Статті

Як мити лінолеум від жиру та бруду

Як мити лінолеум на кухні, не викликаючи його шкоди? Найважливішим правилом є те, що плями потребують негайно, поки забруднення не з’їдене глибоко. У той же час, дуже гаряча вода протипоказана для лінолеуму – найкраще мити підлогу теплою водою з домашнім милом.

Не експериментуйте, поєднуючи кілька засобів для чищення, які можуть ввести реакцію, що руйнується для покриттів підлоги.

Використовуйте промислову соду, не рекомендується, оскільки це може зробити поверхню занадто розривом.

Важливий! Абразивні інструменти можуть подряпати верхній шар, ніж зіпсувати його зовнішній вигляд. Якщо ви все ще вирішили очистити лінолеум небезпечний склад – спробуйте на невеликій області, наприклад, за дверима або під кабінетом.

Очищаючий лінолеум після ремонту

Ремонт кухні, житлових та інших кімнат у будинку можуть виникати чорні смуги на лінолеуму, а вапно залишає білі плями. Як очистити лінолеум від Whitewash? Зверніть увагу на ряд порад:

 • На першому етапі оздоблювальні матеріали видаляються, які висушують шпаклівку, цемент і т.D. Вони акуратно скребкові шпателем.
 • Білий рейд з теплою водою. Це змінюється кілька разів, а підлогу промивають до моменту до зупинки розлучень. RAG добре прокатується після кожного витирання. Відповідно не тільки вода.
 • В останньому промиванню, коли розлучення повністю видаляються з лінолеуму, оцет або марганцю можна додати до води.
 • Добре очищає темний і легкий лінолеум агент 646 або білий дух.

Створення захисного покриття

Для промивання лінолеуму після ремонту простіше, ніж створити його захист, який виконується за допомогою:

 • Змащення поверхні з поліролом, що утворює додатковий шар на поверхні, збільшуючи стійкість до впливу хімічного та механічного;
 • Обробка з маслом та лляним маслом, що запобігає тріснутому.

Останні два варіанти обробки використовуються для захисту полотна та збереження блиску. У першому випадку руйнуйте один раз на рік, і про другий написано нижче.

При необхідності встановіть меблі на поверхню матеріалу на ногах закріпіть спеціальні накладки.

Що чистити брудний лінолеум

Для чищення ви можете використовувати спеціальні миючі засоби. Їх перевага в безпеці для покриття підлоги. Топ-3 фонди:

 • Торван. Універсальний прибиральник, меблі, штучна шкіра. Інструмент має приємний запах, здатний очистити липкий сюжет лінолеуму та деяких плям.
 • Veriprop. Спеціалізований склад для ПВХ підлоги. Всього 40-50 мл води на водяному відро та буде ефективним рішенням для очищення плям.

Кожен господарський хімічний магазин має кілька варіантів для спеціалізованих, так і для універсальних фондів.

Що можна використовувати, за винятком фахівців

На додаток до миючих засобів рідини, люди також можуть бути використані. Їхню перевагу в пункті дії, майже для кожного виду плям є спосіб усунути.

Гумка

Звичайна гумка олівця допоможе впоратися з деякими забруднювачами, наприклад, з слідами підошви. Крім того, цей інструмент може бути використаний у стирах маркерів. Після використання гумки поверхня повинна бути очищена водою або розчином мила.

Ефективно усуває дрібні сліди

Увага. Можна ефективно використовувати канцелярські ластики для малих і вузьких слідів. Вона буде великою справою з смужкою, що залишилася маркером, але не допоможе в ситуаціях, коли він висушується.

Матч

Для невеликих слідів чорнила потрібно використовувати матчі, точніше – їх голови сірки. Вони повинні бути відокремлені від дерев’яного стрижня і замочування. Отримана маса повинна бути втрачена пляма, реакція сірки та чорнила вирішать проблему.

Підошва матчу застосовується для очищення

Горілка

Старий жировий залишок легко очистити з горілкою, але це займе певну концентрацію. Для приготування миючого засобу потрібен літр води, 100 мл горілки та трохи посудомийних машин. Після обробки точці забруднення, вам потрібно очистити підлогу від залишку: промити водою і витріть сухою тканиною.

READ  Чи можна закріпити плитку на водяній емульсійній фарбі

Сода та оцет

Оцет використовується для видалення полум’я Yellowness. Він може бути доданий до води при промиванні підлоги або нанесіть на ганчірку в чистому вигляді і лежать на плямі. Додавання соди допоможе впоратися з плямами з йоду. Але з содою, ви повинні бути настільки обережними, наскільки це можливо, може заподіяти шкоду лінолеуму.

Тандемна сода та оцет допоможуть позбутися складних плям

Кафлінгові продукти

Він використовується для очищення поверхів з будівельного бруду, залишків різних матеріалів. Але слід зазначити, що не всі засоби для чищення кафе буде нешкідливим до лінолеуму, тому краще перевірити реакцію на низькоповерховий.

Skipidar, керос, бензин

Залишки йоду, чорнила, масел та фарб та лаків можна очищати бензином, скипидару або керосином. Але ні в якому разі не потрібно залити їх на плям, очищення відбувається з тканиною, змоченою необхідною речовиною.

Відбілювати

Використовується в екстремальних ситуаціях, допомагає вирішити таку проблему як забруднення іржа. Для того, щоб не зашкодити лінолеуму, потрібно використовувати відбілювання без додавання хлору у складі та дуже слабких пропорціях (1.L. на водяному відро).

Відбілювання можна використовувати лише у невеликих кількостях

Мастика

Часто використовується для видалення клейових слідів скотч. Нанесіть мастику тільки до площі. Це старанно підходить до вибору кольору, легка мастика підходить для нових лінолемів, а старе грубе покриття можна лікувати темним.

Олівець

Використовується не стільки для очищення, як і для відновлення зовнішнього вигляду та захисту. Для цього потрібно витерти лінолеум, хоча раз на кілька місяців.

Олуна дає блиск лінолеум

Соковитий капустяний сік

Інший популярний метод, який вже не є однією десяткою років. Смоктати квашена капуста швидко розбиває жири, після його використання, залишається лише для миття підлоги.

Як мити дуже брудний лінолеум (підлогу) від бруду, жиру. Легко і швидко

Ягідний касир

Якщо немає потреби в необхідних коштах, їх можна знайти на вулиці. Касир з ягід Босни підходить для боротьби з жирними підлогами. Вона повинна бути нанесена на місце, а потім змити.

Ніж відсутній лінолеум від бруду категорично неможливо?

Серед усіх матеріалів для підлоги лінолеум можна назвати водонепроникним. Отже, якщо ви часто витрачаєте мокрий прибирання, не хвилюйтеся. Це не вплине на зовнішнє покриття. Але теж теж не варто варто, щоб вода може викликати бруд, що прилипає до лінолеуму.

Крім того, догляду за лінолеумом має деякі протипоказання, які, з тим щоб уникнути неприємних ситуацій, повинні дотримуватися. Отже, які засоби слід уникати, якщо вам потрібно мити лінолеум від бруду:

 • Рішення, що містить лугу та соду. Подібні інструменти ведуть полотно до крихкості.
 • Хімічні засоби для чищення, розчинники та відбілювань, де можна діяти на структуру та впливають на опір лінолеуму.
 • Абразивні компоненти залишають мікротріщини. Згодом бруд падає в них, що ускладнює процес очищення.
 • Для дезінфекції кімнати не використовуйте хлор та інші речовини цього складу.

Відбілювати

Застосовувати відбілювач у оригінальній концентрації категорично не рекомендується, оскільки їх основне майно – це знебарвлення, використання використання найкращого.

Слабкий розчин для відбілювання ефективно видаляє жир

Щоб спробувати розчинити жир, потрібно використовувати дуже слабкі рішення та збільшити їх концентрацію, якщо це необхідно. Фактично пробна заявка на приховані ділянки підлоги або штук покриття.

Як очистити лінолеум від бруду, жиру та плям

Для підтримки лінолеуму в ініційованій формі слід дотримуватися деяких правил. Слід пам’ятати, що цей матеріал не переносить високу температуру і не відрізняється сильно стійким до механічних ефектів. Для миття лінолеуму ви не можете використовувати абразивні чистячі композиції, оскільки вони можуть залишити на поверхні подряпин, а також нерозбавлені хлорусодержащі агенти, здатні пошкодити шар верхнього покриття або знебарвлювати його.

READ  Розміри барів для ящика під підкладкою

Перш ніж почати промивання лінолеуму, він очищається від пилу з пилососом або віником. Після готування мильного розчину: додана невелика кількість рідкого мила або спеціальну рідину до теплого води. Протріть підлогу ганчіркою з мильним розчином, а потім змийте залишки засобів чистою водою. Залишити на покриття милове розлучення не рекомендується – вони можуть знищити верхній шар матеріалу.

Щоб дати глянцевий лінолеум після миття, ви можете пасувати губку або ганчірку, пофарбована в молоко, лляне масло або олук, після чого суха рідина залишається сухою. У місцях, де покриття піддається інтенсивному навантаженні (кухня, коридор, вхідний зал, організація з великою прохідництвом), її можна лікувати спеціальною полімерною композицією, яка утворює захисний шар на матеріалі.

Якщо після очищення на поверхні там були плями або бруд залишився, ви можете використовувати для очищення спеціальними хімічними композиціями або народними засобами.

Для того, щоб не зіпсувати лінолеум, намагаючись очистити його від різних забруднювачів, ви не можете використовувати:

 • Лужні розчини – вони роблять покриття крихкі;
 • Відбілювання хлору – такі композиції промивають фарбою;
 • Очищення порошків у сухому вигляді, абразиви – вони залишають на матеріалі мікротріщиків, в яких бруд згодом забивається.

Якщо миття з використанням мильного рішення не приносив бажаного результату, вони використовують інші, більш ефективні засоби. Є спеціальні рідини, призначені для очищення лінолеуму, але ефективні композиції можуть бути готові вдома.

 • один. Алкогольний розчин. 1 частина горілки або алкоголю додають до відро з 5 частин води. Розчиніть у рідкому зручностях чіпів побутового мила. Просочений у цій воді ганчіркою, натисніть, обробляють забруднену поверхню з круглими рухами. Такий засіб допомагає позбутися від жирних плям на кухні.
 • 2. Керосин або бензин. Ви можете спробувати відкинути плями за допомогою цих коштів. Однак це повинно бути фактично діючи, щоб не пошкодити поверхню лінолеуму. Рідина просочується бавовняним диском та м’якими рухами без натискання способу забруднення. Після промивання цих ділянок губкою і вологою ганчіркою.
 • 3. Квашена капуста. Ефективний народний засіб проти сильного забруднення – соку квашена капуста. Його у невеликих кількостях виливається на проблему, залиште на кілька хвилин і обробляли губкою. Після того, як витерти вологою тканиною.
 • 4. Олівець. Миття брудного лінолеуму Ольфуу, ви можете не тільки позбутися сонячних плям, але також дає покриття блиск. Крім того, рідина запобігає появі тріщин на матеріал, тому рекомендується використовувати один раз на кілька місяців для профілактичного очищення. Маленька оліфа виливається на чисті ганчірки, витріть забруднені місця. Після прийняття фланелевих фланелів і польських оброблених областей.
 • п’ять. Мастика. Для нового покриття використовується безбарвна рідина, старий краще чистий темний. На додаток до видалення сонячного бруду, мастика робить менш помітні різні матеріальні дефекти, захищає його від пилу, бруду, води та механічного пошкодження. Використовуйте інструмент, керуючись інструкціями на упаковці.
 • 6. Меламинова Губка. Рельєф від стійкого забруднення без використання побутової хімії допомагає губці меламіну. Пляма розмазана невеликою кількістю води та акуратно хвилюючою губкою. Потрібно працювати в рукавичках, щоб не пошкодити шкіру рук, і після очищення підлоги добре витирають, щоб видалити частинки губки.
 • 7. Засоби для миття підлоги “Г-н Проха”, “Пан Мускул” та інші. Рідина додана до відро теплої води відповідно до зазначених пропорцій виробника. Промивають у розчині тканиною, натиснута, щоб видалити надлишок води, витріть забруднені ділянки. Змийте чисту воду.
 • 8. Очисні композиції. Легкий лінолеум можна промити плитними поверхнями. З ним, позбутися бруду і жиру. Метод використання вказаний на упаковці.

Грубі лінолеум можна очистити від сонячного бруду за допомогою пластини (наприклад, “Adriel”). Вона розводять у теплій воді перед використанням.

Як ніби ми не намагалися, повільно, але, безумовно, бруд увійде до поверхні лінолеуму і змінити його зовнішній вигляд. Для такого типу забруднення існують спеціальні засоби побутової хімії, і є варіанти для домашніх засобів, які прийшли з народної практики. Від професійного лінолеуму, ви можете використовувати персоналізовані кошти, які створюються лише для нього, і для цього більше. І ви можете використовувати універсальні композиції, придатні для всіх видів підлог.

READ  Как снять клей от этикетки

З народних винаходів, заснованих на побутових хімічних речовинах, найпростішим і найпопулярнішим виробляється на основі економічного мила. 100 грамів чіпів цього мила для 10 літрів водяного бруду бруду різних типів. Необхідно тільки докласти зусиль до ганчірки або губки на особливо забруднених місцях.

Природне будівництво OLIF може впоратися з майже будь-якими брудом і плямами. Налийте трохи на суху ганчірку і втирайте підлогу. Через 10 хвилин витріть іншу суху тканину.

Старі народні засоби для використання соку квашена капуста. Сік містить кислоту, утворену ферментацією капусти, це робить чистоту. І, як відгуки домогосподарки шоу, справляються з брудом дуже добре. Для цього потрібно володіти забрудненням і негайно витріть його.

Один з інструментів для постійного забруднення меламінної губки. Змочіть пляму водою і інтенсивно витрачайте його губкою. Після того, як добре витріть підлогу, щоб видалити губкові частини. При очищенні рук гумовими рукавичками.

Бензин, керосин і скипидар може бути багато, у тому числі, як справлятися з забрудненням сонячного забруднення. Візьміть суху ганчірку, змочуйте його одним з розчинників і повільно витріть брудне місце. Кошти агресивні, тому в цьому випадку потрібно безпечне обладнання для захисту рук гумовими рукавичками. Наступні кроки: Промийте поверхню мильним розчином, потім звичайну воду.

Обережно, але ви можете побачити про використання відбілювача. Обережно, тому що хлор, що міститься у агенті, впливає на малюнок лінолеуму. Фарби починають втрачати свою яскравість до повного зникнення. Вихідні дані готують дуже слабкий розчин з однієї частини відбілювача та 10 частин води. Протріть брудні ділянки губкою, змоченим цим розчином, а, як у всіх випадках, завершуйте промивання підлоги чистою водою.

Ніж відсутній лінолеум від бруду категорично неможливий: що не слід робити

Означає наявність компонентів для розчинення. Такі речовини можуть дуже легко розплавити покриття, залишити зморшки та тріщини на ньому, змінюють колір полотна.

Lyfhak маленький для тих, хто віддає перевагу всім лінолеумом підлоги. Після підлоги не викидайте залишкові шматки лінолеуму, вони будуть корисні для тестування миючих засобів, коли ви не впевнені в дії композиції.

Перед тим, як зробити плями з поверхні лінолеуму, вам потрібно ознайомитись з назвою коштів, які повинні бути виключені зі списку допустимих, і які ви можете залишити для використання. Одна справа мати брудну підлогу, інший пошкоджений, який вимагає заміни полотна.

Але навіть нешкідливі засоби слід використовувати з обережністю:

Відмивання забруднення лінолеуму на кухні

Далі розглянемо, як мити лінолеум на кухні з коротким описом кожного засобу.

 • Olife є відмінним інструментом, якщо лінолеум повинен бути не просто очищений від забруднення, але також дасть йому характерний блиск. Застосувати Оліфі дуже простий. Потрібно витирати покриття цією сумішшю, і дотримуватися появи блиску за допомогою шовкових судин. Ця процедура запобігає тріщин і сприяє схваленню поверхні. Повторіть цей процес, необхідний з регулярністю через 3-4 місяці (про “, ніж відмивання лінолеуму від Dirt – Опції очищення”).
 • Мастика – будівельний агент, який ефективно використовується для очищення лінолеуму. Це також викликає характерну блиску поверхні. Інструмент може спровокувати деякі руйнівні процеси при взаємодії з покриттям, тому нанесення мастики повинна бути дуже обережною з дозуванням.
 • Простий домашній відбілювач, наприклад, “Пан Проха” або будь-який інший, дозволяє очистити цей тип підлоги. Застосовуючи також з обережністю, щоб не зіпсувати лінолеум, а не завдати шкоди вашому здоров’ю. Доцільно використовувати індивідуальне захисне обладнання в процесі прибирання, а кімната виступає за завершенням процедури.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS