Статті

Як ламінат ДСП у себе вдома

Який фільм вибирати для ламінування?

У заводських умовах ламінування ДСП здійснюється за допомогою:

При використанні паперу для просочення смоли можна дати волого-репелентні властивості, а товстий шар матеріалу дозволяє тиснутим, імітуючи текстуру цінного дерева або каменю.

Природний шпон використовується як покриття, так і термопластичні плівки з синтетичного. У кожному випадку технологія обробки DSP трохи відрізняється, але всі матеріали з вологостійким покриттям у повсякденному житті називаються ламінованими.

При виборі готових пластин для виготовлення меблів, варто задати шлях вставлення:

 • Нарізаний ДСП не відрізняється від ламінату, але має меншу міцність покриття;
 • Вонеровані продукти завжди мають малюнок натурального дерева, можна розглянути окремі тарілки для покриття;
 • Синтетичний шпон (плівка) відрізняється від природної низької ціни та відсутності при нанесення кордонів дерев’яних обшивних смуг.

Часто, коли самостійно виробляється майстер меблів для заощаджень, намагається ламінат ДСП у себе вдома самостійно. Завдяки складністю промислового процесу він не може відтворювати його, а подрібнювач ДСП здійснюється різними типами плівки з синтетики.

Є кілька видів покриття, придатних для домашнього збірки:

 • Меламін. Матеріал включає фенолормальдегідні смоли, небезпечні для здоров’я при нагріванні. Ламінування меблів вдома Ви повинні виробляти з гарною вентиляцією. Після охолодження матеріал стає безпечним, утворює густий і міцний шар з водовідштовхувальними властивостями на фанеру або ДСП. Меламін найчастіше використовується для завершення краю.
 • ПВХ. Мембрани ПВХ можуть мати клейкий шар, але іноді виробляється без нього. В останньому випадку прикріпіть ламінат на ДСП за допомогою універсальних клеїв. Вибирайте їх краще відразу при покупці матеріалу. Лікування печіння самоскиди Найпростіший спосіб застосувати водонепроникне та декоративне покриття.
 • Фенольна плівка. Немає високої вологість, але добре захищає поверхні від механічного впливу.

Пластикові прилипання на МДФ і ДСП з власними руками

Вибір потрібного матеріалу, ви можете ламінатувати DSP з власними руками без спеціального обладнання.

Як ламінат ДСП у домашніх умовах: крок за кроком інструкції

Перед ламінуванням ДСП вдома, вам потрібно оцінити доцільність цього процесу. Промислове виробництво LDSP має кращу якість і відносно низьку вартість. Тому ламінатний матеріал з вашими руками виправданий, лише якщо вам потрібно оновити зовнішній вигляд вже існуючих конструкцій: дверей, підвіконня, меблі. Що буде потрібно для цього і як це зробити правильно?

Як ламінат ДСП у домашніх умовах: технологія покриття

Ця частина статті присвячена упертному, що всі використовуються для самостійного виконання. Отже, порядок ДСП ДСП з синтетичної плівки полягає в наступному:

 • Зняття та відстані пластини. Результатом є абсолютно гладка і гладка поверхня.
 • Поверхневий грунт з будь-яким композицією для дерева.
 • Ріжучий фільм. Для цього вам знадобиться: ножиці, олівець та рулетка. Ви можете отримати ідеально гладкий край за допомогою канцелярського ножа та керівництва.

Важливий! Сандиметрова сітка на задній частині фільму робить скорочення зручніше.

Важливий! Так що шар фільму менший, вам потрібно згладити його з чистою сухою тканиною від центру до краю. Якщо ви думаєте про фільм з регулярним феном для стилю волосся (у цьому випадку вам знадобиться помічник), він буде йти до меншого.

READ  Що таке краща панель ПВХ або МДФ

Поради щодо живопису

“Ламінування не може бути вбудоване”

У цьому вираженні також головне завдання – правильно покласти кому. Зрозуміло, що немає необхідності говорити про повну ламінування вдома. Однак це так, щоб це звичайне викликати операцію, яка самостійно. Тому краще не відступати від отриманих правил, але намагайтеся сказати, як ламінувати пташенят з власними руками.

Які методи застосовуються вдома?

Ламінування, але з важким розтягуванням можна вважати склеювання до поверхні меблів з ДСП самоклеючої плівки. У цьому випадку процес максимально простий. Плівка усувається з захисного паперу, обережно клею, намагаючись під час операції “ламінування”, щоб вигнати всі повітряні бульбашки.

Другий спосіб – склеювання звичайного, не липкого фільму. Тут універсальний клей наноситься на поверхню ДСП, після чого вони роблять невелику паузу. Потім плівка приклеєна до поверхні, ролик проходить разом, покладіть прес на вершину. Обидва варіанти свідчать про ретельне вимірювання матеріалу, оскільки після того, як помилка використовуйте матеріал знову, це буде неможливо.

Які фільми зазвичай використовують?

Є кілька видів декоративних покриттів, які експериментують вдома. Список включає трьох кандидатів.

 • Меламін продукти. Це сучасний матеріал, який використовується у виробництві LDSP. Щільність паперу може відрізнятися, просочуйте її аміноформальдегідними смолами (інша назва – аміносмоль). Меламін плівки при нагріванні, є зв’язки, небезпечні для людини, тому, коли така робота, потрібно гарантувати захист та кондиціонер. Після охолодження матеріал стає міцним шаром, він більше не є небезпечним.
 • Плівки полівінілхлориду. Ці полімерні матеріали є безпечними, забезпечують максимальну водяну стійкість. ПВХ-продукти можуть мати клейкий шар, але виробляються без нього. Для підключення фільмів з усіма видами дерев’яних плит використовують універсальний клей. Це найпростіший варіант, але не найбільш оптимальний. Таке покриття легко пошкодити, навіть випадково заклеєний з деяким гострим об’єктом. Крім того, це приваблива для “зубних” домашніх тварин.
 • Фенольні фільми. Це крафт-папір, який просочується фенолом формальдегідною смолою, а також не безпечним продуктом. Як правило, фенольні плівки використовуються для ламінування фанери, ДСП та ОСП. Найбільш щільні матеріали обіцяють максимально термін служби. Плівки низької щільності, вироблені без нанесення барвників, отримують прозорі.

Якщо відображає найкращий варіант, то вони, швидше за все, будуть “професійним” – меламінним фільмом. Так, це також папір, але він повністю просочений меламін – речовиною (2,4,6-триаміно-1,3,5-триазин), який не боїться будь-якої води, ні більшості розчинників. Такий матеріал міцний, тому ламінований ДСП стане стійким до подряпин, так і ударів.

Справедливість слід зазначити, що такий захист не врятує молоток від “спостережного страйку” від відкритого вогню. Але завдання меламіну відрізняється. Наприклад, якщо ламінування призначений для вологостійкої ДСП, то такий меблевий матеріал стане універсальним, придатним навіть для постійно вологих кімнат – для кухонь і ванних кімнат.

Облицювання “самовиробництва” – немає гарантії довговічності покриття. Швидше за все, таке “ламінування” заощаджень у майбутньому не обіцяє. Господарі доведеться або регулярно закріпити фільм, або взагалі змінити покриття цілого.

Шафи, шафи, кухонні навушники середніх та економічних класів виготовляються з дерев’яних чіп-плит, які пройшли на стадії ламінування рослин з декоративними захисними матеріалами. Це так званий LDSP.

Різноманітність кольорів та текстур LDSP вражає

Облицювання – один з фінальних етапів виготовлення ДСП. Він використовує:

 • Паперова плівка, просочена термотетичними синтетичними смолами;
 • Паперовий пластик з M просочуваючими смолами.
READ  Чи можна закріпити плитку на гідроізоляцію

Для виробництва LDSP використовуються короткі або конвеєрні стрічкові стрічкові преси. При температурах до 250 ° С і під тиском 25-30 МПа (25-30 кг/см 2) виникає фізико-хімічний процес: смола, здається, поширюється над поверхнею, ущільнює його, і тривалий одиночний полотно є утворені.

Виробничі потужності великих заводів дозволяють досягти повної імітації текстури деревини, каменю, тканину та т.Р. Часто для окремих колекцій меблів або декоративних оздоблювальних робіт виготовляються пластинами з блиском, тисненням, лакованим або з 3D-ефектом.

Під ламінуванням ще один процес часто розуміє – лиття. Технологія аналогічна, різниця в композиції кріплення. Якщо в першому випадку синтетичні смоли спочатку розплавляються, потім натиснуті, потім другий використовується у другій. Композиція клею наносять до основної композиції, потім застосовують та прокатують термопластичну полімерну плівку або затверділий паперовий пластик. Таке покриття слабше до відокремлення, може присягати, мокрий. Ламінована плита насправді є єдиним цілим, майже захищеним до компонентів.

Наступний процес, подібний до ламінування – шпон. Шпон – це тонка різання цінного дерева з товщиною щонайменше 2 мм. Він склеєний спеціальний одиночний або двокомпонентних клейових композицій, поверхня виявляється красивою та унікальною, оскільки два однакових шарів деревини не існує, і саме це, що додає привабливість та шпону краси. Покриття, що вимагає догляду та захисту від вологи, механічного пошкодження. SHDSP може бути пофарбований, покриття, воск, масло або просочення. При розливу предметів рекомендується використовувати столярні або універсальні клейові композиції.

Маркетологи представили новий термін – синтетичний шпон. Лібський текстурований папір з декором, імітуючи пори дерева, просочується карбамідними смолами і успіху. Часто поверхня покрита лаком. Одержаний матеріал називається синтезом, приклеєний до поверхні ДСП під тиском і при високих температурах. Покриття досить важке, щільне, ідентичне натуральне шпон навіть до дотику.

Таким чином, ламінування – це процес “зварювання” паперу з декором з розплавом синтетичних смол. Це найнадійніший і міцний спосіб облицювання ДСП. Поверхня відрізняється міцністю, стійкістю до підвищених температур і води, механічних пошкоджень.

Класифікація ламінованих пластин LDSP

Ламіновані пластини у фізико-механічних властивостях діляться на 3 групи якості: A, B, B (див. Таблиця. 2). Група b належить до вдосконалених експлуатаційних властивостей. Залежно від появи зовнішнього вигляду LDSP ділиться на чотири класи (див. Таблиця. 3).

LDSP може мати поверхні різних класів покриття на обличчі та зворотні пластмаси.

Вимоги до захисних та декоративних та захисних покриттів пластин тарілок визначаються ГОСТ 16371-73. Ламіновані пластини відрізняються:

 • За ступенем блиску поверхневого шару на глянцевий (g) і матовий (m).
 • У вигляді друку поверхневий шар ділиться на один колір (OC) і з друкованим малюнком (PR).
 • Залежно від текстури поверхні покриття на гладкому (CH) і рельєф (P).

Умовні позначення тарілки складається з позначення покриття (клас покриття, ступінь блиску, тип друку, текстури поверхні, індекс кольору та креслення), групи якості та технічні характеристики. ДСП, що має різне покриття на обличчі та зворотні тарілки, класи покриття позначається фракційним, де клас зчеплення розміщується у чисельнику, а в знаменнику – клас покриття запобіжного пластику.

Для LDSP з одностороннім класом підкладки клас покриття позначається фракційно з начинкою. У виробництві меблів, найчастіше використовуються матеріали товщиною 16 мм. Це найбільш оптимальний показник товщини, з урахуванням вартості, ваги та сили зберігання. Вона повинна бути занадто низькою ціною за те, що менша товщина LDSP, тим гірше її здатність до носія.

READ  Куля для швидкої суміші клінкера

Технологія ламінування ДСП

На сьогодні ДСП є одним з найпопулярніших та бюджетних матеріалів для виробництва меблів. Але звичайна шліфувальна плита не підходить, як це виглядає взагалі не привабливим. Тому у виробництві найчастіше використовують ламінований ДСП. Сучасна технологія ламінування DSP це фізико-хімічний процес облицювання шліфувальних пластин, кріплення плівок на паперовій основі.

Технологія виробництва DSP сьогодні дає змогу одержати матеріал, який характеризується високою міцністю, однорідності, жорсткістю, а також легкістю при обробці. Але для виготовлення різних меблів краще купити ДСП з промисловим ламінуванням. Технологія ламінування DSP на заводській установці – це процес покриття паперу на основі паперу на основі паперу, який просочується смолами. Плівка практично росте у поверхню пластини під впливом тиску та високої температури. З класичним ламінуванням смоли, вона спочатку розплавляється, а потім натиснута, тому декоративне покриття та плита – це одне ціле число. Найбільш новітнє обладнання дозволяє отримувати різні кольори та текстури, відмінну імітацію текстури різних видів дерева, глянсової або матової поверхні, а навіть з 3D-ефектом.

Іноді ламінування плутається з зшиванням, але це різні процеси, а якість отриманих продуктів також відрізняється. Процес покриття полягає в тому, що шар клею наносять по всій поверхні пластини, а тверда декоративна плівка приклеєна до нього з пресою. Все це відбувається при більш низьких температурах і тиску, ніж ламінування. Термін кешування Засіб упакованого паперу. Такий матеріал менш міцний, часто розбухає і деформується під несприятливими умовами.

Ніж ламінат ДСП сучасних виробників? Найчастіше це особлива декоративна облицювальна плівка, яка використовується у виробництві меблів. Основною формою є пластикові плівки на основі полівінілхлориду, також є також засновані на полістиролу та акрилових полімерах. Широко використовується плівка меламіну. Таке покриття забезпечує високу якість продукту, вологостійкість, міцність та довговічність, а також красивий вигляд. Часто використовується у виробництві корпусних меблів. Плівка для ламінування ДСП забезпечує високу стійкість до всіх несприятливих факторів (механічні пошкодження, відмінності температури та вологості, вплив сонячних променів).

Якщо ви хочете зробити ламінування DSP з власними руками, то надію на хороший результат. Для цього у вас немає спеціального обладнання або професіоналізму. Але ви можете повністю відтворити ДСП ДСП з власними руками. Купуйте плівку самолюбність, або прилипати полімерну плівку за допомогою універсального клею. Зробити ремонт самостійно, але все-таки краще купити ДСП з фабричним ламінуванням. Люди, які знають всі труднощі цього процесу, розуміють, що повторює технологію ламінування ДСП у домашніх умовах нереально.

Що таке ламінування ДСП і як ламінувати меблі вдома: відео огляд

Ламінування меблів – це процес застосування спеціальної плівки або паперу до матеріалу, після чого його зовнішній вигляд набуває більших високих витрат та елегантності. Ламінування піддається меблям, яка виготовлена ​​з ДСП – дешево, тому, а в попитувних будівельних матеріалах, що характеризується достатньою силою, однак, не виглядає занадто презентабельним.

Це дозволяє економічно ремонт, а ламінування меблів вдома буде згладити всі недоліки тарілки і буде практичним, невиконанням.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS