен бути у воді. Поступово вивільняється, вода заповнює пляшку, а потім зливається в відро або басейн. Дія повторюється, поки вода не залишається в дренажному отворі. Пляшка замінює Писання, а вода зливається швидше.

Інструкція Як очистити туалетний кабель

Підготовчі роботи

Якщо було помічено перші ознаки хмари, ви повинні негайно витратити чищення, не чекаючи, поки сміттєві ущільнення і перетворюються на непрохідну пробку.

Про появу блокування говорить повільно від’їжджаючи в воду дренажного отвору, неприємний запах у туалеті.

Після визначення місця розташування штанги та, якщо можливо, його причини повинні бути готові підготувати обладнання з необхідними форсунками для очищення стічних вод.

На першому етапі перевіряється ємність кабелю, відсутність пошкодження, надійність прикріплення ручки.

Підготовчий етап також включає покриття підлоги навколо місця роботи плівки та захисту рук з рукавичками.

Очищення забитої площі

Якщо блокувала утворюється в розрядній трубі, то необхідно організувати вільний доступ до нього. Для цього вигнута трубка відключається від туалету – сифон, герметично прикріплений до дренажного отвору.

Перш ніж опустити кабель у трубу, відкриті краю, де був встановлений сифон, промивають струменем гарячої води.

Далі дії, спрямовані на видалення нуля за допомогою інструмента, виконані:

 • Робочий кінець пристрою опускається в отвір труби, збираючи основну довжину кабелю в кільці та тримаючи обертальну ручку на долоні.
 • За допомогою обертання ручки та легкого тиску, обладнання натискає на труби, подолання сполук і вигинів і повільно змішують кабель для необхідної довжини.
 • Як тільки інструмент зупинився у розташуванні ліжка, обертання ручки прискорюється та потужні дії, намагаються знищити пробку.

Якщо туалет засмічений, як очистити його кабелем, щоб повністю позбутися від скупчення? Ви можете усунути проблему двома способами: за допомогою зміщення дозатора виштовхнути сміття вперед, одночасно подрібнюючи або спробувати зачепити його з гачком і витягнути. Головне, щоб не застосовувати владу при рекламуванні інструменту, і зробити це гладко і обережно. В іншому випадку можна розбити кабель і пошкодити внутрішню поверхню пластикової труби.

Поступові прогресивні рухи допоможуть без проблем обхід складних областей трубопроводу – вигини, коліно, муфти.

Слід пам’ятати, що кабельна ручка, щоб обертати, щоб дати йому крутний момент, потрібний лише за годинниковою стрілкою. Обертання ручки до іншої сторони може спричинити розчинення крученого ядра.

Не забувайте періодично видалити обладнання з труби і очистити його від порожнини нанизу. Тому очищення стічних вод краще вивчати разом – одна людина контролює кабель, інший очищає сопло.

Перевірка продуктивності каналізаційної системи

Наприкінці роботи ви повинні покласти сифон і перевірити якість очищення. Для цього, поступово вивільнити танк або покладіть у туалетну гарячу воду з крана. Якщо водяне листя, поступово збільшуйте тиск.

READ  Як зробити силікону вдома

Про ліквідацію проблем з закупоркою буде поінформована поява воронки на поверхні води в стоку в повному обсязі руйнування. Це означає, що рідина вільно падає в каналізацію.

Іноді кабель під час натискання застряг у трубі. Щоб звільнити його, потрібно ввімкнути інструмент праворуч або вліво кілька разів, злегка натискання.

Кабель для очищення унітазу Як використовувати

Зіткнулися з ситуацією, коли вода в туалеті не зникає, а з повторним промиванням піднімається ще вище, ми захоплюємося Вантуза, намагаючись усунути блокування. Однак це не завжди отримується, якщо блокування глибокого з великим накопиченням сміття потребує більш радикального та ефективного інструменту, наприклад, сантехнічного кабелю для очищення туалету.

Навіть коли хімічна промисловість пропонує великий асортимент туалетного прибирання, “Domasetos”, “моль” та інші, не кращий спосіб усунути сильну заблокуючу, ніж тулуб.

Сучасний кабель для очищення каналізаційних труб із пластику складається з їх металевого дроту у вигляді спіралі, до якого буде поставлено хлорвінілову оболонку, щоб запобігти пошкодженню пластикових труб з кабелем.

Довжина кабелю, як правило, не перевищує 5-6 метрів, достатньо, щоб проколоти стічні води на всю довжину труб у окремій квартирі. Діаметр кабелю становить від 6 до 12 мм. Вибір кабелю, враховуйте той факт, що кабель повинен бути порядок величини труб, в яких він опускається, щоб запобігти пошкодженню. Таким чином, його проходження полегшено і пошкоджені труби.

Кабель дозволяє вам дістатися до найбільш віддалених частин каналізації, що переходить у вигини та суглоби різних труб, а воно легко скручується, не займаючи багато місця на полиці в квартирі.

Хоча кабель є пристроєм для очищення туалету, але важливо освоїти правильні кроки роботи з ним, інакше ви не досягне потрібного ефекту.

Лялька та кабель

Коли він не буде очищений до туалету з вершинами та іншими засобами, вам доведеться використовувати радикальні методи.

Використання “ляльки”

Так звана сантехніка маленька сумка з щільної тканини. Він наповнений піском і опускається в туалет.

 • Зв’язати довговічний кабель або шнур до вузла “лялька” і опускайте його в туалет.
 • Натисніть на зливу, даючи відсутність шнура. “Лялька” в той же час треба йти до воронки Сантехприбор.

Досягнувши “ляльки” до оцінки мас завдяки своїй масі.

Ми використовуємо кабель

Найбільш ефективний інструмент для видалення туалету. Вживана порожня трубка, оснащена ручкою обертання. Його робочий кінець має дротовий спіраль, який є основним елементом очищення.

 • Опустіть дріт спіраль кабелю в туалеті, поки він не зупиняється, пропускаючи його через шию.
 • Почніть повільно обертати кабельну ручку, поступово переміщуючи дроту в гідравлічний.
 • Коли дріт приходить до хмари, перевірте його кілька разів поступово знищити його.

Порада: Нарешті усунення масштабування каналізації потрібно кілька разів витягнути та встановити кабель на місце.

Коли основна маса блокування видаляється, нарешті очищає стік гарячої води.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS