Статті

Як очистити міжрічні шви у ванній кімнаті

Table of Contents

Найбільш ефективними способами очищення швів між плитками вдома

Очистіть блокування швів на кухні або у ванній кімнаті можуть бути різними способами – від використання представлених засобів до радикальних заходів, щоб повністю замінити розчин. Кожна технологія має свої переваги та недоліки, а вибір конкретної техніки залежить від вступних характеристик: природи та ступеня забруднення, покриття матеріалу, колір плитки, наявність відповідних умов для використання спеціальних хімікатів.

Ми виділили 7 основних методів для очищення міжбічних з’єднань:

Підручні засоби

Народні шляхи популярні для того, що кошти, які використовуються для відмивання крути, у кожному будинку. Вони коштують набагато дешевше, ніж спеціалізовані хімічні композиції, однак, можна використовувати лише для видалення нешкідливого і не сильного забруднення.

Є кілька методів видалення бруду від швів між плитками з викрутками:

один.1 Видалення забруднення содою

Сода підходить для роботи з усіма типами плитки, крім природного каменю та мармурової плитки. Ви можете використовувати цю технологію як вдома, так і на роботі, оскільки рішення не містять токсичних речовин та 100% безпечних.

Підготовка 0 для приготування їжі.5 склянок харчової соди, потужністю 300 мл., Вода. Також потрібна стара зубна щітка, целюлозна серветка або проста тканина, яка знаходиться на фермі. Налийте соду у готову здатність, ми додаємо воду поступово перед утворенням однорідного товстого кашему. Далі виконуйте наступні кроки:

 • Ми беремо зубну щітку і добре виглядають у нашому рішенні;
 • Нанесіть засіб для суглобів з рівномірним не дуже товстим шаром;
 • Ми чекаємо 30-40 секунд (тоді як хімічна реакція закінчилася), і ми збираємо розчин з чистою тканиною/серветкою.

Колір буде змінюватися перед очима – забруднення почнеться “від’їжджати”, розчин буде яскравим і перетворюється!

Важливий! Зняття краще виробляти щітку середньої жорсткості, щоб не зіпсувати текстуровану або ідеально гладку поверхню плитки.

один.2 пероксид водню соди

Пропорція: 4: 1 (4 частини соди, 1 шматок перекису водню). Щоб збільшити очисні властивості композиції, ви можете додати трохи посудомийну рідину до нього. Зокрема, це стосується роботи на кухні – миючий засіб допоможе видалити пошкоджений жир. Така суміш видаляє жирові плями, темніє, неприємні запахи.

один.3 аміак

Для відмивання міжрічних швів за допомогою аммонічного алкоголю ми готуємо рішення: у 2 літра води ми розводять 10 мілілітрів алкоголю. Потім дотримуйтесь інструкцій:

Результат: чисті шви та початковий блиск плитки.

Видалення забруднюючих речовин з інтерпційних швів з спеціальними хімічними речовинами

Це дорожче, але також більш ефективний спосіб очищення швів між плитками. Спеціальні потреби представлені у вигляді гелів та спреїв у широкому діапазоні. Вони володіють такими перевагами, як: універсальність (придатна для майже всіх типів плиток); ефективність проти різних видів забруднення (потемніння, іржа, жир, бруд); Підвищена експлуатація плитки – це не потрібно тривати довгий час, що запобігає стирання та зберігати привабливий вигляд; Створення захисного шару на суглобах, що підвищує стійкість до зовнішніх впливів.

READ  Що чистити жовті плями у ванній кімнаті

Спеціальні інструменти для чищення міжрекларованих швів:

Для видалення забруднюючих речовин, засоби застосовуються до суглобів, вона залишається протягом 1-2 хвилин (див. інструкція), потім збирати залишки з мокрою губкою.

Зверніть увагу! Перед нанесенням будь-якого очищення агента, обов’язково перевірте поверхню покриття, непоміченими до очей, щоб забезпечити, щоб очищувач не впливає на зміну кольору та інших тел.

Очищення швів між плитками з цвілі та грибка

Якщо жарти не просто брудні, але все-таки вражають форму або гриб, вам доведеться вдаватися до використання спеціальної хімії. Як правило, це кислоти або луги, представлені у вигляді готових засобів або концентрату, який потрібно буде розподілятися відповідно до інструкцій.

Інструмент застосовується за аналогією з попереднім методом, різниця полягає в тому, що вони призначені спеціально для ефективного боротьби з мікроорганізмами мікроорганізмів.

Видалення бруду з партійного очищувача швів

За допомогою парою очищувача не тільки всі типи забруднюючих речовин, але й мікробів, грибки, все ж таку ж паторальну форму та навіть запахи.

Інструкція для очищення швів між плитками Steam Cleaner:

 • Ми видаляємо всі сторонні об’єкти;
 • Залити чистою водою або спеціальним очищеним розчином у спеціальну здатність обладнання;
 • Ми чекаємо, поки з’являється пара, пари шви, в той же час сілинг забруднення кистю, вбудованим у парогенератор;
 • Видалити залишки бруду з мокрим серветкою/тканиною.

Цей метод має вагому перевагу: плитка не піддається впливу абразивних матеріалів, що зберігає свою цілісність і розширює термін служби.

Забарвлення або застосування спеціального маркера

Оновити шви і дати їм початковий вигляд, очистити їх від бруду за будь-яким з запропонованих шляхів, процес від форми та грибка. Потім з тонким ясенним і вологостійким акриловою фарбою (фуга також підходить) застосовуйте два три шари барвника.

Сучасні барвники для боротьби також представлені у вигляді маркера. Вони більш зручні з точки зору використання – не поширюються, вони не можуть бути “вийти з кордонів” безладного шва.

Механічне очищення плитки приклад

Цей радикальний метод зможе освоїти лише професіоналів. Його суть полягає в тому, щоб повністю/частково знімати старий матеріал з суглобів з спеціальним інструментом та подальшим застосуванням нової розтину.

Як легко очистити шви між плиткою? Коли я затопив будинок “Силіт Бенг” на блокування швів, то ..

Очищення швів Ферром

Ви питаєте, як очистити шви між плиткою у ванній кімнаті з звичайним пором? Так дуже просто!

Використання парою для цієї мети є одним з найбільш ефективних методів. Під впливом високих температур і тиску водяної пари всі бруд від швів миттєво викладено назовні. Ви можете витирати його з вже очищеної поверхні. Варто також відзначити, що це найбільш екологічно чистий і безпечний спосіб.

Як і що відбілювати шви між плиткою вдома

Як відбілювати шви між плиткою? Таке питання виникає з часом від будь-якого споживача, що має плитку на стінах у ванній кімнаті або кухні. Численні зовнішні чинники впливають на матеріал, і, звичайно, з’являється проблема: плитка нормальна, а ремонт ремонту рано, але чорні блокування швів псують погляд. В принципі, ця проблема не може вважатися великою кількістю нещастя, а народні та сучасні хімічні фонди будуть авторськими правами з нею.

Використовуйте побутові прибирання

Товари для дому, нетоксичні та ефективні, виробляються різними виробниками, найпопулярнішими:

 • Спеціальна фетрова ручка з водонепроникним барвником допомагає впоратися з грибком і цвіллю. Знищення шкідливої ​​мікрофлори, він маскує отримані кольорові дефекти;
 • Кисневий відбілювач змішується з 50/50 з теплою водою. Потрібно шліфувати плитку або застосувати композицію за допомогою губки до брудного місця, і залишити засіб протягом півгодини, максимум на годину. Іони, що містять кисню, мають властивість, глибоко проникаючу в структуру швів, розкладаючи бруд, який легко видаляється пізніше з простим щіткою;
 • Аналогічним чином, чистіше використовується, відома під торговою маркою “білизна”. Застосувати це має бути м’якою губкою, використовуючи захисні рукавички. Після сушіння композиція промивають з залишками бруду з теплою водою;
 • Є багато інших засобів для чищення, здатні впоратися з очищенням інтерпційних швів у ванній кімнаті. Серед них “SIF”, “ультрастриппер”, “доктор Мускул”, “Бозо”, “Атлас Дельфін”,
 • В особливо складних випадках жирних плям, поліуретанових клеїв герметиків, чорної форми, Sika Remover-208 допоможуть.
 • Ідеально видаляє бруд, розлучення та падіння ще один спеціальний інструмент для кафетеріального догляду, відомий як. меламинова Губка. Якщо у вас є така губка, вам не потрібно нічого іншого, ніж вода. Меламін, що реагує з водою, активно проникає в пори, видаляючи накопичений бруд.
READ  Як закріпити смужку на лобовому склі

Надання цілої оцінки засобів для відбілювання будинку хлору, слід зазначити, що вони дійсно ефективні, чудово справляються з завданням, якщо майстрів використовував плідну білу роботу. Коли, за словами дизайнера дизайнера, постачальники використовували кольорову фугу, хлорсодержащие агенти здатні полегшити швидку композицію.

Як очистити машину SUT: прості методи та надійні засоби

Багато агресивних факторів доступні на авторських швах. Наприклад, на кухні основними причинами забруднення стають жирними бризами біля пластини та печі, а також бризки брудної води біля раковини. В будь-якому приміщенні стіни та/або підлогу яких обрізаються плитками, важко уникнути утворення жовтуватого вапняного засновника, який з’являється з жорсткої води, яка потрапляє на поверхню у вигляді бризок або час витирання поверхні. У вологих приміщеннях, перш за все, у ванній кімнаті, у швах може бути сірий або чорний грибок. Це не тільки в історії, але й може бути небезпечним для здоров’я. І, звичайно, не забувайте про плиту підлоги – бруд з вулиці, крихти, пил, розлиті рідини та багато інших факторів впливають на стан швів.

Профілактика

Запобігти набагато легше, ніж виправлення. Ось чому варто знати заходи, які допоможуть уникнути форм на шви між плиткою.

Основною причиною гриба є підвищена вологість, тому всі заходи спрямовані на підтримку звичайної атмосфери в приміщенні:

 • Дотримуйтесь працездатності труб, негайно правильний витік;
 • Усуньте конденсат і з’ясувати причини її зовнішнього вигляду;
 • Білизна не у ванній кімнаті, але на балконі;
 • підтримувати вентиляцію в хорошому стані;
 • При необхідності використовуйте вентилятор з вихлопною функцією;
 • містять пральну машину чистою та сухою;
 • у присутності душової двері дверей після використання, щоб відкрити;
 • здійснювати регулярне прибирання;

Ці кроки допоможуть підтримувати нормальну атмосферу в кімнаті, що зменшить можливість якомога більше.

Загальні рекомендації

Підтримка вологості на належному рівні – це дуже важливо, але є й інші кроки, які допоможуть запобігти швидкому забрудненню міжрічних швів:

 • своєчасний догляд за плиткою та очищення забруднення;
 • обробка спеціальними засобами, що перешкоджають проникненню суперечки форми в глибокі шари швів;
 • обробка плитки швів з особливим просоченням відразу після нанесення крутів;
 • На етапі ремонту ви можете відмовитися від дрібної плитки – це зменшить кількість швів, які потрібно очистити.

Може мати нові труднощі з тим, що краще просочення вибирати. Це не варто оригінальність у цьому питанні, і краще вибрати просочення того ж бренд, що розчин: у цьому випадку кошти будуть працювати в синергії.

Методи “Бабушкіна” з ефектом відбілювання

Кілька перевірених методів очищення швів:

 • Очистіть шви соди і залишити протягом 10 хвилин., Потім розпилюйте/залити лимонним соком на очищені ділянки і нехай він стоїть 2-3 хвилини. При необхідності повторіть процедуру.
 • Літній спирт 100 мл розбавляється в 1,5 л води та пальто з розчином швів протягом 20 хвилин. Далі, змийте водою і витріть сухою, при необхідності, ви можете висушити фен.
 • Зубчастий порошок або зубна паста. Виберіть агент з догляду зубів з очевидним м’ятою, від цього ефекту буде краще. Дивитися шви з зубною щіткою і залиште 5-7 хвилин. Такий засіб відбілювання швів і плиток, а також дає свіжий аромат у кімнаті.
READ  Підключення радіатора нагріву до однопровідної системи

Використання побутової хімії вважається більш ефективною технологією очищення. Для обробки швів між елементами плитки найкраще застосовуються наступні види продуктів:

 • Спеціальні маркери, усуваючи жовтуватість з матеріалом для розчинності та запобігання гриб;
 • Відбілювачі, створені на основі сполук кисню. Мити простір між плиткою, необхідно розчинити активну рідину у воді у співвідношенні 1: 1 і застосовувати отриману композицію на обробленій поверхні. Через 30-40 хвилин плитка повинна бути промита чистою водою. Цей метод не рекомендується використовувати для темної та кольорової плитки;
 • Хлорсодержащі лікарські засоби, такі як “білизна”, “Нафанья” або “відбілювач”. Вибраний засіб застосовується до суглобів між плиткою і інтенсивно витирає жорстку щітку. Залишки чистячого агента вимивають з повною водою;
 • Спеціальна губчанка з матеріалу меламіну. З його допомогою, усунення забруднення проблемних областей здійснюється якомога швидше.

Ми очищаємо форму на цементному стилі та герметику (силікон, акрил)

Радикальний спосіб очищення герметика з грибків і цвіль – це лише повна заміна. Для цього шви розширюються, видаляючи силіконовий герметик, обробляють і висушують поверхню для повного сушіння, і лише після того, як шви закриваються з новим герметиком.

Однак не завжди можна йти до такого кардинального розчину. Тоді техніка перевірена протягом багатьох років. Ось деякі з них:

Звичайний білий оцет здатний убити до 80% видів форми. Крім того, цей агент майже завжди під рукою. Для того, щоб видалити форму та гриб, необхідно отримати тканину в оцтовому розчині або залити його в розпилювач і подати заявку на уражені ділянки. Ви повинні залишити плитку, поки оцет не висихає, а потім очистити шви з жорсткою щіткою і промити водою.

Перекис водню справляються з невеликими колоніями. Він очищає як силіконові шви, так і цемент. Порядок роботи з перекисом водню не відрізняється від очищення з оцтовим розчином: нанесіть, дайте сухому, протріть щітку і змийте водою.

Масло чайного дерева також допоможе впоратися з складною ситуацією. Для цього необхідно розчинити одну чайну ложку масла в склянці теплої води та застосувати отриманий розчин до плитки з каменюрою. Флеш такий розчин не є необхідним, але застосовувати його краще на ніч, коли ніхто не відвідає ванну.

Іншим ефективним способом є розчин, для якого 2 ложки перекису водню повинні бути змішані, 1 ложка борної кислоти, 4 ложки води та 2 ложка столового оцту. Рішення для протріння постраждалих швів.

Сода та оцет. Цей метод підходить тільки для горизонтальних поверхонь. На забруднених швах достатня кількість соди повинна бути виливається, після чого налити стільцем. Коли піна спускається сюжет, добре промийте мильною водою.

Фурацилін також може заощадити від грибка у ванній кімнаті. Одна таблетка фураміліну повинна бути розведена в літрі води і обробляти поверхні швів. Деякі стверджують, що після такої обробки не зустрічався грибком у своїй ванній кімнаті.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS