Статті

Як монтувати монтуючі шафи на гіпсокартон

Як встановити кріплення важких предметів на стінах гіпсокартону?

У випадку, якщо стіна вже була встановлена ​​перед вами, необхідно визначити пляжі дизайну. Вони знаходяться позаду гіпсокартону, тому ви їх не побачите. Використовуйте звичайний магніт.

У тих місцях, де він відхиляється до стіни, розташовані металеві рейки.

Наступний етап – вибрати метод установки. Якщо оригінальні петлі кабінету несумісні на відстані з профілями, вам потрібно прикріпити додаткову рейку до рами, а на залізниці вже закріпіть підвіску кухонний кабінет. Ідеальне рішення полягає в тому, щоб розтягнути бар по всій довжині меблів. У цьому випадку вага буде рівномірно розподілена, а ймовірність скелі зменшується. Коли висячі шафи, головне навантаження візьме на металеву стійку.

Бар буде невидимий, оскільки він розташований за шафи і повністю прихований ними.

Особливо важкі навантаження використовують анкерні болти. За допомогою фрезерної машини, отвір у стіні проводиться через який болт закріплений і фіксується. Він прикріплений безпосередньо до несучої стінки.

Всі різання з різаком покрита штукатуркою.

Інший цікавий та нестандартний спосіб – висячі шафи до стелі на спеціалізованих кабелях. Цей параметр є оптимальним, якщо у вас є можливість виправити кабелі до балок.

Також цей метод може бути застосований, якщо стеля виготовлена ​​з бетону.

Щоб встановити, потрібно виконати наступні дії.

 • Свердлильні отвори діаметром 8 мм. Їм потрібно консолідувати гак у вигляді листа G. Кабель буде намальований до неба. Обов’язковий стан – крюк повинен міцно підходити до стіни. В іншому випадку, з часом, дизайн почне любити в якомусь місці, що це спричинить розбиття з стелі.
 • Ви можете зв’язатися з фахівцями. За допомогою спеціального обладнання вони будуть знімати гачки дуже близькі до стіни.

Інша сторона кабелю приєднується до кріплення кухонного кабінету.

Як висить на кабінеті гіпсокартону. Вага кабінету. Частина 1

Цей дизайн є більш надійним. Це не розпушено, він міцно, як би “в рядку”. При придбанні кабелів дбайте про правильну обрізання. Кожен повинен бути більше 10 см. Це робиться для згинання, для якого крюк прикріплений.

На вершині його в місцях, де додаються металеві профілі.

Весь процес повністю реалізує незалежні сили вдома. Дії не вимагають спеціальних знань, головне – це чітка наступна інструкція. Незважаючи на всі переваги гіпсокартону у будівництві з відносно новим матеріалом. Його властивості та надійність недостатньо перевірені, тому краще проконсультуватися з будівельними фахівцями. Вони допоможуть вам вибрати та встановити гіпсокартону. Пам’ятайте, що цей матеріал боїться вологи. Краще не розміщувати його поруч із відкритим джерелом води. Він поступово може дурніти, стати м’яким і пластмасовим.

Ми сподіваємося, що ви допомогли вам вирішити проблему. Бажаємо Вам хорошого ремонту!

Як монтувати кабінет для гіпсокартону

Гіпсокартон настільки простий і швидко приховує нерівномірну стіну. Немає необхідності витрачати багато часу та матеріалів на матеріали. Робота проходить швидко, ви можете зробити це самостійно. Але як правильно повісити кабінет для гіпсокартону. Тому що гіпсокартон не дуже довговічна і легка перерва. Незважаючи на це, ви можете повісити гардероб і полицю. Просто потрібно знати, як це зробити правильно. Встановлення світлової полиці не повинно бути сумнівом, гіпсокартон буде точно витримати його без шкоди. З важким, наприклад, кухонний кабінет повинен бути обережним. Вибір кріплення, навантаження на це варто планувати маржа. Якщо установка працює неправильно, аркуші будуть Colome. Спочатку може піти тріщини, або кріплення вирватися з бази.

READ  Як виміряти сидіння туалету

За вагою, додані елементи можна розділити на три групи:

Методи установки важких конструкцій

Листи гіпсокартону застосовуються для вирівнювання стін. Вони мають товщину максимум 12 мм. GLC вважається довговічним, якщо ви повісите телевізор або радіатор. З більшою масою кріплення, гіпсокартон може вирватися з гіпсокартону.У цьому випадку слід зробити зміцнення:

 • Вони можуть бути підтримують спеціальні кріплення. Вони встановлені під важким предметом.
 • При монтажі рамка для покриття HCl встановлено іпотечну установку.
 • Поєднання перших і другого предметів.

Плюси та мінуси таких світильників

Великий плюс полягає в тому, що при встановленні опор, не потрібно розібрати весь дизайн гіпсокартону.Опції кріплення для аркушів гіпсокартону, ніж придбати підтримує та спеціальні вкладення (вони мають переоцінену вартість на будівельному ринку), ви повинні знати, які вкладення підходять, і які немає. Це мінус.

Мінус такий розчин – неможливо зробити після стінного краю. Комбінований дизайн – це випадок, коли іпотека не відповідає розміру суб’єкта.

I Метод: дерев’яний бар

Лісоматеріали застосовується у випадках, коли відомо, що майбутнє місцевість суб’єкта. Це можна зробити у випадку кріплення кухонних шаблонів, полиць для речей. Спочатку процес встановлення дерев’яного бару призведе до певних труднощів, але це може служити хорошою підтримкою домашніх інтер’єрів.

 • Деревина повинна бути виготовлена ​​з сухого дерева, ширина якого становить 10 см. Потрібно, щоб пізніше при встановленні шафки можна точно знати, де проходить деревина.
 • Товщина bruck не повинна перевищувати відстань від стіни до гіпсокартону. В іншому випадку аркуші GLC не будуть лежати точно і деформували.
 • Довжина смуги повинна відповідати довжині шафки, але вона повинна бути розділена на сегменти, які дорівнюють відстані між вертикальними профілями.
 • Сегмент бар фіксується до стіни у двох точках з дюбелями або анкерними болтами.
 • Коли завершена установка бару, ви повинні виміряти відстань від ліжка до підлоги і написати його.
 • Встановлення шафки випливає з підлоги для вимірювання цього показника та прочитати гладку лінію. Він показує розташування бару.

Fashion II: прокручування закріплення закріплення “Mola”

Цей кріплення застосовується для гіпсокартону або порожнистого матеріалу. Під час монтажу, дефіцитні елементи виявляються. Це робиться в даний момент, коли гвинт загвинчується. Встановлення:

 • Ви повинні зробити отвір з діаметром кріплення.
 • Покладіть кріплення в цю дірку.
 • Гвинт штрих-гвинт.
 • Трохи відкрутіть гвинт, щоб встановити тему, і після виправлення.

Молі кріплення можуть бути такими розмірами:

III метод: горизонтальна шина

Якщо вам потрібні монтажні шафи на стіні гіпсокартону, яка вже повністю готова, є параметр горизонтальної шини. Це полягає в тому, що до стіни прикріплені два горизонтальні шини, а шафки висять на них. Горизонтальна шина – вузька ширина профілю металу. Він виготовлений з сталі та оцинкований. Він має отвори, призначені для самонарізів. Є 2 метри довгі профілі. Вирізати його на необхідні частини не складно.

Як повісити кухонні шафи на стіні гіпсокартону

Старі способи вирівнювання стін за допомогою штукатурних або пластинчастих рішень залишають будівельну сферу. Сьогодні легше зробити з листям або панельними матеріалами, серед яких перше місце займає гіпсокартон. Незважаючи на переваги цього матеріалу, він має один суттєвий мінус – низька сила. Зрештою, по суті, гіпсокартон – сушений гіпсовий розчин, який зберігається з обох сторін картону. Гіпс має м’яку структуру, яка при найменшому тиску починає розсипати. Тому майстри початківців можуть мати питання щодо способу встановлення кабінету на стіну гіпсокартону.

В принципі, у цьому відношенні немає жорстких обмежень. Все буде залежати від обраної версії монтажних конструкцій або продуктів. І більша вага встановленого пристрою, тим більш надійний дизайн застібки. У статті розглянемо всі відомі методи кріплення з урахуванням ваги Кабінету Міністрів.

Увага! Лише світлові елементи, такі як зображення або тип дзеркала, можуть бути розміщені на звичайних гвинтах, оскільки ці кріплення не будуть стояти ці кріплення: будь-які статичні або динамічні навантаження просто виривають самонарізуючий гвинт з тіла листового матеріалу з залишками гіпсу на їхньому кінці.

READ  Як принести мох на тротуарних плитах

Як повісити кабінет на стіні гіпсокартону

В останні роки гіпсокартон став дуже популярним. Цей матеріал використовується для облицювання приміщень, для обробки стін. Листи гіпсокартонні швидко вирівнюють будь-яку поверхню, зробіть всі дефекти, які є невидимими, дозволяють реалізувати всілякі фантазії дизайнерів. Однак серед численних позитивних властивостей цього матеріалу існує один серйозний дефіцит. Гіпсокартон відрізняється високою крихкістю, тому багато хто вважає, що висять гардероб на стіні гіпсокартону, завдання практично невирішена.

Інші методи

Також при встановленні кухонних меблів ви можете використовувати інші способи, але вони поступаються вище. Вони вживаються у випадках, коли, з огляду на обставини, ці методи стають єдиною можливістю встановити кухонний кабінет.

Один з загальних методів кріплення – встановлення на дюбелі. У цьому випадку розташування вкладення вибирається там, де буде проведено профіль сталі.

Гвинт дюбелі безпосередньо до гіпсокартону не рекомендується, оскільки вони не залишиться в цьому матеріалі. З найменшим навантаженням, вони легко вийдуть. І це може відбутися відразу ж або деякий час після ваги вмісту кабінету. В результаті, лист гіпсокартону буде зіпсований. Дуже неприємний сюрприз для власника буде падінням меблів після багатьох годин установки, особливо якщо в ньому є страви. Іноді не тільки чашки і тарілки, але й здоров’я людини, яка може отримати серйозну травму, може страждати від нього.

Також як можливий спосіб кріплення кухонних меблів може виконувати плану складання. Для більшої надійності рекомендується виправити не до однієї гіпсокартону, а також до металевого довідника. Найбільш оптимальний варіант, коли бар монтується до основної стінки з довгими дюбелями.

Досвідчені будівельники часто використовують інший спосіб, що завдяки труднощам у його реалізації доступний лише для професіоналів. Його сутність лежить у суспензії до стелі двох оцинкованих кабелів з поперечним перерізом щонайменше 4 мм. Доцільно розглянути цей варіант, якщо основа є конкретною стелею або можна дістатися до балок. Потім один кінець кабелю закріплений на балки з болтами, а інший – петлі кабінету.

Як згадувалося вище, цей метод кріплення є досить складним, але дуже ефективним. Після висячого кабінету володіє дуже міцно, але весь процес встановлення повинен бути виконаний правильно

Перешкоджає легкий елемент безпосередньо до GLC

Щоб повісити на стіні світла, вага яких не перевищує 5 кг (картина, квіткова полиця або кухонні предмети), ви можете використовувати дюживні дюди, оснащені технологічними елементами для саморемулювання отворів та різальних ниток у м’яких матеріалах, таких як гіпсокартон. Для того, щоб вигнати такий дюбель, з підходящим великим поворотним ключем використовується. Вписаний елемент повинен бути прикріплений до стіни, щоб позначити місця установки для установки кріплення, вставте насадку гайкового ключа в кучерявий слот дюбеля та перейдіть до свердла.

Дюбель переднього краю зробить отвір бажаного діаметра, і він поставляється на нитку, яка буде гвинт всередині всередині. У той же час, щоб не проривати перегородку через, необхідно контролювати замкнуті зусилля, щоб дюбель повністю занурюється в гіпсокартон, але не глибше зовнішньої поверхні. Виявляється полімерне гніздо, через великі нитки досить міцно закріплені в стіні. Він викручує самодостатність самодостатності, яка входить до комплекту, зафіксуючи монтуючу петлю та формує додаткову підтримку внутрішньої поверхні.

Дюбель “Метелик”, “парасолька” має ковзаючі елементи, які створюють досить велику поверхню підтримки, що дозволяє витримувати вищу навантаження. Щоб встановити їх, вам потрібно свердла з свердлом, щоб свердлити у гіпсокартону отвір цього діаметра, щоб ви могли вставити складену дюбелю. Тоді вам потрібно вручну підштовхнути гвинти і вигнати його до тих, поки розсувні опори не зникнуть у внутрішню поверхню гіпсокартону.

Вторгнення самодостатності, вам потрібно слідувати, щоб не підштовхнути дюбеля всередині, інакше воно потрапляє в порожнину розділу. Ви можете вставити дюбель з вже цінним гвинт, цей варіант більш підходить для дюбелів Molly Metal, в яких закріплювачі вставляються, такі як гачки, кути та петлі, що дозволяє періодично приймати вкладення.

Перед початком ремонту потрібно ретельно зробити розмітку місця, де слід встановити кабінет. Не треба сподіватися, що петлі досить широкі і здатні компенсувати будь-яку доступу. Якщо хтось гардероб вибухнув спочатку неправильно, то буде дуже важко повторити. Шляхом вимірювання вимірювань, необхідно відзначити точку прикріплення однієї з петель на стіні, з якої рівень будівлі здійснюється горизонтальна лінія риболовлі до наступного циклу. І тільки після вимірювачів кріплення ви можете почати буріння гіпсокартону.

READ  Як усунути вирізати на натяжну стелю

Методи для кріплення шафи на стіні гіпсокартону. Що потрібно розглянути при роботі?

Гіпсокартон – оздоблювальний матеріал, який вже давно був у великому попиті. Такі аркуші можуть швидко вирівнювати поверхню або зробити нові розділи в будинку. Робота з ними не викликає труднощів, тому вони використовуються для виконання оздоблювальних робіт. Однак листи гіпсокартону мають недоліки, головним з яких є відносно невелика міцність матеріалу, що викликає труднощі, коли намагаються витримати шафи для такої стіни.

Чи можна повісити полиці та шафки на стіні гіпсокартону

Так що поверхня GLC залишається в незайманій формі і не деформується, застосовують певні кріплення. Вони фіксують шафи та полиці. Основною умовою є правильний вибір.

А також головний аспект – це виконання робіт. Так само гвинти в поверхні Glc не гвинт. З часом він випадає і боляче поверхню.

Також не використовуйте метод кріпильних шаф, використовуючи дюбельний нігтів. Цей спосіб для бетону, цегельних поверхонь. Під гіпсокартоном є порожнеча, дюбельна вуса для того, щоб мати чіпку. Врешті-решт, він зламається і збивається, пошкоджуючи стіну.

Для кріплення шафки до Glk, вам потрібна дюбельна судна, молі, якоря тощо.

Кожен застібник призначений для певної ваги, тому вам потрібно ретельно вибирати матеріали.

Рамка гіпсокартона

Коли встановлюється рамка металевих профілів, використовуйте ліжко дерев’яний бар. Він встановлюється в процесі монтажу рами для GCC, заздалегідь знаючи, що шафки будуть розташовані.

Для того, щоб повісити кабінет у барі, вам потрібно запам’ятати його місце. Для цього запишіть відстань від підлоги або стелі. Після закінчення закінчення є точки на записаних розмірах для шафка.

Три варіанти для висячого шафка на дереві в барі під GLK:

 • використання деревних гвинтів;
 • Дюбель-нігті – для цього, свердлильні отвори діаметром дорівнює дюбеля;
 • Додаток Дюбеля з гачком.

Для важких шаф використовуйте 2 іпотечні кредити один вище, другий – на дні кабінету. Сама деревина може бути закріплена в стінці з цегли або бетон.

Горизонтальна шина. Цей елемент виглядає як металевий кучерявий дош. Він закріплений через ширину кабінету до поверхні GLC. Тут треба зробити акцент на фіксацію цієї дошки, тому що меблі висівають на ньому.

Прокручування якоря. Важко монтувати, але це надійно і важко зберігає меблі великої ваги. Один кріплення витримує до 35 кг. Меблі, люстри, лампи та великі дзеркала висять.

Анкер розширення – “Молі”, “Метелик”. Кріплення складаються з рукава (пластику, металу) та гвинта. Рукав вставляється у поверхню і спина гвинта. У той же час він пофарбований у різних напрямках, як крила метелика. Вага суб’єкта зосереджується не на 1 бал, але розходяться на спині поверхні.

Метод клею

У випадку, якщо листи GCC приклеюються до шорсткої поверхні наступних кріплень:

 • Дюбель “Крокодил”. В основному застосовуються для стін з газованого бетону. Щоб зафіксувати дюбель, потрібно зробити розмітку. Після цього, свердлити отвір такого ж розміру, як діаметр дубеля. Кріплення кріплення в шорсткій поверхні через GLC. Вдарити кабінет.
 • Хімічний анкерний болт. Він встановлюється в бетон, цегла. Це надійна фіксація і вагою до 40 кг. Для її установки необхідно покласти капсулу клеєм у отвір. При натисканні на капсулу вона розривається і фіксує болт. Меблі висівають на ньому.

Використання якорів – міцність і довговічність. Вони витримують багато ваги, поки не псують гіпсокартонну поверхню.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS