Стіні

Як очистити фарбу зі стін у ванній кімнаті

Table of Contents

Механічні методи видалення фарби

Зазвичай спочатку спробуйте видалити покриття механічно. Негайно слід зазначити, що ці методи є найбільш трудомісткими, але в той же час один з найбільш доступних. Є різні інструменти, починаючи від найпростіших. Перед початком роботи необхідно звільнити кімнату з меблів або покрити поверхню поверхні, яка повинна залишатися чистою, а не падати пил і фарби. Розглянемо докладніше.

З шпателем

Це перший інструмент, який виникає бажання скотивно пікову фарбу. Шпатель саме майже у будь-якому будинку. Перевагою методу є відсутність пилу і в тому, що можна видалити фарбу навіть у кутах та інших важкодоступних місцях – навколо перемикачів або розеток. Недоліками включають відносно повільну швидкість роботи, необхідність застосовувати значні зусилля та нездатність для одного підходу для покриття великої площі поверхні. Під час експлуатації невеликі частинки фарби розгорнуті і можуть потрапити в очі, тим самим травмуючи їх. Таким чином, ви обов’язково подумаєте про індивідуальне захисне обладнання. Це правило застосовується до всіх абсолютно видалення старого покриття.

За допомогою долота і молотка

Коли ви дійшли до місця стіни, де немає тріщин та квітучих фарб, а шпатель вже безсилі, ви можете спробувати видалити його за допомогою долота. Він не згинається при роботі, на відміну від шпателя, і при необхідності ви можете натиснути молоток на ручку. Періодично потрібно загострити інструмент. Він буде швидко стояти від постійного тертя на твердій поверхні.

За допомогою сокири або лопатей

Цей метод неймовірно трудомісткий. Вам доведеться довго хвилювати сокиру, тому ми радимо вибрати не надто жорсткий інструмент. У той же час це не повинно бути занадто гострим. Сутність методу полягає в тому, щоб застосувати виїмки на стіні. Удари повинні бути спрямовані до дотичної стіни. Довжина виїмки може досягати декількох сантиметрів, і вони повинні бути розташовані на відстані не більше 10 мм один від одного. Тільки на такій поверхні повністю надійно лежить на шпаклівці або клейовій композиції. Але головний недолік методу насправді лежить трохи глибше. Подумайте про те, скільки знімків на стіні вам доведеться подати заявку і зрозуміти, що кожен з них буде трохи зламати цілісність фундаменту, яку ви хочете позбутися від ненависної фарби. Не всі стіни можуть витримувати такі тортури і залишатися довговічними та надійними.

З свердлом з різними форсунками

Цей метод можна назвати оптимальним при співвідношенні показників швидкості та безпеки. Крім того, з огляду на те, що свердла не є найважчим ручним інструментом, руки будуть втомлені на роботі набагато менше. Безпека досягається завдяки тому, що робота виконується на низьких оборотах. Перед початком, обов’язково перевірте ефективність інструментів – чи буде дріт не переривається, картридж не тримає добре, не носиться. Для того, щоб не відволікатися на дрібниці, дбайте, що довжина шнура достатньо для вільного переміщення по всій довжині кімнати, використовуйте розширення. Обов’язково покладіть захисну маску, закрите одяг та взуття, а головний убір. Ні в якому разі не залишайте рукава з одягу не закріплені і не одягаються рукавички. При роботі з мимовільними інструментами їх використання є неприйнятним – надійність фіксації приладу в руці погіршується, і ви не можете її тримати. У кращому випадку, коли падає, сам інструмент постраждає, у гіршому – травмує художника.

Тепер вам потрібно налаштувати швидкість швидкості – увімкніть свердла без насадки та виберіть мінімальний режим. Тепер закріпіть сопло, добре затягніть картридж і перейдіть до роботи. Потрібно доторкнутися до стін тільки поверхню сопла і не рухатися занадто швидко. Найчастіше використовується металева щітка. Але на практиці він менш ефективний, ніж насадка у вигляді декількох з’єднаних ланцюгів 3-4 зірок з шайбою на кінцях. Крім того, металеві щетинки відрізані і можуть вириватися на незахищену шкіру;

За допомогою болгарської

Цей метод можна назвати найшвидшим і найнебезпечнішим. Болгарська мова відносяться до високопоставлених інструментів. За відсутності навичок, щоб працювати з ним, можна серйозно поранити. Ніхто не застрахований, а з руйнування диска під час роботи, чиї фрагменти летять з неймовірною швидкістю в різних напрямках. Недоліки включають високий рівень шуму, і величезна кількість пилу. Роботи, як правило, виконуються з широким діапазоном.

Підсумовуючи, ми можемо сказати, що механічні методи підходять для видалення фарби абсолютно будь-якого типу – як акрилового, так і масла. Тільки деякі з них періодично потребують змочування, а потім також видалити шпатель, металеву щітку або силовий інструмент.

Методи видалення старого шару фарби з використанням підвищених температур також відносяться до надзвичайно небезпечних. Під час такої роботи потрібні надійні захист та концентрацію, і, звичайно, досвід роботи з інструментом нижче. Ви можете вибрати три часто використовувані методи.

Ми використовуємо звичайне залізо

Для покриття, яке вже не відповідає, метод впливу температури підходить, використовуючи звичайне залізо. Через лист щільної фольги можна нагріти їжу, потрібна область добре підігрівається, а потім розм’якшене покриття видаляється за допомогою шпателя.

Ми використовуємо будівельний фен

Аналогічним чином, тільки набагато швидше, ви можете “розплавити” фарбувати з будівельною сушаркою, а потім видалити той же шпатель або інший зручний скребок.

Паяльник

Іноді використовується паяльна лампа. Або іншими словами пальника, що працює на керосин або бензинових пар. Один літр палива в середньому достатній для безперервної роботи протягом 20-50 хвилин. Полум’я має бути зменшена якомога ближче до фарби та ретельно дивитися. Коли фарба починає розплавити, але не горить, ви можете очистити його від стіни.

READ  Полиці на стіні роблять це самостійно з ДСП

Всі термічні методи обов’язково супроводжуються різким і неприємним запахом, який з’являється під час фарбування. Тому він категорично не рекомендується працювати в неодмінних приміщеннях. Також, ні в якому разі ви можете зігріти місця, де електричні дроти або ті, де стіна має дерев’яні іпотечні кредити у стіні.

Очистити поверхню стін у ванній кімнаті від фарби: які інструменти будуть потрібні

На підставі бюджету, уподобань та можливостей людини, список можливих інструментів може бути таким:

Звичайно, це не повний список, а потім у статті розглянемо деякі основні варіанти.

За допомогою молотка і зубила

Один з очевидних і грубого способу, який, однак, демонструє досить високу ефективність. Приймаючи зубило і молот, фрагмент фрагмента можна почати бити шару.

Ну, цей варіант підходить у тих ситуаціях, де планується розмістити стіну в майбутньому.

Використання очищувача фарби

Не менш одноманітна, але менш нудна – це видалення фарби, використовуючи спеціальну каустичну речовину, яка її травиться. Збереження щітки в подрібнювач фарби, ви повинні ходити по всій поверхні, щоб бути очищеним. Розмахуючи п’ятнадцять хвилин, буде висміювати лише шар з шпателем.

При роботі з використанням очищувача фарби слід дотримуватися наступні елементи:

 • Рекомендується захистити руки з рукавичками.
 • Кімната повинна бути вентильована.
 • Фарба, яка не видаляється з першого разу, повинна бути пропущена та іржаві.

За допомогою шнурів

Тих, хто хоче швидко видалити фарбу, і без зайвих телеканалів, можуть використовувати побілку, яка задоволена свердлом.

У цьому випадку процес не буде багато часу і зусиль.

Вся робота виконується з використанням свердловинних форсунок і в респіраторі.

Однак є деякі важкодоступні місця, наприклад, кути, які можуть залишатися незмінними.

Шліфувальний верстат та алмазний різак

Використання електроінструментів є сучасним і часто розумним рішенням. Серед безперечних переваг – швидкість і простота, а серед недоліків шуму та пилу.

Шліфувальний верстат з діамантовим млином є відмінним рішенням з вилучення старої фарби з стін. Ця машина дозволяє видалити навіть, що фарба, яка застосовується безпосередньо до бетонної основи.

Сокира і теплова вода

Допустимий як альтернатива для використання сокира. Цей інструмент найкраще підходить у випадках, коли на поверхні є кілька товстих шарів фарби. Для полегшення процесу демонтажу поверхня може бути загорнута в теплою водою, як у випадку старих шпалер.

Раніше по всьому літаку слід випускати виїмки, а після, між ними, він починає знімати покриття. Це значно спрощує процес, а крім того, незважаючи на шум, сокира багато в чому перевершує шпатель.

Демонтаж існуючих покриттів і обличчя за замовчуванням відноситься до підготовчої роботи ремонту. Тобто менша поверхня огороджувальних конструкцій та кутів у місцях їх кон’югації після відділення шару фарби, тим дешевше, в кінцевому підсумку буде відремонтовано.

У будь-якому випадку, очистіть стіни з фарби у ванній кімнаті, можна лише механічно. Однак є варіанти:

  Ручне копіювання вручну – шматочки, скребки, спеціально розроблені пристрої промислового виробництва виготовляються з власними руками;

Хімічні та теплові методи є допоміжними для механічних посилок. Вони дозволяють їм пом’якшити, відокремлювати шар LKM з землі, не більше. Однак це дозволяє в майбутньому робити без вирівнювання стін/кутів, зменшити складність основної операції – очищення.

Таким чином, алгоритм загальних дій для посилення існуючої лакофарбової обробки з огороджувальними структурами (стінами, перегородками) виглядає так:

 • Визначення складності видалення шару LKM – ми намагаємося розірвати шпателем, долотом, USH з металевою щіткою;
 • Вручну очищення – якщо старе покриття швидко видаляється, він легко відокремлюється від основи, цей метод використовується;
 • Використовуючи силовий інструмент – якщо шпатель не впорається з існуючим шаром покриття, фарба купується разом з штукатуркою, її можна видалити за допомогою акумулятора, мережевим інструментом з спеціальним оснащенням;
 • Приєднання декоративного покриття – дозволяє більш ефективно пом’якшити фарбу на стіну, щоб очистити свою поверхню;

Увага: Під фарбою може бути шар вільної штукатурки, не підходить для повторного забарвлення. У цьому випадку кілька шарів одночасно видаляються – фарба, штукатурка, шпаклівка до твердої речовини (цегла, бетон).

Механічний

Без нагрівання та обробки хімічними речовинами, фарба з стін передано вручну за допомогою наступних інструментів:

  Шпатель – 5 – 10 см шириною, робочий край загострюється однією або обом сторонами;

Для механізації підготовчої роботи з ремонту ванної кімнати використовуються мережеві/акумуляторні електроінструменти:

 • Свердла – зазвичай доступна у кожному домашньому майстер;
 • Болгарська – кутова машина, другий найпопулярніший домашній інструмент;
 • Реноватор – вібраційна машина з множиною форсунок, має однакову назву “багатофункціональна”, МФІ (багатофункціональна ненормальна);
 • ELECTROSTEC – вузький спеціалізований інструмент;
 • Подрібнювачі – орбітальна, стрічка, вібрація;
 • Electrolzik – сопло для вискоблювання фарби виготовляється самостійно;
 • Peuorator з долотом.

Щоб видалити існуюче фарбувальне покриття, свердла зазвичай використовують два типи оснащення:

  Металева щітка – середня продуктивність, висока трудомісткість;

Є або металева щітка, або металева щітка або пелюсткове шліфувальне колесо з різною зерновістю встановлюється на USM. Останній варіант вважається найбільш ефективним на бетонних стінках. Ланцюг не підходить для роботи в приладах носіїв, що охоплюють структури. Наприклад, це може пошкодити поверхню стелі та підлоги у верхньому/нижньому рівні, відповідно.

Шліфувальні машини вібраційного та орбітального типу, щоб розірвати фарбу протягом дуже довгого часу, тому ці параметри надзвичайно рідкісні. Гліндра стрічки з точки зору продуктивності не поступається ESM з пелюстковим дискам, оскільки зерна скінів тут також може вибрати оптимальний спосіб.

Реноватор для руйнування фарби з стін ванної кімнати оснащений наступними типами форсунок:

Електростави часто називають багаторічним, електричним ремеслом, має форсунки різних профілів. При демонтажу фарби та лакофарбового покриття зазвичай використовуються широкі плоскі дологи.

Електроловка в основній конфігурації не є інструментом, придатним для видалення плівкового шару фарби. Це розглядається в цьому посібнику з наступних причин:

 • Цей інструмент найчастіше вже має в арсеналі більшості майстрів будинку;
 • Сопло можна зробити протягом 3 – 4 годин поодинці від старого файлу або шпателя.
READ  Чи можна фарбувати стіни на штукатурку

Параметр Spacer від шпателя набагато простіше. Для цього необхідно видалити ручку з інструменту живопису, заточити випущений кінець, нагріти його з допомогою спеціального сопла, повернути 90 °.

Як видалити стару фарбу з стін при відновленні у ванній кімнаті для високоякісної плитки. Всі методи

Однак пристрій для електроловки з файлу набагато сильніший. З ручного сантехнічного інструменту відрізає порожню бажану довжину. Один з її краю вказується аналогією з долотом, другим кроками з металевим диском на стандартному рожевому наконечнику лобжик.

Поромна сопло для електричного зубця.

Тепловий

Нагрівання з гарячим повітрям шару LKM на стінах дозволяє пом’якшити його структуру до презирства з мінімальними витратами на оплату праці. Особливості методу термічного очищення є:

 • Всередині ванної кімнати абсолютно немає пилу;
 • Після пом’якшення фарби доведеться очистити лише вручну, оскільки оснащення силового інструменту буде забитий фарбою та лаковий матеріал;
 • Заготовлені насадки покладені на фен;
 • Нагрівальне покриття вважається скребком, шпателем.

Максимально встановлюється швидкість потоку FLEX та опалення. Електроінструменти з насадкою з однією рукою віддаляється від себе. Друга рука переміщує скребок після фен, відокремлюючи нагріту фарбу з основи.

Хімічний

На відміну від попередньої версії, цей метод має наступні відмітні риси:

 • Хімічний реагент обробляється великим на поверхні;
 • Інструмент використовується вражає фільм LKM;
 • Реагент реагує з компонентами фарби;
 • Це відбувається, набряк декоративного шару з основи;
 • Після цього зніміть розм’якшений шар, а потім шпатель, скребок.

Мийки є спеціальними розчинниками, що містять деякі висококиплячі речовини, алкоголь та ароматизатори. Високофарбовані розчинники DMSO, DMFS уповільнює випаровування, залишкові компоненти поглинаються в зв’язувальний матеріал фарби, що призводить до його набряку, відокремлення від основи.

Промисловість виробляє три типи промивок:

Conferum виробляє цілу лінію рідких восків FALE, з яких сполуки можуть бути використані для відновлення ванних кімнат:

  – фасад та акрилові фарби, шпаклівка, витяг 5 – 15 хвилин, приємний запах, ціна 1 кг продукту від 350;

Продукт “Антикрас” ефективний для шпаклівки та LKM на основі епоксидної, бітумної смоли, палубний лак, алкидний емаль, акрил, масляна фарба. 1 л пляшки коштує від 400, достатньо для 4 – 7 м².

Liqual Washout Docker S4 має властивості:

 • 10 хвилин експозиції;
 • споживання 0,2 кг/м2;
 • Композиція без м’яча;
 • Ціна від 400/кг;
 • Для фарб порошку, акрилу, ґрунту-емалі 3 в 1, емалі, масла, дисперсійна вода.

Миття V33 видаляє до 3 шарів однокомпонентної фарби/лаку практично Anyow. Інструмент дорожчий, ніж попередні реагенти – від 900/кг, працює протягом 5 – 15 хвилин залежно від складу LKM, кількість шарів.

Мийка Greek виробник 700 має тривалий час реакції від 30 хвилин. Витрати на захист від 700/кг, особливо ефективно для LaTeX LKM.

Престижний розчинник для фарби коштує 400/кг, пом’якшує 1 – 3 шарів протягом 10 хвилин, має споживання 150 г/кВ. М.

Педажне видалення фарби аерозолю реагує з існуючим шаром декоративного покриття протягом 20 хвилин, змивається водою, не руйнує основу.

Caller 0,5 кг Кудо, мивши достатньо для 1 кВ. М Стіни, варті агента 170. Час пояснення від 30 хвилин для кожного шару, продукт ефективний для всіх типів LX, за винятком порошкової фарби.

Вибір очищення здійснюється за типом існуючого покриття, з урахуванням розчинника, що міститься в фарбі, базами, наповнювачами.

Хімічний метод дуже токсичний, тому дбайте про вентиляцію та захист дихальних шляхів.

Очищення стін Peuorator

Кродоратор пропонує цілі числа три способи видалення фарби з стін у ванній кімнаті. У найбільш складній ситуації ви, як у випадку свердла, допоможе корону на цеглу або бетону. Принцип роботи є однаковим. Якщо у вас немає коронки, ви можете використовувати лопату, яка включена до стандартного пугінного комплекту.

Тримайте пероратора під прямим кутом до стіни. Дозувати зусилля і швидкість битви. Чоботи повинні бути сильними, але поверхневими, тому ви можете перемістити інструмент. Не відчаю, якщо ви вперше не зможете отримати. Тут головне, щоб зловити хвилю, показати наполегливість і дуже скоро ви придбаєте необхідну майстерність. Peortor легко розбиває шар скам’яніх коліс або декількох шарів фарби. Цей метод практикує велику кількість майстрів.

Третій спосіб користуватися слодоном, який ми знову пропонуємо народні майстри. Ви можете шукати спеціальну лопату. Він коротший, ширший і годувався під водою з комплекту. З нею, Peuorator підтримує під гострим кутом проти стіни. Таким чином, покриття не порушується, але це вірить. Метод є ефективним, але не дуже поширений через те, що попередні два способи повністю вирішують завдання видалити фарбу з будь-якої стіни. Але знати про таку альтернативну версію не буде зайвою.

Видалення набережної фарби

Для декорування стін у приміщеннях з підвищеними рівнями вологи часто використовують фарбу води. Незважаючи на те, що вода є однією з його основних компонентів, щоб видалити воду-емульсію, просто промиваючи воду, не буде працювати. Спочатку ви повинні ретельно зволожувати стіни великою кількістю теплій води, зачекайте, поки фарба пом’якшує, і тільки після того, як це приступає до видалення.

Щоб допомогти стінам найбільш зручним для використання ролика. У той же час вода повинна бути нанесена на фарбу знову і знову, тому що він дуже швидко висихає. Шліфувальна фарба дуже брудна, тому перед початком роботи рекомендується покрити всі надгробки.

На додаток до води, щоб видалити водяну фарбу, також можна використовувати шпалери, кам’яний або розбавлений у воді PVA.

Як видалити фарбу з стіни з хімічними методами?

Оскільки його можна розділити кількома хімічними методами для видалення фарби з стін у ванній кімнаті у ванній кімнаті, але суть кожного з них є наступним, щоб застосувати певну речовину для обробленої поверхні, яка в результаті Хімічні реакції, як це буде легко розглянути шар фарби.

 • Миття, запропоновані сучасними виробниками
 • Будь-які розчинники
 • Змішання кальцинованої соди з крейдою і вапном

Це найбільш прогресивний метод, оскільки фарба видаляється інноваційними композиціями. Сучасна промисловість виробляє ряд спеціальних промивок, здатних вигнати будь-яку поверхню. Виробники гарантують високу якість та максимальну ефективність своїх коштів, які, однак, вже були доведені на практиці.

READ  Що вибрати ролик для живописних стін

Тим часом, у деяких випадках, оскільки варто досить дорого, щоб видалити фарбу з стін з вимиванням, може знадобитися необхідна альтернатива. Як звичайний розчинник може бути використаний як це. Це коштує набагато дешевше, але, на відміну від сучасних композицій, які часто є універсальними, перед покупкою розчинника, потрібно знати тип фарби, що використовується на стіні.

Якщо попередній метод не розміщений у вашому бюджеті, використовуйте суміш крейди, вапна та кальцинованої соди. Це набагато дешевше, але оскільки вона навряд чи здатна зняти фарбу, яка вже давно прикрашена вашою ванною і міцно тримається за поверхнею, вона навряд чи досягне успіху, використовуйте цю композицію лише для нещодавно нанесеного покриття. Він ідеально справляється з ним.

Особливості водної фарби

Фахівці склали ряд рекомендацій, до яких рекомендується слухати видалення шару фарби рівня води.

 • Перед початком роботи, зволоження стіни теплою водою. Використовуйте великий ролик. Вологість та температура зробить емаль більш пружним і м’яким. Обережно зволожую поверхню залишається на час, щоб покласти шар фарби, щоб розбухати. Завершує процес видалення шпателем. Це зручний і безпечний спосіб очищення стелі, оскільки в цьому випадку важко чистити електричні інструменти, незручні і навіть небезпечні.
 • У процесі сушіння, ефективність очищення зменшується. Ви завжди повинні підтримувати необхідну вологість. У цьому випадку робота буде легше і швидше.
 • Щоб не вмирати підлоги при видаленні, викидаючи його з фільмом, газетами або щільною тканиною.
 • Якщо неможливо досягти бажаного результату, використовуйте шліфувальний верстат. Інструмент може бути надзвичайно справляється з завданням, але після нанесення кімнати покриє пиловий шар. Обов’язково використовуйте захисний одяг та аксесуари.

Як видалити фарбу з стін у ванній кімнаті: шпатель, шліфувальник, розчинник

Перед закінченням і вирівнювання стіни часто доводиться вириватися з старої фарби. Це час споживання і вимагає власника сил і терпіння. Як чистити стіни зі старого покриття з меншими витратами на оплату праці? Наші фахівці скажуть, як швидко проколювати фарбу з будь-яких стін кількома способами, ніж у ванній кімнаті.

Як видалити фарбу з стіни у ванній кімнаті

Andrey. До. Ставрополь. Задумана плитка у ванній кімнаті на стіні. Я чув, що плитка не тримається до старої фарби. Скажіть, як видалити фарбу з стіни?

Багато проблем зняття фарби, зачаття ремонту у ванній кімнаті. Деякі інші два десятиліть тому, така фініш стін була модною. Перед тим, як покласти плитку, фарбу повинна бути знята, інакше нова сукня буде дуже швидко зникає на всі фрагменти. Ця заняття не з легенів, а швидкість видалення безпосередньо залежить від типу фарби та поверхні, на якій вона застосовується. Дослідіть статтю та використовуйте поради та допоміжне відео.

Механічні методи видалення

Розглянемо прості механічні методи, які не вимагають спеціальних навичок.

  Сокира і вода підійдуть до оштукатурної стіни. Натискання гострим сокирою, як молоток над стіною, виконані виїмки. Стінка змочується, а потім лезо сокира під кутом до стінки підрахунку шару фарби. Метод довгий час і багато часу, але виїмки продовжуватимуть забезпечувати хорошу плитку з стінкою. Крім того, ризик отримання травм є мінімальним, і майже немає пилу, що важливо для кімнати з невеликою площею.

Cruciform виробляє багато неглибокого пилу, а ланцюг збиває фарбу з шматками. При використанні сопла з ланцюга, сопло потрібно натискати гайку, а обертання свердла, щоб встановити ліву сторону. Насадка використовується до тих пір, поки вона залишається не менше трьох рівнів. Коли з одного боку ланцюга воює, тоді, з іншого боку, також необхідно вичавити посилання для рівноваги.

Фарба з хімічними речовинами

Інструменти для видалення фарби значно спрощують процес, але не зовсім безпечні. Робота в невеликій ванній кімнаті, не забувайте про гумові рукавички та захист органів дихання. Для того, щоб не отруювати отруйні пари, не закривайте двері до кімнати.

 • Різні перетворювачі та розчинники фарб містять каустичні наповнювачі. Підходить для видалення будь-якої фарби. Суть процедури проста. Ролик або щітка застосовують композицію на стіні. Рухається краще робити один шлях. Рідина має свого роду щільний желе, і коли це може призвести до спалювання, коли. Так, і запах такого препарату не приємно. Після нанесення, ми чекаємо півгодини, фарба почнуть зморшок і солодкий. Розчинення фарби може бути більше. Видалити його шпателем. Якщо покриття є дуже старим і довговічним, а також застосовується до декількох шарів, це може знадобитися повторне застосування наркотиків. І не забудьте закрити кришку з розчинником після роботи. Ми видаляємо залишки засобів з жорсткою щіткою з прогресивними рухами, а потім кілька разів промивають воду з додаванням карбонату кальцію. Останній промивають чистою водою.
 • Якщо адгезія фарби до основи слабка, то ви можете спробувати розчин від найменшого вапна 1,5 кг і 500 г кальцинованих солей. Нанесіть цю суміш на стінку кистю, а через 12 годин, щоб видалити шпат.
 • Рідке скло, коли сушать, створює тверду плівку на фарбі і добре пілінгу разом з ним. Процедура схожа на попередній метод.

Метод температури

Це займе будівництво фен або пайки. По-перше, спробуйте підігріти і очистити невелику ділянку з шпателем, тим фактом є те, що деякі фарби з нагріванням навіть сильніше з бетонною поверхнею. Очистіть пітну фарбу негайно, а потім її, що називається, і ви не будете робити зуби. Термічне видалення дуже токсичне, крім того, є ризик пожежі. Дотримуйтесь усіх запобіжних заходів безпеки.

Тепер ви знаєте все про те, як видалити фарбу з стіни. Це легше і швидше зробити це з шліфувальником, але до людей, щоб підготувати стіну до плитки для покриття. Використовуйте спосіб, який ви найкращий підхід.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS