Статті

Як очистити туалет з лопатки

Як очистити лезо всередині туалету вдома

Є кілька варіантів видалення сечових родовищ з туалету. Перш за все, це механічний метод: камінь розглядається з поверхнею з ножем, металевим стрижнем або наждачним папером. Однак цей параметр підходить лише для старих унітазів, тобто “, коли у вас вже немає нічого, щоб втратити”: таке лікування, безумовно, залишатиме подряпини, які вийде ще сильніше з часом. Отже, для ефективної боротьби рішень залишаються. Він повинен бути кислотно-лужні зв’язки. Такі можна знайти в складах професійних засобів для чищення або готуватися до своїх.

Підготовчий етап

Незалежно від вибору, повинна бути підготовлена ​​поверхня очищення.

 • Об’єднати воду з туалету, а залишки складаються. Для цього зручно використовувати ковш з довгою ручкою. Це дуже важливий момент, оскільки будь-який очисний агент буде набагато більш ефективним, якщо вода не заважатиме.
 • Носіть рукавички – кислотно-лужні розчини дуже агресивні до шкіри.

Магазини

Серед споживачів популярні

 • Порошки (абразивні матеріали) для прибирання – пемолу, комета;
 • гелі (приводять камінь максимально завдяки тому, що вони повільно протікають через стіни) – Domasestos, туалетна точка;
 • Креми (можна поєднуватися з порошками) – SIF.

Промислова продукція доступна у пляшках з зручним носом, легко ідентифікуючи буряку туалету

Верх лідерів для видалення каменю з сливової, з-під обода і з нижньої частини туалету.

Таблиця: найбільш ефективні промислові засоби для видалення леза

Засоби Переваги використання
Туалетна точка Соляна кислота, яка є частиною продукту, працює у стояній воді, тобто у сливовій формі.
Domasetos Спеціальний продукт – Domestos Pink (виробляється в чорній пляшці), яка діє навіть на сильні вироби.
Г-н Maskl у гранулах Агенти для чищення труб допоможуть видалити сонячний камінь на дні туалету.

Перед застосуванням, вам потрібно ретельно вивчити інструкції та ретельно слідувати за ним (особливо про час дії!) Інакше ви можете пошкодити покриття туалету та цілісності труб. І ще один важливий нюанс: після чищення, позбутися від леза навряд чи досягти успіху. Отже, процедура доведеться повторити кілька разів залежно від ступеня забруднення забруднення, а потім проводити регулярне профілактичне прибирання. До речі, останній актуальний для будь-якого відтоку.

Це цікаво. Догляд за емаллю кольорових туалетів краще довірити промислові. Деякі виробники навіть доповнюють кольорові сантехнічні інструкції для використання. Але методи побутової очистки можуть дати непередбачуваний результат, як хімічний склад емалі, який використовувався у виробництві такої дизайнерської моделі туалету.

Підручні засоби

У питанні очищення унітазу, засоби захисту можна назвати радикальним, оскільки вони діяли дуже ефективно, але вимагають ще більш ретельного обігу. Отже, гумові гумові рукавички, респіратор (якщо це можливо) і чортів (тільки обов’язково не металевий!) Буде актуальним. Ось який сучасний рейтинг найбільш ефективних і швидких способів видалити камінь.

Перше місце – електроліт для батарей

Зірвавши цей метод, лише якщо в системі встановлено металеві труби, оскільки пластик може сильно страждати від такого очищення.

 • Після підготовчих процедур ми наливаємо певний електроліт у проблему.
 • Ми залишаємо за 1,5-2 години.
 • Вважається, що стрижень стрижня, змивання.

Електроліт не повинен використовуватися, якщо в будинку є пластикові труби

Це цікаво. Альтернативний електроліт – соляна або ортофосфорна кислота. 33% розчин використовуються для обробки – 15 хвилин. Але пластикові труби кислотні розширення.

Друге місце – хлор

У цьому варіанті здійснення є одна незаперечна перевага – після порядок видалення росту, поверхня туалету буде засліплена її білизною.

Зверніть увагу, що хлор також нейтралізує шкідливі бактерії. Альтернатива упакованому Chlorki є “білизна”. Зазвичай одне очищення – це стандартна пляшка.

READ  Сушарка лісової камери роблять це самостійно

Білий і хлор не можна використовувати на кольоровій емалі

Недоліками цього методу є тривалість впливу, а також деякі незручності: під буряком туалету, щоб заснути хлор дуже проблематично, так що “білизна” залишається.

Третє місце – сорвальна кислота

Білий порошок, який можна придбати у ділових магазинах, ідеально справляється з сонячними та твердими лопатками леза.

 • Я засинаю кислоту в сток (або за допомогою ганчірки “виправити” порошок під ободом).
 • Залиште протягом 1-2 годин.
 • Змийте, розглядаючи залишки стрижня.

Вирішальна кислота може бути придбана в ділових магазинах

Оцет, сода та йод

Ця композиція легко застосовувати під везією через його консистенцію.

 • Нагрійте трохи 1-го. 9% оцту.
 • Додати 1 ст. L. Харчова сода і 1 год.L. йод.
 • Змішати і залити в туалет.
 • Залишити на ніч.
 • Очистіть поверхню стрижня, змийте.

Це цікаво. Ви можете використовувати тільки соду: вона не зможе повністю позбутися від каменю, але це буде сильно підготувати туалет для подальшої “війни”.

Антикал

Засоби для видалення шкали добре виступає на невеликих родовищах лопатей

Порошковий засіб для видалення масштабу, вапняного рейду, сечовивідних родовищ; Продається в магазинах бізнесу. Застосування така ж, як хлор. Добре діє на не надто старі поглинання.

Лимонна кислота

Для одного прибирання потрібно 3-4 пакети з лимонною кислотою

Це хороший варіант видалення дрібних росту, для стара лимона кислота буде неефективною. Але так ви можете видалити лише камінь у сливи, але для очищення стін і обода ви повинні вибрати щось інше.

Coca-Cola і спрайт проти лопатей

Ефект газованих напоїв, таких як Cola, Sprite або двір, заснований на великій кількості лимонної кислоти в них. Ми наливаємо 2-3 пляшки напою в туалеті, ми виїжджаємо на 2-3 години, ми розглядаємо рейд і змиваємо.

Для прибирання вам доведеться витримати напій у туалеті близько 2-3 годин

Це цікаво. Як у випадку лимонної кислоти, напої впливають лише на невеликі родовища. Багато домашніх кішок використовують колу, щоб видалити камінь з стін для тварин, тому що інші засоби негативно впливають на запах тварини. Хоча досвідчені Catbars консультує більше кардинальних способів боротьби з родовищами – замінним лотком.

Як очистити туалет від страшної лаймової мухи та леза? Частина 2.

причини проблем

Причина появи зубного нальоту і лопаті обслуговуються жорсткою водою, в якій розчиненої солі органічних з’єднання, органічні залишки, обложених на стінках. Це може бути як харчовий і сечовини, що міститься в сечі. У деяких випадках прилипання седиментації збільшується, якщо злиття води з пральної машини видаляється в туалет.

У воді, сполуки заліза також можуть бути містяться, які разом з вапном, утворює іржі тече. Видалити, що складніше, ніж тільки. Формування іржі сприяє нинішній бочці, безперервно тече через стіни води, руйнує покриття туалету, що веде його до зневагу.

Як очистити туалет з лопатки

Як і як видалити вапняк у туалеті: чистити чашу, танк і коліно

Почнемо з банальної правди: туалет потребує постійного, регулярного та ретельного догляду. Якщо ви очистите санатаяни “Правий” інструмент 2-3 рази на тиждень, вам не доведеться читати довгі тексти з серії “, ніж видалити клапан у туалеті”. Такі, як це, наприклад

У цій статті ви будете коротко відповісти так, наскільки це можливо, до питання, яке ви попросили Яндекс/Google, і який привів вас до сайту Уборка-клуб. Дізнайтеся, як і як очистити туалет від лімотального, іржі та леза.

Потужні кислоти

Сильні кислоти використовуються для видалення багатошарових родовищ. Але важливо спостерігати дозування та запобіжні заходи: концентрація занадто великих речовин може пошкодити емаль та пластикові труби. Кислотна корозійна шкіра та слизові, тому при роботі, використовуйте гумові рукавички, респіратор та захисні окуляри. Часто неможливо використовувати такий спосіб очищення, інакше, з часом агресивний агент зіпсує чашу унітазу.

Якщо ви не хочете ризикувати, зверніться до професіоналів: досвідчені Клієнти будуть вибирати хімію спеціально для Sanfeaayans і чудово очистити поверхню.

Ортофосфорна кислота. Субстанція не руйнує полімери, настільки безпечні для пластикових труб. Але в той же час він добре розчиняється з іржам і будь-яким падінням. Спосіб застосування: залити близько 150 г речовини в чашу туалету, розподіляйте обід під ободом та стінами. Закрийте кришку і залиште 15 хвилин. Після цього очистіть кисть або ебать і злийте воду.

READ  Що таке натяжна стеля або ламінат

Щавелева кислота. Вирішення кислоти, що продаються в будівельних магазинах у вигляді білого порошку. Він може бути використаний у сухому вигляді або злегка породи з водою. Застосовуйте засоби для мокрої губки, лікуйте поверхню і залишити годину. Потім ходити ебать і злийте воду.

Як видалити воду з туалету, щоб очистити

Якщо ви починаєте працювати з наявністю води в шиї, концентрації коштів недостатньо для повного руйнування потоків та утворень. Вам потрібно видалити всю воду з туалету, щоб бути легше очистити стіни всередині контейнера. Для цього існує три способи:

 • В рукавичках, нахиляйте рідину з невеликим відром з довгою ручкою або одноразовою чашкою. Залишилася вологість для видалення старого рушника.
 • Насос води з технічним шприцом. Залишається також сміх з ганчіркою.
 • Знижується порожня пластикова трубка в отвір, натисніть на нього, вода поглинається. Стиснути рідину до ковша.

Щавелева кислота

Як видалити розквіт вапна в туалеті? Огрунник, як і всі інші кислоти, знищує вапно. Робота над роботою в захисних рукавичках. Кислота у формі порошку застосовується до губки і протріть плями. Або розчиняються безпосередньо в туалеті, залиште на деякий час, а потім Еншік, як їх слід лікувати з мискою та злив. Потім змити пару разів.

Ортофосфорна кислота

Використовуючи 7-відсотковий розчин, який не пов’язаний для заповнення танка. Це не жахлива ортофосфорна кислота та труби з пластику. Кислота виливається на чверть години, потім очищають і змийте. 150 грамів засобів. Важливо, щоб це дозволяє боротися з іржам. Знайти кислоту в автомагнітолах і серед радіостанцій.

Агресивні речовини

Ефективний, але небезпечний у застосуванні соляної кислоти та електроліту. Ви можете мити їх усім, але краще робити з побутовою хімією, які є частиною, з яких ці речовини. Обидва здатні протікати пластмаси та гумові компоненти сантехнічного пристрою.

Причини освіти забруднення

Сечовий камінь – це саме те, як ми звикли викликати, що з’являється з часом на внутрішніх стінках унітазу. Особливо схильний до його накопичення довгий час, не змінюючи сантехніку, у сильній шорсткій поверхні, яка тримає велику кількість вапна. Ще гірше, якщо туалетний бак виготовлений з металу, а труби збереглися з радянських часів – все це утворює багато іржі, що також сприяє утворенню сечового каменю. Якщо ви не можете змінити цю рідкість до сучасного сантехнічного обладнання, вам доведеться чистити мінімум раз на тиждень.

Що таке нещасний лезо? Більшість з них – звичайні депозити вапняних, а також конкретним запахом та відтінком, вони виконуються мікрочастинками відходів засобів до існування людини та іржі, що проводяться Перес. Ця суміш є відмінним середовищем життя та швидке відтворення мільярдів мікроорганізмів, які роблять запах ще більш і більш неприємним.

Щоб очистити стіни туалету з отриманих депозитів, вам доведеться використовувати допомогу сильних і досить каустичних рідин, тому перед роботою, щоб захистити шкіру рук, обов’язково придбайте гумові гумові рукавички. Ефект безпосередньо залежить від часу впливу очищеного агента до поверхні сантехніки, тому бажано виконувати обробку пізно ввечері, а сам очищення вранці.

Попередньо розірвати подачу води, потім зніміть рідину з резервуара для зливу та самого туалету. Для свого малюнка ви можете використовувати бахрому або невелику банку.

Інструменти промислового виробництва

Це велика група різних кислотних сполук або лугів. Перша є більш ефективною, оскільки кислота краще справляється з видаленням іржавого набряку та вапняних пластин.

Але лужні інструменти добре “працюють” проти організмів, відповідно, абсолютно розкладаються лопаті та жири. Розглянути найбільш популярну.

Gele-Shaped Cillit Bang для унітазів

Всі засоби, вироблені під цією маркою, мають узгодженість гелю. Вони упаковані в флакони з зручним дозатором у вигляді носа, допомагаючи доставляти рішення в найбільш важко, щоб досягти місць.

Основний активний інгредієнт у складі засобів – соляна кислота. Тому краще використовувати проти іржавих плям і вапняних плит. Не потрібно забути про засоби захисту.

READ  Куля для термопанелів з клінкерною плиткою

У лінії коштів ви можете знайти композиції дій: проти іржі, для дезінфекції, для відбілювання або блиску, проти складного вапняного покриття. Споживачі цінують високу ефективність складу, економічного споживання та зручної упаковки.

Недоліків, найбільш значущим розгляду відносно високу вартість препарату. Але гель дуже простий у використанні. Вона повинна бути нанесена на чашу, залишити протягом 15-20 хвилин, після чого він промитий.

Під цією маркою є популярний багатофункціональний інструмент для очищення унітазів та іншої сантехніки. Препарат включає лужних, добре справляються з руйнуванням органічного. З цієї причини засіб не дуже ефективний з вапном.

Крім того, інструмент містить відбілювач хлору, тому не тільки відбілює іржі барабани, але також дезінфікує поверхню.

Доступні кілька сортів препарату, що відрізняються, переважно ароматки. Останні потрібно, щоб заглушити надзвичайно неприємний запах хлору. Споживачі високо цінують засоби для високої ефективності, товстої консистенції та економічного споживання. Недоліки відзначають гострий неприємний запах препарату.

Domasestos універсальний, у розведеній формі може бути використаний як відбілювач і як дезінфікуючий засіб для кухонних поверхонь. І в нерозбавленому вигляді це та інші не менш ефективні засоби можуть бути використані для усунення блокатів у каналізаційних трубах.

Інструмент для очищення туалетного каченя

Рідкий препарат, виготовлений у флаконах характерної форми з сильно вигнутою шиєю, що дозволяє застосувати гель у найбільш важкодоступних місцях. Каченяк містить соляну кислоту, так ідеально справляється з вапном відкладень і з іржами.

Дещо гірше, але також ефективно, препарат розчиняє лезо. Концентрація кислоти досить велика, тому агресивно означає агресивно по відношенню до бактерій.

Препарат має виражений дезинфікуючий ефект. При роботі з композицією, використання захисного обладнання. Покупці відзначили хорошу ефективність препарату, зручна упаковка, бюджетна цінність.

Каченяк включає в себе похідні хлору, незважаючи на це, він має приємний запах. Недоліками є рідка консистенція, яка провокує швидкий потік препарату.

Прибирання таблеток та кубиків

Багато господинів, що відображає, як очистити наш туалет з леза, не враховуйте численні таблетовані прибиральники. Вони випускаються більшість побутових хімічних виробників. Це ефективний багатофункціональний агент, здатний не тільки очищення обладнання, але й дезінфікувати його та дезодорувати повітря у ванній кімнаті.

Відомі бренди виробляють кошти, що працюють протягом одного-двох місяців. Таблетка у водорозчинні оболонки опускається в каналізаційний резервуар. Повільно розчиняючи, він поступово “дає” активні речовини у воду. Як результат, деталі дренажного резервуара очищені. Після натискання кнопки прання рідина входить у миску, вона також очищається від усіх типів забруднення.

У той же час активні речовини вільно падають на найбільш важкодоступні області і чистіть їх. Кошти можуть мати найбільш різний аромат, користувач вибирає будь-який запах.

Таблетки досить ефективні, особливо якщо більше немає забруднення. З недоліків засобів варто відзначити досить швидкий потік препарату, особливо якщо велика кількість людей насолоджуються туалетом.

Хімічні речовини. лабораторії

Головні заклади будуть важко очистити примусове і дуже сильне забруднення. Для таких випадків потрібні інші речовини.

 • Ортофосфорна кислота – універсальний очисний агент для туалету. Бої з будь-яким забрудненням, придатним для прибирання, включаючи стічний резервуар. Потрібно заповнити близько 150 г кислоти в туалет. Через 15 хвилин вимийте його поточну воду.
 • Соляна кислота. При роботі з цією речовиною, шкіряні та дихальні шляхи повинні бути захищені. Щоб усунути спалах, потрібно застосовувати кислоту в забруднене місце і потирати його кистю. Щоб очистити туалет з леза, 125 мл кислоти виливається в туалет і залишити протягом 10 хвилин. Навіть за цей час соляна кислота справляється з серйозними родовищами. Важливо простежити, щоб він не потрапив у частини з гуми або пластику.
 • Хлор. Ця речовина активна у відбілюванні (наприклад, “білизна”) і активно боротися з рейдом. Його випаровування небезпечно для тіла, тому необхідно працювати в вентильованому приміщенні.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS