Статті

Як мити сітку на плиті з жиру

Як очистити решітку на газовій плиті без зусиль? Це чесний і найкращий спосіб. Я не шуткую!

Очищення сталі та емальованих решіток

По-перше, найпростіший спосіб завантажує всі фрагменти в посудомийній машині, додайте миючий засіб і увімкніть режим без сушіння. Хоча деталі все ще мокрить, подивіться, чи немає забруднення. Якщо вперше весь Nagar не відійшов, ви можете спробувати ще кілька разів. Найбільш постійними палаючими поглядами обережно дублюють дурний край ножа або металевої губки.

Порада

Не ходити з гострими предметами і не робіть великих зусиль при очищенні. Якщо ви подряпите поверхню, він постійно пристане до пошкоджених місць, і кожен прання газова плита перетвориться на катування для вас.

Якщо немає посудомийної машини, а решітка не вписується в це, вам доведеться чистити Nagar вручну. Підготуйте одну з композицій, застосовуйте до поверхні, а після необхідного часу, промивання щіткою або мочалкою. Будь-які готові засоби повинні мати узгодженість касиць.

 • Содова вода. Час експозиції – півгодини.
 • Пральний порошок (3-й. Ложки) та аміак (1 год. Ложку) Розділіть гарячу воду, подати заявку на 15 хвилин.
 • Змішайте соду з перекисом водню і негайно промийте сітку.
 • Візьміть 3 св. Ложки гірчичного порошку та оцту, додати 1 год. Ложка посудомийної рідини, розведена гаряча вода, зачекайте 15 хвилин.
 • Використовуйте спеціальний інструмент з магазину побутової хімії, таких як “антизир”. Застосовувати відповідно до інструкцій.

Якщо в будинку є парогенератор, ви можете використовувати його для очищення частин газової печі з жиру пальника. Візьміть жорстку пензлем і встановіть температуру 140⁰. Якщо технічне обладнання вашої квартири не дуже багата, і немає парогенератора, покладіть в духовку випічку з водою, і закріпіть решітку над ним. Час від часу залити рідиною, щоб не повністю випаровувати. Під впливом гарячої пари забруднення почнеться клапати і падати.

Інший спосіб можна використовувати лише на відкритому повітрі, але діти з задоволенням допоможуть вам. Розділіть пожежу, встановіть решітку, щоб найбільш забруднене місце виявилося над вогнем. Коли брудний корпус і падіння, покладіть наступну ділянку над полум’ям, поки ви не зробите весь дизайн. Потім просто промийте копчену поверхню губкою і водою з миючим засобом. Замість вогню, ви можете використовувати пайку або іншу джерело відкритого вогню.

Як вимагати жиру соду

Вона, як порошок гірчиці, використовується для миття посуду та обробки забруднених поверхонь.

 • Візьміть упаковку, ви можете смітити, і покладіть в ньому решітки.
 • Покласти у пакет упаковки соди, залити воду. Упаковка.
 • Струсіть пакет, щоб сода розчиняється у воді і рівномірно покриває поверхню.
 • Зачекайте 2-2,5 години, періодично повертаючи пакет.
 • Зніміть решітку, промийте водою, використовуючи губку для миття посуду.
READ  Кріплення дерев'яних кроків до металевої рамки

Сода – загальний компонент, який використовується для приготування домашніх очищувачів.

Платформа рекомендацій

На додаток до технічного обслуговування, газова плита повинна бути догляду. Щоб не мити решітку годинами, потрібно постійно підтримувати чистоту пластини та її складових елементів.

Справедливі бризки освітлені, якщо вони свіжі, тому завжди витріть плиту після приготування.

 • Свіжі жирові плями легко видаляють з використанням лимона. Забруднена поверхня решітки просто втирає скибочку лимона, а 30 хвилин витирають з регулярною губкою.
 • Ви не можете залишити решітку, щоб залишити вологий – жир і пил швидше прилипає до вологих поверхонь.
 • Якщо решітка запахається неприємно, його слід посипати оцтом і посипати на її солі. Через 15 хвилин ми миєте все і витираємо.
 • Після видалення плям на металевій структурі розлучення може залишатися. Ви можете позбутися від них, використовуючи парою, він знищить залишки жиру у важкодоступних місцях і усунути доступу.

Щоб уникнути забруднення газової печі в цілому, деякі домогосподарки рекомендуються перед початком приготування поверхні для зберігання фольги. Після закінчення випуску фольга очищається. Тоді немає слідів від бризок жиру.

Також під час профілактичної прибирання не потрібно забути про очищення пластини ручок. Для яких ви можете використовувати касиць, приготований з соди та води. Зручно застосовувати зубну щітку, обробку не тільки ручок, але й забруднених районів поблизу. Композиція підходить для очищення знімних і не знімних ручок.

Ніж очистити

Щоб усунути проблему, ви можете використовувати професійні продукти або народні засоби. У першому випадку використовуються спеціальні композиції, що дозволяє забруднювати впоратися з. Народні засоби припущу використання рецептів з компонентами вручну, які зуміли довести себе добре протягом багатьох років використання.

Як очистити сталеву решітку

Сталеві решітки витримують грубу очищення. Підроблений Nagar може бути скребним ножем або металевою мочалкою. У приміських умовах, звичайний пісок підходить – його тверді частинки ідеально видаляють навіть бруд.

Якщо ці методи здаються надто важкими, і багато часу, побутові хімікати та народні засоби прийдуть до порятунку. Підготуйте касиц з харчової соди та води, рівномірно застосуйте його до решітки та залишають 20-30 хвилин. Змочіть губку в розчин оцту і пройдіть жорстку сторону на стрижні. Дозвольте стояти ще півгодини і вимийте відокремлене забруднення водою.

Як очистити сітку на газовій печі з жиру та Нагар?

У кожному будинку, в якому на кухні є газова плита, нерідко є така проблема, як забруднення решітки, до якої в цій статті, подумайте, як очистити решітку Газова плита вдома з різних матеріалів.

Перш за все, перш ніж діяти з очищенням, увага повинна бути виплачена до матеріалу, з якої здійснюється решітка, оскільки для кожного матеріалу та покриття є значні різні засоби та способи очищення.

READ  Як вибрати правий відкритий плінтус на кольорі

3 основні типи решіток часто зустрічаються на газових печах, а саме чавуну, сталі та металу з емальованим покриттям, тому поперемінно вважають, як очистити кожен з них з спаленого жиру і.

Як очистити сітку газової печі з жиру та Nagar 5 способів вдома

Очищення тарілки з усіх видів забруднення – це нудна рутинна робота, що вимагає великої кількості вільного часу від господині. Поверхня побутової прилади досить проста, але з решіткою доведеться тонкер, тому що величезна кількість пилу та Нагар збирається. Такі складні забруднювачі не легко видалити, але є кілька простих способів, які дозволяють вам спростити це завдання. З статті ми дізнаємося, як мити сіткою газової пластини з даючим агентам та хімічним розчиням.

Очищення сталевої решітки

Rattice з нержавіючої сталі допустимо мити в посудомийній машині, яка дуже зручна – сила і час збережеться. Матеріал стійкий до абразивних чистячих агентів. Тому відмиванням Нага може бути відмивана з різними порошками (“pemiolux”, “comet” тощо), згаданим Содою, річковий пісок, який дуже ефективно справляється з завданням.

Очистити сталеву решітку також може бути кислими миючими засобами. Вони повинні бути нанесені на поверхню решітки і залишити його протягом 8-10 годин. Після закінчення терміну від часу лікування разом з розщепленим брудом вимивається водою.

Досвідчені господарства після завершення очищення рекомендуються полегшити подальше промивання миття, щоб покрити його спеціальним складом. Це вимагатиме декількох компонентів:

Композиція готується з розрахунку однієї частини порошку, дві частини клею і шість частин соди. Речовини змішуються та застосовують до газової пластини. Очікування сушіння композиції, плитка може бути використана. Коли настає час, щоб знову очистити газову плиту знову, потрібно буде вимити водою, а жирові плями будуть мити разом з раніше застосовуваним складом.

Народні рецепти

Такий підхід передбачає використання простих первинних світильників та компонентів, які будуть виявлені практично з будь-якої господині. Вони діють більш делікатно, не дозволяючи чавуну.

Харчова сода – абразивна ніжна експозиція, придатна для розтирання сталі та чавунних стрижнів, а не виходячи з подряпин.

Інструкція по застосуванню:

 • Підготуйте пасту від пачки соди та невеликої кількості води.
 • Soda Past розповсюджується над усіма поверхнями і залишайте протягом 30 хвилин.
 • Протріть всі ділянки щіткою і змийте бруд під проточною водою.

Сода універсальний інструмент, з ним, ви навіть можете очистити тарілку з Нагари.

Замість води, ви можете взяти перекис водню – це посилить корисні властивості соди.

 • Лікувати невелику решітку, що виявляється в смітнику.
 • 200 г соди падають туди і наливайте пару гарячих окулярів.
 • Помістіть всі знімні елементи газової печі в упаковці, зв’яжіться з упаковкою та струшуйте 2-3 рази.
 • Через кілька годин він обробляється до остаточного очищення під проточною водою.

Окріп

Цей варіант очищення передбачає обробку ґрати в духовці або печах.

 • Теплова піч до максимальних значень.
 • Виберіть лист для випікання, в якому буде приписувати брудну решітку.
 • Виливали в пряму воду так, щоб рідина повністю покрила стрижень.
 • Покладіть лист випікання в духовку і залиште, щоб кип’ятити протягом декількох хвилин, не дозволяючи повністю випаровування води.
 • Як тільки компоненти охолоджуються, перейдіть до видалення забруднюючих речовин, використовуючи ганчірку або щітку.
READ  Встановлення туалету з власними руками

Зробити імпровізовану парою для парою також може з духовкою. Гарячі пари, а також кипляча вода, сприятимуть пом’якшенню сажі, жиру та Нагар, полегшуючи процедуру догляду.

 • Заповніть лист випікання водою і покладіть в духовку.
 • Увімкніть пристрій при максимальній температурі.
 • Як тільки вода у огидних кипіння, покладіть решітку на вершину, щоб вона була в прямому впливі пара.
 • Через годину зніміть решітку, прохолодний і очистіть скребок.

Спостерігайте, що вода не повністю перемішається, додайте рідину до листа випічки, якщо це необхідно.

Ви можете спробувати цей метод не в духовці, але в мікрохвильовій печі, то виявляється очищення мікрохвильової печі з жиру.

Гірчиця

Гірчиця порошок і рідка гірчиця мають деструювати властивості і делікатно впливають на метал.

 • Багато зволожують чавуну решітку водою.
 • Гірчична порода з водою до пастоподібної стану.
 • Змастіть гірчицю кожен стрижень і залишити протягом 2-3 годин для реакції.
 • Після останнього часу, ретельно зніміть гірчицю разом з збереженим жиром і висушіть.

Економічне мило та канцелярське клей

Надійність цього засобу перевіряється за часом, а ефективність порівнянна з потужними промисловими препаратами.

Силікатний клей містить велику кількість лугів, їсть навіть сонячне забруднення.

Інструкція по застосуванню:

 • Приготуйте залізні контейнери – велику миску або просторий таз.
 • Танк поміщений на терте економічного мила (1 бар), а клей канцелярський (150 мл).
 • Ретельно змішайте компоненти, виливали водяний ковш і покладіть на вогонь.
 • Як розчин нагрівають, розчин перемішують, доки мило не буде повністю розчинена.
 • Поглинайте ґрати в гарячому розчині і кип’ятять протягом години, як це необхідно, збільшивши воду.
 • Остаточне прибирання здійснюється під проточною водою.

Метод підходить лише для малих решіток, які можна вибрати бажану ємність.

Економічне мило допомагає позбутися Гері в мікрохвильовій печі, інструкції в цій статті.

Силікатний клей і пральний порошок

Метод заснований на хімічній реакції харчової соди та активних компонентів клею.

 • У склянці гарячої води розчиняють 1 ланцюг. Ложка будь-якого порошку для прання, 3 таблиця. Ложки соди та 50 мл силікатного клею.
 • Після змішування компонентів, пастоподібної суміші. Вона змащує всі стрижні решітки і оберніть шматок поліетилену.
 • Залишити, поки реакція завершена протягом 1 години.
 • Озброєний губкою меламіну, металевий скребок або жорсткою щіткою, розгляньте весь Nagar з решітки.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS