Статті

Як очистити воду з колодязя з глини

Свердловини найчастіше викладені піском. Це відбувається через те, що пісок містить глину, Іл, інші важкі фракції, що осідають у нижній частині свердловини. Це призводить до зменшення обсягу та швидкості води. Але першопричиною проблем є незначні витрати на воду, взяту з свердловини.

Своєчасне видалення забруднюючих елементів та активного споживання води очистила колодязь і збільшити витрату. Артезіанська колодязь стиль з інших причин:

 • Труба під час буріння виставлено з порушеннями. Вона бере воду в слабкому шарі або не потрапляє в водоносні горизонти (шлюб у роботі);
 • Щоб зміцнити стіни свердловини в процесі буріння, занадто багато глиняного корпусу витрачається. Якщо останній потрапляє в область фільтра, це надзвичайно важко видалити;
 • Малі витрати рідини.

Від свердловини є вода з глиною, чому і що робити

На форумах у будинку водопостачання ви часто можете бачити повідомлення: ви брудна вода (або вода з глиною). Слід сказати, що в цьому випадку набагато більше неприємно, ніж якщо у воді був пісок. Останній досить легко видалити, але тут ми постараємося зрозуміти, як цей неприємний матеріал може бути в свердловині і як видалити його звідти. Розглянемо два випадки глини в просто нудно і глина в довгостроковому вигляді добре.

Від нової свердловини є вода з глиною

У цьому випадку можна сказати, що зволожуване добре, тобто, в процесі свердління добре з поворотним способом з прямим (рідше зворотним) промиванням глинистим розчином, свердліннями перед відкриттям горизонт не замінюють розчинний розчин для технічної води. У результаті глиняні частинки під тиском потрапляють у водяний шар на великі відстані від свердловини. І видаліть їх там іноді дуже важко. Іноді день, і два, і тиждень (!) Гойдалки, а з ну всіх розливу мутної води. Якщо ця глина не вилучена, то буде колодограмування шару, тобто глиняні частинки будуть палицею, і оцінка пори, за допомогою якого вода йде до фільтра. Отже, єдиний спосіб зберегти добре розмах, гойдатися і рок.

Друга ймовірна причина свердловини розташована поруч з водою, яка містить багато глини, а грунт має погані фільтрації здібностей. Тому не варто помістити добре близьке до відкритих водосховищ з великою глиною у воді або внизу.

Третя причина є погано прикріпленими трубами, і вони не ізолюють водяний шар від строгової води з поверхні, який, фарбування позовні труб і захоплюючи глиняні частинки, потрапляють у горизонт. У цьому випадку необхідно спробувати компактного пробілу, наприклад, за допомогою цементного розчину.

Ще однією причиною для розгону з вологих свердловин з глиняною водою може бути неправильним розташуванням насоса у свердловині. Якщо він призупинений занадто низький, у самому фільтрі, то він викачує всілякі муки, утворені в нижній частині свердловини. Якщо він висунувся вище (так сильно дозволяє динамічний рівень і витрата), більшість глинистих частинок не піднімаються до нього, і поступово зберігатимуться на дні.

Від старої добре йдуть воду з глиною

Якщо з свердловини, який, перш ніж він правильно стиснув чисту воду на горі, глина несподівано пішла (вода з глиною), то причини можуть бути два. Перший депресирований корпус і глина з водонепроникного шару почали текти в свердловину.

Другий випадок розбився через фільтр, і тепер все, що він відклав, почав текти в свердловину.

І в першу, а у другому випадках без капітального ремонту свердловини, не потрібно витягнути бурову колону з землі і усунути витік або відновити фільтр.

Як очистити воду з отвору з піску

Видалення пісків або глинистих частинок, шламу, інших великих частинок виникає на фільтрі, опущених у свердловину. Зробіть це з простими механічними фільтрами пластинчастого або піщаного та зателефонуйте до цього етапу.

Якщо є багато підвіски, один фільтр не може зробити: він швидко закуповує. Практично поставити систему з клітинами різних розмірів. Наприклад, вода з свердловини падає на фільтр, захоплюючи частинки до 100 мкм розмірів, потім фільтр встановлюється з ступенем очищення до 20 мікрон. Вони видалять майже всі механічні домішки.

READ  Скільки на Кубі 25 на 100

Типи фільтрів

Грубі фільтри чищення: сітка, касетна (картридж) або падіння. Сітка найчастіше покладаються в колодязь. Вони є порожнистою трубкою злегка меншим діаметром, ніж колодязь. У стінках труби отвори пробурені або розрізана (форма отворів залежить від грунту), дріт рано зверху, а сітка. Клітина сітки вибирається в залежності від типу ґрунту водоносного горизонту: він повинен затримати основну масу бруду і в той же час не закупорювати. На цьому етапі найбільші домішки затримуються, які також можуть пошкодити насос. Але частина твердих частинок все ще піднімається до поверхні. Вони видаляються в процесі подальшого очищення.

Фільтри сітки встановлюються в добре. Вони фільтрують пісок та інші грубі домішки

Іноді покласти фільтр у свердловину не можливо. Потім всі очищення переноситься на поверхню. Для очищення води від свердловини в цьому випадку використовуються касетні або демпінгові фільтри. Касета є змінною системою картриджів мембрани, подрібненого деревного вугілля та т.Р. який осідає пісок та інше велике забруднення.

Час від часу картриджі забиті і повинні бути змінені. Періодичність залежить від ступеня забруднення води та інтенсивності його використання. Іноді один картридж швидко забивається. У цьому випадку має сенс покласти два фільтри з різними ступенями очищення. Наприклад, перші затримки частки до 100 мікрон, і стоячи за ним до 20 мікрон. Тому вода буде чистим, а картриджі повинні бути менш змінені.

Один з видів картриджів для фільтрації води в приватному будинку

У падаючих фільтрах у контейнері, сипучий фільтрувальний матеріал пісок, подрібнена оболонка, спеціальні фільтрації (наприклад, Birm). Найпростіший механічний фільтр бочки з піском, що має промивну функцію. Один нюанс: якщо є велика кількість розчиненого заліза, бажано засипати спеціальний фільтрат, він також є каталізатором, який окислює розчинений залізо та марганцю, що змушує їх потрапити в осад.

Залежно від розміру частинок наповнення такого фільтра, досить дрібні частинки можуть затримуватися. Іноді в рядку є два таких фільтрів, лише з іншим піттером, вода потрапляє в той, де фільтрат має великий розмір, потім з меншим наповненням. Більшість фільтрів для очищення води від свердловини добре, що вони вимагають заміни засипу приблизно раз на три роки. І саме це вони відрізняються від пластинчастих, фільтр якого повинен бути набагато частіше змінений: іноді раз на місяць, іноді кожен три-шість.

Але так що чищення з падаючим фільтром є ефективним, вони потребують періодичного промивання фільтрату. Це, як правило, пов’язано з перекриттям самого крана та відкриття інших. У цьому випадку вода йде в іншому напрямку, спираючись на основну кількість накопичених опадів.

Принцип очищення води в падаючому фільтрі

Приклад Асамблеї двох послідовних фільтрів для очищення води з грубого домішок див. У відео.

Причини необхідності свердловини з глини

Як правило, відкачування, щоб очистити свердловину з глини, здійснюється відразу після закінчення буріння. Це пов’язано з кількома причинами.

Перша вода з свердловини завжди є брудною, непридатною для їжі та для пиття, вона повинна бути очищена.

Якщо ви не вживаєте заходів, вода не просто залишатиметься брудною і з домішками, але також поступово перетягується, поки водопостачання не буде повністю припинено. І це загрожує великими проблемами і витратами.

Процес корпусу постійна, завдяки постійному накопиченню частинок різних фракцій, що фільтр не пропускає, і вони осідають у нижній частині та стінках труб. У водоносних горизонтах також високі домішки.

Малі частинки розташовуються внизу, поступово зменшують глибину свердловини, що знижує його дебет.

Очищення води з глини

Системи очищення води для будинків з глини спрямовані на використання котеджів, так і виробничих підприємств. Для того, щоб якість очищеної води була високою, необхідно знати, як вивчити якісну рослину з глини з недобросовісної станції, і також необхідно враховувати деякі функції при замовленні очищення води на вашому об’єкті.

Почнемо, ми визначаємо, що таке очищення води від глини. Очищення з глини являє собою поєднання фільтрувальної рідини з усіма видами пристроїв, призначених для забезпечення якості води, достатньої для використання в питних та технологічних (системах опалення).

З цієї причини можна зробити розрахунки та дизайн ланцюга очищення пристрою на окремому об’єкті, якщо є аналіз свердловини, з якого згодом передбачає паркан. У цьому випадку необхідно усвідомити, що у вас є і ваші сусіди, композиція рідини може змінюватися: досить часто, можна переходити в колодязь септики, розташовані поблизу основних територій.

READ  Підключення газового котла до системи опалення

Поряд з виробництвом, побутові системи очищення води і обробка води майже завжди мають систему блоку: блок освітлення і очищення від великих дисперсних домішок, блоку вибірки заліза, блоку пом’якшення, що чистить блоку від органічних забруднень і інших. Деталі вивчають основну структуру та як очищення води від глини. і які пристрої можуть бути частиною установки очищення та як вони функціонують. Слід зазначити, що індивідуальне рішення про вхід до схеми того чи іншого обладнання встановлюється лише на основі досліджень води. Зазвичай фільтр механічного процесу являє собою склопластику, який заповнюється фільтрувальним пристроєм, який засинає. У цьому ж наборі з механічним фільтром встановлюється спеціалізоване завантаження блоку, що робить його можливим у автоматичному режимі, щоб вибухнути та виробляти її з чистою рідиною, оскільки вони говорять, що регенерація поточного процесу, як наслідок що підвищується якість відфільтрованої рідини.

Індивідуальне поточне навантаження вибирається для очищення з глини, в останній раз залежно від результатів дослідження, і на якому конкретні механічні домішки містяться у складі рідини.

Слід зазначити, що класичні демпінгові чоботи, що використовуються для роз’яснення, наприклад, кварцовий пісок та сульфохол, в наші дні, можна замінити набагато більш ефективними навантаженнями, забезпечуючи більш ефективну механічну очищення води, а також мати більшу мулярну.

Також необхідно усвідомити, що кожна демпінгова навантаження з плином часу надходить у знебарвлення, навіть якщо є можливість вибухової та промивання, навантаження погіршиться на етапах і різко. На підставі цього необхідно оновити зігнуті завантаження вчасно.

Важливо враховувати, що спосіб очищення механічної фільтрації на станціях ділиться на два типи:

 • Фіксуючи його, коли значення пори поточного навантаження менше, ніж величина поглинених частинок;
 • Зйомки з плівкою – це процес, протягом якого фільтруючий навантаження покритий плівкою підвісних речовин. На цьому фільмі можуть залишатися частинками меншого розміру, ніж пори.

Очищення води з глини на станціях, на автомийки, наприклад, з метою якої входить фільтрування з великим ступенем каламутрості, застосовується метод коагуляції дрібних частинок з осадженням. Метод згортання. Це, на практиці, збільшення невеликих частинок забруднення на станції очищення води для полегшення їх затримання механічним очисткою.

Використовуючи ультрафільтрацію при очищенні, щоб уточнити це дає можливість уникнути кроку коагуляції. Очищення води від глини вимагає інфільтрації та використання ультрафільтрації від механічних домішок. Це значно зменшує вартість операції на станціях очищення води, і, наскільки це можливо, затримання частинок ультрафільтраційної системи є порядок ефективного роз’яснення рідини з насипними фільтрами.

Накачування, чому потрібно

Процес відкачування свердловини, в якому відбувається його очищення, повинна бути виконана відразу після буріння.

 • Майже завжди перша вода, що надходить з труби, брудний, для пиття непридатним і вимагає очищення.
 • Якщо не приймає жодних дій, він залишатиметься настільки брудним, і з часом вона нарешті буде світитися, і зупиняє роботу.
 • Процес зерна ніколи не зупинявся через те, що не тільки пісок і галька містяться в водоносний горизонт, але також велика кількість найменших частинок, які не можуть зловити фільтр.
 • Вони легко проходять через гравій та фільтри фільтру, а потім осідають у нижній частині пристрою. Зі зниженням його глибини продуктивність значно зменшується.
  від глини виконується відразу після буріння. Спочатку вода тече мутна, але поступово вона освітлюється, промивається і досягає кристалічної чистоти.

 • Період часу для відкачування пристрою може бути різним. Якщо вона неглибока, вам може знадобитися з 12 годин. З піщаним грунтом, тривалість операції може тривати кілька тижнів, і глибоко, іноді чистити місяці, що особливо характерне для вапняку або глиняного грунту.
 • Дуже важко закачати добре на глину. При бурінні та очищенні під тиском такої структури формується глиняний розчин. Він глибоко просочується в водоносні горизонти, мити це дуже важко і зайняти багато часу. У цьому випадку необхідно просто прокачувати понад 500 кубічних метрів води, що збільшує тривалість процесу. Чим більше вода згортається, тим більше глини, пісок та інші дрібні частинки йдуть. Великий пісок, який не пройшов через фільтр, розташовується на дні і створює додатковий фільтрувальний шар, як видно на фото.

Порада: Запуск Добре, доки не буде заповнений чистою водою.

Чому вода з глиною йде від старого добре

Від старого добре, регулярно працювали, вода з глиною може піти з двох причин:

 • Була депресія корпусу, а з водонепроникного шару почали текти в свердловину глину.
 • Після прориву фільтра весь факел, раніше затриманий, почав всередину.
READ  Як очистити трубу у кабелі ванної кімнати

В обох випадках необхідно випускати капітальний ремонт:

Особливості маршрутизації свердловини

Є різні типи свердловин, а деякі нюанси роботи будуть залежати від нього.

З невеликим дебетом

Є ситуації, коли вже є колодязь, але його ресурс, або, як кажуть, дебет, дуже низький. Під цією характеристикою випливає кількість води, отриманого з свердловини протягом певного періоду. Найчастіше це вимірюється в літрах за одиницю часу.

Багато власників землі хочуть збільшити продуктивність добре, а іноді це може зробити. Для цього нанесіть зірку з одночасним ерозією нижнього резервуара сильного струменя води. Використовуйте два насоси, що працюють одночасно. Ви також можете спробувати збільшити дебет добре з механічним методом, використовуючи спеціальні пристрої (Ulutes), вибираючи IL та пісок з дна. У більшості випадків можна досягти позитивного результату, але якщо нічого не допомагає, то вам доведеться свердлити нове джерело.

На глині

Якщо пісок добре можна очистити протягом 12-24 годин, то на глиняному дні цей процес може затримувати кілька днів або навіть тижнів. Якщо він не зможе досягти чистої води, має сенс використовувати підприємство або другий насос, як у випадку збільшення дебету. Постійна відкачування глиняної суміші в кінцевому підсумку призведе до позитивного результату.

Незалежне встановлення фільтра отворів або щілин для очищення води від свердловини: опис

У будинку для первинного очищення води води з піску, яли та глин часто роблять фільтр отвору. Він ефективний і легко виконати.

 • Підготовка матеріалів: труба пластикового або нержавіючого металу (діаметр повинен бути меншим, ніж діаметр свердловини, довжина залежить від глибини отвору, але не більше 5 м); Сітка з латуні або “нержавіючої сталі” з дрібними клітинами; Свердла з свердлом; Трубка дерева.
 • Стиснути сюжет мінімум 10 см. Це буде сором’язливість.
 • Тільки вище, зробіть розмітку отвору. Отвори повинні бути поміщені в перевірку, на відстані 1-3 см один від одного. Чим більше отворів буде, тим вище пропускна здатність фільтра.
 • Свердлильні отвори під кутом 30-60 °, напрямок – знизу вгору.

Щілинні отвори виконуються таким же чином. Вони виготовляються рядами, використовуючи газовий різак або пристрій для фрезерування, залишаючи деякі ділянки недоторканими (ті найпопулярніші краю “). У порівнянні з пристроєм отвору, пропускна здатність фільтра з гніздами вище. Однак він суттєво підлягає деформації.

Фільтри з заліза та марганцю

Залізо. Найбільш поширена проблема води з свердловини. Максимально допустима концентрація (MPC) за його змістом. не більше 0,3 мг/л (Sanpine). Як правило, у воді з нулу заліза знаходиться в розчиненій двовалентній формі. На вигляд такої води є прозорою, і здається чистою. Однак при контакті з кисню, що міститься в повітрі, відбувається окислення заліза, а вода набуває коричневого або помаранчевого відтінку. Перевищення MPC на залозі виявляється в тому, що вода має неприємний смак, іржаві розлучення та плями з’являються на сантехніках та одязі, а побутова техніка не вдається через велику кількість депозитів.

Марганець часто супроводжує залозу. У повсякденному житті у воді марганцю проявляється з чорною кабіною на каструлі при кипінні, темні плями на сантехніці і неприємний в’яжучий аромат.

Є кілька способів очищення води від свердловини з заліза та марганцю:

Простий та ефективний спосіб очищення добре//Сільське життя

  – це великий випадок, протягом якого завантаження фільтра. Вода проходить через навантаження, залізо, розчинений у воді, потрапляє в реакцію з ним і осідає в його товщі. Для правильного розподілу потоків води в такому фільтрі відповідає контрольованому клапані.

 • З дуже високим вмістом, коли фільтр може бути не впоратися, система очищення заліза доповнюється встановленням дозування окислювача. Дозуючий насос додає спеціального реагенту до води. Цей реагент є каталізатором реакції окислення заліза. Потім окислене залізо видаляється тим же завантаженням фільтра.
 • Інший спосіб покращення води. Встановлення аерації. Аерація товстої кишки вводить повітря, залізо взаємодіє з киснем, а також починає реакцію окислення.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS