Статті

Як мити решітку на газовій плиті

Як мити решітку газової печі з товстого шару жиру та Нагар. Найпростіший і найефективніший спосіб!

Як мити газову плиту решітку з жиру та Нагар?

Очистіть на кухні – мрія кожної господині. Однак, підтримуючи ідеальну чистоту – завдання – це не легені, особливо якщо воно приходить для промивання газової печі. Складність викликає саму миття та тарілки, а її решітка, яка збирає на поверхні затвердіння шарів жиру, Нагара, пил. І якщо власники рідко виникають з пластинами плит, то відмивання решітки далеко від кожного.

Газова плита брудна решітка

Основна проблема полягає в тому, що залишки їжі, жиру та пилу, що накопичуються на решітці, підлягають термічному впливу після кожного використання печі. Коли метал нагрівається від накопиченого тонкого шару жиру, всі вологи випаровуються, тому він стає міцним додатково.

Одержаний плівка дуже липкий, пил та інші частинки з повітря осідає на ньому. Такі шари чергуються, доручені до металу, затвердіє, і в результаті, щоб видалити їх стає проблематичним. Але сьогодні є багато способів видалити навіть найбільш складні плями. Про них і буде обговорюватися нижче.

Як очистити сітку сталі

Такі ґрати невибагливі. Вони можуть бути спокійно чистяними з абразивними та каустичними агентами, згорнути ножем і щітками.

Сухі гірчики та сода

Ці речовини значно справляються з забрудненням. З них необхідно зробити чистіше, змішуючи їх водою, і застосовувати до поверхні. Пуртові решітки з залізною щіткою. Добре жир можна очистити ножем. Після цього решітка промивають під струменем води і витріть. Гірчиця та сода можна використовувати окремо.

Агресивна хімія

Для усунення слідів бруду, будь-яка сильна речовина, що містить кислоту, підходить. Композиція обробляється решіткою і залишають його на деякий час, щоб знущатися в басейні або раковину, попередньо лежати на дні поліетилену. Потім решітка промивають харчовою содою або звичайною рідиною для миття посуду.

Нашатирний спирт

Покладіть решітку в довговічний поліетиленовий пакет і залити в аміак рясно. Щільно закрийте пакет і кілька разів вимкніть його, щоб розподілити рідину на грилі. Субстанція повинна поглинути протягом декількох годин, після чого спалені знаки легко очищаються звичайною губкою з використанням води.

Потрібно працювати з аміаком у добре провітрюваній кімнаті, в маску та рукавичках!

READ  Як очистити трубу у кабелі ванної кімнати

Пральний порошок, сода, клей

Для полегшення процесу миття в майбутньому спеціальна композиція застосовується до решітки, приготовану особисто. Він складається з прального порошку, кальцинованого та канцелярського матеріалу у пропорції 1: 6: 2. Розчин обробляють очищеною поверхнею. Композиція повинна висушити, і лише тоді можна використовувати решітку. Потім з його очищенням не буде проблем. Всього потрібно мити суміш з решітки, і в той же час, яке буде видалено інше забруднення. Тоді композиція повинна буде приготувати і знову застосувати.

Як мити газова плита решітки?

Як правило, при очищенні кухні, господиня намагається відкласти промивання решітки газової печі для пізніше. Це пояснюється незручностями форми (вам потрібно спробувати повзати між вузькими смужками), а також думки про марний час часу. Це помилка, що більшість власників газової печі дозволяють. Не дивно, що виробники намагаються виробляти решітки, переважно в чорному – вони важче бачити на них. Відсутність належної уваги до очищення решітки може призвести до знищення металу.

Види грилів на газових печах

Основна оцінка класифікації, за допомогою якої розлучаються ґрати, – це матеріал побутової техніки. Є три сорти виділяються:

  • Емальовані металеві елементи технології. Вони виготовляються з стійкого, але легкого металевого сплаву. Вгору, покритий щільним шаром емалі, що дає їм естетичний вигляд. Для очищення використовуйте слабко абразивні миючі засоби.
  • Ґрати з чавуну довговічні, якщо вони постійно не контактують з водою, вони не чистять їх металевими щітками, не витрачають абразивні миючі засоби.
  • Сталеві ґрати, також мають місце, щоб бути на газових печах. Вони очищаються різними агресивними засобами, а також металевими щітками.

Як чистити сітку газу

Кожен раз, коли ви миєте газову плиту, ви не повинні забувати про решітку, тому що вона накопичує дрімоту і жир, не завжди можна чітко очистити, який.

Перш ніж почати очищення решітки, ви повинні знати, з якого він зроблений, оскільки для різних поверхонь методи очищення відрізняються.

Якщо на газовій плиті встановлюється емальована або сталева решітка, ви можете подбати про свої руки і мити його в посудомийну машину, але чавунна решітка не повинна бути очищена. Чавунна та емальована поверхня також не коштує гострих предметів. Щоб легко очистити газову плиту решітку, Nagar потрібно скручити, а потім обережно видалити металеву губку. Для пом’якшення Нагара ви можете використовувати прості засоби, що завжди під рукою.

Кілька ложок харчової соди заливають невеликою кількістю гарячої води перед утворенням “касица”. Суаттай содової поверхні решітки і залишити на деякий час, а потім видаліть забруднення металевою губкою. Для більшого ефекту вода може бути замінена з перекисом водню. Нагрівають пероксид водню не потрібний.

Перемішати до касованого стану 3 столових ложок гірчичного порошку з чайною ложкою посудомийних машин, три столові ложки оцту та невелика кількість теплої води. Сутатник поверхню решітки з сумішшю і залишає протягом декількох годин. Після такого лікування тег легко видалити. Цей метод особливо хороший для чавунних решіток.

READ  Стельова ізоляція в ванні з мансардом

Такий інструмент можна рекомендувати для решітки з будь-якого металу. Це ідеально зніме забруднення та легко стіни водою.

Якщо ви не боїтеся неприємного запаху, ви можете використовувати алкоголь аміаку. Сутайте їх сіткою, оберніть його в поліетиленовий мішок і залиште на ніч. Вранці забруднення можна легко видалити з губкою. Щоб прискорити процес, ви можете зрозуміти сітку “Cashitz” з звичайного миття порошку з аммонічним спиртом (на трьох столових ложках миючого порошку, чайної ложки аміачного спирту та трохи гарячої води). Через годину Нагар можна видалити з металевою мочалкою. Важливий! При роботі з аміачним спиртом у кімнаті потрібно забезпечити постійний доступ свіжого повітря. Який спосіб очищення вибрати, вирішити, але після його завершення, решітка повинна бути промита і обов’язково витирати суху.

Механічна очистка решітки

Збільшений політ можна видалити за допомогою механічного очищення. Такий метод підходить тільки для нержавіючої сталі, коли намагається розгорнути металеву щітку чавуну або емалі, покриття може бути розбитий разом з Nagar.

Очищення духовки: як швидко впоратися з завданням

Мокрий прутки, жорсткі щітки вискоблюють сітку, періодично промиваючи щітку з накопиченого жиру.

Є один доведений народний трюк. Купуйте в магазині металевої сопла-щіткою середньої жорсткості для свердла, вставте в інструмент і проходять через прутки. Очистити їх таким чином, буде набагато швидше та більш ефективним.

Чим краще очистити газову решітку з пластини сталі та емальованого типу: нешкідливі методи

Сталеві нержавіючі компоненти газових пластин витримують будь-які ефекти хімічного середовища, відповідно, будь-який реагент можна застосувати для його очищення. Розглянемо кілька варіантів, які чудово очищають сталеві решітки з рейду та жиру.

Як очистити газову плиту решітки з Нагари за допомогою оцту

Для цього потрібна гірчиця, оцет і миючий засіб для посуду. Всі компоненти змішуються, а варена лайна розмазала всі частини сітки. Залиште у цю форму протягом 30-60 хвилин, а потім стерти губку і добре промивайте.

Застосування губків меламіну для сталевих та емальованих Ґрати

Губка меламіну чудово підходить для очищення товстого шару бруду та жиру на сталі та емальованій поверхні (у нашому випадку – газова решітка). Для цього досить просто зволожувати мочалку у воді і втратити місце забруднення. Навіть довгострокові багатошарові рейди будуть успішно подвійні з решітками.

Що потрібно розглянути при очищенні решітки

Нагар і бруд на газовій плиті решітки накопичуються протягом багатьох років, які часто можна побачити при переході до нової квартири зі старою технікою. У таких випадках краще не відкласти очищення пізніше, але негайно перейдіть до справи, інакше він буде майже нереалістичний, щоб повернути свій оригінальний погляд вдома.

Перше, що потрібно почати – ретельно вивчити дизайн решітки. Для того, щоб дістатися до всіх важкодоступних місць, бажано видалити і, якщо можливо, розбирати, видалити різні ущільнювальні та з’єднувальні деталі.

READ  Як зробити багаторазову фарбу

Наступна річ, щоб визначити тип матеріалу, з якого він зроблений. Газова плита Грілі – це три типи:

Якщо ви візуально визначаєте тип решітки, не працює, або є сумніви, краще знайти інструкцію та уточнити його. З матеріалу продукту безпосередньо буде залежати від його очищення. Крім того, існує кілька універсальних порад для видалення Nagara з решітки, незалежно від його типу:

  • У більшості випадків процес очищення включає в себе використання хімічних речовин, тому краще виконувати його в густих гумових рукавичках, які захищають шкіру від опіків.
  • Перш за все, рекомендується очистити решітку від жиру, залишаючи його на деякий час у мильному розчині. Це значно спростить завдання і допоможе зберегти силу та час.
  • Чим частіше газова плита – це, тим менше жир накопичується на ньому, і, відповідно, легше видалити забруднення. З часом і регулярним доглядом, Нагар освіта зводиться до мінімуму.

Після очищення решітки рекомендується витерти сухим. Мокральна поверхня сильніше приваблює жир і пил, тому рідина, розлита в процесі приготування, краще випустити сухою тканиною негайно.

  • Якщо решітка розібрана на частини, то з невеликим забрудненням він може бути відмиваний від жиру в посудомийній машині.
  • Оскільки сталь легко переносить ефект агресивних речовин, сліди автомобіля на ньому швидко видаляє будь-який сильний миючий засіб. Необхідно лише, щоб він містив у своєму складі. Також підходить для миття печей. Буде достатньо, щоб застосувати засоби для решітки та залишити протягом декількох годин у тазі або ванні, перевіряючи дно поліетилену. Ця процедура не рекомендується здійснювати у ваннах з акриловими вставками, оскільки можна пошкодити поверхню. Ви також можете розмістити решітку в щільний пакет сміття, вилити інструмент там і залишити протягом декількох годин. Після цього весь спалений жир легко чистити губкою і водою.

Ви можете використовувати звичайну соду або суху гірчицю, які змішуються з водою до стану каші та застосовують до обробленої поверхні. Щоб очистити жирні сліди жиру, використовуйте залізою щітку або нож. Потім сітка повинна бути ретельно відмиваючи з водою і хотіла з тканиною.

Для полегшення промивання решітки газової печі в майбутньому вона обробляється з наступним рішенням. Ретельно змішайте пральний порошок, канцтовари та кальцинова соду пропорційно 1: 2: 6. Композиція повинна бути нанесена на промивну суху поверхню. Після сухого суміші можна використовувати решітку.

Це буде дуже легко очистити – це буде достатньо, щоб мити розчин соди-клею, і Нагар зникне з ним. Потім ви можете знову застосувати суміш.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS