Стіні

Як красиво клеєти метелики на стіні

Як зробити метеликів для інтер’єру зробити це самостійно

Це зручніше і легше прикрасити інтер’єр з паперовими метеликами. Розглянемо, як ви можете зробити.

  Застосовувати трафарети до кольорового паперу і вирізати бажану кількість метеликів.

Складіть папір наполовину, а також трафарет, потім, розрізаючи обидва половини, метелики будуть абсолютно те ж саме, і він буде йти швидше.

І ось ще одна цікава ідеї модних метеликів.

Вражаючий паперовий метелик

На додаток до основного вирізання з паперових метеликів вам знадобиться ще два заготовки з газети. Ми робимо їх, використовуючи трафарет трохи більший. Для цього, коли вирізати з лінії контуру метелика 0,5-0,7 см.

Ми закріплюємо два шари з газети в середині звичайного канцелярського клею, і ми клеймо на вершину паперу в середині паперу.

Така тришарова метелик отримують об’ємним і дуже вражаючим.

Елегантна ажурна бабочка

Дуже елегантний метелик вийде з двох шарів паперу, для верхнього шару, ажурний метелик вирізаний. І нижній шар основи також створює ефект тіні.

Метелик тканини

Знову використовуємо два шари матеріалу. Нижний – з паперу, а верхній – з тканини. Метелик з тканини м’яко адетрет на друкарській машинці на краю паперу порожній.

Тканина в клітці або в квітці допоможе створити метелики неймовірних веселих кольорів та приємної текстури, а папір дасть жорсткість продукту.

Творча версія модного інтер’єру – використання мішковини з мереживною обробкою.

Пластмасові пляшки Метелики

Для стіни такі метелики не дуже підходять, але це від них, щоб зробити композиції в банках, підвісках на люстра, і ви також можете використовувати для прикраси клумб.

За допомогою шаблону вирізати метелики з пляшки та фарби лаку для нігтів або фарбують звичайну фарбу. Метелики вийдуть яскраві і блискучі.

Отже, використовуючи метелики в інтер’єрі, ви можете не тільки оновити його, зробити особливе виділення, але також створює радісну атмосферу вдома.

Метелики на стіні роблять це самостійно

Метелики, як дизайнер, переміщуються не тільки для оформлення стін. Вони прикрашають фоторамки та картини, люстри та підлокітники, дзеркала, стелі. Однак метелики в інтер’єрі на стіні – опція є найпопулярнішою. І це не просто прекрасний елемент пейзажів: згідно з законами феншуй, метелики вважаються символом радості, відродження та взаємної любові.

Метелики для декору стіни роблять це самостійно

Їх поява в спальні дасть нові фарби з подружжями, повернемо трохи відчувають почуття, виражемо вогонь пристрасті. Прибирання красунь не повинно бути нудно самотні – вони склеюються на стінах з подружжями або великими групами.

Тони пастельних спальні розбавляють соковитими відтінками стінних прикрас

READ  Як повісити дзеркало на стіні без кадру

Для виготовлення яскравих молей використовуються різні матеріали:

 • Кольоровий папір.
 • Картон небанк.
 • Вінілові пластинки.
 • Постійна тканина.
 • Тонкий метал (пивні банки, Coca-Cola).

Вишукані керамічні метелики допоможуть прикрасити кімнату

Розміри приготування красунь також можуть бути різними, також дозволяються різні форми та кольори. Втілення ідеї залежить від фантазії та подруги.

Домашня композиція з метеликів перетворить будь-яку кімнату

Порада! Знайдіть метелики на стіні, яку ви можете хаотично або зобразити швидкий вихор. Метелики можуть бути задіяні як обрамлення будь-якої композиції, наприклад, з декількох фотографій.

Прикраса з метеликів виграє в будь-якому інтер’єрі

Майстер-клас для початківців

Друк декількох трафаретів або шаблонів метеликів, а потім вирізати їх з паперу. Якщо ви використовуєте зображення різних розмірів, результат буде більш цікавим, а декоративні метелики будуть виглядати більш реалістичними.

Прикріпіть розрізати силуети до картону, кола, а потім вирізати. Ви також можете надрукувати їх безпосередньо на картону або скопіювати папір для перекладу силуету. Шаблони готові!

Шаблони циркуляції на задній панелі обраного кольорового паперу або обрізки шпалери, коло і вирізати контур. Зробити якомога більше копій. Злегка згинайте їх у половину, щоб створити ефект крила.

Нанесіть трохи адгезивну масу на складі та клей порожній до стіни. Натисніть рендеринг нігтя і злегка видалити крила, щоб вони відставали за стіною.

Постановка метеликів на стіні, обов’язково досягти такого ефекту, як якщо б вони летять в одному напрямку. Використовуйте заготовки різних розмірів. Отримайте невеликі метелики вздовж країв, а трохи далі на стіні, щоб дати пейзажі жвавості, як ніби вони повзають з коробки і вилітають у різних напрямках.

Метелики на стіні роблять це самостійно

Корисні поради

Багато хто хоче прикрасити кімнату або оновити свій будинок на свято, щоб він більш комфортно і красивіше.

Зазвичай, коли справа доходить до прикраси, це передбачає високі витрати. Те ж саме можна сказати про будинок, на оновленні якого потрібно багато часу і грошей.

Але якщо ви наближаєтеся до цього питання творчо, ви можете прикрасити будь-яку кімнату без великих витрат.

Ви можете прикрасити стіни з картинами або панелями, зробленими вашими руками, і ви можете прикрасити одну або декілька стін з простими паперовими метеликами.

Створивши таку декорацію, ви будете здивовано, як виглядає красива стіна. що створює враження, як ніби здавалося, що багато яскравих, рідкісних метеликів.

Ви також можете створити вихор метеликів, що, здається, падає у повітрі, розмахуючи крилами в синхронному танці.

Такий ремісниця буде безсумнівно, будь ласка. І метелики можуть бути не тільки папером. Вони можуть бути намальовані на стіні, яка також виглядатиме дуже привабливою, особливо якщо ви використовуєте світяться фарби.

Метелики на стіні ідеї декору та правил дизайну з використанням метеликів (100 фотографій кращих ідей)

Сучасний дизайн інтер’єру будь-якої кімнати не обмежується використанням стандартного набору елементів. Звичайно, наявність меблів, стінної оболонки, стелі та підлоги, будь-які електронні засоби є дуже важливим. Однак завершений дизайн приміщень робить багато дрібних деталей текстилю, квітів та інших пейзажів.

Однією з найпопулярніших прийомів декору кімнати вважається дизайном стін цікавих об’єктів.

Наприклад, дуже часто вибирають невеликі метелики, створюючи на стіні панелі. Їх розмір, форма та кольоровий дизайн різноманітні, а також варіанти версії, а також кількість об’єктів.

READ  Що вибрати ролик для живописних стін

Дивлячись на фотографію метелика на стіні, ви зрозумієте, що буде легко зробити будь-який вид вдома. Але багато хто просто не уявляють, як це створювати дані для прикрас, для яких вони потрібні, і що може бути.

У нашому матеріалі ми поговоримо про цю форму оздоблювальних стін різних приміщень.

Аплікації на стінах метеликів

Роблять метелики цю річ одну річ. Але найважливішим моментом у дизайні кімнати є створення певного малюнка. Саме той, хто відіграє важливу роль і робить виділення. Іноді ви можете просто хаотично розміщувати метелики на стіні, оскільки це вимагає інтер’єру. Але, тим не менше, найчастіше цей варіант не підходить. Які композиції з метеликів на стіні можна реалізувати? Для цього існує різноманітні методи. Тут, як кажуть, вам потрібен політ фантазії. Давайте подивимося на кілька прикладів.

Перший варіант створення романтичної атмосфери. Для цього є багато варіантів. Спочатку потрібно згадати, що колір метеликів у цьому випадку може бути зроблений з червоного та з його тонами. На телефоні нижче ви можете побачити одну композицію, яка сприяє романтичній атмосфері.

Варіант буде легше створити серце на стіні метеликів. Виглядає досить оригінальним і романтичним. Вечеря з свічками з такою реєстрацією буде подвійна приємна.

Другий варіант, який також дуже часто використовується для створення оригінальної прикраси. Це літаюча стада метеликів, які вони прагнуть вирватися з кімнати.

Такі програми дають кімнату деякого обсягу. І зграї метеликів можуть бути розміщені в будь-якому напрямку і в будь-якій формі.

Деякі з них роблять спіраль, інші поєднують таке рішення з малюнком, як ви можете бачити на цій фотографії.

І є також можливість створити подібність зняття метеликів з певними предметами. Це вимагатиме використання представлених засобів. Метелики прикріплені від грудей, пластин на столі або іншому елементі, після чого утворюється певний малюнок. Ось як це можна реалізувати на практиці.

Також вигідно використовувати інші меблеві об’єкти або аксесуари в кімнаті. Наприклад, якщо в будинку є сходи, вона може бути трансформована метеликами, розміщувати та паралельно до напрямку сходів. І на фото нижче ви можете побачити цікавий варіант для комбінацій метеликів та настінних годин.

У спальні Motalka можна розмістити на чолі ліжка. У той же час, малюнок їх може бути найбільш різним. Все залежить від бажання власників.

Варіанти, наведені вище, не все, що можна реалізувати за допомогою різноманітних метеликів. Якщо є фантазія, то успіх гарантується. Подивіться на фотографію, щоб побачити деякі незвичайні варіанти для прикраси метеликами.

І нижче ви побачите відео точно, як створити метелики для декору з власними руками.

Трафарети для різання метеликів

Мотома форма може бути намальована або використовувати готові шаблони, знайдені в мережі. Ці фотографії чіпсовані та відкриті в новому вікні. Ви можете завантажити їх і зробити шаблони.

Щоб прикрасити інтер’єр своїми руками, вам знадобиться прості матеріали, терпіння та безмежна фантазія.

 • Намалюйте зображення метелика на кольоровому папері і розрізати його. Використовуйте шаблони з цієї статті або подивіться в мережу для інших метеликів. Ви також можете створити кілька моделей різних розмірів.
 • Нанесіть шаблони до кольорового паперу, звинувачуючи їх і вирізати нові метелики. Щоб вирізати декілька метеликів відразу, просто складіть кілька аркушів у стек, згинайте їх у половину, намалюйте половину метелика і вирізати його – коли ви розширюєте, у вас буде кілька метеликів.
 • Коли ви підготували правильну суму, поширюйте їх, щоб почати на підлогу, щоб з’ясувати, як вони будуть розташовані на стіні.
 • Ви можете підключити їх дві частини для додаткового об’єму. Ви також можете згинати крила, щоб створити ефект метелика.
 • Початок прилипання двосторонньої адгезії до кожної метелики, а потім почати склеючі метелики відповідно до схеми, яку ви винайшли заздалегідь.
READ  Как возвести стену в квартире

Як зробити паперові метелики на стіні зробити це самостійно: інструкції та трафарети

Декор стіни метелика – чудовий спосіб прикрасити кімнату. Для реалізації ідеї достатньо вирізати з відповідного матеріалу фігурки та консолідувати їх за основу. Спеціальні витрати не будуть. Матеріали недорогі та доступні в будь-якому магазині, що продають канцелярські товари. Тому, навіть якщо щось піде не так, ви можете придбати новий матеріал і спробувати спробувати.

Щоб забезпечити готові фігури на стіні, не треба підготувати основу та придбання спеціальних кріплень. Достатньо буде двосторонню стрічку, клей або шпильки. Готова мобільна реєстрація. Його можна перемістити в інше місце, змінити розташування елементів, і якщо ви втомилися, просто зніміть без шкоди для настінного покриття.

Що таке декорація метеликів?

Цей тип декору є програмою або, більш правильно, панель метеликів, виготовлених з різних листових матеріалів, і фіксується в елегантних додатках на всіх стінах або на деякому. Роблять і безпечні метелики на стінах може бути багато способів і про те, як це зробити, кінцевий результат, і ефект буде залежати від цієї прикраси.

Просто уявіть, що на вашій стіні, наприклад, від центру, весь вихровий метеликів самих різних розмірів і кольорів. Вони кружляються в танці і тремтять своїми строками. Все це, безсумнівно, порадує око і привернуть увагу інших. Природно, немає справжніх метеликів і навіть не висушують.

Для оформлення стін, метелика та форми вирізані з придатного матеріалу метелика, а також кольори. Від того, як підійти до питання реалізації подібного чарівного видовища, це багато чого залежить. Якщо ви виберете жорсткий картон для виготовлення метеликів, ви можете спробувати дати їм широкий спектр форм і позицій, вони будуть довговічні і не втратять форму. Якщо ви вибираєте легкий волокнистий папір або плівку, і виправити метелики лише в середині, то вони відмовляються від будь-якого повітряного руху, з якого видовище може лише поліпшити лише.

Similar Posts

| Denial of responsibility | Contacts |RSS