Статті

Як малювати газову плиту вдома

Особливості газової плитки

Для виготовлення сучасних газових печей використовується сталь сплаву. Естетичні та привабливі якості цієї техніки дає захисне та декоративне покриття всіх її поверхонь. У цьому випадку дію високої температури найбільш піддається поверхню приготування їжі, яка повинна мати найбільш термостійкий захист.

 • Емаль. Керамічна жахлива емаль – це традиційний погляд на покриття кухонних печей, завдання якого для захисту поверхні від агресивних впливів, запобігання виникненню корозії. Для кухонних газових пластин використовуються подвійні емалі двох типів:
 • від внутрішньої стійкої до механічних навантажень, термо- та кислотно-стійкий;
 • Зовні з підвищеним опором, включаючи хімічні речовини, і маючи красу.

Такі матеріали створюють прозору основу з додаванням глушників, які можуть бути:

Такі компоненти дають емалі блиску та красу. Емалі може бути нанесена на поверхню землі або без нього. Хороший металевий зчеплення з емаллю забезпечують додати до грунтових спеціальних компонентів: оксиди кобальту та нікелю.

 • стійкість до більшості видів забруднюючих речовин;
 • хороша стійкість до нагрівання;
 • широкий вибір різних кольорів;
 • Невелика ціна, яка дозволяє використовувати у більшості моделей газових пластин.
 • Складність видалення Нагара від продуктів згоряння та сліди спаленої їжі;
 • Небезпека механічного пошкодження покриття через високу твердість кераміки, яка миється, щоб призвести до чіпів з ударів металевих посуду.
 • Поверхня з нержавіючої сталі. Для будь-якої господині, це найбільш раціональний варіант. Виробники виробляють продукцію, поверхня яких може бути:
 • матовий;
 • Полірований.
 • естетична привабливість;
 • Цей безсумнівний лідер у гігієнічному плані – це добре чистий або очищений практично будь-яким миючим засобом, без ризику для шкоди покриттів.
 • На металі є легко сліди води, відбитки пальців, які іноді важко видалити. У цьому випадку використовуються спеціальні очисні пасти або порошки;
 • Матеріал високої вартості.
 • Керамічний. Циркулятор – це міцне з’єднання скла та металу.

Термостійке скло або скляна кераміка, що покриває металеву основу продукту з тонким шаром, забезпечує йому:

Сучасні композити, виготовлені з Mattallillacerman, легко витримують досить великі теплові та механічні навантаження, легко чистять і миють.

Порада: Вибір газової печі, ви повинні звернути увагу на наявність дефектів на будь-якому покритті.

Як малювати газова плита самостійно

Рано чи пізно будь-яка господиня може мати абсолютно відповідне питання, як малювати газову плиту, оскільки фарба тріскається на ньому, і звичаї, а звичайна емаль у таких випадках не підходить. Деякі з якоїсь причини думають, що тут є особлива обробка поверхні гальваніки, але це не так живописна робота для вашого кухонного вогню можна зробити незалежно, безпосередньо на місці її установки.

Нижче ми поговоримо про те, як це зробити, і що потрібно для цього, а також давайте побачимо тематичне відео в цій статті як доповнення.

Види поверхні

Оскільки стандартна емаль не підходить для цієї мети (завдяки своїм слабким тепловим властивостям), питання формується, яка фарба малювати газову плиту?

Спеціальна обробка не потрібна. І живопис може бути виконана тут з власними руками. Ви можете працювати прямо за місцем розташування вашої печі.

Але спочатку необхідно вивчити специфіку робочої поверхні. Багато газових печей покриті легована з нержавіючої сталі. Вона має потужну термостійкість.

Сорти покриттів таких пластин:

Емаль. Прикладна керамічна жаростійка емаль. Це стандартний тип покриттів. Він забезпечує захист від небезпечних впливів і не дозволяє утворювати корозію.

 • Стійкий механічний вплив зсередини. Вони стійкі до теплових і кислотних навантажень.
 • Стійкі впливи зовні. Вони стійкі до різних впливів, включаючи хімічні речовини.
READ  Як підключити електрокотель до системи опалення

Вони утворюють прозору основу. До нього додаються глушники, наприклад:

Завдяки їм емаль світить і виглядає красиво. Його можна застосувати до обробленого поверхні або необробленого грунту. Це чудовий клей з металом. Для цього у своєму складі повинні бути присутні оксиди кобальту та нікелю.

Сьогодні багато пластин мають покриття з нержавіючої сталі. Це найбільш раціональна варіація для власників. Матові та поліровані поверхні.

 • Елегантний вигляд.
 • Висока гігієна. Поверхня легко чистять і очищаються багатьма миючими засобами без потенційної шкоди для поверхні.

Як зробити, як малювати електричну газову плиту своїми руками на домашній фарби електричну газову плиту

Часто є поверхні від термостійкого кераміки. Його переваги:

Типи покриття

Перш за все, треба з’ясувати, який матеріал зроблений пластиною. Для сучасних моделей виробники використовують сталь сплаву. Спеціальне захисне декоративне покриття робить електричний помічник, стійкий до температури, при цьому підтримуючи гарний вигляд.

Перед фарбуванням тарілки власними руками потрібно ретельно вивчити характеристики та особливості кожного матеріалу.

Емальована поверхня

Таке покриття, як термостійка емаль, служить надійним захистом для печі з зовнішніх агресивних умов, запобігає розвитку корозійних процесів. Електрична плита виготовляється за допомогою двох типів емалей:

 • Внутрішнє покриття – матеріал характеризується стійкістю до температурних відмінностей, механічних та хімічних ефектів;
 • Зовнішнє покриття – висока стійкість до пошкодження будь-якого типу, привабливий вигляд.

Основою покриття є такі речовини, як бора, кварцовий пісок, поле для поля та соди. Для більшої стабільності в емалях, свинцю, цинку та оксиду алюмінію також можуть бути також.

Несубні переваги такої електричної печі слід зазначити:

 • стійкість до високих температур та великих механічних навантажень;
 • широкий спектр кольорових розчинів;
 • стійкість до різних забруднюючих речовин;
 • доступна ціна.

Якщо ми говоримо про недоліки, то така поверхня вимагає високих витрат на видалення Nagar від спаленої їжі. Крім того, використовуючи металеві страви, є можливість з’являтися від ударів.

Нержавіюча сталь

Це найкращий варіант для покриття газових пластин. Продукти представлені двома типами поверхні: матовий і полірований. Плюси складаються з зовнішньої привабливості, а також у можливості легкого очищення будь-яким миючим засобом, не завдаючи шкоди покриттю.

Серед мінусів виділяються досить висока вартість продуктів, тому не всі можуть це дозволити. Крім того, всі сліди на газовій плиті з такою поверхнею чітко видно, а деякі з них дуже важко видалити, іноді використовують спеціальні засоби.

Керамічне покриття

Циркулятор – це тверда комбінація металу та скла. База складається з тонкого шару металу, на поверхні якого є склокераміка або термостійке скло. Основні переваги покриття:

Вибираючи кухонну техніку, важливо звернути увагу на наявність чіпів та інших дефектів. Якщо це, швидше за все, продукт виготовлений з низькоякісних матеріалів, і з такої покупки краще відмовитися.

Придатні фарби

Перед фарбуванням електричної печі потрібно вибрати відповідну фарбу. Опалювальне обладнання піддається впливу всіх видів експозиції (термічного, хімічного, механічного). Якщо композиція фарби не відповідає завдань, покриття не тільки швидко втрачає зовнішню привабливість, але також перестає захищати матеріал основи, що призведе до його знищення.

Фарба повинна відповідати ряду конкретних вимог, продиктованих умов експлуатації обладнання:

 • Фарба для газової печі повинна бути термостійкою. Приклад відповідної фарби – “полістил”.
 • Рекомендований метод фарби – спрей. Це дозволить поширювати фарбу якомога рівномірно. Це розпилює, що зменшує споживання лакофарбових виробів. Таким чином, придатна емаль для газової печі повинна бути упакована в каністру або склад композиції потребує фарби.
 • Висока температура опору – найважливіший параметр. Однак це не варто переставати з цією якістю. Достатньо достатньо фарби, здатного витримувати до 500 градусів. Насправді, температура нагрівання тепла рідко перевищує 70 градусів.
READ  Як зробити стіл з підвіконня на кухні

Особливості поверхні та емалі для фарбування

Намалювати поверхню плитки, вам не потрібно мати спеціальні знання, достатньо мати основну інформацію та враховувати деякі функції, коли самофаркування. Але варто розглянути той факт, що звичайна емаль не підходить для фарбування поверхні газової печі, оскільки під час підданого високим температурі, така фарба лопатка дуже швидко і пілінга.

Ви можете намалювати тарілку на місці його установки, але все-таки бажано тимчасово вимкнути пристрій від мережі газопостачання.

Почнемо, ми зрозуміємо з типом поверхні газових пластин. Отже, найчастіше, у виробництві газових приладів, використовуйте леговану нержавіючу сталь. Метал має високу ступінь стійкості до високих температур.

Ця поверхня пофарбована спеціальною емалькою, щоб захистити покриття від корозії та дає газовий пристрій красивий вигляд.

Проста емаль або акрилова фарба не підходить для фарбування поверхні газової печі. Оскільки, коли піддаються високим температурам, він буде спалений і опік.

Фарба для поверхні газової печі повинна бути стійкою до високих температур та інших деструктивних факторів.

Як правило, для фарбування використовуються емалі з такими властивостями:

 • Внутрішня стабільність. Такі емалі добре витримують високі температури і не знищуються у високих умовах кислотності.
 • Зовнішня стабільність. Такий захист призначений для захисту поверхні металу, емаль захищає як від теплових навантажень, так і для хімічних процесів.

Такі характеристики необхідні для довготривалого використання газового пристрою в агресивних умовах.

Для досягнення необхідного рівня стійкості, емаль для відновлення газової печі повинна включати наступні елементи:

Всі ці елементи утворюють прозору суміш, в якій вам потрібно додати ще кілька компонентів.

Для отримання найбільш ефективної фарби для пристроїв, до яких є велика температура, такі елементи додатково додаються під час виробництва:

Вся ця композиція утворює високоякісну фарбу з високою стійкістю до впливу агресивних факторів і дає прекрасний блиск пофарбованої поверхні.

Варто відзначити, що емалі з додаванням оксидів кобальту та нікелю мають найкращу адгезію з пофарбованим елементом. Така фарба може бути нанесена навіть на необробленому грунті, поверхні.

Особливості покриття

Пріоритетне завдання, яке потрібно виконати, щоб з’ясувати, яке покриття має та з якого матеріалу ваш помічник кухні. Сучасні тарілки виготовляються з сплаву сталі. Це захисний декоративний шар, який робить його настільки стійким до температури, а прекрасний вигляд дає.

Є 3 основних типи газових пластин: емальована, нержавіюча сталь та керамічна поверхня. Варто питання, ніж ви можете намалювати газову плиту, ви повинні відрізнити їх.

Емальоване покриття

Емаль часто використовується для покриття різноманітного обладнання. Для плитки цей матеріал є керамічним і термостійким. Він забезпечує захист від поверхні від впливу на навколишнє середовище, який виникає при приготуванні та очищенні цієї кухонної техніки. Також його завдання полягає в тому, щоб попередити корозію.

Для створення цієї газової технології використовуються емаль двох типів:

 • Для покриття з внутрішніх стійких до температурних крапель, механічні та хімічні наслідки.
 • Для зовнішньої обробки, високо стійкі до будь-яких видів пошкодження, включаючи хімічні речовини. У той же час емаль цього типу має привабливий вигляд.

Композиція

Створення цього покриття заснована на речовинах:

Змішування цих матеріалів дає прозору основу і включають добавку речовин, які дають стійкість продукту. Вони є серед них:

Важливий! Емальована емаль з металом досягається шляхом додавання кобальту та оксиду нікелю до грунту.

плюс

Серед переваг цього покриття виділяються:

 • Завантаження стійкості за великими температурами.
 • Широкий колір гамма.
 • Дешевизна самостійно, що дозволяє використовувати його для виготовлення пластин різного цінового діапазону.
 • Довговічність забруднення різних типів.

Мінуси

 • Складний процес видалення на поверхні, який виникає з продуктів згоряння, а також спаленої їжі.
 • Небезпека механічного пошкодження. Поява чіпсів через удари металевих посуду.

Нержавіюча сталь

Найбільш підходящий варіант для покриття плитки.

READ  Як поставити дренажну яму з цеглиною

плюс

Серед переваг цього матеріалу відрізняються:

 • Привабливий вигляд.
 • Має провідну позицію серед матеріалів, тому що його прибирання не приносить багато дискомфорту. Очищення виконується практично будь-яким чистим чистою без небезпеки шкоди пальто.

Мінуси

Недоліки нержавіючої сталі також має. Серед них:

 • Будь-які сліди на поверхні негайно стають видимими. Відбитки пальців, сліди води видаляють деякі забруднювачі без слідів, не так просто, для цього використовуються спеціальні порошки.
 • Матеріал високої вартості.

Кераміка

Довгоуванні злиття скляного та металевого кераміка. Він має високу температурну стійкість – це відмінне покриття з металевим корпусом.

Сучасні види металевої кераміки термостійкі і не піддаються механічному пошкодженню.

Важливий! При виборі газової печі завжди зверніть увагу на чіпси та інші дефекти покриття. Якщо вони вже доступні на цьому етапі, швидше за все, спочатку покриття було використано низьку якість. Отже, в майбутньому проблема буде ще більше.

Яка фарба вибирає

При виборі фарби обов’язково враховуйте специфіку роботи покриття. Оскільки поверхня щодня піддається нагріванню, і фарба повинна мати можливість передати його. Однак з вогнетривким, воно не варто перестати, тому що найбільше опалення потрапляє на сітку, яка не буде пофарбована. Робоча поверхня сама рідко нагрівається понад 70 ° С. Це для цього значення і варто для навігації. Працювати з елементами дизайну, розташовані далеко від пальників, вона підходить і звичайна електрично провідна фарба.

Це важливо!

Обов’язково ознайомтеся з інструкціями, розміщеними на каністрі, і відповідати. Ігнорування рекомендацій виробника може пошкодити ваше здоров’я!

Як малювати газову плиту вдома

Кухонна плита піддається високим температурі щодня, гарячі краплі різних продуктів падають на нього, а після приготування, плитка ретельно відмивається різними засобами для миючих засобів та абразивних засобів. Не дивно, що емаль, який покритий кухонною плитою, часто погіршується, з’являються тріщини та чіпси. Це виглядає потворно, але жахливо викинути, тому що, незважаючи на непривабливий вигляд, плита добре працює. Єдиний вихід залишається відновлення емалі пластини.

Ретельно очистити та знежирювати ацетон, або будь-який інший означає поверхню пластини з нуля або прокручуванням, який ви хочете відновити. Видаліть залишки жиру, солі, масла, іржі та іншого забруднення. Перед фарбуванням пластини повинна бути сухою, чистою і обов’язково охолодженою.

Purley подряпина з малярним скотчем, щоб залишатися невеликий запас інтактної поверхні.

Нанесіть емаль на поверхню тонкого шару і дайте сухим. Ну, якщо емаль буде продаватися в аерозольних балонянах. Це забезпечить більш рівномірне покриття. Перш ніж використовувати таку емаль, мультфільм канола є попередньо струском, щоб уникнути осаду, який може бути в день.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS