Підлога

Як лежати лінолеум на дерев’яній підлозі

Інструкції для укладання лінолеуму на дерев’яній підлозі

Лінолеум використовується не тільки для житлових, але і для адміністративних приміщень. Це пояснюється двома важливими матеріальними якостями: низька вартість та невибаглива операція.

У цій статті ми розповімо про те, як отримати лінолеум на дерев’яній підлозі. Здається, що це досить просте питання. Але при більш тісному обстеженні з’являються кілька нюансів, що може вплинути на якість укладання. Проведення роботи може навіть далеко від будівництва та ремонту людини. Однак краще відразу ж зробити все, що в майбутньому мені не довелося виправити ваші помилки.

Позитивний матеріал якості

Лінолеум завжди був популярним як оздоблювальні підлоги з будь-якою причиною. Це є наслідком численних переваг його перед іншими матеріалами. Позитивні якості лінолеуму можуть бути безпечно віднесені до таких властивостей: зносостійкість та еластичність, гідроізоляція та довговічність, різноманітність відтінків та креслень, простота та швидкість укладання, які можуть бути виконані незалежно, без закликання та винагороди фахівців, і, звичайно, доступна ціна, яка для багатьох, це вирішальний чинник при виборі.

Необхідні інструменти та матеріали

Порада! Для ущільнення тріщин і усунення інших малих пошкоджень, використовуйте лише масу на основі акрилатного співполімеру. Силіконові пасти не підходять, тому що вони не будуть “сидіти” будь-яким грунтом.

Випускний отвір і мармолеум, покриття ПВХ, виготовлені відповідно до практично ідентичного алгоритму. Але оскільки вінільні продукти найчастіше використовуються в житловому будівництві, встановлення синтетичних продуктів буде розглянута нижче.

Експертиза стану підлоги

Перед початком покладання лінолеуму необхідно перевірити стан старого дерев’яного підлоги, і якщо це необхідно для відновлення.

Павло не повинен годувати і почерпнутим. Якщо це все ще спостерігається, то вам потрібно видалити дошки та змінити або покласти на один рівень відставання. Для усунення згинання згинання допоможе та встановити додатковий, проміжний відстань. Крейкс підлоги можна спостерігати у випадку тертя дощок. У цьому випадку необхідно засипати у щілини між половицями ними графітовий порошок або тальк.

Також необхідно провести візуальний аналіз поверхні підлоги. Всі дошки повинні мати один колір. Якщо колір дерева відрізняється, то вам потрібно спробувати проколоти підозрілих дошці з села або іншого гострого об’єкта. Здорова деревина сильна, і ви не зможете пробитися. На підлозі підлоги не повинно бути гриму або іржі з нігтів. Особлива увага приділяється виявленню шкідливих комах. Ліси залишають за канавок як всередині, так і на поверхню дошки.

Всі пошкоджені дошки повинні бути замінені новими, і якщо є сліди помилок, застосовуйте спеціальні засоби захисту та лікування деревини, наприклад, для обробки біозахисних препаратів.

лежати, лінолеум, дерева, яній, підлозі

Лінолеум підкладка на дерев’яних пофарбованих нерівномірних підлогах сосновоборсск.

Перед укладанням лінолеуму дерев’яна підлога повинна підготувати

Навіть якщо дерев’яні підлоги на перший погляд мають нормальний стан, необхідно видалити 1. 2 дошки і ретельно вивчити лаги. При атакуєте, ви повинні почути виразний звук впливу дерева, а не глухий звук. Глухий звук, як правило, свідчить про наявність слотів гниття. Після цього ви можете почати вирівнювати поверхню. Рівень повинен перевірити горизонтальну поверхню підлоги та оцінити її рівномірність.

Після виконання всіх цих дій ви посилюєте себе від неприємних сюрпризів під час операції підлоги.

READ  Як зробити мармурову крихту підлогу

Підготовка лінолеуму

При покупці лінолеуму слід додати 5-15 см вздовж довжини і ширини кімнати. Якщо він має повторюючий візерунок, то вам потрібно більше взяти один рядок на кожній стороні. Також враховуйте толерантність до термічної усадки. Для ПВХ, це 2%.

Неможливо нести лінолеум під час транспортування, оскільки утворюються раси. Приносячи додому, потрібно поширити його в кімнату, рухаючись від центру до стін, і залиште на пару днів, щоб адаптуватися. Якщо є хвилі, вони повинні бути зроблені вантажем.

А у разі виявлення значних переломів чи вигинів, краще замінити рулон. Температура приміщення не повинна бути нижче 16 ° С, а вологість становить 40 60%.

Монохромні або мармурові полотна краще розташовані в напрямку денного світла, що робить шви менш помітними. Стики лінолеуму будь-яких кольорів слід розташовувати на середині дошки.

Як лежати лінолеум на дерев’яній підлозі

Після вирівнювання полотно відрізане, залишаючи простір у 5.30 мм до стін, що закриває плінтус. Щоб вирізати отвори для труб або виступів для інших елементів, ці місця попередньо відзначаються з ручкою олівця або гелю, а потім візьміть ніжний різання, роблячи невеликі порізи.

Клей лінолеум з власними руками

Полівініл хлорид

Основним компонентом є синтетичні полімери. Це може бути декілька основ, наприклад, це може бути виготовлено з тканини, спіненого або звукоізоляційного матеріалу. Залежно від її фундаменту, покриття буде відрізнятися за характеристиками якості.

Алкідний

Він виготовлений з однойменної смоли з додаванням мінеральних наповнювачів. Основою може бути як синтетика, тому натуральні тканини. Він добре зберігається, і має невелике поглинання шуму, але цей вид схильний до утворення тріщин.

Гумовий

Добре підходить для промислового використання. Нижній шар бітум і гума. Це коштує відразу зазначати, що це не дозволяє повітря, тому він не підходить для дерева підлоги.

Вбивця

Вона включає нітроцелюлозу. Він досить гнучкий і пластичний, а найголовніше — пожежобезпечний.

Незважаючи на явні відмінності, всі ці види продаються у величезному кольорі та текстурованому різноманітті. Їх зносостійкість та ціна будуть залежати від сировини, з якої вони зроблені, і товщина верхньої захисної плівки. Тому, вибираючи покриття, читайте всі свої характеристики та розгляньте, як довго зайнятий кімнату, де ви хочете використовувати його.

Монтажний лінолеум на дерев’яній підлозі у двох смугах

Є кілька варіантів укладання лінолеуму в двох смугах, але найпростіший. це вуса, з подальшою різання верхнього шару. При роботі необхідно використовувати гострий відточений ніж та довгу дерев’яну рейку (правило).

Покласти матеріал на підлогу, не приклеюючи, необхідно встановити правило чітко паралельно донизу. Потім у верхній частині верхнього шару, але експерти рекомендують розрізати дві аркуші в ліс під ними. У цьому випадку він вийде максимальний гладкий з’єднання між шарами лінолеуму. “Як правильно кинути лінолеум. простий і зрозумілий інструкцію”.

Отримані аркуші складаються за аналогією з попереднім розділом, написаним під одним-смуговим укладанням. Додаткову міру виливають у роз’єм клеючої композиції, подібний до герметика.

Існує більш складний спосіб, який вимагає використання апарату зварювання та полімерного шнура. За допомогою пристрою цей шнур може бути розлив у шви між листами. Новачок ніколи не зможуть справитися з такою процедурою самостійно, і тому їм знадобиться допомоги професіоналам.

Менш застосовним є спосіб з використанням двосторонньої стрічкою, що самоклеїться, якою обробляється приміщення по периметру. Цей варіант укладання не є найбільш надійним, і існує ризик того, що стрічка буде низькою якістю, що означає, що лінолеум буде зламати після мінімального часу після введення в експлуатацію.

У статті детально описується, як правильно покласти лінолеум на дерев’яній підлозі, і напевно, стає зрозуміло, що це не найпростіше. Щоб отримати найбільш довговічні та плавні підлоги, слід виявити, щоб максимізувати догляд, точність та терпіння.

READ  Чи можна покласти лінолеум на дерев'яній підлозі

Найкраще звернутися до фахівців, які візьмуть на себе відповідальність за всі етапи укладання – від вибору необхідних матеріалів (з урахуванням побажань власника) до укладання лінолеуму та введення його в експлуатацію.

Укладання лінолеуму на дерев’яну підлогу

Лінолеум. це практичне покриття підлоги, яке може відображатися на різних базах, але всі вони вимагають ретельного навчання. Поверхня повинна бути бездоганно гладкою, суворо горизонтальною, очищеною та сухою. Такі покриття підлоги дуже еластичні і повністю повторюють форму основи. Тому перед тим, як вичерпати лінолеум на дерев’яній підлозі, потрібно виконати багато підготовчих робіт.

Крім того, вам потрібно правильно вибрати матеріал. Відбиваючи, який лінолеум краще злити на дерев’яній підлозі, віддайте перевагу матеріалах з хорошими захисними властивостями. Краще купувати синтетичне покриття підлоги, що забезпечить необхідну теплоізоляцію та не буде піддаватися гниття навіть в умовах підвищеної вологості. Оптимальне рішення полягає в тому, щоб покласти на дерев’яну підлогу лінолеуму ПВХ на спінене або багатошарове обслуговування з високим вмістом теплової та звукоізоляції.

Що стосується алкідного лінолеуму, його ізоляційні якості є нормальними, але через відносну крихкість, цей матеріал для укладання на дерев’яних підлогах не рекомендується. Спеціалісти попереджають, що можуть бути шанси та тріщини на такій мережі (завдяки численним швам приймальної бази, які залишаються навіть після попередньої обробки поверхні). Тому також не рекомендується загострювати тонкий лінолеум на дерев’яній підлозі (до 3 мм).

Перевірка держави дошки

Перед укладанням лінолеуму на дерев’яну підлогу або паркет, вам потрібно:

 • Видалити плінтус.
 • Усуньте фарбу. ви можете з шпателем, з розігріванням будівельного фен.
 • Ретельно вивчити базу, ходити по кімнаті, стрибати. Якщо поверхня починається або вивітрює, покладіть цеглу під лаги або бари і цвях дошки. Крім того, скрип може виникнути через тертя підлоги. У цьому випадку вам потрібно покласти графіт або тальк порошок у щілині.
 • Перевірити колір мостини, зони з неприродним забарвленням перевірити на міцність шилом або викруткою.
 • Переконайтеся, що немає грибкового пошкодження або форми на дошках. Перед тим, як покласти лінолеум на дерев‘яну підлогу, заповнені підлоги повинні бути замінені таким чином, щоб гнила не застосовується далі.
 • Перевірте підлоги для присутності комах. вони залишають на поверхні і всередині дощок. Якщо такі сліди є, необхідно обробляти плату за допомогою біозахисних препаратів.
 • Оцініть стан нижньої сторони дощок, а під ними відстань. для цього, щоб підняти кілька підлоги та натискання відстань молотком. Глухий звук говорить про наявність вогнища гниття, а окремий звук є знаком нормального стану лаг-носія.
 • Якщо є лише невеликі недоліки. закріпіть дошки, вирівняйте поверхню з кікруючою машинкою або гілкою, ковпачки кріплення занурюються в дерево, вибирають існуючі нерівності, тріщини та тріщини між дошками.

Підготовчі роботи

Перед укладанням лінолеуму на дерев’яну підлогу слід:

  За наявності перепадів до 2 см – вирівняти поверхню спеціальною сумішшю, що самовирівнюється. Оскільки такі композиції досить рідкі, перед застосуванням вони повинні загострити існуючі прогалини. Суха основа обробляється грунтором, стіни ізольовані нижче, а в підставах підлоги суглобів та стін він створює деформаційний шов. розширений пінополістирол. У дверях є обмежувальна дошка з дерева. Тоді вам потрібно сісти з перекриттям у 5 см, армуючим сіткою, прикріпіть його до пішохідних скобів і залити самовинувачою сумішшю, розповсюджуючи його гумову швабру або шипований ролик.

Технологія Linoleum Looting на дерев’яній підлозі

Покладіть лінолеум на дерев’яну підлогу в квартирі, котеджу або іншому об’єкті різними способами:

 • Найпростіший варіант повинен бути залишений без склеювання. Полотно ретельно згадує і приєднується до периметру кімнати плінтусом, а в дверях. спеціальна дошка або поріг. Цей метод є актуальним лише для невеликих приміщень (до 12 м2). Співаючи лінолеум без склеювання є найпростішим способом, але покриття з цим методом укладання швидше і може утворювати хвилі.
 • Фіксований двосторонній скотч є більш надійним способом покриття збільшення терміну служби. Скотч повинен бути склеєний по периметру кімнати, а потім по всьому чорному поверсі. у вигляді сітки з боку близько 50 см. Захисна плівка видаляється з клейкої стрічки перед укладанням лінолеуму, поступово, а підлоги ретельно згладжується.
READ  OSB на пол какой толщины

Як клей Лінолеум

Якщо є час, бажання працювати і елементарне використання інструментів, щоб покласти лінолеум на дерев’яній підлозі, і з власними руками, не залучаючи фахівців. Щоб поставити таку кришку клею, вам потрібно:

 • Половина половини підготовленого знизу.
 • На черзі поверхні з олівцем, щоб відзначити кордон застосування адгезивної композиції (з точки зору відходу полотна).
 • За допомогою зубчастого шпателя, нанесіть клей до основи (до закріпленого барвника).

Як показує практика, якщо вона суворо спостерігається правила для покладання лінолеуму, ми можемо безпечно покласти таку зовнішню покриття власними руками. Головне. не поспішати, не нехтує вимогам до підготовки проекту підлоги та ретельно виконувати необхідну роботу. Тоді ви, безумовно, будете задоволені отриманими результатами!

Як кинути лінолеум на дерев’яній підлозі

Що стосується падіння природного світла, слід підняти лінолеум на дерев’яних підлогах. Не забувайте про це під час роботи. Правда, деякі матеріали (одноколірний, імітуючий мармур), краще мати перпендикулярно до вікна, т.Е. Уздовж напрямку сонячних променів. Це дозволить шви майже невидимими. Для тих кольорів, що самі ідеально маскують суглоби полотна, основним правилом є наступне. матеріал розташований уздовж дерев’яних підлоги. Зверніть увагу, що суглоби в цьому випадку повинні бути посеред дошки. Крім того, вище шістнадцять градусів має бути кімнатна температура. Воно також варто пам’ятати.

Існуючі методи лінолеуму на дерев’яних підлогах:

 • Склеювання лінолеуму на двосторонній скотч. Цей метод не дозволить швидко покриттів “. Двостороння стрічка SKOT між суміжними кімнатами також рекомендується закріпити суглоби лінолеуму;
 • Засмучений без склеювання. Звичайно, найпростіший спосіб, однак, не дуже ефективний. Краще застосувати його, якщо область приміщення не перевищує дванадцять квадратних метрів. Що робити? Спочатку поширюється лінолеум по всій поверхні підлоги. Нехай випрямляється. Після простоти його з плінтусами навколо периметру. Якщо ви використовуєте цей метод, то знайте заздалегідь. Є можливість, що підлога підмітає.
 • Посадка на Лей. При використанні цього методу лінолеум буде тривати довгий час. Крім того, метод обов’язковий для великих приміщень – понад двадцять квадратних метрів. Процес роботи досить трудомісткий.

Процес укладання в цілому виглядає так: розстеліть лінолеум по підлозі, розгладьте його руками. Бажано, щоб ви залишили матеріальний запас мінімум п’яти сантиметрів на кожній стороні.

Зробити невеликі порізи, щоб зробити матеріал добре лежав у кутах кімнати. Якщо ви використовуєте безлегкий метод, то надлишок матеріалу також необхідний для відсікання вздовж плінтусів. Там, де поріг, можна укласти декоративну рейку.

Якщо ви закріплюєте лінолеум на стрічці, спочатку спочатку натискайте клейку стрічку по всьому периметру.

Другий захисний шар при цьому не рекомендується знімати. Далі можна розкотити рулон ПВХ-покриття, підкоригувати його положення. Тільки тоді, видаляючи захисну плівку з скотч, згинаючи поперемінно поодинці, після іншої сторони ви можете виправити полотно. Головне, що складки не утворюються. Після стін, відрізають надлишок, а дверні шляхи роблять краю. з матеріалом про типи субстрати під лінолеумом.

Як лежати лінолеум на дерев’яній підлозі у ДВП


Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS