Статті

Як очистити фільтр кухонних витяжків з жиру

З з вогнем швидким виправленням Firt з фільтрами

Якщо не вимивати капот регулярно, товстий шар жиру накопичується на ньому, який не буде працювати за допомогою миючих засобів, ні в посудомийній машині.

Але не варто відчай – існує 7 способів повернення до пристрою гідного перегляду та колишнього виконання. Методи розташовані як підвищення ефективності.

Метод очищення лимона

Кислота, що міститься в лимоні, є добре розщепленим жиром. Щоб очистити сітчастий фільтр за допомогою лимонів, вам потрібно:

Односторонній фрукт, щоб схопити одну сторону, друга частина – це інша сторона, стискаючи максимальний сік;

Залишити сітки протягом 30 хвилин, щоб кислота впливає;

Очистіть клітини щіткою з домашнім милом або посудомийним засобом;

Замість лимонів, ви можете використовувати порошок лимонної кислоти. Розділіть порошок порошку 20 г у літрі гарячої води та заливають фільтри протягом 2-3 годин, і краще вночі.

Метод замочування в розчині побутового мила

Економічне мило – потужний лужний агент, який ідеально розчиняє жир. Щоб очистити елементи капоту, вам потрібно:

втратити на терці з полку мило і розчинити його у 5 літрах гарячої води;

Помістіть фільтри сітки у широкий випічка з мильним розчином (ви можете в раковині, тазі або великій каструлі);

Залишайтеся, щоб бути притуплений протягом 2-3 годин, постійно додаючи киплячу воду;

отримати решітки з розчину і ретельно втирати з обох сторін кисті або губкою;

Для посилення ефекту можна розмістити лист випікання з фільтрами в духовці, нагрівається до 100 0 с. Через 40-60 хвилин ви можете отримати сітки і очистити їх кистю.

Метод очищення універсальним каменем

Універсальний камінь – унікальний детергент, розроблений у Німеччині, щоб видалити склоподібні забруднюючі речовини різного походження з будь-яких поверхонь. Це паста, що складається з глини, кокосового та зеленого мила, гліцерину. Інгредієнти пом’якшували жирові відкладення і розчиняють їх без сліду. Все, що вам потрібно для видалення жиру та сажі в фільтрах – застосовуйте засіб для забруднених фільтрів протягом 10-20 хвилин, трохи потерти губку та промийте під проточною водою.

Метод кипіння в розчині соди

Залити воду у велику каструлю або широку металеву миску води та заливають харчову соду (від розрахунку 2 пакети для 5 літрів води);

Покласти рішення нагріватися на плиті;

Зніміть фільтр грилів і помістіть їх у розчин (бажано, щоб вода повністю охоплює їх, інакше сітка повинна бути передана періодично);

кип’ятять фільтри на повільному спеку протягом 10-15 хвилин;

Ретельно отримати решітку з води за допомогою спеціальних щипців;

втирати клітинну сітку з жорсткою пластикової щіткою;

Замініть кипіння в каструлю на плиті, можна просочуватися в гарячій воді в раковині або широкому. Ніж гаряча вода, тим ефективніше буде очищено. Ми рекомендуємо кожні 5 хвилин додавати киплячу воду з чайника.

Метод очищення пасти

Для стійкого жиру можна приготувати домашню пасту. Для цього змішайте:

Губка або щітка, щоб схопити макарони в забруднені сітки, зачекайте 15-20 хвилин і промити чистою водою.

Метод очищення аммонічним спиртом

Літній алкоголь (аміак 10%) допомагає видалити свіжі та старі відкладення жиру на екстракті та його фільтрах.

Тепло в каструлі з 3 л води до температури 70-80 0 с;

Помістіть фільтри сітчастого капоту у листі випікання та заливайте їх розчином;

Ретельно промити водою і сухою (бажано на відкритому повітрі).

Цей метод очищення небезпечний для здоров’я людини, оскільки аміачні пари дуже каустичні і можуть викликати слизові опіки та запаморочення. При роботі з аміачним спиртом, вікна повинні бути відкриті в кімнаті, а в ньому доступ до доступу дітей та тварин. Обов’язково наявність маски та рукавичок.

Обробка оцтової кислоти

Щоб швидко очистити капот від накопиченого жиру, його можна лікувати з оцтовою кислотою 70%. Нормальний оцет 9% не справляється з цим завданням.

змочуть губку або серветку оцтова кислота;

Flush фільтри з обох сторін (як варіант, який ви можете залити ґрати в очікувану кислоту);

Залиште протягом 5-10 хвилин (тривалість обробки більше 15 хвилин може призвести до пошкодження фільтрів);

Очистіть пом’якшені жирні ноги з жорсткою губкою або щіткою;

Увага! Цей метод дуже агресивний і небезпечний для здоров’я. Оцтова кислота може викликати опіки шкіри та дихальні шляхи, тому обробка елементів вихлопного пристрою повинна виконуватися лише у гумових гумових рукавичках, маску та відкритих вікон.

Метод замочування в очищувачі труб

Цей метод повинен застосовуватися лише у найскладніших випадках, коли жоден з вищезгаданих засобів допомагає, або капот не є душею протягом декількох років.

Щоб очистити фільтри, вам знадобиться 1 склянка рідких інструментів для очищення труб (наприклад, “моль”) або 2 порошковий пакет.

залити киплячу воду так, щоб вода повністю покрита її;

рівномірно заливайте засоби для блоків у воду;

Промити фільтри під протіканням води.

Інструмент для очищення каналізаційних труб не можна використовувати частіше, ніж 1 раз на рік, і зберігати фільтри в розчині довжиною, ніж 15 хвилин. Він містить каустичний натрію, який може переадресувати алюмінієві сітки до утворення отворів у них.

READ  Скільки літрів у ванні 150 см

Метод обробки очисних агентів для кухні

У магазинах ви можете придбати спеціальний інструмент для чищення найважчих забруднювачів з кухонними плитами, мікрохвильовими печами та печами. Як активний інгредієнт, він використовує каустичну смолу, яка легко розбиває жирову молекулу з будь-яких поверхонь.

Щоб очистити фільтри з вихлопними засобами, потрібно застосувати їх на губку та потирати його фільтри. Ви можете використовувати гелі та розпилювачі – Гренелі:

Кошти з каустичною содою як активного інгредієнта розщеплюють товстий шар жиру на сітках протягом 5-15 хвилин. У особливо важких випадках необхідно повторити застосування гелю 2-3 рази.

Очищення повинно виконуватися в гумових рукавичках та масці, піклуватися про очі. Працювати тільки з відкритим вікном (або вікном).

Де почати очищення?

Щоб не зіпсувати дорогий пристрій, рекомендується спочатку вивчити інструкції для цього, в якому чіткі інструкції надаються як миття пристрою. Сучасні витяжки можуть мати власну систему очищення, яка допоможе спростити процедури миючих засобів.

Найчастіше, принципи промивання та очищення кухонного малюнка зводиться до наступних дій:

 • Для вашої безпеки та безпеки інструменту, де-активізувати його, витягуючи випуск.
 • Щоб дістатися до притулок капоту, потрібно видалити передню панель.

Найчастіше він приєднується до засувки, але при необхідності, відкрутіть кріпильні болти. Спробуйте скласти болти разом, щоб дозволити збирати пристрій.

Зовнішня панель повинна бути відмивана за допомогою миючих засобів, у видаленій формі, промивають його з жиру, це буде набагато простіше, ніж у прикріпленому капоті.

Тепер, коли всі деталі видаляються, ви можете перейти безпосередньо до капоту. Зазвичай з усіх боків з усіх боків є краплі замороженого жиру. Застосовуючи миючі засоби, необхідно мити всі бруд, очистити від сажі та жиру, і підготувати пристрій для збирання.

Після того, як вам вдалося вимити фільтр, трубу, зовнішню панель та саму капют, збирати пристрій і підготуватися до подальшої роботи. Цей метод промивання застосовується до високо забруднених пристроїв для вихлопного вихлопу, якщо забруднення не носить такого жахливого характеру, ви можете обмежити себе до промивання фільтра.

Для тих, хто опускає руки: як усунути сильне забруднення на капот

Якщо вам не вдалося усунути масштабування будь-яким з перерахованих методів, то вам доведеться скористатися більш серйозними засобами, щоб видалити насичений жир. У цьому випадку вам потрібно придбати професійні хімікати, впоратися з печаткою багаторічних труб.

Під час роботи з хімічним реагентом обов’язково носити рукавички. Ці препарати продаються у вигляді гелю, гранул або порошку. Обережно вивчаючи вказівки на вибрану речовину, обробляти знімні витяжки та залишити протягом декількох годин, щоб ефективно видалити. Після теплого тиску води зніміть залишки жиру та брудного підйому з іржавою стороною губки.

Видалення бруду з капюшоном народними методами

Спостерігаючи термін служби повітряного очистка, запланована прибирання не потребує багато часу та зусиль. Для роботи, ви можете використовувати гвинтовий: аміак, оцет, лимон і т.D.

Традиційна техніка видалення жиру з кухонного фільтра включає в себе ряд стандартних кроків, це:

Позбавлення твердих жирних плит та сажі – більш складне завдання. Забруднені елементи піддаються впливу теплової та механічної обробки.

Методи прибирання незначного забруднення

Розглянуто найдоступніші, популярні та досить ефективні засоби для догляду за атмосферними ґрати:

Перед початком роботи ви повинні підготувати кисть з жорсткою полімерною купою, грубою губкою та м’якою тканиною. Всі маніпуляції бажано виконувати в гумових рукавичках. Розглянемо кожну технологію докладно.

оцет

Для досягнення швидкого результату використовується нерозбавлена ​​їжа оцтова кислота (70%). Звичайний столовий оцет (9%) не впорається з жирними родовищами.

 • Змішайте губку в кислоту, протріть його з сіткою з обох сторін. Вся забруднена поверхня повинна бути оброблена оцтом. Крім того, ви можете встановити сітчастий фільтр у випічку з низькою сторонами і залити його кислотою.
 • Залиште деталі екстракту протягом 8-15 хвилин – час вибирається з урахуванням рівня забруднення.
 • Пом’якшена бляшка вважають грубу щітку або щільну повсть.
 • Вирішувати оцінку оцінки, хвороби.

Видалення “свіжих” жирних плям виконується кислотним розчином, на 50% розбавляють водою.

господарське мило

Щоб позбутися від бруду і нагар, використовуючи мильний розчин, задіяний металевий або пластиковий скребок. PLUS метод – абсолютна безпека.

 • Навантаження на тепер мило – там повинно бути 2-3 рукоділля “мильні чіпси”.
 • Теплова вода до 60 ° С і розчиняє мило в ньому.
 • Повітряна споживання решітка в мильній емульсії протягом 30-60 хвилин.
 • Після закінчення часу, якщо жир став легким для “від’їзду” з сітки – очистити поверхню скребка.
 • Ретельно промийте фільтр і сухий.

лимонна кислота

Використовується крутий розчин “лимонна кислота” або шматки лимона.

За відсутності свіжого лимону ви можете самостійно готувати кислоту емульсію: в одному літрі води для розчинення порошкової їжі “лимонна кислота” (3.L.).

Залити сіткою фільтра з отриманою композицією, а через 10 хвилин очистіть грубу щітку. Для видалення сонячних відкладень буде потрібно 2-3 процедур очищення.

нашатирний спирт

Означає ефективно проти “свіжого” та довготривалого засобу забруднення. Однак це вимагає ретельного використання, оскільки аміак пару дуже каустичні і небезпечні.

 • Теплова вода до 50 ° С.
 • Додати до контейнера – це алкоголь аміаку зі швидкістю 0,5 окулярів/3,5 л води.
 • У очищувальному розчині, опустіть брудні частини. Час взаємодії – 4 години.

Жировий шар поступово почне пом’якшувати і розчиняти. Там буде тільки “ходити” в грилі з губкою і промийте фільтр чистою водою.

гірчичний порошок

Кухонний помічник на “Бабуся” Метод деякої господині сьогодні.

 • Промийте сітку гарячою водою під душем.
 • Підготуйте сумішну суміш, змішуючи 3,5 столові ложки гірчиці з 2 чайними ложками звичайного шампуню. Композиція розбавляють гарячою водою з оцтом (50/50) до утворення рідкого кашему.
 • Суміш для обробки сітки вихлопу.
 • Рушник, щоб мокрий у гарячій воді і обертати їх сіткою. Залишити півгодини.
READ  Розділ в однокімнатній квартирі роблять це самостійно

Через час, очистіть сітку кистю і промивання.

Травлення – боротьба з сонячного жиру

Кип’ятіння повітряної решітки – процес споживання часу, але особливо ефективний проти затверділого жирового шару.

Щоб здійснити вдома, вам знадобиться:

 • Металевий відро або каструля – ємність контейнера вибирається відповідно до розмірів сітчастого фільтра;
 • терт, щітка та губка;
 • Харчова сода 1 чашка;
 • Бар коричневого економічного мила;
 • Сіль – 1 столова ложка;
 • вода.

Немає жорстких пропорцій приготування макіяжу немає. Однак краще зробити концентрований розчин для ефективного травлення.

Крок за кроком технології того, як очистити решітку для споживання повітря від жиру за методом кипіння передбачає наступні дії:

 • Заповнити контейнер водою і покладіть на вогонь.
 • Хоча водяні човни – захоплення ½ бро.
 • Поступово, додаючи одну ложку, вилийте соду (1 чашку/5 л). Необхідно діяти акуратно, оскільки розминка рідина в комплексі з содою може кип’ятити. Композиція добре змішана без видалення від вогню.
 • Після розчинення соди додайте мило і сіль.
 • У киплячій рідині, знижена брудна сітка і залишити “нудьгу” на слабкому вогні.

Після термічної обробки більшість забруднюваних відокремлюються. Залишиться злегка очищення поверхні кисті, витріть губкою.

Якщо сода “зварювання” не допомогло, ви можете вдаватися до кип’ятіння аміачним спиртом. Склад розчину становить 100 мл аміаку/5 літрів води. Змішати рідини, довести до кипіння, занурюється в контейнері решітки і утримуйте 1 годину на мінімальне тепло.

В кінці – видаляйте залишки забруднення щіткою, промийте повітряним споживанням водою і сухим.

Перш ніж перейти безпосередньо до очищення, він вимикається з електричної мережі та розбирання, оскільки це незручно виконувати цю процедуру над газовою плитою. Раніше ви повинні прочитати вказівки щодо використання пристрою, де виробник вказує, що засіб для прання підходить для цієї моделі. Перш за все, необхідно враховувати, який матеріал був використаний для виготовлення житла та деталей. Неправильно обраний інструмент може спричинити їх пошкодження.

Що потрібно зробити, щоб підготувати пристрій перед пранням:

 • Прикрасити замки передньої панелі та витягніть його з гнізда. Якщо він прикріплений до болтів, вони повинні бути викручені та складені разом. Мийте панель з миючими засобами;
 • Зніміть кухонний витяжний фільтр для замочування у воді з додаванням миючого засобу;
 • Зніміть трубу, що з’єднує пристрій з виходом. Видалення павутини та жиру від нього, підготуватися до подальшої роботи;
 • Очистити тіло одиниці від забруднення від зовнішньої, так і всередині.

У деяких моделях необхідно видалити повітряний фільтр. Інформація про це потрібно переглядати в інструкціях, прикріплених до капоту.

Кожен елемент повинен бути очищений від жиру та забруднення та готовий до зворотного збору.

Рекомендація: Цей метод підходить для очищення пристрою з високими слідами забруднення. Якщо вони не настільки страшно, тільки фільтр заспокоює.

Особливості догляду

Як правило, жирна змащення з алюмінію або нержавіючої сталі. Ця сітка призначена для багаторазового використання – його можна неодноразово очистити та вставити без проблем. Але деякі моделі оснащені одноразовими фільтрами – касетними касетами. У таких випадках негайно шукати фільтри для ловців. Такі пристрої не повинні бути підключені до вентиляції.

Який принцип роботи таких фільтрів? У переробці повітря (описано більш детально в цій статті). Тіло приладу, як правило, виготовляється з пластику, роль адсорбенту виконує активований вуглець. Такі фільтри не можна очистити за допомогою описаних вище способів – вам просто потрібно змінити лайнер. Там достатньо цих фільтрів при помірній роботі протягом трьох місяців, з насиченими – півтора або два.

Ми також розповідаємо вам про невеликий трюк, який розширить термін служби вугільних фільтрів. Наприкінці приготування їжі, залиште пристрій для роботи на ще кілька хвилин, за цей час гранули вугілля можуть свердлити і довше.

Як мити зовнішню поверхню капота? Це не менш важливо, ніж очищення фільтрів, тому що бруд і пил збираються на зовнішній частині, і якщо ви додаєте вологість і жир до них, то це буде липкою сумішшю, яка буде надзвичайно складною, коли заморожеться. Доцільно контролювати чистоту зовнішніх частин частіше, оскільки їх очищення від вмираючого бруду доведеться стояти на стільці, що, очевидно, не дуже зручно.

Попередньо змочують поверхню капота. Лікувати його сумішшю столових ложок для миття посуду, змішаних у одній склянці води. Залишити на невелику кількість часу, щоб суміш розчиняє бруд. Дивіться, що рідина не падає на інші поверхні. Через певний час очистіть поверхню. З потужним забрудненням, можна ретельно використовувати лимонну кислоту або сильні засоби для видалення бляшки.

Після видалення розчину з поверхні, ретельно промити його чистою водою і витріть сухою. Звичайно, ми радимо чистити пил і бруд якомога частіше. Це питання не тільки зручностей, але і естетики – брудний екстракт буде виглядати дуже недбало.

 • Оцет. З серйозним шаром жиру та сажі, традиційний 9-відсотковий оцет не справляється, тому ідеальний варіант – оцтова кислота (прибл. – 70%). Він використовується в нерозвиненій формі, а з відкритими вікнами (засіб має каустичний запах). Природно, що всі роботи повинні виконуватися в спеціальних рукавичках (для цього та всіх інших засобів). Ласкаво просимо губку в оцту та забруднених поверхонь. Фільтри складаються в лоток, заливають тим самим оцтом, а через 7-12 хвилин витягують. Роздрібний залишок видаляють спеціальною щіткою. Залишається лише полоскання фільтрів під теплою водою і сухим. Для видалення свіжих жирних забруднюючих, ви можете використовувати звичайний обідній оцет або розмножувати оцтову 70% кислоту навпіл водою.
 • Економічне мило 72%. Метод простий, безпечний, дешевий. Ми втираємо мило на тертку на пару троєка струс. Далі розчиніть чіпси в киплячій воді, перемішуючи, заливають розчин на листі випічки та покладіть вихлопний фільтр до півгодини. Є підходящий контейнер для фільтрів “Peel”, то ми не знімаємо контейнер з вогню – ми надаємо фільтр у нього і “кухар” на невелику тепло протягом 30 хвилин. Жирні залишки знімають щітку, потім ми пропонуємо деталі вихлопу та сухою сухою.
 • Лимонна кислота. Кислотні або лимонні частини застосовуються до обробки вихлопних вихлопних та фільтрів. Метод хороший для регулярного очищення вихлопного вихлопу – товстий шар жирного лимона не під владою. Розлучення кислоти в літрі теплої води (3 столові ложки) і заповнюйте фільтр, опущений у контейнер. Через 15 хвилин ми чистіть щітку. Сильні жирові відкладення потребують декількох процедур.
 • Нашатирний спирт. Дуже ефективні засоби для старих, а для свіжого забруднення жиру. Пам’ятайте, що аміак не є ароматом, і вимагає ретельного використання та відкритих вікон. Теплова вода до 50 градусів, додайте аміак (прибл. – ½ склянки на 4 літрах), опускає брудні частини в потужність протягом 4 годин. Далі буде легко прогулятися з губкою, промити і висушити.
 • Гірчиця. Інший марочний асистент кухні з серії Бабушки Рад. Безпечний метод, але вікна все ще рекомендуються відкрити. У холодній воді ефективність гірчиці значно зменшується, тому рекомендується розчинити порошок у теплій, майже гарячій воді: на 4-л/л гірчичного порошку – 2 год/л казків, 2 таблетки води та 2 столові ложки оцту. Я розмахую касиці на деталі, а в ньому витягу “Кунта”. Через 30 хвилин залишаються жиром, відмиваються за допомогою щітки, ми пропонуємо все під теплою водою, сушіння.
 • Кипіння. Сама капюшон у контейнері не буде лопати, тому метод лише для деталей лише – наприклад, для фільтрів, які, швидше за все, потребують потужного очищення. У контейнері, що дозволяє знизити фільтр у ньому (наприклад, прямокутний випічка), ми наливаємо воду, додати “за смаком” мильні чіпси, порошок, казка або сода з солі. І краще відразу. Далі ми опускаємо фільтри і перетравлюємо їх на низькому вогні, поки вода не стане жовто-коричневою. Якщо решітка все ще брудна, то ми зливаємо воду і повторіть процедуру. За відсутності бажаного контейнера, ви можете перетравлювати фільтри для половини – опускаю, наприклад, у каструлі.
 • GraseDeller Spray Sanita. Швидко активні активні інгредієнти: миттєво “корозійні” навіть старі відкладення жиру та решта бруду. Більш популярним з експрес-спрей, який можна відмиванню і плитки над плитою, а саму плиту. Легко справляється навіть з чорним нагар на битвах і ґратці тарілки. Коштують близько 200
 • Попелюшка розпилюється проти жиру. Сода “Водді” у розпилювачі, ледве з’явилася, швидко оселилася в власників. Тому що ефективно, недорогий (близько 80) і легкий. Продукт ґрунтується на природній соди, і, хоча він діє так швидко, як важка хімічна артилерія, але працює на 5 з плюсом, відмиванням з легкістю жиру та витягу та печі та іншими поверхнями.
 • CIF Анти-FAL SPRAY. SIF відомий своєю ефективністю та м’якістю. Миттєво розчиняється жир, він не залишає подряпин на поверхні, руйнує неприємні запахи, а після використання цього інструменту досконала чистота залишається, свіжість і блиск відновлених поверхонь. Ціна на задоволення – близько 200
 • Гель Spray Safe і Super-ефективна синергетика на основі соди – також дуже популярні засоби. Цей спрей можна легко впоратися з екстрактором, мікрохвильовою піччю, плитою, плитою та так. Ціна – близько 300 (дорого, але ми платимо за безпеку засобів охорони здоров’я та відсутність потужної хімії у складі).
 • Антитіровий блискучий гель Cilit Bang. Вартість – близько 230 цього польського “саморобного” від сегмента побутової хімії виготовляється на основі м’яких поверхнево-активних речовин і без абразивних речовин. З жиром, легким нагірним і брудом, він ідеально справляється, але проти старої іржі майже безсилі.
 • Гель/розпилювач шуманіт помилка. Потужний, практично “загострений” шум для шумів все, що можна мити. А іноді навіть що не потрібно мити. Тому не рекомендується використовувати цей інструмент ізраїльський на поверхні, для не призначених. , Але це цілком виправданий, зважаючи на те, що шум легко справляється з навіть найстарішим Нагар – світити і скріншоти! Крім того, він не має абразивних речовин, знищує бактерії економічні та діє просто миттєво після застосування. Резервні рукавички та респіратор – засіб не пахнуть лаванди.
READ  Скільки на Кубі 25 на 100

Видаліть всі непотрібні предмети на кухні, щоб при очищенні сітки посуд не плюють жирні та хімічні плями. Перш ніж почати очищення, обов’язково зніміть фільтр з металевого купола. Не намагайтеся зробити це швидко. Так що панель не відкинулася відразу після натискання кнопки, утримуйте її рукою.

Натисніть кнопку, ретельно витягніть фільтр і посібники, розблокуючи засувку.

Як вдома, щоб очистити мікрохвильовий лимон, оцет та воду, соду, помаранчеві кіст, ефективні засоби побутової хімії для очищення, корисні поради та рекомендації – читати публікацію.

Немає жиру: 7 простих і швидких способів очищення капоту на кухні

Як часто ви повинні очистити капот, залежить від того, скільки ви готуєте. Якщо рідко і швидко, достатньо очистити креслення кожні 4-6 місяців, якщо щодня і у великих обсягах – принаймні один раз на місяць. Якщо не робити цього, жир і пил будуть осідати на решітці, повітря буде очищено гірше, шум стане більше, а сам видобуток рано чи пізніше не вдається. Крім того, це серйозне порушення санітарних умов, в яких ви готуєте їжу.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS