Статті

Як очистити сітчасті витяжки з жиру

Table of Contents

3 способи очищення грилів витяжного жиру зробити це самостійно

Завдання малювання на кухні – видалити випаровування, неприємні запахи, дим і гаг, що виникає в процесі приготування. Завдяки функції вентиляції, повітря в приміщенні регулярно оновлюється, забезпечуючи сприятливий мікроклімат.

З часом фільтрувальні вентиляційні решітки покриті жирним цвітом і перестає впоратися зі своїми завданнями. Як ефективно і ефективно очистити решітки від жиру, з’ясувати тут.

Інструменти для очищення труб з блоків

Якщо фільтри тривалий час не миють, жир, швидше за все, так клей до металу, який не є одним із способів, описаних вище, ви не будете приймати його. Тоді важка артилерія вступає в бій – це означає, що каналізаційні труби зазвичай очищаються (наприклад, “моль”, “Тірет”, “Стерил”). Їх склад, як правило, включає гідроксид натрію, який ідеально справляється зі старим рейдом. З іншого боку, з лугом, треба дуже ретельно працювати, так що принаймні рукавички стоїть запас.

 • Обережно прочитайте інструкції щодо упаковки, особливо розділ, присвяченого техніці безпеки;
 • Помістіть фільтри в контейнері або листові випічки, заливайте придбаний інструмент, щоб грати повністю покриті. Якщо інструмент був проданий у гранулах або порошку, то фільтри повинні бути заповнені, а потім залити гарячою водою;
 • Залиште протягом 5-10 хвилин, під час яких відповідь розчинення жиру пройде з утворенням брудної піни;
 • Не маєте нічого втирати, жир повністю розчиняється, він залишається лише полосканням водою.

Засіб від блокування – це дуже агресивна хімія, тому цей метод очищення краще не використовувати, точніше, краще не приносити вихлопну державу, коли тільки цей метод зберігає. Рекомендується виконувати таке чищення не більше 1-2 рази для всього життя вихлопу. Особливо точно варто бути з алюмінієвими фільтрами.

способи вимагати кухонного капоту з пилу і жиру

Де готується їжа, повинна бути досконала чистота. Це стосується не тільки страв і печей, але й малює на кухні. Цей корисний пристрій допомагає позбутися неприємного запаху тютюнового диму та Гарі на кухні та у всій квартирі, яка часто супроводжує процес приготування. З цими перевагами, екстрактор має функцію, яка швидко забруднена і покрита рейдом та жирними плямами, тому краще регулярно чистити креслення, житло та двигун від автомобіля, сажі та жиру.

Це необхідно це зробити. Оскільки з великою кількістю забруднюючих речовин, решітка забита, функціональність пристрою значно зменшується, а неприємні запахи розподіляються навколо квартири.

Як очистити решітку капоту за допомогою GraseDeller (для складних випадків)

Інший радикальний метод вихлопного очищення – Gresseller або очищувач духовки. Наприклад, це може бути шум помилок, гігантські помилки, блискучий казан, очищувач духовки від Amway та інших. Не забудьте відкрити вікно і використовувати гумові рукавички!

 • Лікувати витяжний фільтр.
 • Покласти решітку в упаковці (!) Щоб запобігти поширенню каустичного запаху в квартирі.
 • Через 10-15 хвилин промийте сітку як звичайну і ретельно подряпину.
 • Якщо у вас є діти або домашні тварини, краще використовувати очищувач очищення від AMWA, оскільки воно майже не пахне і ефективно працює більш ефективно його аналогами. Правда, вона продається лише через торговці брендів або в інтернет-магазині компанії.

Видалення бруду з капюшоном народними методами

Спостерігаючи термін служби повітряного очистка, запланована прибирання не потребує багато часу та зусиль. Для роботи, ви можете використовувати гвинтовий: аміак, оцет, лимон і т.D.

Традиційна техніка видалення жиру з кухонного фільтра включає в себе ряд стандартних кроків, це:

Позбавлення твердих жирних плит та сажі – більш складне завдання. Забруднені елементи піддаються впливу теплової та механічної обробки.

READ  Як зробити силікону вдома

Методи прибирання незначного забруднення

Розглянуто найдоступніші, популярні та досить ефективні засоби для догляду за атмосферними ґрати:

Перед початком роботи ви повинні підготувати кисть з жорсткою полімерною купою, грубою губкою та м’якою тканиною. Всі маніпуляції бажано виконувати в гумових рукавичках. Розглянемо кожну технологію докладно.

оцет

Для досягнення швидкого результату використовується нерозбавлена ​​їжа оцтова кислота (70%). Звичайний столовий оцет (9%) не впорається з жирними родовищами.

 • Змішайте губку в кислоту, протріть його з сіткою з обох сторін. Вся забруднена поверхня повинна бути оброблена оцтом. Крім того, ви можете встановити сітчастий фільтр у випічку з низькою сторонами і залити його кислотою.
 • Залиште деталі екстракту протягом 8-15 хвилин – час вибирається з урахуванням рівня забруднення.
 • Пом’якшена бляшка вважають грубу щітку або щільну повсть.
 • Вирішувати оцінку оцінки, хвороби.

Видалення “свіжих” жирних плям виконується кислотним розчином, на 50% розбавляють водою.

господарське мило

Щоб позбутися від бруду і нагар, використовуючи мильний розчин, задіяний металевий або пластиковий скребок. PLUS метод – абсолютна безпека.

 • Навантаження на тепер мило – там повинно бути 2-3 рукоділля “мильні чіпси”.
 • Теплова вода до 60 ° С і розчиняє мило в ньому.
 • Повітряна споживання решітка в мильній емульсії протягом 30-60 хвилин.
 • Після закінчення часу, якщо жир став легким для “від’їзду” з сітки – очистити поверхню скребка.
 • Ретельно промийте фільтр і сухий.

лимонна кислота

Використовується крутий розчин “лимонна кислота” або шматки лимона.

За відсутності свіжого лимону ви можете самостійно готувати кислоту емульсію: в одному літрі води для розчинення порошкової їжі “лимонна кислота” (3.L.).

Залити сіткою фільтра з отриманою композицією, а через 10 хвилин очистіть грубу щітку. Для видалення сонячних відкладень буде потрібно 2-3 процедур очищення.

нашатирний спирт

Означає ефективно проти “свіжого” та довготривалого засобу забруднення. Однак це вимагає ретельного використання, оскільки аміак пару дуже каустичні і небезпечні.

 • Теплова вода до 50 ° С.
 • Додати до контейнера – це алкоголь аміаку зі швидкістю 0,5 окулярів/3,5 л води.
 • У очищувальному розчині, опустіть брудні частини. Час взаємодії – 4 години.

Жировий шар поступово почне пом’якшувати і розчиняти. Там буде тільки “ходити” в грилі з губкою і промийте фільтр чистою водою.

гірчичний порошок

Кухонний помічник на “Бабуся” Метод деякої господині сьогодні.

 • Промийте сітку гарячою водою під душем.
 • Підготуйте сумішну суміш, змішуючи 3,5 столові ложки гірчиці з 2 чайними ложками звичайного шампуню. Композиція розбавляють гарячою водою з оцтом (50/50) до утворення рідкого кашему.
 • Суміш для обробки сітки вихлопу.
 • Рушник, щоб мокрий у гарячій воді і обертати їх сіткою. Залишити півгодини.

Через час, очистіть сітку кистю і промивання.

Травлення – боротьба з сонячного жиру

Кип’ятіння повітряної решітки – процес споживання часу, але особливо ефективний проти затверділого жирового шару.

Щоб здійснити вдома, вам знадобиться:

 • Металевий відро або каструля – ємність контейнера вибирається відповідно до розмірів сітчастого фільтра;
 • терт, щітка та губка;
 • Харчова сода 1 чашка;
 • Бар коричневого економічного мила;
 • Сіль – 1 столова ложка;
 • вода.

Немає жорстких пропорцій приготування макіяжу немає. Однак краще зробити концентрований розчин для ефективного травлення.

Крок за кроком технології того, як очистити решітку для споживання повітря від жиру за методом кипіння передбачає наступні дії:

 • Заповнити контейнер водою і покладіть на вогонь.
 • Хоча водяні човни – захоплення ½ бро.
 • Поступово, додаючи одну ложку, вилийте соду (1 чашку/5 л). Необхідно діяти акуратно, оскільки розминка рідина в комплексі з содою може кип’ятити. Композиція добре змішана без видалення від вогню.
 • Після розчинення соди додайте мило і сіль.
 • У киплячій рідині, знижена брудна сітка і залишити “нудьгу” на слабкому вогні.

Після термічної обробки більшість забруднюваних відокремлюються. Залишиться злегка очищення поверхні кисті, витріть губкою.

Якщо сода “зварювання” не допомогло, ви можете вдаватися до кип’ятіння аміачним спиртом. Склад розчину становить 100 мл аміаку/5 літрів води. Змішати рідини, довести до кипіння, занурюється в контейнері решітки і утримуйте 1 годину на мінімальне тепло.

В кінці – видаляйте залишки забруднення щіткою, промийте повітряним споживанням водою і сухим.

Сильні побутові хімікати

Іноді решітка капюшону так засмічена старим жиром, що нагадує решітку безлюдного з стільниковими, повні меду. У особливо запущених випадках цей жир починає крапати на плиті.

READ  Як мити білий лінолеум з жовтих

У таких випадках народні засоби допоможуть трохи, вам потрібно підключити “важку артилерію”. Побутова хімія.

Тепер ми скажемо. Як мити капот на кухні з добре спаленого та старого жиру з такими сучасними потужними фондами.

Арсенал такої хімії більше, ніж вражаючий. Ми радимо звернути увагу на такі кошти, як:

  Піна, призначена для чищення вітрових шаф, грилів, верхнього числа або мангалів Powerwash;

Робота з будь-якими побутовими хімічними речовинами, і особливо така агресивна, не забудьте використовувати гумові рукавички. хто захищає ваші руки від хімічних опіків.

Ще один досить радикальний спосіб очищення металевої капюшотної сітки – це інструменти для видалення відходів колектора та каналізаційних труб.

Такі побутові хімікати гарантовано видаляють навіть дуже серйозні забруднювачі, але використовувати їх лише у випадку надзвичайної необхідності. Зрештою, речовини, що ведуть до їх композиції, здатні вирішувати метал.

Якщо ви не боїтеся втратити важливий елемент власного вихлопу, то покладіть решітку в будь-який з нержавіючої контейнера, посипати гранулами продукту зверху або застосуйте відповідний гель.

Залишайте гарячу воду. Ви повинні побачити, як все розпочнеться шипінг і бульбашок.

Ми залишаємо деякий час, не більше 20 хвилин, після чого ми дуже ретельно промити водою.

Використовуваний розчин краще вилити в туалеті.

Як очистити капот на кухні без надто багато зусиль: поради та рекомендації

Перше, що потрібно зробити, – розібрати капюшон, щоб чистити його з сажі, жиру та бруду. Для цього ви повинні виконати наступні дії:

 • Розподілити вихлопний пристрій.
 • Зніміть решітку, розташовану безпосередньо над газовою плитою, з подальшою вихлопними фільтрами, а потім помістіть його в мильний розчин.
 • Демонтаж і відмивання, що веде до повітряної проточної труби.
 • Вимийте зовнішню та внутрішню поверхню кухонного капоту.
 • Вимийте фільтри, сітка з капюшоном.
 • Сухі всі промиті частини, потім зібрати весь пристрій у зворотному порядку.

Хімікати

Якщо методи очищення вищезгаданих капот не були успішними, ви можете вдаватися до використання спеціальних засобів для чищення.

Засіб для миття посуду

Свіжий жирний політ можна вимити досить легко. Для цього придатна звичайна рідина для миття посуду, яка використовується на кухні.

 • Візьміть контейнер для видаленого жирового фільтра, він повинен бути трохи більшим за розміром;
 • Залити рідину для миття посуду на фільтрі;
 • додайте гарячу воду і замочіть фільтри протягом 30 хвилин, поки вони повинні бути покриті повністю;
 • Очистіть елементи з жиру, використовуючи кисть, наскільки це можливо;
 • Якщо не відразу ж можна було видалити всі жирові шари, процедура повторюється;
 • Промийте все з чистою водою, сухою;
 • Потім встановіть до капоту.

Цей варіант очищення підходить, якщо ви регулярно чистите пристрій. Щомісячна прибирання не вимагає використання інших хімікатів.

Спеціальний інструмент

Шорти жир просто не миють. Для нього доведеться використовувати сильніші хімічні речовини:

Важливий! Всі ці препарати мають сильний вплив на дихальну систему та шкіру людини, тому застосовуючи їх, необхідно подбати про захист. Не забувайте ретельно вивчити інструкції.

 • Помістіть очищені предмети в контейнер;
 • гель або спрей, щоб покрити поверхню, розподіляючи засіб, рівномірно;
 • Залишити півгодини, якщо в посібнику немає інших інструкцій;
 • Після бажаного часу жир і забруднення видаляються і змиваються з водою.

Недоліком цього варіанту можна вважати високою вартістю ліків та їх шкоду організму.

Методи очищення кухонного капоту

Видаліть з поверхні металевої сітки, жир може бути не так просто. Є кілька найбільш поширених засобів, з якими ви можете очистити решітку від замороженого бруду:

 • побутова хімія;
 • господарське мило;
 • сода;
 • оцет;
 • лимонна кислота;
 • нашатирний спирт;
 • пароварка;
 • посудомийна машина.

Використовуючи кожен інструмент, потрібно дотримуватися пропорцій, щоб не зіпсувати металеву сітку.

Побутова хімія для прибирання

Працювати з побутовою хімією необхідно підходити до уваги. Очищення порошків може викликати алергію, тому вам потрібно використовувати гумові рукавички.

При роботі з чистячими агентами потрібно використовувати гумові рукавички

Щоб очистити звичайну губку для покупок. Бажано, щоб на ньому і пористих і абразивній стороні. Решітка повинна замочити теплою водою з додаванням чистячого агента. Для цього спеціальне порошок для очищення газових пластин, жирного жиру. Ви також можете використовувати посудомийні агенти. Замочити сітку в середовищі вам потрібно щонайменше 15 хвилин. Якщо звичайні кошти не справляються, ви можете використовувати відбілювач. На вологому решітку необхідно застосовувати білий, використовуючи непотрібну зубну щітку. Flush Bleach це необхідно через 10 хвилин з губкою.

READ  Як вибрати салон для ванної кімнати

Сучасний жирний засіб

Слід мати на увазі, що очищення порошку небажано використовувати на сітці з нержавіючої сталі. Метал легко підлягає корозії, тому після декількох грубого очищення його можна покрити іржам і прийти до поганого.

Як очистити кухонний капот від жиру/100% результат/обов’язково прочитати опис ролика

Очищення капоту за економічним милом

Ефективно видаляйте не дуже доручений жир у домі, може використовувати милове рішення. Це використовує звичайне мило. Цей метод підходить навіть для сталевих решіток.

Для розчину необхідно використовувати 72% мило. Решітка просочується в гарячій воді. Для одного літра води вам знадобиться принаймні чверть брикету економічного мила. Очистіть металеву решітку від вихлопу таким способом, можна використовувати скребок. Скребок може бути виготовлений з пластику, але для порушеного бруду є більш придатним металевим.

Видалення бруду соди

Сода – це знаменитий очищений народним агентом, який знаходиться у кожному будинку. Плюс Цей метод очищення малюнка – це відсутність пошкодження металевої решітки.

Повноцінна сода повинна бути розчинена у трьох літрах води. Потрібно покласти суміш і довести до кипіння. У такому розчині металева решітка повинна бути варена близько півгодини. Після цього метод зазвичай не вимагає додаткового очищення губками або скребками.

Харчова сода ефективний очищувач

Оцет для прибирання

Оцет повинен бути використаний для очищення металевої сітки надзвичайно обережно. Бажано використовувати гумові рукавички, а також відкриті у вікні вікна, оскільки оцет має різкий запах. Пари рідини можуть викликати подразнення слизової.

Щоб відмивати вихлоп, потрібно застосувати нерозвинений оцет на нього. Ви можете це зробити, ретельно боротися сіткою з губкою оцту. Потрібно залишити сітку протягом 10 хвилин, щоб оцет загнав бруд. Ви також можете замочити сітку з капюшоном у небажаному оцту протягом 20 хвилин. Видалити жирові залишки, необхідні за допомогою абразивної губки.

Лемонова кислота для миття

Щоб очистити малюнок, ви можете використовувати як лимонна кислота, так і лимона. На мокрому поверхні металевої решітки необхідно залити лимонну кислоту і дати йому поглинати протягом 15 хвилин. Видаліть інструмент разом з розчинним жиром варто використовувати теплою водою та кисті.

Щоб очистити решітку за допомогою фруктів, використовуються два лимони. Вони розрізані наполовину і втирають решіт. Потрібно ретельно протерти, щоб сітка добре просочена лимонним соком. Так само, як у випадку з лимонною кислотою, залишки жиру видаляються.

Лемонова кислота не застосовується до найбільш ефективних інструментів очищення. Можна видалити знецінення бруду, щоб мити решітку від вихлопу за допомогою кислоти кілька разів.

Очищення металевої сітки аміаку

Якщо бруд був дуже багато в’їхав у бари решітки, ви можете використовувати алкоголь аміаку. Варто пам’ятати, що це дуже каустичний агент, який повинен бути використаний з великою обережністю. При чистуванні гумові рукавички та захисна маска обов’язково використовуються. Кімната повинна бути повністю вентильована.

Для очищення розчину необхідно змішувати підлогу глоту аміаку та 3, 5 літрів гарячої води. Soak Hood потрібно принаймні годину. Після свербіння слід промити металевою сіткою під проточною водою.

Використання прибирач для очищення вихлопного вихлопу

Хороший спосіб видалити навіть вичерпний жир з поверхонь – це парогенератор. Досить дорого, але ефективна техніка. Під впливом температури 150 градусів, бруд відстає за поверхнею. Після обробки парою, достатньо витирати деталі креслення з звичайною губкою для посуду. Ще однією перевагою очищення парою є дезінфекція всіх поверхонь.

Очищення решітки в посудомийній машині

Для регулярного миття кухонних витяжок придатна посудомийна машина. Мити бруд з решітки, вам потрібно завантажити його до відділу для великих страв. Очищення слід проводити за допомогою звичайного миючого засобу. Під впливом побутової хімії, а також гарячої води, решітка швидко очищається.

Метод не може бути придатним, якщо решітка не була очищена протягом декількох місяців. Тоді доведеться видалити жир з більш каустичними агентами.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS