Підлога

Як монтувати дерев’яний плінтус до підлоги

Усвідомлюючи практичність, яка має плінтус підлоги з дерева, можна зрозуміти лише після вивчення основних завдань, виконаних цим елементом після встановлення:

 • Найважливішим завданням є закриття компенсаційних швів між підлогою та стінами. Майже кожен покриття підлоги закладено невеликим відступом від стіни, щоб матеріал не деформований, розширюючи з підвищенням температури та коливаннями в режимі вологості в кімнаті. Природно, що будь-який шов може зіпсувати кімнату на фото та візуальним інспекцією, а плінтус органічно поєднується з покриттям і закриває розрив. “Як зробити плінтус для опалювальних труб. магістерської ради”.
 • Особливістю обробки підлог та стін є те, що ділянки, близькі до суглобів цих двох поверхонь, досить складно відокремити. Тому що будь-які допущені недоліки, коли обшивка може бути закрита підлогою або плиткою.
 • Перш ніж встановити дерев’яний плінтус на підлозі, ви можете створити схему укладання підлоги, створюючи функціональну зону в приміщенні, обмежуючи окремі розділи з декоративною дошкою.
 • Сучасні версії плінтусів дозволяють покласти під ними електричні, телекомунікаційні кабелі та т.D. Це називається такий елемент. плінтус з кабельним каналом (детальніше: “Плінтус підлоги з кабельним каналом. вибір та установка”).

Як монтувати дерев’яний плінтус своїми руками

Плінтус. Це не тільки структурний елемент, який ефективно маскує перехід між підлогою та стіною, але також повною деталлю інтер’єру. Плінтусну панель може мати інший відтінок, висоту та текстуру, тому ви можете легко вибрати найбільш підходящий варіант для завершення роботи.

У цій статті ми коротко розповімо про основні методи прикріплення плінтусів і показати вибір відео, з яких ви дізнаєтеся, як ми можемо намалювати плінтус, як зібрати плінтус деревини та МДФ.

Кріплення дерев’яного плінтусу: методи монтажу

Перший етап установки. Попередня підготовка матеріалу. Для будь-якого типу деревини необхідно, незалежно від методу деревини та закріплення. Це включає фарбування, тому що ви розумієте, що малювати після редагування є проблематичним?

 • Профіль потрібно добре висушити, тому що деревина підвищеної вологості схильна до деформації після сушіння;
 • Плінтус шліфування виробляється за допомогою м’якого абразивного бару 120-150 зерна або скотч;
 • Найкраще монтувати плінтус, який вже пофарбований, для цього використовують лаки, масла або лазурі, під кольором стін або пофарбовані в іншому тіні.

монтувати, дерева, яний, плінтус, підлоги

Плінтус від модрини

Як монтувати дерев’яний плінтус з фарбуванням

Кріплення підлоги Плінтус повинен починатися з візуальної оцінки. Для цього розкладаються доступні панелі вздовж стін, щоб вони повністю помістили на креслення та відтінку. Дошки, на поверхні якого є багато суків або інших дефектів, варто пристосовувати, де меблі буде стояти в кімнаті. Початок монтажу Завжди стоїть з кута.

Закріплення плінтус до підлоги в кутку

 • Для перетину планок варто використовувати заглушку. Спеціальний інструмент, призначений для точних кутів.
 • Щоб створити чіткі та точні зв’язки, вам потрібно забезпечити щільно, щоб плінтус лежить у верхньому та нижній затискачах у повітрі.
 • Кріплення дерев’яного плінтуса до стіни в області внутрішніх і зовнішніх кутів здійснюється по-різному. Ця функція повинна бути врахована при різанні.

Перш ніж почати встановити, вам потрібно свердлити отвір для самонарізаного гвинта (якщо, звичайно, не використовуйте спеціальні гвинти з свердлом в кінці, що не потрібно для свердління). Закріплення дерев’яного плінтусу до стіни також вимагає, щоб стіни виготовляються в стіні.

READ  Як зробити стяжку підлоги на кухні

Самонарізані гвинти для плінтус і підкладки

Як приготувати деревину для встановлення саморекламів

 • На рівних інтервалах плінтус панелі позначені крейдою або олівцем.
 • У місцях позначено панель панелі.
 • Для повного маскування, шапки самодостатності можуть бути розширені вершиною отвору за допомогою конічного різака.

Як убити дерев’яний плінтус з пластиковими дюбелями?

Для цього потрібно точно розрахувати розташування панелі біля стіни. Попередні знаки повинні бути зроблені не тільки на дереві, але й на стіні, в місцях монтажу дюбелів.

Пластиковий дюбель

Шпонський плінтус. Простіший вигляд будівельних матеріалів. Він виготовлений з різних видів дерева, тонкі смужки з дорогих сортів склеєні лише на вершині МДФ або фанери.

Встановлення шпонного плінтуса з кліпом

 • Маркування для монтажу кріплення з шириною кроку 50 см.
 • Отвори пробурені перами.
 • Встановлено пластикові дюбелі.
 • Якірні тарілки прикріплені до стіни самолюбним. Орієнтація зубів. Строго на 90 градусів.
 • Профіль, прикріплений до зуба.

Ви можете замовити всі необхідні будівельні матеріали для остаточного ремонту в інтернет-магазині. Встановлення плінтусної панелі.

Кріплення кліпів

Якщо дизайн шпонного плінтусу включає закріплювачі на кліпах та стінках гладка, цей метод буде відмінним рішенням. По-перше, ніякі кріплення не видно. По-друге, вона легко встановлюється і розбирається. По-третє, часто в конструкції кліпів забезпечується кабель. З’єднання плінтусу з закріпленим елементом є міцним і надійним.

Послідовність операцій полягає в наступному. Є місця для встановлення кліпів. У стіні з пероратором або свердлом, отвір, в якому забивається дюбель. За допомогою саморозпису або кронштейна для кріплення нігтів, закріплених на стіні. Простий пресувальний одяг та встановлення.

Одночасно з кліпами часто використовують “рідкі цвяхи”. Це збільшує міцність прикріплення та усуває слоти у верхній частині профілю. Як правило, за допомогою таких систем фіксації ви можете встановити продукти з шириною підошви 14-22 мм, висоту. 40-100 мм.

Пластмасовий атрибут плінтус для кліпів

Монтажні роботи ПВХ настільки легше, ніж ті ж вироби з деревини. Кріплення пластмасових плінтусів виконуються за допомогою спеціального кліпу або за допомогою внутрішньої дошки. На додаток до дощок, набуваючи додаткове док-станцію, внутрішні, зовнішні та кінцеві кути, полегшуючи установку.

Укладання краще почати з дверей, залишивши трохи місця для підключення спеціального док-кут. Кліпс-Клеймери (кріплення) загвинчуються до стіни, використовуючи самовідданість. Попередньо в просвердлених отворах Пластикові дюбельні місця. Потім вставляється просто натискання зовнішньої декоративної пластини пластикового плінтуса. Цей метод називається “прихована установка”.

Важливий! Пластикові вироби також можуть бути забезпечені клею та самонарізаними гвинтами, які безпосередньо загвинчуються в плінтус. У той же час спеціальні обкладинки, колір яких підходить для основного продукту, може бути використаний для маскування капелюхів.

Ми сподіваємося, що ця інформація допоможе читачеві переміщатися в методах встановлення декоративних елементів, які дозволяють приховувати суглоб між поверхнями. У разі необхідності такої роботи ви будете знати, як прикріпити плінтус до підлоги у кожній конкретній кімнаті.

Особливості матеріалу

Типи плінтус

Перш ніж зрозуміти, як монтувати дерев’яний плінтус до стіни, нам потрібно зрозуміти, які ці предмети повинні бути придбані для роботи. Справа в тому, що на ринку, крім загальних моделей пластику та МДФ, також присутні різні дерев’яні конструкції.

Монтаж дерев’яного плінтуса на підлозі зробити це самостійно. Встановлення плінтуса

Їхні відмінності можна вивчити на столі нижче:

 • Масивні моделі виготовляються з натурального дерева та мають тверду структуру.
 • Як правило, для виробництва деталей використовуйте привабливу дивлячу деревину з добре вираженою текстурою. дуб, вишнею або ясен.
 • У виробництві барів з обраного дерева спочатку вони вирівняні, а потім піддаються профілізації, внаслідок чого характерна здатність утворюється на передній поверхні.
 • Недоліками плінтусів з масиву включають їх досить високу ціну, оскільки сировина для їх виробництва коштують більш ніж більш доступну ялину або сосну.
 • На відміну від частин масиву, шпоновані моделі вирізані з досить доступних ялинних або сосни дерев’яних барів.
 • Після профілювання до поверхні такого плінтусу наклеєний шпон. тонка плита дорогого дерева.
 • Незважаючи на те, що процес везера проходить під тиском, при різних впливах, клеєний матеріал може бути відокремлений від основи, який є основним недоліком шпонних плінтусів.
READ  Як поставити ламінат на дерев'яну підлогу

Деталі покриті шпоном Шановний Вуд

Однак, обидва різновиди мають загальні переваги:

 • По-перше, матеріал відрізняється значною еластичністю, що дозволяє йому компенсувати температуру та вологість, не падає без деформації та розтріскування.
 • По-друге, він служить такою дерев’яною підлогою протягом досить тривалого часу (навіть шпонські моделі), так що ремонт повинен бути виконаний не так часто, як при використанні полімерних деталей.
 • Нарешті, натуральне дерево є екологічно чистим, що також є перевагою аналогічного рішення.

Що звернути увагу на вибір

Монтаж дерев’яних плінтусів починається з їх придбання, і труднощі чекають новачок вже на цьому етапі.

Вибір деталей для оформлення приміщення, потрібно звернути увагу на наступні моменти:

 • По-перше, продукт повинен бути цілим і гладким. Надзвичайно небажана наявність випадаючої суки, тріщин, водяного та інших дефектів навіть на неправильній стороні, не кажучи вже про передню поверхню.
 • По-друге, плінтус повинен бути виготовлений з високогірного дерева. Якщо ви встановлюєте панель з високою вологістю, то з часом він може бути сильно деформований.
 • По-третє, варто перевірити, як високоякісний фігурний плінтус також є одним з найважливіших показників якості виробництва.

Якісні моделі повинні бути гладкими та гладкими

Зверніть увагу! Це зауваження відноситься, природно, тільки до масових деталей. Фанеровані плінтуса поверхню ідеально гладка, тому необхідно перевірити якість приклеювання шпону, особливо по краях і на кінцях.

Обсяг покупок обчислюється просто: ми беремо рулетку і заморожуємо периметр кімнати, а потім візьміть ширину дверного проходу з нього. Одержане значення ділиться на довжину панелі плінтуса, обраного нами (2, 2,5 або 3 м), після чого вони округлені в найбільші.

До речі, фахівці рекомендуються отримати принаймні одну панель: цей пункт буде нашим актом у випадку, якщо ми скажемо десь шлюб, або нам потрібно замінити сюжет плінтуса, і ми не знайдемо таку конфігурацію або колір.

Нарізання та стикування

На відміну від пластмасового профілю, у дерев’яному не є додаткові аксесуари, що полегшують конструкцію кутів та док-ставлення. Тому безпомилкові скорочення профілів набуває особливого значення, краще використовувати заглушку.

По-перше, заглушка фіксується через монтажні отвори на ліжку. Профіль з використанням спеціальних затисків дуже міцно натискається на корпус Stusla. Його найменший рух вистачає, щоб скибочка виявилася неправильним, тоді коли елементи стикаються, сформований слот зверху. Затягніть бар, ви повинні звернути увагу на розташування його задньої площини. Вона повинна бути щільно сусідньою вертикально до житлового ліжка.

Різання внутрішнього та зовнішнього кута

Від двох дощок поставлені прямий кут. Не звертаючи до дощок, вони покладають їх на зовнішню сторону каменю та вирізали послідовно. перший внутрішній лівий кут, потім правильно.

Різання полотна встановлюється на правильне положення, а слот виконується. Готові профілі потім намагаються на розі кута, можливо, деякі з них доведеться уточнити. Аналогічним чином, розріжте продукт для зовнішнього кута.

Якщо ви можете побачити, що кути дуже відрізняються від прямого, рекомендується спочатку прикріпити бар до однієї стіни і витрачати лінію до її краю. Потім він застосовується до другої стіни і знову позначте край плінтуса.

У будь-якому випадку краще вирізати профілі першим за допомогою зовнішніх куточків і з маргією пару міліметрів, потім, при необхідності, порізи, переважно з шліфувальником.

Набагато краще виправити до підлоги або до стіни?

Наявність двох перпендикулярних площин визначає два варіанти для фіксації базової лінії підлоги. Природна перевага буде найпростішим і найпростішим способом. Найпростіший спосіб прикріпити цей елемент обробки до поверхні, в якому кріплення будуть включені до менш витрат на оплату праці:

 • У будинках з бари з бетонними підлогами та цементним краваткою рекомендується до стінки прикріплення плінтуса;
 • У будинках з пінобетону та цегли з дерев’яною підлогою найбільш розумного, саме в ньому є “загнати” дюбель або нігті.
READ  Як зробити теплу підлогу в приватному будинку

Для того, щоб виконати монтаж плінтуса до підлоги з бетонною краваткою, до стінок пінобетону, вам доведеться свердлити отвір з отвором під дюбелем з пластику. Точка місць розташування для установки кріплення визначає тип і ступінь нерівностей основи, геометричні параметри REC. Найбільш поширена відстань між точками фіксації, як безпосередньо плінтус, так і дошки, або кліпи для монтажу пластикового пластику, мінімум 30, максимум 40 см.

Увага. На обрізаному або тільки вирівняні з гіпсовими стінами, на перегородках, побудованому з використанням гіпсокартону, на структурах, облицьованих м’якими оздоблюваними каменями, плінтусними плитами буде крихким. У таких випадках рекомендується вибирати як основу для фіксації підлоги.

Якщо з будь-якої причини, монтаж плінтус до гіпсокартону або панельного ДСП є єдиним можливим варіантом, для фіксації необхідно придбати спеціальні самодостатності, призначені для роботи в цьому матеріалі, або оздоблюючи нігті з цинковим покриттям.

Доцільно залежить від того, що прикріплення до місця розташування на металевих елементах кадру, якщо вона була використана як конструктивна підтримка.

Історія плінтусу

Дерев’яні дошки, які охоплювали підключення підлоги з стінами, були в курсі вже на світанку нашої ери. В давнину вони були виготовлені виключно з дорогоцінного дерева і прикрашені інкрустованим. Зрозуміло, що лише багаті люди могли дозволити собі таку деталі. У будинках бідних та представників середнього класу протягом багатьох століть поверхи були або земляними, так і каменю. У середні віки в Європі плінтуси були прикрашені золотим інкрустованим, ниткою та орнаментом. Природно, що все це робилося вручну.

Але наприкінці XVI століття з’явилася машина для розпилювання шпону. Потім виробництво плінтусів став механічним і, відповідно, значно дешевше. Була можливість зробити продукти з недорогих видів деревини, покритими загальною тонким пластиною благородних порід згори. У Франції, довгий час, плінтуси були прикрашені мозаїчним орнаментом, деякі з них перетворилися на справжні шедеври. Навіть у першій половині XVIII століття була використана кістка слона, для інкрустації, капустяної оболонки, перлини, міді та латуні.

Але час пішов, рівень життя звичайних людей став все більш комфортним, зростаюча кількість людей може дозволити собі покрити підлоги паркетом або дошками, і, звичайно, плінтуси перестали бути розкішними. Вони стали набагато простішими. ніякої інкрустації, з простих деревних порід, були прикріплені звичайними цвяхами. Єдине, завжди потребувало майстра, який знав, як встановити дерев’яний плінтус. Ця тенденція триває до появи синтетичних матеріалів. Потім з’явилися різновиди багети залежно від матеріалу, з якого вони були зроблені.

Як монтувати плінтус до стіни гіпсокартону

З склеюванням проблем не повинно бути стінка гіпсокартону, як правило, гладка. Але при застосуванні кріплення самонарізів, є нюанси. Найголовніше, не крутити так, щоб гіпс не вибухнув. Є ще багато очок.

 • Якщо стартовий профіль запущений уздовж підлоги, не може бути проблем, але вам потрібно використовувати гвинти для металу, а також хорошої якості.
 • Стійка. Вони повинні бути розташовані кожні 60 см, що просто збігається з стандартами встановлення кріплення.
 • Якщо немає стійків (GLC склеєна, наприклад), ви можете спробувати використовувати довше, натискаючи гвинти, щоб отримати стінку у матеріалі стіни або використовувати спеціальні шапки на гіпсокартоні. Вони можуть бути пластиком або металом. Як ті, і ці звичайні. Від звичайного відрізняється тим, що у них є нитки набагато глибше. Завдяки цьому відбувається розподіл навантаження на великій поверхні.
 • При необхідності ви можете скористатися спеціальними дюбелями метелика.

Загалом, як монтувати плінтус до GLC, залежить від того, як він встановлений. Більше про те, що саме плінтус ви створюєте.

Як встановити дерев’яний плінтус на підлозі. Встановлення плінтуса


Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS